DELUXEA - Constance Ephelia Resort ***** Seychely

Hotel: Constance Ephelia Resort - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Najobľúbenejší hotel našich klientov, Ephelia Resort, je situovaný v nedotknutej oblasti západného pobrežia Mahé. Má exkluzívne umiestnenie pri morskom národnom parku Port Launay. Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláži s jemným bielym pieskom. Na kľudnejšej južnej je plytké more, zatiaľčo severná je lepšia na plávanie. K dispozícii sú aj 4 bazény s ležadlami. Hotel sa snaží byť ohľaduplný k prírode. Je postavený na obrovskom pozemku 120 hektárov, vo svojom strede má les z mangrovníkov, pri pláži palmy a krásne splýva s okolitou bujnou tropickou vegetáciou. 

Hotel sa snaží byť ohľaduplný k prírode. Je postavený na obrovskom pozemku 120 hektárov, uprostred sa nachádza les z mangrovníkov, s bujnou tropickou vegetáciou. Ephelia je súčasťou siete Constance, ktorá vlastní i hotel Lemuria Resort na ostrove Praslin. Ideálne sa hodí na kombinované pobyty na ostrovoch Mahé a Praslin.

Vítané tu sú nie len rodiny s deťmi a zamilované páry, ale všetci, čo milujú luxus, eleganciu a túžia po tropickej dovolenke vo veľkom štýle. Rezort ponúka moderné ubytovanie v apartmánoch a vilách. Ak by ste radi zabudli na svoje každodenné starosti, potom ste na správnom mieste.

Na svoje si tu prídu aj milovníci aktívnej dovolenky a nadšení potápači. Tento rezort si zamilujete!

 

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k Constance Ephelia Resort

Resort Ephelia je skvělý luxusní hotel za velmi dobrou cenu, která na rovnocenné úrovni reflektuje kvalitu služeb. Hotel se skládá ze dvou částí. V jižní části se nacházejí pokoje typu Junior Suite, v severní části pak Senior Suite a Villas.

Jižní pláž je ideální pro rodiny s dětmi, má velmi pozvolný vstup do moře, severní pláž je naopak vhodná pro plavce vody oceánu zde přechází tyrkyosvovo-modrými barvami.

Constance Ephelia je také gastronomickým rájem, kde hlady strádat nebudete. Bufetové stoly v hlavní restauraci uspokojí i ty největší labužníky a výběr jídel je skutečně velice pestrý. K dispozici jsou vám další čtyři restaurace a la carte tématicky zaměřené. Hotelový servis je na špičkové úrovni, proto pokud se řadíte mezi náročné cestovatele, jste na správném místě.

K dokonalému odpočinku přispěje relax u bazénu s vyhlídkou na zelené kopce s bujnou vegetací, několik druhů vířivek pod modrým nebem a profesionální masáž přírodními oleji vlastní značky v největším SPA centru v Indickém oceánu o ploše 500 m2.

Pokus jste milovníci adrenalinu, určitě neopomeňte nezapomenutelný zážitek v podobě jízdy na zip line tropickým pralesem přímo u severní pláže v hotelovém areálu! Při pohledu z výšky na barevný svět se všechny vaše starosti snadno rozplynou!

Kategória a vybavenie izby

Južná pláž lemuje 184 Junior Suite 62 m², severná 40 Senior Suite 80 m², ktorých interiéry s najmodernejším vybavením sú dekorované drevom a mramorom, ovplyvnené africkým umením. V kúpelni nájdete priestrannú vaňu a oddelený sprchovací kút. Vyššiu kategóriu ubytovania tvoria vily s vlastným bazénom: 5× Hillside Villa 120 m², 3 x Hillside Villa s dvoma spálňami 220m², 6× Family Villa s dvoma spálňami 205 m², 12× Family Villa s troma spálňami 350 m², 10× Spa Villa 330 m², 8× Beach Villa 185 m² , 8× Beach Villa s dvoma spálňami 370 m² a 1× Presidential Villa 980 m² s troma spálňami. Interiér vil je spojením jedinečného designu a maximálneho pohodlia. Každá vila má oddelenú spálňu, obývaciu časť, priestrannú kúpelňu a veľkú terasu, na ktorej si môžete vychutnať raňajky.

 

 

Pláž a more

Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláži s jemným bielym pieskom. Na kľudnejšej južnej je plytké more, zatiaľčo severná je lepšia na plávanie.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Constance Ephelia ponúka päť reštaurácií a barov. Každý z týchto podnikov má jedinečný a originálny design a ponuku, aby bolo vyhovené všetkým hosťom a ich sebenáročnejším želaniam. Vo funkčnom a elegantnom designe týchto zariadení sa tiež odrážajú vplyvy afrického umenia. Celý rezort je samozrejme vybavený aj pre detských návštevníkov, vybrať si môžete z rozmanitej ponuky detských menu.

Corossol „Live“ je hlavná reštaurácia rezortu a v ponuke má predovšetkým medzinárodnú kuchyňu. Jedálenská miestnoť je rozdelená na viacero rôznych častí a ponúka tak veľa možností, kde sa usadiť, vrátane možnosti obedovať pod šírym nebom. Na raňajky je k dispozícii široký výber domácich chlebov a pečiva.

Helios „Mediterranean“ je elegantná reštaurácia na južnej pláži. Jej hlavným prvkom je obrovská pec na drevo. Formou bufetu sa tu podávajú jedlá ovplyvnené kuchyňou južného Francúzska, Talianska, Španielska, Maroka, Libanonu a ďalších krajín.

Restaurant Adam & Eve…„Ethnic Grill“ na južnej pláži sa nachádza priamo vedľa Junior Suites. Dýchne na Vás kľudná a uvolnená atmosféra a design tejto reštaurácie (vrátane podlahy pokrytej pieskom) pripomína svojim hosťom okrem Seychel čiastočne aj Afriku. Mäso je varené či grilované pred hosťami reštaurácie.

