DELUXEA - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa ***** Seychely

Hotel: Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa predstavuje skutočný tropický raj. V krásnom prostredí bielej piesočnatej pláže a zvodnej prírodnej krajiny na malebnom ostrove Silhouette, ktorý sa vyznačuje vrcholkami hôr zahalenými v mrakoch, hladkými žulovými kameňmi a exotickou džungľou.

Ostrov sa nachádza dvadsať kilometrov severozápadne od ostrova Mahé. Kedysi bol domovom pirátov a plantážnikov. Dnes uchováva rozmanitú faunu a flóru.

Ubytovanie zaisťujú priestranné a exkluzívne vily, ktoré vám doprajú blahodarný oddych s výhľadom na oceán a okolité ostrovy. Vďaka svojmu umiestneniu ponúka rezort nespočet voľnočasových aktivít v podobe vodných športov, lodných výletov a prechádzok vo sviežej džungli. A ak hľadáte miesto na potešenie chuťových pohárikov, potom je hotelových osem reštaurácií a barov ideálnou voľbou.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Na ostrove Silhouette sa nachádza iba jediný rezort - Hilton Labriz. To tomuto hoteli dodáva na exkluzivite a hlavne tu nájdete súkromie a pokoj. Rezort je síce vyhľadávaný a veľmi obľúbený aj rodinami s deťmi, ale pretože je celkom veľký, nemáte pocit, že by okolo Vás stále pobehovali deti a rušili Vás pri relaxácii.

Môžete si tu požičať bicykle, zahrať si maxišachy, zájsť do fitness centra alebo jednoducho len jesť a odpočívať. Výber reštaurácií je široký a zo 7 z nich si iste vyberie každý. Pláž je po celej dĺžke rezortu a aj keď nemáte zrovna plážovú vilku, miesta na kúpanie a opaľovanie je pre každého dostatok.

Osobne musím odporučiť návštevu SPA, v ktorých sa masážne miestnosti nachádzajú v kopci medzi žulovými kameňmi.

Veľmi obľúbený medzi našimi klientmi, je prílet helikoptérou z letiska.

Kategória a vybavenie izby

Hotel Hilton na ostrove Silhouette snúbi prekrásne prírodné prostredie s neutíchajúcim luxusom, ktorého sa vám tu dostane v plnej dávke. V hoteli sa nachádza niekoľko priestranných víl ôsmich kategórií, a preto si môžete vybrať presne podľa svojho gusta.

Každá vila je vybavená pripojením k internetu, televíziou s plochou obrazovkou a DVD prehrávačom.

Pláž a more

Hotel je situovaný priamo na úchvatnej bielej piesočnatej pláži so širokou ponukou odpočinkových aj dobrodružných aktivít.

 

 
 
 
 
 

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Z rozmanitých kulinárskych možností hotela Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa sa vám začnú zbiehať sliny. Rad barov a reštaurácií je vedľa in-vila servisu a osobných stravovacích možností veľkou príležitosťou na potešenie chuťových pohárikov.

Po celý deň je otvorená reštaurácia Café Dauban. Nachádza sa v blízkosti bazéna a poskytuje výhľad na hory a Indický oceán. Podávajú sa tu miestne kreolské špeciality, rovnako ako medzinárodné pokrmy. Raňajky a večere si môžete objednať z menu á la carte, alebo formou bufetu.

Aria je skvostná reštaurácia, kde sa v peciach pečie pizza na dreve. Výborné jedlá si tu môžete vychutnávať počas celého dňa pri bazéne.

So zotmením sa do diaľky rozžiaria svetlá reštaurácie Portobello. Kuchári tu pripravujú taliansku kuchyňu, ktorú sprevádzajú delikátne vína. Pri jedle budete mať výhľad na hory Dauban. Najesť sa môžete v klimatizovanom vnútornom priestore, či sa posadiť na vonkajšiu terasu.

Len pár krokov od pobrežia sa nachádza živá otvorená kuchyňa a sushi bar, Sakura. Je to ideálne miesto na vychutnanie japonskej kuchyne. Stoluje sa tu pod holým nebom za mesačného svitu a šepotu paliem.

Pri pohľade na reštauráciu Teppanyaki zmäknú aj zatvrdení odporcovia romantiky. Týči sa nad jazerom, je nádherne osvetlená a kuchári tu čarujú majstrovské diela priamo pred vašimi očami. Grilujú sa tu morské plody ulovené miestnymi rybármi, popíja sa saké a hostia si tu užívajú dokonalú atmosféru tropického raja.

