DELUXEA - Constance Ephelia Resort ***** Seychely

Hotel: Constance Ephelia Resort - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Najobľúbenejší hotel našich klientov, Ephelia Resort, je situovaný v nedotknutej oblasti západného pobrežia Mahé. Má exkluzívne umiestnenie pri morskom národnom parku Port Launay. Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláži s jemným bielym pieskom. Na kľudnejšej južnej je plytké more, zatiaľ čo severná je lepšia na plávanie. K dispozícii sú aj 4 bazény s ležadlami. Hotel sa snaží byť ohľaduplný k prírode. Je postavený na obrovskom pozemku 120 hektárov, vo svojom strede má les z mangrovníkov, pri pláži palmy a krásne splýva s okolitou bujnou tropickou vegetáciou. 

Hotel sa snaží byť ohľaduplný k prírode. Je postavený na obrovskom pozemku 120 hektárov, uprostred sa nachádza les z mangrovníkov, s bujnou tropickou vegetáciou. Ephelia je súčasťou siete Constance, ktorá vlastní i hotel Lemuria Resort na ostrove Praslin. Ideálne sa hodí na kombinované pobyty na ostrovoch Mahé a Praslin.

Vítané tu sú nie len rodiny s deťmi a zamilované páry, ale všetci, čo milujú luxus, eleganciu a túžia po tropickej dovolenke vo veľkom štýle. Rezort ponúka moderné ubytovanie v apartmánoch a vilách. Ak by ste radi zabudli na svoje každodenné starosti, potom ste na správnom mieste.

Na svoje si tu prídu aj milovníci aktívnej dovolenky a nadšení potápači. Tento rezort si zamilujete!

 

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k Constance Ephelia Resort

Rezort Constance Ephelia je skvelý luxusný hotel za veľmi dobrú cenu, ktorá na rovnocennej úrovni reflektuje kvalitu služieb. Hotel sa skladá z dvoch častí. V južnej časti sa nachádzajú izby typu Junior Suite, v severnej časti potom Senior Suite a vily (plážové, rodinné a v svahu nad útesom).

Južná pláž je ideálna pre rodiny s deťmi, má veľmi pozvoľný vstup do mora. Pri odlive tu voda ustúpi tak, že sa pláž potom hodí viac na kúpanie ako na plávanie. Avšak výhľady na oceán a okolité ostrovy sú tu nádherné. Severná pláž je naopak vhodná pre plavcov, pretože sa nachádza v zátoke a ani pri odlive voda príliš neustúpi. Vody oceánu tu prechádzajú do tyrkyosovo-modrej farby. Pri severnej pláži mnohokrát kotvia lode či jachty, ktoré je možné využiť aj na výlety na oceán.

Všeobecne má severná časť hotela luxusnejší nádych, a to ako kvôli kategóriám ubytovania, tak aj z dôvodu pláže či umiestnenia "fine-dining reštaurácie".

Constance Ephelia je tiež gastronomickým rajom, kde hladom nebudete trpieť. Bufetové stoly v hlavnej reštaurácii uspokoja aj tých najväčších labužníkov a výber jedál je skutočne veľmi pestrý. K dispozícii sú vám ďalšie štyri reštaurácie a la carte tematicky zamerané. Hotelový servis je na špičkovej úrovni, preto pokiaľ sa radíte medzi náročných cestovateľov, ste na správnom mieste, či už preferujete bufet v hlavnej reštaurácii, ázijskú kuchyňu Adam & Eve, miestne špeciality v Seselwa alebo stredomorské pochúťky v reštaurácii Helios.

K dokonalému odpočinku prispeje relax pri bazéne s vyhliadkou na zelené kopce s bujnou vegetáciou, niekoľko druhov víriviek pod modrým nebom a profesionálna masáž prírodnými olejmi vlastnej značky v najväčšom SPA centre v Indickom oceáne o ploche 500 m2.

Ak ste milovníci adrenalínu, určite nevynechajte nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy na zip line tropickým pralesom priamo pri severnej pláži v hotelovom areáli! Pri pohľade z výšky na farebný svet sa všetky vaše starosti ľahko rozplynú! A rodiny s deťmi určite ocenia detský klub alebo aj výbeh korytnačiek obrovských, ktoré je možné každý deň kŕmiť.

Keďže je rezort pomerne veľký, je možné pre pohyb v rámci areálu využiť kvadlovú dopravu v podobe hotelových bugín alebo si požičať bicykel a byť úplne nezávislý na hotelovej doprave (vily majú bicykle k dispozícii zadarmo).

Kategória a vybavenie izby

Constance Ephelia Resort predstavujú krásne zariadené apartmány a obľúbené vily. Vyberať môžete z dvoch typov apartmánov (junior a senior) a štyroch typov viliek (rodinné, plážové, hillside v kopci a prezidentské).

Štandardným vybavením je klimatizácia, stropný ventilátor, prístup k bezplatnej wi-fi, LCD televízia, CD a DVD prehrávač, Mac mini a napájacia stanica pre iPod, telefón, mini-bar, trezor, fén a 24 hodinová izbová služba.

Pláž a more

Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláží s jemným bielym pieskom. Na pokojnejšej južnej je plytké more a lehátka sú umiestnené viac v zeleni, zatiaľ čo severná je lepšia na plávanie a disponuje lehátkami priamo na pláži. Rezort je situovaný v nedotknutej oblasti západného pobrežia Mahé pri morskom národnom parku Port Launay. K dispozícii sú dve centrá vodných športov - na každej pláži jeden.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Constance Ephelia ponúka stravovanie predovšetkým formou polpenzie, za príplatok je možná aj plná penzia. Jedlá sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii, možno si však rezervovať aj niektorú zo špecializovaných reštaurácií, na výber ich je celkom päť. Pre deti je tu pripravené pestré detské menu.

Corossol „Live“ zastupuje hlavnú reštauráciu rezortu, kde sa jedlá podávajú formou bufetu s pokrmami z rôznych svetových kuchýň. Pre večere je typické tzv. live cooking a tematické zameranie bufetu. Hostia sa môžu usadiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Helios „Mediterranean“ je neformálna elegantná reštaurácia umiestnená v blízkosti južnej pláže. Jej hlavným prvkom je obrovská pec na drevo. Formou bufetu sa tu podávajú obedy s jedlami ovplyvnenými kuchyňou južného Francúzska, Talianska, Španielska, Maroka, Libanonu a ďalších krajín. Počas večere sa pokrmy podávajú formou a la carte menu.

Reštaurácia Adam & Eve „Ethnic Grill“ na južnej pláži sa nachádza priamo vedľa Junior apartmánov. Jedným z charakteristických rysov tejto reštaurácie je otvorená kuchyňa. Koncept sa zameriava na chute juhovýchodnej Ázie s dôrazom na malajzijskú, thajskú, singapurskú a indonézsku kuchyňu. Na obed a večeru si hostia môžu vybrať z a la carte menu.

