Srí Lanka

Letová spojení na Srí Lanku

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Cestovná kancelária Deluxea Vám zaistí letenku na Srí Lanku na pravidelných letoch spoločnosťou EMIRATES (z Prahy aj Viedne, prestup v Dubaji) a SRI LANKAN AIRLINES (z Prahy aj Viedne). Radi Vám zrealizujeme rezerváciu leteniek podľa Vášho priania. Uvidíte presné časy letu a dobu na prestup aj cenu vrátane poplatkov.

 

Cena letenky na Srí Lanke

Ceny leteniek na Srí Lanku sa odvíjajú od obsadenosti letov (podľa termínov sviatkov, prázdnin, sezóny, atď.) a počtu dní zostávajúcich do odletu. Ak chcete cestovať čo najlacnejšie, je potrebné rezervovať letenku s veľkým predstihom niekoľkých mesiacov alebo využiť ponúkané akčné zľavy. Cenu leteniek v economy triede Vám povieme na vyžiadanie. V prípade záujmu o pobyt na Srí Lanke ponúkame letenky za zvýhodnenú touroperátorskú cenu, ktorá je výrazne lacnejšia v porovnaní s cenami leteniek bez ubytovania.

 

 

 emirates-novy-web-002.jpg

S Emirates každý deň z Prahy a Viedne na Srí Lanku

Letecká spoločnost Emirates, ktorá je špičkou vo svojom obore, ponúka svojim klientom nasledujúce služby a výhody. Pri čakaní na ďalší let dlhšie ako 4 hodiny môžete využiť ponuku poukazov na občerstvenie zdarma. Pri dlhšom čakaní za splnenia špecifických podmienok ako je cena letenky a doba čakania môžete využiť program STPC s možnosťou ubytovania v hoteli neďaleko letiska. K ďalším extra službám patrí relaxácia v salóniku, transfer na letisko zdarma atď. Viac informácií o cestovaní s Emirates nájdete tu.

 

 

 

Výhodné parkovanie a pohodlie na letisku pri ceste na Srí Lanku

Dlhodobo spolupracujeme s letiskom Viedeň, ktoré ponúka svojim klientom podstatne zvýhodnenú možnosť parkovania na letisku Viedeň Schwechat. Zvýhodnené parkovanie je zaistené v krytých garážach (Parkhaus 4) alebo na voľnej ploche C (Parkplaz C). Letisko Viedeň a parkovné.

Nároční klienti si prídu na svoje pri odlete z Prahy využitím služieb VIP Service Clubu. Podstatnou výhodou tohto klubu je značná úspora času pri pobyte na letisku, maximálne pohodlie a komfort pred odletom alebo príletom lietadla.

 

Rezervácia leteniek v Deluxea Airticket

Ušetrite svoj drahocenný čas a využite služby profesionálov. V prípade záujmu o kúpe letenky ľubovoľnej leteckej spoločnosti môžete využiť tlačidlo nižšie pre vstup do formuláru alebo nás môžete kontaktovať

 • prostredníctvom emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
 • alebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pre Prahu, (+420) 543 524 442 pre Brno
 • alebo na mobilných telefónoch (+420) 724 730 001 alebo (+420) 724 730 004.
 • Letecky s Emirates cez Dubaj

  O Emirates

  Najrýchlejšie sa rozvíjajúca letecká spoločnost so sídlom v Dubaji získala cez 400 celosvetových ocenení za výnimočnosť. Jedná sa o jednu z najmladších a najmodernejších spoločností, ktorá kladie veľký dôraz na komfort a kvalitu svojich služieb. V roku 2001 táto spoločnosť vynaložila nemalé prostriedky na nákup nových typov lietadiel Airbus a Boeing. V súčasnosti lietajú Emirates do viac ako 100 destinácií v 60 krajinách sveta. Na palube lietadla môžete ochutnať rôzne druhy jedál od profesionálnych kuchárov, od rýb, jahňacieho, kuracieho až po kari špeciality. Zážitok z jedla umocní zážitok z krásy voľnosti, ktorú môžete nad oblakmi zažiť.

   

  Výhody cestovania s Emirates

  • V prípade, že pre svoju cestu využijete služby leteckej spoločnosti Emirates, môžete behom prestupu v Dubaji využiť nasledujúce výhody, ktoré Emirates svojim klientom ponúka. Dostupnosť všetkých uvedených služieb závisí na aktuálnej obsadenosti hotelu prípadne reštaurácie, alebo salóniku v dobe vytvárania ich rezervácie. Nie je teda možné, si tieto služby od leteckej spoločnosti Emirates nárokovať.

