Polynézia

Exkurzie v Polynézii

Exkurzie na ostrove Tahiti

Tahiti – tropické zázraky

 

Tropical Treasure

 • Tahiti a jeho tropické poklady – poldenný popoludný výlet

Urobte si výlet za pokladmi ostrova Tahiti. Cesta okolo tohto ostrova Vám odhalí ligot jeho mimoriadnych krás. Vaše oči budú žiariť nadšením pri pohľade na Pointe Venus a Trou du Souffleur, nádherný vodopád s ešte krajším okolím. Ostrovnú cestu môžete zakončiť návštevou Gauguinova múzea a následne ohromujúcich tropických záhrad Vaipahi. (Pozn.: Návšteva Marae Arahurahu a jaskyne Maraa nahrádza návštevu Gauguinova múzea v prvej polovici roku kvôli jeho rekonštrukcii.)

 polynesie-novy-web-075.jpg
 

 

City Tour of Papeete

 • Exkurzia mesta Papeete – poldenný dopoludný výlet

Exkurzia začína návštevou tradičného trhu, kde miestni obyvatelia prevádzkujú remeslá a predávajú ryby, ovocie, atď. Potom navštívite katedrálu Pepeete a Vaima centrum s mnohými obchodmi. Nakoniec nasadnete do vozidla a vyrazíte na cestu okolo polynézskych inštitúcií. Celý výlet bude zakončený návštevou Múzea perál.

polynesie-novy-web-060.jpg 
 

 

 polynesie-novy-web-059.jpg

City Tour of Papeete and Circle Island Tour of Tahiti

 • Exkurzia mesta Papeete a okružný výlet okolo Tahiti – celý deň (obed nie je zahrnutý)

Čaká na Vás deň, v ktorom zažijete návštevu hlavného mesta v dopoludných hodinách a popoludný výlet na Tahiti. Výlet je kombináciou „Exkurzia mesta Papeete“ a „Tahiti a jeho tropické poklady“ s prestávkou na obed v Papeete (obed sa platí na mieste). (Pozn.: Návšteva Marae Arahurahu a jaskyňa Maraa nahrádza návštevu Gauguinova múzea v prvej polovici roku kvôli jeho rekonštrukcii.)

 

 

The Island of Tahiti „Á la carte“

 • Ostrov Tahiti „Á la Carte“ – poldenný/celodenný výlet (nezahŕňa cenu obedu)

Zažite vlastnú cestu po Tahiti s odborným sprievodcom a zoznámte sa s tajným kúzlom ostrova. Na začiatku cesty informujte svojho sprievodcu o tom, čo Vás baví a čo by ste radi zažili pri tejto ostrovnej ceste a on Vám vytvorí program plný kultúry, histórie, prírodných krás, hudby a mnohých ďalších zaujímavostí, o ktoré stojíte. Spoznajte polynézske poklady v podobe perál, oleje Monoi, vanilky a miestnych remesiel.

polynesie-novy-web-062.jpg 
 

 

Mountain 4×4 Safari

 • Horské 4×4 safari – poldenný výlet

Vydajte sa s pohonom 4×4 do samého srdca ostrova Tahiti. Obdivovať môžete údolie Papenoo, ktoré je známe pre svoje rieky, neuveriteľný vodopád a tropické rastliny. Na tomto odpočinkovom mieste sa ocitnete v krásnej a nedotknutej prírode. Svojho sprievodcu sa môžete spýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma. Sprievodca Vás bude sprevádzať po celú cestu a zoznámi Vás s miestnym prostredím.

 polynesie-novy-web-068.jpg
 

 

Inner Island 4×4 Safari

 • Vnútorný ostrov 4×4 safari – celodenný výlet

Vydajte sa z východného pobrežia do stredu ostrova a preskúmajte kráter Papenoo. Nádete tu bujnú vegetáciu, obrie paprade a nespočetné množstvo pestrofarebných rastlín. Vozidlo s pohonom 4×4 Vás dostane cez rieky a Vy tak budete môcť obdivovať miestne vodopády a hory v tajomnej hmle. Obed nie je zahrnutý v cene.

 

The GPS Guided Tour of Tahiti

 • Výlet po Tahity s GPS sprievodcom

Vydajte sa na výlet po ostrove Tahiti vo vlastnom tempe a v pohodlí prenajatého vozidla. S pomocou priateľského digitálneho asistenta Digi-Guide bude Vaša cesta plná najzaujímavejších miest ostrova. 150 zaujímavostí a odporúčaný zoznam reštaurácií a aktivít je k dispozícii.

polynesie-novy-web-073.jpg 
 

Fascinujúce stretnutie

 

Dolphin Watch West Coast

 • Pozorovanie delfínov na západnom pobreží – dopoludný výlet

Zažite pár úžasných hodín v spoločnosti skupinky delfínov. Tieto hravé stvorenia Vás okúzlia svojim skákaním a akrobaciou. Urobte si výlet na lagúnu až k priesmyku Taapuna, ktorý tvorí hranicu šíreho oceánu. Zaplávate tiež do rybárskeho zálivu, kde delfíni radi vyvádzajú. Pokiaľ bude vhodné počasie, dostane sa Vám možnosť si s delfínmi zaplávať.

Dolphin Watch East Coast

 • Pozorovanie delfínov na východnom pobreží – dopoludný výlet

Zoznámte sa s delfínmi v zálive Matavai na východnom pobreží. Doobedné hodiny predstavujú najlepšie podmienky pre pozorovanie týchto priateľských cicavcov v tomto úžasnom prostredí. Je to úplne neuveriteľný zážitok! Znalý sprievodca bude vždy po ruke, aby zaistil, že zažijete jedinečné chvíle vo vode s delfínmi (pokiaľ to podmienky dovolia).

Whale Watching West Coast

 • Pozorovanie veľrýb na západnom pobreží – len od 1.augusta do 31.októbra

Veľryby obývajú teplé vody Polynézie len od augusta do októbra, aby priviedli na svet svojich potomkov. Dostať sa do blízkosti týchto divokých morských cicavcov je jedinečným zážitkom. Kvalita života týchto stvorení je najväčšou prioritou, a preto Vás bude sprevádzať sprievodca.