Cyann „Signature cuisine“ predstavuje modernú a vysoko kvalitnú reštauráciu unikátnu nielen svojím dizajnom. Nachádza sa v severnej časti rezortu na vyvýšenom mieste, a tak sa tu hosťom otvára úžasný pohľad na prímorský národný park Port Launay. Počas obeda ponúka neformálnu atmosféru a rozmanitý výber sushi a ľahkých pokrmov. Na večere sa reštaurácia premení na elegantné miesto. Ponuka pokrmov potom zahŕňa výberové špeciality, v ktorých sa snúbi presnosť francúzskych kulinárskych techník a ľahkosť miestnej a ázijskej kuchyne. Vo vínnej pivnici nájdete širokú ponuku najlepších archívnych vín z celého sveta.

Ponuku reštaurácií uzatvára Seselwa „Cuisine des Iles“, ktorá sa vyznačuje živou atmosférou a výhľadom na prekrásnu severnú pláž. Raňajky sú podávané formou bufetu pre hostí ubytovaných v Senior suitách a vilách. Na obed a večeru reštaurácia ponúka kreolské špeciality a morské plody, ktoré sú grilované priamo pred vašimi zrakmi. Obedy a večere sú podávané formou výberu z menu a la carte.

Príjemné chvíľky a gastronomické zážitky na vás čakajú aj v piatich hotelových baroch. Po večeroch tu hrá živá hudba, a pokiaľ radi tancujete, budete miestnou atmosférou nadšení.

Zee bar je otvorený po celý deň až do neskorého večera a ponúka rozmanitý výber nápojov a kreatívny sortiment koktailov. Počas dňa je to aj miesto, kde si môžete vychutnať drobné občerstvenie napríklad s čerstvým mojito. Večer si užijete každodenné tematické noci so živou hudbou v neformálnej a uvoľnenej atmosfére.

Helios bar ponúka klasický výber nápojov a koktailov. V príjemnom prostredí pozdĺž bazéna si môžete vychutnať aperitív pred jedlom v reštaurácii.

Adam & Eve bar je súčasťou rovnomennej reštaurácie s výhľadom na bazén a smerom na pláž. V tomto bare si môžete užiť výber nápojov a koktailov po celý deň.

Seselwa bar sa nachádza priamo na krásnej severnej pláži. Je súčasťou rovnomennej reštaurácie a môžete si tu vychutnať vychladené pivo, tropické koktaily alebo široký výber domácich rumov pri počúvaní kreolských melódií.

Cyann bar ponúka jedinečný výber koktailov, ginov a saké v rámci rovnomennej vyhlásenej reštaurácie. Zastupuje tiež miesto, kde si môžete vychutnať pohár vína, špeciálne vybraného tunajším someliérom. Vyhlásená vínna pivnica ponúka cez 26 000 fliaš s 1 200 referenciami z viac ako 250 vinárstiev.

Kabana bar sa nachádza na severnej pláži, priamo pred prístavom Port Launay. Ide o príjemné, živšie miesto s klasickým výberom nápojov a koktailov. V blízkosti sú tiež umiestnené ihrisko na bocci, šachovnica, plážový volejbal, bedminton a detské ihrisko.

Doprava do hotela

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, ktorý sa volá Mahé, kde sa nachádza aj Váš hotel Constance Ephelia Resort. Akonáhle sa dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzdvihnutí a prevezení autom do hotelového rezortu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Hotel má aj vlastný heliport!

Jazda autom z letiska do hotela trvá 40 min.

Cesta autom z hotela do hlavného mesta Victoria trvá 40 min.

Kategória a vybavenie izby Constance Ephelia Resort

Constance Ephelia Resort predstavujú krásne zariadené apartmány a obľúbené vily. Vyberať môžete z dvoch typov apartmánov (junior a senior) a štyroch typov viliek (rodinné, plážové, hillside v kopci a prezidentské).

Štandardným vybavením je klimatizácia, stropný ventilátor, prístup k bezplatnej wi-fi, LCD televízia, CD a DVD prehrávač, Mac mini a napájacia stanica pre iPod, telefón, mini-bar, trezor, fén a 24 hodinová izbová služba.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Junior (62 m²) sa nachádza v južnej časti rezortu. Majú veľkú manželskú posteľ, priestrannú obývaciu časť a luxusnú kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom a dvojitým umývadlom. Pohodlne sa tu ubytuje jeden pár alebo rodina s jedným dieťaťom. Rezort má k dispozícii aj niekoľko vzájomne prepojiteľných Junior Suite.

Senior Suite

Senior Suite fotoSenior Suite

Senior Suity (80 m²) sa nachádzajú v severnej časti rezortu vo viacerých poschodových domčekoch. Predstavujú priestranné a luxusne zariadené miestnosti, ku ktorým je pripojená preslnená terasa s posedením. Interiér je vybavený rovnako, ako pri apartmánoch Junior. Rezort má k dispozícii aj niekoľko vzájomne prepojiteľných Senior Suite.

Beach Villa

Beach Villa fotoBeach Villa

Beach Villas (240 m²) s jednou spálňou sa nachádzajú na severnej pláži. Každá z víl je priestranne navrhnutá a štýlovo zariadená. Tešiť sa môžete na priestrannú spálňu, kúpeľňu s vaňou, terasu na relaxáciu a vlastný bazén. Ku každej vile sú zadarmo k dispozícii bicykle.

Beach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas - 2 bedrooms fotoBeach Villas - 2 bedrooms

Beach Villas (370 m²) sa nachádzajú len kúsok od jednej z najkrajších pláží na Seychelách. Zaspávať tu budete za zvukov oceánu. K dispozícii hostia majú vlastný bazén a dvor s posedením. Vily majú dve spálne. Ku každej vile sú zadarmo k dispozícii bicykle.

Family Villas - 2 bedrooms

Family Villas - 2 bedrooms fotoFamily Villas - 2 bedrooms

Family Villas (330 m²), dvojizbové vily s priestrannou en-suite kúpeľňou, súkromným bazénom a terasou pre relaxáciu, ponúkajú súkromie pre celú rodinu. Samozrejmosťou sú bicykle ku každej vile.

Family Villa - 3 bedrooms

Family Villa - 3 bedrooms fotoFamily Villa - 3 bedrooms

Family Villas (350 m²) ponúkajú súkromie pre celú rodinu. Priestranne navrhnuté a štýlovo zariadené vily sa skladajú z troch spální (jedna hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a dve ďalšie spálne zdieľajúce jednu kúpeľňu). Vo dvore sa nachádza súkromný bazén a tiež vonkajší jedálenský altánok. Samozrejmosťou sú bicykle ku každej vile.

Hillside Villas

Hillside Villas fotoHillside Villas

Hillside Villas (120 m²) ponúkajú luxusné ubytovanie iba pre dospelých. Vily predstavujú jedinečný koncept ubytovania vďaka umiestneniu vo svahu a prispôsobeniu okolitým žulovým horninám. Vily ponúkajú panoramatické výhľady na tropický prales a nekonečný Indický oceán. Pre jednoduchšiu dopravu patrí k vilám aj bezplatné elektrické golfové vozidlo buggy.

Hillside Vila - 2 bedrooms

Hillside Vila - 2 bedrooms fotoHillside Vila - 2 bedrooms

Priestrannejšie Hillside Villas (220 m²) disponujú dvoma spálňami. Vily predstavujú jedinečný koncept ubytovania vďaka umiestneniu vo svahu a prispôsobeniu okolitým žulovým horninám. Vily ponúkajú panoramatické výhľady na tropický prales a nekonečný Indický oceán. Pre jednoduchšiu dopravu patrí k vilám aj bezplatné elektrické golfové vozidlo buggy.

Presidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa - 3 bedrooms fotoPresidential Villa - 3 bedrooms

Presidential Villa (980 m²) je tým najluxusnejším priestorom, ktorý Constance Ephelia ponúka. Hosťom poskytuje úžasný výhľad vďaka svojej pozícii v kopci. Panoramatické pohľady si môžete užívať zo slnečnej terasy alebo bazéna, ktorého hladina akoby preteká cez okraj. Pohodlne sa tu ubytuje až šesť osôb vďaka trom spálňam. Prezidentská vila má vlastnú posilňovňu, súkromný parný kúpeľ a saunu, dva bazény, terasu a jedálenský altánok.

Pláž a more

Celý komplex sa rozprestiera pozdĺž dvoch nádherných pláží s jemným bielym pieskom. Na pokojnejšej južnej je plytké more a lehátka sú umiestnené viac v zeleni, zatiaľ čo severná je lepšia na plávanie a disponuje lehátkami priamo na pláži. Rezort je situovaný v nedotknutej oblasti západného pobrežia Mahé pri morskom národnom parku Port Launay. K dispozícii sú dve centrá vodných športov - na každej pláži jeden.

Profi foto hotelu Ephelia Resort *****

Naše fotky hotela Ephelia Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Constance Ephelia Resort

Constance Ephelia ponúka stravovanie predovšetkým formou polpenzie, za príplatok je možná aj plná penzia. Jedlá sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii, možno si však rezervovať aj niektorú zo špecializovaných reštaurácií, na výber ich je celkom päť. Pre deti je tu pripravené pestré detské menu.

Corossol „Live“ zastupuje hlavnú reštauráciu rezortu, kde sa jedlá podávajú formou bufetu s pokrmami z rôznych svetových kuchýň. Pre večere je typické tzv. live cooking a tematické zameranie bufetu. Hostia sa môžu usadiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Helios „Mediterranean“ je neformálna elegantná reštaurácia umiestnená v blízkosti južnej pláže. Jej hlavným prvkom je obrovská pec na drevo. Formou bufetu sa tu podávajú obedy s jedlami ovplyvnenými kuchyňou južného Francúzska, Talianska, Španielska, Maroka, Libanonu a ďalších krajín. Počas večere sa pokrmy podávajú formou a la carte menu.

Reštaurácia Adam & Eve „Ethnic Grill“ na južnej pláži sa nachádza priamo vedľa Junior apartmánov. Jedným z charakteristických rysov tejto reštaurácie je otvorená kuchyňa. Koncept sa zameriava na chute juhovýchodnej Ázie s dôrazom na malajzijskú, thajskú, singapurskú a indonézsku kuchyňu. Na obed a večeru si hostia môžu vybrať z a la carte menu.

Cyann „Signature cuisine“ predstavuje modernú a vysoko kvalitnú reštauráciu unikátnu nielen svojím dizajnom. Nachádza sa v severnej časti rezortu na vyvýšenom mieste, a tak sa tu hosťom otvára úžasný pohľad na prímorský národný park Port Launay. Počas obeda ponúka neformálnu atmosféru a rozmanitý výber sushi a ľahkých pokrmov. Na večere sa reštaurácia premení na elegantné miesto. Ponuka pokrmov potom zahŕňa výberové špeciality, v ktorých sa snúbi presnosť francúzskych kulinárskych techník a ľahkosť miestnej a ázijskej kuchyne. Vo vínnej pivnici nájdete širokú ponuku najlepších archívnych vín z celého sveta.

Ponuku reštaurácií uzatvára Seselwa „Cuisine des Iles“, ktorá sa vyznačuje živou atmosférou a výhľadom na prekrásnu severnú pláž. Raňajky sú podávané formou bufetu pre hostí ubytovaných v Senior suitách a vilách. Na obed a večeru reštaurácia ponúka kreolské špeciality a morské plody, ktoré sú grilované priamo pred vašimi zrakmi. Obedy a večere sú podávané formou výberu z menu a la carte.

Príjemné chvíľky a gastronomické zážitky na vás čakajú aj v piatich hotelových baroch. Po večeroch tu hrá živá hudba, a pokiaľ radi tancujete, budete miestnou atmosférou nadšení.

Zee bar je otvorený po celý deň až do neskorého večera a ponúka rozmanitý výber nápojov a kreatívny sortiment koktailov. Počas dňa je to aj miesto, kde si môžete vychutnať drobné občerstvenie napríklad s čerstvým mojito. Večer si užijete každodenné tematické noci so živou hudbou v neformálnej a uvoľnenej atmosfére.

Helios bar ponúka klasický výber nápojov a koktailov. V príjemnom prostredí pozdĺž bazéna si môžete vychutnať aperitív pred jedlom v reštaurácii.

Adam & Eve bar je súčasťou rovnomennej reštaurácie s výhľadom na bazén a smerom na pláž. V tomto bare si môžete užiť výber nápojov a koktailov po celý deň.

Seselwa bar sa nachádza priamo na krásnej severnej pláži. Je súčasťou rovnomennej reštaurácie a môžete si tu vychutnať vychladené pivo, tropické koktaily alebo široký výber domácich rumov pri počúvaní kreolských melódií.

Cyann bar ponúka jedinečný výber koktailov, ginov a saké v rámci rovnomennej vyhlásenej reštaurácie. Zastupuje tiež miesto, kde si môžete vychutnať pohár vína, špeciálne vybraného tunajším someliérom. Vyhlásená vínna pivnica ponúka cez 26 000 fliaš s 1 200 referenciami z viac ako 250 vinárstiev.

Kabana bar sa nachádza na severnej pláži, priamo pred prístavom Port Launay. Ide o príjemné, živšie miesto s klasickým výberom nápojov a koktailov. V blízkosti sú tiež umiestnené ihrisko na bocci, šachovnica, plážový volejbal, bedminton a detské ihrisko.

Šport a wellness hotela Ephelia Resort *****

Pre hostí rezortu je bezplatne k dispozícii plne vybavená telocvičňa, tenisové a squashové kurty a široká ponuka vodných športov ako napríklad Pedalos®, katamarán, windsurfing a kajaky.

Medzi platené aktivity patrí rybárčenie, potápanie (PADI), prenájom tenisového vybavenia, tenisové lekcie a kurzy jogy, zapožičanie bicyklov, horolezecká stena a zips line.

Využívať môžete aj štyri hotelové bazény.

Pokiaľ športu práve neholdujete, vo voľných chvíľach môžete navštíviť päť butikov s oblečením, ďalej vám bude k dispozícii rozmanitá ponuka seychelského umenia a ručne vyrábaného tovaru. Exkluzívnou službou je „Constance creations“, kde si hostia rezortu môžu vytvoriť svoj vlastný parfum, mydlo a telové mlieko.

Pokiaľ túžite po chvíľke dokonalého pokoja, zájdite si do kúpeľov Spa de Constance. Ich rozloha je 6000 m² a sú umiestnené priamo uprostred nádherných tropických záhrad.

Deti v hoteli Ephelia Resort *****

Perfektne strávený čas tu zažijú aj najmenší návštevníci. Pre tých je pripravený Kid's club, multifunkčný priestor zložený z herne a jedálne. Na deti tu čakajú vnútorné aj vonkajšie aktivity. Denný program je tvorený pod vedením profesionálnych zamestnancov a detské menu si môžete vyžiadať na mieste.

