Svadba v zahraničí

Svadba v zahraničí

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Noci v hoteli
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Svadobný balíček
Svadobný fotograf
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena se
svatbou v ráji
- EUR/osoba
Cena na vyžiadanie
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Svadba v zahraničí presne podľa Vašich prianí: Svadba v raji ®

Hľadáte to najlepšie miesto pre svadbu v zahraničí? Povedzte si svoje ÁNO v tieni kokosových paliem na rozprávkovej piesočnatej pláži s bielym pieskom pri šume tyrkysového mora. Začnite svoju spoločnú cestu životom na miestach, ktoré sú oprávnene označované ako raj. Právne platný sobáš môžete prežiť na ostrovoch MauríciusSeychely, v Polynézii na Tahiti, Moorea či Bora Bora, na Fiji alebo na Srí Lanke. Romantický svadobný obrad bez právnej platnosti si užijete na Maledivách. Zabezpečíme pre Vás tie najlepšie služby a celú svadbu v zahraničí zorganizujeme za Vás. Radi by ste bývali v slamenej chalúpke ako z rozprávky, v nadvodnom bungalove alebo v luxusnom hoteli pár krokov od oceánu? Všetko pre Vás s radosťou pripravíme a postaráme sa o Vás.

Svadbu v zahraničí sme sami prežili a poskytneme Vám osobné rady

Prvú svadbu v exotike sme usporiadali v roku 1998 na Seychelách a v roku 2000 na Mauríciu, ako prví v Českej republike. Máme za sebou viac ako 1000 svadieb v raji a každý rok ich pribúda viac ako 100. Poradenstvo a prípravu sobáša v zahraničí berieme zodpovedne, je oveľa zložitejšia ako nákup bežného zájazdu. Svadbu Vám pripraví team 20 špecialistov, ktorí majú skúsenosti so stovkami snúbencov. Poznajú možnosti v destináciách aj hoteloch, ktoré pravidelne navštevujú. Pri niekoľkých svadbách našich klientov sme boli osobne. Naše špecialistky zažili svadbu v zahraničí na vlastnej koži. Zuzana a Petra sa vydávali na Mauríciu, Jindřiška dokonca na Srí Lanke.

Zájazd na kľúč so svadbou presne podľa Vašich prianí

Za dlhé roky vieme, čo svadba v cudzine obnáša, a preto sa venujeme všetkým detailom spojeným s jej organizáciou. Vy len dodáte potrebné dokumenty. Vyhnete sa dlhodobým časovo aj finančne vyčerpávajúcim prípravám, nervozite a zhonu, ktoré sprevádzajú svadby v rodinnom kruhu. Budete mať niečo extra a navyše v kľude. Celú prípravu svadby v zahraničí zariadime na kľúč za Vás. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od vysnívanej rozprávkovej svadby očakávate. Z toho vychádza naše odporúčanie na výber termínu a destinácie. Rokujeme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky. Za dobu našej špecializácie dobre poznáme dopyt náročných klientov z Českej i Slovenskej republiky. Zážitky a skúsenosti párov, ktoré svadbu v zahraničí absolvovali, Vám radi odovzdáme.

České aj Slovenské páry dávajú stále viac prednosť svadbám v raji. V čom spočívajú výhody Svadby v raji ®?

  • budete originálni a prekvapíte svoje okolie
  • prežijete svoj deň úplne bez stresu, všetko zariadi svadobná koordinátorka
  • všetky formality vybavíme za vás, vy len dodáte potrebné dokumenty k nám do cestovnej kancelárie
  • obrad sa môže uskutočniť už o dva týždne na Seychelách alebo za štyri týždne na Mauríciu (od dodania dokumentov)
  • ak chcete romantický únik len vo dvojici, zariadime vám svedkov
  • zaistíme vám zaujímavé zľavy na letenky i ubytovanie a množstvo ďalších výhod
  • zážitky si zostavíte sami - môže to byť pokojná dovolenka na pláži, akčné dobrodružstvo či cesta za poznaním
  • doprajete si kulinárske špeciality miestnej kuchyne
  • zažijete horúce medové týždne pod tropickým slnkom

Destinácie, ktoré sa stanú vašim súkromným rajom

Svadobný obrad vám s potešením sprostredkujeme v nasledujúcich tropických destináciách: na ostrove Maurícius, na Seychelských ostrovoch, v Polynézii, na Maledivách, na Fidži alebo na Srí Lanke. Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru, a pokiaľ sa nemôžete rozhodnúť, radi vám poradíme. Naše špecialistky každú z destinácií osobne navštívili
a navrhnú vám miesta, ktoré prekonajú aj vaše sny o dokonalej svadbe v zahraničí.

