Zuri Zanzibar Resort *****

Zanzibar

Luxusné ubytovanie na jednej z najkrajších svetových pláží

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zuri Zanzibar Resort

Pro hotel Zuri Zanzibar Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Resort.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Na Zanzibar neponúkame priame lety charterovým lietadlom, ktoré môžu byť krátko pred cestou zrušené pre malú obsadenosť. DELUXEA ponúka výhradne lety na pravidelných linkách s Qatar Airways a Turkish Airlines. Tie poskytujú perfektný servis, nadväznosť pri prestupe a hlavne sú flexibilné s možnosťou odletu niekoľkokrát v týždni (z Prahy aj Viedne). Pre náročných klientov odporúčame kombináciu Zanzibaru so safari v pevninskej časti Tanzánie. Osobne sme vyskúšali a radi Vám pripravíme dovolenku na mieru.
Osobne
sme
bývali

Hotel Zuri Zanzibar Resort *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 38 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Kendwa | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Fascinující výhled Dlouhá pláž a tyrkysové vody Designový hotel v souladu s přírodou
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Zuri Zanzibar Resort ***** Zanzibar

Hotel Zuri Zanzibar je luxusný rezort, ktorý sa nachádza na jednej z najkrajších svetových pláží. Má ideálnu polohu na severozápade ostrova, obmývanom azúrovými vodami Indického oceánu. Svojím jedinečným designom, starostlivo premysleným do posledného detailu, Vám poskytne tú najvyššiu kvalitu ubytovania, akú ste si mohli priať.
Na rozlohe 13 hektárov sú rozprestreté samostatne stojace bungalovy a vily, ktoré sú vzájomne oddelené záhradou tak, aby všetci návštevníci zažili čo najväčší pocit súkromia. Budovy a interiéry boli navrhnuté v tradičnom africkom štýle: slamené strechy, trámové stropy, kvalitné masívne podlahy a nábytok, všetky tieto prvky spolu hrajú dokonalú symfóniu textúr a farieb, ktorá v kombinácii s obrazmi a maľbami s africkou tematikou dotvára jedinečné a nezabudnuteľné prostredie. Každý z bungalovov a víl disponuje priestrannou terasou s posedením, ktorá pozerá na bujnú tropickú záhradu, ktorá celým rezortom prerastá. Väčšina z nich má aj skvelé výhľady na oceán. Príjemným bonusom je aj skvelá dostupnosť vysokorýchlostného internetu, ktorý Vás v prípade potreby bezproblémovo spojí so zvyškom sveta.
Rezort Vám ponúka skvelú príležitosť uniknúť z každodenného zhonu na jednu z najúžasnejších pláží sveta. Tu na rozdiel od iných pláží na Zanzibare nebudete musieť odchádzať ďaleko od pobrežia, aby ste si za odlivu mohli zaplávať, pláž Zuri je dokonalá za všetkých okolností. Samozrejmosťou je vyhriaty biely piesok a azúrová modrá oceánu, ktorá na obzore splýva s oblohou. Na takom mieste si budete radi užívať ničím nerušený pokoj a pohodu. Pri tom môžete pozorovať malebné západy slnka alebo pestrý miestny život - tradičné drevené plachetnice na horizonte, pestrofarebné šaty a nesmiernu radosť a optimizmus miestnych obyvateľov, ktorý Vám zaručene dobije baterky.
Zuri Zanzibar je navyše jedinečný svojím zodpovedným prístupom k prírode a miestnej kultúre: dokonale dokázal prepojiť turizmus s miestnou komunitou, ktorej členovia dostali možnosť absolvovať vzdelávací kurz a následne sa stať nepostrádateľnými členmi tímu zamestnancov. Ďalej sú v rezorte využívané všetky možné druhy lokálnych potravín, surovín alebo dokonca remeselných výrobkov, ktoré dokonale približujú nezameniteľnú osobitosť ostrova všetkým návštevníkom. V neposlednom rade je dôležité vyzdvihnúť snahu o čo možno najnižšiu ekologickú stopu, ktorú hotel zanecháva. Preto napríklad využíva pitnú vodu z vlastných studní a odsoľovacích zariadení, odpadové vody sú ďalej čistené, aby boli využiteľné v záhrade ako úžitková voda, alebo používa inovačný systém klimatizácie, ktorý spotrebúva len štvrtinu bežnej spotreby elektriny.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Zuri Zanzibar Resort

Intímne prostredie.
Luxusné ubytovanie ako pre páry, tak aj pre rodiny.