Súčasťou hotela je korytnačia farma, kam môžu hostia prísť a pozorovať kŕmenie. Deti môžu medzi korytnačky vojsť, nakŕmiť ich a odfotiť sa s nimi.

Doprava do hotela Constance Ephelia Resort

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, ktorý sa volá Mahé, kde sa nachádza aj Váš hotel Constance Ephelia Resort. Akonáhle sa dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzdvihnutí a prevezení autom do hotelového rezortu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Hotel má aj vlastný heliport!

Jazda autom z letiska do hotela trvá 40 min.

Cesta autom z hotela do hlavného mesta Victoria trvá 40 min.

Mapa - Constance Ephelia Resort

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Ephelia Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Ephelia Resort *****

Pláž
9.3
Ubytovanie
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.4
83 hodnotenie
Pláž
9.1
Ubytovanie
9.5
Strava
9.3
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.3
35 hodnotenie
Pláž
9
Ubytovanie
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
7 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
9.5
Strava
9.6
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
11 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.4
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
30 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
0
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
10
3 hodnotenie
Rodina s deťmi
Štúrovo
Datum recenze:
15. 04. 2024
Datum pobytu:
31. 03. - 12. 04. 2024
Průměr
8.2
Pláž
6
Ubytovanie
8
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Krásne veľké izby pekne zariadené (boli sme na severnej strane v senior suite). Zdarma nemotorizované vodné športy. Velkym plusom nadržky na vodu pri pláži,mohli sme si zbehnúť hocikedy načapovať. Strava top! Najlepšie dezerty -) Pláž dobrá, ale tiež zlá viditelnost. Asi to bolo tym,ze sem tam prsalo a voda sa pomutila. Velke plus tiez,ze sme dostali taku menšiu miestnosť na čakanie na izbu, keďže sme prišli už ráno s izby boli hotove poobede. Mohli sme si zložiť veci,osprchovať sa..
Keď sme chceli isť do hlav. restauracie, kde bol bufet.styl,museli sme kazde rano 15 minut slapat na druhu stranu. Sem tam sme chytili golfove auticko, ale velakrat hlavne v dazdi trebalo dlho čakať. Je to trošku rušnejšia pláž, obľúbená pre domácich a veľakrát tam vykrikovali a púšťali si hlasnú hudbu. Ale nás to tak nerušilo. Šli sme trošku ďalej,pláž je dosť veľká. Čo nám najviac pokazilo dovolenku, bolo počasie. I keď sme boli mimo dažďoveho obdobia, lialo nam kazdy den,asi aj kvôli horám.
Rodina s deťmi
Praha 10
Datum recenze:
14. 03. 2024
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2024
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Líbilo se nám umístění hotelu v krásné tropické zahradě. Areál je skutečně obrovský. V ohrádce lze pozorovat a v dané časy i krmit želvy obrovské. Lze podniknout spoustu výletů pěšky v rámci resortu i jeho okolí. Na jižní straně, kde jsou Junior Suity, je několik krásných bazénů a mělké a klidné moře (lze jít bez bot do vody). Na severní straně je pro hotelové hosty pouze jeden bazén a v době našeho pobytu tu hodně foukalo a moře bylo divoké.
Vybavení Junior Suity už poněkud zastaralé. Ale vše vynahrazuje venkovní prostředí. Určitě doporučujeme vzít sebou repelent.
Rodina s deťmi
Kamenice nad Lipou
Datum recenze:
22. 12. 2023
Datum pobytu:
17. 11. - 03. 12. 2023
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
úžasná dovolena především pro vnoučata
Rodina s deťmi
Praha 1
Datum recenze:
27. 02. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 18. 02. 2023
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Špičkový resort v krásném prostředí, skvělé koupání, velmi pozorný personál, několik restaurací vysoké úrovně.
Staršia dvojica
Brno
Datum recenze:
10. 09. 2022
Datum pobytu:
27. 08. - 05. 09. 2022
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Úžasný hotelový komplex bez monstrózní centrální budovy, zasazený do tropické přírody.Ubytování v několika typech bungalovů, max. ve dvoupodlažních budovách, jak v botanické udržované zahradě. Skvělý hotelový servis, prvotřídní kuchyně v několika oddělených restauracích po areálu, tematické kulinářské večery se zaměřením na několik zemí, pitnou vodou zdarma. Volit severní stranu komplexu, kde je moře i pobyt na pláži o poznání příjemnější. Přeprava z/na letiště, hotelový servis, stravování- 5*.
Dost drahé míchané a alkoholické nápoje nad rámec polopenze. Kdo má v oblibě hotely často pořádané „tematické kulturní večery“, tak to tady naštěstí nebylo - pro někoho to může být jako (-).
Staršia dvojica
Praha 4
Datum recenze:
09. 08. 2022
Datum pobytu:
22. 07. - 31. 07. 2022
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel na krásném místě a řekla bych že i na nejhezčím na Mahé (projeli jsme celý ostrov). Hotel hodně rozlehlý ale to je právě jedinečné..... my jsme s tím počítali a nebylo nic, co by nás negativně překvapilo ( např. odliv na jižní pláži, více mraků, které přitahují hory národního parku, vítr který na jihu fouká.....).
Nic.
Staršia dvojica
Klínec
Datum recenze:
10. 07. 2022
Datum pobytu:
28. 06. - 07. 07. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělý resort, vynikající poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Restaurace a spa byly excelentní. Velmi dobré možnosti jak pro relaxační, tak pro aktivní dovolenou jako uvnitř, tak i mimo resort.
Mladšia dvojica
Praha
Datum recenze:
08. 06. 2022
Datum pobytu:
21. 05. - 01. 06. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný, klidný hotel v překrásné přírodě a u dvou krásných pláží. Velmi oceňujeme příjemný a ochotný personál a celkové služby hotelu.
Rodina s deťmi
Praha 1
Datum recenze:
15. 02. 2022
Datum pobytu:
03. 02. - 12. 02. 2022
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvělý rezort, komfortní ubytování, krásná příroda, výborné koupání. Personál mimořádně vstřícný. Vřele doporučuji. z.s.
Staršia dvojica
Postupice
Datum recenze:
07. 02. 2022
Datum pobytu:
17. 01. - 26. 01. 2022
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Personal a sluzby skvele, polo has hotelu a plaz paradni
Predrazene napoje
Staršia dvojica
Praha 6
Datum recenze:
21. 09. 2021
Datum pobytu:
08. 09. - 17. 09. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V hotelu Constance Ephelia jsme si připadali jako v ráji, je tu krásná příroda, skvělá severní pláž, vhodná na plavání. V hotelu funguje pět restaurací, vyzkoušeli jsme tři, jídlo bylo výborné. Personál je velice ochotný a milý. V době Covidu je hotel bezpečný, skvěle zvládají všechna opatření tak, že to hosty neobtěžuje.
Děkuji Jindřišce Jelínkové za zajištění pobytu, vše bylo skvěle zorganizované.
Nic.
Staršia dvojica
Plzeň
Datum recenze:
10. 08. 2021
Datum pobytu:
06. 07. - 15. 07. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Přístup Ing. Zbořilové před realizací zájezdu i při jejím trvání, promptní reakce při možných problémech, informace se znalostí prostředí, její zájem a feedback. Partnerská agentura Mason´s Travel poskytovala bezkonkurenční služby. Veškeré hotelové služby byly vynikající.
Seychelly jsou opravdu ráj na zemi.
Na začátku jsme vypadli z databáze a museli jsme platit kartou, i když jsme měli slíbeno připisovat cenu nápojů na účet pokoje. Po intervenci Ing. Zbořilové bylo vše v pořádku.
Staršia dvojica
Litoměřice
Datum recenze:
08. 06. 2021
Datum pobytu:
26. 05. - 05. 06. 2021
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tento hotelový komplex mohu jenom vřele doporučit - nádherná poloha celého komplexu v zeleni, perfektní služby - milý a slušný personál, velmi dobrá kuchyně-pestrá strava na snídani-bohatý výběr ovoce a i pestrá strava na večeři. Velmi dbali na protiepidemická opatření. Doporučuji využít SPA centrum - úžasné masáže a procedury, výlet helikoptérou okolo ostrova - heliport je v areálu hotelu. Cena za pobyt odpovídá službám hotelu - ubytování je ve vkusně zařízeném pokoji - každý den úklid pokoje
Rodina s deťmi
Třebíz
Datum recenze:
31. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 05. - 28. 05. 2021
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvely personal,vyborne se o nas vsichni starali.Skvele zvladnuta celkova situace,vzhledem ke slozite dobe.Jen velmi predrazene napoje,vzhledem k cenam mimo resort.
Rodina s deťmi
Praha 1
Datum recenze:
12. 03. 2020
Datum pobytu:
26. 02. - 08. 03. 2020
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Špičková destinace, zvláště v jarních měsících, krásná příroda, pěkné koupání, teplé a stabilní počasí. Pestrá a kvalitní strava.
Staršia dvojica
Bratislava
Datum recenze:
26. 11. 2019
Datum pobytu:
15. 11. - 24. 11. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Výborná poloha hotela v krásnej tropickej prírode výborne udržiavanou obrovskou záhradou a s krásnou severnou plážou s jemným bielym pieskom. Množstvo aktivít v areáli hotela. Výborné hotelové služby a upratovanie na izbe.
Z izieb prakticky nemožný priamy výhľad na more a pomerne tmavá izba so slabým osvetlením. Nepríjemné (aj keď nevyhnutné) postreky proti komárom a niekedy aj mimo stanoveného (plánovaného) času. Zaslanie dokumentov na dovolenku kuriérom je možno v niektorých prípadoch zbytočné, odporúčam ponúknuť klientom aj možnosť vyzdvihnúť si ich priamo v kancelárii Deluxea.
Staršia dvojica
Praha 5
Datum recenze:
19. 08. 2019
Datum pobytu:
07. 08. - 17. 08. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Skvělé jídlo i služby, příjemní lidé, spousta aktivit v resortu
V hotelu poddimenzovaný Departure lounge (kazí to dojem). Končí se snídaní i při večerním odjezdu.
Rodina s deťmi
Šoporňa
Datum recenze:
10. 06. 2019
Datum pobytu:
29. 05. - 07. 06. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dokonalé
Staršia dvojica
Žilina
Datum recenze:
13. 04. 2019
Datum pobytu:
03. 04. - 11. 04. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Všetko v hoteli bolo OK.
Jeden väčší problém bol s Vašou partnerskou spoločnosťou. Objednali sme si výlet do Viktórie
so šnorchlovaním v okolí. Po príchode do Viktorie nám oznámili,
že sa šnorchlovať nedá lebo je odliv. To by sa nemalo stať, veď
hodina odlivu je vždy známa.
Mladomanželia
Brno
Datum recenze:
21. 06. 2018
Datum pobytu:
18. 05. - 27. 05. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Prostorný komplex, takže máte dost soukromí, velký výběr restaurací, sportovní vyžití - potápěčské centrum, zipline, horolezecká stěna
Mladšia dvojica
​Brno
Datum recenze:
08. 06. 2018
Datum pobytu:
28. 04. - 13. 05. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
-
Cena / Kvalita
-
Služby Deluxea
-
Ráda bych Vám touto cestou za sebe i manžela chtěla poděkovat , vše proběhlo jak mělo (až na malé nedostatky, ale ty jsme si vyřešili na místě s místní cestovkou).
Lety/hotely/ krásné místo ! Můžeme jen doporučit :-) , také chci poděkovat Vám za realizaci!
Mějte krásný den a níže posílám pár fotek, neb ve smlouvě to tuším máme uvedeno :-)
Přeji jen samé spokojené zákazníky!
ps. pro nás jako golfisty i velmi krásné golfové hřiště!

