Priebeh svadby

Priebeh svadby

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Noci v hoteli
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Svadobný balíček
Svadobný fotograf
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena se
svatbou v ráji
- EUR/osoba
Cena na vyžiadanie
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Priebeh svadby v jednotlivých destináciách

Priebeh svadby na Mauríciu

Po príchode do hotela si v sprievode svadobného koordinátora vyberiete to najromantickejšie miesto pre svoju svadbu na Mauríciu. Môžete zvoliť kvetinami vyzdobený altánok v záhrade hotela, luxusnú hotelovú reštauráciu alebo ratanové kreslá v piesku na pláži či pod palmami, kam prejdete kvetinovou slavobránou. Svadba na Mauríciu sa obvykle koná od pondelka do piatku, od 14 do 17 hod. a musí sa uskutočniť v hoteli, kde bývate. Ďalšou možnosťou je obrad na katamaráne na mori.

Ak ste si svoju svadbu naplánovali ako romantický únik a cestujete iba vo dvojici, zaistíme vám svedkov. Sú nimi svadobný koordinátor, manažment hotela, zástupca miestnej cestovnej kancelárie a za príplatok vám obrad osvedčí aj riaditeľ hotela.

Fotografa či nahrávku obradu videokamerou rovnako ako hudobný (gitarista, trio, kapela) či tanečný sprievod odporúčame objednať vopred. Kaderníka a vizážistku, kyticu pre nevestu, kvety do vlasov alebo do klopy a svadobnú tortu si objednajte s predstihom asi dvoch dní u svadobného koordinátora.

Na Mauríciu je potrebné splniť niektoré úradné formality. Štandardne sa o všetko postará svadobný koordinátor alebo naša miestna partnerská cestovná kancelária, ktorá vám poskytne maximálnu pomoc. Budete mať zaistené auto s vodičom a v sprievode koordinátora navštívite miestne úrady, kde budete objednaní na presný čas. Na úradoch predložíte originálne dokumenty
a spoločne vykonáte miestoprísažné vyhlásenie.

Svadba na Mauríciu prebieha v súlade s miestnymi právnymi predpismi v anglickom jazyku. Ženích a nevesta opakujú po oddávajúcom krátky svadobný sľub. Vzorový text prísahy v angličtine dostanete od našej cestovnej kancelárie. Obrad nie je jazykovo náročný, ale obaja novomanželia musia mať konverzačnú znalosť angličtiny. Môžete využiť  prekladateľa, ktorý ale musí byť zaistený vopred za príplatok alebo ním môže byť niekto zo sprievodu (rodičia, priatelia) a musí pred miestnymi úradmi osvedčiť znalosť oboch jazykov. Sľub zakončí výmena prstienkov a bozk. Manželstvo je spečatené podpismi do úradných kníh. Potom nasleduje prípitok, prípadne krájanie svadobnej torty a fotenie na pláži.

Originál sobášneho listu obdržíte v nasledujúcich dňoch vo vašom hoteli alebo vám bude zaslaný kuriérskou službou na Slovensko. Vždy si skontrolujte, či je overený apostilou (štátne overenie platnosti, vizuálne vyzerá ako notárska pečiatka a je väčšinou na zadnej strane dokumentu). Po návrate do SR si sobášny list necháte preložiť súdnym znalcom do slovenčiny a zájdete na matriku v mieste vášho trvalého bydliska, kde spíšete zápisnicu o uzavretí manželstva. Matrika všetko pošle na Osobitnú matriku do Bratislavy, ktorá vystaví váš slovenský sobášny list.

 svatby-novy-web-044.jpgsvatby-novy-web-045.jpg
 

 

Priebeh svadby na Seychelách

Zákonitosti svadobného obradu na Seychelách sa svadbe na Mauríciu veľmi podobajú. Aj tu je svadobný obrad právne platný a treba vybaviť úradné záležitosti, rovnako ako na Mauríciu. Nie je ale nutné chodiť po úradoch, snúbenci sa s úradníkom stretnú až pri obrade.

Pokiaľ angličtina nie je vašou silnou stránkou, nemusíte zúfať, oddajú vás aj bez znalosti tejto reči, napriek tomu sa vám aspoň základná znalosť bude hodiť pri komunikácii so svadobným koordinátorom.

V niektorých hoteloch nie je možné svadobný obrad usporiadať, v tých luxusnejších 4* a 5* to väčšinou je možné. Svadba môže byť v záhrade alebo na pláži. Na krásnom ostrove La Digue sa snúbenci často oddávajú na pláži Anse Source d’Argent, ktorá patrí k najfotogenickejším miestam sveta. Z hotela vás sem dopravia vyzdobeným volským povozom.

Obrad je možné usporiadať každý deň okrem nedele, sobota je za príplatok. Cez štátne sviatky sa obrady nekonajú.

