JW Marriott Mauritius Resort *****

Maurícius

Prestížny hotel v koloniálnom štýle pod horou Le Morne

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
JW Marriott Mauritius Resort

Pro hotel JW Marriott Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JW Marriott Mauritius Resort.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel JW Marriott Mauritius Resort *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 23 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Le Morne | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusné suity pri pláži Vlastné kino a knižnica Prvotriedny servis

Popis hotela JW Marriott Mauritius Resort ***** Maurícius

Vitajte na najlepšej adrese ostrova Mauricius. Rezort sa tu vypína nad tyrkysovou lagúnou obmývajúcou výbežok ostrova, ktorý sa právom prezýva „Klenot Indického oceánu“. Hotel sa nachádza v čarovnej oblasti na juhovýchode ostrova Maurícius, obklopený chránenými farebnými dych vyrážajúcimi koralovými útesmi a na pozadí sa rozprestiera majestátna hora Le Morne Brabant, zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Rezort ponúka luxusné ubytovanie a očarujúce prostredie, teda dokonalú kombináciu pre vašu relaxáciu. Vďaka tomu sa v roku 2021 právom stal víťazom každoročne udeľovaných cien World Luxury Hotel Awards v kategórii Luxury Beachfront Resort.

Ponorte sa do sveta tropickej krásy, diskrétneho servisu a spomienok, ktoré vo vás zostanú po celý život.

Značka JW Marriott má dlhoročnú skúsenosť s poskytovaním kvalitných služieb pri zachovaní úplného súkromia klienta. Pre každú kategóriu izby je Vám k dispozícii po celý pobyt diskrétny a ochotný komorník.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k JW Marriott Mauritius Resort

Perfektný servis dotiahnutý do posledného detailu - taký je hotel JW Marriott Mauritius Resort na Mauríciu. Vyznačuje sa nádhernou plážou s veľmi pekným kúpaním a šnorchlovaním a gastronómiou na tej najvyššej úrovni.

Rezort je vhodný najmä pre dvojice, ideálny na konanie svadieb. Svadobná koordinátorka je báječná a splní novomanželom všetky priania.

Rodiny s deťmi môžu využiť služby detského klubu, ale aj špeciálny program pre staršie deti a teenager club s vlastnou kino sálou.

Väčšina izieb disponuje výhľadom na oceán a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti pláže.

V interiéroch hotela sa mieša koloniálna noblesa s modernou eleganciou. Nielen vďaka tomuto štýlu si tu budete pripadať takmer ako na zámku. K umocneniu pocitu výnimočnosti prispieva aj gurmánsky zážitok vďaka pokrmom v indickom, ázijskom, francúzsko-maurícijskom štýle či čerstvým grilovaným rybám a morským plodom v jednej z piatich reštaurácií.

Počas pobytu rozhodne nevynechajte prepychové hotelové kúpele s veľkorysými apartmánmi, kde si môžete byť istí úplným súkromím.

Západ slnka si vychutnajte na belostnej pláži v hudobnom sprievode, ktorý dokresľuje svojimi tónmi kúzlo okamihu.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Jana Bernátová
Jana Bernátová 724 730 006

Video hotela

Ponuka izieb

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite sú základná kategória ubytovania a sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí s výhľadom do záhrady...

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí s čiastočným výhľadom na more. 73 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 9 izieb dvoma oddelenými posteľami...

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite sa nachádza na prvom poschodí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán...

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite sa nachádza na prízemí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

JW Marriott Mauritius je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 7:00 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:30 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:00.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:00. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge.

Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort disponuje 172 krásne vybavenými izbami a suitami. Kto si zakladá na špeciálnom a priestrannom ubytovaní, nech využije možnosti perfektných víl s jednou až štyrmi spálňami. Každá miestnosť bola citlivo navrhnutá s myšlienkami na budúcnosť, ale s koreňmi v tradíciách s koloniálnou érou, ktorá tu zanechala významný odtlačok. Vlastná terasa alebo balkón umožňuje výhľad na biely piesok a na pokojné krištáľové vody Indického oceánu.

