The Palms *****

Zanzibar

Ohromujúce súkromie pre náročnejších cestovateľov

Osobne
sme
bývali

Hotel The Palms *****

Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Bwejuu | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Privátní vily s bazénem Naprosté soukromí Klidné prostředí a příjemná atmosféra
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela The Palms ***** Zanzibar

Rezort The Palms je situovaný na pokojnom juhovýchodnom pobreží ostrova Zanzibar pri krásnej nedotknutej pláži. Sedem privátnych víl predstavuje dokonalý únik, ktorý poskytuje úplné súkromie aj pre náročnejších cestovateľov. Kolekcia siedmich elegantne navrhnutých víl vytvára uvoľňujúce a intímne prostredie, ktoré ponúka všetok luxusný komfort a vybavenie päťhviezdičkového rezortu. Rezort The Palms je vhodným útočiskom pre tých, ktorí hľadajú pokoj, miesto stimulujúce zmysly a chcú zažiť to najlepšie z okúzľujúceho ostrova Zanzibar.

Rezort je umiestnený uprostred tropickej záhrady pri bielej piesočnatej pláži. The Palms ponúka množstvo krásne navrhnutých zariadení odrážajúcich teplo a charakter miestnej architektúry. Tešiť sa môžete na sofistikovaný interiér víl, noblesnú reštauráciu The Plantation House alebo bazén z modrej mozaiky. Nájdete tu aj tzv. „bandas“ pokryté palmovým lístím poskytujúci skutočne intímne súkromie priamo pri pláži. V altánku sú k dispozícii denné lôžka a vyrezávané lehátka.

Prvotriedne služby, relaxáciu a uvoľňujúce procedúry si môžete dopriať v dvoch kúpeľných zariadeniach. Vybrať si môžete The Sanctuary alebo Frangipani Spa, ktoré sa nachádza v blízkosti rezortu.

Medzi ďalšie zariadenia v susedstve, ktoré môžete využívať, patrí fitnes centrum, tenisový kurt, centrum vodných športov s kite surfingom, windsurfingom, plachtením a šnorchlovaním. Dostupné je aj profesionálne potápačské centrum, ktorého služby sú splatné na mieste.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Palms

V rezorte The Palms Vám bude venovaná tá najosobnejšia pozornosť. Exkluzívny rezort a súkromné vilky s vlastným bazénikom predstavujú perfektné romantické útočisko pre páry.

Pre skupiny hostí hľadajúcich úplné súkromie ponúka hotel možnosť prenájmu celého rezortu. Môžete sa tak tešiť na "svoj vlastný rezort" iba pre Vaše exkluzívne využitie, kedy sú tiež vítané deti akéhokoľvek veku.

V hoteli sa dbá na slávnostnú atmosféru a dress code, preto je potrebné, aby si páni na večeru obliekli dlhé nohavice.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Villa

Villa

Vily Vás oslnia svojim sofistikovaným interiérom, ktorý je prevedený v odtieňoch kávy a smotany...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Dlhodobé miešanie kultúr na Zanzibare dalo vzniknúť skutočne unikátnej ponuke pokrmov, ktorá odráža kúzlo arabskej, indickej, perzskej, ázijskej a tradičnej svahiilskej kuchyne. Šéfkuchár pripravuje pokrmy z tých najčerstvejších ingrediencií a odnesiete si skutočne jedinečný gastronomický zážitok.

Elegantná stĺpová terasa The Plantation House vedie cez bar inšpirovaný miestnym korením priamo do starobylo noblesnej jedálne. Menu v tunajšej reštaurácii sa mení každý deň a jedlá sú obohatené o exotické korenie, ovocie a ďalšie ostrovné chute. Okrem večerného baru je tiež k dispozícii bar pri hlavnom bazéne.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb The Palms

The Palms ponúka ubytovanie v siedmich vilách, ktorých rozmery dosahujú veľkosť cez 130 m². V každej vile je spálňa, obývacia izba, kúpeľňa, šatňa a extra izba s vlastnou kúpeľňou a veľkou zariadenou terasou s výhľadom na Indický oceán.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Villa

Villa foto

Vily Vás oslnia svojim sofistikovaným interiérom, ktorý je prevedený v odtieňoch kávy a smotany. Môžete tu nájsť karamelovo sfarbené záclony, elegantné tmavé podlahy a dekoráciu, ktorá je unikátnym snúbením koloniálneho a tradičného designu. Na verande sa nachádza hodvábom pokrytá posteľ s nebesami a vnorený bazén na schladenie s nekonečnými pohľadmi na Indický oceán. Každá vila ďalej disponuje nasledujúcim vybavením: satelitná TV, DVD prehrávač, minibar, trezor, zariadenie na prípravu kávy a čaju, telefón a klimatizácia.