Cyann „Signature cuisine“ je moderné a vysoko kvalitné reštauračné zariadenie, unikátne nielen svojim designom. Nachádza sa na prízemí Hillside vil, čím sa hosťom ponúka úžasný pohľad na prímorský národný park Port Launay. Ponuka zahŕňa výberové špeciality, v ktorých sa snúbi presnosť francúzskych kulinárskych techník a ľahkosť miestnej a ázijskej kuchyne.

V ponuke sú aj nízkokalorické jedlá. Neďaleký sushi bar, umiestnený pri bazéne, ponúka tie najlepšie ryby ako k obedu, tak aj k večeri. Vo vínnej pivnici nájdete širokú ponuku najlepších archívnych vín zo Starého aj Nového sveta.

Seselwa „Cuisine des Iles“ je reštaurácia so živou atmosférou a výhľadom na prekrásnu severnú pláž. Biely nábytok a farebné vankúše dodávajú tomuto miestu pravý nádych sviežej a radostnej seychelskej atmosféry. Raňajky sa podávajú formou bufetu. K obedu a k večeri Vám restaurant ponúkne kreolské špeciality a morské plody, ktoré sú grilované priamo pred Vašimi zrakmi.

Doprava do hotela

Cesta z letiska trvá asi 40 minút autom.

Kategória a vybavenie izby Constance Ephelia Resort

Južná pláž lemuje 184 Junior Suite 62 m², severná 40 Senior Suite 80 m², ktorých interiéry s najmodernejším vybavením sú dekorované drevom a mramorom, ovplyvnené africkým umením. V kúpelni nájdete priestrannú vaňu a oddelený sprchovací kút. Vyššiu kategóriu ubytovania tvoria vily s vlastným bazénom: 5× Hillside Villa 120 m², 3 x Hillside Villa s dvoma spálňami 220m², 6× Family Villa s dvoma spálňami 205 m², 12× Family Villa s troma spálňami 350 m², 10× Spa Villa 330 m², 8× Beach Villa 185 m² , 8× Beach Villa s dvoma spálňami 370 m² a 1× Presidential Villa 980 m² s troma spálňami. Interiér vil je spojením jedinečného designu a maximálneho pohodlia. Každá vila má oddelenú spálňu, obývaciu časť, priestrannú kúpelňu a veľkú terasu, na ktorej si môžete vychutnať raňajky.

 

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Junior Suite

Junior Suite

Junior (62 m2) ²) majú veľkú manželskú posteľ, priestrannú obývaciu časť a luxusnú kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom a dvojitým umývadlom. Pohodlne sa tu ubytuje jeden pár alebo rodina s jedným dieťaťom.

Senior Suite

Senior Suite

Senior Suity (80 m2) predstavujú priestor a luxusne zariadené miestnosti, ku ktorým je pripojená preslnená terasa s posedením. Interiér je vybavený rovnako, ako pri apartmánoch Junior.

Beach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas (370 m²) sa nachádzajú len kúsok od jednej z najkrajších pláží na Seychelách. Zaspávať tu budete za zvukov oceánu. K dispozícii hostia majú vlastný bazén a dvor s posedením. Vily majú dve spálne.

Beach Villa

Beach Villa

Plážové vily sa pýšia dvoma spálňami a súkromným bazénom (370 m2). Tieto vily zaisťujú to najlepšie plážové ubytovanie a nájdete ich na severnom pobreží Port Launay. Každá z nich je veľmi priestranná, vybavená kúpelňou a súkromným bazénom s krytým vonkajším posedením určeným na relaxovanie. Ďalej je Vám k dispozícii LCD televízia, Mac mini, bezplatná WIFI, mini bar, chladič na víno so širokou ponukou vín, vankúšové menu a vybavenie na prípravu čaju a kávy.

Family Villas - 2 or 3 bedrooms

Family Villas - 2 or 3 bedrooms

Family Villas (330-350 m²) ponúkajú súkromie pre celú rodinu. Deti si určite zamilujú privátnu záhradu s bazénom. Hostia majú možnosť stolovania priamo vo svojom príbytku. Vily disponujú buď dvoma, alebo tromi spálňami az týchto dvoch variantov si môžu hostia vyberať.

Family Villa - 3 bedrooms

Family Villa - 3 bedrooms

Hillside Villas

Hillside Villas

Hillside Villas (120 m² - 220 m²) disponujú jednou alebo dvoma spálňami. Svoje útočisko tu nájdu tí, čo milujú krásne výhľady a vydržia dlhé chvíle pozorovaním obzoru. Vily sú umiestnené v kopci s panoramatickým výhľadom na tropický prales a nekonečný Indického oceánu.

Hillside Vila - 2 bedrooms

Hillside Vila - 2 bedrooms

Presidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa (980 m²) je tým najluxusnejším priestorom, ktorý Constance Ephelia ponúka. Hosťom poskytuje úžasný výhľad vďaka svojej pozícii v kopci. Panoramatické pohľady si môžete užívať z preslnenej terasy alebo bazéna, ktorého hladina akoby preteká cez okraj. Pohodlne sa tu ubytuje až šesť osôb vďaka trom spálňam.

Pláž a more

Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláži s jemným bielym pieskom. Na kľudnejšej južnej je plytké more, zatiaľčo severná je lepšia na plávanie.

Profi foto hotelu Ephelia Resort *****

Naše fotky hotela Ephelia Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Constance Ephelia Resort

Constance Ephelia ponúka päť reštaurácií a barov. Každý z týchto podnikov má jedinečný a originálny design a ponuku, aby bolo vyhovené všetkým hosťom a ich sebenáročnejším želaniam. Vo funkčnom a elegantnom designe týchto zariadení sa tiež odrážajú vplyvy afrického umenia. Celý rezort je samozrejme vybavený aj pre detských návštevníkov, vybrať si môžete z rozmanitej ponuky detských menu.

Corossol „Live“ je hlavná reštaurácia rezortu a v ponuke má predovšetkým medzinárodnú kuchyňu. Jedálenská miestnoť je rozdelená na viacero rôznych častí a ponúka tak veľa možností, kde sa usadiť, vrátane možnosti obedovať pod šírym nebom. Na raňajky je k dispozícii široký výber domácich chlebov a pečiva.

