DELUXEA - Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa ***** Maurícius

Hotel: Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Trou aux Biches je jedným z najromantickejších rezortov na Mauríciu. Leží na severozápadnom pobreží ostrova a pýši sa nádhernou dlhou plážou s bielym pieskom.
Ubytovať sa môžete v luxusných suitách s vlastným bazénikom priamo pri mori, alebo v priestranných izbách obklopených zeleňou. Tunajšia záhrada je najkrajšia na ostrove. Medzi bujnou vegetáciou tu nájdete niekoľko pokojných bazénov, ktoré budete mať často len sami pre seba. Na samom konci záhrady stoja priestranné rodinné vily poskytujúce maximum súkromia. Naopak v tesnej blízkosti mora nájdete obrovský bazén s rozlohou 126 m². 

V areáli rezortu nechýbajú ani športoviská a prepychové kúpele s 20 sálami. Zárukou výnimočných zážitkov je aj 6 reštaurácií: L'Oasis*, La Caravelle, Le Deck, Mahiya, Il Corallo a Blue Ginger. Pripravované pokrmy sú gurmánskou cestou z ďalekej Ázie až po pobrežie Stredozemného mora.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Naše doporučení k Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Trou aux Biches zaberá perfektnú polohu uprostred rovnomennej dediny. Jedná sa o kompletne novo vystavaný rezort na mieste starého hotela, ktorý bol na Mauríciu postavený ako jeden z prvých. Vďaka tomu sa Trou aux Biches nachádza na jednej z najlepších pláží na ostrove.

Hotelová pláž je užšia, ale čistá, úplne bez rias. Vstup do vody rýchlo klesá a skvele si tu zaplávate.

Výhľad na more ponúka izby Beachfront Pool Suite a Beachfront Senior Pool Suite, ostatné izby sú s výhľadom na bazén a záhradu. Odporučiť môžeme izbu Tropical Junior Suite s vlastnou vonkajšou sprchou.

Raňajky sa podávajú v reštaurácii na pláži a celkový exotický dojem dokresľuje mnoho vodných plôch, ako bazény i samotný oceán.

Kategória a vybavenie izby

Po rekonštrukcii hotela bola zachovaná pôvodná atmosféra a usporiadanie jednotlivých viliek a pavilónov v tropickej záhrade. Všetky kategórie izieb Vám tak poskytnú nenahraditeľné súkromie a pokoj v štýle malebnej dedinky s nádychom luxusu.
Súčasťou hotela sú samostatné vily. Aby sa zabezpečilo súkromie, jednotlivé vily sú rozmiestnené v bujných tropických záhradách. 

Vybavenie apartmánov a víl zahŕňa klimatizáciu, trezor, televíziu, minibar, fén, žehličku a žehliacu dosku, sprchovací kút, vaňu, oddelenú toaletu a samozrejmosťou je prístup k internetu.

Apartmány sú dostupné aj vo variante Family, čo znamená dve izby rovnakej kategórie prepojiteľné uzamykateľnými dverami.

Pláž a more

Krásna pláž ideálna pre každého! Milovníci športu si ju zamilujú pre ideálne podmienky na jogging a širokú ponuku vodných športov.

Tým, čo radšej relaxujú, sa určite zapáčia pohodlné a luxusné ležadlá kryté slamenými slnečníkmi. Celá pláž je lemovaná hustým palmovým sadom a zelenou trávou.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Trou aux Biches ponúka výber zo šiestich skvelých reštaurácií. Štyri sa nachádzajú v centre zábavy, v blízkosti najväčšieho hotelového bazéna, ďalšie dve reštaurácie sa ukrývajú v blízkosti pláže a mora. Všetky reštaurácie Trou aux Biches ponúkajú kulinárske zážitky, ktoré hostí prenesú ďaleko za hranice ostrova - do Ázie a Európy.

 

Hlavná reštaurácia a bar rezortu L’Oasis* je otvorená na raňajky (07:30 - 10:00), obedy (12:30 - 15:00) a večere (19:00 - 22:00). Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Reštaurácia je umiestnená na okraji hlavného bazéna a poskytuje nádherné výhľady na more.

Na obedy (12:30 – 15:00) a večere (19:00 – 22:00) sa šesť dní v týždni otvára á la carte reštaurácia Le Deck. Ponúka stredomorské menu a nájdete ju na drevenej terase v blízkosti mora v tieni kokosových paliem. Navyše sa tu organizujú degustácie vín či večerné grilovanie. Úžasný zážitok ponúka indická á la carte reštaurácia Mahiya. Nádherne vyzdobená, s intímnou atmosférou, vo vzduchu vonia India. Otvorená je šesť večerov v týždni (19:00 do 22:00). Ženy pri vstupe dostanú tradičnú indickú ozdobu, ktorá sa umiestňuje na čelo.

La Caravelle je elegantná reštaurácia, ktorá sa nachádza na okraji rezortu v blízkosti belostnej pláže. Reštaurácia je zameraná na medzinárodnú kuchyňu a pokrmy sú servírované formou menu à la carte. Na jednej strane reštauráciu lemuje drevená promenáda, na druhej bazény. Nájdete tu vnútorné aj vonkajšie priestory zastrešené šindľovou strechou. Otvára sa na raňajky (07:00 - 10:00), a večere (19:00 - 22:00) šesť dní v týždni.

V talianskej á la carte reštaurácii Il Corallo sa podávajú iba večere (19:00 - 22.00). Táto reštaurácia je umiestnená v tesnej blízkosti reštaurácie La Caravelle pod šindľovou strechou a ponúka krásne výhľady na more.

Na večeru (19:00 - 22:00) si môžete zájsť do thajskej á la carte reštaurácie Blue Ginger*. Táto reštaurácia je otvorená šesť večerov v týždni a uchváti Vás už svojou architektúrou. Je postavená v štýle typickej drevenej pagody a atmosféra je tu v štýle Zen. Pre á la carte večere je nutné urobiť si vopred rezerváciu. V polpenzii je zahrnutá denná ponuka, ďalšie položky z á la carte menu sú za príplatok.

V rezorte nájdete samozrejme aj bary. L’Oasis Bar, ktorý má otvorené od 10:00 do 1:00 a La Caravelle Bar, ktorý otvára od 10:00 do 23:00.

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela Trou aux Biches trvá 1hod 15min až 1hod 25min.

