La Pirogue Resort & Spa ****

Maurícius

Slamené chalúpky na fantastickej pláži

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
La Pirogue Resort & Spa

Pro hotel La Pirogue Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu La Pirogue Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Popis hotela La Pirogue Resort & Spa **** Maurícius

La Pirogue je jedným z najstarších hotelov na ostrove Maurícius. Od svojho založenia roku 1976 sa teší veľkej obľube najmä vďaka unikátnemu ubytovaniu vo vilkách so slamenou strechou pripomínajúcich svojím tvarom tradičnú rybársku loď. Všetky sú rozprestreté v 14 hektárovej záhrade s voňavým ibištekom a šumom kokosových paliem.

Poloha na západnom pobreží je ideálna na celoročnú návštevu. Kochať sa môžete prekrásnymi západmi slnka počas romantickej prechádzky po jemnom piesku so siluetou bájnej hory Le Morne na horizonte. Večerná atmosféra potom nabáda k rozjímaniu pri pohľade do plápolajúceho ohňa na pláži a popíjaní uvoľňujúceho kokteilu za sprievodu príjemnej chill-out hudby vo vzdušnom bare v štýle španielskej Ibizy.

Ďalšou výhodou je bezpochyby dochádzková vzdialenosť mesta Flic en Flac, kde vás privítajú úsmevom miestni obyvatelia, s ktorými môžete posedieť v jednej z niekoľkých reštaurácií a okúsiť tak autentický život na ostrove.

V hotelovom areáli je vám k dispozícii veľký bazén, tri reštaurácie a tri bary. Pokiaľ zatúžite po ďalších gurmánskych zážitkoch, môžete navštíviť aj susedný rezort Sugar Beach, ktorý patrí do rovnakého hotelového reťazca. V ňom sa tiež nachádza Cinq Mondes Spa a Aura Fitness.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k La Pirogue Resort & Spa

La Pirogue sa nachádza na západe ostrova v obľúbenej oblasti Flic en Flac. Výhodou tejto polohy sú obchody a reštaurácie nachádzajúce sa v rovnomennom menšom meste v blízkosti hotela.

Tento rezort si zamilujú všetci, čo túžia po pravom maurícijskom zážitku a neoslovujú ich veľké hotelové budovy. La Pirogue sa rozkladá v tropickej záhrade a svojich hostí ubytováva v malebných tradičných bungalovoch, ktoré sú postavené z vulkanických kameňov a zastrešené slamenou strechou.

Ako hovorí manažér hotela, La Pirogue je ideálnym miestom pre všetky vekové kategórie od rodín s deťmi, cez zamilované páry až po staršiu klientelu hľadajúcu odpočinok a pokoj. Ďalšou výhodou a spestrením je určite možnosť využívať služby vedľajšieho a partnerského hotela Sugar Beach 5*.

Pláž, ktorá lemuje celý areál, sa môže pochváliť vyhliadkou na horu Le Morne, prekrásnymi západmi slnka a jemným bielym pieskom. Je skutočne náherná a právom patrí k tým najlepším na celom ostrove.

Voľný čas v rezorte zaisťuje centrum vodných športov. Rodičia s deťmi môžu využiť služby detských klubov pre rôzne vekové kategórie.

2023
Katarina Kaprálová
Posledná inšpekcia hotela
Katarina Kaprálová +421 948 960 122

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Bungalow

Garden Bungalow

Garden Bungalow (25 m²) je základnou kategóriou ubytovania. Hotel disponuje 126 takýmito. Zariadené sú v jednoduchom rustikálnom štýle s menšou vonkajšou terasou a dvoma stoličkami na pose..

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow (25 m²) poskytuje hosťom krásny výhľad do tropickej záhrady plnej kokosových paliem...

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room (35 m²) sa nachádzajú len pár metrov od pláže a ponúkajú krásny výhľad na lagúnu a trblietavé more...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácie

V hoteli La Pirogue a v susednom Sugar Beach môžete obohatiť svoje chuťové poháriky celkom v šiestich reštauráciách a baroch. Tu je zoznam tých, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli hotela La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavná buffetová reštaurácia pozýva hostí už v ranných hodinách na lahodné a zdravé raňajky. Večer si potom môžete pochutnať na miestnej i medzinárodnej kuchyni pravidelne inak tematicky zameranej. K dispozícii je až 450 miest.