   1. Občerstvenie zdarma pri prestupe v Dubaji

   Pokiaľ cestujete s Emirates, môžete na letisku v Dubaji využiť ponuku jedného jedla zadarmo. Ponuka platí pre cestujúcich, ktorí do Dubaju priletia letom Emirates, ďalej pokračujú tak isto letom Emirates a doba ich čakania je dlhšia ako 4 hodiny. Jedlá sa podávajú v reštaurácií „Courtyard Cafe“, ktorá sa nachádza v západnom krídle letiska na poschodí U3. Doba pre podávanie raňajok je 6:00 – 10:00, pre obedy 12:00 – 16:00 a večere 19:00 – 23:00. Medzi hlavnými jedlami môže byť podávané občerstvenie.

   2. Program STPC

   STPC zahŕňa možnosti ubytovania v Dubaji v hoteli Copthorne Airport Hotel (ekonomická trieda), alebo Le Meridien Hotel (obchodná a prvá trieda), transfer z/na letisko, stravu (podľa dennej doby) a povolenie vstupu na územie Spojených Arabských Emirátov. Vzťahuje sa na cestujúcich, ktorých čakanie v Dubaji je dlhšie ako 8 hodín (ekonomická trieda), alebo 6 hodín (business a prvá trieda). Službu je nutné vyžiadať minimálne 48 hodín pred odletom. Ubytovanie sa aj v rámci jednotlivých tried vzťahuje iba na niektoré cestovné cenové hladiny, pre overenie možnosti využitia STPC nás teda neváhajte kontaktovať.

   3. Marhaba Services Dubai

   • Letecká spoločnosť Emirates ponúka svojim cestujúcim doplnkovú službu uľahčujúcu tranzit na letisku v Dubaji. Označenie služby je Marhaba Services a znamená v arabčine „uvítanie“. Cieľom je predstaviť zahraničným hosťom vrelosť a pohostinnosť arabskej kultúry. Súčasťou služby je vyzdvihnutie na letisku, pomoc s batožinou, transport motorovým vozítkom po letisku, sprievod cez colný úrad, vstup do Marhaba Lounge. Službu poskytuje už od decembra 1991 spoločnosť Dnata, člen skupiny Emirates.

    Základné služby Marhaba sú nasledujúce:

    1.Marhaba Lounge – Marhaba salóniky nájdete na letisku v Dubaji na Terminály 1, Terminály 3 a najnovšie tiež na Terminály 2. Vstup do týchto salónikov zahŕňa konzumáciu teplých a studených pokrmov a nápojov a výber zo širokej ponuky časopisov. Súčasťou salóniku je i internetové pripojenie, wifi a široká ponuka zahraničných časopisov. Možnosť vstupu do Marhaba Lounge je pre všetkých cestujúcich nezávisle na leteckej spoločnosti a je potreba ho rezervovať min. 24 hodín vopred. 2.Balíčky služieb Meet & Greet Services dostupné pri prílete alebo odlete: Personalized Meet & Greet Services – Služba dostupná len na prílete. Vyzdvihnutie cestujúcich asistentom, prevedenie letiskom a pomoc s vybavením všetkých formalít. Diamond Meet & Greet Services – Luxusná služba odporúčaná pre VIP klientelu. Osobný asistent Marhaba vybaví všetky formality pri prílete aj odlete. Pre zaistenie čo najväčšieho pohodlia môžu cestujúci využiť pohostinnosť Meeting Lounge v odbavovacej zóne a Marhaba Lounge v odletovej hale. Standard Meet & Greet Services – Zabezpečenie vrelého uvítania po prílete a sprievod k odletu vrátane všetkých formalít. Zahŕňa kontrolu a pomoc so všetkými formalitami a procesmi na letisku. Family Package – Služba šitá na mieru rodinám s deťmi, umožňuje rodinám využiť odbavovací salónik. 3.Guest Services – Služba sprievodcu pre veľké skupiny turistov. Skupina bude privítaná menom Mahaba Guest Services osobou s ceduľkou s Vašim menom, ktorá skupinu odprevadí k zástupcovi tour operátora. 4.City Stop

   • Platby a rezervácie všetkých služieb sa vykonávajú na vyhradených webových stránkach, kde tak isto nájdete cenník jednotlivých služieb. Pokiaľ máte o niektorú zo služieb záujem, kontaktujte nás pre zaslanie bližších informácií.

  • 4. Služba Chauffeur-drive

   Službu Chauffer-drive poskytuje Emirates svojim cestujúcim v prvej a business triede. Cestujúci si v rámci služby môže vybrať v rámci Prahy a jej okolia adresu, kde si želá byť vyzdvihnutý a dopravený zadarmo na letisko. Pre business triedu môže byť adresa do 40 km od letiska Praha a Schwechat a služba je zaisťovaná automobilmi Škoda Superb. Pre prvú triedu môže byť vzdialenosť do 50 km od letiska Praha a je zaisťovaná automobilmi Mercedes S, Mercedes E, Audi A6, alebo Audi A8. Službu je možné vyžiadať pre odlety aj prílety.