Elegantne a štýlovo zariadené izby s vysokorýchlostným internetom.
Jedna z najkrajších pláží na svete.

Fascinujúce výhľady smerom na more a pláž z väčšiny bungalovov.
Všadeprítomná tropická zeleň.

Záhrada vôní a súkromné wellness.

Ekologicky zodpovedný projekt.

2022
Ing. Dominika Huňková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalow

Bungalow

Luxusný bungalov s 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa). Je rozdelený na priestornú spálňu s relaxačným kútom a samostatnú kúpeľňou...

Jacuzzi Bungalow

Jacuzzi Bungalow

Klasický jednoizbový bungalov s výhľadom do tropickej záhrady a súkromnou jacuzzi. Ponúka 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa) a ubytuje tak až 2 do..

Jacuzzi Suite

Jacuzzi Suite

Rafinovane zariadená priestranná izba, ktorá je obklopená bujnou vegetáciou a ponúka tak hosťom skvelý pocit súkromia...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Zuri Zanzibar ochutnáte zaujímavú kombináciu európskej, africkej, arabskej a indickej kuchyne, typickej pre rozmanité územie Zanzibaru. Táto paleta chutí Vás bude doprevádzať po celú dobu Vášho pobytu a priblíži Vám to najlepšie z gastronómie Indického oceánu. Stolovanie vo všetkých reštauráciách sa pre Vás stane príjemným zážitkom, ktorý budete s radosťou opakovať. Pokiaľ by Vás predsa len priestory reštaurácií omrzeli, Zuri Zanzibar ponúka možnosť stolovania pri bazéne, na pláži, alebo v súkromí Vašej vily či bungalovu.

Hlavná reštaurácia a bar

V reštaurácií Upendo si vychutnáte pokrmy medzinárodnej kuchyne ozvláštnenej tradičnými africkými chuťami a vôňami. Zaujímavým prvkom sú živé ukážky varenia a skvelý výhľad na celý rezort. Reštaurácia je ideálnym miestom na raňajky či večere. Bar Peponi je špecifický uvoľnenou atmosférou a prívetivým prostredím s pohodlným posedením. Ponúka mimo iného široký výber prémiových ginov a cigár.

Reštaurácia a bar pri bazéne

Z reštaurácie Maisha sú jedinečné výhľady na oceán. Prostredie reštaurácie je veľmi elegantné, ale zároveň uvoľnené, takže budete mať možnosť zažiť tú pravú atmosféru afrického stolovania. Počas dňa ponúka pokrmy inšpirované kuchyňou južnej Európy a ostrovov v Indickom oceáne. Na večeru potom ochutnáte to najlepšie z kuchyne Stredného východu a Ománu, priamo pri bazéne, pod pergolou, kde môžete pozorovať nádherný západ slnka. Večer je v reštaurácii nutná rezervácia.

Reštaurácia a bar na pláži

Reštaurácia a bar ponúka množstvo drobného občerstvenia a originálnych koktejlov, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži, pod horúcim slnkom, alebo večer, zatiaľ čo budete pozorovať nočnú oblohu. Z nápojového lístku je nutné vyzdvihnúť bohatú ponuku autorských koktejlov, lahodných aperitívov, alebo osviežujúcich nápojov a smoothies.

Dhow bar

Privátny bar, ktorý sa vyznačuje uvoľnenou, ale tiež elegantnou atmosférou a nachádza sa na súkromej pláži. Je určený predovšetkým hosťom ubytovaným v apartmánoch a vilách.

Dining By Design

Vychutnajte si výnimočný kulinársky zážitok v rôznych miestach rezortu. Spoločne s jedným z úžasných kuchárov Zuri môžete vymyslieť svoje vlastné menu a vychutnať si romantickú večeru pri sviečkach alebo vyskúšať súkromné lekcie varenia. Tento zážitok odporúčame rezervovať s predstihom.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
 • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

 • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

 • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

 • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

 • Odletieť môžete každý deň.

 • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb Zuri Zanzibar Resort

Zuri Zanzibar ponúka celkom 46 bungalovov, 6 suite a 3 vily. Dômyselným umiestnením do mierneho svahu je možné zaistiť výhľad na more vo väčšine z nich. Budovy sú vzájomne oddelené bujnou tropickou zeleňou, čím je zaistené maximálne súkromie všetkým hosťom. Interiéry sú zariadené podľa najnovších trendov, ale zároveň rešpektujú miestnu kultúru a dokonale odrážajú svojráznu atmosféru Zanzibaru. Miestnosti sú nefajčiarske.

Všetky izby disponujú nasledujúcim vybavením: ekologicky úsporná klimatizácia, stropné vetráky, neobmedzené WiFi, 48´ TV so satelitnými kanálmi, DVD, herná konzola, zábavné centrum, kúpeľňový set prírodnej kozmetiky, minibar, väčší trezor s priestorom pre laptop, izbová služba, sušič vlasov , domáca pitná voda, súprava na prípravu kávy a čaju, kimono. Vo väčšine izieb nájdete štandardné zásuvky typu E (rovnaké ako v SR).

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalow

Bungalow foto

Luxusný bungalov s 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa). Je rozdelený na priestornú spálňu s relaxačným kútom a samostatnú kúpeľňou. Samozrejmosťou je i vonkajšia sprcha. Núka sa i možnosť prepojenia niekoľkých bungalovov – pokiaľ cestujete vo väčších skupinách, ale stále si prajete zachovať súkromie.

Jacuzzi Bungalow

Jacuzzi Bungalow foto

Klasický jednoizbový bungalov s výhľadom do tropickej záhrady a súkromnou jacuzzi. Ponúka 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa) a ubytuje tak až 2 dospelé osoby.

Jacuzzi Suite

Jacuzzi Suite foto

Rafinovane zariadená priestranná izba, ktorá je obklopená bujnou vegetáciou a ponúka tak hosťom skvelý pocit súkromia. Apartmán je rozdelený na priestrannú samostatnú spálňu a oddelený obývací priestor s pohodlnou rozkladacou pohovkou. Obytný priestor s rozlohou 132 m² je vhodný pre maximálne 3 dospelých. Hostia v Jacuzzi Suite majú prístup na VIP časť pláže.

OceanFront Suite

OceanFront Suite foto

Apartmán s úžasnou polohou, len pár krokov od pláže. Tento luxusný apartmán ponúka jedinečné výhľady na Indický oceán, súkromnú jacuzzi, samostatnú spálňu a priestrannú obývaciu izbu. Celkom ponúka skvelých 132 m2 obytného priestoru, z ktorých 50 m2 patrí terase s posedením. Ubytuje až 3 dospelé osoby. Hostia v Ocean Front Suite majú prístup na VIP časť pláže.

Dvojizbová vila s výhľadom do záhrady

Dvojizbová vila s výhľadom do záhrady foto

Záhradná dvojizbová vila je ideálna pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov. Ukrýva sa v súkromnej záhrade s čiastočným výhľadom na oceán a západ slnka. Vila zahŕňa dve oddelené spálne s kúpeľňou a obývaciu izbu s kuchynským kútom. Súčasťou priestrannej vily je aj vlastná terasa s privátnou vírivkou. Vila ubytuje až 4 dospelých (dve postele veľkosti king alebo štyri oddelené postele) a jedno dieťa do 12 rokov na prístelke. Cena ubytovania na vyžiadanie.

Dvojizbová vila s výhľadom na oceán

Dvojizbová vila s výhľadom na oceán foto

Umiestnená na dokonalom mieste s výhľadom na oceán, k vile náleží i súkromná časť pláže. Okrem iného majú hostia i jacuzzi, 80 m² veľkú terasu s relaxačnou zónou, dve samostatné spálne s vlastnými kúpeľňami a obývaciu izbu s kuchynským kútom. Celková obytná plocha má neskutočných 260 m² a je ideálna pre rodinnou dovolenku. Ubytuje až 4 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov.

Luxusná trojizbová vila s výhľadom na oceán

Luxusná trojizbová vila s výhľadom na oceán foto

Exkluzívna vila so súkromnou plážou, bazénom a jacuzzi. Samozrejmosťou je úchvatný výhľad na oceán, 150 m² rozľahlá terasa s posedením, tri samostatné spálne s vlastnými kúpeľňami a obývacia izba s kuchynským a jedálnym kútom, a v neposlednej rade spoločenská miestnosť s biliardovým stolom, kardio prístrojom a relaxačnou zónou s TV a multimediálnym systémom. Vila má celkom 500 m² obytného priestoru a je preto ideálna pre väčšie skupiny priateľov alebo rodiny. Ubytuje až 6 dospelých.