Whales Watching East Coast

 • Pozorovanie veľrýb na východnom pobreží – len od 1.augusta do 31.októbra

Doprajte si celoživotný zážitok a dostaňte sa do tesnej blízkosti týchto veľkých morských cicavcov. Veľryby sú k videniu v teplých vodách Polynézie len od augusta do októbra, aby priviedli na svet mláďatá. Uvidíte veľryby vyskakujúce nad hladinu a plácajúce chvostom. Dobré životné podmienky veľrýb sú najvyššou prioritou a tieto stvorenia nesmú byť nijak ohrozované. Od odborného sprievodcu sa dozviete mnoho zaujímavých informácií o týchto cicavcoch a tiež Vám poradia, či zrovna môžete do vody alebo nie.

 polynesie-novy-web-061.jpgpolynesie-novy-web-076.jpgpolynesie-novy-web-088.jpg
 

Športové výlety

 

SSV Rhino guided tours

 • Výlet SSV Rhino buginou so sprievodcom
 • celodenný (údolie Papenoo) – zahrnutý piknik, pre 1 alebo 2 osoby v jednom vozidle
 • 4 hodiny (Mount Marau) – pre 1 alebo 2 osoby v jednom vozidle (minimálne 1 Rhino)
 • 2 hodiny (Mount Marau) – pre 1 alebo 2 osoby v jednom vozidle (minimálne 1 Rhino)

Spoznajte Tahiti a jeho údolie na palube Rhina (typ buginy, ktorú riadite a následujete sprievodcu). Je to skvelý spôsob, ako vidieť prirodzenú krásu Tahiti s bujnou vegetáciou, obrovskými papradiami, vodopádmi, atď. Vy a Váš sprievodca budete robiť zastávky, aby ste si vychutnali pohľady na pohoria, údolia a lagúny. Výlet Rhinom je unikátny a zábavný spôsob poznávania tunajších krás.

JET SKI guided tours

 • Výlety na vodnom skútri
 • 30 minút – tematický výber: akvárium/delfíny, pre 1 alebo 2 pasažierov zdieľajúcich jeden skúter
 • 1 hodina – tematický výber: akvárium/delfíny/ veľryby (1.augusta-31.októbra)/prístav Papeete, pre 1 alebo 2 pasažierov zdieľajúcich jeden skúter
 • 2 hodiny – tematický výber: delfíny+prístav Papeete+plávanie/ delfíny+akvárium+plávanie/ akvárium+ prístav Papeete+plávanie, pre 1 alebo 2 pasažierov zdieľajúcich jeden skúter

Po krátkej inštruktáži od sprievodcu nasadnete na vodný skúter a budete následovať sprievodcu na ceste k preskúmaniu lagúny Punaauia a Faa'a s krásnym výhľadom na ostrov Morea. V závislosti na poveternostných podmienkach a dĺžke trvania výletu je v ponuke rada ciest, ktoré môžete absolvovať. Budete môcť ísť do prístavu Papeete, rybárskeho zálivu s delfínmi, alebo si môžete spraviť zastávku na plávanie v takzvanom akváriu, kde je plno tropických rýb a koralových záhrad.

Discovery Package Jet-ski & Rhino

 • Poznávací balíček na vodnom skútri a bugine Rhino
 • 3 hodiny (2 hod Rhino a 1 hod skúter) – pre 1 alebo 2 pasažierov zdieľajúcich jedno vozidlo

Výzva pre všetkých adrenalínových nadšencov je tu pre Vás. Ako prvé si užijete dvojhodinovú cestu buginou Rhino okolo hory a preskúmate prirodzenú krásu ostrova s jeho bujnou vegetáciou, obrími papradiami a ohlušujúcimi vodopádmi. Potom sa vydáte na hodinový výlet vodným skútrom a užijete si cestu po vodnej hladine podľa svojho priania (záleží na poveternostných podmienkach).

Surf & Bodyboard Discovery Package

 • Balíček so surfovaním a bodyboardingom

Surfovanie je jedným z najpopulárnejších športov na Tahiti a slávna vlna Teahupoo je jednou z najviac ikonických svetových výziev pre surférov. Nemajte ale obavy, inštruktor pre Vás vyberie jednoduchšie a bezpečnejšie vlny na východnom pobreží, aby ste sa mohli zdokonaliť v tomto športe. K dispozícii je kompletné potrebné vybavenie a Vy si tak budete môcť užiť dve hodiny na tahitských vlnách.

 polynesie-novy-web-067.jpgpolynesie-novy-web-071.jpgpolynesie-novy-web-072.jpg
 

 

Hiking at Te Pari

 • Turistika v Te Pari – 2 dni/1 noc

Stredne náročná túra medzi oceánom a horami Vám odhalí krásy Polynézie. Budete putovať cez mnoho rôznych terénov a cesta Vás zavedie na divoké a opustené pobrežie Tahiti s plážou, porastom, koralovým útesom, atď. Odpočinúť si môžete v bivaku v jaskyni pri mori. Raňajky, oba obedy a večere sú zahrnuté v cene. (Spiatočná cesta loďou je zahrnutá.)

Hiking in the Lavatubes

 • Turistika v lávových tuneloch – celý deň

Jedná sa o stredne ťažkú kaňonovú túru zahŕňajúcu lávové kanále, ktoré boli vytvorené počas vulkanického obdobia pri vzniku ostrova. Budete skúmať horniny a klenby, ktoré Matka Príroda sama vytvorila. Keď vyjdete z lávových tunelov, budete mať možnosť sa kúpať v chladnej vode a kochať sa bublajúcou riekou s vodopádmi. Obed a potrebné vybavenie je v cene (čelovka, rukavice, kombinéza).

Hiking in Puahine Valley

 • Turistika v údolí Puahine – celý deň

Ľahká túra krásami údolia na východnom pobreží nezahŕňa žiadne veľké výškové rozdiely. Budete mať taktiež možnosť sa vykúpať v krištáľovo čistej vode. Po trojhodinovej túre iste oceníte piknik v dolnej časti krásneho vodopádu. Je to ideálny výlet pre rodinu. (Obed je v cene.)

Hiking in Fautaua Valley

 • Turistika v údolí Fautaua – pol dňa

Čaká Vás stredne náročná turistická trasa. Pozrite sa do neuveriteľného údolia Fautaua s jeho nespočetným množstvom bazénikov na čedičovom povrchu, s mnohými archeologickými lokalitami a vodopádom Loti (135m). (Poplatky za vstup do Fautaua sú zahrnuté v cene.)

