Objednanie katalógu zdarma

Radi Vám pošleme naše katalógy veľkého formátu 330x240 mm, kde prezentujeme tie najlepšie hotely z danej destinácie. Cenovú ponuku na zájazd Vám vypracujeme na základe Vašich požiadaviek, podľa dĺžky pobytu, termínu cesty a vybraného hotela.

Máte tiež možnosť nás osobne navštíviť v kancelárii v Bratislave, Brne a Prahe, odporúčame si dohodnúť termín vašej návštevy vopred. Naši zamestnanci ponúkané destinácie osobne navštívili a podelia sa s Vami o podrobné informácie. Prostredie našich interiérov je diskrétne. Radi Vám ukážeme originálne prospekty hotelov a naše fotografie hotelov na LCD TV alebo veľkých monitoroch. Osobné rady sú samozrejmosťou.

Vyberte si katalógy, ktoré chcete dostať

  1. Ak ste zadali Váš e-mail, príde Vám vyplnený formulár pre kontrolu do schránky.
  2. Katalógy posielame nasledujúci pracovný deň.
  3. Katalógy našej cestovnej kancelárie sú veľkého formátu, obálka má veľkosť 26 x 35 cm a do malých schránok sa nevojde.

Pre najnáročnejších klientov - ak hľadáte maximálne súkromie a exkluzivitu v najlepších hoteloch sveta ( kategórie 5* a 6* ), vyžiadajte si našu jedinečnú knihu "Unikátny svet pre jedinečných ľudí". Nájdete v nej inšpiráciu pre dovolenku Vašich snov, ktorú Vám radi individuálne zabezpečíme v mnohých exotických krajinách. Knihu posielame samostatne, nedá sa zabaliť spoločne s katalógmi.


Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.