Mladšia dvojica
Brušperk
Datum recenze:
15. 03. 2018
Datum pobytu:
22. 02. - 08. 03. 2018
Průměr
7.7
Pláž
7
Ubytovanie
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
9
Velmi pěkný hotel, lepší než na fotkách, jižní má velmi málo vody - po kolena , severní je super , můžete šnorchlovat - krásné rybičky . Hotel má buggi, které Vás vozí na pokoj a po areálu resortu. Mangrovové lesy , spousta zeleně. Jídlo velký výběr a dobré . Velmi drahé nápoje . personál v pohodě.
Rodina s deťmi
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
31. 01. - 09. 02. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherné ubytování,milí lidé,nejúžasnější jídla,a příroda jako z pohádky.
V tuto dobu trocha mraků byla, ale sluníčka také dost.
Rodina s deťmi
Turnov
Datum recenze:
04. 12. 2017
Datum pobytu:
17. 11. - 30. 11. 2017
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Vynikající služby, ubytování i stravování.
Obě pláže, jak jižní, tak i severní byly velice pěkné.
Ubytování v blízkosti hlavní budovy bylo příjemné,
takže jsme měli všude velice blízko. Tímto děkuji cestovní
kanceláři Deluxea.
Rodina s deťmi
Datum recenze:
22. 09. 2017
Datum pobytu:
26. 08. - 05. 09. 2017
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Organizačně vše klaplo , personál hotelu optimistický až mi to připadalo nenormální , ale je to obrovské plus.
prostě na dovolené se nám libilo a budeme vzpomínat jenom pozitivně.
nevybavuji si co by bylo špatně
Staršia dvojica
Vilémov
Datum recenze:
13. 12. 2016
Datum pobytu:
28. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytovanie
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
9
Organizace klapalo skvěle, až na závěr, kdy jsme byli o půl hodiny vyhnáni z hotelu dříve, než bylo v plánu a navíc nám nedali snídani. Jinak pochvala, kromě drobností jako např. každodenní rostliny ve vodě a na kraji moře.
Mě by se líbila příště plná penze, neboť za pití jsem zaplatil dalších 30 tisíc Kč navíc, protože je tam neúměrně draho.
Rodina s deťmi
Datum recenze:
07. 11. 2016
Datum pobytu:
24. 10. - 02. 11. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Lepší je mít severní pláž a senior suite. Mnohem více vody na plavání. :) Naprosto nepřekonatelná strava.
Mladšia dvojica
Dolná Ždaňa
Datum recenze:
23. 09. 2016
Datum pobytu:
12. 09. - 21. 09. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ak by som to v skratke zhodnotil, bola to super dovolenka, bez akýchkoľvek kompilkácii. Bolo mi doporučené aby som prišiel po novom roku. Pre domácich je tam teraz zima. To viete, nočné teploty iba okolo 25 °C :-) . Ja si, ale myslim, že tento termín je veľmi dobrý. Teploty veľmi príjemné na všetky aktivity. Veľká Vďaka vám Veronika za sprostredkovanie dovolenky, tip na La Dique a starania sa o všetky moje požiadavky.
Mladšia dvojica
Prievidza
Datum recenze:
09. 06. 2016
Datum pobytu:
25. 05. - 06. 06. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Uzasný rezort, skvelí ludia, krásna plaž a stasne vela moznosti ci cestovatelských, alebo len oddychových na tom prekrasnom ostrove Mahe. Odporucam tiež navstiviť ostrovy Praslin a La digue. Požicat si bicykle a prejst po ostrove. Výstup na Morne Blanc, ci Tea factory. Lepsia plaž aj ubytovanie je na North beach. Jednou vetou: Seyschelly su RAJOM na ZEMI. To musite len vidiet.
Staršia dvojica
Kralupy nad Vltavou
Datum recenze:
25. 01. 2016
Datum pobytu:
13. 01. - 24. 01. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosto decentni hotel, dokonalé soukromí , naprostý klid (až moc velký - nepočítejte s večerní zábavou ). Poloprazdna pláž, konečně hotel kde se dodržuje stolování a dress code.
V ceně NENÍ žádné pití . Voda 0.7 l 200 -900 Kč , pivo 0.26 l 220, vino 1300 - 6000, 0,4 vodka 320, presso 120, sendvič 500 - 700. Největší rána, ale kokos na pláži za 560 Kč . Venku i za 40 .
Staršia dvojica
Praha 6
Datum recenze:
16. 07. 2015
Datum pobytu:
17. 06. - 02. 07. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Hotel Constance Ephelia je krásný, okolí hotelu je nádherné. Krásné pláže, skvělé jídlo a velmi příjemný personál. Doporučuji tento hotel.
Staršia dvojica
Návsí
Datum recenze:
20. 11. 2014
Datum pobytu:
10. 11. - 18. 11. 2014
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Personál
10
Nádherný hotel, skvělé místo, klid, pohoda. Na 100 % doporučuji jako úžasnou dovolenou.
K záporům naší dovolené patři pouze načasovaná strava, tzn. přijedete v cca 8.00 hodin ráno na hotel a dostanete večeři v 18.30 a naopak, odjíždíte z hotelu ve 20.00 a končíte snídani v cca 10.00.
Rodina s deťmi
Čáslavice, okr. třebíč
Datum recenze:
23. 10. 2014
Datum pobytu:
02. 10. - 11. 10. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Seychelly jsou nejlepší dovolenou. Volaříci