Aj na Seychelách cestovná kancelária a hotel vášho pobytu zaistia svadobného koordinátora, svedkov, hudbu, kaderníka, vizážistu, fotografa, kvetinovú výzdobu, atď.

Po návrate na Slovensko je nutné sobášny list preložiť do slovenčiny a odniesť ho na matriku, kde sobáš zlegalizujú.

svatby-novy-web-115.jpg 
 

 

Priebeh svadby na Maldivách

Snúbenci si tu môžu dopriať symbolický svadobný obrad, ktorý nemá právnu platnosť. Konať sa môže na pláži, v svadobnom altánku hotela, na lodi, atď. Oddávajúcim môže byť napríklad manažér hotela.

Obrad prebieha v angličtine a jeho zákonitosti sa líšia podľa zvyklostí hotela, kde sú snúbenci ubytovaní. Niekde vás oblečú do tradičných odevov, inde nevestu k oltáru odprevadia bubeníci
a tanečnice.

Po obrade vám personál s potešením zaistí svadobnú tortu, večeru pri sviečkach, spoločnú masáž, romantický výlet či vám daruje zarámovaný svadobný certifikát.

 svatby-novy-web-089.jpg
 

 

Priebeh svadby v Polynézii

Vo Francúzskej Polynézii môžete mať právne platnú svadbu na ostrovoch Tahiti, Moorea a Bora Bora, v budovách miestnych radníc. Potom môže nasledovať oslava na pláži alebo v tropickej záhrade. Pokiaľ by sa vám zapáčil iný ostrov, svadobný obrad tu nebude mať právnu platnosť, môžete si tu ale usporiadať symbolickú svadbu.

Vašim špeciálnym prianiam radi vyhovieme, zaistíme pre vás perfektné miesto, svadobného koordinátora, svedkov, výzdobu aj rôzne výhody.

Určite vám môžeme odporučiť tradičnú tahitskú svadbu, kde sú ženích i nevesta oblečení do tradičných kostýmov, k oltáru ich odprevadí tahitská hudba a kňaz snúbencom pridelí tahitské mená, požehná im, a tak spojí ich životy.

Ak ste absolvovali svadobný obrad na radnici, na ostrovoch spomínaných vyššie, vašu svadbu zlegalizuje matrika po návrate na Slovensko.

svatby-novy-web-116.jpg 
 

 

Priebeh svadby na Fidži

Svadobný obrad je právne platný, návšteva úradu nie je nutná. Obrad sa môže konať na mieste vášho priania, napríklad na pláži, v altánku či hotelovej kaplnke. Oddajú vás v pracovné dni, väčšinou okolo štrnástej hodiny.

Cestovná kancelária a konkrétny hotel na vyžiadanie zariadi oddávajúceho, svedkov, výzdobu, hudbu, kaderníka, vizážistu, romantickú večeru na pláži, raňajky do postele, skrátka vaše sny budú vypočuté.

Samotný obrad prebieha v angličtine, je teda nutná aspoň základná znalosť. Je možné zariadiť vystúpenie miestnych muzikantov či sprievod nevesty miestnymi exotickými bojovníkmi.

Pri návrate na Slovensko je nutné nechať preložiť sobášny list a zaniesť ho na matriku. Váš sobáš sa tak stane legálnym.

svatby-novy-web-001.jpg 
 

 

Priebeh svadby na Srí Lanke

Aj na Srí Lanke je možné usporiadať právne platný obrad, v poslednej dobe sa však vyskytujú problémy s legalizáciou, preto naša cestovná kancelária nemôže garantovať úspešnosť. Odporúčame teda iba symbolický obrad.

Obrad sa môže konať každý všedný deň, okrem štátnych sviatkov, ktorých je na Srí Lanke požehnane. „Áno“ si môžete povedať na pláži, v záhrade a na ďalších miestach, ktoré sú späté s hotelom.

Ak si prajete svadbu na Srí Lanke, stačí, keď dodáte potrebné dokumenty a my sa postaráme
o vaše priania. Špecialitou môže byť slon prítomný pri obrade alebo prechádzka po obrade.

Obrad prebieha v angličtine a sprevádzajú ho miestne tradície. Svadobnému altánku, kde sa obrad koná, sa hovorí „Poruwa“, nevestu sem privádza sprievod bubeníkov a tanečníkov. Počas obradu uviaže ženích neveste okolo pása pruh látky, odovzdávajú si lístky s mincami, kŕmia sa tradičnými cukrovinkami
a zapíjajú ich mliekom. Na konci obradu zaspievajú miestne dievčatá.

Pokiaľ ste si žiadali právne platný obrad, v lepšom prípade vám Srí Lanka aj Dillí vydajú všetky dokumenty. S tými potom stačí zájsť na matriku a spísať zápisnicu o uzavretí manželstva v zahraničí.

 svatby-novy-web-017.jpg
 

Mám záujem o svadbu v raji

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.