Kontinentálne raňajky 6:30–7:30

Raňajkový bufet 7:30 – 10:30

Večera 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Priamo pri pláži je situovaná táto reštaurácia s tropickou atmosférou a perfektným prostredím pre romantickú večeru pod slameným prístreškom. Menu a la carte sa zameriava predovšetkým na moderné pokrmy z morských plodov a na grilované špeciality z tých najčerstvejších surovín. Maximálna kapacita reštaurácie je 100 osôb.

Obedy 12:30 – 15:00

Večera 19:00–22:00

Zatvorené v nedeľu a podľa sezóny sa dni môžu meniť.

 

Coconut Café - reštaurácia, bar, kaviareň
Presuňte sa priamo do ulíc hlavného mesta Port Louis a ochutnajte typické maurícijské pouličné špeciality! Vychutnať si ich môžete najmä pri posedení pri bazéne. Kapacita 60 miest.

Obedy a la carte 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zatvorené vo štvrtok a nedeľu.

 

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Táto exkluzívna vináreň je tým pravým pre milovníkov lahodného moku najlepších svetových značiek. Unikátny systém vzduchotesného čapovania fľaškových vín Vám umožní ochutnať aj tie najlepšie odrody v jednom alebo viacerých deci. K službám Vám bude miestny someliér, aby ste mohli ideálne prepojiť chute hlavných pokrmov v reštauráciách s tým najvhodnejším vínom a doladiť tak zmyslové zážitky k dokonalosti. Na ochutnávku je potrebné zakúpiť členskú kartu, z ktorej budete čerpať kredit počas svojho pobytu. K dispozícii sú aj ľahké pokrmy samozrejme hodiace sa k vínam! 60 miest na sedenie.

Otvorené:

Obed 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 23:00

 

Medine Bar
Priamo oproti hlavnej reštaurácii Wolmar sa nachádza tento trendy bar, ktorý ponúka nápojové menu s fantastickým výberom maurícijských i zahraničných rumov a tropických koktailov, osviežujúcich nápojov, pív a medzinárodných destilátov. Na spestrenie vašich večerov sa v bare organizujú koncerty živej hudby a iné kultúrne podujatia. 130 miest na sedenie.

Otvorené od 10:00 do 23:00.

 

Le Morne Beach Bar

Perfektné miesto pri pláži zaberá Le Morne Beach Bar. Objednajte si vynikajúce drinky alebo nealkoholické nápoje a doplňte ich ľahkým sviežim jedlom pripraveným priamo na mieste. Večer určite oceníte pozorovanie praskajúceho ohňa a výhľad na zapadajúce slnko nad hladinou oceánu. V neskorých hodinách si potom vychutnajte pohárik pri počúvaní živej kapely alebo si zatancujte na hity, ktoré pre Vás vyberie miestny DJ. Kapacita 150 miest.

Otvorené od 10:00 do neskorých nočných hodín.

Obed a la carte 12:30 - 15:00

Ľahký snack 15:00 - 17:00

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb La Pirogue Resort & Spa

Hotel ponúka ubytovanie celkom v 248 prízemných domčekoch s plochou od 25 m² po 78 m2. Kategórie izieb sú nasledujúce: Garden Bungalow, Premium Garden Bungalow, Beach Pavilion room, rodinné bungalovy a Senior Suite. Tvar domčekov je inšpirovaný tradičnou maurícijskou rybárskou loďou (tzv. pirogy), ktoré pochádzajú práve z tohto tropického ostrova.

Izby sú vybavené maželskou posteľou, individuálne ovládanou klimatizáciou, LCD televíziou so satelitnými programami, telefónom s IDD voľbou, pripojením k Wi-Fi, trezorom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, fénom, sprchovacím kútom a vaňou, toaletou a vonkajšou terasou.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Bungalow

Garden Bungalow foto

Garden Bungalow (25 m²) je základnou kategóriou ubytovania. Hotel disponuje 126 takýmito. Zariadené sú v jednoduchom rustikálnom štýle s menšou vonkajšou terasou a dvoma stoličkami na posedenie. Umiestnené sú v záhrade, a to vždy dve oddelené izby v jednom domčeku.