Štandardné vybavenie všetkých kategórií ubytovania zahŕňa:

certifikované pohodlné postele a pohovku
štýlovo zariadenú a vybavenú kúpeľňu (vaňa, sprcha, sušič vlasov)
priestrannú terasu/balkón
LED TV a DVD prehrávač
Wi-Fi a vysokorýchlostný internet, telefón
privátny minibar, fľaša vody zadarmo
zariadenie na prípravu kávy/čaju
butler servis

Ponuka izieb

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²) foto

Junior Suite sú základná kategória ubytovania a sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí s výhľadom do záhrady. 36 suít s priestrannou manželskou posteľou, 2 izby s dvomi oddelenými posteľami.

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite (65 m²) foto

Ocean Junior Suite sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí s čiastočným výhľadom na more. 73 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 9 izieb dvoma oddelenými posteľami.

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²) foto

Beachfront Balcony Junior Suite sa nachádza na prvom poschodí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Balcony Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou.

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite (75 m²) foto

Beachfront Access Junior Suite sa nachádza na prízemí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Access Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou.

Manor House Spa Suite (146-214 m²)

Manor House Spa Suite (146-214 m²) foto

Manor House Spa Suites sa nachádza v hlavnej budove rezortu na prvom poschodí s výhľadom na oceán. Jedná sa o exkluzívnu suitu s možnosťou kúpeľných procedúr priamo na izbe. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Celkom hotel disponuje 7 izbami tejto kategórie. Všetky sú vybavené manželskou posteľou.

Beachfront Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Grand Suite (100-152 m²) foto

Beachfront Balcony Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatný balkón, na ktorom nájdete vonkajšiu sofa, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Nachádza sa na prvom poschodí a je ich celkom 9.

Beachfront Access Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Access Grand Suite (100-152 m²) foto

Beachfront Access Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatnú terasu, kde nájdete vonkajšiu sofa, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Nachádza sa na prízemí a je ich celkom 9.

Pláž a more

Biele piesky a tyrkysové more na Le Morne Beach v bezprostrednej blízkosti rezortu vytvára jedinečnú a kúzelnú atmosféru. Svojou atraktivitou dodávajú celému okoliu ten pravý glanc. Pobrežie je veľmi čisté a na dne sa len ojedinele vyskytne osamotený koral.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy. Nachádza sa tu tzv. One Eye, čo je najznámejšie miesto na surfovanie.

Milovníci podmorského sveta a potápači si tu tiež nájdu svoje.

Online cena a slevy JW Marriott Mauritius Resort *****

Profi foto hotela JW Marriott Mauritius *****

Naše foto hotela JW Marriott Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 7:00 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:30 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:00.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:00. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge.

Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

Aktivity

V rezorte JW Marriott sa nudiť rozhodne nebudete. Z vodných aktivít máte na výber zo širokej škály nemotorizovaných športov ako sú: kajaky, vodné bicykle, windsurfing, šnorchlovanie, alebo výlety loďou s preskleným dnom a jazda na katamaráne.

Pokiaľ dávate prednosť pozemným aktivitám, určite si vyberiete z ponuky: stolný tenis, biliard, badminton, karambol, plážový volejbal, plážový futbal, tenis, šach, šípky, aquagym alebo hry na herné konzoly Playstation.

Ďalej hotel disponuje 2 bazénmi, kinosálou s 32 sedadlami, knižnicou s biliardom a 3 konferenčnými miestnosťami.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu.  Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela JW Marriott Mauritius *****

Pre milovníkov športu je v rezorte k dispozícii moderne vybavené fitness centrum. Nájdete tu vybavenie, ktoré pomáha tvarovať telo, prebúdzať energiu aj posilňovať svaly. Profesionálni tréneri vám radi poradia! Ideálnym upokojením po hodine v posilňovni sú lekcie odpočinkovej jogy. Zahrať si môžete aj tenis.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel JW Marriott Mauritius nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy, vlny oceánu tu schádzajú surferi a podmorský svet skúmajú potápači.