Svadba v zahraničí na ostrove Maurícius

Tento nádherný ostrov vulkanického pôvodu sa rozprestiera uprostred Indického oceánu. Má všetky kúzla exotických miest, nenájdete tu žiadne vysoké budovy, zástupy turistov ani stopy po znečistení. Len panenské pláže obklopené koralovými útesmi, blýskavé morské lagúny, nádhernú tropickú prírodu, hotely, ktoré sú v súlade s okolitým prostredím a napriek tomu sa vyznačujú luxusom a komfortom. Ľudia na Mauríciu sú usmievaví, zdvorilí, radi vám poradia aj odporučia tie najlepšie miesta.

More je ideálne na kúpanie, šnorchlovanie aj vodné lyžovanie, ktoré je vo väčšine hotelov zadarmo. Pláže patria k najcennejším pokladom a sú pre svoju kvalitu vyhľadávané na celom svete. Vo vnútrozemí objavíte hory, krátery, husté pralesy, potôčiky, rieky, vodopády, dedinky strácajúce sa v hojnej miestnej vegetácii, mestá v starom koloniálnom štýle, exotické kvety a stromy rastúce z červenej pôdy a všadeprítomné polia s cukrovou trstinou.

Na ostrove Maurícius sme pripravili svadbu aj redaktorke iDNES Sylvii Špačkovej. Viac informácií sa môžete dočítať na tomto odkaze. 

Svadba v zahraničí na Seychelských ostrovoch

Seychelské súostrovie sa vyznačuje predovšetkým flórou a faunou, ktorú inde na svete nenájdete. Nachádza sa v Indickom oceáne a tvorí ho celkom štyridsaťjeden ostrovov, niektoré sú ľudskou rukou nedotknuté. Hlavným ostrovom je Mahé, živý a turistami obľúbený. Nachádza sa tu najmenšie hlavné mesto na svete. Ostrov Praslin je romantickým úkrytom s božským údolím Vallée de Mai a nádhernými plážami. Svätú trojicu Seychel uzatvára La Digue, fotogenický ostrov s jedinečnou rezerváciou L’Union, pirátskym cintorínom a rozprávkovými plážami so žulovými kameňmi.

Rozhodne môžeme odporučiť kombináciu niekoľkých ostrovov - aj tých menej známych, kde nie je nikdy viac ako 50 turistov. Dopravu medzi ostrovmi zaisťujú malé lietadlá, vrtuľníky či lode.

Seychely ohromia každého milovníka prírodných krás. Seychelská vláda obmedzila počet lôžok pre turistov a vydala nariadenie, že žiadna stavba nesmie byť vyššia ako palma. Tak zaručila, že prírodné bohatstvo týchto panenských ostrovov zostane uchované.

Svadba v zahraničí v Polynézii (Tahiti, Moorea & Bora Bora)

Nevšednou krásou oplývajú aj ostrovy Francúzskej Polynézie. Celkom Polynéziu tvorí 118 ostrovov a atolov, z ktorých každý má svoje špecifické kúzlo. Vynikajú predovšetkým svojou rozmanitosťou, nájdete tu hory, ktorých vrcholky sa skrývajú v mrakoch, bujnú vegetáciu aj jemné pláže a krištáľovo čisté lagúny.

