Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

Zanzibar

Luxusné ubytovanie na jednej z najkrajších svetových pláží

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

Pro hotel Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Osobne
sme
bývali

Hotel Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 15 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Kendwa | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Fascinující výhled Dlouhá pláž a tyrkysové vody Designový hotel v souladu s přírodou
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotela Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar ***** Zanzibar

Hotel Zuri Zanzibar je luxusný rezort, ktorý sa nachádza na jednej z najkrajších svetových pláží, a je horúcou novinkou pre nadchádzajúcu sezónu. Má ideálnu polohu na severozápade ostrova, obmývané azúrovými vodami Indického oceánu. Svojim jedinečným dizajnom, starostlivo premysleným do posledného detailu, Vám poskytne tú najvyššiu kvalitu ubytovania, akú ste si mohli priať. Na rozlohe 13 hektárov sú rozložené samostatne stojace bungalovy a vily, ktoré sú vzájomne oddelené záhradou tak, aby všetci návštevníci zažili čo najväčší pocit súkromia. Budovy a interiéry boli navrhnuté v tradičnom africkom štýle: slamenou strechy, trámové stropy, kvalitné masívne podlahy a nábytok, všetky tieto prvky spolu hrajú dokonalú symfóniu textúr a farieb, ktorá v kombinácii s obrazmi a maľbami s africkou tematikou dotvára jedinečné a nezabudnuteľné prostredie. Každý z bungalovov a víl disponuje priestrannou terasou s posedením, ktorá vzhliada na bujnou tropickou záhradu, ktorá celým rezortom prerastá. Väčšina z nich má aj skvelé výhľady na oceán. Bonusom je tiež skvelá dostupnosť vysokorýchlostného internetu, ktorý Vás v prípade potreby bezproblémovo spojí so zvyškom sveta.

Resort Vám ponúka skvelú príležitosť uniknúť z každodenného zhonu na jednu z najúžasnejších pláží sveta. Tu na rozdiel od iných pláží na Zanzibare nebudete musieť odchádzať ďaleko od pobrežia, aby ste si za odlivu mohli zaplávať, pláž Zuri je dokonalá za všetkých okolností. Samozrejmosťou je vyhrať biely piesok a azúrová modrá oceánu, ktorá na obzore splýva s oblohou. Na takomto mieste si budete radi užívať ničím nerušeného pokoja a pohody. Pri tom môžete pozorovať malebné západy slnka alebo pestrý miestny život - tradičné drevené plachetnice na horizonte, pestrofarebné šaty a nesmiernu radosť a optimizmus miestnych obyvateľov, ktorý Vám zaručene dobije baterky.

 

 

 

 

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

Intimne prostredie na 13 hektároch  kde sa nachádza iba 55 bungalowov a víl.
Luxusné ubytovanie  pre páry, aj  pre rodiny.

Elegantne a štýlovo zariadené vily s vysokorýchlostným internetom.
Zuri, jedna z najkrajších pláží na svete.

Fascinujúce výhľady na more a pláž z väčšiny bungalowov a všade prítomná tropická zeleň robia tento rezort naozaj výnimočným skvostom. Manažment aplikuje obnoviteľné, ekologicky zodpovedné procesy a aplikuje ich do denného chodu celého rezortu.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalow

Bungalow

Luxusný bungalov s 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná čásť a 25 m² súkromná terasa). Je rozdelený na priestornú spáľňu s relaxačným kútom a samostatnou kúpeľňou...

Jacuzzi Bungalow

Jacuzzi Bungalow

Klasický bungalow s ohromujúcim výhľadom na Indický oceán a súkromnou jacuzzi. Bungalow má 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa) a ubytuje tak 2 dosp..