Helios „Mediterranean“ je elegantná reštaurácia na južnej pláži. Jej hlavným prvkom je obrovská pec na drevo. Formou bufetu sa tu podávajú jedlá ovplyvnené kuchyňou južného Francúzska, Talianska, Španielska, Maroka, Libanonu a ďalších krajín.

Restaurant Adam & Eve…„Ethnic Grill“ na južnej pláži sa nachádza priamo vedľa Junior Suites. Dýchne na Vás kľudná a uvolnená atmosféra a design tejto reštaurácie (vrátane podlahy pokrytej pieskom) pripomína svojim hosťom okrem Seychel čiastočne aj Afriku. Mäso je varené či grilované pred hosťami reštaurácie.

Cyann „Signature cuisine“ je moderné a vysoko kvalitné reštauračné zariadenie, unikátne nielen svojim designom. Nachádza sa na prízemí Hillside vil, čím sa hosťom ponúka úžasný pohľad na prímorský národný park Port Launay. Ponuka zahŕňa výberové špeciality, v ktorých sa snúbi presnosť francúzskych kulinárskych techník a ľahkosť miestnej a ázijskej kuchyne.

V ponuke sú aj nízkokalorické jedlá. Neďaleký sushi bar, umiestnený pri bazéne, ponúka tie najlepšie ryby ako k obedu, tak aj k večeri. Vo vínnej pivnici nájdete širokú ponuku najlepších archívnych vín zo Starého aj Nového sveta.

Seselwa „Cuisine des Iles“ je reštaurácia so živou atmosférou a výhľadom na prekrásnu severnú pláž. Biely nábytok a farebné vankúše dodávajú tomuto miestu pravý nádych sviežej a radostnej seychelskej atmosféry. Raňajky sa podávajú formou bufetu. K obedu a k večeri Vám restaurant ponúkne kreolské špeciality a morské plody, ktoré sú grilované priamo pred Vašimi zrakmi.

Šport a wellness hotela Ephelia Resort *****

Pre hostí rezortu je bezplatne k dispozícii plne vybavená telocvičňa, tenisové a squashové kurty a vodné športy ako napríklad Pedalos®, katamarán, windsurfing a kajaky.

Medzi platené aktivity patrí rybárčenie, potápanie (PADI), prenájom tenisového vybavenia, tenisové lekcie a kurzy jógy.

Kúpele majú rozlohu 6000 m2 a sú umiestnené priamo uprostred nádherných tropických záhrad. Pavilon Spa Spirit / Shiseido je určený hosťom Spa vil. Tu sa o seba môžete nechať postarať a naše procedúry potešia všetky Vaše zmysly. Ďalej môžete využiť kúpeľné služby v jógovom pavilóne, v saune, jacuzzi, vyhrievanom bazéne, vlasovom štúdiu a kozmetickom centre.

V hoteli môžete nakupovať v piatich butikoch s oblečením, kozmetikou či tradičným umením. Bonusom je "Constance creations" kde si môžete namiešať vlastný parfém, mydlo či telové mlieko.

 

Deti v hoteli Ephelia Resort *****

Kid's club je multifunkčný priestor, zložený z hracej miestnosti a jedálne. Indoorové aj outdoorové aktivity sú na dennom poriadku, rovnako ako výlety. Denný program je tvorený pod vedením našich profesionálnych zamestnancov a detské menu si môžete vyžiadať na mieste. Súčasťou hotela je aj korytnačia farma, kde môžu hostia obrovské suchozemské korytnačky pozorovať, kŕmiť a spoznávať.

 

Doprava do hotela Constance Ephelia Resort

Mapa - Constance Ephelia Resort

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Ephelia Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Ephelia Resort *****

