The Oberoi, Marrakech *****

Maroko

Ideálny hotel na spoznávanie okolitých prírodných krás a pamiatok

Osobne
sme
navštívili

Hotel The Oberoi, Marrakech *****

Lokalita Maroko | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásne záhrady Golf Marocký dizajn
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Oberoi, Marrakech ***** Maroko

Hotel The Oberoi, Marrakech je miestom, kde sa miešajú dva svety: pulzujúce mesto plné kultúry, umenia, špičkových golfových ihrísk a podnikov s bohatým nočným životom na jednej strane a mystickej záhrady, andalúzska architektúra a tradičné súky na strane druhej. Každý si tu tak nájde to svoje. Na hotelových pozemkoch sa rozprestierajú olivové háje, citrusové sady a krásne upravené záhrady, ktorými sa vinie impozantný vodný kanál. Úchvatnú scenériu dotvára majestátne pohorie Atlas týčiace sa v pozadí.

Architektúra hotela The Oberoi je inšpirovaná stavbami zo starovekého Maroka. Hlavné nádvorie je štylizované ako významná historická pamiatka Medersa Ben Youssef zo 14. storočia. Súčasťou rezortu je 84 dômyselne zariadených izieb, apartmánov a luxusných víl, z ktorých väčšina disponuje súkromným bazénom a záhradou. Môžete sa tiež tešiť na tri jedinečné reštaurácie a jeden bar, ktoré ponúkajú autentické marocké špeciality, stredomorskú, indickú či ázijskú kuchyňu. Nechýbajú ani luxusné kúpele, množstvo športových aktivít a program pre deti. Hotel The Oberoi, Marrakech navyše predstavuje ideálny východiskový bod na spoznávanie okolitých prírodných krás a pamiatok.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Room with Private Terrace (70 m² + 35 m² exteriér)

Deluxe Room with Private Terrace (70 m² + 35 m² exteriér)

Táto vkusne zariadená izba sa pýši obrovskou súkromnou terasou, odkiaľ sa ponúka výhľad na zasnežené vrcholky pohoria Atlas, citrusové a olivové háje i vodný kanál, ktorý sa vinie rez..

Deluxe Villa with Private Pool (72 m² + 125 m² exteriér)

Deluxe Villa with Private Pool (72 m² + 125 m² exteriér)

Pre páry a menšie skupinky, ktoré si chcú dopriať dokonalé súkromie, je k dispozícii táto úchvatná vila obklopená vlastnou krásne upravenou záhradou s bazénom...

Presidential Villa with Private Pool (160 m² + 215 m² exteriér)

Presidential Villa with Private Pool (160 m² + 215 m² exteriér)

Ubytujte sa v tejto nádhernej modernej vile s vysokými zdobenými stropmi a ručne vyrábaným nábytkom, ktorý odkazuje na marocké imperiálne dedičstvo...

Royal Suite with Private Pool (175 m² + 145 m² exteriér)

Royal Suite with Private Pool (175 m² + 145 m² exteriér)

Na prvom poschodí sa nachádza jedinečný, majestátny apartmán, ktorý ponúka rozsiahle vnútorné i vonkajšie priestory spolu s dych vyrážajúcimi výhľadmi na pohorie Atlas, vodný kanál a..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

The Oberoi, Marrakech ponúka tri jedinečné reštaurácie a jeden bar, v ktorých tím talentovaných kuchárov majstrovsky pripravuje najrôznejšie pokrmy z tých najkvalitnejších sezónnych surovín. Výber je naozaj pestrý – autentické marocké špeciality, stredomorská, indická či ázijská kuchyňa, ľahké občerstvenie pri bazéne, vynikajúce drinky, cigary aj živá hudba.

Na hotelovom pozemku rastie tritisíc olivovníkov, z ktorých úrody si hotel vyrába vlastný panenský olivový olej lisovaný za studena. Lisuje sa každý rok v októbri a následne sa využíva v hotelových reštauráciách.

Reštaurácie

Tamimt

V tejto luxusnej reštaurácii sa podáva stredomorská, indická a medzinárodná kuchyňa s dôrazom na lokálne suroviny a produkty z hotelovej organickej záhrady. Jedinečný priestor je zdobený freskami, ktoré nasvecujú veľkolepé lustre. Súčasťou reštaurácie je aj salónik, kde si môžete vychutnať aperitív alebo drink po večeri, a vonkajšia terasa s úchvatným výhľadom na pohorie Atlas.

