Malolo Island Fiji ****

Fidži

Rajské ostrovy plné miestnej kultúry

Osobne
sme
navštívili

Hotel Malolo Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Island | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Spojenie oddychu v raji s trochou dobrodružstva Krásne šnorchlovanie a potápanie Vhodný aj pre rodiny s deťmi
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Malolo Island Fiji **** Fidži

Ostrov Malolo, ležiaci západne od hlavného ostrova Viti Levu, nazývajú miestni Na siga e dromu I Malolo alebo jednoducho Malolo, „ostrov, kam chodí odpočívať slnko.“ Idylický rajský ostrov, kde zabudnete na akýkoľvek stres a zažijete relaxáciu na zlatavej bielej pláži, s vlajúcimi palmami, ktorú obmýva azúrové more s farebnými koralmi. Malolo ponúka luxusné bungalovy na pláži, vynikajúce pohostinstvo od miestneho priateľského personálu a nádych fidžijskej histórie. Perfektné miesto pre rodiny a páry, ktoré milujú dovolenku s poznávaním inej kultúry. Program, ktorý sme pre vás v Malolo Island Resort pripravili, poskytuje vyvážený pomer relaxácie a dobrodružstva, ktorý pozdvihne ducha a umožní vám zažiť neuveriteľné prírodné krásy a bohaté kultúrne dedičstvo súostrovia Mamanuca.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure

Celkem 10 vilek Island Bure (33 m2) s prostorným interiérem a příjemnou verandou nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka, která mohou být v obývacím prostoru využita jako ..

Oceanview Bure

Oceanview Bure

Oceanview Bure má 33m² s 14m² veľkú verandu s 1× King a 2× singel posteľou pre viac ako 4 ľudí ( 2 dospelý & 2 deti). ..

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Oceanview Bure má 50m² a 14 m² verandu, king posteľ a oddelenú spálňu, dve jednolôžkové postele v priestrannej obývacej izbe, vhodné pre 4 ľudí. ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Malolo ponúka fantastickú ponuku pokrmov prevažne z čerstvých rýb, ovocia a zeleniny. Vychutnajte si jedlá kdekoľvek budete chcieť. Počas dňa sa môžete zasýtiť v prekrásnom vonkajšom bare na pláži, večeru vám nachystajú pod palmou pri bazéne s výhľadom na oceán. Menu sa mení každý deň a šéfkuchári sú poctení vašimi nápadmi na prichystanie iného jedla podľa vás.

Malolo ponúka vďaka Beach Baru a reštauráciám Terrace alebo Treetops veľmi rozmanité možnosti stravovania. Aby uľahčili podávanie menu, snažia sa, aby všetci hostia nejedli v rovnaký čas a aby pri stole sedelo vždy maximálne osem ľudí. Väčšie stoly na sobotné večere môže zaistiť náš Food and Beverage Manager. Majte prosím na pamäti, že v Malolu sa neservírujú pokrmy na izbu. Ponúkajú plnú penziu alebo polopenziu. Detaily vám radi poskytnú na recepcii. Pokiaľ máte akékoľvek zvláštne požiadavky na stravu, neváhajte sa obrátiť na šéfkuchára alebo Food and Beverage Managera. Dokážu sa podriadiť takmer všetkým druhom diét. Nakoľko sa však nachádzame na ostrove a potraviny, ktoré tu nie sú k dispozícii, sa dovážajú z pevniny, prosíme vás, aby ste na svoje požiadavky upozornili 24 hodín vopred.

Beach Bar
Beach bar na brehu mora, s prekrásnym výhľadom na západ slnka nad útesom, je otvorený až do večera a po celý deň ponúka ľahké jedlá a internet zdarma. Od 11:30 do 16:00 podáva obed, od 18:00 do 21:00 večere. V sobotu večer je bar uzavretý. Od 17:30 do 18:30 ponúka zľavu na nápoje.