Kategória a vybavenie izby Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Po rekonštrukcii hotela bola zachovaná pôvodná atmosféra a usporiadanie jednotlivých viliek a pavilónov v tropickej záhrade. Všetky kategórie izieb Vám tak poskytnú nenahraditeľné súkromie a pokoj v štýle malebnej dedinky s nádychom luxusu.
Súčasťou hotela sú samostatné vily. Aby sa zabezpečilo súkromie, jednotlivé vily sú rozmiestnené v bujných tropických záhradách. 

Vybavenie apartmánov a víl zahŕňa klimatizáciu, trezor, televíziu, minibar, fén, žehličku a žehliacu dosku, sprchovací kút, vaňu, oddelenú toaletu a samozrejmosťou je prístup k internetu.

Apartmány sú dostupné aj vo variante Family, čo znamená dve izby rovnakej kategórie prepojiteľné uzamykateľnými dverami.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite(63 m²) predstavuje vzdušnosť a ľahkost. Spálňa sa otvára do útulného salónika a slnečnej terasy. Tropickú atmosféru apartmánu dodáva otvorený sprchovací kút a neďaleký bazén. Junior Suite je skvelým miestom pre páry hľadajúce pokoj a súkromie. Ubytovať sa tu môžu max. dvaja dospelí.

Tropical Junior Suite

Tropical Junior Suite

Tropical Junior Suite (70 m²) sa odlišuje svojou veľkosťou a umiestnením na prízemí. Veľká spálňa je prepojená s obývacou časťou, nechýba kúpeľňa s vaňou a vonkajším sprchovacím kútom. Pred týmito apartmánmi sa nachádza bazén obklopený tropickou zeleňou. Ubytovať sa tu môžu max. traja dospelí.

Golf Suite ***

Beachfront Pool Suite

Beachfront Pool Suite

Beachfront Suite s bazénom (102 m²) symbolizuje perfektnú kombináciu elegancie a modernosti. Nachádza sa priamo na pobreží a ponúka tak prekrásny výhľad na more. Na terase nájdete súkromný bazén. Ubytovať sa tu môžu max. traja dospelí.

Beachfront Senior Pool Suite

Beachfront Senior Pool Suite

Beachfront Senior Suite s bazénom (163 m²) Vám umožní sa každý deň prebúdzať za zvuku morských vĺn. Nachádza sa len pár krokov od pláže a skladá sa zo spálne, kúpeľne s kruhovou vaňou a vonkajšou sprchou, obývacej izby a veľkej terasy. Samozrejmosťou je súkromný bazén. Ubytovať sa tu môžu max. traja dospelí.

Family Suite

Family Suite

Family Suite (94 m²) pohodlne ubytuje dvoch dospelých a tri deti. V hlavnej spálni nájdete nábytok zo svetlého dreva. Priestranná kúpeľňa je okrem vane vybavená aj vonkajšou sprchou. Druhá spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou.

2 Bedroom Pool Villa *

2 Bedroom Pool Villa *

Pool Villa s 2 spálňami je stelesnením luxusného životného štýlu na Mauríciu. Vily sú zoskupené v štýle „dedinky“ v rámci tropického hotelového komplexu. Každá vila má 2 spálne so samostatnými kúpeľňami. Vily sú navrhnuté tak, aby ste mohli tráviť čo najviac času vonku, vo voľnej prírode. Všetky izby a kúpeľne sú situované smerom do átria, na rozsiahlu drevenú terasu a súkromný bazén. Barbecue a vonkajšie posedenie sú lákavou pozvánkou k vynikajúcim jedlám pod hviezdami. V každej chvíli sa budete cítiť uvoľnení a s vedomím, že čokoľvek budete potrebovať, Vám bude splnené Vašim privátnym komorníkom. Kapacita vily sú 4 dospelí + 2 deti.

3 Bedroom Pool Villa **

3 Bedroom Pool Villa **

Pool Villa s 3 spálňami je stelesnením luxusného životného štýlu na Mauríciu. Vily sú zoskupené v štýle „dedinky“ v rámci tropického hotelového komplexu. Každá vila má 2 hlavné spálne so samostatnými kúpeľňami a jednu izbu špeciálne zariadenú pre deti. Vily sú navrhnuté tak, aby ste mohli tráviť čo najviac času vonku, vo voľnej prírode. Všetky izby a kúpeľne sú situované smerom do átria, na rozsiahlu drevenú terasu a súkromný bazén. Barbecue a vonkajšie posedenie sú lákavou pozvánkou k vynikajúcim jedlám pod hviezdami. V každej chvíli sa budete cítiť uvoľnení a s vedomím, že čokoľvek budete potrebovať, Vám bude splnené Vašim privátnym komorníkom. Kapacita vily sú 4 dospelí + 3 deti.

Pláž a more

Krásna pláž ideálna pre každého! Milovníci športu si ju zamilujú pre ideálne podmienky na jogging a širokú ponuku vodných športov.

Tým, čo radšej relaxujú, sa určite zapáčia pohodlné a luxusné ležadlá kryté slamenými slnečníkmi. Celá pláž je lemovaná hustým palmovým sadom a zelenou trávou.

Profi foto hotelu Trou aux Biches Beachcomber *****

Naše fotky hotela Trou aux Biches Beachcomber *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Trou aux Biches ponúka výber zo šiestich skvelých reštaurácií. Štyri sa nachádzajú v centre zábavy, v blízkosti najväčšieho hotelového bazéna, ďalšie dve reštaurácie sa ukrývajú v blízkosti pláže a mora. Všetky reštaurácie Trou aux Biches ponúkajú kulinárske zážitky, ktoré hostí prenesú ďaleko za hranice ostrova - do Ázie a Európy.

 

Hlavná reštaurácia a bar rezortu L’Oasis* je otvorená na raňajky (07:30 - 10:00), obedy (12:30 - 15:00) a večere (19:00 - 22:00). Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Reštaurácia je umiestnená na okraji hlavného bazéna a poskytuje nádherné výhľady na more.

Na obedy (12:30 – 15:00) a večere (19:00 – 22:00) sa šesť dní v týždni otvára á la carte reštaurácia Le Deck. Ponúka stredomorské menu a nájdete ju na drevenej terase v blízkosti mora v tieni kokosových paliem. Navyše sa tu organizujú degustácie vín či večerné grilovanie. Úžasný zážitok ponúka indická á la carte reštaurácia Mahiya. Nádherne vyzdobená, s intímnou atmosférou, vo vzduchu vonia India. Otvorená je šesť večerov v týždni (19:00 do 22:00). Ženy pri vstupe dostanú tradičnú indickú ozdobu, ktorá sa umiestňuje na čelo.