Hiking at Mount Aorai

 • Turistika na hore Mount Aorai – celý deň

Vydajte sa na stredne ťažkú turistickú cestu s nádhernými výhľadmi na Tahiti, oceán a okolité údolie. Aorai je so svojimi 2066 metrami n. m. treťou najvyššou horou na Tahiti. Budete stúpať k prvej horskej chate v nadmorskej výške 1400 metrov. Na tento osviežujúci výlet musíte byť fit a zdraví. (Obed je v cene.)

 polynesie-novy-web-065.jpgpolynesie-novy-web-066.jpg
 

 

 polynesie-novy-web-063.jpg

Helmet Dive

 • Potápanie s helmou

Potápanie s helmou je skvelým zážitkom pre tých, ktorí chcú preskúmať morské dno bez toho, aby si namočili vlasy. Preskúmajte „akvárium“ a nádhernú chránenú lagúnu Punaaauia na palube polynézskej dvojitej pirogy. S prilbou sa budete prechádzať po piesočnom dne lagúny a budete môcť obdivovať nespočetné množstvo rýb okolo seba.

 

 

Snorkelling Tour on the West Coast

 • Šnorchlovací výlet na západnom pobreží

Vydajte sa na palube polynézskej pirogy na výlet do akvária. Toto miesto sa nachádza 10 minút od potápačského centra a je obklopené lagúnou. Akvárium je dobre známe medzi potápačmi pre svoje čisté more a bohatstvo v podobe pestrofarebných rýb. Po celú dobu výletu Vás bude sprevádzať sprievodca.

Snorkelling Tour on the East Coast

 • Šnorchlovací výlet na východnom pobreží

Objavte lagúnu na východnom pobreží Tahiti. Krásne koraly, veľké množstvo farebných rýb, biele piesočné dno,… Lokalita Vás uchváti svojou čistou vodou a rozmanitým morským životom. Sprevádzať Vás bude plavecký inštruktor.

 polynesie-novy-web-069.jpg
 

 

Initiation Dive with Top Dive – Bathy's

 • Skúšobný ponor s Top Dive – Bathy's
 • 1 skúšobný ponor
 • Balíček medových týždňov – 2 skúšobné ponory+2 náhrdelníky z mušlí+2ovocné džúsy+video Vášho potápania

V hoteli Intercontinental sa nachádza potápačské centrum Top Dive – Bathy's. Jeho ideálna poloha umožňuje ľahko uskutočniť desiatky ponorov na západnom aj východnom pobreží Tahiti. Akvárium a vraky sú skvelými atraktivitami pre potápačov.

 

Gurmánske zážitky

Restaurant Gastronomique Le Coco's

 • Reštaurácia Gastronomique Le Coco's
 • Obed o 3 chodoch, nápoje nie sú v cene, transfery nie sú v cene zahrnuté
 • Večera o 4 chodoch, uvítací koktejl, minerálna voda, káva/čaj, transfery nie sú v cene zahrnuté

Obdivujte neuveriteľné výhľady na hrajúce sa delfíny a na ostrov Moorea pri obede alebo sa vyhrievajte v kľudnom prostredí pod hviezdami pri večeri. Zažite raj v magickej Coco's. Šéfkuchár pracuje s vysoko kvalitnými ingredienciami zo vzdialených krajín a s produktami z Fenua s korením a pochutinami z celého sveta. Jeho jedlá sú krásne nazdobené kyticami bylín a kvetín.

Dinner at the Belvédère Restaurant

 • Večera v reštaurácii Belvédère

Jediná reštaurácia vo výške. Belvédère ponúka voľbu medzi večerou pri západe slnka a večerou za svitu mesiaca. Môžete pohodlne sedieť pri bare alebo pri stole a kochať sa nádherným výhľadom na Papeete, prístav, oceán a vzdialenejší Moorea.

 polynesie-novy-web-062.jpg
 

Exkurzie na ostrove Moorea

 

Moorea – tropické zázraky

Circle Island Tour with the Belvédère
 • Okružná ostrovná cesta s Belvédère – pol dňa

Vyrazte na prehliadku ostrova Moorea a obdivujte nádherný výhľad na okolité Cookovy zátoky, zátoky Opunohu a Belvedere. Prvou zastávkou bude ananásová plantáž, kde Vám sprievodca predstaví tento veľký ostrov. Na ceste k Belvederu budete mať krásny výhľad na zátoky a celý výlet skončí návštevou plantáže Lycée Agricole.

Aito 4 Wheel-Drive Safari Tour
 • Aito safari jazda na 4 kolesách – pol dňa

Vydajte sa na safari a skúmajte vnútorné krátery sopky a neuveriteľnú krajinu. Navštívite ananásovú plantáž, Lycée Agricole (poľnohospodárska škola) a jej rozľahlé vanilkové, banánové, grepové a citrónové plantáže. Pred jazdou k Belvederu sa vypravíte k marae za krásnym výhľadom na Cookovu zátoku a zátoku Opunohu.

The GPS Guided Tour of Moorea
 • Výlet po Moorea s GPS sprievodcom

V pohodlí prenajatého vozidla spoznáte ostrov Moorea vo svojom vlastnom tempe. S pomocou priateľského digitálneho asistenta Digi-Guide zažijete osobnú prehliadku, ktorá bude plná tých najzaujímavejších miest ostrova. 63 zaujímavostí a odporúčaný zoznam reštaurácií a aktivít je k dispozícii.

Circle Island Lagoon Cruise with picnic
 • Okružná plavba lagúnou s piknikom – celý deň

Ostrov Moorea preskúmate z jeho krásnej lagúny. Sprievodca Vás zoberia na cestu históriou zátoky Opunohu a Cookovej zátoky, zatiaľ čo Vy sa budete kochať okolitým prostredím. Prebudíte v sebe apetít uprostred tyrkysových vôd medzi koralmi, tropickými rybami a rajami. Na ostrove si potom vychutnáte vynikajúci popoludný piknik.

Coral Reef Ecology
 • Ekológia koralového útesu – pol dňa – popoludnie

Tento výlet je zameraný na ekológiu tunajších lagún a morského života. Súčasťou je aj návšteva koralovej záhrady. Koralové útesy Polynézie sú ideálnym biotopom pre mnoho živočíchov a rastlín. Sprievodca Vás s týmto svetom zoznámi ešte skôr, ako ho začnete objavovať sami.

Moana Lagoon Excursion
 • Exkurzia lagúny Moana – dopoludný výlet

Vydáte sa do lagúny ostrova Moorea a zamierite k známej Cookovej zátoke a zátoke Opunohu s neuveriteľným výhľadom na hory. Počas prvej zastávky bude sprievodca lákať útesové žraloky a pri neskoršej zastávke raje. Vychutnajte si podvodnú prehliadku z pohodlia lode alebo si so sprievodcom zaplávajte v tomto svete dobrodružstva.