Terrace Restaurant
Reštaurácia Terrace s výhľadom na naše dva bazény a do záhrady ponúka stolovanie pod šírym nebom, a to tak formou menu, ako aj bufetu. Nakoľko používajú len tie najčerstvejšie suroviny, zaručujú hosťom kvalitnú a rozmanitú kuchyňu. Kladie sa tiež veľký dôraz na detské menu. Raňajky sa podávajú od 07:00 do 10:00, obed od 11:30 do 14:30 a od 06:00 do 22:00 servírujeme večere. Detské menu je k dostaniu v reštaurácii Terrace aj v Beach Bare. Pre deti, ktoré majú zaplatený program „Kids Eat Free,“ sa podáva denne obmieňané bufetové menu, a to v reštaurácii Terrace od 12:00 do 13:00 a od 17:00. Pokiaľ tieto deti chcú jesť s rodičmi, platia pre nich ceny uvedené v à la carte menu.

Treetops Restaurant
Reštaurácia Treetops, umiestnená nad reštauráciou Terrace, pod fidžijským nebom a pod prikrývkou z paliem, ponúka pohodlný a intímny zážitok z jedla. Reštaurácia podáva rovnaké menu ako Terrace, ale len hosťom od 13 rokov. 5 nocí v týždni je restaurant otvorený aj večer, od 18:30 do 22:00, a to len pre dospelých. Raňajky sa podávajú od 08:30 do 10:30. V reštaurácii Treetops je dovolené fajčiť.

Tematické večery a špeciality šéfkuchára
Reštaurácia Terrace ponúka okrem bežného à la carte menu aj tematické bufety alebo špeciality šéfkuchára z oblasti medzinárodnej kuchyne: v pondelok mongolskú, v utorok tex-mex, v stredu grilovanie v ostrovnom štýle, vo štvrtok kari, v piatok cestoviny, v sobotu tradičné fidžijské Lovo. V nedeľu sa koná zábavný večer s fidžijským tancom Meke, ku ktorému podávame pečene. V sobotu a v stredu nepodáva reštaurácia Terrace à la carte menu. V stredu vám menu poskytne Beach Bar.

Bary
Malolo ponúka tri bary s nasledujúcou otváracou dobou:
Bar pri bazéne: 10:00 – 18:00 (len pre dospelých)
Bar na pláži 10:00 – 23:00
Treetops Bar 18:30 – 23:00 (od 13 rokov)
Treetops bar vám každý deň až do neskorých večerných hodín ponúka drinky a exotické koktejly v sprievode kapely Malolo Serendades. Dajte si osviežujúce pivo, víno alebo koktejl v našom bazénovom „swim up“ bare, alebo popíjajte drink pri relaxácii v jacuzzi. Od 17:30 do 18:30 si môžete v Beach Bare užívať happy hours so zľavou na drinky.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Malolo Island Fiji

Štýl ubytovania pripomína dobu koloniálnej éry s vysokými klenutými stropmi, poskytujúcimi pocit veľkého priestoru a rustikálnej elegancie. Všetky bure sú vybavené klimatizáciou a sú umiestnené v tropickej záhrade, neďaleko mora či bazénu. Malolo ponúka možnosť Ocean View BureDeluxe Ocean View Bure a Family Bure. Všetky Oceanview a Deluxe Oceanview Bure majú posteľ king a dve jednolôžkové postele, ideálne pre rodiny so štyrmi členmi či páry.

Všetky bure sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, kávovarom, kúpeľňou, stropným ventilátorom a verandou.

 

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure foto

Celkem 10 vilek Island Bure (33 m2) s prostorným interiérem a příjemnou verandou nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka, která mohou být v obývacím prostoru využita jako denní válendy. Tyto vilky mohou ubytovat až 2 dospělé a 2 děti a poskytují částečný či omezený výhled na moře.

Oceanview Bure

Oceanview Bure foto

Oceanview Bure má 33m² s 14m² veľkú verandu s 1× King a 2× singel posteľou pre viac ako 4 ľudí ( 2 dospelý & 2 deti).

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Oceanview Bure foto

Deluxe Oceanview Bure má 50m² a 14 m² verandu, king posteľ a oddelenú spálňu, dve jednolôžkové postele v priestrannej obývacej izbe, vhodné pre 4 ľudí.