La Caravelle je elegantná reštaurácia, ktorá sa nachádza na okraji rezortu v blízkosti belostnej pláže. Reštaurácia je zameraná na medzinárodnú kuchyňu a pokrmy sú servírované formou menu à la carte. Na jednej strane reštauráciu lemuje drevená promenáda, na druhej bazény. Nájdete tu vnútorné aj vonkajšie priestory zastrešené šindľovou strechou. Otvára sa na raňajky (07:00 - 10:00), a večere (19:00 - 22:00) šesť dní v týždni.

V talianskej á la carte reštaurácii Il Corallo sa podávajú iba večere (19:00 - 22.00). Táto reštaurácia je umiestnená v tesnej blízkosti reštaurácie La Caravelle pod šindľovou strechou a ponúka krásne výhľady na more.

Na večeru (19:00 - 22:00) si môžete zájsť do thajskej á la carte reštaurácie Blue Ginger*. Táto reštaurácia je otvorená šesť večerov v týždni a uchváti Vás už svojou architektúrou. Je postavená v štýle typickej drevenej pagody a atmosféra je tu v štýle Zen. Pre á la carte večere je nutné urobiť si vopred rezerváciu. V polpenzii je zahrnutá denná ponuka, ďalšie položky z á la carte menu sú za príplatok.

V rezorte nájdete samozrejme aj bary. L’Oasis Bar, ktorý má otvorené od 10:00 do 1:00 a La Caravelle Bar, ktorý otvára od 10:00 do 23:00.

All Inclusive

 

Balíček zahŕňa raňajky, obedy, večere

Raňajky:

V reštaurácii L’Oasis alebo La Caravelle

Obedy:

V reštaurácii L’Oasis, La Plage La Caravelle (na určité položky z menu sa môže vzťahovať poplatok)

Večera:

Večera vo vybraných hotelových reštauráciách (na určité položky z menu sa môže vzťahovať poplatok)
Popoludňajšia palacinka v bare L'Oasis

Olovrant L´Oasis baru od 11:00 - 17:00

Ponuka nápojov zahŕňa:

Neobmedzené množstvo miestneho piva, vína, šumivého vína, vody, nealkoholických nápojov, čaju a kávy
Výber alkoholických nápojov
Alkoholické miešané nápoje
Servis na pláži od 10:00 - 17:30
Ponuku môžete využívať od príchodu na hotel až do odchodu, bez ohľadu na check-in a check-out
Minibar: Nealkoholické nápoje a vybrané pivá, voda a pochutiny - doplňované denne
Čaj a káva na izbe - doplňované denne
Piknikový kôš na osobu na deň
Pozemné športy, fitness
Detský klub od 3 – 11 a od 12 – 17 rokov
Wifi
Večerný program - živá hudba alebo DJ, folklórne tance, predstavenie

Výber jedného zo zážitkov: Spa, potápanie, golf, testovanie vín, lekcie varenia (pre osoby staršie ako 12 rokov, minimálna dĺžka pobytu 7 nocí)

Šport a wellness hotela Trou aux Biches Beachcomber *****

Od pol ôsmej ráno do ôsmej večer sú otvorené brány miestneho športového centra. Čaká tu na vás perfektné vybavenie na kardio, strečing, kruhový tréning, vodná gymnastiku, spinning a veľa ďalšieho.

Ostrov Maurícius láka hlavne k vodným športom, aj keď ste úplny začiatočník, nezostávajte pozadu, také zážitky si budete pamätať celý život. Vyskúšať môžete vodné lyžovanie*, plachtenie*, windsurfing, kajaky, potápanie, šnorchlovanie alebo sa len tak, krížom krážom, prejsť na vodnom bicykli.

Pokiaľ sa radšej držíte pri zemi, Trou aux Biches ponúka aj širokú škálu pozemných športov ako je tenis, stolný tenis, volejbal alebo výlet na horských bicykloch.

Po športovom výkone sa vydajte do hotelových kúpeľov, kde sa ocitnete na samom prahu raja. Nájdete tu sedemnásť masážnych miestností, saunu**, hammam**, bazén, sprchy, kaderníctvo aj kozmetický salón.

*ponuka aktivít sa môže líšiť v závislosti od aktuálnych opatrení

Deti v hoteli Trou aux Biches Beachcomber *****

Trou aux Biches s otvorenou náručou víta aj deti. Skvelú zábavu si môžu užiť v miestnom detskom klube, ktorý je otvorený pre malých hostí od troch do jedenástich rokov. Pre deti je tu pripravených veľké množstvo kreatívnych a poznávacích workshopov a mnoho zábavných aktivít. Deti sa tu naučia niečo nové, môžu si vyskúšať prácu vrátnika, barmana či hudobníka, pobavia sa a budú pod dohľadom skúsených profesionálov. V detskom klube je umiestnený umelecký múr, na ktorý môžu deti umiestniť svoje výtvory. Pod odborným dohľadom si môžu vyskúšať tenis, potápanie aj windsurfing. Stráženie detí do troch rokov je možné na vyžiadanie za príplatok. Túto službu je potrebné rezervovať na recepcii 24 hodín vopred.

Doprava do hotela Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela Trou aux Biches trvá 1hod 15min až 1hod 25min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maurícius

Recenze hotelu Trou aux Biches Beachcomber *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Trou aux Biches Beachcomber *****