Ohlasy klientov DELUXEA

Ephelia a Lemuria - ráj na zemi. :)

Seychely , datum dovolené: 31. 10. 2021 - 12. 11. 2021, hodnocení ze dne: 14. 11. 2021

Dobrý večer,

vrátili jsme se do nějakého šeda a zimy, musím říct, že všechny ty odstíny modré a zelené mi už teď chybí :-)
Seychely jsou stručně a výstižně "ráj na zemi". Opravdu krásné prostředí, kde stojí za to, se jet trochu porozhlédnout, protože ta opravdová krása bývá často mimo hotelové rezorty.
Oba hotely jak Ephelia tak i Lemuria jsou pěkné, velmi vkusně zařízené, na moc hezkých místech. Po pravdě, kdybychom bydleli jen v Ephelii, tak by ten pocit ze Seychel nebyl tak hluboký. Constance Ephelia je v každém případě moc pěkný rezort, má hezké pláže, jižní pláž, kde je větší odliv, ale je klidná a severní, kde je vody na plavání dostatek, ale zase je poměrně rušná (alespoň tedy pro nás) někdy i s hlasitější hudbou. Pak ještě další dvě malé pláže, které jsou obtížněji dostupné, je tam člověk sám, ale proudy jsou většinou silné, tedy místo je vhodné spíš na kochání nebo pro typicky Seychelské fotografie s balvany vykukujícími z vody. Jako velkou nevýhodu Ephelie vidím její velikost, rezort je tak moc veliký, že bohužel ztrácí atmosféru ráje a trochu nám tam chyběla ta péče, kterou jsme měli právě na Maledivách. Už tak pomalé přímořské tempo zde bylo ještě pomalejší, chvílemi to působilo až zmateně, číšníci si nás většinou ani nepamatovali a poměrně dlouho jsme na vše v restauracích čekali. Velmi nepřehledné bylo, co je v rámci placené stravy a co se nakonec ukáže na vyúčtování. Málokterý zaměstnanec se zastavil a prohodil pár slov. Jídlo bylo ale pestré a výborné. Velký chaos ovšem byl při opouštění hotelu, to musím říct, že mě trochu překvapilo. Zavazadla bloudila po hotelu skoro hodinu, několikrát jsme se připomínali, protože už na nás čekal odvoz a stejně tak na tom byli i další návštěvníci. Když si to teď tak zpětně uvědomím, tak se nám v rezortu personál stále za něco omlouval. Může to být opravdu tou velikostí anebo jsme se možná trefili do nějakého přechodného období, než se všichni sehrají ... :-) kdo ví. Určitě bych ale Ephelii doporoučila těm, kdo mají rádi spíše velký, rušnější hotel se spoustou aktivit.
Všechno nám ale vynahradil resort Constance Lemuria na Praslinu, jestli je někde ráj na zemi, tak právě tady. Už jen příchod na recepci je takový zážitek, že jsem měla hrdlo sevřené tak, že jsem ani nebyla schopná pozdravit. Překrásné místo, zasazené do přírody tak, že to místy vypadalo, jako by to tam bylo odjakživa a úžasní lidé, personál velmi milý a přátelský. Kuchyně zatím nejlepší, jakou jsme kdy měli. Velký výběr, výborné večeře, kde za šest dní snad nebylo nic 2x. Jako potápěči se mi podmořský život mnohem více líbil právě kolem ostrova Praslin. Více korálů, barev, života a prvně žralok velrybí naživo. Výlet na La Digue si nikdo nemůže nechat ujít. Cestování na kole, opravdu nádherné pláže ... Máme nádherné zážitky jak pod vodou, tak i na pevnině.
Jak píšete, tak jsme s Františekm přemýšleli, jestli by u nás zvítězily Seychely nebo Maledivy. Máme dvě TOP místa a to Dusit Thani a Constance Lemuria :-) Dusit je nepřekonatelný přístupem, vlastní butler má něco do sebe, prostředí je komornější. Lemuria je zase jako ráj pro Adama a Evu. Těžký výběr, u Františka vyhrává Lemuria :-) a já pořád nevím. Tím, že se potápíme máme o zábavu postaráno asi všude. Kdo jen leží na pláži, toho bych asi poslala spíše na Maledivy, moře je čistější (bez vyplavených řas) a péče personálu mi přišla více upřímnější. Kdo rád i něco prozkoumává, toho bych poslala na Seychely (ideálně do Lemurie). Moře je také čisté, ale občas se vyskytují řasy, velmi jemný písek někdy trochu kalí průzračnost, ale jen maličko. Spousty krásných míst pro výlety.
Koukám, že jsem se nějak rozepsala, plna dojmů.
Krásných 11 dní, opět moc děkujeme :-)
L.
Zobrazit více

Constance Ephelia, srpen 2018

Seychely , hodnocení ze dne: 23. 08. 2018

Vážená paní Mlejnská, 

 děkuji za Váš e-mail, dovolená proběhla  podle představ, které jsme před dovolenou mohli mít a  očekávat.  A to mimo jiné také díky Vámi poskytnutým informacím a doporučením. Vždy oceníme, když takové informace jsou  skutečně relevantní a rady a doporučení praktické.