Zuri Suite

Zuri Suite

Rafinovane zariadený priestranný domček, ktorý má čiastočný výhľad na oceán. Je obklopený bujnou vegetáciou a ponúka tak hosťom skvelý pocit súkromia...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Zuri Zanzibar ochutnáte zaujímavú kombináciu európskej, africkej, arabskej a indickej kuchyne, typickej pre rozmanité územie Zanzibaru. Táto paleta chutí Vás bude doprevádzať po celú dobu Vášho pobytu a priblíži Vám to najlepšie z gastronómie Indického oceánu. Stolovanie vo všetkých reštauráciách sa pre Vás stane príjemným zážitkom, ktorý budete s radosťou opakovať. Pokiaľ by Vás predsalen priestory reštaurácií omrzeli, Zuri Zanzibar ponúka možnosť stolovania pri bazéne, na pláži, alebo v súkromí Vašej vily či bungalovu.

Hlavná reštaurácia a bar

V reštaurácií Upendo si vychutnáte pokrmy mezdinárodnej kuchyne ozvláštnenej tradičnými africkými chuťami a vôňami. Zuajímavým prvkom sú živé ukážky varenia a skvelý výhľad na celý rezort. Reštaurácia je ideálnym miestom na raňajky či večere. Bar Peponi je špecifický uvolnenou atmosférou a prívetivým prostredím s pohodlným posedením. Ponúka mimo iné široký výber prémiových ginov a cigár.

Reštaurácia a bar pri bazéne

Z reštaurácie Maisha sú jedinečné výhľady na oceán. Porstredie reštaurácie je veľmi elegantníé, ale zároveň uvolnené, takže budete mať možnosť zažíiť tú pravú atmosféru afrického stolovánia. Počas dňa ponúka pokrmy inšpirované kuchyňou južnej Európy a ostrovov v Indickom oceáne. Na večeru potom ochutnáte to najlepšie z kuchyne Stredného východu a Ománu, priamo pri bazéne, pod pergolou, kde môžete pozorovať nádherný západ slnka. Večer je v reštaurácií nutná rezervácia.

Reštaurácia a bar na pláži

Reštaurácia a bar ponúka množstvo drobného občerstvenia a originálnych koktejlov, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži, pod žhavým slnkom, alebo večer, zatiaľ čo budete pozorovať nočnú oblohu. Z nápojového lístku je nutné vyzdvihnúť bohatú ponuku autorských koktejlov, lahodných aperitívov, alebo osviežujúcich nápojov a smoothies.

Dhow bar

Privátny bar, ktorý sa vyznačuje uvolnenou, ale tiež elegantnou atmosférou a nachádza sa na súkromej pláži. Je určený predovšetkým hosťom ubytovaným v suitách a vilách.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

Zuri Zanzibar ponúka celkom 46 bungalovov, 6 apartmánov a 3 víl. Šikovným umiestnením do mierneho svahu je možné zaistiť výhľad na more vo väčšine z nich. Budovy sú vzájomne oddelené bujnou tropickou zeleňou, čím je zaitené maximálníe súkromie všetkým hosťom. Interiéry sú zaistené podľa najnovších trendov, ale zároveň rešpektujú miestnu kultúru a dokonale odrážajú svojráznu atmosféru Zanzibaru. Miestnosti sú nefajčiarske.

Všetky izby disponujú následujúcim vybavením: ekologicky úsporná klimatizácia, stropné vetráky, neomedzené WiFi, 48palcová TV so satelitnými kanálmi, DVD, herné konzoly, zábavné centrum, kúpeľňový set prírodnej kozmetiky, minibar, väčší trezor, izbová služba, fén, domáca pitná voda, súprava na prípravu kávy a čaju.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalow

Bungalow fotoBungalow

Luxusný bungalov s 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná čásť a 25 m² súkromná terasa). Je rozdelený na priestornú spáľňu s relaxačným kútom a samostatnou kúpeľňou. Samozrejmosťou je i vonakjšia sprcha. Núka sa i možnosť prepojenia niekoľkých bungalowov – pokiaľ cestujete vo väčších skupinách, ale stále si prajete zachovať súkromie. Tieto bungalowy sú ideálne riešenie pre rodiny s deťmi.

Jacuzzi Bungalow

Jacuzzi Bungalow fotoJacuzzi Bungalow

Klasický bungalow s ohromujúcim výhľadom na Indický oceán a súkromnou jacuzzi. Bungalow má 66 m² obytného priestoru (41 m² vnútorná časť a 25 m² súkromná terasa) a ubytuje tak 2 dospelé osoby.

