Botswana

Naše odporúčanie - Botswanu sme precestovali

 

Africká divočina a krásy Botswany

Prostredie národných parkov a prírodných rezervácií Botswany ponúka okrem krásnej a nedotknutej africkej prírody aj plnohodnotné a luxusné ubytovanie v podobe kempov s vkusne zariadenými chatkami a stanmi. Tieto kempy sú umiestnené tak, aby ste mali stály kontakt s africkou divočinou a zároveň, aby nenarušovali tunajšie prirodzené prostredie. Pokiaľ patríte medzi náročných cestovateľov, je Vám k dispozícii až päťhviezdičková kategória tohto typu ubytovania. Mnoho kempov sme osobne navštívili a radi Vám povieme svoje dojmy z pobytu v nich.

botswana-novy-web-023.jpg 
 
 

  

Cestovatelia vidia krásu Botswany predovšetkým v jej nedotknutej prírode. K udržaniu takého bohatstvo je potrebná dostatočná ochrana prírody a práve pre tú je v tejto krajine dostatok priestoru.

  • Zaujímavým národným parkom je NP Chobe, ktorý je miestom s najväčšou koncentráciou slonov na svete a zo všetkých botswanských parkov tu žije najviac rôznych živočíšnych druhov.
  • Rezervácia Moremi v povodí rieky Okavango je prvou rezerváciou, ktorú založil domorodý ľud a dodnes ju riadi.
  • Rezervácia Linyanti predstavuje súkromnú prírodnú rezerváciu a vďaka trom kempom nachádzajúcim sa na jej území na Vás bude dýchať divočina zo všetkých strán.
  • Soľné panvy sú pýchou Národného parku Nxai Pan, ktorý sa rozkladá na území vyschnutého jazera Makgadikgadi. Lákadlom tohto parku je tiež dlhoveký strom Baines's Baobabs.

To je len krátky výber zázrakov tunajšej úžasnej prírody, ktoré čakajú na preskúmanie.

Botswanu som navštívila a detailne spoznala miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám veľmi odborne na základe osobných skúseností poskytnem rady.

botswana-novy-web-018.jpg 
 

 

Botswanu sme navštívili a poradíme Vám

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

Mgr. Zuzana Zjavková
Precestovala som svet. ONLINE v pondělí

v pondělí 15.07. od 08:00 do 14:00
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.