DELUXEA - Victoria Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Hotel: Victoria Beachcomber Resort & Spa - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Victoria Beachcomber je priestranný plážový rezort na severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Je skvelou voľbou pre tých, čo hľadajú kvalitný hotel za rozumnú cenu. Hotel Victoria je súčasťou reťazca Beachcomber, ktorý združuje prvotriedne a obľúbené hotely na Mauríciu, Seychelách a v Maroku.

Rezort Victoria Beachcomber je veľmi obľúbeným rodinným strediskom, ktorý je situovaný medzi zálivom Grand Bay a hlavným mestom Port Louis. Je preslávený svojimi pohodlnými izbami otočenými k oceánu, pokojnou atmosférou a širokou škálou aktivít pre deti aj dospievajúcich. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, tento hotel si skrátka zamilujete!

Päť skvelých reštaurácií ponúka to najlepšie z miestnej i svetovej kuchyne, k dispozícii je aj obľúbený balíček All inclusive, ktorý zahŕňa jedlá, nápoje i rôzne aktivity, ktoré posunú vašu dovolenku na vyššiu úroveň.

 

Victoria for Two - ideálna voľba pre páry

 

Hotel novo poskytuje dovolenku v rámci konceptu Victoria for Two. Izby sa rozprestierajú na súkromnej pláži pri oceáne a zaručia Vám pokoj s nádherným výhľadom na pobrežie alebo na západ slnka. Ak ste ubytovaní v tejto časti rezortu, priamo sa ponúka možnosť tráviť dovolenku v rámci unikátneho konceptu "bosých nôh". Predstava, že sa s Vaším partnerom prechádzate ruka v ruke po pláži s bosými nohami, je skrátka dokonalá!

K dispozícii je celkom 17 izieb "Swim-Up" s priamym prístupom k veľkému bazénu a 23 izieb s úchvatným výhľadom na oceán a lagúnu. Využiť navyše môžete novootvorený bar Nautile Café alebo reštauráciu Morris Beef.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Naše doporučení k Victoria Beachcomber Resort & Spa

Rezort má mimoriadne priestranné a svetlé izby ladené do prímorského štýlu doplneného dekoráciami mušlí. Keďže izby disponujú rozlohou min. 60 m², aj v prípade detskej prístelky je v miestnosti stále dostatok priestoru. Izby kategórie Superior sa nachádzajú ako v prízemí, tak na prvom poschodí. Pre lepší výhľad klienti uprednostňujú prvé poschodie.

Hotel je veľmi obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi. Pre vstup do vody odporúčame kvôli častému výskytu koralov topánky do vody. Prítomnosť koralov zaisťuje veľmi pekné šnorchlovanie neďaleko od pláže.

Ak hľadáte pokoj a súkromie, potom je tu novo otvorená časť hotela Victoria for Two, ktorá je výhradne pre páry. K dispozícii je tu pre Vás celé krídlo, na ktorom nájdete aj veľký bazén a dve novo otvorené reštaurácie.

Kategória a vybavenie izby

Všetky izby sú umiestnené v dvojposchodovej budove, ktorá sa vinie pozdĺž piesočnatej pláže a je obklopená tropickou záhradou. Nájdete tu celkom sedem typov ubytovania (klasické izby aj apartmány) av novom krídle aj dva typy ubytovania iba pre dospelých návštevníkov.

Štandardným vybavením izieb je individuálne nastaviteľná klimatizácia, sprcha, oddelená vaňa a oddelená toaleta, ďalej satelitná televízia, trezor, prístup k internetu, telefón s medzinárodnou voľbou, fén, minibar a posteľ o veľkosti Queen.

Pláž a more

Hostia môžu odpočívať na 500 metrov dlhej pláži s bielym pieskom, ktorá je chránena koralovým útesom. Ten zaisťuje pokojné more, ktoré tu vyslovene láka k najrôznejším vodným športom a objavovaniu pestrého podmorského sveta. Hostí poteší dostatok ležadiel na pláži a plážový servis.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Victoria Beachcomber je jedným z najpopulárnejších štvorhviezdičkových hotelov na Mauríciu. Obľúbený je vďaka ubytovaniu, ale aj vďaka úžasným reštauráciám, ktoré gastronomickými zážitkami priamo oplývajú. K dispozícii je päť hviezdnych reštaurácií* a niekoľko barov. Uvidíte, že je z čoho vyberať!

