Hotel Aurora ****

Chorvátsko

Hotel s krásnou promenádou s palmami

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Hotel Aurora

Pro hotel Hotel Aurora není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Aurora.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena hotelu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Hotel Aurora ****

Lokalita Chorvátsko, Lošinj, Mali Lošinj | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov V těsné blízkosti pláže Bohaté sportovní vyžití Mnoho míst k poznání
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Hotel Aurora **** Chorvátsko

Hotel Aurora sa nachádza v strede sto rokov starého borovicového lesa a to len pár krokov od pláže Veli Žal. Priľahlá zátoka spoločne s hotelom patrí medzi prvoradé voľby na klasickej odpočinkovej dovolenke, ale aj na pracovné udalosti. Kvalitu tohto hotela podporuje množstvo udelených cien a vyznamenaní za služby a ubytovanie.

Ďalej vás tu čakajú bohaté raňajky a večere formou bufetu, kde vám skúsení šéfkuchári pripravia jedlá priamo pred vašimi očami. Kde chcete stolovať, bude len na vás, vybrať si môžete medzi klimatizovanou halou a veľkou terasou s podmanivými výhľadmi na zátoku.

Vydajte sa na cestu znovuzrodenia v unikátnom wellness centre Aura Botanical Spa Garden. Nájdete v ňom priestrannú konferenčnú halu pre 350 hostí, vyhrievané kryté a vonkajšie bazény s morskou vodou a vírivky. Pre záujemcov o holistickú skúsenosť sa tu nachádzajú rôznorodé sauny, ako je fínska, rímska, turecká či bio. Pre priaznivcov aktívneho trávenia dovolenky hotel obsahuje aj fitness centrum a nezabúda sa ani na rodiny s deťmi, ktoré určite potešia bazénový komplex Aqua Fun.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Suite Sea Side

Suite Sea Side

Suity Sea Side o rozlohe 37 m2 sa skladajú z priestrannej spálne a obývacej izby. Sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlné ubytovanie...

Premium Sea View

Premium Sea View

Izby Premium Sea View sa pýšia rozlohou 30 m2 a útulným balkónom o veľkosti 8 m2. V hlavnej spálni nájdete veľkú posteľ ideálnu pre páry a v kúpeľni sa môžete tešiť na vaňu...

Premium Park Side

Premium Park Side

Izby Premium Park Side sa od predošlého ubytovania líšia iba výhľadom. Ten je smerovaný na prekrásny park plný sto rokov starých borovicových stromov, ktorých vôňa vám bude každý deň..

Standard Sea Side

Standard Sea Side

Izby Standard Plus Sea Side s rozlohou 25 m2 sa od predošlých líšia možnosťou pridať si jednu posteľ navyše...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V hotelovej reštaurácii zažijete vďaka priestrannej terase s výhľadmi na more a romantickými západmi slnka nezabudnuteľnú skúsenosť. V bufetovej ponuke nájdete viac ako 200 vegetariánskych produktov, ktoré spoločne s kuchármi ochotnými pripraviť jedlá bez vybraných alergénov pomôžu každému hosťovi dať si jedlo, po ktorom ich chuťové bunky túžia. Medzi jedlami nájdete pokrmy pripravené z ekologicky pestovaných plodín a mliečnych produktov z miestnych fariem. V priebehu týždňa sa tu alternujú tematické dni, pri ktorých zakúsite jedlá z Dalmácie, Slavónie, Istrie, Baranje alebo Gorski Kotaru.

Využite program Dine Around, vďaka ktorému budú mať hostia s polpenziou medzi 1. 5. až 30. 9. prístup k ochutnávke kulinárskych pokrmov z vybraných reštaurácií. Informujte sa ohľadom tejto ponuky na recepcii hotela, miestni zamestnanci vám veľmi radi pomôžu.

 

Odporúčané reštaurácie v blízkosti

 

Restaurant and Caffe Bar Veli Žal

Reštaurácia a bar Veli Žal sa nachádza na stráni hneď vedľa mora a vrátane dobrých pokrmov ponúka aj výhľady na zátoku Lošinj. Ich menu je plné tradičných jedál pripravovaných na otvorenom ohni z dreveného uhlia. Na stolovanie vám tiež odporučí jedno z 50 vín v nápojovom lístku, do ktorého sa zaraďujú len tie najlepšie hroznové nápoje z celého Chorvátska.

