Quinci Villas Lombok ****

Bali

Úžasné privátne vily s bazénom

Osobne
sme
bývali

Hotel Quinci Villas Lombok ****

Lokalita Bali, ostrov Lombok | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Quinci Villas Lombok **** Bali

Tento úžasný a originálny butikový hotel je kľúčom ku kúzlu pokojného a malebného ostrova Lombok. Nachádza sa na západnom pobreží ostrova, na pláži Mang Sit Beach, a od svojho otvorenia v roku 2003 už stihol prilákať mnoho spokojných hostí z celého sveta. Ponúka vysnívané útočisko v cenovo dostupnom a štýlovom prostredí. Zamestnanci hotela sa zo všetkých síl vynasnažia, aby ste odlietali s pocitom, že ide skutočne o to najidylickejšie miesto pre vašu dovolenku.

Krásne prostredie ostrova situovaného 35 kilometrov od Bali vás pozitívne ohromí ako fyzicky a psychicky, tak aj kultúrne, jazykovo a historicky. Tunajšia príroda a kultúrne dedičstvo predstavujú jedinečné bohatstvo, ktoré dodáva tú pravú atmosféru aj rezortu Qunci Villas Lombok.

Rezort je domovom luxusných kúpeľov, bazénov a skvelých možností na stolovanie.

Cesta lietadlom z Bali trvá 25 minút. Letisko je od rezortu Quinci Villas vzdialené 90 minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) sú situované v starostlivo upravenom prostredí s kývajúcimi sa palmami a sviežou tropickou zeleňou...

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytujú čiastočný výhľad cez exotické záhrady na oceán oddeľujúce Lombok a Bali...

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užite si výhľad na oceán oddeľujúce ostrovy Lombok a Bali z vlastného balkóna...

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) sa môžu chváliť vlastným bazénom (8×4m) a drevenou terasou pre maximálnu osobnú relaxáciu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

So zvukom jemných vln a výhľadmi na oceán s Bali v pozadí sú reštaurácie rezortu skvelým miestom pre stolovanie či vychutnanie si osviežujúceho drinku. K dispozícii sú aj tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hoteli zahŕňa raňajky, a to buď v reštaurácii alebo v prostredí izby či vily.

Quali Seafood Restaurant – Reštaurácia Quali predstavuje ázijskú kuchyňu s morskými plodmi a ponúka otvorené priestory v plážovom prostredí s kľudnou atmosférou. Raňajky, obedy a večere si môžete vychutnať v reštaurácii alebo priamo na pláži Lombockého prielivu.

Quah Mediterranean Restaurant – Stredomorská reštaurácia s dotykom Lomboku je otvoreným miestom pre stolovanie na začiatku či na konci dňa. Vychutnajte si raňajky, obed či večeru v krásnom tropickom prostredí reštaurácie či v jemnom piesku na pláži.

NooQ Lounge Bar – NooQ je hotelový salónový bar situovaný priamo na pláži pred oceánom s veľkolepými západmi slnka. Vydajte sa sem, aby ste sa osviežili drinkom po večeri alebo kedykoľvek inokedy za relaxáciou a idylickou atmosférou. Užite si špeciálne nápojové menu a autentický výber tapas, ktorý je pripravovaný priamo za barom. V noci je k dispozícii špeciálna thajská ponuka.

Tematické večere

Plážové BBQ – Každý týždeň sa tu odohráva plážové barbecue formou bufetu. Široký výber rýb, mäsa a zeleniny bude pripravený ku grilovaniu podľa Vašich chutí so sprievodom výhľadov na oceán a zvukov živej gitarovej hudby.

Pasar Malam – Pasar Malam znamená „nočné trhovisko“ v indonézskom jazyku a je veľmi typickým miestnym znakom. V prostredí tradičných stánkov s výberom najrôznejších potravín Vám kuchári pripravia najrozmanitejšie lahodné pokrmy. V pozadí budú znieť tóny bambusových bubnov.

Večere na pláži – Vychutnajte si lahodnú večeru o 4 chodoch v prekrásnom plážovom prostredí so zvukmi vĺn nekonečného oceánu.

Večere s tancom „sasak“ – Kultúra „sasak“ predstavuje unikátny úkaz Indonézie a počas tejto špecifickej večere o 4 chodoch budete svedkami autentického predstavenia s tancom a ukážkou bojového umenia.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Quinci Villas Lombok

V rezorte Quinci Villas sa môžete ubytovať v izbách alebo vo vilách. Izby zahŕňajú tri kategórie, vily päť kategórií.

Ponuka izieb

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) sú situované v starostlivo upravenom prostredí s kývajúcimi sa palmami a sviežou tropickou zeleňou. Izby sú špeciálne navrhnuté renomovaným architektom tak, aby hosťom dopriali fantastické výhľady do exotických záhrad na pobreží oceánu. Užite si vlastný balkón alebo terasu a všetok komfort, ktorý možno očakávať od menšieho butikového hotela. Dekorácie izieb Garden View zahŕňajú drevené prvky, autentické látky a komfortný nábytok s dotykom miestneho umenia na vytvorenie relaxačného prostredia. Mnohé z tunajších izieb sa otvára do vlastnej vonkajšej kúpeľne so sprchou s pocitom ozajstného tropického dažďa.