Zuri Suite

Zuri Suite fotoZuri Suite

Rafinovane zariadený priestranný domček, ktorý má čiastočný výhľad na oceán. Je obklopený bujnou vegetáciou a ponúka tak hosťom skvelý pocit súkromia. Apartmán je rozdelený na pristrannú samostatnú spáľňu a oddelený obývací priestor s pohodlnou rozkladacou pohovkou. Obytný priestor o rozlohe 132 m² je vhodný pre maximálne 3osoby.

OceanFront Suite

OceanFront Suite fotoOceanFront Suite

Apartmán s úžasnou polohou, iba pár krokov od pláže. Tento luxusný apartmán ponúka jedinečné výhľady na Indický oceán, súkromnú jacuzzi, samostatnú spáľňu a priestrannú obývaciu izbu. Celkom má 132 m² obytného priestoru, z ktorých 50 m² náleží terase s posedením. Ubytuje až 3 dospelé osoby.

Garden Two Bedroom Villa

Garden Two Bedroom Villa fotoGarden Two Bedroom Villa

Záhradná dvojspálňová vila je ideálna pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov. Ukrývá sa v soukromnej záhrade s výhľadom na oceán a západ slnka. Vila zahŕňa dve oddelené spálne s kúpeľňou a obývacou izbou s kuchynským kútom. Sučasťou priestrannej vily je i vlastná terasa s privátnou vírivkou. Vila ubytuje až 4 dospelé (2 postele veľkosti king alebo 4 oddelené postele) a jedno dieťa do 12 rokov na prísteľke. Cena ubytovania na vyžiadanie.

Two Bedroom Oceanfront Villa

Two Bedroom Oceanfront Villa fotoTwo Bedroom Oceanfront Villa

Umiestnená na dokonalom mieste s výhľadom na oceán, k vile náleží i súkromná časť pláže. Mimo iné majú hostia i jacuzzi, 80 m² veľkú terasu s relaxačnou zónou, dve samostatné spálne s vlastnými kúpeľňami a obývaciu izbu s kuchyňským kútom. Celková obytná plocha má neskutočných 260 m² a je ideálna pre rodinnou dovolenku. Ubytuje až 4 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov.

3 Bedroom Oceanfront Luxury Villa

3 Bedroom Oceanfront Luxury Villa foto3 Bedroom Oceanfront Luxury Villa

Exkluzívna vila so súkromnou plážou, bazénom a jacuzzi. Samozrejmosťou je úchvatný výhľad na oceán, 150 m² rozľahlá terasa s posedením, tri samostatné spálne s vlastnými kúpeľňami a obývacia izba s kuchynským a jedálnym kútom, a v neposlednej rade spoločenská miestnosť s biliárdovým stolom, kardio prístrojom a relaxačnou zónou s TV a multimediálnym systémom. Vila má celkom 500 m² obytného priestoru a je preto ideálna pre väčšie skupiny priateľkov alebo rodiny. Ubytuje až 6 dospelých.

Pláž a more

Hotel sa nachádza na jednej z najkrajších pláží na ostrove. Široká pláž s bielym pieskom, ako stvorená na relax pri mori. Ideálna poloha na západnom pobreží poskytuje kúpanie počas celého dňa. Hosťom sú k dispozícií lehátka a plážové uteráky, plážový servis alebo návštevu plážového baru.

Online cena a slevy Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

Najnižšia cena od 209 EUR / osoba, noc, polpenzia v Bungalow
v termíne od 01.04.2021 do 31.05.2021

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

Pro hotel Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 06.01. - 20.12.2020 a 04.01. - 22.12.2021 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Mapa ostrova Zanzibar s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA ZANZIBARU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let zdarma. 