 Dovolenou jsme si užili, ať co do odpočinku tak co do poznání těch míst, která jsme chtěli a mohli navštívit v časovém úseku, který jsme na ostrovech strávili. Po organizační stránce pak nebylo žádných problémů ať již s dopravou do destinace a zpět, tak ani s ubytováním, výlety apod.

 Takže děkujeme Vám osobně, tak CK DELUXEA.

 Následně zašleme i hodnocení hotelu dle Vašeho odkazu.   Námi uvedené bodové hodnocení lze doplnit pouze tím, že hotel je fakt v pěkné lokalitě, v zeleni,  existence dvou pláží je fajn stejně tak spa a doplňkové zájmové činnosti taktéž,  lidé a personál velmi ochotní a vstřícní, jídlo pak vynikající.   Snad jen stěny  mezi  sousedícími  suitami nejsou z nejsilnějších, ale to je skutečně jen dílčí detail.

 Ještě jednou díky a máme za to, že si dovolíme využít Vašich služeb i v budoucnu.

Zobrazit více

Svadba v Patatran Village a svadobná cesta v Ephelia 04/2015

Seychely , hodnocení ze dne: 16. 04. 2015

Dobry den p. Petreje,

Uvodom sa Vam chceme podakovat za sprostredkovanie nasej svadby v raji. 
Cely pobyt bol bezproblemovy a aj cestovanie prebieralo hladko. 
Pre nas jednoznacne vitazi La Digue...prostredie a ludia robia tento malebny ostrov nezabudnutelnym. 
Hotel Patatran splnal vsetky nase predstavy, strava bola vynikajuca a celkovo nam pocas nasho pobytu u nich nic nechybalo.
Okrem svadby budeme mat odtial vela krasnych zazitkov. 
Constance Resort Ephelia je neskutocne krasny rezort v peknom zelenom prostredi, sluzby na velmi vysokej urovni. Tam sme si uzili skutocny relax. 
Pocas nasho vyletu po ostrove sme navstivili aj rezort Kempinski,resp. jeho plaz, a skonstatovali sme, ze sme sa rozhodli spravne pre Epheliu. 
Rozpravali sme sa s manzelkou o svadobnych fotografiach pre Vasu CK a pokial Vasa ponuka stale plati, tak Vam ich radi poskytneme. 
V skratke by sme to zhrnuli asi nasledovne: 
Svadbu sme mali v raji a svadobnu cestu na mieste, kam raj chodieva oddychovat. 
S pozdravom,
Elena a Peter
Zobrazit více

Seychely - Constance Ephelia hotel máj 2013

Seychely , hodnocení ze dne: 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

dakujem za privitanie.

No mali sme sa jednoducho uzasne. Vsetko bolo tak ako sme si predstavovali. Cestovka na Seychellach sa
o nas tiez postarala tak ako to bolo dohodnute. Izba a vybavenie vyborne, co sa tyka sluzieb, casnikom
to niekedy trosku trvalo, ale nebolo to nic co by nas negativne ovplyvnilo. Vase sluzby v buducnosti
velmi radi vyuzijeme ak budeme rozmyslat o podobnej odychovej dovolenke, no a inak mozeme len odporucat.

S pozdravom Peter S.

Zobrazit více

Seychely kombinace ostrovů - hotely La Reserve a Ephelia únor 2012

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Děkujeme za nááádhernou dovolenou v ráji. Oba resorty bez chybičky – La Reserve – malý, klidný, perfektně vedený resort, obsazeno jen asi 17 pokojů, tudíž klid a pohoda. Projeli jsme Praslin hotelovým taxi i busem, a viděli téměř vše. Jeli jsme i na La Digue – tam určitě příště! Ephelia resort – velkorysé, nádherná příroda i perfektně postavený i sladěný resort. Opět velmi málo hostů – paráda. jen CTS nás místo sem dovezla na letiště! Ale to byla drobnost. Viděli jsme i karneval!! Určitě příště jedeme zase – posílejte aktuální ceníky na podzim.

Díky, MUDr Nová.

Zobrazit více

Seychelly - hotel Ephelia Resort prosinec 2011

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den paní Kijenská,

velice Vám děkujeme za spolupráci a zajištění naší dovolené. Byla opravdu báječná, prostředí bylo velmi příjemné. Přestože nám někdy pršelo, resort nabízel tolik možností zábavy, že jsme si to užily podle našich představ a hlavně nabili energii.

S přáním příjemného dne

Ing. Martina Silvarová

Zobrazit více

Seychely - Le Duc, Praslin; Patatran Village, La Digue; Ephelia, Mahé 2.3.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Zdravím po návratu!

Gratuluju ke sňatku a podávám raport z dovolené. Pokoušela jsem se napsat Vám už z Le Duc v Praslinu, abych Vám poděkovala, ale nějak to neodešlo, myslím. Dovolená byla úžasná, výběr hotelů skvělý - každý jiný, asi nejblíž mi byl právě Le Duc, ovšem nádherně položená byla hlavní budovat Patatranu a krásný výhled na moře a na Mahé zase skvělé jídlo a samozřejmě i vysoce luxusní ubytování, i když trošku vše jako ze sci-fi, prostě hotel z dalšího století :-).  Agentura Kreola se starala velmi dobře, vyřešila problém s rozbitým kufrem (manipulace na trajektu) zakoupením nového a ještě doplacením peněz a také skvěle zařídila auto na Mahé z La Digue. Pavouci mi nevadily, kupodivu, ač jsem jich viděla bezpočet, nicméně sympatičtější zvířátka (želvy, karety, rybičky, kaloni) a též úžasná flora a přírodní scenérie zejména na plážích všechno vynahradily.

Byl jen malý problémek s vízem, při odletu nás úřednice upozornila, že jsme v zemi byli o tři dny déle :-).

A pak větší problém, a to s klimatizací v hotelu Ephelia. Nefungovala tak, jak jsme zvyklí, prostě žádné kliknutí na požadovanou teplotu,jako i v předešlém, nesrovnatelně obyčejnějším Patatranu. V noci jsme zvyklí na 22, max. 24 a ono to níž, než 27 obvykle nešlo (když bylo chladněji a pršelo přes den, tak někdy ráno bylo i 24).  :-(. Výsledek byl ten, že k nám každý večer chodili hoteloví zřízenci zkoumat a pozorovat naši klimatizaci, ovšem měli jsme dojem, že to byl takový "folklor". Když jsme zavolali do recepce, pokaždé odpověděli stejně, předpisově.. :-) Sice jsme se dozvěděli od údržbářů, že nejsme se stížnostmi sami, šlo totiž o jiný typ klimatizace, než obvykle bývá, zřejmě experiment v novém hotelu, asi ekologičtější řešení, nevím....Jasně, hotel byl v provozu sotva dva týdny, když jsme tam přijeli, tak lze očekávat, že leccos bude drhnout. Ovšem musela jsem nasadit na noc prášky a zvláště jedna noc, kdy právě v důsledku opravy centrálního systému klimatizace vypnuli na 5 hodin elektřinu, byla k nepřečkání a hlavně nic nevyřešila. Pravda, odpustili nám hotelovou útratu za večerní nápoje, nicméně soudím že proto, že nebyla nijak vysoká, dávali jsme si jen po sklence vína k večeři, někdy i vodu a jednou láhev.