Borik Mediterranean Bar

Bar Borik Mediterranean sa nachádza na prekrásnej pláži Borik. Nájdete tu modernú a priestrannú terasu, z ktorej sa vám budú otvárať výhľady na more a s tým spojené nezabudnuteľné západy slnka. V ponuke nájdete zdravú stredomorskú kuchyňu, medzi ktorú zapadajú rybie a mäsové špeciality. Nápojový lístok obsahuje červené vína prvotriednej kvality, zatiaľ čo v ponuke sladkého vás potešia starostlivo pripravované dezerty.

V noci sa z baru stáva miesto na akcie a spoločenské udalosti. Naservírujú vám rozmanité koktaily z ginu, rumu, vodky či whisky a široký výber sektov a šampanských.

Lanterna Grill

V reštaurácii Lanterna Grill zažijete skutočne magickú atmosféru. Nachádza sa hneď vedľa majáka na odlúčenej časti ostrova medzi zátokami Sun a Čikat. Toto miesto je ideálne pre romantické posedenie na terase s možnosťou sledovať výhľady na more a ostrov Susak.

V ponuke nájdete barbecue špeciality pripravované na ohni z dreveného uhlia, ku ktorým vám budú miestni muzikanti hrať ľúbezné melódie na mandolíne.

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel Aurora

Chcete izbu či suitu? S výhľadom na more alebo na park? Výber bude len na vás, ako hosť si v hoteli môžete zvoliť, ktoré ubytovanie vám sedí najlepšie.

Pred cestou na pláž nemusíte nič riešiť, tamojší zamestnanci vám požičajú uterák aj plážovú tašku. Rovnaká ponuka platí aj pre cestu do wellness centra, tam vám však požičajú kúpeľný set skladajúci sa zo županu a papúč.

V areáli budete mať aj bezplatný prístup na internet a k telefónu, ktorý príde vhod pri potrebe riešiť rozmanité pracovné záležitosti. Minibar a izbová služba sú spoplatnené. Na izbách na vás bude čakať nasledujúce vybavenie: Wi-Fi, balkón, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, satelitná televízia, minibar a trezor.

Ponuka izieb

Suite Sea Side

Suite Sea Side foto

Suity Sea Side o rozlohe 37 m2 sa skladajú z priestrannej spálne a obývacej izby. Sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlné ubytovanie. Môžete sa tešiť na moderné s dôrazom na jednoduchosť a steny namaľované jemnými odtieňmi, ktoré reflektujú podstatu ostrovnej prírody. Balkón o veľkosti 10 m2 je namierený na more a je z neho cítiť vôňa borovíc. Niektoré z týchto suít je možné prepojiť s izbou Standard Plus, čím získate ešte viac priestoru pre maximálne pohodlie.

Premium Sea View

Premium Sea View foto

Izby Premium Sea View sa pýšia rozlohou 30 m2 a útulným balkónom o veľkosti 8 m2. V hlavnej spálni nájdete veľkú posteľ ideálnu pre páry a v kúpeľni sa môžete tešiť na vaňu. Tieto izby sa nachádzajú na vrchných poschodiach hotela a sú vďaka tomu výnimočné práve poskytovanými výhľadmi na more a okolie.

Premium Park Side

Premium Park Side foto

Izby Premium Park Side sa od predošlého ubytovania líšia iba výhľadom. Ten je smerovaný na prekrásny park plný sto rokov starých borovicových stromov, ktorých vôňa vám bude každý deň ladne prenikať do interiéru.

Standard Sea Side

Standard Sea Side foto

Izby Standard Plus Sea Side s rozlohou 25 m2 sa od predošlých líšia možnosťou pridať si jednu posteľ navyše. Budete tak mať viac priestoru na odpočinok aj na spanie, čo zaiste ocenia práve rodiny s deťmi.

Classic

Classic foto

Izby Classic s rozlohou 20 m2 sa od štandardných izieb odlišujú výnimočným výhľadom na storočný borovicový les a blízky tenisový kurt, kde môžete zdokonaľovať svoje tenisové schopnosti.