Family Bure

Family Bure foto

Family Bure má 100m² a 20m² terasu. Priestor je rozdelený na 2 spálne, každá s dvojlôžkovou posteľou a kúpeľňou. Sú tu 3 jednolôžkové postele v priestrannej obývacej izbe a vďaka perfektnej lokácii tohto domčeka máte úžasný výhľad na oceán.

Family Beach Bure

Family Beach Bure foto

Celkem čtyři Family Bure (100 m2) s kapacitou až 7 osob nabízí prostornou verandu a jsou umístěny ve dvoupatrových vilkách. Každá Family Bure zahrnuje dvě ložnice s postelemi o velikosti king, dvě koupelny, obývací prostor a tři samostatná lůžka pro děti. Další dvě Family Bure (92 m2) disponují verandou, dvěma ložnicemi s koupelnami a třemi samostatnými lůžky pro děti.

Pláž a more

Podél celého areálu resortu Malolo Island se táhne dlouhá pláže se zlatavým pískem a bezpečným vstupem do moře. K dispozici je nespočet aktivit na pláži i ve vodě, abyste si dovolenou mohli opravdově užít. A pokud preferujete odpočinek, plážové prostředí resortu Malolo Island Vám nabídne ty nejlepší podmínky pro relaxaci. Oceán je zde bezpečný k plavání a dalším aktivitám v čele se šnorchlováním. Vody v okolí resortu Malolo Island a sesterského resortu Lomani jsou od roku 2005 novou mořskou přírodní rezervací, kde se vyskytuje množství ryb a dalších živočichů. Právě zde můžete strávit hodiny během prozkoumávání podmořského života při plavání, šnorchlování či potápění. Můžete narazit na malé žraloky, rejnoky, perutýny, želvy a mnohé další.

 

Online cena a slevy Malolo Island Fiji ****

Profi foto hotela Malolo Island Fiji ****

Naše foto hotela Malolo Island Fiji ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Malolo Island Fiji

Malolo ponúka fantastickú ponuku pokrmov prevažne z čerstvých rýb, ovocia a zeleniny. Vychutnajte si jedlá kdekoľvek budete chcieť. Počas dňa sa môžete zasýtiť v prekrásnom vonkajšom bare na pláži, večeru vám nachystajú pod palmou pri bazéne s výhľadom na oceán. Menu sa mení každý deň a šéfkuchári sú poctení vašimi nápadmi na prichystanie iného jedla podľa vás.

Malolo ponúka vďaka Beach Baru a reštauráciám Terrace alebo Treetops veľmi rozmanité možnosti stravovania. Aby uľahčili podávanie menu, snažia sa, aby všetci hostia nejedli v rovnaký čas a aby pri stole sedelo vždy maximálne osem ľudí. Väčšie stoly na sobotné večere môže zaistiť náš Food and Beverage Manager. Majte prosím na pamäti, že v Malolu sa neservírujú pokrmy na izbu. Ponúkajú plnú penziu alebo polopenziu. Detaily vám radi poskytnú na recepcii. Pokiaľ máte akékoľvek zvláštne požiadavky na stravu, neváhajte sa obrátiť na šéfkuchára alebo Food and Beverage Managera. Dokážu sa podriadiť takmer všetkým druhom diét. Nakoľko sa však nachádzame na ostrove a potraviny, ktoré tu nie sú k dispozícii, sa dovážajú z pevniny, prosíme vás, aby ste na svoje požiadavky upozornili 24 hodín vopred.

Beach Bar
Beach bar na brehu mora, s prekrásnym výhľadom na západ slnka nad útesom, je otvorený až do večera a po celý deň ponúka ľahké jedlá a internet zdarma. Od 11:30 do 16:00 podáva obed, od 18:00 do 21:00 večere. V sobotu večer je bar uzavretý. Od 17:30 do 18:30 ponúka zľavu na nápoje.