Pláž a more

Piesočná pláž, ktorá k hotelu prilieha, je jedným z najväčších lákadiel celého rezortu. 300 metrov dlhá pláž je z jednej strany ohraničená impozantným útesom a vďaka svojej orientácii na západ ponúka možnosť celodenného kúpania bez výrazného vplyvu prílivu a odlivu. Hosťom sú k dispozícii lehátka a slnečníky, rovnako tak ako plážové uteráky. Pláž je zároveň skvelým miestom na usporiadanie svadobného obradu alebo usporiadanie romantickej súkromnej večere pri sviečkach.

Hostia v suitách a vilách majú navyše k dispozícii súkromný úsek pláže, ktorý je ideálny na romantické pozorovanie západov slnka, celodenné kúpanie a opaľovanie, alebo návštevu súkromného Dhow baru.

Online cena a slevy Zuri Zanzibar Resort *****

Profi foto hotela Zuri Zanzibar *****

Naše foto hotela Zuri Zanzibar *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Zuri Zanzibar Resort

V Zuri Zanzibar ochutnáte zaujímavú kombináciu európskej, africkej, arabskej a indickej kuchyne, typickej pre rozmanité územie Zanzibaru. Táto paleta chutí Vás bude doprevádzať po celú dobu Vášho pobytu a priblíži Vám to najlepšie z gastronómie Indického oceánu. Stolovanie vo všetkých reštauráciách sa pre Vás stane príjemným zážitkom, ktorý budete s radosťou opakovať. Pokiaľ by Vás predsa len priestory reštaurácií omrzeli, Zuri Zanzibar ponúka možnosť stolovania pri bazéne, na pláži, alebo v súkromí Vašej vily či bungalovu.

Hlavná reštaurácia a bar

V reštaurácií Upendo si vychutnáte pokrmy medzinárodnej kuchyne ozvláštnenej tradičnými africkými chuťami a vôňami. Zaujímavým prvkom sú živé ukážky varenia a skvelý výhľad na celý rezort. Reštaurácia je ideálnym miestom na raňajky či večere. Bar Peponi je špecifický uvoľnenou atmosférou a prívetivým prostredím s pohodlným posedením. Ponúka mimo iného široký výber prémiových ginov a cigár.

Reštaurácia a bar pri bazéne

Z reštaurácie Maisha sú jedinečné výhľady na oceán. Prostredie reštaurácie je veľmi elegantné, ale zároveň uvoľnené, takže budete mať možnosť zažiť tú pravú atmosféru afrického stolovania. Počas dňa ponúka pokrmy inšpirované kuchyňou južnej Európy a ostrovov v Indickom oceáne. Na večeru potom ochutnáte to najlepšie z kuchyne Stredného východu a Ománu, priamo pri bazéne, pod pergolou, kde môžete pozorovať nádherný západ slnka. Večer je v reštaurácii nutná rezervácia.

Reštaurácia a bar na pláži

Reštaurácia a bar ponúka množstvo drobného občerstvenia a originálnych koktejlov, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži, pod horúcim slnkom, alebo večer, zatiaľ čo budete pozorovať nočnú oblohu. Z nápojového lístku je nutné vyzdvihnúť bohatú ponuku autorských koktejlov, lahodných aperitívov, alebo osviežujúcich nápojov a smoothies.

Dhow bar

Privátny bar, ktorý sa vyznačuje uvoľnenou, ale tiež elegantnou atmosférou a nachádza sa na súkromej pláži. Je určený predovšetkým hosťom ubytovaným v apartmánoch a vilách.

Dining By Design

Vychutnajte si výnimočný kulinársky zážitok v rôznych miestach rezortu. Spoločne s jedným z úžasných kuchárov Zuri môžete vymyslieť svoje vlastné menu a vychutnať si romantickú večeru pri sviečkach alebo vyskúšať súkromné lekcie varenia. Tento zážitok odporúčame rezervovať s predstihom.

All Inclusive

Od 10.01.2025 ponúka Zuri Zanzibar možnosť stravovania buď formou polpenzie alebo all inclusive.

