Nusa Dua Beach Hotel *****

Bali

Najlepšia voľba pre rodičov s deťmi

Osobne
sme
bývali

Hotel Nusa Dua Beach Hotel *****

Lokalita Bali, Nusa Dua | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Hotel s živou atmosférou. Ideální místo pro rodiny s dětmi. Luxusní vily pro náročné.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Nusa Dua Beach Hotel ***** Bali

Otvorený bol v roku 1983 a odvtedy privítal kráľa, kráľovné i prezidentov. Každá izba ponúka úžasné výhľady na tropické záhrady alebo na oceán zo svojho balkóna či terasy. Hotel je umiestnený v nádhernej záhrade a pýši sa piatimi hviezdičkami. Rozprestiera sa na 23 akroch slnkom zaliateho pobrežia polostrova Nusa Dua. Ponúka 382 izieb a suít, ktoré vás pozvú do atmosféry jednej z najživších kultúr.

Ponúka tiež tri vonkajšie bazény a krásnu privátnu pláž.

Jeho architektúra pripomína kráľovský palác, kde sa rozhodne nudiť nebudete. Ponuka aktivít je skutočne široká a zahŕňa potápanie, aqua aerobik, lekcie tanca, tenis, fitness centrum aj prvotriedne kúpele. Okrem toho je rezort domovom výnimočných reštaurácií a štyroch barov.

Je situovaný asi 25 minút jazdy od medzinárodného letiska Ngurah Rai a dojazdová vzdialenosť k okolitým atraktivitám je zanedbateľná.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

The Royal Residence

The Royal Residence

The Royal Residence (376 m²) predtým bola táto rezidencia k dispozícii len pre kráľovské návštevy, ale teraz je dostupná aj pre hostí...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms (34 m²) sú navrhnuté s tradičnými prvkami Bali s drevenými posuvnými dverami na balkón alebo na terasu. Kúpeľňa ponúka relaxačnú dažďovú sprchu...

Premier Room

Premier Room

Premier Rooms (40 m²) vám ponúknu priestory na posedenie a luxusnú kúpeľňu s oddeleným sprchovacím kútom a vaňou. Umelecky vyrezávané rolety vám odkryjú báječné výhľady...

Palace Club Room

Palace Club Room

Palace Club Room (46 m²) je vybavená veľkorysou kúpeľňou a zo súkromia vedie do ľaliového rybníčka obklopeného pokojnou záhradou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v Nusa Dua Beach Hotel & Spa je kulinárskym zážitkom, ktorý môžete prežiť v piatich reštauráciách a štyroch baroch. Nájdete tu ako plážové prostredie, tak aj intímne priestory pre páry. Rezort sa snaží vyhovieť všetkým vašim požiadavkám v oblasti stolovania. Zmes medzinárodnej, západnej, indonézskej a balijskej kuchyne predstavuje tú najvyššiu kvalitu miestnych reštaurácií. Navyše môžete využiť aj 24 hodinové izbové služby. Gurmánsky zážitok čaká len na vás.

Raja's Balinese Cuisine. Hotelová oceňovaná reštaurácia Raja servíruje balijské menu v jemnej a elegantnej atmosfére. Pokrmy si môžete vychutnať na vonkajšej terase alebo vo vnútorných klimatizovaných priestoroch. Raja je certifikovaná ako Halal reštaurácia.

Chess Beachfront Restaurant & Bar. Neformálna reštaurácia na pláži s výhľadom na more je oázou vína a večerí. Servírujú sa najrôznejšie variácie medzinárodnej kuchyne, grilovaných morských plodov, mäsa, šalátov a sendvičov.

Maguro Asian Bistro. Nedávno prerobené ázijské bistro berie svojich hostí na kulinársku výpravu za sviežimi ázijskými pokrmami. Nenechajte si ujsť výber z čerstvých morských plodov a marinovaného mäsa.

Sandro's Pizzeria. Pizzeria pod holým nebom je preslávená svojou pizzou pečenou v rúre, zapekanými cestovinami a ľahkými talianskymi predjedlami, šalátmi a chutnou domácou zmrzlinou.

Buday Cultural Theatre. Nové výšiny dosahuje zábava v Budaya Cultural Theatre. Rezort predstavuje tance Legong a Kecak každú nedeľu a utorok v nádhernom prostredí večerného amfiteátra.

Wedang Jahe International Cuisine. Reštaurácia obklopená lotosovým jazierkom je idylickým prostredím na raňajky s nekonečnou voľbou medzinárodnej a miestnej kuchyne.