Terrace Restaurant
Reštaurácia Terrace s výhľadom na naše dva bazény a do záhrady ponúka stolovanie pod šírym nebom, a to tak formou menu, ako aj bufetu. Nakoľko používajú len tie najčerstvejšie suroviny, zaručujú hosťom kvalitnú a rozmanitú kuchyňu. Kladie sa tiež veľký dôraz na detské menu. Raňajky sa podávajú od 07:00 do 10:00, obed od 11:30 do 14:30 a od 06:00 do 22:00 servírujeme večere. Detské menu je k dostaniu v reštaurácii Terrace aj v Beach Bare. Pre deti, ktoré majú zaplatený program „Kids Eat Free,“ sa podáva denne obmieňané bufetové menu, a to v reštaurácii Terrace od 12:00 do 13:00 a od 17:00. Pokiaľ tieto deti chcú jesť s rodičmi, platia pre nich ceny uvedené v à la carte menu.

Treetops Restaurant
Reštaurácia Treetops, umiestnená nad reštauráciou Terrace, pod fidžijským nebom a pod prikrývkou z paliem, ponúka pohodlný a intímny zážitok z jedla. Reštaurácia podáva rovnaké menu ako Terrace, ale len hosťom od 13 rokov. 5 nocí v týždni je restaurant otvorený aj večer, od 18:30 do 22:00, a to len pre dospelých. Raňajky sa podávajú od 08:30 do 10:30. V reštaurácii Treetops je dovolené fajčiť.

Tematické večery a špeciality šéfkuchára
Reštaurácia Terrace ponúka okrem bežného à la carte menu aj tematické bufety alebo špeciality šéfkuchára z oblasti medzinárodnej kuchyne: v pondelok mongolskú, v utorok tex-mex, v stredu grilovanie v ostrovnom štýle, vo štvrtok kari, v piatok cestoviny, v sobotu tradičné fidžijské Lovo. V nedeľu sa koná zábavný večer s fidžijským tancom Meke, ku ktorému podávame pečene. V sobotu a v stredu nepodáva reštaurácia Terrace à la carte menu. V stredu vám menu poskytne Beach Bar.

Bary
Malolo ponúka tri bary s nasledujúcou otváracou dobou:
Bar pri bazéne: 10:00 – 18:00 (len pre dospelých)
Bar na pláži 10:00 – 23:00
Treetops Bar 18:30 – 23:00 (od 13 rokov)
Treetops bar vám každý deň až do neskorých večerných hodín ponúka drinky a exotické koktejly v sprievode kapely Malolo Serendades. Dajte si osviežujúce pivo, víno alebo koktejl v našom bazénovom „swim up“ bare, alebo popíjajte drink pri relaxácii v jacuzzi. Od 17:30 do 18:30 si môžete v Beach Bare užívať happy hours so zľavou na drinky.

Aktivity

Během dovolené v Malolo Island Resort můžete zažít spoustu zábavy během rozmanitých aktivit nebo se jen tak oddat nerušené relaxaci. K dispozici je celá řada možností pro využití volného času.

Oblíbené jsou vodní sporty jako hobie cat, kajaky, banana boat, paddle boardy, windsurfing, pozorování delfínů a mnohé další. Páry pak ocení romantické chvíle během večeří při svíčkách na pláži či na molu. I takové procházky tropickými zahradami jistě navodí ideální romantickou atmosféru. Využít můžete také nabídku výletů v čele s návštěvou místní vesnice, plavby při západu slunce a další exkurze v oblasti souostroví Mamanuca.

Bazény

Pokud preferujete relaxaci u bazénu, můžete si vybrat hlavní rodinný bazén nebo bazén s barem určený pro dospělé. K dispozici Vám budou terasy s lehátky a altánky. Vše, co potřebujete pro poklidný den u vody.

Trasy pro procházky

V okolí resortu najdete několik tras pro procházky, které se liší délkou a obtížností. Můžete se vydat např. na vyhlídkové místo, odkud se Vám naskytne úžasný pohled na resort a okolní vody oceánu. Další možnosti jsou s trasami k mangrovníkům, k místu Naroba a další.