Moana Lagoon Excursion & Motu Picnic
 • Exkurzia lagúny Moana a piknik Motu – celodenný výlet

Vydáte sa do lagúny ostrova Moorea a zamierite k známej Cookovej zátoke a zátoke Opunohu s neuveriteľným výhľadom na hory. Počas prvej zastávky bude sprievodca lákať útesové žraloky a pri neskoršej zastávke raje. Váš sprievodca Vám ukáže, ako pripraviť slávne „syrové ryby“ počas grilovania.

Catamaran Sunset Cruise
 • Plavba katamaránom pri západe slnka

Obloha sa nad Cookovou zátokou premení do ružovej, oranžovej a fialovej farby a Vy sa vydáte na palube intímneho katamaránu na lagúnu až k priesmyku Maharepa. Vychutnajte si koktejl pri západe slnka a užívajte si úžasné chvíle.

 polynesie-novy-web-079.jpgpolynesie-novy-web-080.jpgpolynesie-novy-web-081.jpgpolynesie-novy-web-089.jpgpolynesie-novy-web-102.jpg
 

 

Zážitky z Polynézie

Tahitian Feast at the Tiki Village
 • Tahitský sviatok v dedine Tiki Village

Čo môže byť lákavejšie ako polynézska tanečná show s lahodnými bufetovými pokrmami? Pochutnáte si na špecialitách pripravených v tahitskej trúbe a na barbecue s pohárom punču. To všetko po návšteve polynézskej kultúrnej dediny Tiki Village. Táto dedina je predstaviteľom tradičného Tahiti, kde môžete spoznať miestny „fare“ (bungalovy s pandanovými strechami) a oceniť miestnu remeselnú zručnosť.

Polynesian Show at Tiki Village
 • Polynézska show v dedine Tiki Village

Skvelá polynézska show v srdci Tiki Village je pripomienkou opätovného ustanovenia starovekej polynézskej dediny so svojimi „fare“ (bungalovy s pandanovými strechami). Uvidíte pohľadných tanečníkov s kmeňovým tetovaním a s podmanivými úsmevmi. Show bude zakončená veľkolepým ohňovým tancom, ktorý zaujme dospievajúcich aj dospelých.

Moorea Tiki Island Tour
 • Ostrovný výlet Moorea Tiki – celý deň

Preskúmajte ostrov Moorea, súrodenca Tahiti, na tomto výlete, ktorý zahŕňa aj návštevu unikátnej kultúrnej dediny Tiki Vallage. Uvoľnite sa a užite si krásu tohto ostrovného raja. Navštívite taktiež vanilkové a ananásové plantáže a v dedine Tiki Village sa pokocháte polynézskou tanečnou show.

Va'a initiation tour
 • Výlet s vyskúšaním športu Va'a – pol dňa/dopoludnia

Spoznajte loď, ktorá je tak významná pre polynézsku spoločnosť v minulosti aj súčasnosti, na tomto výlete so sprievodcom. Budete mať možnosť plaviť sa s pirogou cez kľudné vody Cookovej zátoky a dozviete sa, prečo je práve Va'a najobľúbenejším polynézskym športom. V každej piroge môže byť až päť veslujúcich pasažierov a jeden športový sprievodca k ovládaniu kormidla.

Moorea Nature & Culture
 • Príroda a kultúra ostrova Moorea – pol dňa/dopoludnia

Vaši sprievodci zhromaždili informácie o ostrove od starších obyvateľov a výskumníkov vo výskumnom ostrovnom centre, aby Vás vzali na fascinujúci výlet a umožnili Vám spoznať geologický vývoj a faunu a flóru tohto ostrova. Pred návštevou tradičnej polynézskej dediny sa pozriete aj na krásne pláže a do miestnych lesov.

Polynesian Spirit
 • Duch Polynézie – dopoludný výlet

Vyplávajte smerom k zátoke Opunohu na tradičnej piroge. Obujete si plutvy, nasadíte okuliare a šnorchel a ponoríte sa do čistých vôd lagúny, aby ste objavili slávne podvodné tikis (vyrezávané stĺpy). Posledná zastávka je rovnako dobrá ako tá prvá – piroga Vás zoberie na cestu za žralokmi a rajami.

Polynesian Spirit – Sunset
 • Duch Polynézie – Západ slnka

Vydajte sa na intímnu cestu do lagúny pri západe slnka. Čo môže byť lepšie, ako výlet na palube tradičnej pirogy? Stačí si predstaviť plavbu po farebnej lagúne v kúzelnej zátoke Opunohu s pohárom ovocného punča v ruke. To je číra radosť zo života.

 polynesie-novy-web-093.jpgpolynesie-novy-web-094.jpgpolynesie-novy-web-095.jpgpolynesie-novy-web-096.jpgpolynesie-novy-web-104.jpg
 

 

Fascinujúce stretnutie

Dolphin & Whale Watching Expedition
 • Expedícia za pozorovaním delfínov a veľrýb – pol dňa/doobeda
 • Pozorovanie delfínov a veľrýb Mahana (polynézsky sprievodca, zástavka v miestach s rajami, min 2 osoby)
 • Súkromné vedecké pozorovanie delfínov a veľrýb (so špecialistom na veľryby)

Je to vzrušujúca a vzdelávacia cesta, na ktorej uvidíte delfíny v ich prirodzenom prostredí. Budete pozorovať delfíny dlhonosé a dozviete sa viac o ich chovaní a sociálnej organizácii. Poteší Vás aj krásny pohľad na ostrov Moorea.

Aktivity s delfínmi v Moorea Dolphin Center

Hina, Lokahi a Kuokoa Vás vítajú v Moorea Dolphin Center. Sprevádzať Vás bude odborný sprievodca a Vy tak spoznáte tento podmanivý a magický svet. Vezmite na vedomie, že Moorea Dolphin Center sa nachádza v hoteli Intercontinental a transferové poplatky nie sú zahrnuté v cene aktivít.