Otváracia doba: raňajky 8:00–10:30, obed à la carte 12:00–17:00, večera à la carte / Thali menu 17:00–22:00

Siniman

Ochutnajte autentické marocké špeciality pripravené zo sezónnych produktov vypestovaných na hotelových organických záhradách a tradičných ingrediencií. Jedinečnú atmosféru dotvárajú vysoké stropy, ozdobné vyrezávané stĺpy a praskajúci krb. Z reštaurácie sa ponúka výhľad na vonkajšie patio inšpirované historickou univerzitou Medersa Ben Youssef. Môžete sa tiež tešiť na tradičnú marockú hudbu (Oud & Darbouka).

Otváracia doba: večera 18:30–22:00 (okrem pondelka)

Azur

Pod klenutým prístreškom zdobeným freskami sa nachádza táto príjemná vonkajšia reštaurácia s dennou ponukou ľahkých a zdravých jedál. Vychutnajte si výhľady na krásny bazén, vodný kanál, citrusové sady, olivové háje a majestátne pohorie Atlas.

Otváracia doba: obed 12:00–17:00

Bary

Vue

Ak hľadáte ideálne miesto na neformálnu schôdzku počas dňa či romantický večer, tento bar je skvelou voľbou. K dispozícii je ako vnútorný priestor osvetlený sviečkami s praskajúcim krbom, tak aj vonkajšia terasa. Môžete sa tešiť na širokú ponuku kvalitných vín, šampanského, jednosladovej whisky a originálnych koktailov. Nechýba ani pestré občerstvenie a dych vyrážajúci výhľad na pohorie Atlas. Trikrát týždenne navyše zaplní priestory baru živá klavírna hudba.

Otváracia doba: 17:00–0:00

Kategórie a vybavenosť izieb The Oberoi, Marrakech

Hotel The Oberoi, Marrakech ponúka kolekciu 84 dômyselne zariadených izieb, apartmánov a luxusných víl, ktoré vynikajú autentickým andalúzskym dizajnom a očarujúcimi výhľadmi. Väčšina z nich navyše disponuje súkromným bazénom a záhradou.

Súčasťou vybavenia všetkých ubytovacích jednotiek je: individuálna klimatizácia, zatemňovacie závesy, zvukotesné okná, 12" matrac so systémom Pillow Top, vankúšové menu, izbová služba 24 hodín denne, plne vybavený bar s výberovým čajom a kávovar Nespresso, denne doplňované čerstvé ovocie, viaclinkový telefón , káblová/satelitná televízia, káblové pripojenie k internetu a Wi-Fi, USB nabíjací port, osušky zo 100% egyptskej bavlny, fén na vlasy, sada na holenie a dentálnu hygienu, šitie, žehlička a žehliaca doska, elektronický trezor, šatníková skriňa, ohrievač uterákov, dáždnik, nákupná taška, papuče, kefa na oblečenie, obúvacie lyžice, samostatne stojaca vaňa a sprchovací kút.

Hostia ubytovaní v Presidential Villa with Private Pool, Royal Suite with Private Pool a Royal Villa with Private Pool môžu navyše využívať tieto služby a výhody: služby komorníka (24 hodín denne, na vyžiadanie), expresné pranie a čistenie bielizne, antialergénne vankúše (na vyžiadanie), súkromný chladený bar, upratovanie izby dvakrát denne, služba Concierge (24 hodín denne), kozmetický salón, autopožičovňa, starostlivosť o automobil, doktor na telefóne, stráženie detí, limuzína so šoférom (doprava na/z letiska a po okolí).

Ponuka izieb

Deluxe Room with Private Terrace (70 m² + 35 m² exteriér)

Deluxe Room with Private Terrace (70 m² + 35 m² exteriér) foto

Táto vkusne zariadená izba sa pýši obrovskou súkromnou terasou, odkiaľ sa ponúka výhľad na zasnežené vrcholky pohoria Atlas, citrusové a olivové háje i vodný kanál, ktorý sa vinie rezortom. Krásny interiér zdobený marockými dizajnovými prvkami kombinuje tlmené slonovinové a zlaté tóny. Vnútri nájdete spálňu s manželskou posteľou (alebo dvoma samostatnými lôžkami) a luxusnú kúpeľňu so samostatným toaletným stolíkom.

Deluxe Villa with Private Pool (72 m² + 125 m² exteriér)

Deluxe Villa with Private Pool (72 m² + 125 m² exteriér) foto

Pre páry a menšie skupinky, ktoré si chcú dopriať dokonalé súkromie, je k dispozícii táto úchvatná vila obklopená vlastnou krásne upravenou záhradou s bazénom. Pôsobivý interiér zdobia tradičné maľované orientálne dlaždičky a ručne tvarované nástenné panely. Vila zahŕňa spálňu s manželskou posteľou (alebo dvoma samostatnými lôžkami) a luxusnú kúpeľňu s výhľadom na vonkajší bazén.