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow foto

Premium Garden Bungalow (25 m²) poskytuje hosťom krásny výhľad do tropickej záhrady plnej kokosových paliem. Umiestnenie v pokojnejšej časti areálu bokom od hlavnej budovy zaisťuje súkromie. Každá z izieb má tiež vlastnú terasu orientovanú smerom k moru (čiastočný výhľad na more medzi palmami). Kávovar na výrobu espressa je denne doplňovaný.

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room foto

Beach Pavilion Room (35 m²) sa nachádzajú len pár metrov od pláže a ponúkajú krásny výhľad na lagúnu a trblietavé more. Sú ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, pohodlne sa tu ubytujú dvaja dospelí a dve deti do 17 rokov. Samozrejmosťou je aj súkromná terasa s posedením. Celý domček máte len sami pre seba.

Garden Family Bungalow

Garden Family Bungalow foto

Garden Family Bungalow ponúka perfektné útočisko pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch prepojených Garden Bungalow izieb. Celkom teda disponujete samostatným domčekom o ploche 50 m² so špeciálne vybavenou kúpeľňou pre deti. Pohodlne sa tu ubytujú 2 dospelí a 4 deti do 11 rokov alebo 2 dospelí a 3 deti do 17 rokov.

Deluxe Beach Family Pavilion

Deluxe Beach Family Pavilion foto

V tejto kategórii ubytovania sa jedná o dve jednotky Beach Pavilion. Celkom teda 70 m² plocha k dispozícii s priestrannou terasou orientovanou na more. Izby môžu a nemusia byť prepojené. Špeciálne vybavená kúpeľňa aj minibar pre detských hostí. Ubytujú sa 2 dospelí a až 4 deti do 17 rokov.

Senior Suite Pavilion

Senior Suite Pavilion foto

Senior Suite Pavilion (78 m²) je najvyššou kategóriou ubytovania. V areáli sa nachádzajú iba dva takéto domčeky. Každý apartmán má svoju vlastnú terasu a záhradu. Priestranná obývacia izba a jedálenský kút vedú k samostatnej spálni, ktorá je prepojená s kúpeľňou, kde nájdete sprchu a vaňu. Suita môže ubytovať max. 2 dospelé osoby. K Senior Suite patrí aj súkromné gazebo na pláži s plne doplneným minibarom a telefónom, ktorým si môžete privolať svojho privátneho butlera.

Pláž a more

Skvostná pláž Flic en Flac sa rozprestiera pozdĺž krištáľovo priezračného mora chráneného koralovým útesom v diaľke. Jej ideálna dĺžka (1,5 km) nabáda k romantickým prechádzkam či joggingu. Jemný biely piesok láka k odpočinku a tyrkysová lagúna k rôznym vodným radovánkam od plávania, cez rôzne športové aktivity až po šnorchlovanie pri výletoch loďou s preskleným dnom.

Môžete si zarezervovať jednu z 25tich cabanas alebo za poplatok luxusné gazebo zahŕňajúce doplnený minibar na prianie a vlastného butlera. Na pláži je vám plne k dispozícii miestny personál, aby sa postaral o vaše pohodlie vrátane servisu nápojov a malého občerstvenia.

Online cena a slevy La Pirogue Resort & Spa ****

Profi foto hotela La Pirogue ****

Naše foto hotela La Pirogue ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie La Pirogue Resort & Spa

Reštaurácie

V hoteli La Pirogue a v susednom Sugar Beach môžete obohatiť svoje chuťové poháriky celkom v šiestich reštauráciách a baroch. Tu je zoznam tých, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli hotela La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavná buffetová reštaurácia pozýva hostí už v ranných hodinách na lahodné a zdravé raňajky. Večer si potom môžete pochutnať na miestnej i medzinárodnej kuchyni pravidelne inak tematicky zameranej. K dispozícii je až 450 miest.

Kontinentálne raňajky 6:30–7:30

Raňajkový bufet 7:30 – 10:30

Večera 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Priamo pri pláži je situovaná táto reštaurácia s tropickou atmosférou a perfektným prostredím pre romantickú večeru pod slameným prístreškom. Menu a la carte sa zameriava predovšetkým na moderné pokrmy z morských plodov a na grilované špeciality z tých najčerstvejších surovín. Maximálna kapacita reštaurácie je 100 osôb.

Obedy 12:30 – 15:00

Večera 19:00–22:00

Zatvorené v nedeľu a podľa sezóny sa dni môžu meniť.