Palace Club Lounge v Palace Club Wing si budete pripadať ako príslušníci kráľovského rodu. Toto krídlo je prístupné hosťom ubytovaným v Palace Club či Specialty Suites.

The Lobby Bar. Oživuje neskoré nočné chvíle v Nusa Dua svojim prostredím, koktailami a kvalitnými destilátmi. Bar sa vyznačuje typickými balijskými prvkami svojich interiérov v salóniku a verande. Hostia si môžu užívať pokojnú atmosféru s krásnym výhľadom na mesto a oceán. Vo štvrtky, piatky a soboty tu hrá miestny DJ.

Chess Bar. Nachádza sa v blízkosti pláže a ponúka krásny výhľad na more. Tento neformálny bar slúži ako oáza pre tých, ktorí hľadajú úkryt pred horúcim slnkom. Je tiež ideálny pre večerné koktaily.

Pool Bar. Nachádza sa uprostred bazéna a podáva osviežujúce studené nápoje a koktaily.

Spa Cafe. Pokojné vonkajšie prostredie tvoria priestory tejto kúpeľnej kaviarne. Spa Cafe dopĺňa luxusné procedúry o zdravé ovocné šťavy a bylinné čaje.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Nusa Dua Beach Hotel

Ubytovanie na 9 hektároch sviežej tropickej záhrady predstavuje elegantný palác, krásnu miestnu kultúru a ponúka moderné vybavenie a pohodlie luxusnej dovolenky.

Novo zrekonštruovaných 382 izieb a suít stelesňujú očarujúcu balijskú atmosféru. Každá izba je vybavená klimatizáciou a ponúka úžasné výhľady na tropické záhrady, bazén alebo oceán.

Široký výber ubytovania je ideálny nielen pre rodinnú dovolenku, páry na medových týždňoch, skupiny priateľov.

Štandardné vybavenie zahŕňa 24 hodinovú izbovú službu, klimatizáciu, fén, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, trezor, IDD telefón, TV s medzinárodnými kanálmi a minibar.

Ubytovanie v Palace Club so sebou nesie niekoľko výhod, ktoré spríjemnia váš pobyt. Súčasťou ubytovania je:

denné raňajky formou bufetu v Palace Lounge
nealkoholické nápoje v Palace Lounge
popoludňajší čaj a večerný koktail v Palace Club Lounge
privátny check-in a check-out
izbová služba
žehlenie štyroch kúskov oblečenia
prístup k internetu vo vašej izbe
prístup k internetu v Palace Club Lounge
DVD a knižnica
uvítací košík ovocia
medzinárodné noviny a časopisy

Ponuka izieb

The Royal Residence

The Royal Residence

The Royal Residence (376 m²) predtým bola táto rezidencia k dispozícii len pre kráľovské návštevy, ale teraz je dostupná aj pre hostí. The Royal Residence ponúka elegantný a jedinečný luxus spolu s neprekonateľnou úrovňou služieb. Má svoj vlastný vchod a na samote medzi hotelovými záhradami predstavuje úplný skvost rezortu.

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe Rooms (34 m²) sú navrhnuté s tradičnými prvkami Bali s drevenými posuvnými dverami na balkón alebo na terasu. Kúpeľňa ponúka relaxačnú dažďovú sprchu.

Premier Room

Premier Room

Premier Rooms (40 m²) vám ponúknu priestory na posedenie a luxusnú kúpeľňu s oddeleným sprchovacím kútom a vaňou. Umelecky vyrezávané rolety vám odkryjú báječné výhľady.

Palace Club Room

Palace Club Room

Palace Club Room (46 m²) je vybavená veľkorysou kúpeľňou a zo súkromia vedie do ľaliového rybníčka obklopeného pokojnou záhradou.

Palace Club Suite

Palace Club Suite

Palace Club Suite (80 m²) užívajte si pohodlie tejto suity s priestrannou obývacou izbou a spálňou. Je vyzdobená tradičnými ručne tkanými textíliami v žiarivých farbách a tiež miestnymi artefaktmi. Tu si vychutnáte pravý pobyt v luxuse.

Deluxe Room - 3 osoby

Deluxe Room for 3 (45 m²) je pohodlná a dostatočne priestranná, určená pre dvoch dospelých a jedno dieťa alebo pre 3 dospelých (s prístelkou na vyžiadanie). Každá z týchto izieb má balkón alebo terasu a kúpeľňa sa môže pochváliť moderným vybavením, zatiaľ čo posuvné drevené dvere sa otvárajú do spálne.