Le Superbe reprezentuje hlavnú reštauráciu hotela, kde si môžete pochutnať na lahodných chodoch medzinárodnej kuchyne. Zájsť si sem môžete na raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:00 - 14:30) aj večere (19:00 - 21:30). Reštaurácia ponúka pekný výhľad na bazén a lagúnu, pokrmy sa tu pripravujú priamo pred zrakmi hostí. Reštaurácia má tiež oddelenú časť pre deti, ktorá je vybavená detským nábytkom a špeciálnym menu práve pre deti.

La Casa, druhá hotelová reštaurácia, servíruje obedy (12:00 - 14:30) a večere (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určite nemali vynechať návštevu tejto intímnej talianskej reštaurácie, kde sa stoluje priamo pod hviezdnou oblohou. Meno reštaurácie v preklade z taliančiny znamená „domov“ a dá Vám určite pocit starostlivosti o každý chod, ktorý Vám bude servírovaný na stôl. Dedinská dekorácia je odrazom autentickej talianskej reštaurácie s teplými drevenými tónmi a tepaným železným nábytkom. Reštaurácia je otvorená 6x týždenne a je nutná rezervácia.

Morris Beef reštaurácia je otvorená na raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:30-15:00) aj večere (19:00-22:00) a podáva pokrmy formou à la carte menu. Špecialitou reštaurácie sú vynikajúce a starostlivo pripravené steaky. Stolovanie v príjemnej atmosfére s jedinečnými výhľadmi na oceán bude určite skvelým zážitkom. Na stravovanie v reštauráciách Morris Beef a La Casa sa vyžaduje rezervácia.

L’Horizon* predstavuje ideálne miesto na večeru (19:00 - 22:00), kde si môžete dopriať čerstvú rybu alebo plody mora. Toto miesto evokuje atmosféru rybárskej dedinky, kde si hostia môžu vychutnať tie najlepšie úlovky. Reštaurácia podáva pokrmy formou á la carte, je otvorená 6x týždenne a vyžaduje sa rezervácia. Od 16:00 do 18:00 si v reštaurácii môžete pochutnať na palacinkách a donutoch.

La Terrasse* podáva klasickú mauricijskú kuchyňu a určená je iba pre dospelých. Vďaka umiestneniu pri pláži s úchvatným výhľadom na oceán poskytuje dokonalú intímnu atmosféru. Otvorené má na večere 5x týždenne medzi 19:00 a 22:00 hod s nutnosťou rezervácie. Reštaurácia organizuje špeciálne tematické večery.

Využite aj možnosť osviežiť sa a navštívte jeden z barov, ktoré Victoria ponúka.

V hlavnom bare Le Bar (otvorený 15:30 - 23:00) si môžete vychutnať lahodné nápoje a koktaily pri sledovaní západu slnka. Nachádza sa pri bazéne a okrem výborných drinkov ponúka aj desiaty formou á la carte. V noci sa bar rozvíri zábavou, hudbou a miestnymi tanečníkmi. 

Skype Bar vás zaujme panoramatickými výhľadmi. K dispozícii je bezplatné vysokorýchlostné pripojenie Wi-Fi, široká ponuka nápojov a desiaty formou á la carte. Otvorené je od 7:30 hod do 17:00 hod. Pri relaxácii na pláži môžete tiež navštíviť plážový Sunset Bar, ktorý disponuje bezplatným vysokorýchlostným pripojením Wi-Fi, ponukou koktailov a bagiet. Otvorený je od 10:00 do 17:30.

Nautil Café (otvorený 7:30 - 23:00) je bar pri bazéne, ktorý ponúka občerstvenie formou à la carte; a to obedy od 12:30 do 15:00 a rôzne občerstvenia počas dňa od 10:00 do 17:00. Samozrejmosťou je široká ponuka nápojov.

Pokiaľ patríte medzi milovníkov cigár, navštívte Snooker Bar, ktorý je určený iba pre dospelých a okrem iného ponúka široký výber nápojov a privátnu terasu. Otvorený je od 15:00 do 23:00. V plážových baroch Pinky Bar a Parrot Bar si môžete od 10:00 do 17:30 pochutnať na kokteiloch či bagetách. Pripojenie k Wi-Fi je samozrejmosťou.