Pláž
9.5
Ubytovanie
9.7
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
75 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.4
25 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
21 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.6
Strava
9.2
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
11 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.7
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.5
18 hodnotenie
Svatební obřad
9.3
Místo pro svatbu
9.5
Svatební koordinátor v hotelu
8.5
Svatební fotograf
9.9
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Priemerné hodnotenie svadieb
9.4
15 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha 21
Datum recenze:
25. 12. 2023
Datum pobytu:
08. 12. - 17. 12. 2023
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Skvělý servis od paní Pasekové. Hotel splňuje ty nejvyšší nároky a nabízí AI program na vysoké úrovni. Opravdu si zde odpočinete ...
Novomanželé
Datum recenze:
07. 07. 2023
Datum pobytu:
13. 06. - 24. 06. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
11/10! Nejkrásnější pláž a moře, které jsme kdy navštívili (azurově modrá voda, bílý písek, palmy, jen jedna řada lehátek) luxusní hotel s nejrůznějšími výhodami pro novomanžele, příjemným personálem, výborným jídlem a úžasnou tropickou zahradou. Mohu jen doporučit, a to i v období místní zimy, kdy jsme hotel navštívili my (v červnu jsme měli pořád krásně teplo až do večera s minimem srážek, voda byla neuvěřitelně teplá, jen to trochu méně opalovalo a byly krátké dny). :)
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
12. 05. 2023
Datum pobytu:
05. 03. - 16. 03. 2023
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Nádherná pláž i okolí resortu, ve kterém bylo hned několik dalších menších bazénů - vždy bez lidí, soukromí, možnosti á la carte restaurací
Starší pokoje, slabší bufetová strava - naštěstí to ale plně kompenzuje možnost á la carte restaurací, takže je to velmi velmi malé minus.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
13. 04. 2023
Datum pobytu:
26. 03. - 10. 04. 2023
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Vše bylo opravdu super, sluzby deluxea vyborne, panimoc ochotna zaslat jakoukoli nabidku.
Jediné co nas trosku sokovalo, ze transfer pro nas dojel na letiste bez sedacky. Jeli jsme pres hodinu na hotel, takze s rocnim ditetem, ktere je stale v pohybu to bylo hodne odvazne. To ctyrlete se zaplo a zvladlo to:) Tam uz to takovy problem nebyl.
Mladší dvojice
Košice
Datum recenze:
28. 03. 2023
Datum pobytu:
16. 03. - 26. 03. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Maurícius aj Hotel boli nad naše očakávania a skvelé v každom ohľade. Tak isto aj cestovná kancelária Deluxea menovite pani Verešová a náš delegát p. Michal boli úplne úžasní a profesionálni. Doporučujeme využiť ich služby, určite budete spokojní.
Starší dvojice
Datum recenze:
04. 03. 2023
Datum pobytu:
21. 02. - 03. 03. 2023
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Moc se nám v hotelu líbilo, cítili jsme se tam velice dobře. Hotel je v krásné rozlehlé zahradě přímo u jedné z nejhezčích pláží. Určitě bychom se tam rádi znovu vraceli.
Novomanželé
Vilémov
Datum recenze:
08. 02. 2023
Datum pobytu:
28. 01. - 06. 02. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Dřevnovice
Datum recenze:
30. 01. 2023
Datum pobytu:
09. 01. - 20. 01. 2023
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Není co vytknout. Pobyt byl naprosto skvělý. Hotel je v nádherném prostředí, skvělá kuchyně. Personál je ochotný, milý a pozorný. Skvělé Diving centrum. Místní lázně byly zlatým hřebem pobytu. Deluxea nám připravila úchvatnou dovolenou.
Rodina s dětmi
Klecany
Datum recenze:
14. 11. 2022
Datum pobytu:
25. 10. - 08. 11. 2022
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
TAB hotel je umístěn na krásné dlouhé pláži lemované velkým množstvím kokosových palem. Tropická zahrada hotelu je velmi pěkně udržovaná. Hotelové bungalovy jsou citlivě zasazené do tropické zahrady. Pláž má velmi jemný písek. Příjemné dlouhé procházky po pláži vedoucí do centra městečka. Výborné jídlo v à la carte restauracích. Velký pokoj s velkou koupenou i venkovní sprchou, pohodlné postele. Butler servis.
Rozsáhlý hotelový komplex, někdy poněkud neosobní. Hlavní bufetová restaurace má výrazně nižší úroveň a váznoucí obsluhu než ostatní à la carte restaurace. Místy je vstup do moře s množstvím ostrých korálů, které nejsou díky jemnému písku kalícímu vodu vidět. Pláž je více frekventovaná místními prodavači různého zboží.
Starší dvojice
Valaská
Datum recenze:
01. 06. 2022
Datum pobytu:
18. 05. - 29. 05. 2022
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
ochotní personál
neuvertteľné silné wifi všade v lokalite hotela vrátane pláže
ďakujeme za super prístup p.Verešovej
napriek dvom denným návštevám upratovacej služby si predstavujem upratanie izby na vyššej úrovni/asi tak ako na Maledivách/,ale inak OK
Rodina s dětmi
Měchenice
Datum recenze:
15. 05. 2022
Datum pobytu:
04. 04. - 15. 04. 2022
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Když budu muset shrnout do jednoho slova, tak řeknu GENIÁLNÍ :-) Zkusím trochu se rozepsat. V první řadě musím vychválit paní Holasovou, která naprosto vystihla to co jsme chtěli, je úžasná profesionálka a vždy poradila. Strava bezkonkurenční, pestrá, ryby, zelenina, evropská i asijská kuchyně. Pláž a vstup do vody sestupný, ideální i pro děti. Ubytování nádherné, úklid precizní, personál všude byl pohotový, precizní, usměvavý, přátelský. Nemám prostě co vytknout a doporučuji.
Starší dvojice
Havlíčkův Brod
Datum recenze:
11. 05. 2022
Datum pobytu:
15. 04. - 24. 04. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Výborný výběr několika á la carte restaurací v rámci resortu
Velice kvalitní gastronomie
Perfektní resort i pro rodiny s dětmi
Nádherně udržovaná zahrada v celém resortu
Velmi ochotný personál
Možnost zapůjčení hotelového bicyklu pouze pro pohyb v resortu
Nesmyslné hlášení čísla pokoje při příchodu/odchodu hlavním vjezdem do areálu - přitom příchod/odchod osob do resortu podél pobřeží není kontrolován
Nadměrné nabízení suvenýrů prodejci na pláži
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
22. 12. 2021
Datum pobytu:
12. 12. - 21. 12. 2021
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel Trou aux Biches opravdu předčil naše očekávání. Vynikající servis, degustační zážitky, krásná pláž a průzračné moře. Se vším jsme byli nad míru spokojeni. Deluxea se o vše postarala, tak jsme s dovolenou neměli téměř žádné starosti. Rozhodně doporučuji.
Starší dvojice
Soběslav
Datum recenze:
02. 03. 2020
Datum pobytu:
19. 02. - 27. 02. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Děkujeme CK Deluxea a hlavně Ing. Jindřišce Jelínkové za přípravu překrásné dovolené na ostrově Mauricius . Vše klapalo jak bylo domluveno prostě super dovolená bez starostí.
Starší dvojice
Třemošná
Datum recenze:
19. 02. 2020
Datum pobytu:
05. 02. - 14. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel,pláž i personál skvělé -doporučuji. Vše je perfektní-počasí super a ostrov je překrásný.
Starší dvojice
Ostrava - Radvanice
Datum recenze:
17. 02. 2020
Datum pobytu:
06. 02. - 16. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byla to esence toho nejlepšího s čím jsme se doposud setkali.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
29. 11. 2019
Datum pobytu:
14. 10. - 23. 10. 2019
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
resort s perfektním servisem a dokonalou mezinárodní gastronomií. O klidnou relaxaci, pohodu, čistotu, bezpečí a gurmánské zážitky se stará více než 800 úslužných zaměstnanců a přitom se nejedná o žádný extrémně velký resort. Jedinečný urbanistický koncept vytváří komorní charakter jednotlivých částí komplexu a umožňuje tak prožít klidný, nerušený čas odpočinku
pláž je hlídaná, přesto mnoho prodejců různých cetek a předražených suvenýrů má dohodnuto se security hotelu obtěžovat turisty na pláži, což je velmi nepříjemný každodenní rituál, kdy každých patnáct minut jste obtěžováni nabídkami výhodných koupí náramků, šátků, mušlí a výletů na lodích, masérských služeb a podobně.
Starší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
28. 11. 2019
Datum pobytu:
10. 11. - 22. 11. 2019
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Fantastické služby CK a servis Emotion. Výborná organizácia. Skvelá česka delegátka Pavla a domáci šofér Kunal.
Mali sme escape program, napriek tomu sme veľmi ťažko od obsluhy v bare a v reštauráciách dostali víno, ktoré sme si objednali aj keď v balíku zahrnuté bolo. Snažili sa nám vedome podsúvať iné. Nepružná obsluha pri podávaní všetkých nápojov.
Rodina s dětmi
Praha 5- Košíře
Datum recenze:
30. 10. 2019
Datum pobytu:
19. 10. - 28. 10. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolenou jsme si moc užili. V hotelu se o nás perfektně starali a lidi z Emotions mohu doporučit.
Mladší dvojice
Svidnik
Datum recenze:
09. 09. 2019
Datum pobytu:
28. 08. - 06. 09. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Absolutne dokonala dovolenka..ako vsetky s Deluxeou.
Novomanželé
Datum recenze:
26. 06. 2019
Datum pobytu:
15. 06. - 24. 06. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chceme Vám úprimne veľmi pekne poďakovať za nádherný a nezabudnuteľný zážitok na Mauríciu . Sme nadmieru spokojní s celým pobytom a svadbou.

