Naši špecialisti na destináciu Švajčiarsko

Dovolenka Švajčiarsko 2024 - zájazdy na kľúč

Švajčiarsko je klenotom Álp. Je známe predovšetkým vďaka skvelému lyžovaniu, turistike a čerstvému vzduchu. Vo Švajčiarsku sa premieta kultúra okolitých štátov, o čom svedčí rozmanitosť jeho regiónov a rečí s väzbou na nemecké, francúzske a talianske vplyvy. Nájdete tu veľké mestá aj kľudné dedinky v tradičnom horskom štýle. O Švajčiarsku je známe, že je synonymom luxusu - či už sa jedná o prvotriedne výrobky, bezkonkurenčné hotely či autentický spôsob života. 

Príroda vo Švajčiarsku je najväčším lákadlom pre turistov. Nekonečné horské masívy Álp, vodopády, priezračné lagúny, vône vidieku, pasúci sa dobytok a večne zasnežené ľadovce tvoria kúzlo, ktorému ťažko odolať. Tieto miesta nebudete chcieť opustiť. Fotografie so švajčiarskou prírodou nedokážu vystihnúť jedinečnosť a kúzlo okamihu. Preto je jediným plnohodnotným spôsobom ako spoznať túto krásnu krajinu jej osobná návšteva.

 

galerie

Individuálny zájazd podľa priania klienta a spoľahlivé poradenstvo

Každý zájazd do Švajčiarska je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania, všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná.

Špecialista na Švajčiarsko – DELUXEA a.s.

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do primárne exotických destinácií, ku ktorým sme v roku 2009 pridali práve Švajčiarsko. Po celú dobu existencie od roku 1995 vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v ERC Európska poisťovňa, a. s.

Švajčiarsko sme navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám veľmi odborne na základe osobných skúseností poradíme a zostavíme zájazd presne podľa Vašich prianí. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi prianiami, zaslúžite si dovolenku podľa Vašich predstáv.

Zvoľte si Vaše odletové letisko: Praha, Viedeň, prípadne iná európska metropola. Všetky letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kancelárii.

Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí). Odletieť môžete každý deň. Expresné odlety zariadime počas 48 hodín.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.