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela Victoria trvá 1hod20min až 1hod30min.

Kategória a vybavenie izby Victoria Beachcomber Resort & Spa

Všetky izby sú umiestnené v dvojposchodovej budove, ktorá sa vinie pozdĺž piesočnatej pláže a je obklopená tropickou záhradou. Nájdete tu celkom sedem typov ubytovania (klasické izby aj apartmány) av novom krídle aj dva typy ubytovania iba pre dospelých návštevníkov.

Štandardným vybavením izieb je individuálne nastaviteľná klimatizácia, sprcha, oddelená vaňa a oddelená toaleta, ďalej satelitná televízia, trezor, prístup k internetu, telefón s medzinárodnou voľbou, fén, minibar a posteľ o veľkosti Queen.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny izieb zaisťujú veselú atmosféru. Priestranná spálňa ponúka aj terasu, z ktorej budete mať nádherný výhľad do sviežej tropickej záhrady alebo na more. Izby disponujú elegantným dreveným nábytkom a ponúkajú tak príjemný pobyt pre pár alebo rodinu s jedným dieťaťom. Kapacita izby: max. 3 osoby.

New Superior Room First Floor

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²) fotoDeluxe Room (60 m²)

Izby obklopené bujnými záhradami vytvárajú príjemnú atmosféru. Disponujú vlastnou terasou, kúpeľňou a nábytkom z tmavého dreva. Izby Deluxe sú ideálne pre pár alebo štvorčlenné rodiny a nachádza sa kúsok od reštaurácií, hlavného bazéna alebo športového centra. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 2 deti do 17 rokov.

New Deluxe Room

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Jasné letné tóny izby sa miešajú s čisto bielou posteľnou bielizňou a poskytujú tak veselú atmosféru. Priestranné izby sú umiestnené na skvelom mieste a ponúka terasu, z ktorej budete mať nádherný výhľad do sviežej tropickej záhrady alebo na more. Izby disponujú spálňou, vybavenou luxusným dreveným nábytkom a vlastnou kúpeľňou. Na vyžiadanie je k dispozícii prístelka. Kapacita izby: max. 2 dospelí a 2 deti do 17 rokov.

New Deluxe Ground Floor

Junior Suite (75 m²)

Junior Suite (75 m²)

Pri každom prebudení vo vašej spálni budete mať nádherný výhľad na tyrkysový oceán. Suity sa nachádza na prízemí, len pár krokov od pláže. Disponujú priestrannou spálňou, z ktorej budete mať priamy prístup na vlastnú terasu, obývacou izbou, elegantným nábytkom z tmavého dreva a sú zariadené v teplých tónoch pre lepšiu atmosféru. Kapacita izby: max. 2 osoby.

Senior Suite (120 m²)

Senior Suite (120 m²)

Priestranné Senior Suites ponúkajú luxusný a vyvážený komfort s nádherným výhľadom na pláž a tyrkysové more. Suity disponujú kúpeľňou s pohodlnou vaňou a oddeleným sprchovacím kútom a spálňou, z ktorej budete mať prístup na súkromnú terasu. Suity sa nachádzajú v pokojnej časti hotela a sú ideálne pre páry, ktoré hľadajú pokoj a súkromie. Kapacita izby: max. 2 osoby.

Executive Suite (120 m²)

Executive Suite (120 m²)

Priestranný apartmán je vhodný predovšetkým pre služobné cesty. Je tu možné uskutočniť aj malé súkromné ​​stretnutia. Suity disponujú spálňou s dreveným nábytkom, obývacou izbou a kúpeľňou. Izby tiež ponúkajú pripojenie na WIFI, fax a telefón s medzinárodným vytáčaním. Ďalšie služby sú k dispozícii na vyžiadanie. Kapacita izby: max. 2 osoby.