Ubytovanie krásne, čisté, s výhľadom na záhradu.
Služby hotela a personál výborné, veľmi ochotní a dobrý ľudia.
Strava all inclusive - výborný výber, tématické večery so živou hudbou a programom.

Vyzdvihujeme hlavne služby agentúry Emotions, p. Pavlu a jej profesionalitu, vodičov ktorí nám pomáhali či už s
Rodina s dětmi
Frenštát pod Radhoštěm
Datum recenze:
18. 12. 2018
Datum pobytu:
20. 11. - 30. 11. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásný resort s nádhernou zahradou.
Velmi jsme byli překvapeni jednáním hotelu, kdy nám byla hned po příjezdu zablokována částka z účtu asi 35000,- bez jakékoli předchozí domluvy.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
04. 10. 2017
Datum pobytu:
10. 09. - 19. 09. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Pobyt v hotelu Trou aux Biches na Mauriciu nemá chybu. Vše je téměř dokonalé, služby hotelu špičkové. Totéž se týká služeb sjednaných cestovní kanceláří Deluxea - transfery, výlety, delegátka. Nemáme jedinou výhradu, dovolenou jsme si užili na maximum a na Mauricius se určitě vrátíme. Rádi opět využijeme služeb cestovní kanceláře Deluxea.
Mladší dvojice
Datum recenze:
21. 09. 2017
Datum pobytu:
03. 06. - 14. 06. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Špatné počasí, hodně deště v prvních dnech
Novomanželé
Nitra
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
16. 03. - 24. 03. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
dobry den, na Mauriciu sme sa mali super, bolo tam kraaasne, aj s hotelom sme boli spokojni aj so svadbou, na druhy den som sa chcela vydavat znova...bol to krasny zazitok..
Novomanželé
Datum recenze:
02. 05. 2017
Datum pobytu:
11. 04. - 25. 04. 2017
Průměr
7.2
Pláž
8
Ubytovanie
7
Strava
9
Poloha
6
Cena / Kvalita
4
Personál
9
Vstřícný a milý personál. Strava a restaurace v hotelu na velmi dobré úrovni. Krásná a udržovaná zeleň v areálu hotelu.
Ceny za služby, stravu a ubytování opravdu velmi vysoké a nepřiměřené. Ceny za stejné služby v hotelových řetězcích např. v Dubaji, Thajsku nebo jinde v Asii jsou o třetinu nižší. V okolí hotelu bez možnosti si sednout v restauraci, bistru nebo kavárně.
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
09. 03. 2017
Datum pobytu:
24. 02. - 08. 03. 2017
Průměr
8.3
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
8
v celku plná spokojenost, uvažujeme o návratu za rok
jídlo skvělé, i když 45 EUR za večeři ....?! Pití předražené
Starší dvojice
Kuřim
Datum recenze:
02. 12. 2016
Datum pobytu:
30. 10. - 09. 11. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Skvělé ubytování ve výborné poloze. jako v botanické zahradě. Hotel elegantní, tomu odpovídá chování personálu a oblečení hostů. Výborné jídlo, pouze drahé nápoje. Čistá pláž. Rádi se sem vrátíme.
Rodina s dětmi
šumperk
Datum recenze:
17. 10. 2016
Datum pobytu:
05. 10. - 15. 10. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Skvělý resort s úžasným jídlem!!
Mladší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
27. 08. 2016
Datum pobytu:
15. 08. - 26. 08. 2016
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
8
Poloha
7
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Skvělá volba pro nerušenou plážovou dovolenou. Hotel má vše pro vodní sporty, pestrou stravu a zahradu s množstvím ptáků a exotických rostlin.
Starší dvojice
Vilémov
Datum recenze:
22. 04. 2016
Datum pobytu:
03. 04. - 12. 04. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Hotel splnil veškeré naše požadavky. Pouze trochu nesoulad s tím co deklaruje cestovka a co je skutečnost, ohledně pití k obědu a k večeři. Celkově hotelové služby na vysoké úrovni.
Rodina s dětmi
Jesenice
Datum recenze:
13. 03. 2016
Datum pobytu:
25. 02. - 09. 03. 2016
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Měli jsme skvělou dovolenou se službami na nejvyšší úrovní. Hotel Trou aux Biches má moderně vybavené pokoje, krásnou tropickou zahradu, solidně vychovaný personal, bohatý výběr jídel v šesti restauracích, SPA ve kterém se dá dobré relaxovat. Celá naše rodina bude mít pouze nejlepší vzpomínky z tohoto pobytu.
Novomanželé
Zlín
Datum recenze:
14. 12. 2015
Datum pobytu:
03. 12. - 12. 12. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Děkujeme za nádhernou svatbu a svatební cestu. Vše proběhlo úžasně a hladce. Moc jsme si to užili a děkujeme paní Zbořilové za kompletní vyřízení.
Mladší dvojice
Datum recenze:
13. 08. 2015
Datum pobytu:
02. 08. - 12. 08. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V prvé radě bych chtěl poděkovat paní Kláře Borutové za naprosto perfektní a profesionální přístup při organizování této dovolené která byla dárkem pro rodinu. Samotný hotel, pláž, servis a fakultativní výlety nelze hodnotit jinak než v superlativech. Jednoznačně skvělá dovolená, která určitě splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Jak hotel tak cestovní agenturu mužů vřele doporučit a určitě v budoucnu znovu využiji jejich služeb.
Novomanželé
Trenčín
Datum recenze:
10. 07. 2015
Datum pobytu:
15. 06. - 27. 06. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Všetko prebehlo v poriadku. Hotel bol luxusný a naozaj nádherný, jedlo tiež, pláž bola nádherná. Personál bol veľmi milý a ústretový. Svadba bola presne taká ako sme si predstavovali (až na dážď pri fotení, ale tak to sa ovplyvniť nedá a nie je to nikoho chyba, takže nám to nevadilo). Keby sa dalo tak by sme tam ostali už navždy a nikdy by sme neodišli. Určite by sme sa tam radi aspoň ešte raz vrátili.
Starší dvojice
Kostelec n.Orlici
Datum recenze:
16. 03. 2015
Datum pobytu:
11. 02. - 26. 02. 2015
Průměr
8.5
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
7
Jsme spokojeni s vasim pristupem a jednanim. Musime pochvalit jak Petru tak i Martinu Melkovou.
Bohuzel jsme meli na pokoji svabi!!! Personal hotelu by mel byt na profesionalnejsi urovni!
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
28. 09. 2014
Datum pobytu:
12. 09. - 24. 09. 2014
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Služby ,resp. Možnost využití řidiče z Emotions bYly pro nás naprosto vyhovující . Bylo dobré,že jsme nemuseli s dalšími x lidmi cestovat busem.Řidič nám zastavil ,kde jsme potŕebovali,zařídil vždy vše u vstupu do různých areálu, vše nám vysvětlil a čekal na nás. Další plus je,že využíváte leteckou společnost Emirates.
Jen při příletu na Mauritius jsme museli využit a zaplatit si taxi na hotel,protože jsme čekali,že tam bude mít někdo naše jména na cedulkách a nevěděli jsme,že se máme obrátit na někoho s cedulkou Emotions.Kdybychom to věděli v Česku tak by nám to došlo.