 

Coconut Café - reštaurácia, bar, kaviareň
Presuňte sa priamo do ulíc hlavného mesta Port Louis a ochutnajte typické maurícijské pouličné špeciality! Vychutnať si ich môžete najmä pri posedení pri bazéne. Kapacita 60 miest.

Obedy a la carte 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zatvorené vo štvrtok a nedeľu.

 

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Táto exkluzívna vináreň je tým pravým pre milovníkov lahodného moku najlepších svetových značiek. Unikátny systém vzduchotesného čapovania fľaškových vín Vám umožní ochutnať aj tie najlepšie odrody v jednom alebo viacerých deci. K službám Vám bude miestny someliér, aby ste mohli ideálne prepojiť chute hlavných pokrmov v reštauráciách s tým najvhodnejším vínom a doladiť tak zmyslové zážitky k dokonalosti. Na ochutnávku je potrebné zakúpiť členskú kartu, z ktorej budete čerpať kredit počas svojho pobytu. K dispozícii sú aj ľahké pokrmy samozrejme hodiace sa k vínam! 60 miest na sedenie.

Otvorené:

Obed 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 23:00

 

Medine Bar
Priamo oproti hlavnej reštaurácii Wolmar sa nachádza tento trendy bar, ktorý ponúka nápojové menu s fantastickým výberom maurícijských i zahraničných rumov a tropických koktailov, osviežujúcich nápojov, pív a medzinárodných destilátov. Na spestrenie vašich večerov sa v bare organizujú koncerty živej hudby a iné kultúrne podujatia. 130 miest na sedenie.

Otvorené od 10:00 do 23:00.

 

Le Morne Beach Bar

Perfektné miesto pri pláži zaberá Le Morne Beach Bar. Objednajte si vynikajúce drinky alebo nealkoholické nápoje a doplňte ich ľahkým sviežim jedlom pripraveným priamo na mieste. Večer určite oceníte pozorovanie praskajúceho ohňa a výhľad na zapadajúce slnko nad hladinou oceánu. V neskorých hodinách si potom vychutnajte pohárik pri počúvaní živej kapely alebo si zatancujte na hity, ktoré pre Vás vyberie miestny DJ. Kapacita 150 miest.

Otvorené od 10:00 do neskorých nočných hodín.

Obed a la carte 12:30 - 15:00

Ľahký snack 15:00 - 17:00

All Inclusive

All Inclusive môžete čerpať v deň príchodu od 14:00 hod. až do 12:00 hod. v deň odchodu a zahŕňa:

 • Raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii
 • Obedy v hotelových reštauráciách a po predchádzajúcej rezervácii v reštauráciách rezortu Sugar Beach (Mon Plaisir, Citronella Beach Lounge) a občerstvenie na pláži a pri bazéne
 • Popoludňajšie občerstvenie v bare, na pláži a pri bazéne
 • Večera v reštaurácii Wolmar, Magenta a Coconut Café.
 • Alkoholické nápoje - tropické koktaily, miestne pivo, liehoviny (miestne a výber z dovozu) a výber z dovozových vín (biele, ružové, červené, šumivé)
 • Nealkoholické nápoje - miestna minerálna voda, džúsy, milkshaky a nealkoholické koktaily
 • Minibar na izbe - nealkoholické nápoje, džúsy, voda a pivo - denne dopĺňané
 • Zariadenia na uvarenie čaju a kávy na izbe
 • Balíček zahŕňa aj rôznorodé vodné i pozemné športy a aktivity, prístup do hammamu v kúpeľoch Cinq Mondes Spa, loď na ostrove Ile aux Cerfs (z Pointe Maurice), bezplatný obed a vybrané nápoje v Langer's Bar & Grill v golfovom klube Ile aux Cerfs Golf Club
 • Wi-Fi na izbách a v niektorých verejných priestoroch

 

Balíček platí od 1. 11. 2019

Pri každej konzumácii je potrebné podpísať kontrolný účet.

 

Nie je zahrnuté:

Nápoje a pokrmy špeciálne označené v menu, obed v Buddha-Bare v hoteli Sugar Beach, snacky, čokolády a víno z minibaru, morské plody v reštauráciách Magenta a Tides, room servis, doprava do prístavu k lodi na Ile aux Cerfs, vybrané druhy vodných športov (rybárčenie, potápanie, plachtenie) a súkromné lekcie s trénermi.