Pláž
9.3
Ubytovanie
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.4
79 hodnotenie
Pláž
9.2
Ubytovanie
9.6
Strava
9.3
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.3
32 hodnotenie
Pláž
9
Ubytovanie
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
7 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
9.5
Strava
9.6
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
11 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.4
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
29 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
0
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
10
3 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
27. 02. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 18. 02. 2023
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Špičkový resort v krásném prostředí, skvělé koupání, velmi pozorný personál, několik restaurací vysoké úrovně.
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
10. 09. 2022
Datum pobytu:
27. 08. - 05. 09. 2022
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Úžasný hotelový komplex bez monstrózní centrální budovy, zasazený do tropické přírody.Ubytování v několika typech bungalovů, max. ve dvoupodlažních budovách, jak v botanické udržované zahradě. Skvělý hotelový servis, prvotřídní kuchyně v několika oddělených restauracích po areálu, tematické kulinářské večery se zaměřením na několik zemí, pitnou vodou zdarma. Volit severní stranu komplexu, kde je moře i pobyt na pláži o poznání příjemnější. Přeprava z/na letiště, hotelový servis, stravování- 5*.
Dost drahé míchané a alkoholické nápoje nad rámec polopenze. Kdo má v oblibě hotely často pořádané „tematické kulturní večery“, tak to tady naštěstí nebylo - pro někoho to může být jako (-).
Starší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
09. 08. 2022
Datum pobytu:
22. 07. - 31. 07. 2022
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel na krásném místě a řekla bych že i na nejhezčím na Mahé (projeli jsme celý ostrov). Hotel hodně rozlehlý ale to je právě jedinečné..... my jsme s tím počítali a nebylo nic, co by nás negativně překvapilo ( např. odliv na jižní pláži, více mraků, které přitahují hory národního parku, vítr který na jihu fouká.....).
Nic.
Starší dvojice
Klínec
Datum recenze:
10. 07. 2022
Datum pobytu:
28. 06. - 07. 07. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělý resort, vynikající poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Restaurace a spa byly excelentní. Velmi dobré možnosti jak pro relaxační, tak pro aktivní dovolenou jako uvnitř, tak i mimo resort.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
08. 06. 2022
Datum pobytu:
21. 05. - 01. 06. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný, klidný hotel v překrásné přírodě a u dvou krásných pláží. Velmi oceňujeme příjemný a ochotný personál a celkové služby hotelu.
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
15. 02. 2022
Datum pobytu:
03. 02. - 12. 02. 2022
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvělý rezort, komfortní ubytování, krásná příroda, výborné koupání. Personál mimořádně vstřícný. Vřele doporučuji. z.s.
Starší dvojice
Postupice
Datum recenze:
07. 02. 2022
Datum pobytu:
17. 01. - 26. 01. 2022
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Personal a sluzby skvele, polo has hotelu a plaz paradni
Predrazene napoje
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
21. 09. 2021
Datum pobytu:
08. 09. - 17. 09. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V hotelu Constance Ephelia jsme si připadali jako v ráji, je tu krásná příroda, skvělá severní pláž, vhodná na plavání. V hotelu funguje pět restaurací, vyzkoušeli jsme tři, jídlo bylo výborné. Personál je velice ochotný a milý. V době Covidu je hotel bezpečný, skvěle zvládají všechna opatření tak, že to hosty neobtěžuje.
Děkuji Jindřišce Jelínkové za zajištění pobytu, vše bylo skvěle zorganizované.
Nic.
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
10. 08. 2021
Datum pobytu:
06. 07. - 15. 07. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Přístup Ing. Zbořilové před realizací zájezdu i při jejím trvání, promptní reakce při možných problémech, informace se znalostí prostředí, její zájem a feedback. Partnerská agentura Mason´s Travel poskytovala bezkonkurenční služby. Veškeré hotelové služby byly vynikající.
Seychelly jsou opravdu ráj na zemi.
Na začátku jsme vypadli z databáze a museli jsme platit kartou, i když jsme měli slíbeno připisovat cenu nápojů na účet pokoje. Po intervenci Ing. Zbořilové bylo vše v pořádku.
Starší dvojice
Litoměřice
Datum recenze:
08. 06. 2021
Datum pobytu:
26. 05. - 05. 06. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tento hotelový komplex mohu jenom vřele doporučit - nádherná poloha celého komplexu v zeleni, perfektní služby - milý a slušný personál, velmi dobrá kuchyně-pestrá strava na snídani-bohatý výběr ovoce a i pestrá strava na večeři. Velmi dbali na protiepidemická opatření. Doporučuji využít SPA centrum - úžasné masáže a procedury, výlet helikoptérou okolo ostrova - heliport je v areálu hotelu. Cena za pobyt odpovídá službám hotelu - ubytování je ve vkusně zařízeném pokoji - každý den úklid pokoje
Rodina s dětmi
Třebíz
Datum recenze:
31. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 05. - 28. 05. 2021
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvely personal,vyborne se o nas vsichni starali.Skvele zvladnuta celkova situace,vzhledem ke slozite dobe.Jen velmi predrazene napoje,vzhledem k cenam mimo resort.
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
12. 03. 2020
Datum pobytu:
26. 02. - 08. 03. 2020
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Špičková destinace, zvláště v jarních měsících, krásná příroda, pěkné koupání, teplé a stabilní počasí. Pestrá a kvalitní strava.
Starší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
26. 11. 2019
Datum pobytu:
15. 11. - 24. 11. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Výborná poloha hotela v krásnej tropickej prírode výborne udržiavanou obrovskou záhradou a s krásnou severnou plážou s jemným bielym pieskom. Množstvo aktivít v areáli hotela. Výborné hotelové služby a upratovanie na izbe.
Z izieb prakticky nemožný priamy výhľad na more a pomerne tmavá izba so slabým osvetlením. Nepríjemné (aj keď nevyhnutné) postreky proti komárom a niekedy aj mimo stanoveného (plánovaného) času. Zaslanie dokumentov na dovolenku kuriérom je možno v niektorých prípadoch zbytočné, odporúčam ponúknuť klientom aj možnosť vyzdvihnúť si ich priamo v kancelárii Deluxea.
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
19. 08. 2019
Datum pobytu:
07. 08. - 17. 08. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Skvělé jídlo i služby, příjemní lidé, spousta aktivit v resortu
V hotelu poddimenzovaný Departure lounge (kazí to dojem). Končí se snídaní i při večerním odjezdu.
Rodina s dětmi
Šoporňa
Datum recenze:
10. 06. 2019
Datum pobytu:
29. 05. - 07. 06. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dokonalé
Starší dvojice
Žilina
Datum recenze:
13. 04. 2019
Datum pobytu:
03. 04. - 11. 04. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Všetko v hoteli bolo OK.
Jeden väčší problém bol s Vašou partnerskou spoločnosťou. Objednali sme si výlet do Viktórie
so šnorchlovaním v okolí. Po príchode do Viktorie nám oznámili,
že sa šnorchlovať nedá lebo je odliv. To by sa nemalo stať, veď
hodina odlivu je vždy známa.
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
21. 06. 2018
Datum pobytu:
18. 05. - 27. 05. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Prostorný komplex, takže máte dost soukromí, velký výběr restaurací, sportovní vyžití - potápěčské centrum, zipline, horolezecká stěna
Mladší dvojice
​Brno
Datum recenze:
08. 06. 2018
Datum pobytu:
28. 04. - 13. 05. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
-
Cena / Kvalita
-
Služby Deluxea
-
Ráda bych Vám touto cestou za sebe i manžela chtěla poděkovat , vše proběhlo jak mělo (až na malé nedostatky, ale ty jsme si vyřešili na místě s místní cestovkou).
Lety/hotely/ krásné místo ! Můžeme jen doporučit :-) , také chci poděkovat Vám za realizaci!
Mějte krásný den a níže posílám pár fotek, neb ve smlouvě to tuším máme uvedeno :-)
Přeji jen samé spokojené zákazníky!
ps. pro nás jako golfisty i velmi krásné golfové hřiště!

