Priebeh svadby

Priebeh svadby

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Noci v hoteli
Destinace
Ambre Hotel
Hotel

Pro hotel Ambre Hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Hotel.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Svadobný balíček
Svadobný fotograf
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena se
svatbou v ráji
- EUR/osoba
Cena na vyžiadanie
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Priebeh svadby

…na Mauríciu

Po príchode do hotela si v sprievode svadobného koordinátora vyberiete to najromantickejšie miesto pre svoju svadbu na Mauríciu. Môžete si vybrať kvetinami vyzdobený altánok v záhrade hotela, luxusnú hotelovú reštauráciu alebo ratanové kreslá v piesku na pláži či pod palmami, kam prejdete kvetinovou slavobránou. Svadba na Mauríciu sa zvyčajne koná od pondelka do piatka, od 14 do 17 hodiny a musí sa uskutočniť v hoteli, v ktorom ste ubytovaní. Ďalšou možnosťou je obrad na mori, na katamaráne.

Pokiaľ ste si svoju svadbu naplánovali ako romantický únik a cestujete len vo dvojici, zaistíme vám svedkov. Sú nimi svadobný koordinátor, management hotelu, zástupca miestnej cestovnej kancelárie a za príplatok vám obrad dosvedčí aj riaditeľ hotela.

Fotografa či záznam obradu videokamerou, rovnako ako hudobný (gitarista, trio, kapela) či tanečný sprievod odporúčame objednať vopred. Kaderníka a vizážistku, kyticu pre nevestu, kvety do vlasov alebo do klopy a svadobnú tortu si objednajte s predstihom asi dvoch dní u svadobného koordinátora.

Na Mauríciu je potrebné splniť niektoré úradné formality. Štandardne sa o všetko postará svadobný koordinátor alebo naša miestna partnerská cestovná kancelária, ktorá vám poskytne maximálnu pomoc. Budete mať zaistené auto so šoférom a v sprievode koordinátora navštívite miestne úrady, kde budete objednaný na presný čas. Na úradoch predložíte originálne dokumenty 
a spoločne vykonáte miestoprísažné prehlásenie.

Svadba na Mauríciu prebieha v súlade s miestnymi právnymi predpismi v anglickom jazyku. Ženích a nevesta opakujú po sobášiacom krátky svadobný sľub. Vzorový text prísahy v angličtine dostanete od našej cestovnej kancelárie. Obrad nie je jazykovo náročný, ale obaja novomanželia musia mať konverzačnú znalosť angličtiny. Môžete využiť prekladateľa, ktorý ale musí byť zaistený vopred za príplatok alebo nim môže byť niekto z doprovodu (rodičia, priatelia) a musí pred miestnymi úradmi osvedčiť znalosť oboch jazykov. Sľub zakončí výmena prstienkov a bozk. Manželstvo je spečatené podpismi do úradných kníh. Potom následuje prípitok, prípadne krájanie svadobnej torty a fotenie na pláži.

Originál sobášneho listu obdržíte v nasledujúcich dňoch vo vašom hoteli alebo vám bude poslaný kuriérskou službou na Slovensko. Vždy si skontrolujte, či je overený apostilou (štátne overenie platnosti, vizuálne vyzerá ako notárska pečiatka a je väčšinou na zadnej strane dokumentu). Po návrate na Slovensko si sobášny list necháte preložit súdnym znalcom do slovenčiny a pôjdete na matriku v mieste vášho trvalého bydliska, kde spíšete zápis o uzatvorení manželstva. Matrika všetko pošle na Osobitnú matriku do Brna, ktorá vystaví váš slovenský sobášny list.

 svatby-novy-web-044.jpgsvatby-novy-web-045.jpg
 

 

…na Seycheloch

Zákonitosti svadobného obradu na Seycheloch sa svadbe na Mauríciu veľmi podobajú. Aj tu je svadobný obrad právne platný a je treba zariadiť úradné záležitosti, rovnako ako na Mauríciu. Nie je ale nutné chodit po úradoch, snúbenci sa s úradníkom stretnú až pri obrade.

Pokiaľ angličtina nie je vašou silnou stránkou, nemusíte zúfať, zosobášia vás aj bez znalosti tejto reči, no aj tak sa vám aspoň základná znalosť bude hodiť pri komunikácii so svadobným koordinátorom.

V niektorých hoteloch nie je možné svadobný obrad usporiadať, v tých luxusnejších 4* a 5* to väčšinou možné je. Svadba môže byť v záhrade alebo na pláži. Na krásnom ostrove La Digue sa snúbenci často sobášia na pláži Anse Source d’Argent, ktorá patrí k najfotogenickejším miestom sveta. Z hotela vás sem dopraví  vyzdobený voz ťahaný volmi.

Obrad je možné usporiadať každý deň okrem nedele, sobota je za príplatok. Počas štátnych sviatkov sa obrady nekonajú.