Deluxe Room - 4 osoby

Deluxe Room pre 4 (70 m²) zahŕňa dve normálne izby Deluxe, medzi ktorými sú spojovacie dvere pre väčšie súkromie rodiny alebo dvoch párov. Jedna izba je vybavená manželskou posteľou o veľkosti king a vaňou, zatiaľ čo druhá izba má oddelené postele a sprchovací kút. Aj táto izba má terasu alebo balkón drevené posuvné dvere a kúpeľne s moderným vybavením.

Family Room

Family Room

Family Rooms (48 m²) s manželskou posteľou a poschodovými posteľami v detskom priestore so stolom pojme táto rodinná izba pohodlne 2 dospelých a 2 deti.

Batur Suite

Batur Suite

Batur Suite (139 m²) má dve podlažia a ponúka krásne výhľady na záhrady. Pýši sa hlavnou spálňou a druhou spálňou na poschodí, kde nájdete aj obývaciu izbu a jedáleň. Každá spálňa má svoju televíziu a kúpeľňu. Súčasťou suity je aj kúpeľňa pre hostí.

Agung Suite

Agung Suite

Agung Suite (166 m²) táto kategória ubytovania dostala meno podľa hory Agung, na ktorú má výhľad z balkóna. Nachádza sa na štvrtom poschodí a ponúka priestranný obývací priestor, ktorý spája dve dvojlôžkové izby a ponúka výhľad na hlavný bazén. Suita zahŕňa všetky privilégiá Palace Clubu.

Nusa Dua Suite

Nusa Dua Suite

Nusa Dua Suite (249 m²) súkromná príjazdová cesta cez exkluzívnu recepciu vás privedie do dvojpodlažnej suity s pôvabným obývacím priestorom, výhľadom na svieže balijské záhrady a vlastný mozaikový bazén. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne s manželskými posteľami, veranda a kúpeľne s elegantným zariadením. Z týchto priestorov sa budete môcť kochať výhľadom cez záhrady až na pláž s palmami.

Pláž a more

Rezort leží priamo pri krásnej pláži Nusa Dua, ktorá sa tiahne po celej dĺžke rezortu a ešte ďalej. Nadchne vás nielen svojou dĺžkou, ale aj prachovým bielym pieskom a dostatkom zelene. Uchvátia vás aj tyrkysové vody oceánu, ktoré si dosýta užijete vďaka širokej ponuke vodných športov.

Online cena a slevy Nusa Dua Beach Hotel *****

Profi foto hotela Nusa Dua Beach Hotel *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nusa Dua Beach Hotel

Stravovanie v Nusa Dua Beach Hotel & Spa je kulinárskym zážitkom, ktorý môžete prežiť v piatich reštauráciách a štyroch baroch. Nájdete tu ako plážové prostredie, tak aj intímne priestory pre páry. Rezort sa snaží vyhovieť všetkým vašim požiadavkám v oblasti stolovania. Zmes medzinárodnej, západnej, indonézskej a balijskej kuchyne predstavuje tú najvyššiu kvalitu miestnych reštaurácií. Navyše môžete využiť aj 24 hodinové izbové služby. Gurmánsky zážitok čaká len na vás.

Raja's Balinese Cuisine. Hotelová oceňovaná reštaurácia Raja servíruje balijské menu v jemnej a elegantnej atmosfére. Pokrmy si môžete vychutnať na vonkajšej terase alebo vo vnútorných klimatizovaných priestoroch. Raja je certifikovaná ako Halal reštaurácia.

Chess Beachfront Restaurant & Bar. Neformálna reštaurácia na pláži s výhľadom na more je oázou vína a večerí. Servírujú sa najrôznejšie variácie medzinárodnej kuchyne, grilovaných morských plodov, mäsa, šalátov a sendvičov.

Maguro Asian Bistro. Nedávno prerobené ázijské bistro berie svojich hostí na kulinársku výpravu za sviežimi ázijskými pokrmami. Nenechajte si ujsť výber z čerstvých morských plodov a marinovaného mäsa.

Sandro's Pizzeria. Pizzeria pod holým nebom je preslávená svojou pizzou pečenou v rúre, zapekanými cestovinami a ľahkými talianskymi predjedlami, šalátmi a chutnou domácou zmrzlinou.

Buday Cultural Theatre. Nové výšiny dosahuje zábava v Budaya Cultural Theatre. Rezort predstavuje tance Legong a Kecak každú nedeľu a utorok v nádhernom prostredí večerného amfiteátra.

Wedang Jahe International Cuisine. Reštaurácia obklopená lotosovým jazierkom je idylickým prostredím na raňajky s nekonečnou voľbou medzinárodnej a miestnej kuchyne.