 

 

 

Golf pri hoteli La Pirogue Resort & Spa

Milovníci golfu sa budú v La Pirogue cítiť ako doma s bezplatnými a neobmedzenými green fee na dvoch úžasných golfových ihriskách: Tamarina Golf Club, 18-jamkové majstrovské ihrisko na západnom pobreží Maurícia navrhnuté Rodney Wrightom, a Ile aux Cerfs - svetoznáme ihrisko navrhnuté Bernhardom Langerom.

Pre nezabudnuteľný golfový zážitok môžu hostia ubytovaní v La Pirogue využiť bezplatné a neobmedzené green fee na oboch majstrovských golfových ihriskách počas svojho pobytu.

Ille aux Cerfs Golf Club

Výnimočné golfové ihrisko Ile aux Cerfs Golf Club je situované na ostrove Ile aux Cerfs na východnom pobreží Maurícia. Toto pozoruhodné 18-jamkové ihrisko je známe svojou prírodnou krásou a technicky náročnými jamkami. Bolo navrhnuté talentovaným golfistom Bernardom Langerom a pokračuje v získavaní obdivov od golfových špecialistov, profesionálov i amatérov. Golfové ihrisko je tak vhodné pre všetky kategórie hráčov.

Na rozlohe 38 hektárov na južnej strane malého ostrova nájdete rozmanito rozložené golfové jamky v jedinečnom prírodnom prostredí, vlniacu sa krajinu, kopčeky, jazerá, údolia a mnoho tropických stromov a rastlín. Všetkých 18 jamiek poskytuje výhľady na oceán – niektoré cez stromy, iné priamo na pobrežie a modré vody. Nechýbajú ani biele piesočnaté bunkre a vodné prvky v ideálnej kombinácii s vegetáciou.

Hostia môžu využiť bezplatné golfové otvorenie v golfovej akadémii Ile aux Cerfs denne o 11:00, bezplatný transfer loďou na ostrov z móla Pointe Maurice (pozemný transfer je za príplatok) a bezplatný obed a vybrané nápoje v Langer's Bar & Grill (s balíčkom All Inclusive). Golfisti do 16 rokov majú počas pobytu v rezorte La Pirogue zadarmo green fee vrátane loptičiek a vozíkov.

Tamarina Golf Club

Tamarina Golf Club je 18-jamkové majstrovské ihrisko s parom 72 navrhnuté architektom Rodney Wrightom. Ihrisko kombinuje technické výzvy s neuveriteľným výhľadom na horu Rempart a krištáľovo čisté vody Tamarin Bay. Umiestnené medzi horami a morom, toto ihrisko je jedným z najlepších golfových ihrísk na Mauríciu. Zvlnené ihrisko ponúka 5 rôznych odpalísk pre golfistov rôznych úrovní. Toto prírodné trávnaté ihrisko sa rozprestiera na dĺžke 6 886 metrov, perfektne udržované podľa štandardov P.G.A. Rozkladá sa na 206 hektároch a ponúka golfistom príjemný zážitok s idylickým výhľadom.

Pozemný transfer do Tamarina Golf Club je zadarmo. Ihrisko je vzdialené "čo by kameňom dohodil" od rezortu La Pirogue.

Mapa golfového ihriska

 
Mapa golfového ihriska

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je  vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela La Pirogue ****

Milujete šport a nechcete sa ho pri dovolenke vzdať? Nemusíte. Bezplatne môžete vyskúšať celú radu vodných športov ako je windsurfing, plavba na kajakoch, jazdu na vodných bicykloch, výlety loďou so skleneným dnom aj plavbu na katamaránoch.

Za príplatok je možné absolvovať potápačský kurz (PADI), zájsť si zarybárčiť či na výlet veľkým katamaránom, vyskúšať si jazdu miniponorkou či rýchlojazdu na veľkých kruhoch ťahaných loďou.

Aj ponuka pozemných športov je vskutku pestrá. Môžete sa zúčastniť aerobikových lekcií (vrátane vodnej gymnastiky), lekcií jogy, preťahovania a joggingu, zahrať si futbal a plážový volejbal, minigolf, stolný tenis či bedminton.