Single pokoj: 07.01.2019 - 05.01.2020 50% navíc při počítání osob (75% ceny pokoje), 06.01.2020 - 03.01.2022 60% navíc k osobě (80% ceny pokoje). Neplatí pro víceožnicové vily.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Zuri Zanzibar Resort ***** *****

Naše foto hotela Zuri Zanzibar Resort ***** *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

V Zuri Zanzibar ochutnáte zaujímavú kombináciu európskej, africkej, arabskej a indickej kuchyne, typickej pre rozmanité územie Zanzibaru. Táto paleta chutí Vás bude doprevádzať po celú dobu Vášho pobytu a priblíži Vám to najlepšie z gastronómie Indického oceánu. Stolovanie vo všetkých reštauráciách sa pre Vás stane príjemným zážitkom, ktorý budete s radosťou opakovať. Pokiaľ by Vás predsalen priestory reštaurácií omrzeli, Zuri Zanzibar ponúka možnosť stolovania pri bazéne, na pláži, alebo v súkromí Vašej vily či bungalovu.

Hlavná reštaurácia a bar

V reštaurácií Upendo si vychutnáte pokrmy mezdinárodnej kuchyne ozvláštnenej tradičnými africkými chuťami a vôňami. Zuajímavým prvkom sú živé ukážky varenia a skvelý výhľad na celý rezort. Reštaurácia je ideálnym miestom na raňajky či večere. Bar Peponi je špecifický uvolnenou atmosférou a prívetivým prostredím s pohodlným posedením. Ponúka mimo iné široký výber prémiových ginov a cigár.

Reštaurácia a bar pri bazéne

Z reštaurácie Maisha sú jedinečné výhľady na oceán. Porstredie reštaurácie je veľmi elegantníé, ale zároveň uvolnené, takže budete mať možnosť zažíiť tú pravú atmosféru afrického stolovánia. Počas dňa ponúka pokrmy inšpirované kuchyňou južnej Európy a ostrovov v Indickom oceáne. Na večeru potom ochutnáte to najlepšie z kuchyne Stredného východu a Ománu, priamo pri bazéne, pod pergolou, kde môžete pozorovať nádherný západ slnka. Večer je v reštaurácií nutná rezervácia.

Reštaurácia a bar na pláži

Reštaurácia a bar ponúka množstvo drobného občerstvenia a originálnych koktejlov, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži, pod žhavým slnkom, alebo večer, zatiaľ čo budete pozorovať nočnú oblohu. Z nápojového lístku je nutné vyzdvihnúť bohatú ponuku autorských koktejlov, lahodných aperitívov, alebo osviežujúcich nápojov a smoothies.

Dhow bar

Privátny bar, ktorý sa vyznačuje uvolnenou, ale tiež elegantnou atmosférou a nachádza sa na súkromej pláži. Je určený predovšetkým hosťom ubytovaným v suitách a vilách.

All Inclusive

FULL BOARD (plná penzia) BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
raňajky
obed
večera


ALL INCLUSIVE BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
Raňajky, obed, večera
Limonády, minerálna voda, čaj a káva
Pivo, rozlievané víno
Olovrant s čajom
Raz denne dopĺňaný minibar
koktaily

 

ALL INCLUSIVE PREMIUM BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
Raňajky, obed, večera
Limonády, minerálna voda, čaj a káva
Pivo, rozlievané víno
Olovrant s čajom
koktaily
Prémiové alkoholické nápoje

Aktivity

Vašou obľúbenou aktivitou v rezorte bude iste relaxovanie na pláži. Ak by Vás kľud a ničím nerušený odpočinok omrzel, bude Vám k dospozícií napríklad bohatá zbierka kníh a DVD k zapožičaniu, pravidelné lekcie jógy (na vyžiadanie je možné zariadiť i lekcie súkromné). Ďalej stojí za zmienku dizajnový bazén s dĺžkou 32 metrov, s nekonečným okrajom, ktorý ponúka príjemnú alternatívu k pláži, alebo centrum vodných športov a potápania Whimbi, kde nájdete všetky potreby na potápanie a ostatné vodné športy.

Pokiaľ si prajete využiť úžasnú polohu rezortu naplno a vyskúšať si potápanie a šnorchlovanie ďalej od brehu, môžete využiť organizované výlety za potápaním motorovým člnom, ktorý Vás dopraví na zaujímavé miesta s pozoruhodným podmorským životom. Tým je napríklad okolie ostrova Tumbatu, na ktorom hniezdia korytnačky, alebo morský park atolu Mnemba. Súčasťou ponuky sú aj certifikované kurzy potápania PADI.