Standard Park Side

Standard Park Side foto

Izby Standard Park Side o rozlohe 20 m2 obsahujú spálňu s dvoma posteľami či jednou francúzskou. Balkón o veľkosti 5 m2 vám ponúkne výhľady na park a príležitosť pocítiť tú pravú esenciu Chorvátska vo forme borovicovej vône tiahnucej sa zo storočného lesa hneď pod vami.

Room with French Bed Park Side

Room with French Bed Park Side foto

Izby Room with French Bed Park Side s rozlohou 20 m2 sú unikátne pre svoju francúzsku posteľ. Výzdoba si zakladá na jemných farbách, ktoré skvele vystihujú dušu ostrova.

Room for Disabled Park Side

Room for Disabled Park Side foto

Hotel myslí aj na ľudí s telesným handicapom, ktorí nájdu svoje útočisko v izbách Room for Disabled Park Side o rozlohe 20 m2. Nájdete v nich kúpeľňu prispôsobenú špeciálnym potrebám. Spálňa obsahuje francúzsku posteľ a výzdoba cez jemné farby vystihuje esenciu ostrovného života.

Online cena a slevy Hotel Aurora ****

Profi foto hotela Hotel Aurora ****

Naše foto hotela Hotel Aurora ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel Aurora

V hotelovej reštaurácii zažijete vďaka priestrannej terase s výhľadmi na more a romantickými západmi slnka nezabudnuteľnú skúsenosť. V bufetovej ponuke nájdete viac ako 200 vegetariánskych produktov, ktoré spoločne s kuchármi ochotnými pripraviť jedlá bez vybraných alergénov pomôžu každému hosťovi dať si jedlo, po ktorom ich chuťové bunky túžia. Medzi jedlami nájdete pokrmy pripravené z ekologicky pestovaných plodín a mliečnych produktov z miestnych fariem. V priebehu týždňa sa tu alternujú tematické dni, pri ktorých zakúsite jedlá z Dalmácie, Slavónie, Istrie, Baranje alebo Gorski Kotaru.

Využite program Dine Around, vďaka ktorému budú mať hostia s polpenziou medzi 1. 5. až 30. 9. prístup k ochutnávke kulinárskych pokrmov z vybraných reštaurácií. Informujte sa ohľadom tejto ponuky na recepcii hotela, miestni zamestnanci vám veľmi radi pomôžu.

 

Odporúčané reštaurácie v blízkosti

 

Restaurant and Caffe Bar Veli Žal

Reštaurácia a bar Veli Žal sa nachádza na stráni hneď vedľa mora a vrátane dobrých pokrmov ponúka aj výhľady na zátoku Lošinj. Ich menu je plné tradičných jedál pripravovaných na otvorenom ohni z dreveného uhlia. Na stolovanie vám tiež odporučí jedno z 50 vín v nápojovom lístku, do ktorého sa zaraďujú len tie najlepšie hroznové nápoje z celého Chorvátska.

Borik Mediterranean Bar

Bar Borik Mediterranean sa nachádza na prekrásnej pláži Borik. Nájdete tu modernú a priestrannú terasu, z ktorej sa vám budú otvárať výhľady na more a s tým spojené nezabudnuteľné západy slnka. V ponuke nájdete zdravú stredomorskú kuchyňu, medzi ktorú zapadajú rybie a mäsové špeciality. Nápojový lístok obsahuje červené vína prvotriednej kvality, zatiaľ čo v ponuke sladkého vás potešia starostlivo pripravované dezerty.

V noci sa z baru stáva miesto na akcie a spoločenské udalosti. Naservírujú vám rozmanité koktaily z ginu, rumu, vodky či whisky a široký výber sektov a šampanských.

Lanterna Grill

V reštaurácii Lanterna Grill zažijete skutočne magickú atmosféru. Nachádza sa hneď vedľa majáka na odlúčenej časti ostrova medzi zátokami Sun a Čikat. Toto miesto je ideálne pre romantické posedenie na terase s možnosťou sledovať výhľady na more a ostrov Susak.

V ponuke nájdete barbecue špeciality pripravované na ohni z dreveného uhlia, ku ktorým vám budú miestni muzikanti hrať ľúbezné melódie na mandolíne.