Večera sa podávajú aj v Grann Kaz, reštaurácii, ktorá je ideálnym miestom na špeciálne príležitosti a intímne stolovanie. Nachádza sa v historickom plantážnickom dome, ktorý kedysi býval domovom rodiny Dauban. Dýchne tu na vás atmosféra moderného seychelského ducha so štipkou anglického a francúzskeho dedičstva. K reštaurácii dôjdete pokojnou prechádzkou od hotela, nachádza sa vo Village La Passe.

Užite si rôzne ľahké občerstvenie a živú zábavu v Lo Brizan. Popíjajte vína a koktaily pri bazéne a na brehu oceánu a kochajte sa výhľadom na zelené svahy hory Mount Dauban.

Navštívte aj plážovú barefoot reštauráciu a bar The Four Degrees s výhľadom na Indický oceán. Podávajú sa tu kreatívne koktaily a tie najčerstvejšie morské plody.

Doprava do hotela

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, na Mahé, ktorý je vzdialený asi 20 km od rezortu. V príletovej hale letiska Vás privíta reprezentant, budete vyzdvihnutí a prevezení cca 20min autom do prístavu a odtiaľ pôjdete loďou cca 40 min do hotelového rezortu na ostrov Silhouette Island.

Cesta helikoptérou z letiska do hotela trvá 20 min.

Plavba loďou z prístavu Bel Ombre na Mahé do hotela trvá 40 min.

 

Odchody lodí 2022/2023:

Z Bel Ombre (Mahé) na Labriz: 10:00, 16:00.

Z Labriz do Bel Ombre: 8:30 a 15:00.

Kategória a vybavenie izby Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Hotel Hilton na ostrove Silhouette snúbi prekrásne prírodné prostredie s neutíchajúcim luxusom, ktorého sa vám tu dostane v plnej dávke. V hoteli sa nachádza niekoľko priestranných víl ôsmich kategórií, a preto si môžete vybrať presne podľa svojho gusta.

Každá vila je vybavená pripojením k internetu, televíziou s plochou obrazovkou a DVD prehrávačom.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa fotoGarden Villa

Garden Villas (88 m²) sa nachádzajú kúsok od pláže vo sviežich záhradách. Majú priestrannú spálňu a kúpeľňu, kde nájdete vaňu a sprchovací kút. Kúpeľňa sa otvára do vonkajšieho priestoru, kde sa nachádza vonkajšia sprcha. Vily sú moderne a komfortne vybavené a majú vlastnú terasu. Vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 1 dieťa.

Beachfront Villa

Beachfront Villa fotoBeachfront Villa

Beachfront Villas (101 m²) majú výhľad na oceán, priestrannú spálňu, vlastnú terasu, vonkajšiu dažďovú sprchu, komfortné a moderné vybavenie a elegantnú kúpeľňu. Vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti.

Garden Oasis Pool Villa

Garden Oasis Pool Villa fotoGarden Oasis Pool Villa

Garden Oasis Pool Villa sa pýši nielen vlastným bazénom, ale aj prekrásnym výhľadom do záhrady. Vo vile nájdete jednu extra veľkú manželskú posteľ a je ideálnou voľbou pre rodiny, pretože je od pláže vzdialená necelých 25 metrov.

King Beachfront Villa with Plunge Pool

King Beachfront Villa with Plunge Pool fotoKing Beachfront Villa with Plunge Pool

King Beachfront Villa with Plunge Pool je krásna vila pýšiaca sa výhľadom na Indický oceán, súkromným bazénom a priamym vstupom na pláž. Vo vile nájdete posteľ o veľkosti King, samostatnú kúpeľňu s vaňou a sprchou a obývaciu izbu. K vile prilieha terasa, na ktorej sa môžete osviežiť pod vonkajšou dažďovou sprchou. Vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti.

Deluxe Hillside Pool Villa/ Sanctuary Pool Villa

Deluxe Hillside Pool Villa/ Sanctuary Pool Villa fotoDeluxe Hillside Pool Villa/ Sanctuary Pool Villa

Deluxe Hillside Pool Villas (185 m²) sa ukrývajú v tropickom lese, majú vlastný bazén a záhradu, vonkajšiu sprchu, elegantné kúpeľne, moderné a komfortné vybavenie a vlastný altánok. Vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 3 deti.

Deluxe Beachfront Pool Villa

Deluxe Beachfront Pool Villa fotoDeluxe Beachfront Pool Villa

Deluxe Beachfront Pool Villas (185 m²) sú v blízkosti oceánu a chvália sa vlastnou terasou, bazénom a vonkajšou sprchou, majú priestrannú spálňu, elegantnú kúpeľňu, moderné a komfortné vybavenie a vlastný altánok. Vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 3 deti.

