Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Vietnam

Tradičný Vietnamský štýl

Osobne
sme
navštívili

Hotel Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Hodnotenie 10 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Vietnam, Nha Trang | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Privátní pláž Zázemí města Špičkový servis
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa ***** Vietnam

Evason Ana Mandara & Six Senses Spa pripomína starú vietnamskú dedinku s jej prívetivou pohostinnosťou, bohatou kultúrou a unikátnymi chuťami. Evason Ana Mandara je jediný plážový rezort. Jeho exkluzívne umiestnenie dovoľuje prístup do mesta. Rezort je obklopený súkromnými tropickými záhradami, ktoré ponúkajú jednoduchosť, kľud a vycibrenosť spolu s veľkolepým výhľadom na zátoku Nha Trang.

V Evason Ana Mandara objavíte veľký výber rôznych jedál. Ochutnať môžete tak západnú kuchyňu, ako aj kulinárske kúsky z kuchyne vietnamskej. Reštaurácia The Pavilion je otvorená celý deň (raňajky, obedy, večere). Jesť môžete buď vnútri alebo na verande s výhľadom na Nha Trang Bay. Osviežiť sa môžete miešanými nápojmi v Lobby bare, bare pri bazéne alebo priamo na pláži v The Beach Restaurant.

Hotel je vhodný pre usporiadávanie konferencií, meetingov a svadieb.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Evason Ana Mandara & Six Senses Spa

Jako jediný hotel v Nha Trang má resort privátní pláž. Město je v dosahu příjemnou procházkou nebo pár minut jízdy taxíkem. Je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí bydlet v klidném prostředí, ale zároveň mít možnost zábavy na dosah ruky.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Villa (38m2)

niektoré sú spojené dverami k Deluxe Seaview Villas, veľké dvojlôžko (king size bed) alebo klasická posteľ pre 2 osoby, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, individu..

Superior Sea View Villa (42m2)

velké dvojlôžko (king size bed) alebo klasické dvojlôžko, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací st..

Deluxe Sea View Villa (45m2)

veľké dvojlôžko (king size bed) alebo klasické dvojlôžko, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací s..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V resortu Ana Mandara objevíte širokou škálu chutí a vůní. Šéfkuchaři zde vytvářejí pokrmy, díky kterým se východ setkává se západem. Díky restauracím tohoto resortu si zamilujete vietnamskou kuchyni, která je právem součástí těch nejlepších světových kuchyní.

Hlavní restaurace resortu nese název Pavilion Restaurant. Stoluje se zde uvnitř, na verandě nebo přímo na pláži s výhledem na zátoku Nha Trang. Restaurace vám nabídne moderní jídla k večeři a mezinárodní bufetové menu k snídani.

Ana Beach House je příjemným místem s uvolněnou atmosférou, kde se servíruje vietnamská kuchyně a mořské plody.

Třetí možností je Lobby Bar, kde si posedíte se sklenkou vína nebo jiným nápojem a užijete si zdejší výjimečnou atmosféru.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na zájazdy do Vietnamu sa špecializujeme už mnoho rokov a krajinu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v ERV poisťovni. Naši zamestnanci Vietnam opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovanie. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte, bude konečná a kompletná – teda žiadne prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako sa Vám páčilo Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Evason Ana Mandara & Six Senses Spa

Evason Ana Mandara sa skladá zo 17 vil s 74 dobre vybavenými izbami, v ktorých je skĺbený tradičný vietnamský štýl s miestnou architektúrou a modernými prvkami. Izby sú umiestnené do hustých tropických záhrad alebo pozdĺž zátoky, vďaka čomu je umožnený dychberúci výhľad na more. Všetky izby majú súkromnú terasu a päťhviezdičkový komfort.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden View Villa (38m2)

niektoré sú spojené dverami k Deluxe Seaview Villas, veľké dvojlôžko (king size bed) alebo klasická posteľ pre 2 osoby, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, individuálne ovládateľná klimatizácia a stropný vetrák, písací stôl, IDD telefón, trezor, sušič vlasov, satelitná televízia (medzinárodné kanály), DVD prehrávač (požičovňa DVD), bezplatné pripojenie k internetu (na vyžiadanie), 24h jedálenský servis, minibar, potreby na varenie kávy a čaju, noviny každý deň (na vyžiadanie).