Mladší dvojice
Brušperk
Datum recenze:
15. 03. 2018
Datum pobytu:
22. 02. - 08. 03. 2018
Průměr
7.7
Pláž
7
Ubytovanie
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
9
Velmi pěkný hotel, lepší než na fotkách, jižní má velmi málo vody - po kolena , severní je super , můžete šnorchlovat - krásné rybičky . Hotel má buggi, které Vás vozí na pokoj a po areálu resortu. Mangrovové lesy , spousta zeleně. Jídlo velký výběr a dobré . Velmi drahé nápoje . personál v pohodě.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
31. 01. - 09. 02. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherné ubytování,milí lidé,nejúžasnější jídla,a příroda jako z pohádky.
V tuto dobu trocha mraků byla, ale sluníčka také dost.
Rodina s dětmi
Turnov
Datum recenze:
04. 12. 2017
Datum pobytu:
17. 11. - 30. 11. 2017
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Vynikající služby, ubytování i stravování.
Obě pláže, jak jižní, tak i severní byly velice pěkné.
Ubytování v blízkosti hlavní budovy bylo příjemné,
takže jsme měli všude velice blízko. Tímto děkuji cestovní
kanceláři Deluxea.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
22. 09. 2017
Datum pobytu:
26. 08. - 05. 09. 2017
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Organizačně vše klaplo , personál hotelu optimistický až mi to připadalo nenormální , ale je to obrovské plus.
prostě na dovolené se nám libilo a budeme vzpomínat jenom pozitivně.
nevybavuji si co by bylo špatně
Starší dvojice
Vilémov
Datum recenze:
13. 12. 2016
Datum pobytu:
28. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytovanie
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
9
Organizace klapalo skvěle, až na závěr, kdy jsme byli o půl hodiny vyhnáni z hotelu dříve, než bylo v plánu a navíc nám nedali snídani. Jinak pochvala, kromě drobností jako např. každodenní rostliny ve vodě a na kraji moře.
Mě by se líbila příště plná penze, neboť za pití jsem zaplatil dalších 30 tisíc Kč navíc, protože je tam neúměrně draho.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
07. 11. 2016
Datum pobytu:
24. 10. - 02. 11. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Lepší je mít severní pláž a senior suite. Mnohem více vody na plavání. :) Naprosto nepřekonatelná strava.
Mladší dvojice
Dolná Ždaňa
Datum recenze:
23. 09. 2016
Datum pobytu:
12. 09. - 21. 09. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ak by som to v skratke zhodnotil, bola to super dovolenka, bez akýchkoľvek kompilkácii. Bolo mi doporučené aby som prišiel po novom roku. Pre domácich je tam teraz zima. To viete, nočné teploty iba okolo 25 °C :-) . Ja si, ale myslim, že tento termín je veľmi dobrý. Teploty veľmi príjemné na všetky aktivity. Veľká Vďaka vám Veronika za sprostredkovanie dovolenky, tip na La Dique a starania sa o všetky moje požiadavky.
Mladší dvojice
Prievidza
Datum recenze:
09. 06. 2016
Datum pobytu:
25. 05. - 06. 06. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Uzasný rezort, skvelí ludia, krásna plaž a stasne vela moznosti ci cestovatelských, alebo len oddychových na tom prekrasnom ostrove Mahe. Odporucam tiež navstiviť ostrovy Praslin a La digue. Požicat si bicykle a prejst po ostrove. Výstup na Morne Blanc, ci Tea factory. Lepsia plaž aj ubytovanie je na North beach. Jednou vetou: Seyschelly su RAJOM na ZEMI. To musite len vidiet.
Starší dvojice
Kralupy nad Vltavou
Datum recenze:
25. 01. 2016
Datum pobytu:
13. 01. - 24. 01. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosto decentni hotel, dokonalé soukromí , naprostý klid (až moc velký - nepočítejte s večerní zábavou ). Poloprazdna pláž, konečně hotel kde se dodržuje stolování a dress code.
V ceně NENÍ žádné pití . Voda 0.7 l 200 -900 Kč , pivo 0.26 l 220, vino 1300 - 6000, 0,4 vodka 320, presso 120, sendvič 500 - 700. Největší rána, ale kokos na pláži za 560 Kč . Venku i za 40 .
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
16. 07. 2015
Datum pobytu:
17. 06. - 02. 07. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Hotel Constance Ephelia je krásný, okolí hotelu je nádherné. Krásné pláže, skvělé jídlo a velmi příjemný personál. Doporučuji tento hotel.
Starší dvojice
Návsí
Datum recenze:
20. 11. 2014
Datum pobytu:
10. 11. - 18. 11. 2014
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Personál
10
Nádherný hotel, skvělé místo, klid, pohoda. Na 100 % doporučuji jako úžasnou dovolenou.
K záporům naší dovolené patři pouze načasovaná strava, tzn. přijedete v cca 8.00 hodin ráno na hotel a dostanete večeři v 18.30 a naopak, odjíždíte z hotelu ve 20.00 a končíte snídani v cca 10.00.
Rodina s dětmi
Čáslavice, okr. třebíč
Datum recenze:
23. 10. 2014
Datum pobytu:
02. 10. - 11. 10. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Seychelly jsou nejlepší dovolenou. Volaříci

Ohlasy klientov DELUXEA

Ephelia a Lemuria - ráj na zemi. :)

Seychely , datum dovolené: 31. 10. 2021 - 12. 11. 2021, hodnocení ze dne: 14. 11. 2021

