Bali

Golf na Bali

 

Nirwana Bali Golf Club

Golfové ihrisko a klub Nirwana Bali Golf Club bolo navrhnuté Gregom Normanom a predstavuje vizuálnu symfóniu so spektakulárnymi výhľadmi na oceán a sviežu balijskú krajinu. Ihrisko ponúka hosťom zložitejšiu, ale spravodlivú hru a prvotriedny zážitok pre hráčov všetkých úrovní. Ázijské golfové weby „Golf Monthly“ a „Golf Digest“ zvolili Nirwana Bali Golf Club ako číslo 1 medzi golfovými ihriskami v Indonézii a na Bali. Nirwana je súčasťou rezortu v reťazci Le Meridien, ktorý bol taktiež webom „Nirwana Monthly“ označený ako ázijský prémiový golfový rezort. Nesporné krásy tohto miesta sú ešte zvýraznené autentickými ryžovými poliami, z ktorých niektoré vytvárajú strategicky umiestnené bunkre. Ďalšou špecialitou sú tri jamky na útesoch, odkiaľ je veľkolepý výhľad na Indický oceán. Vďaka štyrom typom odpalísk zaistil Greg Norman, že si tu každý golfista nájde svoje miesto pri golfovej dovolenke na Bali.

 

18jamkové golfové ihrisko Nirwana je jedným z najfotografovanejších a najnáročnejších ihrísk na svete. Porovnajte svéoje golfové schopnosti a šikovnosti s úrovňou profesionálnej PGA. To je skutočná výzva, pričom ale ani menej skúsení hráči sa nemusí obávať, že by golf na tomto unikátnom ihrisku nezvládli. Nirwana Bali Golf Club na juhozápadnom pobreží ostrova sa nachádza len 45 minút od letiska Ngurah Rai International Airport a je plne integrovaný do úchvatného rezortu Nirwana Bali Resort. Táto dovolenka sa môže stať neopakovateľnou golfovou „jazdou“, na ktorú nikdy nezabudnete.

Greg Norman vyriekol nasledujúce slová týkajúce sa Nirwana Bali Golf Club: „Keď som prvýkrát uvidel toto miesto, bol som okamžite uchvátený dramatickým umiestnením, fascinujúcou miestnou kultúrou a zvlnenými zelenými kopčekmi s ryžovými poliami. Bez váhania som sa odhodlal všetky tieto charakteristiky využiť pri budovaní ihriska, ktoré by sa nepochybne vyrovnalo aj tým najlepším na svete.“ Architektove slová sa potvrdili a pokiaľ sa vydáte na Bali za golfom, bolo by takmer hriechom sa o tom osobne nepresvedčiť a neodpáliť loptičku práve tu.

bali-novy-web-008.jpgbali-novy-web-009.jpg 
 

 

Bali Golf & Country Club

Bali Golf & Country Club v Nusa Dua je miestom, kde nezáleží na ničom inom ako na golfe. Toto golfové ihrisko ponúka nádherné výhľady, výhodnú polohu, príjemný morský vánok a prostredie tropického raja. To vytvára skvelé podmienky pre trávenie voľného času, ale keď sa dostanete na ihrisko, budete absolútne vtiahnutí do hry a nič iné ako golf Vás zaujímať nebude. Bali Golf & Country Club je označovaný za najlepší na ostrove, ponúka bezkonkurenčné golfové zážitky a management ihriska robí všetko, čo je v jeho silách, aby každý deň bol tým najlepším golfovým zážitkom.

Či už ste začiatočník, skúsený golfista, profesionál či príležitostný hráč túžiaci po relaxačnej dovolenke na Bali obohatenej o golfové chvíle, budete si môcť užiť skutočné golfové okamihy so všetkým, čo k tomu patrí. A čo robí z Bali Golf & Country Clubu skutočný skvost? Výhodná poloha? Náročné, ale hrateľné rozvrhnutie golfového ihriska? Skvele udržované herné pole a greeny? Alebo hádam prvotriedny zákaznícky servis, vybavenie, golfové vozítka a nosiči palíc? Nech už je hlavným dôvodom čokoľvek, keď toto všetko dáte dohromady, naskytnú sa Vám unikátne golfové možnosti, na ktoré do konca života nezabudnete.

Od okamihu, ako prejdete vstupom, šatňou a dostanete sa na odpalisko, narazíte na bunkre, či vodné prekážky, či navštívite Ancora Golf Institute pre lekcie a kurzy, si môžete byť istí, že 18jamkové ihrisko s golfovým klubom Vám ponúka tú najlepšiu príležitosť pre splnenie golfových snov. V Bali Golf & Country Clube hralo veľa svetových velikánov ako napríklad Nick Faldo, Ian Woosnam, Vijay Singh a Colin Montgomery.

Bali Golf & Country Club nepochybne patrí medzi 5 najlepších v celej Ázii a je unikátny v tom, že golfisti si tu môžu užiť 9 a 9 jamiek s kompletne rozdielnym charakterom. Prvá deviatka zavedie golfistov do daždového kopcovitého lesa, s úžasnými výhľadmi cez Indický oceán na ostrov Nusa Penida a vulkanické hory východného Bali, kde vládne Gunung Agung. Druhá deviatka prevedie hráčov obrovským kokosovým hájom priamo až k pobrežiu oceánu s modrými vodami. Vydajte sa na Bali a nenechajte si ujsť jedinečný golfový zážitok v podobe Bali Golf & Country Club.

 bali-novy-web-006.jpgbali-novy-web-010.jpg
 

 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.