Presidential Villa with Private Pool (160 m² + 215 m² exteriér)

Presidential Villa with Private Pool (160 m² + 215 m² exteriér) foto

Ubytujte sa v tejto nádhernej modernej vile s vysokými zdobenými stropmi a ručne vyrábaným nábytkom, ktorý odkazuje na marocké imperiálne dedičstvo. Súčasťou vily je veľká spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, odkiaľ sa ponúka výhľad do záhrady, elegantný obývací priestor, kuchynka a obrovská súkromná terasa s vyhrievaným bazénom. Unikátnu atmosféru dotvára pohľad na pohorie Atlas, olivové a citrusové háje. K dispozícii je tiež možnosť prepojenia dvoch víl pre väčšie rodiny a skupiny priateľov.

Royal Suite with Private Pool (175 m² + 145 m² exteriér)

Royal Suite with Private Pool (175 m² + 145 m² exteriér) foto

Na prvom poschodí sa nachádza jedinečný, majestátny apartmán, ktorý ponúka rozsiahle vnútorné i vonkajšie priestory spolu s dych vyrážajúcimi výhľadmi na pohorie Atlas, vodný kanál a hotelové sady. Vnútri nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste sa tu cítili ako doma – veľkú spálňu s manželskou posteľou, šatňu, mramorovú kúpeľňu, samostatnú obývaciu izbu s krbom a jedáleň. Nechýba ani priestranná vonkajšia terasa s vyhrievaným bazénom. Sofistikovaný interiér, inšpirovaný marockým dedičstvom a andalúzskym vplyvom, vyniká delikátnymi vyrezávanými vzormi mašrabíja, zdobenými vypuklými stropmi, nábytkom vyrábaným na mieru a luxusnými látkami. K dispozícii je možnosť prepojenia s Deluxe Room alebo rezervácie celého poschodia. Personál hotela vám rád pomôže prichystať súkromnú akciu či večierok priamo v apartmáne.

Royal Villa with a Private Pool (355 m² + 630 m² exteriér)

Royal Villa with a Private Pool (355 m² + 630 m² exteriér) foto

Doprajte si maximálny luxus a pohodlie v podobe tejto priestrannej, slnkom zaliatej vily, ktorá stelesňuje pôvab starovekých indických palácov. Ručne vyrezávané ornamenty na stropoch, krištáľové lustre, hodvábne koberce a mramorové podlahy dodávajú interiéru na veľkoleposti. Súčasťou vily sú dve spálne (jedna s manželskou posteľou a druhá s dvoma samostatnými lôžkami) s vlastnou kúpeľňou a šatňou, samostatná obývacia izba s krbom, jedáleň a plne vybavená kuchyňa. Srdce celej stavby tvorí vonkajšia terasa s vyhrievaným bazénom a fontánou. Vila sa nachádza v najpokojnejšej časti rezortu uprostred olivových hájov a pomarančových sadov. Personál hotela vám rád pomôže prichystať súkromnú akciu či večierok priamo vo vile.

Online cena a slevy The Oberoi, Marrakech *****

Profi foto hotela The Oberoi, Marrakech *****

Naše foto hotela The Oberoi, Marrakech *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Oberoi, Marrakech

The Oberoi, Marrakech ponúka tri jedinečné reštaurácie a jeden bar, v ktorých tím talentovaných kuchárov majstrovsky pripravuje najrôznejšie pokrmy z tých najkvalitnejších sezónnych surovín. Výber je naozaj pestrý – autentické marocké špeciality, stredomorská, indická či ázijská kuchyňa, ľahké občerstvenie pri bazéne, vynikajúce drinky, cigary aj živá hudba.

Na hotelovom pozemku rastie tritisíc olivovníkov, z ktorých úrody si hotel vyrába vlastný panenský olivový olej lisovaný za studena. Lisuje sa každý rok v októbri a následne sa využíva v hotelových reštauráciách.

Reštaurácie

Tamimt

V tejto luxusnej reštaurácii sa podáva stredomorská, indická a medzinárodná kuchyňa s dôrazom na lokálne suroviny a produkty z hotelovej organickej záhrady. Jedinečný priestor je zdobený freskami, ktoré nasvecujú veľkolepé lustre. Súčasťou reštaurácie je aj salónik, kde si môžete vychutnať aperitív alebo drink po večeri, a vonkajšia terasa s úchvatným výhľadom na pohorie Atlas.

Otváracia doba: raňajky 8:00–10:30, obed à la carte 12:00–17:00, večera à la carte / Thali menu 17:00–22:00

Siniman

Ochutnajte autentické marocké špeciality pripravené zo sezónnych produktov vypestovaných na hotelových organických záhradách a tradičných ingrediencií. Jedinečnú atmosféru dotvárajú vysoké stropy, ozdobné vyrezávané stĺpy a praskajúci krb. Z reštaurácie sa ponúka výhľad na vonkajšie patio inšpirované historickou univerzitou Medersa Ben Youssef. Môžete sa tiež tešiť na tradičnú marockú hudbu (Oud & Darbouka).