Dolphin Encounter SPECIAL ROMANCE at Moorea Dolphin Center
 • Stretnutie s delfínmi – špeciálna romantika v Moorea Dolphin Center – dopoludný výlet

Doprajte si nezabudnuteľné romantické stretnutie s nádhernými delfínmi. Prečo delfíni zaujímajú také zvláštne miesto v našich srdciach? Dôvodom je ich hladká koža, láskavosť, ich hravosť a ochota nechať sa hladiť. Spoznajte týchto nádherných cicavcov v najintímnejšom prostredí (max. tri páry naraz). Každý pár bude mať predtlačenú fotografiu a kvetinovú korunu ako suvenír.

Dolphin Encounter FAMILY PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Stretnutie s delfínmi – rodinný program v Moorea Dolphin Center – 30 minút

Vychutnajte si neuveriteľný rodinný zážitok s delfínmi v Moorea Dolphin Center. Chovateľ delfínov Vám objasní morskú biológiu a anatómiu veľrýb. Potom sa dostanete do vody a získate tak možnosť spoznať týchto cicavcov z osobnej blízkosti. Je to fantastický zážitok pre rodičov a deti.

Dolphin Encounter APNEA PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Stretnutie s delfínmi – apnea program v Moorea Dolphin Center – 30 minút

Chovatelia tunajšieho centra Vás uvedú do morskej biológie ešte skôr, ako budete môcť spoznať týchto neuveriteľných plavcov z úplnej blízkosti a pod vodou. Sledujte týchto vodných akrobatov, ako predvádzajú piruety a chyťte sa ich plutiev, aby Vás povozili. Absolútne jedinečný zážitok.

Dolphin Encounter CHILD PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Stretnutie s delfínmi – detský program v Moorea Dolphin Center

Je tu mnoho programov, ktoré rozšíria znalosti Vašich detí o veľrybách. Po pozorovaní morskej fauny a flóry a návšteve korytnačej kliniky sa Vaše deti stretnú s hravými delfínmi a užijú si magické chvíle.

Dolphin Encounter MEET & GREET PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Stretnutie s delfínmi – program stretnutia a privítania v Moorea Dolphin Center – 30 minút

Po vzdelávacom úvode do anatómie, chovaní a zvykov delfínov od chovateľov sa s delfínmi môžete stretnúť v plytkom bazéne, kde budú predvádzať svoje akrobatické kúsky. Urobte si nových priateľov, zistite viac informácií o delfínoch a užite si naplno tento fantastický program.

polynesie-novy-web-076.jpgpolynesie-novy-web-082.jpgpolynesie-novy-web-085.jpgpolynesie-novy-web-088.jpgpolynesie-novy-web-095.jpg 
 

Športové výlety

 

JET SKI guided tour

 • Výlet na vodnom skútre so sprievodcom
 • dĺžka trvania 30 minút alebo 1 hodina

Vaša cesta začne so zoznámením sa s bezpečnostnými informáciami a potom už môžete vyraziť na preskúmanie ostrova Moorea z lagúny. Budete mať krásny výhľad na pobrežie, vrcholky, lagúny s tyrkysovou vodou a na zátoku Opunohu a Cookovu zátoku.

 

 polynesie-novy-web-078.jpg

Cata Jet

 • Výlety na motorovom katamaráne

Plavte sa okolo lagúny Moorea na svojom menšom katamaráne (s prívesným motorom) a preskúmajte tunajšie hlboké vody. Budete následovať svojho sprievodcu za panoramatickým výhľadom na zátoku Opunohu a Cookovu zátoku na východe alebo za neuveriteľným výhľadom na západné pobrežie (v závislosti na počasí). Budete môcť vytiahnuť plutvy, okuliare a šnorchlovanie a zaplávať si medzi farebnými koralmi a tropickými rybami.

 

 

Parasailing

Užite si 8 až 10 minút sólového letu cez lagúny ostrova Moorea. Od Cookovej zátoky alebo od zátoky Opunohu budete mať možnosť spoznať tento ostrov z vtáčej perspektívy. Budete sa môcť kochať tyrkysovými lagúnami, hlbokým modrým oceánom a zelenými vrcholkami hôr.

 polynesie-novy-web-106.jpg
 

 

QUAD / ATV guided tours

 • Výlety na štvorkolkách so sprievodcom
 • pre 1 alebo 2 pasažierov zdieľajúcich jedno vozidlo

Ľahké a zábavné – také sú tieto výlety. Umožnia Vám si plne užiť krásy ostrova, ktoré su mnohokrát neprístupné pre štandardné vozidlá. Krátery, svieže a pestré plantáže, rieky, panoramatické výhľady a mnoho ďalších zaujímavostí tu čaká na Vaše preskúmanie. Táto nová generácia plne automatizovaných strojov je špeciálne určená pre jazdu: jednoduchú na riadenie, bezpečnú, stabilnú, pohodlnú aj pre dvoch pasažierov a praktickú. Pred výletom prebehne asi desaťminútová inštruktáž.

 

The 02h30 „Discovery Tour“, departure from West coast (in front of Intercontinental)

 • „Poznávací výlet“ s dĺžkou 2hod 30 min, odjazd zo západného pobrežia (pred hotelom Intercontinental)

Osemkilometrová jazda po pobrežnej ceste, jazda smerom dovnútra ostrova, panoramatický výhľad na Belvedere, plantáže Lycée Agricole s informáciami o tropických kvetinách a ovocí a prebrodení rieky.

The 03h30 „Adventure Tour“, departure from West coast (in front of Intercontinental)

 • „Dobrodružný výlet“ s dĺžkou 3hod 30 min, odjazd ze západného pobrežia (pred hotelem Intercontinental)

Osemkilometrová jazda po pobrežnej ceste, jazda smerom dovnútra ostrova, panoramatický výhľad na Belvedere, plantáže Lycée Agricole s informáciami o tropických kvetinách a ovocí a prebrodení rieky, prechádzanie niekoľkymi údoliami, ktoré vedú k vrcholu Magic Mountain s 360° výhľadom na celý ostrov a jeho lagúny.