Dobrý večer,

vrátili jsme se do nějakého šeda a zimy, musím říct, že všechny ty odstíny modré a zelené mi už teď chybí :-)
Seychely jsou stručně a výstižně "ráj na zemi". Opravdu krásné prostředí, kde stojí za to, se jet trochu porozhlédnout, protože ta opravdová krása bývá často mimo hotelové rezorty.
Oba hotely jak Ephelia tak i Lemuria jsou pěkné, velmi vkusně zařízené, na moc hezkých místech. Po pravdě, kdybychom bydleli jen v Ephelii, tak by ten pocit ze Seychel nebyl tak hluboký. Constance Ephelia je v každém případě moc pěkný rezort, má hezké pláže, jižní pláž, kde je větší odliv, ale je klidná a severní, kde je vody na plavání dostatek, ale zase je poměrně rušná (alespoň tedy pro nás) někdy i s hlasitější hudbou. Pak ještě další dvě malé pláže, které jsou obtížněji dostupné, je tam člověk sám, ale proudy jsou většinou silné, tedy místo je vhodné spíš na kochání nebo pro typicky Seychelské fotografie s balvany vykukujícími z vody. Jako velkou nevýhodu Ephelie vidím její velikost, rezort je tak moc veliký, že bohužel ztrácí atmosféru ráje a trochu nám tam chyběla ta péče, kterou jsme měli právě na Maledivách. Už tak pomalé přímořské tempo zde bylo ještě pomalejší, chvílemi to působilo až zmateně, číšníci si nás většinou ani nepamatovali a poměrně dlouho jsme na vše v restauracích čekali. Velmi nepřehledné bylo, co je v rámci placené stravy a co se nakonec ukáže na vyúčtování. Málokterý zaměstnanec se zastavil a prohodil pár slov. Jídlo bylo ale pestré a výborné. Velký chaos ovšem byl při opouštění hotelu, to musím říct, že mě trochu překvapilo. Zavazadla bloudila po hotelu skoro hodinu, několikrát jsme se připomínali, protože už na nás čekal odvoz a stejně tak na tom byli i další návštěvníci. Když si to teď tak zpětně uvědomím, tak se nám v rezortu personál stále za něco omlouval. Může to být opravdu tou velikostí anebo jsme se možná trefili do nějakého přechodného období, než se všichni sehrají ... :-) kdo ví. Určitě bych ale Ephelii doporoučila těm, kdo mají rádi spíše velký, rušnější hotel se spoustou aktivit.
Všechno nám ale vynahradil resort Constance Lemuria na Praslinu, jestli je někde ráj na zemi, tak právě tady. Už jen příchod na recepci je takový zážitek, že jsem měla hrdlo sevřené tak, že jsem ani nebyla schopná pozdravit. Překrásné místo, zasazené do přírody tak, že to místy vypadalo, jako by to tam bylo odjakživa a úžasní lidé, personál velmi milý a přátelský. Kuchyně zatím nejlepší, jakou jsme kdy měli. Velký výběr, výborné večeře, kde za šest dní snad nebylo nic 2x. Jako potápěči se mi podmořský život mnohem více líbil právě kolem ostrova Praslin. Více korálů, barev, života a prvně žralok velrybí naživo. Výlet na La Digue si nikdo nemůže nechat ujít. Cestování na kole, opravdu nádherné pláže ... Máme nádherné zážitky jak pod vodou, tak i na pevnině.
Jak píšete, tak jsme s Františekm přemýšleli, jestli by u nás zvítězily Seychely nebo Maledivy. Máme dvě TOP místa a to Dusit Thani a Constance Lemuria :-) Dusit je nepřekonatelný přístupem, vlastní butler má něco do sebe, prostředí je komornější. Lemuria je zase jako ráj pro Adama a Evu. Těžký výběr, u Františka vyhrává Lemuria :-) a já pořád nevím. Tím, že se potápíme máme o zábavu postaráno asi všude. Kdo jen leží na pláži, toho bych asi poslala spíše na Maledivy, moře je čistější (bez vyplavených řas) a péče personálu mi přišla více upřímnější. Kdo rád i něco prozkoumává, toho bych poslala na Seychely (ideálně do Lemurie). Moře je také čisté, ale občas se vyskytují řasy, velmi jemný písek někdy trochu kalí průzračnost, ale jen maličko. Spousty krásných míst pro výlety.
Koukám, že jsem se nějak rozepsala, plna dojmů.
Krásných 11 dní, opět moc děkujeme :-)
L.
Zobrazit více

Constance Ephelia, srpen 2018

Seychely , hodnocení ze dne: 23. 08. 2018

Vážená paní Mlejnská, 

 děkuji za Váš e-mail, dovolená proběhla  podle představ, které jsme před dovolenou mohli mít a  očekávat.  A to mimo jiné také díky Vámi poskytnutým informacím a doporučením. Vždy oceníme, když takové informace jsou  skutečně relevantní a rady a doporučení praktické.

 Dovolenou jsme si užili, ať co do odpočinku tak co do poznání těch míst, která jsme chtěli a mohli navštívit v časovém úseku, který jsme na ostrovech strávili. Po organizační stránce pak nebylo žádných problémů ať již s dopravou do destinace a zpět, tak ani s ubytováním, výlety apod.

 Takže děkujeme Vám osobně, tak CK DELUXEA.

 Následně zašleme i hodnocení hotelu dle Vašeho odkazu.   Námi uvedené bodové hodnocení lze doplnit pouze tím, že hotel je fakt v pěkné lokalitě, v zeleni,  existence dvou pláží je fajn stejně tak spa a doplňkové zájmové činnosti taktéž,  lidé a personál velmi ochotní a vstřícní, jídlo pak vynikající.   Snad jen stěny  mezi  sousedícími  suitami nejsou z nejsilnějších, ale to je skutečně jen dílčí detail.

 Ještě jednou díky a máme za to, že si dovolíme využít Vašich služeb i v budoucnu.

Zobrazit více

Svadba v Patatran Village a svadobná cesta v Ephelia 04/2015

Seychely , hodnocení ze dne: 16. 04. 2015

Dobry den p. Petreje,

Uvodom sa Vam chceme podakovat za sprostredkovanie nasej svadby v raji. 
Cely pobyt bol bezproblemovy a aj cestovanie prebieralo hladko. 
Pre nas jednoznacne vitazi La Digue...prostredie a ludia robia tento malebny ostrov nezabudnutelnym. 
Hotel Patatran splnal vsetky nase predstavy, strava bola vynikajuca a celkovo nam pocas nasho pobytu u nich nic nechybalo.
Okrem svadby budeme mat odtial vela krasnych zazitkov. 
Constance Resort Ephelia je neskutocne krasny rezort v peknom zelenom prostredi, sluzby na velmi vysokej urovni. Tam sme si uzili skutocny relax. 
Pocas nasho vyletu po ostrove sme navstivili aj rezort Kempinski,resp. jeho plaz, a skonstatovali sme, ze sme sa rozhodli spravne pre Epheliu. 
Rozpravali sme sa s manzelkou o svadobnych fotografiach pre Vasu CK a pokial Vasa ponuka stale plati, tak Vam ich radi poskytneme. 
V skratke by sme to zhrnuli asi nasledovne: 
Svadbu sme mali v raji a svadobnu cestu na mieste, kam raj chodieva oddychovat. 
S pozdravom,
Elena a Peter
Zobrazit více

Seychely - Constance Ephelia hotel máj 2013

Seychely , hodnocení ze dne: 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

dakujem za privitanie.