Užite si svetovo známe vodné športy v blízkosti hotela, vrátane potápania, kitesurfingu a surfovania na jednom z najlepších kitesurfingových miest v Indickom oceáne, na mieste „One Eye“. Zadarmo môžete vyskúšať celú škálu nemotorizovaných vodných športov - windsurfing, vodné bicykle, prechádzky loďou s preskleným dnom, paddleboard, jazdu na kajaku. Za príplatok si nenechajte ujsť vodné lyže, výlety loďou či vychádzky na koňoch.

Pokojné rozjímanie pri kompletnej starostlivosti vás čaká v hotelových kúpeľoch. Tu sa zastaví čas. Oddať sa tu môžete masážam, rituálnej starostlivosti, vlasovej i pleťovej kozmetike, zájsť do suny, pary, zrelaxovať unavené telo vo vírivke či na terase s úchvatným výhľadom. Jednoducho sa uvoľnite a urobte si chvíľku pre seba v kúpeľoch, kde uprednostňujú jednoduchosť pred zložitosťou a jasnosť pred tajomnosťou, s vedomím, že váš čas je drahocenný.

Deti v hoteli JW Marriott Mauritius *****

JW Marriott Mauritius má pre Vaše deti pripravené nepreberné množstvo kreatívnych a zábavných aktivít v detskom klube The Kite Flyers Club otvorenom od 9:00 do 19:30, a to napríklad prechádzky po pobreží, tanec sega, zábavné varenie, lov krabov, výlety na člne s preskleným dnom, večerné opekanie marshmallow na pláži, maľovanie, hudobné hry a odpočinok pri filmoch. Určený je pre deti od 4 do 12 rokov.

Ak si chcete užiť nerušený večer, využite množnosť stráženia. Všetci hoteloví babysitéri majú nielen dostatok skúseností, ale aj zodpovedajúce pedagogické vzdelanie a kurz pediatrickej prvej pomoci. Môžete teda vyraziť na večeru alebo do baru s pocitom, že Vaše deti sú v bezpečných a kvalifikovaných rukách.

Svatební balíček „Svatba v ráji” JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort *****
JW Marriott Mauritius Resort *****, Maurícius

Prestížny hotel v koloniálnom štýle pod horou Le Morne

Svatební balíček Gift to you od 14 170 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - oddaného svatebního koordinátora,
 • – místo pro obřad dle vlastního výběru - molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo zahrada,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - překvapení na uvítanou,
 • - svatební dort (pro 2 osoby),
 • - 2 koktejly po obřadu,
 • - romantickou službu rozestýlky s láhví šumivého vína,
 • - romantickou snídani.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Seductive od 52 240 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - garanci jediné svatby v daný den,
 • - svatebního koordinátora,
 • - žehlení svatebních oděvů,
 • - oddělený pokoj v lázních pro převlékání nevěsty ve svatební den (v závislosti na obsazenosti hotelu),
 • - svatební prostředí podle vašeho výběru (ozdobený svatební oblouk s květinami, stolek s židlemi a květinová ozdoba stolu) – molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo zahrada,
 • - kadeřnické služby a make-up pro nevěstu (včetně zkoušky),
 • - romantickou snídani,
 • - svatebního fotografa a 50 upravených fotek na USB,
 • - večeři na pláži se svatebním menu pro novomanžele (nezahrnuje nápoje),
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - 1 láhev šumivého vína na konci obřadu nebo při večeři,
 • - svatební dort pro 2 osoby,
 • - romantickou službu rozestýlky.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Kadeřnické služby pro nevěstu včetně zkoušky 2 530 Kč
 • - Kytici pro družičku 1 600 Kč
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 2 400 Kč
 • - Svatební dort 3 060 Kč
 • - Svatební slavobrána 3 990 Kč
 • - Tradiční show Sega (až 30 min) 21 040 Kč
 • - Videozáznam (cca 2-3 hod natáčení, záznam o délce 20 min) 22 640 Kč
 • - Živou hudbu (kytarista během obřadu, až 45 min) 6 390 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela JW Marriott Mauritius Resort

Transfer z letiska do hotela JW Marriott Maurícius trvá 1hod až 1hod10min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - JW Marriott Mauritius Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela JW Marriott Mauritius Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JW Marriott Mauritius Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková 724 730 002

Recezie hotela JW Marriott Mauritius Resort *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
JW Marriott Mauritius Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.