Ohlasy klientov DELUXEA

Svatební cesta Maurícius Exte

Maurícius , datum dovolené: 09. 01. 2023 - 20. 01. 2023, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

dovolená byla naprosto úchvatná. Přiznám se, že jsem byl první den trochu nervózní zda bude vše jako jsme si to vysnili.
Přešlo mě to na letišti na Mauriciu. Vaši kolegové z Mautourko byli výborní a delegát Michal je opravdu člověk na svém místě.
Naše setkání bylo obohacující, vše nám vysvětlil a zařídil nám úchvatný výlet. Přiznám se, že z velké části na tom má podíl i průvodce Baggoo.
Nechci Vás dlouho zdržovat. 
Chci Vám z celého srdce poděkovat. Prožili jsme s manželkou nádherné dva týdny. Úžasné od první do poslední chvíle.
Největší poděkování ale patří Vám Jani. Vaše pomoc byla neocenitelná. Ještě jednou moc děkujeme.
S manželkou jsme se shodli, že jsme konečně našli cestovní kancelář, která jen neslibuje, ale opravdu plní očekávání.
Rozhodně vaše služby využijeme znova.
Na vašich stránkách dovolenou určitě ohodnotíme.
S pozdravem a přáním úspěšného roku
P.V.
Zobrazit více

SVATBA V RÁJI v hotelu Trou aux Biches

Maurícius , datum dovolené: 11. 12. 2021 - 22. 12. 2021, hodnocení ze dne: 11. 05. 2022

Dobrý den, 

hotel Trou aux Biches opravdu předčil naše očekávání. Vynikající servis, degustační zážitky, krásná pláž a průzračné moře. Se vším jsme byli nad míru spokojeni.

Svatební obřad proběhl bez problémů - o vše se starala naše svatební koordinátorka, což bylo vše na 100%. Svatbu jsme si tak mohli užít bez stresu z průběhu a organizace. Byl to opravdu ten nejkrásnější den našeho života, a můžu 100% doporučit. Vše bylo perfektní. Fotografa jsme neměli, ale měli jsme videografa - bylo vidět, že jsou profesionálové a těšíme se na výsledek.

Deluxea se o vše postarala, tak jsme s dovolenou neměli téměř žádné starosti. Rozhodně doporučuji.

Zobrazit více

Reportáž ze svatby české novinářky na Mauríciu

Maurícius , hodnocení ze dne: 23. 05. 2019
Deluxeu si pro svou svatbu na ostrově Maurícius v březnu 2019 zvolila i novinářka Sylvie Špačková. Na radu našich specialistů vybrala pohádkový hotel Trou aux Biches Beachcomber*****, kde se s partnerem nechali rozmazlovat svatebním balíčkem Glamour. Podrobnou reportáž o tom, jak Svatba v ráji probíhá očima nevěsty, si můžete přečít v článku na idnes.cz. Autorem fotografií je prestižní mauricijský fotograf Daniel Viliers, se kterým Deluxea spolupracuje již řadu let. 
 