Two Bedroom Garden Oasis Family Pool Villa

Two Bedroom Garden Oasis Family Pool Villa fotoTwo Bedroom Garden Oasis Family Pool Villa

Two Bedroom Garden Oasis Family Pool Villa sa pýši nielen výhľadom do záhrady, ale aj vlastným bazénom. V spálni sa môžete tešiť na posteľ o veľkosti King, zatiaľ čo v kúpeľni nájdete veľkú vaňu a sprchu. Užiť si tiež budete môcť súkromnú terasu s dažďovou vonkajšou sprchou a luxusnú obývaciu izbu. Vhodné pre rodiny, max. 6 osôb.

Two Bedroom Silhouette Estate

Two Bedroom Silhouette Estate fotoTwo Bedroom Silhouette Estate

Two Bedroom Silhouette Estate (1200 m²) má krásny výhľad na oceán, súkromné záhrady s kaskádovým bazénom a vonkajšou sprchou, dve spálne s vlastnými kúpeľňami, terasu, obývaciu izbu, salónik, jedáleň a služby komorníka.

Pláž a more

Hotel je situovaný priamo na úchvatnej bielej piesočnatej pláži so širokou ponukou odpočinkových aj dobrodružných aktivít.

 

 
 
 
 
 

Garancia najnižšej ceny

Garantujeme Vám tu najnižšiu možnú cenu platnú v okamihu rezervácie. Pokiaľ rovnakú ponuku nájdete na inej webovej stránke alebo ju obdržíte od inej cestovnej kancelárie lacnejšie, ihneď nás kontaktujte. Pre mnoho hotelov máme právo kontrolovať ceny a podmienky ponúkané agentúrami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezerváciu za cenu, ktorú šte našli inde.

Stačí, aby boli splnené tieto podmienky:

1) Spojíte sa s nami okamžite po uskutočnení rezervácie a poskytnete nám informacie o „druhej ponuke“, tj. ponuku samotnú alebo odkaz na ponuku na webe a ich presnú cenu.

2) „Druhá ponuka“ je aktuálne rezervovateľná on-line a je k dispozíci i v čase našej kontroly.

3) „Druhá ponuka“ zahŕňa identické podmienky s tými, ktoré máte kalkulované od našej cestovnej kancelárie a musí sa jednať o:

- rovnaký hotel,

rovnaký typ izby, apartmánu, vily apod.,

rovnaký termín,

rovnaké podmienky ako stravu, zrušenie rezervácie apod.

4) Konkurenčná ponuka musí byť predložená vo formáte, v ktorom nie je možné prepisovať ceny (napr. PDF ponuky od konkurenčnej CK)

5) Vzhľadom k tomu, že väčšina letov do exotickým destinácií je cez noc, CK DELUXEA vždy uvádza presný počet nocí, ktoré strávite v hoteli. Z konkurenčnej ponuky preto musí byť jasné, že sa jedná o rovnaký počet nocí v hoteli.

6) Podmienky Vašej rezervácie v našej cestovnej kancelárií stále povoľujú bezplatné zrušenie rezervácie a jej úpravy.

7)Vyhradzujeme si právo pri dorovnaní konkurenčnej ponuky vyžiadať si s klientom osobné stretnutie v priestoroch CK Deluxea.

Najnižšiu možnú cenu nemôžeme garantovať, pokiaľ:

1) Ponúkané ubytovanie či letenky už nie sú dostupné

2)Webová stránka, na ktorej ste našli lacnejšiu ponuku, neukazuje, o aký typ izby alebo apartmánu ide, pokiaľ neurobíte jeho rezerváciu.

3) Máte nárok na:

- špeciálne alebo členské ceny, alebo

ceny pre opakovaných zákazníkov, nebo

vernostné body, alebo

účasť v programe odmien či na špeciálnej akcii poskytovateľa ubytovania.

4) Kontaktujete nás až po podpísaní cestovnej zmluvy alebo uhradení zálohy resp. celej ceny pobytu.

5) Pokiaľ by dorovnanie ceny znamenalo porušenie zmluvných podmienok medzi CK Deluxea a dodávateľom.

Pokiaľ nemôžeme znížiť cenu z dôvodu nedodržania niektorej z vyššie uvedených podmienok, Vaša rezervácia zostáva i naďalej platná, a rovnaké zostávajú i podmienky jej zrušeniu.

Profi foto hotelu Hilton Labriz *****

Naše fotky hotela Hilton Labriz *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Z rozmanitých kulinárskych možností hotela Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa sa vám začnú zbiehať sliny. Rad barov a reštaurácií je vedľa in-vila servisu a osobných stravovacích možností veľkou príležitosťou na potešenie chuťových pohárikov.

Po celý deň je otvorená reštaurácia Café Dauban. Nachádza sa v blízkosti bazéna a poskytuje výhľad na hory a Indický oceán. Podávajú sa tu miestne kreolské špeciality, rovnako ako medzinárodné pokrmy. Raňajky a večere si môžete objednať z menu á la carte, alebo formou bufetu.