Aktivity

V rámci aktívneho trávenia dovolenky pre vás budú pripravené špeciálne výlety, aktivity a akcie. Ako hosť si určite prídete na svoje, či už máte radi dobrodružstvo alebo súkromné a romantické večierky.

Aromaterapeutická dielňa

Ak ste vždy snívali o poznaní sveta aromaterapiou, tak toto je vaša šanca! Vezmite svojich priateľov alebo rodinu a spoznajte, čo všetko si môžete v rámci aromaterapií užiť. Účastníci sa zoznámia so základmi aromaterapie, prírodnej kozmetiky a s použitím esenciálnych a rastlinných olejov v miestnych kúpeľoch Botanical Spa Garden. Prednášky sú vedené v angličtine aj chorvátčine a vedúci vám pomôžu vlastnoručne vytvoriť balzamy, kúpeľňové peny a čistiace doplnky.

Ostrov Ilovik

Vydajte sa na jednodňový výlet na ostrov Ilovik. Je to skvelá príležitosť na poznanie lodných trás medzi malebnými ostrovmi Dalmácie a kúpanie na prekrásnych piesočných plážach. Táto exkurzia zahŕňa sprievodcu, welcome drink a piknik priamo na lodi. V momente keď vplávate do svetoznámeho kanála Ilovik, vám bude hneď jasné, prečo je to obľúbené miesto všetkých námorníkov. Spoznajte známy ostrov kvetov, dedinku Sveti Petar a historický hrad Fortica.

Okolité ostrovy

Ostrov Lošinj je obklopený množstvom malých ostrovčekov, v ktorých sú schované menej známe či úplne zahalené zátoky a zálivy. Zamilované páry si užijú súkromie na menších ostrovčekoch, zatiaľ čo väčšie ostrovy a ich okruhliakové pláže sú priam ideálne pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov.

Apoxyomenosovo Múzeum

Navštíviť ostrov Lošinj a zabudnúť pri tom na zastávku v múzeu Apoxyomenosa by bola veľká škoda. Toto múzeum bolo otvorené v roku 2016 a vystavujú sa v ňom exponáty z celej ľudskej histórie. Medzi hlavné ťahúne patrí veľká bronzová socha nájdená v roku 1996 pod vodnou hladinou Lošinjského mora.

Šport a wellness hotela Hotel Aurora ****

Kúpele Aura Botanical Spa Garden

Užite si pohodlie a odpočinok v miestnych kúpeľoch inšpirovaných liečivou silou rastlín a produktov z olivových stromov. Objavte tajomstvo domácich skrášľujúcich krémov, pleťového peelingu a aromatických olejových zmesí, ktorých receptúry boli dlhé stáročia skrývané pred okolitým svetom. Kúpele sú postavené na ploche 1500 m2 a nájdete v nich izby na procedúry, saunu, parnú miestnosť, bazény, vírivky a posilňovňu. Ďalej tu nájdete vonkajší bazén s morskou vodou, vyhrievaný krytý bazén, deväť exkluzívnych miestností na procedúry vrátane súkromnej vane, pedikúru, manikúru, solárne štúdio, fínsku, rímsku a bio saunu, turecký kúpeľ, tepidarium a ľadovú fontánu.

Kúpeľné procedúry

V ponuke kúpeľných procedúr na vás čaká starostlivosť o pleť a telo, masáže, skrášľujúce procedúry a rozmanité kúpeľné rituály.

Fitness a skupinové lekcie

Priaznivci skupinových lekcií určite ocenia širokú ponuku aktivít. Môžete si napríklad užiť hodiny crossfitu, ktorý sa praktizuje na otvorenom priestranstve pod korunami borovicových stromov za profesionálneho vedenia skúsených trénerov. Pokiaľ si chcete zacvičiť trochu viac aktívne, tak sa odporúča kombinácia crossfitu a boxu. Objednať si môžete aj osobného fitness trénera, ktorý bude pripravený vytvoriť špeciálny plán šitý na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Prežite aj unikátny zážitok vo forme melodických misiek s partiou svojich priateľov.

Mapa - Hotel Aurora ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Chorvátska do hotela Hotel Aurora ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Aurora ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela Hotel Aurora ****

Letové spojenia do Chorvátska

Marica Verešová
Hotel Aurora
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.