Návštěva místní vesnice

Poznejte místní kulturu a způsob života během návštěvy vesnice Yaro a Solevu. Je zde možné dokonce navštívit i mši v kostele. Místní Vás přivítají s úsměvem a přátelskou pohostinností.

Výlet na okolní ostrovy

Okolní ostrovy v souostroví Mamanuca nabízejí rozmanité prostředí, které stojí za to poznat. Vydejte se na výlet hned z rána, kdy je moře nejklidnější a užijte si plavbu kolem ostrovů Castaway, Mana, Matamanoa či MonuRiki, kde si budete moci zaplavat, šnorchlovat či se projít po pláži. Právě na ostrově MonuRiki byl natáčen slavný film Trosečník s Tomem Hanksem. Dále pak budete pokračovat kolem ostrova Monu a Yanua směrem k Mana Sand Bank s další možností plavání a šnorchlování.

Plavba při západu slunce

Malolo Island je označován jako „místo, kde zapadá slunce“ Západy slunce zde mohou být opravdu úchvatné. Jedním z nejlepších způsobů, jak si tyto okamžiky užít, je vydat se na plavbu a se skleničkou v ruce se kochat nádhernými výhledy.

Privátní ostrov Mociu Island

Privátní neobydlený ostrov Mociu se nachází pouhých 15 min lodí od resortu a společně s okolními vodami a korálovými útesy je chráněnou přírodní rezervací, kde můžete pomoci k ochraně životního prostředí při obnově deštného lesa, péči o korály a dalších aktivitách pomáhajících k ochraně biodiverzity. Hosté zde mohou vyrazit také za šnorchlováním nebo na romantický piknik. Také pro děti jsou zde organizovány výlety se šnorchlováním, hledáním pokladu či plážovými hrami.

Talei Lounge

Hosté starší 18 let mohou navštívit také salonek Talei Lounge. V klimatizovaných prostorách zde najdete knihy, magazíny, DVD přehrávač s nabídkou filmů a bezplatné WiFi připojení. Je to klidné místo pro relaxaci během čtení, sledování filmu či hraní stolních her.

Programy pro deštivé dny

Během deštivých dní můžete v resortu zažít také spoustu zábavy. Vydejte se na procházku v dešti nebo skočte do vody a užijte si koupání trochu jinak. V suchu pak můžete zjistit, jak se plete oděv sulu či sarong, jak se vyrábí pletené košíky a klobouky z palmových listů, naučit se pár fijijských slov nebo se zaposlouchat do vyprávění o fijiské kultuře či legendách při pití tradičního nápoje kava.

Tradiční rituál Meke a Lovo

Hotelový personál každý týden předvádí rituál s tradičním tancem a písněmi meke, po kterém přichází na řadu večeře barbecue bufetem s pokrmy lovo, které jsou připravovány v zemní peci.

Obřad pití kavy

Pití kavy patří k pradávným fijijským tradicím. Přidejte se k místním a zažijte tenhle rituál na vlastní kůži.

Šport a wellness hotela Malolo Island Fiji ****

Lekcie šnorchlovania: Pokiaľ ste ešte nikdy nešnorchlovali a oceníte malé zaučenie, aby ste nabrali sebavedomie, príďte na jednu z lekcií, ktoré poskytuje náš personál. Môžete sa tiež riadiť príručkou Snorkeling Guidelines, ktorú vám poskytnú na Boat Shed.

Šnorchlovanie pri koralovom útese: Malolo lemuje koralový útes s krásnymi koralmi a rybami, ktoré môžete vidieť už kúsok od pláže. Členovia nášho Marine Teamu vám pomôžu nájsť tie najlepšie šnorchlovacie miesta. Nezabudnite, že koralov nie je dovolené sa dotýkať. Pri odlive je lepšie neprechádzať útes a zostúpiť do hlbokej vody po móle.

Šnorchlovacie výlety: Na Malolu máme nádherné koralové oblasti vzdialené len pár minút jazdy na člne od pobrežia a každý deň jazdíme šnorchlovať inam. Plán výletov vám poskytne náš Marine Team. Výlety sú dostupné po rezervácii a za poplatok.