Aria je skvostná reštaurácia, kde sa v peciach pečie pizza na dreve. Výborné jedlá si tu môžete vychutnávať počas celého dňa pri bazéne.

So zotmením sa do diaľky rozžiaria svetlá reštaurácie Portobello. Kuchári tu pripravujú taliansku kuchyňu, ktorú sprevádzajú delikátne vína. Pri jedle budete mať výhľad na hory Dauban. Najesť sa môžete v klimatizovanom vnútornom priestore, či sa posadiť na vonkajšiu terasu.

Len pár krokov od pobrežia sa nachádza živá otvorená kuchyňa a sushi bar, Sakura. Je to ideálne miesto na vychutnanie japonskej kuchyne. Stoluje sa tu pod holým nebom za mesačného svitu a šepotu paliem.

Pri pohľade na reštauráciu Teppanyaki zmäknú aj zatvrdení odporcovia romantiky. Týči sa nad jazerom, je nádherne osvetlená a kuchári tu čarujú majstrovské diela priamo pred vašimi očami. Grilujú sa tu morské plody ulovené miestnymi rybármi, popíja sa saké a hostia si tu užívajú dokonalú atmosféru tropického raja.

Večera sa podávajú aj v Grann Kaz, reštaurácii, ktorá je ideálnym miestom na špeciálne príležitosti a intímne stolovanie. Nachádza sa v historickom plantážnickom dome, ktorý kedysi býval domovom rodiny Dauban. Dýchne tu na vás atmosféra moderného seychelského ducha so štipkou anglického a francúzskeho dedičstva. K reštaurácii dôjdete pokojnou prechádzkou od hotela, nachádza sa vo Village La Passe.

Užite si rôzne ľahké občerstvenie a živú zábavu v Lo Brizan. Popíjajte vína a koktaily pri bazéne a na brehu oceánu a kochajte sa výhľadom na zelené svahy hory Mount Dauban.

Navštívte aj plážovú barefoot reštauráciu a bar The Four Degrees s výhľadom na Indický oceán. Podávajú sa tu kreatívne koktaily a tie najčerstvejšie morské plody.

Šport a wellness hotela Hilton Labriz *****

Ani na dovolenke v raji sa nemusíte vzdávať aktivity. Hotel Hilton pre svojich hostí pripravil širokú ponuku, ktorá vás bezpečne zabaví po celú dobu pobytu.

K aktivite aj odpočinku láka nádherný hotelový bazén, ktorý obklopujú lehátka a slnečníky. V hoteli sa tiež nachádza skvele vybavené fitness centrum. Zábavu si užijete aj mimo hotel, objavovať krásy ostrova môžete aj na bicykloch alebo z mora na lodi.

Ďalej sú vám k dispozícii tenisové kurty a vodné športy ako je kajaking alebo potápanie. Vyskúšať si môžete aj rybárčenie na mori.

Hotel tiež ponúka širokú škálu exkurzií, vďaka ktorým spoznáte ďalšie krásy Seychelského súostrovia. Deň môžete stráviť na hlavnom ostrove Mahé, či na menších ostrovoch Praslin a La Digue.

Magickou silou vás pritiahnu kúpele Eforea Spa, ktoré objíma staroveká skala a obklopuje rozľahlá džungľa. Ponúka najrôznejšie masáže, ošetrenie tváre a body scrubs.

Deti v hoteli Hilton Labriz *****

Cestujete s deťmi a radi by ste im dopriali spoločný čas s rovesníkmi? Zverte ich hotelovému detskému klubu. Ten víta deti od štyroch do dvanástich rokov. Mladšie deti musia byť sprevádzané dospelou osobou.

Prístup do mora je veľmi pozvoľný a vhodný pre deti.

Bazén má časť určenú len pre deti.

V rezorte si môžete zapožičať bicykle s boxom pre deti a môžete takto pohodlne jazdiť po rezorte aj do vzdialenejších miest.

Doprava do hotela Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, na Mahé, ktorý je vzdialený asi 20 km od rezortu. V príletovej hale letiska Vás privíta reprezentant, budete vyzdvihnutí a prevezení cca 20min autom do prístavu a odtiaľ pôjdete loďou cca 40 min do hotelového rezortu na ostrov Silhouette Island.

Cesta helikoptérou z letiska do hotela trvá 20 min.

Plavba loďou z prístavu Bel Ombre na Mahé do hotela trvá 40 min.

 

Odchody lodí 2022/2023:

Z Bel Ombre (Mahé) na Labriz: 10:00, 16:00.