Aj na Seycheloch cestovná kancelária a hotel vášho pobytu zaistí svadobného koordinátora, svedkov, hudbu, kaderníka, vizážistu, fotografa, kvetinovú výzdobu, atď.

Po návrate do Českej republiky je nutné sobášny list preložiť do slovenčiny a odniesť ho na matriku, kde sobáš zlegalizujú.

 svatby-novy-web-036.jpg
 

 

… na Maldivách

Snúbenci si tu môžu dopriať symbolický svadobný obrad, ktorý nemá právnu platnosť. Konať sa môže na pláži, v svadobnom altánku hotela, na lodi, atď. Sobášiacim može byť napríklad manažér hotela.

Obrad prebieha v angličtine a jeho zákonitosti sa líšia podľa zvyklostí hotela, kde sú snúbenci ubytovaní. Niekde vás oblečú do tradičných odevov, inde nevestu k oltáru sprevádzajú bubeníci 
a tanečnice.

Po obrade vám personál s potešením zaistí svadobnú tortu, večeru pri sviečkach, spoločnú masáž, romantický výlet či vám daruje zarámovaný svadobný certifikát.

 svatby-novy-web-031.jpg
 

 

… v Polynézii

Vo Francúzskej Polynézii môžete mať právne platnú svadbu na ostrovoch Tahiti, Moorea a Bora Bora, v budovách miestnych radníc. Následne môže nasledovať oslava na pláži alebo v tropickej záhrade. Pokiaľ by sa vám zapáčil iný ostrov, svadobný obrad tu nebude mať právnu platnosť, môžete si tu ale usporiadať symbolickú svadbu.

Vašim špeciálnym prianiam radi vyhovieme, zaistíme pre vás perfektné miesto, svadobného koordinátora, svedkov, výzdobu i rôzne výhody.

Určite vám môžeme odporučiť tradičnú tahitskú svadbu, kde sú ženích i nevesta oblečení do tradičných kostýmov, k oltáru ich sprevádza tahitská hudba a kňaz snúbencom pridelí tahitské mená, požehná im, a tak spojí ich životy.

Pokiaľ ste absolvovali svadobný obrad na radnici, na ostrovoch zmienených vyššie, vašu svadbu zlegalizuje matrika po návrate na Slovenskú republiku.

 svatby-novy-web-041.jpg
 

 

… na Fidži

Svadobný obrad je právne platný, návšteva úradu nie je nutná. Obrad sa môže konať na mieste podľa vášho priania, napríklad na pláži, v altánku či hotelovej kaplnke. Zosobášia vás v pracovné dni, väčšinou okolo štrnástej hodiny.

Cestovná kancelária a konkrétny hotel na vyžiadanie vybavia sobášiaceho, svedkov, výzdobu, hudbu, kaderníka, vizážistu, romantickú večeru na pláži, raňajky do postele, jednoducho všetky vaše sny budú vypočuté.

Samotný obrad prebieha v angličtine, je teda nutná aspoň základná znalosť. Je možné zariadiť vystúpenie miestnych muzikantov či sprievod nevesty miestnymi exotickými bojovníkmi.

Pri návrate na Slovenskú republiku je nutné nechať preložiť sobášny list a zaniesť ho na matriku. Váš sobáš sa tak stane legálnym.

 svatby-novy-web-001.jpg
 

 

… na Srí Lanke

Aj na Srí Lanke je možné usporiadať právne platný obrad, v poslednej dobe sa však vyskytujú problémy s legalizáciou, preto naša cestovná kancelária nemôže garantovat úspešnosť. Odporúčame teda len symbolický obrad.

Obrad sa môže konať každý všedný deň, s výnimkou štátnych sviatkov, ktorých je na Srí Lanke požehnane. „Áno“ si môžete povedať na pláži, v záhrade a na ďalších miestach, ktoré sú spojené s hotelom.

Pokiaľ si želáte svadbu na Srí Lanke, stačí, keď dodáte potrebné dokumenty a my sa postaráme 
o vaše priania. Špecialitou môže byť slon prítomný pri obrade alebo jazda po obrade.

Obrad prebieha v angličtine a sprevádzajú ho miestne tradície. Svadobnému altánku, kde sa obrad koná, sa hovorí „Poruwa“, nevestu sem privádza sprievod bubeníkov a tanečníkov. Počas obradu uviaže ženích neveste okolo pása pruh látky, odovzdávajú si lístky s mincami, kŕmia sa tradičnými cukrovinkami 
a zapíjajú ich mliekom. Na konci obradu zaspievajú miestne dievčatá.

Pokiaľ ste si vyžiadali právne platný obrad, v lepšom prípade vám Srí Lanka aj Dillí vydajú všetky dokumenty. S tými potom stačí zájsť na matriku a spísať zápis o uzatvorení manželstva v zahraničí.

 svatby-novy-web-017.jpg
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.