Potápanie: Subsurface Fiji ponúka hosťom potápačské aktivity s certifikovanými inštruktormi. Kancelária Subsurface sa nachádza neďaleko plážového baru. Potápanie si môžete dohodnúť priamo s členmi Subsurface tímu.

Plavba pri západe slnka: Užite si západ slnka pri popíjaní vína na palube lode. Plavba pri západe slnka sa koná každý druhý deň. Je dostupná za poplatok a koná sa len za priaznivého počasia.

Rybárčenie: Kvôli morskej rezervácii je rybárčenie z pláže alebo z útesov prísne zakázané. Rezervácia končí až 1500m od pláže. Každý deň však usporiadávame plavby na miesta, kde môžu skúsení rybári nahodiť udicu. Podrobnosti sa dozviete v našom rozvrhu. Výlet je nutné rezervovať, platí sa zaň špeciálny poplatok.

Výlet po okolitých ostrovoch: Urobte si zastávkový výlet po okolitých ostrovoch a objavte krásu súostroví Mamanuca. Každý výlet je trochu iný, v závislosti na type výletu navštívite 3 alebo 4 rezorty. Môžete vidieť Treasure Island, Beachcomber, Mana, Castaway, Plantation, Musket cove, Tokoriki&Amanuca. Nutná rezervácia, za poplatok.

Vodné športy: Máme k dispozícii vodné lyže, knee boardy, wakeboardy a člny. Motorizované vodné športy sú za poplatok. Je možné využívať surfy, katamarány a kajaky, no ich použitie závisí od počasia.

Vychádzkové trasy: Malolo ponúka rôzne vychádzkové trasy, líšiace sa dĺžkou a obtiažnosťou. Než vyrazíte na vychádzku, príďte si na recepciu pre mapu a pár informácií o danej oblasti. Naše trasy zahŕňajú Jonasovu vyhliadku, hrebeňový trek na Maroba Point alebo prechádzku k mangrovám. Na vychádzky si vždy zoberte dobrú obuv, klobúk, opaľovací krém a dostatok vody. Chodenie v tropických podmienkach je veľmi špecifické. Môžete byť dehydrovaní, stratiť sa alebo vás môže zastihnúť príliv. Prechádzku plánujte tak, aby ste sa vrátili ešte za svetla. Odporúčame repelent.

Znovuzrodenie pre telo a myseľ – Leinani´s Spa

Zbavte sa stresu veľkých miest a únavy po dlhom cestovaní počas jednej z mnohých starostlivo vybraných procedúr v pokojnom prostredí našich krásnych kúpeľov Leilani’s Spa. Vyberte si napríklad relaxačnú fidžijskú telovú masáž alebo tradičný omladzujúci telový zábal. Spa, ukryté v pralese medzi bure 22 a 23, sú pravou tropickou svätyňou kľudu. Má miestnosti pre páry aj jednotlivcov a tiež priestory pre manikúru a pedikúru. Otázky a rezervácie zariadia na recepcii rezortu Malolo.

Deti v hoteli Malolo Island Fiji ****

Detský klub

Tia’s Treehouse je domovom bezplatného detského klubu s dozorom. Klub je otvorený denne, a to len pre deti od 4 do 12 rokov. Deti mladšie ako 4 roky potrebujú individuálny dozor – stráženie vám radi dohodnú na recepcii alebo priamo v klube. Tieto služby sú platené. Detský klub je otvorený od 09:00 do 21:00 a má pre deti pripravený originálny program Yanu Yanu inšpirovaný životom skutočných domorodcov na Malolu. Bližšie informácie vám poskytnú na recepcii.

Doprava do hotela Malolo Island Fiji

Ostrov Malolo je vzdálen pouhých 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. K resortu se snadno dostanete lodí (1-2 hod), water taxi (45 min) či hydroplánem (cca 10 minut letu).

Mapa - Malolo Island Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Malolo Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Malolo Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Malolo Island Fiji ****

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.