Z Labriz do Bel Ombre: 8:30 a 15:00.

Mapa - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Hilton Labriz *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Hilton Labriz *****

Pláž
9.3
Ubytovanie
9.8
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.4
62 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.7
Strava
9.2
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
28 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.9
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.6
13 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.9
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
7 hodnotenie
Pláž
8.2
Ubytovanie
9.6
Strava
9.1
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
9.4
Priemerné hodnotenie
9.1
14 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
10
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
8.2
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
9.3
14 hodnotenie
Rodina s dětmi
Vlašim
Datum recenze:
27. 02. 2023
Datum pobytu:
02. 02. - 26. 02. 2023
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherné místo pro každého kdo si chce užít klidnou dovolenou. Klidný a luxusní hotel, skvělý personál a perfektní služby. Nádherná a panenská příroda.
Mladší dvojice
Praha 4 - Kamýk
Datum recenze:
08. 08. 2022
Datum pobytu:
26. 07. - 06. 08. 2022
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
krasny hotel s mnozstvom aktivit a turistickych vychazek v okoli, uzasne mily a ochotny personal
vyssia cena
Rodina s dětmi
Prievidza
Datum recenze:
02. 08. 2022
Datum pobytu:
21. 07. - 30. 07. 2022
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
S dovolenkou v rezorte Hilton Labriz Silhouette sme boli maximálne spokojní. Čo mimoriadne oceňujem sú služby CK Deluxea, cestovné podklady, ktoré sme dostali, obsahovali všetky potrebné informácie pre bezproblémovú cestu, čo teda nie je vždy samozrejmosť. Pobyt v hoteli bol skvelý, vrátili sme sa maximálne oddýchnutí. O dva roky sa plánujeme vrátiť . :)
Rodina s dětmi
Praha 9
Datum recenze:
24. 03. 2022
Datum pobytu:
12. 03. - 21. 03. 2022
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Mimořádně příjemným bonusem k pobytu v bezchybně fungujícím resortu byly pěší výlety po ostrově. Krátké co do vzdálenosti, nikoli však času, neboť terén a klima jsou náročné (prales, značné převýšení, občas obtížně schůdné úseky, teplota a vysoká vlhkost). Ale ta krása! Doporučujeme Jardin Marron, Belle Vue či Anse Patates. Beachfront vila neměla chybu - prostorově velkorysé soukromí v zeleni s přímým přístupem na pláž. Fantazie.
Rodina s dětmi
Struhařov
Datum recenze:
30. 11. 2021
Datum pobytu:
17. 11. - 24. 11. 2021
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Pobyt v hoteli bol perfektný a je vhodný aj pre malé deti . Poloha, aj vybraný typ vily boli skvelé . Výber jedla pri polpenzií bol tiež velmi dobrý , zvlášť keď večere boli možné aj a ala cart v reštauráciách. Ceny nápojov odpovedajú Seychelám s tým je potrebné počítať . Výber let. spol. Qatar sa ukázal ako perfektný . V bussiness class boli k dispozícií qsuite ( nie v každom) takže nám to pripravili ako velkú postel pre troch ( 2 dospelí a jedno dieta) takže sme sa aj dobre vyspali :)
Novomanželé
Bardejovské Kúpele
Datum recenze:
14. 10. 2021
Datum pobytu:
02. 08. - 13. 08. 2021
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenka prekrásna, neuveriteľná príroda, číre more, všetko malo svoju atmosféru, balvany, opustené zátoky, pláž akoby patrila len nám, naozaj miesto na úplný relax.
Treba zažiť, splnila očakávania.
Absolútne vyzdvihujeme služby pani Zuzany Zjavkovej, úplne top, všetko ako vždy do detailu sedelo.
V Hiltone nám veľmi chutilo, určite odporúčame rezervácie vo všetkých ala carde reštauráciách.
Odporúčame vilku priamo na pláži ako sme mali my.


