Maroko v letech 2022 - 2024 navštívili 2 specialisté DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 5 hotelů (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Maroko

Dovolenka Maroko 2024 - zájazdy na kľúč

Pre Slovákov predstavuje Maroko okamžité a trvajúce očarenie. Aj keď sa nachádza iba hodinu jazdy trajektom zo Španielska, svojou povahou sa Maroko zdá veľmi ďaleko od charakteristiky Európy – to predovšetkým kvôli islamskej a hlboko tradičnej kultúre, ktorá pre nás Európanov predstavuje niečo vzdialené. V celej krajine, a to napriek španielskej a francúzskej koloniálnej nadvláde a prítomnosti moderných a kozmopolitných miest ako Rabat alebo Casablanca, je cítiť prítomnosť vzdialenej a bohatej minulosti. Veľa krásnych arabských miest si tu udržuje spôsob života zakorenený v stredoveku, kedy marocké kráľovstvo siahalo od Senegalu až k severnému Španielsku, zatiaľ čo v horách Vysoký Atlas a Rif je potom možné spoznať pozostatky berberskej kultúry. Pozadie toho všetkého tvorí jedna z najrozmanitejších krajín v Afrike – od Stredozemného mora cez štyri pohoria k Atlantickému oceánu či k vyprahnutému piesku a krovinám Sahary.

galerie
Špecialista na Maroko - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už od roku 1995 vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v ERC Európska poisťovňa, a. s. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Maroku je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený zájazd pre Vás.

Či už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Maroko si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu v Maroku
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.
  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime počas 48 hodín.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.