Navutu Stars Fiji ****

Fidži

Ostrov s talianskym nádychom

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Navutu Stars Fiji ****

Lokalita Fidži, Yasawa Islands, Yangetta Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Majitelia z Talianska Na jednom z Yasawa ostrovov Zelená oáza v krásnej zátoke

Popis hotela Navutu Stars Fiji **** Fidži

Vitajte v Navute Stars Fiji Boutique Resort. Hniezdi pozdĺž troch malebných zátok ostrova Yasawa, ktorý je súčasťou skupiny ostrovov Fidži. Ak túžite po luxusnom rozmaznávaní, dokonalom servise, autentickej fidžijskej atmosfére a okamihoch relaxácie a romantiky, potom ste na správnom mieste.

Tento rezort je ideálnym miestom pre medové týždne aj relaxačnú dovolenku medzi palmami. V rezorte môže byť ubytovaných iba 20 hostí v plážových bungalovoch, ktoré dokresľujú krásnu exotickú atmosféru.

Navutu Stars bol privedený k životu vďaka trom talianskym vlastníkom, ktorí sa chceli vzdať rýchleho tempa moderného života doma v Taliansku a oddať sa „bosému“ životu v južnom Pacifiku. Rezort je tak miestom, kde si oddýchne nielen vaše telo, ale aj myseľ. Odkazy na Taliansko tu ale objavíte, napríklad v reštauračnom menu.

Súostrovie Yasawa sa nachádza 40 námorných míľ od Medzinárodného letiska Nadi, ktoré je situované na hlavnom ostrove Viti Levu. Lietadlom sa na ostrov dostanete za 30 minút, loďou z prístavu Denarau Marina za cca 4 hodiny.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bures (celkom 5) sa nachádzajú priamo pri pláži s bielym pieskom a tyrkysovej lagúne. Interiéry prechádzajú vo vonkajšie priestory, ktorým dominuje privátna terasa a záhrada...

Grand Bure

Grand Bures (celkom 9) sú postavené z miestneho dreva a slamy. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom zasadeným medzi bujnou tropickou vegetáciou. Každá chatka je umiestnená na samote...

Garden Bure

Garden Bure (celkom 1) je situovaná medzi dvoma Grand Bures, v tropickom pralese s úžasnými výhľadmi na oceán. Hostia majú prístup na rovnakú pláž, ako obyvatelia Grand Bures...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Navutu Stars Resort ponúka prvotriednu gurmánsku kuchyňu. Reštaurácia rezortu používa len miestne a čerstvé suroviny zmiešané s tradičnými talianskymi lahôdkami. Stále sa vyvíjajúca ponuka je obohacovaná o dary ostrova, ako sú homáre, kraby, tuniak a bio sezónna zelenina.

Hostia si môžu vybrať, kde chcú stolovať. Dokonalú večeru si môžu užiť pri sviečkach na verande reštaurácie alebo v súkromí, vo svojom vlastnom bungalove. Obed je možné servírovať ako piknik na pláži.

Raňajky sú servírované na terase od 7:30 do 10:00. Zahŕňajú kontinentálne pochúťky, ako sú muffiny, palacinky, čerstvé ovocie, cereálie, džúsy aj á la carte možnosti.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Navutu Stars Fiji

Rezort ponúka tri kategórie bungalovov (bure). Vybavenie zahŕňa posteľ veľkosti king, dennú váľandu, francúzske dvere, dve sofa, dvojité umývadlá, kúpeľňové doplnky, fén, plážové uteráky, mini-bar, kimoná, CD prehrávač, bavlnené obliečky a hojdaciu sieť.

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bures (celkom 5) sa nachádzajú priamo pri pláži s bielym pieskom a tyrkysovej lagúne. Interiéry prechádzajú vo vonkajšie priestory, ktorým dominuje privátna terasa a záhrada.

Grand Bure

Grand Bures (celkom 9) sú postavené z miestneho dreva a slamy. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom zasadeným medzi bujnou tropickou vegetáciou. Každá chatka je umiestnená na samote. Ponúknu vám úžasnú terasu, z ktorej budete mať perfektný výhľad na oceán a vzdialenejšie ostrovy súostrovia. Každá bure disponuje veľkou vaňou v obývacej časti. Každý deň vám masérka pripraví vonné oleje, sušené kvety a plávajúce sviečky, aby ste si mohli užiť úžasnú voňavú relaxáciu.

Garden Bure

Garden Bure (celkom 1) je situovaná medzi dvoma Grand Bures, v tropickom pralese s úžasnými výhľadmi na oceán. Hostia majú prístup na rovnakú pláž, ako obyvatelia Grand Bures. Táto bure je vhodná pre tých, čo hľadajú súkromie a úspornejšiu možnosť.

Pláž a more

Pokiaľ snívate o tom, ako ráno vyjdete zo svojho bungalovu priamo na pláž a doprajete si rannú prechádzku bez topánok, potom verte, že v rezorte Navutu Stars sa váš sen splní. Krásne pláže pokrýva jemný biely piesok a vody oceánu lákajú na osvieženie aj k zábavným aktivitám.

Online cena a slevy Navutu Stars Fiji ****

Profi foto hotela Navutu Stars Fiji ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Navutu Stars Fiji

Navutu Stars Resort ponúka prvotriednu gurmánsku kuchyňu. Reštaurácia rezortu používa len miestne a čerstvé suroviny zmiešané s tradičnými talianskymi lahôdkami. Stále sa vyvíjajúca ponuka je obohacovaná o dary ostrova, ako sú homáre, kraby, tuniak a bio sezónna zelenina.

Hostia si môžu vybrať, kde chcú stolovať. Dokonalú večeru si môžu užiť pri sviečkach na verande reštaurácie alebo v súkromí, vo svojom vlastnom bungalove. Obed je možné servírovať ako piknik na pláži.

Raňajky sú servírované na terase od 7:30 do 10:00. Zahŕňajú kontinentálne pochúťky, ako sú muffiny, palacinky, čerstvé ovocie, cereálie, džúsy aj á la carte možnosti.

Šport a wellness hotela Navutu Stars Fiji ****

Nechajte sa nakaziť pomalým rytmom okolitej prírody a doprajte si dostatok relaxácie, na ktorú bol tento ostrov stvorený. Ak chvíľu neposedíte a nemôžete sa dočkať, až sa vrhnete do dobrodružstva, aj vy si prídete na svoje. Vody objímajúce ostrov sú bohatým zdrojom podmorského života, ktorého pestrosť vás dostane.

Rezort ponúka tieto bezplatné aktivity:

šnorchlovanie
kajaky
túry
návštevy dediny
volejbal
pletenie košíkov
kava session

Za príplatok si potom môžete užiť tieto aktivity:

rybárčenie
plavbu po okolitých ostrovoch
potápanie
wakeboarding
deň ako občan Fidži


V Navutu sú pre hostí aj kúpele, ktoré lákajú hostí na rôzne druhy masáží, pri ktorých maséri používajú kvalitné kozmetické prírodné produkty Pure Fiji. Skvelým zážitkom sú aj lekcie jogy pod holým nebom, napríklad už o 7. ráno.

Mapa - Navutu Stars Fiji ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Navutu Stars Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Navutu Stars Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Navutu Stars Fiji ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.