The 03h30 „Dammon's Tour“, departure from East coast (near the Maharepa Shopping Center)

 • „Dammonov výlet“ s dĺžkou 3 hod 30 min, odjazd z východného pobrežia (neďaleko Maharepa Shopping Center)

Asi dva kilometre jazdy po pobrežnej ceste, jazda dovnútra ostrova, nádherné krajiny údolia Pao Pao, prebrodenie riek, stretnutie s úhormi, panoramatický výhľad na Belvedere, návšteva tropických záhrad s ochutnávkou džemu, plantáže Lycée Agricole s informáciami o tropických kvetinách a ovocí, vrchol Magic Mountain s 360° výhľadom na celý ostrov a jeho lagúny.

polynesie-novy-web-092.jpg 
 

 

Moorea Green Pearl – Golf

Toto medzinárodné 18-jamkové ihrisko bolo otvorené v roku 2007 a navrhnuté slávnym golfistom Jackom Nicklausom. Nachádza sa len pár minút od letiska Moorea a trajektového prístavu. Jamky 1–9 sú dokonale umiestnené okolo čistých rybníčkov, zatiaľ čo jamky 10–18 nájdete uprostred jedinečného vyhasnutého vulkánu s nádhernými výhľadmi na okolie. Horský balíček: Poplatok za 18 jamiek+golfový vozík+1 sada palíc+1 košík s loptičkami. Balíček pre dvoch: 2×Poplatok za 18 jamiek+golfový vozík+2 sady palíc+2 košíky s loptičkami

 polynesie-novy-web-083.jpg
 

 

Hiking the 3-coconut trail (moderate level)

 • Turistika po 3-kokosovej ceste (stredná obtiažnosť) – pol dňa

Vydajte sa z Belvederu na túru do lesov, kde Vás sprievodca poučí o miestnom rastlinstve a jeho využití. Cestička Vás zavedie do priesmyku, ktorý ponúka pohľad na ostrovný kráter, hory a lagúnu. Je to ideálne miesto k ochutnaniu tunajšieho ovocia pred tým, ako sa vydáte späť, aby ste sa vykúpali v rieke.

 

Panoramic Tour around the Caldeira (athletic level)

 • Panoramatická túra okolo Caldeiry (atletická obtiažnosť) – celý deň

Túra začína pri vstupe do sopky a potom pokračuje k Col des 3 Cocotiers a k Belvederu. Po zaslúženom pikniku Vás sprievodca zoberie k Col des 3 Pinus cez archeologické lokality, kde sa dozviete mnoho o polynézskej histórii. Tento skvelý výlet Vás dovedie až na úpätie hory Rotui a plošiny Bounty.

 polynesie-novy-web-089.jpg
 

Podmorské dobrodružstvá

 

 polynesie-novy-web-091.jpgSnorkeling Safari
 • Šnorchlovacie safari

Zažijete tie najmagickejšie momenty v lagúne Moorea, kde si budete „hrať“ s rajami a objavovať podmorský svet okolo ostrova. Nasaďte si plutvy, okuliare a šnorchel. Zátoka Opunohu čaká len na Vás. Dozviete sa tu tiež mnoho zaujímavých príbehov a informácií o geológii,kultúre, faune a flóre ostrova Moorea.

 

 

Aquablue Exploration

 • Prieskum morských vôd

Nasadíte si žltú helmu a budete následovať svojho sprievodcu do hĺbok lagúny, kde uvidíte tropické ryby a kôrovce. Sprievodca bude využívať factsheety (informačné prehľady), aby Vám objasnil význam ochrany podmorského prostredia a života.

 

Initiation Dive

 • Skúšobné ponory

Zážitok na celý život. Je absolútne úchvatné vidieť zblízka krásu polynézskych morských živočíchov a rastlín. Po porade s osobou poverenou dozorom a po upevnení potápačskej výstroje sa vydáte loďou sledovať sasanky a ryby ako je klaun, trubkotlamka, motýlkovec, skaláry, atď. Pokiaľ máte fotoaparát, môžu byť tieto jedinečné okamihy zachytené. Vybrať si môžete z niekoľkých potápačských centier:

 • Top Dive-Bathys Dive centers, Hotel Intercontinental alebo Hotel Hilton
 • Moorea Blue Diving, Hotel Pearl Resort
 • Ia Ora Diving, Hotel Sofitel
 • Fun Dive, near Hotel Les Hibiscus
 • Scubapiti, Hotel Les Tipaniers
polynesie-novy-web-086.jpg 
 

Gurmánske zážitky

 

Gastronomic Dinner at the Restaurant La Villa des Sens

 • Večere v reštaurácii La Villa des Sens

Absolútne lahodné menu jemnej kuchyne. Táto reštaurácia predstavuje príjemné miesto na vychutnanie si večere na ostrove Moorea. Pokiaľ by ste chceli vidieť kuchára priamo v akcii, môžete požiadať o šéfkuchárov stôl hneď vedľa kuchyne, kde môžete cez sklenenú stenu sledovať kuchárske umenie.

Exkurzie na ostrove Bora Bora

 

Bora Bora – tropické zázraky

Ultimate shark & ray watching with Polynesian private motu picnic
 • Pozorovanie žralokov a rají s polynézskym motu piknikom – celý deň

Vydajte sa na výlet v motorizovanom kanoe, ktoré Vás zoberie ku koralovým záhradám, aby ste stretli farebné tropické ryby, plávali s rajami a pozorovali žraloky čiernocípe v ich prirodzenom prostredí. Potom si vychutnáte chutný tahitský obed v podobe pikniku za zvukov ukulele. Popoludnie môžete stráviť relaxáciou na bielom piesočnom mote (plytčina).

Shark Watching, Lagoonarium & Picnic
 • Pozorovanie žralokov, lagunárium a piknik – celý deň

Výlet v pirghe je tou najlepšou cestou, ktorou môžete objavovať ostrov Bora Bora. Nastúpte na palubu pirogy a  plavte sa cez koralové záhrady až k miestu pre šnorchlovanie medzi bohatou a rozmanitou flórou. Potom sa vydáte na kŕmenie rají a žralokov. Malá prestávka bude v Lagunáriu, ktoré je domovom troch rybích parkov. Následne si pochutnáte na obede pri mori a popoludnie strávite relaxáciou na pláži alebo prechádzkami po súkromnom mote.

4 Wheel-Drive Safari Adventure
 • Dobrodružné safari na 4 kolesách – pol dňa

Nastúpte do vozidla s pohonom 4×4 a preskúmajte divoké zákutia hôr na Bora Bora. Zažijete dobrodružnú cestu s nádherným panoramatickým výhľadom na lagúnu z mnohých pohľadov. Spoznáte faunu a flóru ostrova, miestne zvyky a kultúru a históriu Bora Bora. Pri tomto výlete budete sprevádzaný odborným sprievodcom. V repertoáre je aj návšteva perlovej farmy.