Fotograf amatér, ktorý nemá, čo v Hiltone robiť.
Mali sme zaplatenú plnú penziu, a niekoľkokrát nám dali v čase obeda podpísať účet, kde nám všetko jedlo naúčtovali, nedávajú nikdy 2 bločky, aby ste si mohli jeden pre koncové účtovanie odložiť, preto odporúčame každý odfotiť, mali sme posledný deň niekoľko nezrovnalostí a poučili nás aj iní odchádzajúci hostia...
Tip pre cestujúcich, kúpte si na letisku zopár fliaš vína, alkoholu, je to výrazne lacnejšie...
Rodina s dětmi
Hostivice
Datum recenze:
03. 10. 2021
Datum pobytu:
20. 09. - 29. 09. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tato dovolená byla zcela mimořádná a splňovala i nejpřísnější kriteria úplně na všechno- ubytování, servis,zázemí, gatronomii, aktivity,počasí, lokalitu, soukromí, potápěčské centrum....pobyt v ráji, uprostřed přírody s absolutně nadstandardními službami kvalitního hotelu i letecké společnosti. Děkujeme Jindřišce Jelínkové za trpělivé zodpovídání všech dotazů před cestou a přípravu a zajištění opravdu mimořádné dovolené. Nemělo to chybu!!!!! moc děkujeme :-)
Rodina s dětmi
Nový Šaldorf - Sedlešovice
Datum recenze:
19. 08. 2021
Datum pobytu:
25. 07. - 06. 08. 2021
Průměr
8.7
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
10
Nádherná příroda okolo hotelu, velmi klidné místo k odpočinku, ochota personálu
velice předražené nápoje a jídlo
Starší dvojice
Olomouc
Datum recenze:
15. 08. 2021
Datum pobytu:
02. 08. - 14. 08. 2021
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásná, čistá, dlouhá pláž, azurové průzračné moře, vila beach front nabízí naprosté soukromí a pocit, že člověk je sám na svém ostrově. Denně s úklidem zajištěn dostatečný přísun pitné vody. Jídlo v bufetu ve slušné kvalitě, gastronomické pochoutky jsou dostupné spíš v restauracích (s nutností rezervace), zpravidla s příplatkem nebo plnou úhradou.
Personál v restauracích není příliš srdečný a vstřícný. Z více případů (i ze zkušenosti odjizdejicich klientů) doporučujeme při závěrečném vyrovnání pečlivou kontrolu přiložených účtů (nafoceni), zda odpovídají reálné konzumaci. V den odjezdu po check out jsme platili hotove útratu za malé občerstvení (káva, voda, zmrzlina) a obsluha předložila účet a požadovala úhradu 75 EUR místo 23 EUR. Toto neojedinele chování není se značkou Hilton slučitelné.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
24. 07. 2021
Datum pobytu:
04. 07. - 13. 07. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprostá fantazie, překrásné místo, měli jsme plážovou vilu a nemělo to chybu. Personál resortu byl špičkový, ochotný, jídlo skvělé. Měli jsme pocit, že máme pláž pro sebe, spousta přírody a živočichů. Nejlepší dovolená, zároveň jsme ji využili pro naši svatbu.
Starší dvojice
Praha 10
Datum recenze:
13. 05. 2021
Datum pobytu:
30. 04. - 12. 05. 2021
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
Dovolená byla skvělá, počasí nám vyšlo perfektně, až na jeden jediný propršený den, personál hotelu byl maximálně vstřícný a ochotný, služby na jedničku. Báječná poloha hotelu,, klid a pohoda, nedotčenost přírodního prostředíNa zpáteční cestě jsme nevyužili vaší nabídky na Eden Blue, ale přesto jsme nemuseli odpoledne prosedět na letišti.Hilton nám - jako standardní řešení - ve své restauraci v přístavišti Bel Ombre poskytl příjemné zázemí a šanci na prohlídku okolí plus perfektní občerstvení.
Rodina s dětmi
Nemojany
Datum recenze:
05. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 04. - 25. 04. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Excelentní poloha hotelu na jedné z nejhezčích plazi Seychel. Nádherný areal, krásné prostředí ostrova. Skutečný ráj. Plno mušlí, korálů. Barvy vody nezachyti nic krásněji než vlastní oko. Na hotelovou pláž navazuje zcela opuštěna nádherná pláž plna vysokých kamenů, pro mě 2. Nejkrásnější pláž Seychel. Na hotel navazuje několik stezek ostrovem.