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytujú čiastočný výhľad cez exotické záhrady na oceán oddeľujúce Lombok a Bali. Užijete si tu spojenie modernej architektúry, tradičných rysov a materiálov z tunajších ostrovov. Aj tu sa môžete tešiť na vlastný balkón. Mnohé z tunajších izieb sa otvárajú do vlastnej vonkajšej kúpeľne so sprchou.

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užite si výhľad na oceán oddeľujúce ostrovy Lombok a Bali z vlastného balkóna. Krásne okolité prostredie plné zelene a kokosových paliem je doplnené o spojenie modernej architektúry, tradičných rysov a materiálov z tunajších ostrovov. Kúpeľňa je zariadená sprchou s efektom dažďa.

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) sa môžu chváliť vlastným bazénom (8×4m) a drevenou terasou pre maximálnu osobnú relaxáciu. Vily sú situované v prekrásnej časti rezortu s bujnou záhradou a tropickými kokosovými palmami. K dispozícii budete mať aj vlastný balkón a komfort, ktorý možno očakávať od menšieho butikového hotela. Dekorácia víl potom zahŕňa drevené prvky, autentické látky a komfortný nábytok s dotykom miestneho umenia na vytvorenie relaxačného prostredia. Mnohé z nich sa otvárajú do vlastnej vonkajšej kúpeľne so sprchou s pocitom ozajstného tropického dažďa.

Quinci Pool Villas- 2 bedroom pool villa

Two Bedroom Pool Villa (115 m²) vás tiež poteší vlastným bazénom (8×4m) a drevenou terasou. Dekorácie vily zahŕňajú drevené prvky, autentické látky a komfortný nábytok s dotykom miestneho umenia na vytvorenie relaxačného prostredia. Otvára sa do vlastnej vonkajšej kúpeľne so sprchou.

One Bedroom Villa Qumbang

One Bedroom Villa Qumbang je luxusnou jednospálňovou vilou s dvoma poschodiami a bazénom (5×4m) s tropickou záhradou. Je situovaná na súkromnom pozemku na kopci Mangsit za hotelom a poskytuje prekrásne výhľady cez údolie na oceán a vzdialenú horu Agung na ostrove Bali. Využívať budete môcť vlastnú obývaciu izbu a kuchynku. Dekorácia vily potom zahŕňa drevené prvky, autentické látky a komfortný nábytok s dotykom miestneho umenia na vytvorenie relaxačného prostredia. K dispozícii je bezplatný transport z vily do hotela a späť.

Two Bedroom Villa Qunang

Two Bedroom Villa Qunang predstavuje priestrannú a elegantnú vilu s dvoma spálňami a oplýva unikátnym charakterom, architektonickým dedičstvom a životným štýlom ostrovov Lombok a Bali. V prostredí kopca Mangsit za hotelom sa vám naskytne príležitosť stráviť kúzelnú dovolenku s výhľadom cez údolie na oceán a vzdialenú horu Agung na ostrove Bali. Vila sa môže pochváliť bazénom s nekonečným okrajom a krásnymi výhľadmi, rovnako ako dvoma veľkými spálňami, izbou s TV, salónikom a samostatnou kuchynkou. K dispozícii je bezplatný transport z vily do hotela a späť.

Three Bedroom Villa Qusia

Three Bedroom Villa Qusia je prémiovou vilou s tromi luxusnými spálňami a unikátnou polohou na kopci za hotelom. Budete sa môcť kochať výhľadmi na balijskú horu Agung, ktorá sa týči za oceánom medzi ostrovmi Lombok a Bali. Skvelou a romantickou príležitosťou sú aj dych vyrážajúce západy slnka. K dispozícii budete mať veľký bazén s nekonečným okrajom, veľký vonkajší priestor na relaxáciu a stolovanie, izbu s TV pre zábavu, kuchyňu, pracovňu a knižnicu a tiež menšiu posilňovňu pre udržanie sa vo forme. Interiéry sú elegantne vybavené a disponujú aj autentickou dekoráciou s veľkými oknami pre tropické výhľady. K dispozícii je bezplatný transport z vily do hotela a späť.

Pláž a more

Rezort Quinci Villas sa nachádza priamo na pláži Mang Sit, ktorú ocenia všetci surferi. Iba päť minút od rezortu sa potom nachádza turistami obľúbená pláž Sengiggi.

Online cena a slevy Quinci Villas Lombok ****

Profi foto hotela Quinci Villas Lombok ****

Naše foto hotela Quinci Villas Lombok ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Quinci Villas Lombok

So zvukom jemných vln a výhľadmi na oceán s Bali v pozadí sú reštaurácie rezortu skvelým miestom pre stolovanie či vychutnanie si osviežujúceho drinku. K dispozícii sú aj tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hoteli zahŕňa raňajky, a to buď v reštaurácii alebo v prostredí izby či vily.