Palace Club Lounge v Palace Club Wing si budete pripadať ako príslušníci kráľovského rodu. Toto krídlo je prístupné hosťom ubytovaným v Palace Club či Specialty Suites.

The Lobby Bar. Oživuje neskoré nočné chvíle v Nusa Dua svojim prostredím, koktailami a kvalitnými destilátmi. Bar sa vyznačuje typickými balijskými prvkami svojich interiérov v salóniku a verande. Hostia si môžu užívať pokojnú atmosféru s krásnym výhľadom na mesto a oceán. Vo štvrtky, piatky a soboty tu hrá miestny DJ.

Chess Bar. Nachádza sa v blízkosti pláže a ponúka krásny výhľad na more. Tento neformálny bar slúži ako oáza pre tých, ktorí hľadajú úkryt pred horúcim slnkom. Je tiež ideálny pre večerné koktaily.

Pool Bar. Nachádza sa uprostred bazéna a podáva osviežujúce studené nápoje a koktaily.

Spa Cafe. Pokojné vonkajšie prostredie tvoria priestory tejto kúpeľnej kaviarne. Spa Cafe dopĺňa luxusné procedúry o zdravé ovocné šťavy a bylinné čaje.

Šport a wellness hotela Nusa Dua Beach Hotel *****

Nusa Dua Beach Hotel je ako veľké ihrisko, kde sa pobavíte pri najrôznejších aktivitách a každý si príde na svoje - či ste športovci, milovníci relaxácie alebo dobrodruhovia, pre všetkých sa nájde dostatok zábavy, odpočinku aj poznania.

Bezplatné aktivity. Kurzy krásy s balijskými bylinkami a rituálmi, skúšobné ponory, kurzy vyrezávania do ovocia, kurzy balijského tanca, kurzy tkania z kokosových listov a záhradné túry.

Vodné športy. Rozmanité potápačské destinácie zahŕňajú Sanur, Nusa Dua, Tulamben, Amed, Padang Bay, Nusa Penida, Lembongan a Národný park Menjangan. Tu sa môžete potápať s certifikovaným PADI potápačským centrom a využiť aj skúšobné ponory.

Medzi ponúkané vodné športy patrí parasailing, jazda na „banáne“, vodný skúter, vodné lyže, loď s preskleným dnom, šnorchlovanie, windsurfing, paddleboard/kanoe, boogieboard, vodný volejbal, aquarobik, rybárčenie, rafting a surfovanie.

Ďalšie aktivity. Golf (5 minút od hotela), jogging, fitness centrum, bowls (šport podobný curlingu a pétanqueu), horské bicykle, squashové kurty, tenisové kurty a stolný tenis.

K dispozícii je aj herná miestnosť so športovými a rekreačnými aktivitami ako stolný tenis, biliard, šípky, rôzne stolové hry, Playstation 3 a stolný hokej.

Kúpele Nusa Dua. V pokojnej tropickej záhrade nájdete kúpele Nusa Dua. Ako priekopníci kúpeľníctva na Bali si udržujú v týchto kúpeľoch bohaté balijské tradície, atmosféru aj najrôznejšie domorodé liečebné procedúry. Novo zrekonštruovaný komplex ponúka osviežujúce bazény, aromatické sauny, ochladzujúce bazéniky, parné kabíny, jacuzzi, plavecký bazén (25 m), jednotlivé masážne miestnosti, oddelené dámske a pánske skrinky, kúpeľné vily, súkromné kúpeľné pavilóny a kúpeľnú kaviareň.

Deti v hoteli Nusa Dua Beach Hotel *****

Cestujete s deťmi? Nusa Dua Beach Hotel & Spa zaistí pre vaše ratolesti veľa zábavy a hier. Detský klub Gecko je špeciálne navrhnutý, aby sa dokázal postarať o deti vo veku 3 až 12 rokov (deti do 3 rokov by mali mať pri sebe doprovod dospelého). V ponuke sú hry pod dohľadom personálu a ďalší program plný zábavných činností. Deti spoznajú aj kultúru prostredníctvom balijského tanca, návštevy chrámu a budú stavať hrady z piesku, kŕmiť ryby a mnohé ďalšie.

Môžete si vybrať dopoludňajšie alebo popoludňajšie programy. Detské ihrisko, detský bazén a detské menu sú tiež k dispozícii. Stráženie detí je možné za poplatok.

Mapa - Nusa Dua Beach Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Nusa Dua Beach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nusa Dua Beach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Hana Nádvorníková
Posledná inšpekcia hotela
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recezie hotela Nusa Dua Beach Hotel *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.