Rodina s dětmi
Košice
Datum recenze:
10. 03. 2020
Datum pobytu:
29. 02. - 08. 03. 2020
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Takže vysoko hodnotím ubytovanie, pláž, more, poloha hotela, strava aj služby Vašej spoločnosti
1) prílet ráno + loď na ostrov Silhouette to bolo ok. Keďže ide o 5 * hotel predpokladal som že majú niekde spoločnú miestnosť kde sa môžeme prezliecť do plávok prípadne po dlhej ceste sa osprchovať. To nám nebolo ponúknuté, len sme mohli byť pri bazéne a čakať na izbu. 2) odlet sme mali v noci o 23:50 hod. čo by bolo tiež ok, lebo celý deň sme v hoteli. Keďže lode chodia len cez deň, tak posledná loď ide o 16:45h. z ostrova Silhouette do Mahe.Na etisku sme boli teda o 18:00 h. a odlet bol 23:50
Rodina s dětmi
Muri AG, Switzerland
Datum recenze:
03. 01. 2020
Datum pobytu:
22. 12. - 02. 01. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tímto bych chtěla poděkovat paní Pavlíně Zbořilové za, zprostředkování naší dovolené a starostlivost.Byla to dovolená přesně pro nás.Klid, nepřelidněné dlouhé pláže.Milujeme dovolené,kde si můžeme odpočinout od každodenní vřavy lidí a užívat cizokrajnou přírodu v klidu.V hotelu byl moc příjemný, starostlivý a usměvavý personál, který nám ještě znásobil pohodu a odpočinek, a my jsme zažili díky těmto milým lidem úžasný relax. Těšíme se opět na další příjemně strávené chvíle na dovolené s DELUXEA
Nic záporného.Byli jsme ubytováni na krásném místě, ve vile č. 127. Vilka byla v první řadě, hned za plážovými domky, s terasou venku. Vše jsme měli na dosah ruky - nádherné moře, pláž, ale i recepci a restaurace. Let helikoptérou byl nádherný, luxusní zážitek pro děti ale i pro nás. Ještě jednou tedy velmi děkujeme za nádherný pobyt a prosíme o pár slůvek pochvaly i pro všechny, kteří v hotelu pracují - od kuchařů až po paní na úklid, vážně před jejich úslužností smekáme!
Rodina s dětmi
Datum recenze:
12. 05. 2019
Datum pobytu:
19. 04. - 30. 04. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dlouhé čekání na transfer z Malé na hotel
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
14. 04. 2019
Datum pobytu:
01. 04. - 10. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvelé miesto s prekrásnymi plážami, milou obsluhou, chutným jedlom. Maximálna spokojnosť. Raj na zemi.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
01. 11. 2018
Datum pobytu:
09. 10. - 18. 10. 2018
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
- skvělé ubytování a servis
- nádherné pláže
- milý personál
- doporučujeme výlet Sunset Cruise (cesta kolem celého ostrova)
- krásná příroda i mimo rezort
- připlatit plnou penzi se vyplatí - obědy ala carte nejlepší z celého pobytu, co se týká jídla
- neuvěřitelně drahé pití i na cenové poměry luxusní 5*
- oceán - mrtvé korály, šnorchlování nemá skoro smysl
- loď na ostrov jezdí z Malé pouze 3x denně (my čekali 3,5 hod)
Mladší dvojice
Modřice
Datum recenze:
03. 08. 2018
Datum pobytu:
22. 07. - 02. 08. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Vynikajici dovolena. Doufame, ze se tam nekdy vratime.
Rodina s dětmi
Horné Dubové
Datum recenze:
13. 06. 2018
Datum pobytu:
31. 05. - 11. 06. 2018
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Jašterice, chrústy, kraby a podobne vo vnútri vilky. To by mohli do budúcna v rezorte vyriešiť :-)
Rodina s dětmi
Nový Bydžov
Datum recenze:
10. 04. 2018
Datum pobytu:
14. 03. - 28. 03. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Klidná lokalita, čisto, příjemný personál, vynikající strava (pestrá/chutná). Vila přímo u pláže nabízí mnohem víc soukromí než vilky v zahradě, a to díky \"vlastní\" zahrádce a orientaci na pláž. Za plážovými vilami je hotelová cesta, ze které je vidět na terasy vilek v zahradě.