No mali sme sa jednoducho uzasne. Vsetko bolo tak ako sme si predstavovali. Cestovka na Seychellach sa
o nas tiez postarala tak ako to bolo dohodnute. Izba a vybavenie vyborne, co sa tyka sluzieb, casnikom
to niekedy trosku trvalo, ale nebolo to nic co by nas negativne ovplyvnilo. Vase sluzby v buducnosti
velmi radi vyuzijeme ak budeme rozmyslat o podobnej odychovej dovolenke, no a inak mozeme len odporucat.

S pozdravom Peter S.

Zobrazit více

Seychely kombinace ostrovů - hotely La Reserve a Ephelia únor 2012

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Děkujeme za nááádhernou dovolenou v ráji. Oba resorty bez chybičky – La Reserve – malý, klidný, perfektně vedený resort, obsazeno jen asi 17 pokojů, tudíž klid a pohoda. Projeli jsme Praslin hotelovým taxi i busem, a viděli téměř vše. Jeli jsme i na La Digue – tam určitě příště! Ephelia resort – velkorysé, nádherná příroda i perfektně postavený i sladěný resort. Opět velmi málo hostů – paráda. jen CTS nás místo sem dovezla na letiště! Ale to byla drobnost. Viděli jsme i karneval!! Určitě příště jedeme zase – posílejte aktuální ceníky na podzim.

Díky, MUDr Nová.

Zobrazit více

Seychelly - hotel Ephelia Resort prosinec 2011

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den paní Kijenská,

velice Vám děkujeme za spolupráci a zajištění naší dovolené. Byla opravdu báječná, prostředí bylo velmi příjemné. Přestože nám někdy pršelo, resort nabízel tolik možností zábavy, že jsme si to užily podle našich představ a hlavně nabili energii.

S přáním příjemného dne

Ing. Martina Silvarová

Zobrazit více

Seychely - Le Duc, Praslin; Patatran Village, La Digue; Ephelia, Mahé 2.3.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Zdravím po návratu!

Gratuluju ke sňatku a podávám raport z dovolené. Pokoušela jsem se napsat Vám už z Le Duc v Praslinu, abych Vám poděkovala, ale nějak to neodešlo, myslím. Dovolená byla úžasná, výběr hotelů skvělý - každý jiný, asi nejblíž mi byl právě Le Duc, ovšem nádherně položená byla hlavní budovat Patatranu a krásný výhled na moře a na Mahé zase skvělé jídlo a samozřejmě i vysoce luxusní ubytování, i když trošku vše jako ze sci-fi, prostě hotel z dalšího století :-).  Agentura Kreola se starala velmi dobře, vyřešila problém s rozbitým kufrem (manipulace na trajektu) zakoupením nového a ještě doplacením peněz a také skvěle zařídila auto na Mahé z La Digue. Pavouci mi nevadily, kupodivu, ač jsem jich viděla bezpočet, nicméně sympatičtější zvířátka (želvy, karety, rybičky, kaloni) a též úžasná flora a přírodní scenérie zejména na plážích všechno vynahradily.

Byl jen malý problémek s vízem, při odletu nás úřednice upozornila, že jsme v zemi byli o tři dny déle :-).

A pak větší problém, a to s klimatizací v hotelu Ephelia. Nefungovala tak, jak jsme zvyklí, prostě žádné kliknutí na požadovanou teplotu,jako i v předešlém, nesrovnatelně obyčejnějším Patatranu. V noci jsme zvyklí na 22, max. 24 a ono to níž, než 27 obvykle nešlo (když bylo chladněji a pršelo přes den, tak někdy ráno bylo i 24).  :-(. Výsledek byl ten, že k nám každý večer chodili hoteloví zřízenci zkoumat a pozorovat naši klimatizaci, ovšem měli jsme dojem, že to byl takový "folklor". Když jsme zavolali do recepce, pokaždé odpověděli stejně, předpisově.. :-) Sice jsme se dozvěděli od údržbářů, že nejsme se stížnostmi sami, šlo totiž o jiný typ klimatizace, než obvykle bývá, zřejmě experiment v novém hotelu, asi ekologičtější řešení, nevím....Jasně, hotel byl v provozu sotva dva týdny, když jsme tam přijeli, tak lze očekávat, že leccos bude drhnout. Ovšem musela jsem nasadit na noc prášky a zvláště jedna noc, kdy právě v důsledku opravy centrálního systému klimatizace vypnuli na 5 hodin elektřinu, byla k nepřečkání a hlavně nic nevyřešila. Pravda, odpustili nám hotelovou útratu za večerní nápoje, nicméně soudím že proto, že nebyla nijak vysoká, dávali jsme si jen po sklence vína k večeři, někdy i vodu a jednou láhev.

Až se zkonsoliduju (bohužel jsem si přivezla zánět zvukovodu,ale to šnorchlování stálo za to :-)), tak napíšu článek o dovolené dowww.zena-in.cz. :-) A také mohu sloužit radami ostatním budoucím turistům pro pobyt, protože jsme skutečně prolezli ostrovy křížem krážem, na Praslinu pomocí Busu, na La Digue kol a na Mahé auta a prozkoumali úplně všechno.