Pláž a more

Zanzibar sa vyznačuje plážami so žiarivo bielym prachovým pieskom. Taká pláž sa nachádza aj priamo pri rezorte The Palms. Užite si hebkosť piesku, vriace slnečné lúče aj osvieženie v tyrkysových vodách oceánu. Vzhľadom na umiestnenie hotela na východnej strane ostrova, je potrebné počítať s výraznejším striedaním prilivu a odlivu. V závislosti na fáze mesiaca môže pri odlive voda ustúpiť až o niekoľko sto metrov.

Online cena a slevy The Palms *****

Profi foto hotela The Palms *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Palms

Dlhodobé miešanie kultúr na Zanzibare dalo vzniknúť skutočne unikátnej ponuke pokrmov, ktorá odráža kúzlo arabskej, indickej, perzskej, ázijskej a tradičnej svahiilskej kuchyne. Šéfkuchár pripravuje pokrmy z tých najčerstvejších ingrediencií a odnesiete si skutočne jedinečný gastronomický zážitok.

Elegantná stĺpová terasa The Plantation House vedie cez bar inšpirovaný miestnym korením priamo do starobylo noblesnej jedálne. Menu v tunajšej reštaurácii sa mení každý deň a jedlá sú obohatené o exotické korenie, ovocie a ďalšie ostrovné chute. Okrem večerného baru je tiež k dispozícii bar pri hlavnom bazéne.

All Inclusive

Balíček all inclusive zahŕňa:

- raňajky, obedy, večere, popoludňajšie občerstvenie

- minerálnu vodu, nealkoholické nápoje, džúsy, kávu, čaj, miestne víno a pivo, vybrané alkoholické nápoje

- minibar (voda, nealkoholické nápoje, pivo)

- wifi

- bazén, fitnes centrum, tenisové kurty

- zapožičanie šnorchlovacieho vybavenia, kajakov a topánok do vody.

Balíček all inclusive nezahŕňa:

- služby práčovne, izbovú službu, telefón

- procedúry a ošetrenie v kúpeľoch

- vodné športy ako šnorchlovacie safari, kite surfing, plachtenie, windsurfing, potápanie

- službu stráženia detí

- obchod so suvenírmi

- prenájom bicyklov a ostatné exkurzie.

Šport a wellness hotela The Palms *****

Dovolenku na Zanzibare si užijú všetci vyznávači aktívne strávenej dovolenky. Pritom nezáleží, či ste skôr suchozemcami alebo moreplavcami. Na svoje si prídu aj tí, čo túžia po odpočinku.

Pripojte sa k našim zamestnancom a zahrajte si futbal, volejbal, frisbee, plážový tenis, volejbal v bazéne alebo využite fitness centrum a tenisový kurt v blízkych kúpeľoch Frangipani Spa. Prenajmite si bicykel a vydajte sa preskúmať ostrov po nádherných bielych plážach východného pobrežia.

Water Club vzdialený od rezortu približne 300 metrov, ponúka možnosť výučby kite surfingu, windsurfingu, plachtenia a veľa vybavenia pre vodné športy. Vypožičajte si kajaky, šnorchlovacie vybavenie a spoznávajte bohatý podmorský svet.

Potápanie organizuje Rising Sun Dive Center, ktoré bolo konaním z priekopníkov tejto aktivity na Zanzibare. Nachádza sa na nedotknutom juhovýchodnom pobreží ostrova. Inštruktori s viac ako 19 rokmi skúseností ponúkajú najvyššiu úroveň starostlivosti o zákazníkov a to od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

V rezorte je ďalej k dispozícii knižnica so vzdelávacími knihami o Zanzibare, hostia môžu absolvovať kurz svahilčiny pod palmami alebo sa naučiť niektorý z tradičných pokrmov.

Hostia môžu využiť služby kúpeľov Sanctuary Spa, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti oceánu a odráža miestne prostredie s vôňou sviečok a korenia. Druhou možnosťou sú kúpele Frangipani Spa umiestnené v blízkom rezorte Baraza. Mnoho poskytovaných terapií a procedúr má zmierniť negatívny dopad moderného životného štýlu, ktorý so sebou nesie stres a vyčerpanie. V kúpeľoch si môžu hostia dopriať starostlivosť o tvár, telo, ruky aj nohy. Vyskúšať môžu thajské a balijské masáže. Ponuka zahŕňa aj špeciálny balíček, ktorý sa stará o telo po dobrodružstve na safari alebo kozmetické procedúry.

Doprava do hotela The Palms

Transfer z letiska do hotela trvá približne 50 – 60 minút v závislosti od dopravnej situácie.

Mapa - The Palms *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela The Palms *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Palms *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela The Palms *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Katarina Hutníková
The Palms
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.