V neposlednom rade je nutné zmieniť  Záhradu vôní, dokonalú oázu kľudu, kde sa môžete ukryť pred svetom. Toto jedinečné miesto, ktoré vyzíva k prechádzkam či meditácií, si iste zamilujete. Naviac tu môžete vyskúšať niektoré z kuchárskych kurzov vedených hotelovým šéfkucharom, ktorý Vám priblíží kúzlo africkej kuchyne. Dom v záhrade vôní Vám naviac odkryje príbeh Zuri Zanzibar a jeho prístup k prírode a miestnej komunite. Ponúka pohodlné posedenie, knižnicu s bohatou zbierkou najrôznejšej literatúry.

Šport a wellness hotela Zuri Zanzibar Resort ***** *****

V Zuri Zanzibar je kladen velký důraz na harmonii, klid a relaxaci, proto zde nesmí chybět wellness, které dopomůže k celkové regeneraci Vašeho těla a mysli. MAUA wellness disponuje třemi masážními místnostmi a salonem, kde si můžete dopřát řadu ošetření a kosmetických procedur, stejně tak jako manikúru, pedikúru nebo kadeřnické služby. V jednom z podlaží se navíc nachází velká vířivá vana se slunečními lehátky, kde můžete odpočívat například s šálkem dobrého čaje.

Jestliže zatoužíte po aktivní očistě pohybem, zajisté oceníte venkovní tělocvičnu, kde si můžete užít trénink na čerstvém vzduchu, ve volné přírodě. Tak aktivujete všechny Vaše smysly a odnesete si z cvičené ještě intenzivnější zážitek.  

Na pláži najdete centrum vodních sportů WIMBI, která má širokou nabídku vodních i pozemních sportů.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 06.01. - 20.12.2020 a 04.01. - 22.12.2021 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotela Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar

Medzinárodné letisko Abeid Amani Karume je vzdialené asi 50 km od rezortu. Príjazd je možný tiež loďou, ktorá odchádza z prístavu v Stone Town a v Dar-es-Salam.

Mapa - Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar *****

Pláž
10
Ubytovanie
9.9
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.8
15 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.8
4 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
10
2 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
9.5
Strava
8.8
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.4
4 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.9
5 hodnotenie
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Vinařice
Datum pobytu:
10. 03. - 21. 03. 2020
Navštívili jsme již spoustu destinací, ale Zanzibar, přesněji tato poloha a vyloženě tento hotel, byl pro nás zatím TOP. Není to vhodná dovolená pro party kamarádů, protože noční život tu moc nefrčí, ani pro rodiny s dětmi, protože tu nejsou tobogány ani jiné atrakce, ale pro pár je to naprosto dokonalý relax v ráji s luxusním jídlem, ubytováním a službami, na kterých nebylo možno najít jedinou chybičku. Za nás naprostá bomba. :-)
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Starší dvojice
Volyně
Datum pobytu:
10. 03. - 21. 03. 2020
Dobrý den,vše bylo skvělé ,poznali jsme i pana ředitele ,který byl milý a vstřícný a dovolenou jsme si příjemně užili....
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Velké Němčice
Datum pobytu:
28. 01. - 07. 02. 2020
Hotel je naprosto perfektní ve všem i kdybych chtěla něco zkritizovat tak to nejde
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
06. 12. - 16. 12. 2019
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha
Datum pobytu:
24. 11. - 04. 12. 2019
ˇUžasná poloha na svahu směrem k moři s perfektní vyhlídkou na tropickou zahradu s bungalovy a moře. Od recepce a hlavní restaurace i baru. Výborně položený infinity bazén se servisem z přilehlé restaurace, moře a pláž čisté a klidné. Pokoj s jacuzzi a all inc doporučuji

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Ing. Vendula Pilátová
Zuri Zanzibar Resort ***** - Zanzibar
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.