Jak jste říkala, v Ephelii se skutečně pohybovali lidé maličko více na úrovni, také večer se občas objevily malé večerní a vysoké podpatky, ale normální byly i zcela obyčejná trička a kalhoty u žen, dokonce tam chodil jeden český turista ve žlutých trenýrkách k večeři a nikdo ho nevykázal :-). Ostudu jsme tam nedělali, nakonec člověk se rád nastrojí, v Praze na to není čas a příležtost :-), ale fakt to není nutné. Přiléhavé a "nahaté" šaty a topy taky není problém, jak jste říkala, naopak, ono je tam strašné vedro i večer a to, i když prší.

Než bude článek, tak trochu víc infa pro Vaše zájemce:

Pokud chce někdo třeba jen týden pobýt na jednom ostrově, rozhodně doporučte La Digue, je absolutně nejkrásnější a týden tam byl vlastně krátký, přestože je tak malý. Má úžasnou atmosféru osady kolem přístaviště, na rozdíl od ostatních ostrovů je tam jakoby klasická promenáda, na kterou jsou turisté zvyklí ze středomořských dovolených. Pláže vyrážejí dech (dokonale fotogenický tvar skal a kamenů najdete pouze tam), pralesa a džungle si tam neoficiálně užijete taky, když chcete, a pohybovat se na kole je super. Navíc lze udělat i výlet na ptačí a želví ostrov lodí stejně jako z Praslinu a je tam blízko na ostrov Coco, kde je zdaleka nejlepší šnorchlování. Pro trošku náročnější doporučuju jistě hotel Patatran (akorát nabídka jídla trošku omezená, hlavně snídaně), ale pokoj superior zřejmě, ten náš byl opravdu malinký a výhled z terasy sice úchvatný, ale bez soukromí (terasa blízko cesty a neoplocená). Dokonalé musí být bydlet přímo v hlavní budově.

Na Praslinu v Art Café, která je součástí Le Duc, jsme si užili nezapomenutelný valentinský večer, je to restaurace s úžasnou atmosférou, tu má ostatně celý hotel včetně pokojů. Hodně jsme ocenili, že jsem měli pokoj nahoře, stejně jako v Euphelii, je to mnohem lepší, než mít terasu v podstatě na hotelové zahradě.

A teď speciální info pro ty zájemce o Ephelii, která je hodně luxusní na to, že je finančně dostupná (nemají náhodou záváděcí ceny, než všechno "doladí"???).  V hotelu se cítíte jako v dalším století,  nemá nic společného s kreolskou atmosférou. Zřejmě úmyslně - jde vlastně o ideu lázní, navození absolutního relaxu a klidu (s tím někdy ostře kontrastuje velké množství miminek a batolat, někdy máte pocit, že večeříte v jeslích :-)), i noční bar je takový jako intelektuální (živá hudba = pomalý džez), rozhodně se tam nikdo "nebaví" :-). Je to, jako byste se ocitli asi ve filmu 3D (pozor, neviděla jsem to ještě) z budoucnosti - nejen architekturou, ale i personál připomíná buď roboty nebo "dokonalé" lidi z budoucnosti - tak  nějak se všichni zpomaleně vznáší, usmívají a jednají prostě předpisově, není v nich kreolský temperament, protože to jsou Indové, jak jsme zjistili, téměř všichni. Vše je ale takové trošku jako sterilní, odosobněné, možnábudhistické (ale Thajsko mi to nepřipomíná), takže pro určitý typ bodrých Čechů, nevím nevím :-))). A jelikož pořád hodně české populace kouří, tak něco o tom:  pro závislé kuřáky, kteří kouří non-stop, velký problém na Seychelách obecně. Leckde sice dovolí kouřit pod širým nebem (ale ne, když se tam zrovna jí) a na terasách pokojů (na některých ostrovech se kouřit vůbec nesmí  - např. ten s ptačí reservací), ale  pouze v Le Duc měli  popelníky u bazénu a na terasách pokojů. Ephelie se jimi evidentně nevybavila vůbec (nakonec za 100 a více let bude kouření zřejmě vymýceno :-)) - i když po širým nebem se kouřit prý může a na balkoně taky, jak tvrdili,  když jsem se zeptala. V půli našeho pobytu jsem si všimla improvizované, ale šikovně vyrobené "náhrady" na pár stolcích venku: misky na salát s pískem.  Víte, já jsem původně 5 let studovala gastronomii a pak i externě učila na hotelovce, restaurace a hotely obecně je vlastně můj koníček dodnes, takže trošku profesionální deformace - proto to tak sleduju. Navíc jsem ta generace, která vyrůstala v době, kdy neexistoval žádný stůl bez popelníku nikde, ani v bytech nekuřáků.  A k tomu sice nejsem rozhodně závislá, ale taková ta sváteční kuřačka, prostě to u mě patří k dokonalému požitku a odpočinku :-).  A hlavně vím, že některým mým vrstevníkům by tohle vadilo, mladí už jsou dnes zvyklí kouřit "na stojáka" před hospodama a firmama, kde pracuji, neberou to tak.

Jinak jídlo v E. fakt nepřekonatelné, úúúúúúúúžasné snídaně (dokonce i tmavé a celozrnné pečivo), večer skvělé ryby a spousta zeleniny (v Le Duc a Patatranu skoro žádná).

Vína podávali kvalitní ve všech třech hotelech a ke koupi byla v krámech vína i za sto rupií a moc dobrá, takže pro mě po Thajsku a Kubě milé překvapení.

2.3.2010, Zuzana Hainallová


Zobrazit více

Seychely - Ephelia 23.2.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den,

hotel super, služby.....se učí dělat na úrovni, ale snaží se...koupání nic moc, bazén malý, pláž půl dne bez vody (odliv), na druhou pláž dováželi minibusem.

Nám se to líbilo, služeb cestovky jsme nevyužili, protože jsme vyrazili jen na dva výlety a to jsme si pronajali od Sixt Budget auto i s řidičem.

Děkujeme za rychlou organizaci cesty, určitě se na Vás zase obrátíme.

S pozdravem

23.2.2010, M.H.

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Constance Ephelia Resort *****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.