Family Apartment (120 m²)

Family Apartment (120 m²)

Apartmán Family je ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú kvalitné využitie času. Suity sú umiestnené buď na prvom, alebo druhom poschodí a ponúkajú vlastnú útulnú terasu alebo balkón s nádherným výhľadom do sviežej tropickej záhrady a na pláž. Apartmány ďalej disponujú obývacou izbou spolu s jedálenským kútom, priestrannou kúpeľňou s veľkou vaňou a samostatnou sprchou. K dispozícii sú dve spálne, z toho druhá bola zvlášť zariadená pre mladších členov rodiny. Kapacita izby: max 2 osoby a 3 deti do 17 rokov.

Ocean View Room (52 m²)

Ocean View Room (52 m²)

Táto priestranná spálňa je vyhradená pre dospelých a je pokojným útočiskom pre páry, ktoré túžia po elegancii aj súkromí. Izby sú vybavené jednoduchým a moderným nábytkom a disponujú terasou s nádherným výhľadom na bazén a zábavný morský park, ako aj vlastnou kúpeľňou s vaňou a sprchou. Ponúka relaxačný a príjemný zážitok z dovolenky. Kapacita izby: max 2 osoby.

Swim-Up Room (52 m²)

Swim-Up Room (52 m²)

Izba Swim-Up je umiestnená priamo pri veľkom vonkajšom bazéne. Ponúka všetko vybavenie potrebné na romantickú dovolenku, je teda skvelým miestom pre páry, ktoré hľadajú rovnováhu luxusu a súkromia. Izby disponujú obývacou izbou s moderným dreveným nábytkom, kúpeľňou s vaňou aj sprchou a terasou, z ktorej budete mať priamy vstup do bazéna. Izby navyše ponúkajú nádherný výhľad na pláž a more, najmä pri západe slnka. Kapacita izby: max 2 osoby.

Pláž a more

Hostia môžu odpočívať na 500 metrov dlhej pláži s bielym pieskom, ktorá je chránena koralovým útesom. Ten zaisťuje pokojné more, ktoré tu vyslovene láka k najrôznejším vodným športom a objavovaniu pestrého podmorského sveta. Hostí poteší dostatok ležadiel na pláži a plážový servis.

Profi foto hotelu Victoria Beachcomber ****

Naše fotky hotela Victoria Beachcomber ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber je jedným z najpopulárnejších štvorhviezdičkových hotelov na Mauríciu. Obľúbený je vďaka ubytovaniu, ale aj vďaka úžasným reštauráciám, ktoré gastronomickými zážitkami priamo oplývajú. K dispozícii je päť hviezdnych reštaurácií* a niekoľko barov. Uvidíte, že je z čoho vyberať!

Le Superbe reprezentuje hlavnú reštauráciu hotela, kde si môžete pochutnať na lahodných chodoch medzinárodnej kuchyne. Zájsť si sem môžete na raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:00 - 14:30) aj večere (19:00 - 21:30). Reštaurácia ponúka pekný výhľad na bazén a lagúnu, pokrmy sa tu pripravujú priamo pred zrakmi hostí. Reštaurácia má tiež oddelenú časť pre deti, ktorá je vybavená detským nábytkom a špeciálnym menu práve pre deti.

La Casa, druhá hotelová reštaurácia, servíruje obedy (12:00 - 14:30) a večere (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určite nemali vynechať návštevu tejto intímnej talianskej reštaurácie, kde sa stoluje priamo pod hviezdnou oblohou. Meno reštaurácie v preklade z taliančiny znamená „domov“ a dá Vám určite pocit starostlivosti o každý chod, ktorý Vám bude servírovaný na stôl. Dedinská dekorácia je odrazom autentickej talianskej reštaurácie s teplými drevenými tónmi a tepaným železným nábytkom. Reštaurácia je otvorená 6x týždenne a je nutná rezervácia.

Morris Beef reštaurácia je otvorená na raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:30-15:00) aj večere (19:00-22:00) a podáva pokrmy formou à la carte menu. Špecialitou reštaurácie sú vynikajúce a starostlivo pripravené steaky. Stolovanie v príjemnej atmosfére s jedinečnými výhľadmi na oceán bude určite skvelým zážitkom. Na stravovanie v reštauráciách Morris Beef a La Casa sa vyžaduje rezervácia.