V susednom hoteli Sugar Beach sú vám k dispozícii tenisové kurty, fitness centrum, lekcie spinningu a luxusné Cinq Mondes SPA centrum, v ktorom si iste po aktívnom odpočinku radi oddýchnete pri jednej z blahodarných relaxačných procedúr.

Deti v hoteli La Pirogue ****

V La Pirogue si skvelú dovolenku môžu užiť aj deti. Viac ako dvanásť hodín denne (9:30 – 22:00) je tu otvorený detský klub Sun Kids Club, ktorý víta deti od 2 do 11 rokov. Ponúka nepreberné množstvo aktivít, rovnako tak špeciálne buffetové menu a barbecue určené špeciálne pre deti. Deti od 2 do 3 rokov sa tu môžu zdržiavať v sprievode rodičov. Stráženie malých detí skúsenými opatrovateľkami je tiež možné, ale za extra poplatok.

K dispozícii sú aj aktivity v Teen Club pre mládež vo veku medzi 12. a 17. rokom.

Svatební balíček „Svatba v ráji” La Pirogue Resort & Spa

La Pirogue Resort & Spa ****
La Pirogue Resort & Spa ****, Maurícius

Slamené chalúpky na fantastickej pláži

Svatební balíček Your wedding, our gift od 14 780 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - výběr svatebního místa,
 • - osobní servis svatebního koordinátora,
 • - příprava svatebního místa,
 • - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (v závislosti na střihu a materiálu),
 • - žehlení obleku pro ženicha (v závislosti na střihu a materiálu),
 • - svatební kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha (kytička v saku),
 • - malý svatební dort pro dva,
 • - láhev šumivého vína během obřadu,
 • - romantickou hudbu na pozadí (z CD přehrávače) během obřadu,
 • - romantickou večeři pro pár o třech chodech (mimo nápoje),
 • - speciální snídani na pokoj,
 • - svědci na vyžádání,
 • - dárek od hotelu,
 • - druhý pokoj pro ženicha před obřadem (záleží na obsazenosti).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Wedding in the Sun od 39 910 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - výběr svatebního místa,
 • - osobní servis svatebního koordinátora,
 • - příprava svatebního místa,
 • - košík sezónního ovoce na pokoji při příjezdu,
 • - žehlení svatebních šatů pro nevěstu (v závislosti na střihu a materiálu),
 • - žehlení obleku pro ženicha (v závislosti na střihu a materiálu),
 • - make-up pro nevěstu v hotelových lázních,
 • - svatební kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha (kytička v saku),
 • - malý svatební dort pro dva,
 • - láhev šumivého vína během obřadu,
 • - romantickou hudbu na pozadí (z CD přehrávače) během obřadu,
 • - svatební fotograf, 50 snímků ve velikosti 10x15 cm ve svatebním albu i v digitální podobě,
 • - romantickou večeři pro pár o třech chodech (mimo nápoje),
 • - speciální snídani na pokoj,
 • - svědci na vyžádání,
 • - dárek od hotelu,
 • - romantická rozestýlka postele v den obřadu,
 • - druhý pokoj pro ženicha před obřadem (záleží na obsazenosti),
 • - slavnostní snídaně.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinová čelenka, věnec 1 670 Kč
 • - Květinová korsáž pro ženicha 390 Kč
 • - Květinové girlandy 1 170 Kč
 • - Květinový oblouk 9 440 Kč
 • - Kytice pro nevěstu, ručně vázaná 3 190 Kč
 • - Kytice pro svědkyni 2 920 Kč
 • - Lahev šampaňského (0,75 l) 3 610 Kč
 • - Make-up 1 670 Kč
 • - Pedikúra a manikúra 2 640 Kč
 • - Plavba na katamaránu při západu slunce (2 hodiny) 12 580 Kč
 • - Rumový koktejl (cena za 1 sklenici) 420 Kč
 • - Snídaně na pláži s šampaňským 13 360 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu 2 640 Kč
 • - Večerní menu na pláži včetně aperitivu 9 030 Kč
 • - Zkouška make-upu 1 110 Kč
 • - Zkouška svatebního účesu 1 250 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela La Pirogue Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela La Pirogue trvá približne hodinu a pätnásť minút.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - La Pirogue Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela La Pirogue Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Pirogue Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Katarina Hutníková
Posledná inšpekcia hotela
Katarina Hutníková +421 948 759 074

Recezie hotela La Pirogue Resort & Spa ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.