   Služba je zaisťovaná zmluvným partnerom Emirates firmou Sixt Limousine Service. V prípade záujmu je možné ju vyžiadať aj v ďalších 41 destináciách Emirates.

   

 • Letisko v Dubaji – Terminál 3
  • Všetky lety leteckej spoločnosti Emirates s príletom do a odletom z Dubaju sú operované na Terminál 3, ktorý funguje od roku 2008. Terminál 3 je situovaný v blízkosti centra Dubaju a má výbornú dopravnú obslužnosť – je dosiahnuteľný autom, taxi aj metrom alebo autobusom.

   V Termináli 3 nájdete celkom 180 odbavovacích prepážok a samo obslužných odbavovacích kioskov. Pre cestujúcich v prvej a obchodnej triede je tu pre nich vyhradených 36 odbavovacích prepážok. Pre cestujúcich v prvej a obchodnej triede sú v Termináli 3 k dispozícií samostatné salóniky, kde môžu relaxovať, alebo sa občerstviť.

  • Terminál ponúka 29 obchodov v Duty-free zóne. Jedná sa o obchody popredných svetových značiek s bohatým výberom tovaru. Rovnako tu nájdete široký výber medzinárodnej kuchyne. Po stranách Terminálu 3 môžete relaxovať v Zen záhradách, prípadne využiť služieb kúpeľov.

   

  Business trieda Emirates

  • V business triede Emirates môžete vždy očakávať nadštandardné služby, ktoré zahŕňajú perfektný catering a viacjazyčné posádky. Podľa Skytrax bol systém palubnej zábavy Emirates opakovane vyhodnotený ako najlepší na svete. Služba Aeromobile je rovnako vysoko cenenou výhodou, ktorá umožňuje volanie z mobilného telefónu cestujúceho počas letu.

   Váhový limit odbavenej batožiny je do 40kg, príručná batožina môže byť v dvoch kusoch do celkovej maximálnej hmotnosti 12kg. Pre držiteľa kariet vernostného programu Emirates (Skywards) je naviac možný bonus v podobe zvýšenia hmotnosti odbavenej batožiny: pre držiteľa striebornej karty + 12 kg a pre držiteľa zlatej karty + 16 kg.

   Pokiaľ s Emirates cestujete v business triede, môžete navštíviť Business salóniky zdarma. Business salóniky nájdete na letisku v Prahe, Dubaji a v cieľových destináciách. Emirates má po celom svete takmer 30 vlastných salónikov. Viac informácií o Business salóniku v Dubaji nájdete zde. K dispozici je cestujúcím v business triede taktiež služba Fast track, ktorá cestujúcim umožní rýchly priechod cez imigračnú kontrolu v Prahe, Dubaji alebo v cieľovej destinácii.

  • Prajeme Vám príjemnú cestu s leteckou spoločnosťou Emirates.
   emirates-novy-web-005.jpg
   

   

 • Postup pri zaisťovaní leteniek
  1) Oznámte nám dátum svojej cesty a letenku Vám zaistíme my.
  • Ceny leteniek sa odvíjajú od obsadenosti letov (podľa termínov sviatkov, prázdnin, sezóny, atď.) a počtu dní zostávajúcich do odletu. Ak chcete cestovať čo najlacnejšie, je potrebné rezervovať letenku s veľkým predstihom niekoľkých mesiacov. Express odlety sú možné, ale je potrebné počítať s vystavením víz, ktoré trvá 3–5 pracovných dní.

  • V prípade záujmu o kúpu letenky s leteckou spoločnosťou Emirates môžete využiť tlačidlo nižšie pre vstup do formuláru alebo nás môžete kontaktovať

  • prostredníctvom emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • alebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pre Prahu, (+420) 543 524 442 pre Brno
  • alebo na mobilných telefónoch (+420) 724 730 001 alebo (+420) 724 730 004.

  Mám záujem o rezerváciu letenky

  2) Letenku si môžete sami zarezervovať cez špecializovaný server.

  Cestovná kancelária Deluxea spolupracuje so serverom Královna.cz, najväčším predajcom leteniek v Českej republike. Využite pre rezerváciu Vášho letu špecializovaný server a my Vám zaistíme len program v destinácii. Letenku si môžete rezervovať tu.

  3) Letenku si môžete sami zakúpiť u Vášho predajcu alebo aj vybaviť za bonusové body.

  Pri objednávke zájazdu nám povedzte len prílet (deň, hodina, letecká spoločnost, číslo letu) a odlet (deň, hodina, letecká spoločnost, číslo letu) a vybraný hotel/izba emailom na travel@deluxea.cz. My Vám zaistíme ubytovanie a prípadne ďalší program.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.