Zobrazit více

Trou aux Biches 2016

Maurícius , hodnocení ze dne: 02. 12. 2016

Dobrý den, paní Mlejnská,

ještě teď si užíváme vzpomínky na krásnou dovolenou. Opravdu velice elegantní a luxusní hotel, myslím, že ve větším pokoji než Junior Suite bychom se už nenašli. Vše klaplo skvěle, i sekt na pokoji měl ideální teplotu :-)
Děkujeme za výbornou organizaci, na místě byli na nás připraveni a velice pozorní. Rádi Vaši kancelář doporučíme dál.
Zobrazit více

Trou aux Biches s rybačkou - september 2015

Maurícius , hodnocení ze dne: 15. 10. 2015

Dobrý deň, pani Rebeka,

rád by som sa Vám,ako aj celému kolektívu DELUXEA s.r.o. poďakoval za pomoc pri uskutočnení "výletu" na Maurícius. Je dobrých pár dní po návrate a najradšej by som zobral nohy na plecia a vrátil sa...  :)

Naozaj bolo veľmi fajn a je to aj Vaša zásluha, za ktorú sa Vám chcem poďakovať. Celá dovolenka dopadla na jednotku. Žiadne problémy, skrátka stopercentná spokojnosť! Príjemné ubytovanie, milí ľudia a super výlety po okolí zakončené aj úspešnou rybačkou. Vrelá vďaka pani Rebeka!

S pozdravom Onačilla s manželkou

Zobrazit více

Svadobná cesta - september 2014

Maurícius , hodnocení ze dne: 08. 10. 2014

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa, že odpovedám neskôr. Dotazník som už vyplnil, no dojmy z dovolenky Vám radšej dopíšem tu.

Hotel spolu s jeho službami neprestávali príjemne prekvapovať od príchodu až po posledný deň strávený v tomto vynikajúcom stredisku.
Kvalita a luxus aj štandardnej izby, spojená s veľmi príjemným poňatím dizajnu s prvkami tradičného maurícijského štýlu v modernom šate, prekonala všetky očakávania. Dokonalé stredisko pre páry, kde má človek pocit súkromia, romantiky, luxusu a všetkého, čo k tomu patrí. Jediné, čo bežná izba nemá, je priamy výhľad na more, čo ale s dokonalým výhľadom a prístupom do záhrady plnej stále štebotavých vtákov človek prestane potrebovať. Musím priznať, že Vaše odporúčanie priamo tohto strediska bola dokonalá trefa do čierneho.
Personál bol veľmi ochotný, snažil sa vždy maximálne vyhovieť. Aj keď si na pláži všimli, že nám je zimšie a chýba nám daľší uterák na zakrytie, sami od seba nám ochotne doniesli dalši alebo keď som si len posúval lehátko do tieňa, dobehol ochotne človek, ktorý to chcel spraviť za mňa, s tým, že predsa ja som na dovolenke a nebudem sa "namáhať". No zároveň vôbec nebol dotieravý. Spolu s pocitom absolútneho bezpečia (stále ochrankári nonstop na pláži, ktorých ale človek skoro vôbec nevnímal), si mohol človek aj na relatívnej verejnej pláži (ako sú všetky na mauríciu) ponechať akékoľvek veci aj na niekoľko hodín.
Pláž mala veľmi jemný piesok a veľmi nám vyhovoval aj pomalý spád do mora. Vlny neboli počas celého týždňa (predpokladám, že ani 
nebývajú kvôli vzdialenejším podmorským ústesom), čo nám vyhovovalo. Aj na toto obdobie bolo more teplotou príjemné a čisté. Služby skoro neobmedzených vodných športov pre hotelových hostí zdarma boli na vysokej úrovni a zároveň s veľmi príjemným personálom, ktorý sa snažil človeka zaučiť a pripraviť. Osobne môžem vydvihnúť ludí zodpovedajúcich za vodné lyžovanie, ktorý sa ma snažili naučiť lyžovať s veľkou trpezlivosťou a snahou (čo sa im ale so mnou asi aj tak nepodarilo:) )
Čo sa týka jedla, bolo vždy čestvé (pri bufetových stoloch pred vami priamo pripravované) a vynikajúce. Posedenie v reštauráciach je vo veľmi príjemnom prostredí. Snažili sme sa skôr stravovať v reštauráciach, ale keďže boli potrebné rezervácie vopred, 2-krát sa nám nepodarilo zohnať stôl a boli sme na bufetovej večeri. Musím podoktnúť, že cena bufetovej večere bola drahšia ako večera v reštaurácii a v prípade, že by sme mali objednanú polpenziu, bolo v reštauráciach len veľmi malý výber jedál za zníženú cenu, a to iba o max. 20% nižšiu ako pre človeka bez polpenzie. Osobne by som klientovi veľmi neodporúčal polpenziu, už vôbec nie, ak má radšej večeru v príjemných reštauráciach ako bufet. Našťastie my sme polpenziu nemali.
Samotné reštaurácie (na pláži) mali každý večer živú veľmi príjemnú hudbu (klavirista, saxofonista, spev), čo nás príjemne prekvapilo a spríjemnilo každú večeru. Nevyskúšali sme večeru priamo na pláži (za poplatok), no verím, že pre množstvo Vašich klientov (hlavne žien) takáto večera môže príjemne romanticky prekvapiť.

Služby a výlety od Emotions nás tiež potešili. Už od samotného privítania na letisku sme vedeli, že táto dovolenka bude najlepšia, akú sme zatiaľ zažili. Každý šofér, ktorý nás viezol, bol zároveň aj vyučený turistický sprievodca a veľmi ochotne rozprával o každej zaujímavosti. Túto službu sme využili aj v deň výletu do Casela Park, na celodenný výlet (botanická záhrada, hlavné mesto a Cassela). Samotná Cassela a prechádza s levmi bola neuveriteľná. Casselu ako zoopark sme videli menej a nestihli sme žiadnu inú adrenalínovú zábavu, no prechádza s levmi to vynahradila. Všimol som si, že boli možnosti len krátkeho fotenia s levmi a pod, ale určite by som každému celú 45 minútovú prechádzku odporučil.
Výlet katamaránom sa nám páčil a keďže sme presne nevedeli, na aký výlet ideme, ani sme tento rozdiel neriešili. Žiaľ nám delegátka povedala, že na severnom pobreží je menšia pravdepodobnosť delfínov a delfíny sa vyskytujú  na západnom pobreží (skoro so 100% pravdepodobnosťou). Tento výlet bol skôr oddychový, ako zážitkový.
Priznám sa, že bola asi jediná vec, ktorá ma prekvapila nie dobrým spôsobom, a to bola samotná delegátka. Jej služby neboli zlé, no viditelne sa ešte zaúčala. Čo ma ale najviac prekvapilo, bola jej komunikácia v angličtine, ktorá bola z mojho pohľadu na nízkej úrovni a preto jej aj vybavenie výletu trvalo dlhšie a s nedorozumeniami cez telefón s dodávateľom. Jednalo sa ale o časť, ktorá nás priamo vôbec neovplyvňovala, takže to beriem ako nepodstatné.