L’Horizon* predstavuje ideálne miesto na večeru (19:00 - 22:00), kde si môžete dopriať čerstvú rybu alebo plody mora. Toto miesto evokuje atmosféru rybárskej dedinky, kde si hostia môžu vychutnať tie najlepšie úlovky. Reštaurácia podáva pokrmy formou á la carte, je otvorená 6x týždenne a vyžaduje sa rezervácia. Od 16:00 do 18:00 si v reštaurácii môžete pochutnať na palacinkách a donutoch.

La Terrasse* podáva klasickú mauricijskú kuchyňu a určená je iba pre dospelých. Vďaka umiestneniu pri pláži s úchvatným výhľadom na oceán poskytuje dokonalú intímnu atmosféru. Otvorené má na večere 5x týždenne medzi 19:00 a 22:00 hod s nutnosťou rezervácie. Reštaurácia organizuje špeciálne tematické večery.

Využite aj možnosť osviežiť sa a navštívte jeden z barov, ktoré Victoria ponúka.

V hlavnom bare Le Bar (otvorený 15:30 - 23:00) si môžete vychutnať lahodné nápoje a koktaily pri sledovaní západu slnka. Nachádza sa pri bazéne a okrem výborných drinkov ponúka aj desiaty formou á la carte. V noci sa bar rozvíri zábavou, hudbou a miestnymi tanečníkmi. 

Skype Bar vás zaujme panoramatickými výhľadmi. K dispozícii je bezplatné vysokorýchlostné pripojenie Wi-Fi, široká ponuka nápojov a desiaty formou á la carte. Otvorené je od 7:30 hod do 17:00 hod. Pri relaxácii na pláži môžete tiež navštíviť plážový Sunset Bar, ktorý disponuje bezplatným vysokorýchlostným pripojením Wi-Fi, ponukou koktailov a bagiet. Otvorený je od 10:00 do 17:30.

Nautil Café (otvorený 7:30 - 23:00) je bar pri bazéne, ktorý ponúka občerstvenie formou à la carte; a to obedy od 12:30 do 15:00 a rôzne občerstvenia počas dňa od 10:00 do 17:00. Samozrejmosťou je široká ponuka nápojov.

Pokiaľ patríte medzi milovníkov cigár, navštívte Snooker Bar, ktorý je určený iba pre dospelých a okrem iného ponúka široký výber nápojov a privátnu terasu. Otvorený je od 15:00 do 23:00. V plážových baroch Pinky Bar a Parrot Bar si môžete od 10:00 do 17:30 pochutnať na kokteiloch či bagetách. Pripojenie k Wi-Fi je samozrejmosťou.

All Inclusive

 

All Inclusive platný od 1.11.2023 do 31.10.2024 pre všetky kategórie ubytovania, zadarmo pre deti do 11 rokov.

V programe je zahrnuté:

všetky jedlá (raňajky, obedy aj večere)

výber z bufetu alebo á la carte

neobmedzený Beachcomber výber vín počas obeda a večere

neobmedzený výber nápojov (zahŕňajúci široký výber miestnych a dovezených značiek) medzi 9 a 23 hodinou

výber sendvičov od 10 do 17 hod.

sladké občerstvenie medzi 16 a 17:30 hod. v Snooker Bar

občerstvenie pri bazéne od 10 do 17:30 hod.

plážový bar od 10 do 17:30 (len vybrané položky)

mini bar: sóda, ovocné džúsy, pivo a voda (doplnené raz denne)

čaj a káva na izbe (doplnené raz denne)

piknikový kôš

výber z bezplatných pozemných a vodných športov

fitness cetrum: kardio, posilňovňa, aerobik

prístup do sauny a hamám

detský klub pre deti od 3 do 11 rokov

prístup k internetu (vo vybraných častiach hotela)

V programe nie je zahrnuté:

homárie noci, obrie krevety a tematické večery v reštaurácii L'Horizon

vína, destiláty a nápoje mimo výberu

cigarety a cigary

izbová služba

telefón, email a pošta

práčovňa a sušenie

produkty z hotelového butiku

zapožičanie áut a bicyklov

loptičky na tenis

procedúry v kúpeľoch, služby v kaderníctve a salóne krásy

spinning, pilates a power plate

rybolov na hlbokom mori

potápanie

exkurzie

špeciálna večera

nápoje v bare od 23 hod.