Moře krásné, čisté, na pláži a ve vodě bylo sem tam občas listí ze stromů. Vždy ale jen na kraji, v laguně byla voda velmi čistá.

Velmi dobré potápění, co se servisu di
- nenabízí all inclusive
- nemožnost pronajmout si motorový člun
- omezený výběr výletů organizovaných hotelem. Kvůli izolaci ostrova při delším výletu nutnost přespat na jiném ostrově (většinou Mahé), popř. objednat vrtulník
Rodina s dětmi
Datum recenze:
02. 02. 2018
Datum pobytu:
12. 01. - 23. 01. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo tak, jak mělo být, vily dle požádání vedle sebe, počasí pěkné až na dva deštivé dny.
Starší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
11. 10. 2017
Datum pobytu:
15. 09. - 27. 09. 2017
Průměr
9.2
Pláž
5
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
okr. Teplice
Datum recenze:
02. 10. 2017
Datum pobytu:
15. 09. - 25. 09. 2017
Průměr
9
Pláž
6
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Servis, jídlo a vila byly skvělé. K tomu nelze co dodat.
Bohužel zde velmi mělké moře a nedalo se plavat.
Novomanželé
Datum recenze:
29. 09. 2017
Datum pobytu:
21. 08. - 30. 08. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Fotograf na svadbe bol mily a akcny. Mal dobre napady. Fotky su pekne, ale tie vytlacene nemaju dobru kvalitu.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
08. 08. 2017
Datum pobytu:
27. 06. - 13. 07. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
krasna exoticka plaz, malo ludi, velmi mily a ochotny personal, jedinecne miesto
malo ovocia a zeleniny, voda by mala byt v cene pobytu.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
18. 05. 2017
Datum pobytu:
01. 05. - 10. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásny ostrov + rezort, absolútna spokojnosť so všetkým - nádherná pláž a oceán, vilka rovno na pláži, milý a ústretový personál a celkovo výborné služby hotela...obrad na pláži na skvelom mieste, bez stresov či zhonov, v úplnej pohode a kľude...nemáme celkovo čo vytknúť, hneď by sme sa vrátili!
Novomanželé
České Budějovice
Datum recenze:
17. 05. 2017
Datum pobytu:
03. 05. - 13. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, se službami Vaší kanceláře jsme byli velmi spokojeni, paní Hana Nádvorníková se nám plně věnovala, se vším poradila a vždy s úsměvem. Vážíme si takovýchto služeb. Velmi Vám děkujeme a budeme se těšit na další cestu s Vámi. S pozdravem Jan Kundrát
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
12. 05. 2017
Datum pobytu:
22. 04. - 30. 04. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásné moře, vilky s bazénem a hlavně klídek.
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum recenze:
16. 03. 2017
Datum pobytu:
01. 03. - 12. 03. 2017
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Je to ráj na zemi, nádherné pláže, resort je krasne udržovaný a čistý, personal velmi ochotný.
Dost předražené masáže a nápoje...pivo, víno ...
Starší dvojice
Praha 1
Datum recenze:
23. 02. 2017
Datum pobytu:
08. 02. - 19. 02. 2017
Průměr
9
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, KRÁSNÁ LOKALITA, PĚKNÁ PŘÍRODA, KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ, PESTRÁ NABÍDKA JÍDEL V NĚKOLIKA RESTAURACÍCH,ČISTOTA, VELMI OCHOTNÝ PERSONÁL. VŘELE DOPORUČUJI.
Starší dvojice
Turnov
Datum recenze:
18. 12. 2016
Datum pobytu:
27. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Personál
10
Starší dvojice
Plzeň Černice
Datum recenze:
06. 10. 2016
Datum pobytu:
25. 09. - 04. 10. 2016
Průměr
7.8
Pláž
8
Ubytovanie
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Novomanželé
Trnava
Datum recenze:
28. 06. 2016
Datum pobytu:
12. 05. - 21. 05. 2016
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Personál
9
Ostrov Silhouette je malý raj na zemi. Poskytuje úchvatnú scenériu, nádherné pláže ( žiadna tlačeníca - húpete sa sami v hojdacej sieti, nik Vás neruší, ak chcete spoločnosť ostanete v strede letoviska pri bazénoch ). Hotelový rezort je dobre udržiavaný o vilky sa stará ochotný personal, upratuje ich aj 2x denne (ak je potrebné tak aj viac). To všetko obohacuje vynikajúca rozmanitá strava, ktorú tématicky obmieňali každý deň v Cafe Dauban (Arabský večer, Ázijský, Barbecue.. ) + 4 reštaurácie.
Za negatívum považujem veľmi predražené PADI (potápačské) centrum (150 EUR/os - 2 x ponor). A taktiež veľmi predražené služby akými sú fakultatívne výlety (na La digue 150 EUR/os ), SPA (160 EUR/os za celo-telovú 90min masáž je fakt veľa! ). Strava mimo polpenzie a drinky (našťastie 2x do dňa je happy hour) boli tiež nadsadené, no to sa ešte ako tak dalo ak uvážim na akom sme boli mieste.

Ohlasy klientov DELUXEA

Seychely - Hilton Labriz únor 2012

Seychely , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den,

diky za uvitani:-) Chtel jsem Vam sam dnes take napsat. Vse probehlo ok, resort je fakt hodne pekny, konkretne ta nase vila, rozhodne dobre bylo, ze jsme zvolili tu u more, i kdyz byla drazsi. opravdu luxus, a to myslim, ze mam z ceho porovnavat…Jediny problem v resortu jsou pomerne velke vzdalenosti napr. na snidani…Jinak resort dost predrazeny, ale s vlastni zasobou alkoholu bez problemu:-) Svatba take ok, na moc peknem miste, vse bez problemu. Vse nam snad poslou na adresu, tak uvidime:-) Na zpatecni ceste nam nedali na Seychelach voucher na ubytovani, dostali jsme ho az v dubaji, stejne tak viza pro vstup. Dekuji za Vasi peci, vse bylo bezproblemove, verim, ze Vasich sluzeb i v budoucnu vyuzijeme :-)

Diky

AN

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa *****, Izba King Garden Villa

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.