Otváracia doba: večera 18:30–22:00 (okrem pondelka)

Azur

Pod klenutým prístreškom zdobeným freskami sa nachádza táto príjemná vonkajšia reštaurácia s dennou ponukou ľahkých a zdravých jedál. Vychutnajte si výhľady na krásny bazén, vodný kanál, citrusové sady, olivové háje a majestátne pohorie Atlas.

Otváracia doba: obed 12:00–17:00

Bary

Vue

Ak hľadáte ideálne miesto na neformálnu schôdzku počas dňa či romantický večer, tento bar je skvelou voľbou. K dispozícii je ako vnútorný priestor osvetlený sviečkami s praskajúcim krbom, tak aj vonkajšia terasa. Môžete sa tešiť na širokú ponuku kvalitných vín, šampanského, jednosladovej whisky a originálnych koktailov. Nechýba ani pestré občerstvenie a dych vyrážajúci výhľad na pohorie Atlas. Trikrát týždenne navyše zaplní priestory baru živá klavírna hudba.

Otváracia doba: 17:00–0:00

Golf pri hoteli The Oberoi, Marrakech

V okolí hotela The Oberoi, Marrakech sa nachádza niekoľko golfových ihrísk, vrátane legendárneho 27-jamkového Royal Golf de Marrakech Course (par 71), 18-jamkových ihrísk Al Maaden a Amelkis, ktoré predstavujú skutočnú výzvu, a rozľahlého ihriska Palmeraie, ktoré ponúka 18 + 9 jamiek.

Aktivity

Resort The Oberoi, Marrakech ponúka nasledujúce aktivity:

lekcie varenia marockej kuchyne
let helikoptérou nad púšťou Sahara a súkromný obed na púšti
raňajky pri východe slnka v teplovzdušnom balóne
prechádzka na retro motocykle so sajdkárou
súkromné grilovanie vo vile či apartmáne
výlety na zaujímavé miesta v okolí (trhovisko Jemâa El Fna, historická univerzita Medersa Ben Youssef, minaret La Koutoubia, múzeum Yves Saint Laurent, pohorie Atlas, záhrady Menara a Majorelle)

Šport a wellness hotela The Oberoi, Marrakech *****

Hotel The Oberoi, Marrakech ponúka veľa možností, ako zostať počas vášho pobytu fit:

ranné lekcie jogy s inštruktorom (každú stredu a sobotu od 8:30 do 9:30)
ranný beh s trénerom cez hotelové olivové háje, ovocné sady a záhrady (každý pondelok a piatok od 7:30 do 8:30)
cardio boxing (každý utorok a piatok od 10:00 do 11:00)
vonkajší kruhový tréning (každú nedeľu od 10:00 do 11:00)
cross tréning (každý štvrtok od 10:00 do 11:00)
posilňovanie s trénerom (každú stredu a piatok od 10:00 do 11:00)
tenis (každý deň od 8:00 do 18:00, lekcie s trénerom za príplatok)
pétanque (každý deň od 8:00 do 18:00)
Kúpele The Oberoi Spa predstavujú skutočnú oázu pokoja umiestnenú na hladine jazera uprostred sviežich sadov. Nechajte všetky starosti za sebou a vydajte sa na cestu do hlbín svojho vnútra. Čakajú vás marocké a ajurvédske terapie, kúpele hammam a jedinečné rituály, ktoré kombinujú starovekú múdrosť s modernou vedou. Súčasťou kúpeľov je relaxačná miestnosť, jogový pavilón, kde prebiehajú súkromné aj supinové lekcie, plne vybavené fitness centrum, krytý bazén, kozmetický salón a obchod s kúpeľnými produktmi.

Deti v hoteli The Oberoi, Marrakech *****

Súčasťou rezortu The Oberoi, Marrakech je detský klub, ktorý ponúka špeciálne navrhnutý program pre deti od 4 do 12 rokov. Deti si tu môžu vyskúšať najrôznejšie aktivity zamerané na učenie hrou a emočný, sociálny aj kognitívny rozvoj ako napríklad lekcie varenia, vyrábania, hľadania pokladu a ďalšie. Vďaka skvelému tímu si celé rodiny užijú nezabudnuteľnú dovolenku.

Otváracia doba: 9:00–12:30 a 13:30–18:00

Doprava do hotela The Oberoi, Marrakech

Rezort je od medzinárodného letiska Marrakesh Menara Airport vzdialený asi 16 km a pol hodiny jazdy autom.

Mapa - The Oberoi, Marrakech *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Maroka do hotela The Oberoi, Marrakech *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi, Marrakech *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela The Oberoi, Marrakech *****

Letové spojenia do Maroka

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.