Quali Seafood Restaurant – Reštaurácia Quali predstavuje ázijskú kuchyňu s morskými plodmi a ponúka otvorené priestory v plážovom prostredí s kľudnou atmosférou. Raňajky, obedy a večere si môžete vychutnať v reštaurácii alebo priamo na pláži Lombockého prielivu.

Quah Mediterranean Restaurant – Stredomorská reštaurácia s dotykom Lomboku je otvoreným miestom pre stolovanie na začiatku či na konci dňa. Vychutnajte si raňajky, obed či večeru v krásnom tropickom prostredí reštaurácie či v jemnom piesku na pláži.

NooQ Lounge Bar – NooQ je hotelový salónový bar situovaný priamo na pláži pred oceánom s veľkolepými západmi slnka. Vydajte sa sem, aby ste sa osviežili drinkom po večeri alebo kedykoľvek inokedy za relaxáciou a idylickou atmosférou. Užite si špeciálne nápojové menu a autentický výber tapas, ktorý je pripravovaný priamo za barom. V noci je k dispozícii špeciálna thajská ponuka.

Tematické večere

Plážové BBQ – Každý týždeň sa tu odohráva plážové barbecue formou bufetu. Široký výber rýb, mäsa a zeleniny bude pripravený ku grilovaniu podľa Vašich chutí so sprievodom výhľadov na oceán a zvukov živej gitarovej hudby.

Pasar Malam – Pasar Malam znamená „nočné trhovisko“ v indonézskom jazyku a je veľmi typickým miestnym znakom. V prostredí tradičných stánkov s výberom najrôznejších potravín Vám kuchári pripravia najrozmanitejšie lahodné pokrmy. V pozadí budú znieť tóny bambusových bubnov.

Večere na pláži – Vychutnajte si lahodnú večeru o 4 chodoch v prekrásnom plážovom prostredí so zvukmi vĺn nekonečného oceánu.

Večere s tancom „sasak“ – Kultúra „sasak“ predstavuje unikátny úkaz Indonézie a počas tejto špecifickej večere o 4 chodoch budete svedkami autentického predstavenia s tancom a ukážkou bojového umenia.

Šport a wellness hotela Quinci Villas Lombok ****

Lombok je ideálnym miestom pre pokojný odpočinok, ale ponúka aj možnosti pre aktívnejšie vyžitie počas dovolenky. Pre tých, ktorí majú radi kultúru, je tu mnoho miest na návštevu v podobe tradičnej dedín, mnohých chrámov a výletov do miest.

Pokiaľ vás naopak zaujíma viac príroda, potom je možné sa vydať za objavovaním nedotknutých pláží, ryžových terás či za preskúmavaním vodopádov.

Z viacerých adrenalínových aktivít budete môcť vyskúšať potápanie, surfovanie či jazdu na bicykli. Ďalej sú k dispozícii výstupy na vrchol hory Rinjani, čo je druhý najvyšší vulkán v Indonézii (3726 m nm).

Bazény rezortu majú podvodné lehátka pre perfektnú relaxáciu a ten pravý zážitok z veľkolepých západov slnka. Pokoj a príjemné prostredie s panoramatickými výhľadmi robí z týchto troch miest niečo jedinečné.

Quatic Atlantic – 30 metrov dlhý bazén s nekonečným okrajom je situovaný priamo pri pláži s výhľadom na Lombocký prieliv a horu Gunung Agung na Bali.
Quatic Pacific – Quatic Pacific je druhým z 30 metrových bazénov s nekonečným okrajom a je situovaný taktiež na pláži s prekrásnymi výhľadmi.
Quatic Hindia – Tento 15 metrový bazén s nekonečným okrajom je určený iba pre dospelých hostí. Nájdete ho na pláži s idylickými výhľadmi na oceán a Bali.
Qunci Villas vás pozýva aj k úplnému kúpeľnému zážitku v kúzelných kúpeľoch Qamboja Spa. Tunajšie procedúry zahŕňajú esencie rastlín, arómu liečivých kvetov, elementy oceánu a byliny i korenia z prostredia Lomboku, Bali a Indonézie. Všetko je založené na tradičných receptúrach a technikách, čo je navyše povýšené na modernú úroveň na prispôsobenie pre dnešných hostí. Každá z luxusných súkromných miestností pre procedúry sa otvára na vlastné nádvorie s vaňou vyrezanou z jávskeho kameňa a so samostatnou príjemne osviežujúcou sprchou.

Kúpele ponúkajú kompletný výber služieb, ktoré zahŕňajú aj poldenné procedúry či procedúry na odbúranie pásmovej choroby. K dispozícii sú najrôznejšie masáže, starostlivosť o vlasy, manikúra a pedikúra. Vydajte sa za neutíchajúci relaxáciou do kúpeľného komplexu Qamboja Spa.

Mapa - Quinci Villas Lombok ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Quinci Villas Lombok ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Quinci Villas Lombok ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Vendula Kudelová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela Quinci Villas Lombok ****

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.