Až se zkonsoliduju (bohužel jsem si přivezla zánět zvukovodu,ale to šnorchlování stálo za to :-)), tak napíšu článek o dovolené dowww.zena-in.cz. :-) A také mohu sloužit radami ostatním budoucím turistům pro pobyt, protože jsme skutečně prolezli ostrovy křížem krážem, na Praslinu pomocí Busu, na La Digue kol a na Mahé auta a prozkoumali úplně všechno.

Jak jste říkala, v Ephelii se skutečně pohybovali lidé maličko více na úrovni, také večer se občas objevily malé večerní a vysoké podpatky, ale normální byly i zcela obyčejná trička a kalhoty u žen, dokonce tam chodil jeden český turista ve žlutých trenýrkách k večeři a nikdo ho nevykázal :-). Ostudu jsme tam nedělali, nakonec člověk se rád nastrojí, v Praze na to není čas a příležtost :-), ale fakt to není nutné. Přiléhavé a "nahaté" šaty a topy taky není problém, jak jste říkala, naopak, ono je tam strašné vedro i večer a to, i když prší.

Než bude článek, tak trochu víc infa pro Vaše zájemce:

Pokud chce někdo třeba jen týden pobýt na jednom ostrově, rozhodně doporučte La Digue, je absolutně nejkrásnější a týden tam byl vlastně krátký, přestože je tak malý. Má úžasnou atmosféru osady kolem přístaviště, na rozdíl od ostatních ostrovů je tam jakoby klasická promenáda, na kterou jsou turisté zvyklí ze středomořských dovolených. Pláže vyrážejí dech (dokonale fotogenický tvar skal a kamenů najdete pouze tam), pralesa a džungle si tam neoficiálně užijete taky, když chcete, a pohybovat se na kole je super. Navíc lze udělat i výlet na ptačí a želví ostrov lodí stejně jako z Praslinu a je tam blízko na ostrov Coco, kde je zdaleka nejlepší šnorchlování. Pro trošku náročnější doporučuju jistě hotel Patatran (akorát nabídka jídla trošku omezená, hlavně snídaně), ale pokoj superior zřejmě, ten náš byl opravdu malinký a výhled z terasy sice úchvatný, ale bez soukromí (terasa blízko cesty a neoplocená). Dokonalé musí být bydlet přímo v hlavní budově.

Na Praslinu v Art Café, která je součástí Le Duc, jsme si užili nezapomenutelný valentinský večer, je to restaurace s úžasnou atmosférou, tu má ostatně celý hotel včetně pokojů. Hodně jsme ocenili, že jsem měli pokoj nahoře, stejně jako v Euphelii, je to mnohem lepší, než mít terasu v podstatě na hotelové zahradě.

A teď speciální info pro ty zájemce o Ephelii, která je hodně luxusní na to, že je finančně dostupná (nemají náhodou záváděcí ceny, než všechno "doladí"???).  V hotelu se cítíte jako v dalším století,  nemá nic společného s kreolskou atmosférou. Zřejmě úmyslně - jde vlastně o ideu lázní, navození absolutního relaxu a klidu (s tím někdy ostře kontrastuje velké množství miminek a batolat, někdy máte pocit, že večeříte v jeslích :-)), i noční bar je takový jako intelektuální (živá hudba = pomalý džez), rozhodně se tam nikdo "nebaví" :-). Je to, jako byste se ocitli asi ve filmu 3D (pozor, neviděla jsem to ještě) z budoucnosti - nejen architekturou, ale i personál připomíná buď roboty nebo "dokonalé" lidi z budoucnosti - tak  nějak se všichni zpomaleně vznáší, usmívají a jednají prostě předpisově, není v nich kreolský temperament, protože to jsou Indové, jak jsme zjistili, téměř všichni. Vše je ale takové trošku jako sterilní, odosobněné, možnábudhistické (ale Thajsko mi to nepřipomíná), takže pro určitý typ bodrých Čechů, nevím nevím :-))). A jelikož pořád hodně české populace kouří, tak něco o tom:  pro závislé kuřáky, kteří kouří non-stop, velký problém na Seychelách obecně. Leckde sice dovolí kouřit pod širým nebem (ale ne, když se tam zrovna jí) a na terasách pokojů (na některých ostrovech se kouřit vůbec nesmí  - např. ten s ptačí reservací), ale  pouze v Le Duc měli  popelníky u bazénu a na terasách pokojů. Ephelie se jimi evidentně nevybavila vůbec (nakonec za 100 a více let bude kouření zřejmě vymýceno :-)) - i když po širým nebem se kouřit prý může a na balkoně taky, jak tvrdili,  když jsem se zeptala. V půli našeho pobytu jsem si všimla improvizované, ale šikovně vyrobené "náhrady" na pár stolcích venku: misky na salát s pískem.  Víte, já jsem původně 5 let studovala gastronomii a pak i externě učila na hotelovce, restaurace a hotely obecně je vlastně můj koníček dodnes, takže trošku profesionální deformace - proto to tak sleduju. Navíc jsem ta generace, která vyrůstala v době, kdy neexistoval žádný stůl bez popelníku nikde, ani v bytech nekuřáků.  A k tomu sice nejsem rozhodně závislá, ale taková ta sváteční kuřačka, prostě to u mě patří k dokonalému požitku a odpočinku :-).  A hlavně vím, že některým mým vrstevníkům by tohle vadilo, mladí už jsou dnes zvyklí kouřit "na stojáka" před hospodama a firmama, kde pracuji, neberou to tak.

Jinak jídlo v E. fakt nepřekonatelné, úúúúúúúúžasné snídaně (dokonce i tmavé a celozrnné pečivo), večer skvělé ryby a spousta zeleniny (v Le Duc a Patatranu skoro žádná).

Vína podávali kvalitní ve všech třech hotelech a ke koupi byla v krámech vína i za sto rupií a moc dobrá, takže pro mě po Thajsku a Kubě milé překvapení.

2.3.2010, Zuzana Hainallová


Zobrazit více

Seychely - Ephelia 23.2.2010

Seychely , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den,

hotel super, služby.....se učí dělat na úrovni, ale snaží se...koupání nic moc, bazén malý, pláž půl dne bez vody (odliv), na druhou pláž dováželi minibusem.

Nám se to líbilo, služeb cestovky jsme nevyužili, protože jsme vyrazili jen na dva výlety a to jsme si pronajali od Sixt Budget auto i s řidičem.

Děkujeme za rychlou organizaci cesty, určitě se na Vás zase obrátíme.

S pozdravem

23.2.2010, M.H.

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Constance Ephelia Resort *****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.