Najväčším ostrovom Polynézie je Tahiti, ktorý láka cestovateľov z celého sveta. Ide tak o rušnejšie prostredie, kde o zábavu a dobrodružstvo nie je núdza. Dlho predstavovať nemusíme ani ostrov Bora Bora, ktorý je preslávený krásou svojej exotickej prírody. Za návštevu rozhodne stojí aj ostrov Moorea, ktorý vás ohromí horami aj divokou prírodou. Pokiaľ túžite po súkromí, vydajte sa na ostrov Rangiroa, jeden z najväčších atolov na svete.

Polynézia v sebe rozhodne ukrýva množstvo romantických miest, ktoré sú na vstup do manželského života ako stvorené. Len pozor, aby bol váš svadobný obrad platný, je nutné ho zorganizovať na ostrovoch Tahiti, Moorea či Bora Bora a to v budovách miestnych radníc. Oslavu si potom môžete užiť na pláži alebo na jednom z menších ostrovčekov.

Svadba v zahraničí na Maledivách (Maldives)

O krásach Maledivského súostrovia by sa dali skladať básne. Predstavujú všetky vaše predstavy o dávno stratenom a znovu nájdenom raji. Biely piesok, tyrkysová lagúna, tropická príroda, nebo bez mráčika, kamenné domčeky so slamenou strechou. Prečo sa nevrátiť ku koreňom a neosláviť svoju lásku ako Adam a Eva v božskom raji?

Maledivské ostrovčeky sa plavia v Indickom oceáne, obklopujú ich koralové útesy a bohatý podmorský život. Kokosové palmy a tropické kvety sú všadeprítomné. Vďaka polohe v rovníkovom pásme sú Maledivy perfektnou destináciou pre Vašu zaslúženú dovolenku, svadbu v zahraničí alebo svadobnú cestu takmer po celý rok. Nepotrebujete tu žiadne vstupné vízum ani očkovanie.

Svadobný obrad si tu môžete užiť priamo na pláži, v tropickej záhrade, pri bazéne alebo napríklad na móle, ktoré sa vznáša nad lagúnou. Maledivy tiež sľubujú úžasné medové týždne. Mnoho rezortov ponúka ubytovanie, ktoré je čerstvým novomanželom ušité na mieru.

Svadba v zahraničí na ostrove Fidži

Súostrovie Fidži sa pýši takou krásou, že ohromuje nielen cestovateľov z najrôznejších kútov Zeme, ale aj filmárov. Na jednom z ostrovov sa natáčal film Stroskotanec, na inom zase Modrá lagúna. Tieto ostrovy sa vyznačujú panenskou prírodou, ktorá skutočne evokuje zabudnuté miesta, kam ľudská noha nevkročila.

Fidži je preslávené svojimi nekonečnými plážami, bielym pieskom, priezračnou vodou a farebnými morskými koralmi. Ostrovy lákajú potápačov z celého sveta, ktorí tu obdivujú neuveriteľne bohatý podmorský život. Potápanie a šnorchlovanie patrí na Fidži medzi najobľúbenejšie vodné športy.

Na svoje si tu ale neprídu len športoví nadšenci, ale aj milovníci romantiky. Tunajšie osamelé pláže môžu byť skvelým miestom na usporiadanie súkromného obradu, len vy, palmy, piesok a oceán. Čo viac si priať?

Svadba v zahraničí na Srí Lanke

Nádherná Srí Lanka spája to najlepšie z východných kultúr, tradícií i náboženstiev. Vzniká tu niečo úplne výnimočné, čo má dušu – aj miestna príroda akoby dýchala a nútila vás chcieť spoznať viac z tohto krásneho ostrova.

Jedná sa o ostrovný štát, ktorý sa nachádza v blízkosti Indického polostrova. Zrejme budete poznať aj názov Cejlón, tak sa totiž Srí Lanka až do roku 1972 oficiálne volala.

Srí Lanka, to je rozmanitosť. Vysoké kopce posiate čajovými plantážami, nekonečné pláže a predovšetkým národné parky, kde sa stretnete so slonmi, divokými šelmami, opicami, krokodílmi
aj exotickými vtákmi.

Tradícia je v tomto kraji silne zakorenená, svadobný obrad si tu tak užijú najmä tí, čo radi objavujú kultúrne tradície cudzích krajín.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.