Podmienky programu All Inclusive:

platí od doby príchodu klienta do hotela až do jeho odchodu, pričom nezáleží na časoch check-in a check-out

pre Maurícijcov a maurícijských residentov platí od príchodu do 18 hodín až do dňa odchodu, minimálny pobyt je na dve noci

je dodatkom štandardného balíčka polpenzie

je určený iba osobnej spotrebe

za neskonzumované jedlá a nápoje nemožno vracať peniaze

možno zameniť za All Inclusive balíčky ponúkajúce ďalšie hotely Beachcomber: kompletná výmena bez príplatku v Shandrani Beachcomber na „Serenity All Inclusive“, Canonnier Beachcomber a Mauricia Beachcomber na „All-Inclusive“

rodiny a hostia zdieľajúci izby ako "spoločnosť" musia vždy využívať rovnaký balíček, to isté platí aj pre deti

pri príchode získate špeciálny náramok, ktorým sa budete preukazovať ako klienti využívajúci All Inclusive

Snooker Bar zatvára o 23. hodine

Nautil Pool Bar zatvára o 23. hodine

Šport a wellness hotela Victoria Beachcomber ****

Hotel Victoria ponúka širokú škálu súčasných pozemných športov:

tenis, 3 osvetlené kurty
bocciball
futbal
plážový volejbal
stolný tenis

V športovom centre (7:30 - 20:00) je možnosť:

aerobik
bodybuilding (prístroje na cvičenie Power plate)
kardio cvičenie
step
strečing
spinning

Športové aktivity dostupné za príplatok:

horské bicykle
joga
tenisové loptičky

Lagúna hotela Victoria je vďaka umiestneniu na okraji morského parku Balaclava ideálnym miestom pre vodné športy, najmä pre šnorchlovanie. Hotel ponúka širokú škálu moderných vodných športov s vybavením vrátane:

aquagymnastika
kajaky
plachtenie
potápanie
podmorské rybárčenie
šnorchlovanie
vodné bicykle
výlety na katamaránoch
windsurfing

Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže byť ponuka športov obmedzená.

Po športovom výkone sa vydajte do miestnych kúpeľov. Voňajú tu sladké mandle, levanduľa a esenciálne oleje. Kúpele harmonicky ladia s dizajnom hotela a majú prirodzenú a upokojujúcu atmosféru. V kúpeľoch s rozlohou 250 m² sa nachádza sauna*, hammam*, päť masážnych salónikov (4 jednolôžkové a 1 dvojlôžková), z ktorých každý poskytuje odlišný dizajn a atmosféru. Kúpele sú otvorené denne od 09:00 do 20:00.

Deti v hoteli Victoria Beachcomber ****

Veľa zábavy pre deti. Každý Beachcomber hotel ponúka zadarmo Kids Club, poskytujúci množstvo aktivít, ktoré zabavia vaše deti. V hoteli Victoria zariadenie pre deti ponúka stolný tenis, skákací hrad a trampolínu. Je otvorený medzi 9 - 22 hod a určený pre deti od 3 do 11 rokov. Niektoré z aktivít denného programu zahŕňajú úvodné hodiny tenisu, windsurfingu, kreatívne workshopy (maľovanie, kreslenie, tvorba koláží), prírodne, kultúrne a gastronomicky zamerané workshopy, hry a náučné aktivity, výlety po okolí a mnohé ďalšie.

Pre staršie deti vo veku 12 - 17 rokov je k dispozícii Teens Club, ktorý poskytuje ideálne prostredie, kde sa deti môžu stretávať a spoznať nových priateľov, zatiaľ čo sa zúčastňujú zábavných a spoločenských aktivít.

Hotel myslí aj na tých najmenších, pre ktorých je zaistená špeciálna miestnosť. V priestoroch za recepciou umožňuje rodičom s deťmi prístup ku všetkým základným položkám pre pohodlie najmenších. Rodičia môžu bezplatne využiť ohrievač fliaš, sterilizátor, prebaľovací stôl, chladničku s mliečnymi výrobkami, ovocie a sušienky pre deti.

Stráženie detí je možné po dohode, rezerváciu je potrebné urobiť na recepcii s 24 hodinovým predstihom. Dopravu pre stráženie platí hosť.