FULL BOARD (PLNÁ PENZIA) BALÍČEK do 09.01.2025 zahŕňa*:

 • Welcome drink pri príchode
 • Neobmedzenú konzumáciu ZURI minerálnej vody
 • Raňajky v Maisha reštaurácii alebo Bahari Grill
 • Obed v Maisha reštaurácii alebo Bahari Grill
 • Večera v Maisha reštaurácii alebo Upendo

ALL INCLUSIVE BALÍČEK do 09.01.2026 zahŕňa*:

 • Welcome drink pri príchode
 • Neobmedzenú konzumáciu ZURI minerálnej vody
  Raňajky v Upendo reštaurácii
 • Obed v Maisha reštaurácii alebo Bahari Grill
 • Večera v Maisha reštaurácii alebo Upendo
 • Limonády, minerálna voda, čaj a káva
 • Pivo, rozlievané víno, vybrané alkoholické nápoje
 • Raz denne doplňovaný minibar
 • Koktaily
 • Vybranú ponuku vodných športov a wellbeing lekcií

* Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčkov.

 

Aktivity

Vašou obľúbenou aktivitou v rezorte bude iste relaxovanie na pláži. Ak by Vás kľud a ničím nerušený odpočinok omrzel, bude Vám k dospozícií napríklad bohatá zbierka kníh a DVD k zapožičaniu, pravidelné lekcie jógy (na vyžiadanie je možné zariadiť i lekcie súkromné). Ďalej stojí za zmienku dizajnový bazén s dĺžkou 32 metrov, s nekonečným okrajom, ktorý ponúka príjemnú alternatívu k pláži, alebo centrum vodných športov a potápania Whimbi, kde nájdete všetky potreby na potápanie a ostatné vodné športy.

Pokiaľ si prajete využiť úžasnú polohu rezortu naplno a vyskúšať si potápanie a šnorchlovanie ďalej od brehu, môžete využiť organizované výlety za potápaním motorovým člnom, ktorý Vás dopraví na zaujímavé miesta s pozoruhodným podmorským životom. Tým je napríklad okolie ostrova Tumbatu, na ktorom hniezdia korytnačky, alebo morský park atolu Mnemba. Súčasťou ponuky sú aj certifikované kurzy potápania PADI.

V neposlednom rade je nutné zmieniť  Záhradu vôní, dokonalú oázu kľudu, kde sa môžete ukryť pred svetom. Toto jedinečné miesto, ktoré vyzýva k prechádzkam či meditácií, si iste zamilujete. Naviac tu môžete vyskúšať niektoré z kuchárskych kurzov vedených hotelovým šéfkucharom, ktorý Vám priblíží kúzlo africkej kuchyne. Dom v záhrade vôní Vám naviac odkryje príbeh Zuri Zanzibar a jeho prístup k prírode a miestnej komunite. Ponúka pohodlné posedenie, knižnicu s bohatou zbierkou najrôznejšej literatúry.

Šport a wellness hotela Zuri Zanzibar *****

V Zuri Zanzibar je kladený veľký dôraz na harmóniu, pokoj a relaxáciu, preto tu nesmie chýbať wellness, ktoré dopomôže k celkovej regenerácii Vášho tela a mysle. MAUA wellness disponuje tromi masážnymi miestnosťami a salónom, kde si môžete dopriať množstvo ošetrení a kozmetických procedúr, rovnako tak ako manikúru, pedikúru alebo kadernícke služby. V jednom z podlaží sa navyše nachádza veľká vírivá vaňa so slnečnými lehátkami, kde môžete odpočívať napríklad so šálkou dobrého čaju.

Ak zatúžite po aktívnej očiste pohybom, určite oceníte vonkajšiu telocvičňu, kde si môžete užiť tréning na čerstvom vzduchu, vo voľnej prírode. Tak aktivujete všetky Vaše zmysly a odnesiete si z cvičenia ešte intenzívnejší zážitok.

Na pláži nájdete centrum vodných športov WIMBI, ktoré má širokú ponuku vodných aj pozemných športov.

Doprava do hotela Zuri Zanzibar Resort

Medzinárodné letisko Abeid Amani Karume je vzdialené asi 50 km od rezortu. Príjazd je možný tiež loďou, ktorá odchádza z prístavu v Stone Town, v Dar-es-Salam.

Mapa - Zuri Zanzibar Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela Zuri Zanzibar Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zuri Zanzibar Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Hana Nádvorníková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recezie hotela Zuri Zanzibar Resort *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.