Sailing Sunset Cruise by Cap Lagoon
 • Plavba pri západe slnka v lagúne Cap

Vychutnajte si z lagúny neuveriteľné scenérie Bora Bora, zatiaľ čo si budete na palube katamaránu užívať komfortné trampolíny TAPATAI. Nie je možné neobdivovať tunajšie mierumilovné a romantické prostredie. Stewardka na palube sa pokúsi splniť všetky Vaše priania a pripraví pre Vás občerstvenie a koktejly, zatiaľ čo sa budete približovať k Piti Aau motu. Ešte než začne slnko zapadať, dozviete sa zaujímavé informácie o ostrovnej histórii a legendách.

Sailing Discovery Cruise by Cap Lagoon
 • Poznávacia plavba v lagúne Cap – pol dňa

Akonáhle nastúpite do ohromujúceho katamaránu, rozvinie sa plachta a Vy sa vydáte stráviť niekoľko hodín luxusu v lagúne Bora Bora. Vypravte sa do prednej časti lode a relaxujte na trampolíne, alebo prevezmite kormidlo a kapitán Vás naučí základy kormidlovania. Milovníci športu môžu vyraziť na kajaku okolo koralového útesu alebo sa môžu potopiť k tropickým koralovým záhradám a sledovať podmorský život počas prestávky.

Pure Snorkeling
 • Čisté šnorchlovanie – pol dňa

Toto je najlepší spôsob, ako preskúmať podmorskú faunu a flóru na výlete pre plavcov všetkých úrovní. Kvalifikovaný inštruktor potápania Vás poučí a pomôže Vám preskúmať krásy koralových záhrad a raje počas návštevy štyroch chránených lokalít na palube najpohodlnejšieho plavidla!

Vavau 4×4 Mountain Safari
 • Vavau horské safari s pohonom 4×4 – pol dňa

Budete mať možnosť si užiť panoramatický výhľad na lagúnu Bora Bora počas štyroch zastávok na ostrovných vrcholkoch. Naučíte sa všetko, čo je známe o kvete Tiare, o jadre kokosového orechu kopra, o tradičných Mama Ruta sarong zdobeniach, ale tiež spoznáte tunajšiu kultúru, históriu a ekonomiku.

Vavau Sunset 4×4 tour with Champagne
 • Vavau výlet s pohonom 4×4 a so šampanským

Vydajte sa na cestu okolo Bora Bora vo vozidle s pohonom 4×4 a vychutnajte si nádherné výhľady na tyrkysovú lagúnu počas zastávok na vrcholkoch ostrova. Sprievodca s Vami bude diskutovať o histórii a kultúre ešte predtým, ako si vychutnáte pohárik šampanského pri západe slnka.

Sunset Dream
 • Sen o západe slnka

Užívajte si romantickú atmosféru na lagúne Bora Bora. Sprievodca pre Vás urobí z tohto výletu nezabudnuteľný zážitok s kulisou najkrásnejšieho ostrova. Dvadsať najkrajších fotiek bude Vašich, aby ste si ich mohli uložiť do svojho albumu. Sprievodca s Vami bude diskutovať o histórii a kultúre ešte predtým, ako si vychutnáte pohárik šampanského Coco-Champagne pri západe slnka.

360° Panoramic Motu Tour
 • 360° panoramatický výlet motu – pol dňa

Na tomto výlete motorovou pirogou preskúmate klenoty lagúny Bora Bora. Piroga sa zastaví na najkrásnejších miestach lagúny a Vy budete môcť kŕmiť raje, sledovať žraloky a plávať medzi koralmi. Zakončite toto perfektné doobedie sviežim ovocím na súkromnom mote s panoramatickým výhľadom na lagúnu a ostrov Bora Bora.

360° Panoramic Motu Picnic Tour
 • 360° panoramatický výlet s motu piknikom – celý deň

Spravte si denný výlet na motorovej piroge za pozorovaním žralokov a rají a za plávaním medzi koralmi. Obed strávite na súkromnom mote s polynézskym barbecue a panoramatickým výhľadom na lagúnu a ostrov. Popoludnie na tomto výlete strávite na pláži, navštívite motu a vykúpate sa v kúzelnej lagúne. Počas výletu je súkromná len loď, na motu môžu byť ďalší turisti.

 polynesie-novy-web-063.jpgpolynesie-novy-web-091.jpgpolynesie-novy-web-107.jpgpolynesie-novy-web-108.jpgpolynesie-novy-web-109.jpgpolynesie-novy-web-110.jpg
 

 

Fascinujúce stretnutie

Shark & Ray Snorkeling Safari
 • Šnorchlovacie safari so žralokmi a rajami

Objavujte morský život Bora Bora z paluby komfortnej lode. Budete si tiež môcť zaplávať s farebnými rybami, žralokmi čiernonohými a rajami v ich prirodzenom prostredí koralových záhrad alebo tyrkysovej lagúny.

Private Shark & Ray Safari on Cap Camarat
 • Súkromné safari so žralokmi a rajami na Cap Camaratu

Dostanete sa do úplnej blízkosti tropických rýb, rají a čiernonohých žralokov a budete ich môcť pozorovať v ich prirodzenom prostredí krásnej lagúny Bora Bora. Pri tom si budete užívať komfort pôvabnej lode Cap Camarat BAYLINER. Safari program je robený na mieru, aby vyhovoval každému zákazníkovi.

Shark Watching and Lagoonarium
 • Pozorovanie žralokov a lagunárium – pol dňa

Perfektný spôsob, ako stráviť pol dňa! Pozorovanie žralokov a rají a návšteva Lagunária na súkromnom mote, kde sa môžete kúpať s rybami, korytnačkami, žralokmi a rajami. Užívajte si čas strávený na mote a jeho pláži, než sa vrátite späť do hotela na obed.

polynesie-novy-web-107.jpg 
 

 

Športové výlety

JET SKI guided tour
 • Výlet na vodnom skútri so sprievodcom

Dobrodružstvo okolo lagúny Bora Bora na vodnom skútri môžete pocítiť na vlastnej koži. Je to ideálna príležitosť, aby ste sa vydali do lagúny plnej odtieňov modrej a zachytili okolie na jedinečných fotografiách (vodotesný priestor je k dispozícii na vodnom skútri). A prečo neochutnať napríklad miestne ovocie pri prestávke na pláži?

ATV Tour
 • Výlet na štvorkolke

Vyrazte si na štvorkolke najnovšej generácie okolo ostrova Bora Bora k dvom vyhliadkovým miestam, ktoré vo Vás zanechajú nepopísateľné pocity. Ochutnáte miestne ovocie a zároveň sa budete tešiť z miestnej farebnej krajiny.