Nakoniec by som chcel vyzdvihnúť Vaše služby. Celé vybavovanie dovolenky bolo bezchybné. Viem, že samotné hľadanie hotela, ktorý by nám vyhovoval nebolo najjednoduchšie ale s Vašou ochotou a snahou ste dokázali nájsť hotely presne podľa našich predstáv. A verím, že pri mojom stálom vymýšľaní a zmenám to nebolo najľahšie.

S celou dovolenkou sme boli natoľko spokojný, že Vás budem určite aj v budúcnosti oslovovať, a taktiež aj každému odporúčať.

Ešte raz ďakujem.

Zobrazit více

Svadobná cesta - marec 2014

Maurícius , hodnocení ze dne: 01. 04. 2014

Dobry den, Rebeka,
 
Cela nasa svadobna cesta bola nezabudnutelna, a vdaka Vam, vasej agentura a neskutocnemu mnozstvu zazitkov, budeme na nu este dlho spominat, ak nie aj do smrti :) Tak ja, ako aj manzel sme uz co-to precestovali, a mali sme pochopitelne aj urcite ocakavania od tejto cesty, ved bola nasa svadobna, a taka dovolenka sa podnika len raz za zivot (teda aspon u vacsiny ludi). 
 
Mauricius je fantasticka krajina, ktora veru ma co navstevnikom ponuknut, nielen pre blaho oka, ale aj na zamyslenie, ci pohladenie duse. Pamatam si, ako ste nam na zaklade Vasich osobnych skusenosti priblizili tento kus zeme, a veru, vsetko bolo do bodky tak. Nadherna priroda, zaujimava a bohata kultura a neskutocne privetivi a skromni ludia. Vzdy po navrate z ciest domov sa zvyknem vyjadrit, ze bolo fajn a krasne, ale ze uz druhykrat asi nie ta ista destinacia, kedze svet je velky a este stale je toho tolko vidiet. No pri navrate z Mauricia vsak musim povedat, ze som so svojim vyjadrenim zavahala a k navratu na tento kreolsky ostrov sa vobec nebudem branit.
 
So sluzbami v hoteli Trou aux Biches sme boli nadmieru spokojni. Velmi ale naozaj velmi mili presonal, ktori sa snazi splnit aj nemozne a teraz uz viem preco ma retaz Beachcomber take logo, ake ma. Pre honeymoon je toto miesto ako stvorene, a ani nam neostalo nic ine, ako len nechat sa cely cas rozmaznavat a uzivat si to tam naplno. Naozaj, zasluzia si minimalne tri palce hore:) Jedine, na com sme sa s manzelom zhodli, bolo, ze pri druhom pobyte by sme uz rozhodne chceli byvat v beach front suite. Nie zeby ten nas junior suit bol zly, to vobec nie, uplne nam vyhovoval, len vzhladom na velkost hoteloveho komplexu, sa nam zdalo ovela komfortnejsie byt blizsie k plazi a tym aj restauraciam. Ale to je len nas postreh.

Tak to by bolo asi "v skratke" zhrnutie nasej krasnej dovolenky v kocke, z pohladu nasimi ocami. Srdecne Vam dakujeme za jej sprostredkovanie a hladky priebeh. Ak by ste mali na nas nejake otazky, aj pre referencie dalsim vasim klientom, radi Vam ich zodpovieme. Prajeme Vam vela uspechov, Rebeka, a cestovnej kancelarii vela spokojnych klientov s minimalne tak stastnym navratom domov, akym bol ten nas!
 
Vela stastia praju,


manzelia Nergård

Zobrazit více

Mauritius - Trou Aux Biches resort

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2013
Dobrý den paní Kapounová.

Včera jsme v pořádku dorazili domů a musíme Vám moc a moc poděkovat. Starali se o nás super. Vše vycházelo přesně podle Vašich informací. Zástupce Emotions čekala na letišti, poslala nás s řidičem do střediska a již při příjezdu jsme tam lapali po dechu. Kouzelná zahrada, jezírka, bazény, plno květů a vše nádherně čisté a udržované. Každé ráno pohrabovali všechny písčité plochy, zametali chodníky, čistili bazeny, vzorně uklízeli apartmán. Když k tomu připočtete skvělé jídlo a příjemnou obsluhu, není možno objevit sebemenší nedostatek pobytu v tomto ráji na zemi. Ubytovali nás přímo u místa, kde se pořádali svatební obřady takže jsme jich během pobytu prožili několik. Delegátka Pavla byla skvělá, ve všem nám  byla nápomocna a vyřídila i opuštění apartmanu až v 18. hodin v den odjezdu. Nádhera, nádhera a super zážitky. Nafotili jsme plno fotek, tak až je zpracujeme, rádi bychom se s Vámi osobně sešli. Ještě jednou Vám oba srdečně děkujeme a těšíme se na shledání. Hezký večer přejí Drunečtí 

P.S. Pokud to v ráji vypadá stejně a ještě se tam nic neplatí, tak se již nebojíme zemřít.
 
Díky,
Katka
Zobrazit více

Mauritius - Trou aux Biches + Reunion okruh 23.12.2010

Hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den,

chtěl jsem Vám moc poděkovat za organizaci naší svatební cesty. Byli jsme oba nadšeni z toho, jak vše fungovalo na 120%. 

Zvlášť bych Vám chtěl poděkovat za doporučení hotelu TROU AUX BICHES, kde o nás bylo postaráno opravdu královsky. Nasadili jste obrovskou laťku všem ostatním cestovním kancelářím, nemůžeme si Vás vynachválit.

Ještě jednou moc děkujeme a určitě se ozveme, až se vydáme opět za exotikou.

Přejeme šťastné a veselé Vánoce

23.12.2010, Manželé Pátkovi 


Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa *****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.