Raiatea Lodge Hotel ***

Polynézia

Krásny "country hotel" v okúzľujúcej lokalite s mnohými možnosťami výletov

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Raiatea Lodge Hotel ***

Lokalita Polynézia, Raiatea | Zobraziť mapu

Popis hotela Raiatea Lodge Hotel *** Polynézia

Sám…v páre…s rodinou…Príďte načerpať nové síly, prebudiť svoje zmysly, pocítiť kúzlo živlov, spojiť sa s prírodou a zažiť dokonalú harmóniu. Filozofiou rezortu je úsilie, aby Vaša dovolenka prebehla príjemným spôsobom. Personál a vedenie hotela sa snaží skĺbiť všetky aspekty, ktoré sú neoddeliteľné od vynikajúcej dovolenky v exotickom prostredí. Budete tu mať vždy po ruke niekoho, kto Vám zodpovie Vaše dotazy, splní priania či poradí, aké aktivity a výlety v tunajšom prostredí podniknúť.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Bar a reštaurácia s výhľadom na bazén podáva tahitskú, exotickú a medzinárodnú kuchyňu. Otvorené je tu každý deň, takže si môžete vychutnať ľahké občerstvenie, lahodný obed aj gurmánsku večeru. Elegantné pokrmy sú pripravené z čerstvých surovín a predovšetkým miestnych produktov. Bezpochyby potešia aj najnáročnejších hostí. Skutočné kulinárske potešenie vychádza z uprimného a zodpovedného prístupu k príprave pokrmov spoločne v kombinácii s využívaním kvalitných ingrediencií a s vyváženou harmóniou chutí. Tieto príjemné zážitky pri stolovaní bude sprevádzať nefalšovaná polynézska pohostinnosť a úsmev na tvári.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Raiatea Lodge Hotel

Malý „country hotel“ trojhviezdičkového štandardu disponuje 15 izbami a nachádza sa na západnom pobreží ostrova, oproti preslávenému Bora Bora. Z letiska je veľmi ľahko dostupný, pričom cesta trvá necelých 5 minút a 10 minút je to do mestského centra Uturoa. Jeho príjemnú atmosféru tvorí milý personál či elegantná dekorácia. Raiatea Lodge Hotel je ideálnym východzím bodom na preskúmanie ostrovov Raiatea a Tahaa.

Hotel sa môže pýšiť výnimočnou lokalitou s krásnou záhradou a skvelým prostredím pre relaxáciu. Ďalej tu nájdete bazén, mólo a kúzelné miesto k šnorchlovaniu. Budete mať tiež ľahký prístup na motu (=malý ostrov) Miri Miri s krásnymi bielymi plážami.

Všetky izby v hoteli sú klimatizované, pohodlné, priestranné a poskytujú výhľady na záhradu a lagúnu. Do vybavenia izieb teda patrí ventilátor, klimatizácia, malá chladnička, sejf, TV s miestnymi programami, sušič vlasov a veľká terasa s krásnym výhľadom. Niektoré izby majú aj pripojenie WiFi.

Ponuka izieb

Standard Rooms

Standard Rooms foto

Superior Rooms

Superior Rooms foto

Pláž a more

Krásné zahrady hotelu vedou přímo na úchvatnou pláž s jemným bílým pískem, který voní tropickým sluncem a je omýván tyrkysovými vodami laguny.

 

Online cena a slevy Raiatea Lodge Hotel ***

Profi foto hotela Raiatea Lodge Hotel ***

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Raiatea Lodge Hotel

Bar a reštaurácia s výhľadom na bazén podáva tahitskú, exotickú a medzinárodnú kuchyňu. Otvorené je tu každý deň, takže si môžete vychutnať ľahké občerstvenie, lahodný obed aj gurmánsku večeru. Elegantné pokrmy sú pripravené z čerstvých surovín a predovšetkým miestnych produktov. Bezpochyby potešia aj najnáročnejších hostí. Skutočné kulinárske potešenie vychádza z uprimného a zodpovedného prístupu k príprave pokrmov spoločne v kombinácii s využívaním kvalitných ingrediencií a s vyváženou harmóniou chutí. Tieto príjemné zážitky pri stolovaní bude sprevádzať nefalšovaná polynézska pohostinnosť a úsmev na tvári.

 

Šport a wellness hotela Raiatea Lodge Hotel ***

Bezplatné aktivity a služby ponúkané hotelom:

 • Šnorchlovacie vybavenie (plutvy, maska a šnorchle),
 • dvojmiestne kanoe (malý ostrovček Miri je vzdialený len 10 minút plavby kanoe),
 • jazdné bicykle,
 • WiFi pripojenie,
 • stolné hry a
 • celá rada kníh.

Spoplatnené aktivity a služby – hotel Vám zorganizuje programové aktivity na mieru, pri ktorých sa budete môcť vydať preskúmať tunajšie okolie:

 • Výlet na Tahaa loďou alebo motorovým člnom – objavte okúzľujúce lagúny medzi Raiatea a Tahaa, nájdete perlovú farmu, spoznáte, ako vypadá vanilková plantáž, vychutnáte si obed na motu a preskúmate kúzelný koralový útes Tahaa,
 • Kombinovaný výlet „safari a lagúna“ Tahaa,
 • Romantický VIP výlet po Raiatea alebo Tahaa pre páry,
 • Potápanie,
 • Plavba kanoe po rieke Faaroa,
 • Výlet so sprievodcom po Raiatea,
 • Prechádzky,
 • Prenájom automobilov,
 • Menšia plavba s koktejlami na palube a očarujúcim výhľadom na Bora a
 • Rybárske výlety.

Ďalšie služby:

 • masáže (po predchádzajúcom dohovore 24 hodín vopred) a
 • obchod (textil, miestne remeselné výrobky, pohľadnice, známky atď.).

Deti v hoteli Raiatea Lodge Hotel ***

Raiatea Lodge je hotel, který se přizpůsobí na míru každému návštěvníkovi a nezáleží na věku, společenském postavení, ani zálibách. Pokud cestujete s celou rodinou, věřte, že tu strávíte nezapomenutelný čas, ať už v útulných pokojích, u bazénu, v zahradě, na pláži či v laguně.

Mapa - Raiatea Lodge Hotel ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Raiatea Lodge Hotel ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Raiatea Lodge Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Raiatea Lodge Hotel ***

Letové spojenia do Polynézie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.