COMBO Tour Jet Ski / Quad
 • Kombinovaný výlet na vodnom skútri a štvorkolke

Na tomto výlete prežijete dve dobrodružstvá v jednom! Kombinácia vodného skútra a štvorkolky Vám umožní preskúmať tak lagúnu ostrova, ako aj jeho krajinu na súši.

Parasailing

Lety cez lagúnu Bora Bora sú prevádzané sólo alebo v pároch. Užijete si 15 alebo 25 minút vzrušenia! Objavíte Bora Bora z iného uhlu pohľadu: budete môcť sledovať žraloky a raje a kochať sa okolitými ostrovami z nebeských výšin. Pri 15 minútovom lete je používané 100 m dlhé lano a pri 25 minútovom 300 m. Deti môžu absolvovať lety po dosiahnutí 6 rokov a váhy aspoň 15 kg, a to v párovom lete s rodičom.

 polynesie-novy-web-102.jpgpolynesie-novy-web-105.jpgpolynesie-novy-web-106.jpg
 

Podmorské dobrodružstvá

 

polynesie-novy-web-101.jpg 

Glass Bottom Boat

 • Loď s preskleným dnom

Pokiaľ nie ste vodné dieťa a chcete si prezrieť podmorský svet Bora Bora, je tento výlet pre Vás úplne ideálny. Môžete pozorovať koralové záhrady, pestrofarebné ryby a ostatné podmorské krásy cez presklené dno lode. Navyše sa na palube tejto zastrešenej pirogy môžete kochať okolitým malebným prostredím ostrova.

 

 

Shark & Ray Safari by Glass Bottom Boat
 • Safari so žralokmi a rajami v lodi s preskleným dnom

Z pohľadu na žraloky Vám naskočí doslova husia kože. A to bez namočenia. Predstavenie v koralových záhradách sa bude odohrávať pred Vašimi očami, zatiaľ čo budete sedieť v pohodlí pri presklenom dne. Navyše sa na palube tejto zastrešenej pirogy môžete kochať okolitým malebným prostredím ostrova.

Visit of the Lagoonarium
 • Návšteva Lagunária – pol deň

Súkromné motu, Lagunárium, domov troch rybích parkov, kde môžete vidieť veľké ryby, korytnačky, raje, žraloky, atď. Užite si dopoludnie na pláži a motu, než sa vydáte späť do hotela na obed.

Aquasafari

Ponorte svoje nohy do piesku… v šesť metrovej hĺbke krištáľovo čistých vôd. Potápačská prilba Vám umožní normálne dýchanie pod vodou. Budete obklopení farebnými koralmi a tropickými rybami, ktoré Vám budú jesť z rúk. Tento výlet je vhodný pre každého (od 8 rokov), pretože nemusíte byť zdatný potápač ani plavec.

Aquabike

Vydajte sa za podvodným dobrodružstvom na podvodnom skútri a objavujte neznáme hĺbky z bezpečného vozítka. Skúter má konštantný prívod vzduchu, takže môžete normálne dýchať a riadiť toto ľahko ovládateľné vozidlo, ktoré sa môže potopiť až tri metre hlboko. Na túto cestu nemusíte byť plavec ani potápač, jednoducho len nasadnete a idete.

Bora Bora Submarine
 • Bora Bora ponorka – 30 min

Na tomto výlete prežijete jedinečnú dobrodružnú cestu morským kráľovstvom lagúny Bora Bora. 360° panoramatického výhľadu presklené kabíny Vám umožnia osobný kontakt s koralmi a zvedavými rybami, medzi ktorými budú žraloky čiernonosé, žraloky citrónové, pyskouni vlnkovaní, barakudy, kranasové, raje a veľké množstvo malých farebných rybiek.

Initiation Dive
 • Skúšobné ponory

Ideálne podmienky lagúny Bora Bora Vám dovolia preskúmať nádherný podmorský svet Pacifiku. Pre začiatočníkov je ponúkaných niekoľko miest: Anau, „Akvárium“ alebo Topua. Práve tu objavíte farebné ryby medzi koralovými záhradami, siby škvrnité a klauny očkaté. Na základe Vašho hotela či jazyku si vyberte potápačské centrum:

 • Top Dive-Bathy's potápačské centrá, Hotel Intercontinental Thalasso alebo Vaitape Pier
 • Bora Bora Blue Nui Dive Center (od Top Dive), Hotel Pearl Resort
 • Bora Diving Centers, Hotely Sofitel & Le Méridien, Matira Point
 • Diveasy, súkromný potápačský špecialista, všetky hotely
polynesie-novy-web-102.jpgpolynesie-novy-web-103.jpgpolynesie-novy-web-105.jpgpolynesie-novy-web-109.jpg 
 

Gurmánske zážitky

 

Dinner at St James restaurant, Vaitape
 • Večere v reštaurácii St James, Vaitape

Táto reštaurácia ponúka výhľad na lagúnu z nákupného centra Helen's Bay vo Vaitape, severne od malého prístavu. Malebné prostredie a francúzska kuchyňa s morskými plody a miestnymi rybami predstavuje perfektnú kombináciu. Manty obrovské často čakajú na prídel potravy vo vodách v okolí. V ponuke je : Discovery menu s troma chodmi, Romantic menu s troma chodmi, Gourmet menu s piatimi chodmi a Kids menu s dvoma chodmi. (Ročná uzávierka od 13. januára 2013 do 13. februára 2013 vrátane.)

Dinner at MAI KAI restaurant, Vaitape marina
 • Večere v reštaurácii MAI KAI, prístav Vaitape

Reštaurácia MAI KAI ponúka medzinárodnú, francúzsku a polynézsku kuchyňu v prostredí s elegantným výhľadom na lagúnu. Ležérne a intímne večere sú k dispozícii v tomto idylickom prostredí. Reštaurácia tiež ponúka špeciálne menu pre deti. V ponuke je: Poerava menu, á la carte večera s troma chodmi s uvítacím koktejlom, detské menu.

Dinner at Bloody Mary's restaurant
 • Večere v reštaurácii Bloody Mary

Jedna z najobľúbenejších reštaurácií na Bora Bora už privítala mnoho hollywoodských hviezd do svojho typického interiéru. Ponorte nohy do piesku a doprajte si exotický koktejl so špecialitami z rýb a morských plodov. (Ročná uzávierka od 30. novembra 2012 do 4. januára 2013 vrátane.)

polynesie-novy-web-100.jpgpolynesie-novy-web-104.jpg 
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.