Superior Sea View Villa (42m2)

velké dvojlôžko (king size bed) alebo klasické dvojlôžko, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací stôl, IDD telefón, trezor, sušič vlasov, satelitná televízia (medzinárodné kanály), DVD prehrávač (DVD požičovňa), bezplatné pripojenie k internetu (na vyžiadanie), 24h jedálenský servis, minibar, potreby na varenie kávy a čaju, noviny každý deň (na vyžiadanie).

Deluxe Sea View Villa (45m2)

veľké dvojlôžko (king size bed) alebo klasické dvojlôžko, vaňa a sprcha, jacuzzi, dažďová sprcha, súkromná terasa, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací stôl, IDD telefón, trezor, sušič vlasov, satelitná televízia (medzinárodné kanály), DVD prehrávač (DVD požičovňa), bezplatné pripojenie k internetu (na vyžiadanie), 24h jedálenský servis, minibar, potreby na varenie kávy a čaju, noviny každý deň (na vyžiadanie).

Deluxe Beachfront Villa (45m2)

drevená strecha, veľké dvojlôžko (king size bed) alebo klasické dvojlôžko, vnútorná jacuzzi a dažďová sprcha, súkromná terasa, priamy prístup na pláž, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací stôl, IDD telefón, trezor, sušič vlasov, satelitná televízia (medzinárodné kanály), DVD prehrávač (DVD požičovňa), bezplatné pripojenie k internetu (na vyžiadanie), 24h jedálenský servis, minibar, potreby na varenie kávy a čaju, noviny každý deň (na vyžiadanie).

Ana Mandara Suite (50m2)

veľké dvojlôžko (king size bed), priestranná kúpeľňa so súkromnou záhradou, vaňou, oddelenou sprchou a vonkajšou dažďovou sprchou, jacuzzi, súkromná terasa, priamy prístup na pláž, klimatizácia s individuálnym ovládaním, stropný vetrák, písací stôl, IDD telefón, trezor, sušič vlasov, satelitná televízia (medzinárodné kanály), DVD prehrávač (DVD požičovňa), bezplatné pripojenie k internetu (na vyžiadanie), 24h jedálenský servis, minibar, potreby na varenie kávy a čaju, noviny každý deň (na vyžiadanie).

Pláž a more

Ana Mandara je jediný plážový resort, který se nachází v zátoce Nha Trang. Pyšní se krásnou dlouhou písčitou pláží, kterou z jedné strany lemují palmy a ze druhé strany omývají vody tyrkysového moře.

Online cena a slevy Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Profi foto hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Naše foto hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Evason Ana Mandara & Six Senses Spa

V resortu Ana Mandara objevíte širokou škálu chutí a vůní. Šéfkuchaři zde vytvářejí pokrmy, díky kterým se východ setkává se západem. Díky restauracím tohoto resortu si zamilujete vietnamskou kuchyni, která je právem součástí těch nejlepších světových kuchyní.

Hlavní restaurace resortu nese název Pavilion Restaurant. Stoluje se zde uvnitř, na verandě nebo přímo na pláži s výhledem na zátoku Nha Trang. Restaurace vám nabídne moderní jídla k večeři a mezinárodní bufetové menu k snídani.

Ana Beach House je příjemným místem s uvolněnou atmosférou, kde se servíruje vietnamská kuchyně a mořské plody.

Třetí možností je Lobby Bar, kde si posedíte se sklenkou vína nebo jiným nápojem a užijete si zdejší výjimečnou atmosféru.

Šport a wellness hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Evason Ana Mandara organizuje množstvo výletov, exkurzií a aktivít. Na hotelovej pláži nájdete športové vybavenie pre najrôznejšie športy.

The Six Senses Spa predstavujú špeciálnu liečbu spoločne so širokou ponukou tradičných terapií. Kúpele ponúkajú naozaj relaxačné a revitalizujúce obnovenie rovnováhy tela. Vyškolené terapeutky Vás prevedú cestou wellness procedúr a rôznymi liečebnými technikami, pri ktorých sú využívané len prírodné produkty.

Deti v hoteli Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Ana Mandara je přátelský resort, který požaduje, aby se zde i rodiny s dětmi cítily jako doma. Speciálně vyškolený personál tu pro malé hosty připravuje řadu aktivit. Děti si mohou zahrát tenis, projet se na kolech, naučí se rybařit, poznávat okolí i šnorchlovat, to vše v rámci klubu Just Kids!. Otevřeno má denně od deváté do poledne a následně od druhé odpolední do páté odpolední.

K dispozici vám bude také služba hlídání dětí.

Mapa - Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Vietnamu do hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Evason Ana Mandara & Six Senses Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Vietnamu

Katarina Hutníková
Evason Ana Mandara & Six Senses Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.