Doprava do hotela Victoria Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela Victoria trvá 1hod20min až 1hod30min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Victoria Beachcomber Resort & Spa

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maurícius

Recenze hotelu Victoria Beachcomber ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Victoria Beachcomber ****

Pláž
9
Ubytovanie
9.7
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.5
110 hodnotenie
Pláž
8.9
Ubytovanie
9.6
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.5
37 hodnotenie
Pláž
8.8
Ubytovanie
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
26 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
9.6
Strava
9.6
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.7
15 hodnotenie
Pláž
8.9
Ubytovanie
9.8
Strava
9.5
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.5
32 hodnotenie
Svatební obřad
9.8
Místo pro svatbu
9.8
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.3
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Priemerné hodnotenie svadieb
9.7
25 hodnotenie
Staršia dvojica
Břeclav
Datum recenze:
09. 04. 2024
Datum pobytu:
27. 03. - 08. 04. 2024
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný velký hotel se skvělými službami, na pláži hodně korálů, boty do vody jsou vhodné. My jsme měli pokoj s bazénkem a bylo to úžasné, pár kroků i na pláž. Jeli jsme na výlet do Vanilla parku, kterým nás provedla paní Míša, která nám krásně vyprávěla o celém ostrově. Děkujeme i celé cestovní kanceláři DELUXEA za zprostředkování dovolené. Za nás super, doporučujeme
Staršia dvojica
Rakovník
Datum recenze:
01. 04. 2024
Datum pobytu:
13. 03. - 22. 03. 2024
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Úžasný zážitek, krásný hotel a skvělý personál v něm, který nám svým mimořádně profesionálním přístupem a chováním báječně zpříjemnil už tak opravdu fantastický týden na Mauriciu.
Rodina s deťmi
Praha 2 - Vinohrady
Datum recenze:
16. 11. 2023
Datum pobytu:
02. 11. - 11. 11. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Úžasná dovolená od začátku až do konce. Krásný hotel na dlouhé pláži s perfektními službami a výbornou kuchyní . Oceňujeme šnorchlování přímo u hotelu a každodenní možnost odvozu lodí na potápění . Služby cestovní kanceláře Deluxea i delegáta Michala přímo na Mauriciu byly super a rovněž tak místní zaměstnanci spolupracující cestovní kanceláře Mautourco byli velice vstřícní a milý. Rádi bychom se sem ještě vrátili, protože jsme si připadali jako v ráji.
Mladomanželia
Plzeň
Datum recenze:
03. 11. 2023
Datum pobytu:
08. 10. - 20. 10. 2023
Průměr
8.2
Pláž
6
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Velmi ceníme komunikaci a celou přípravu od společnosti Deluxea jmenovitě Katku K. a z Emotion delegátku Martinu - byly nápomocné, vše vysvětlily a zorganizovaly dle domluvy. Zaměstnanci hotelu byli velmi milý a byli připraveni splnit jakékoliv přání. Měli jsme all inclusive a chválili jsme si rozmanitost nápojů. Jídlo bylo výborné a každý den bylo v nabídce vždy něco nového. Pláž byla denně uklízena od řas.
Za cenu, kterou jsme zaplatili bychom čekali novější hotel. Na pokoji vše fungovalo, ale renovace by neuškodila. Přístup do moře nás překvapil, protože cca po 1-2m byly většinou korály a ježci - nebylo tedy možné si bez problémů zaplavat. Jelikož kolem hotelu je mnoho ptactva byly skoro všechny židle v hlavní jídelně potřísněné ptačím trusem - personál vše utíral, ale židle byly na omak mastné a při bližším pohledu špinavé.
Staršia dvojica
Litvínov
Datum recenze:
03. 11. 2023
Datum pobytu:
24. 10. - 01. 11. 2023
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Výborná poloha přímo u pláže,dostatek lehátek,čistá pláž,přívětivý personál v resortu,chutná kuchyně.Množství sportovních aktivit,masáže.Restaurace ala cart.
Mladomanželia
Vsetín
Datum recenze:
19. 07. 2023
Datum pobytu:
04. 07. - 13. 07. 2023
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Zvolili jsme si pokoj Swim up v sekci pouze pro dospělé s přístupem do bazénu přímo z pokoje, což byla výtečná volba. Pokoj byl nádherný a čistý. Součástí byla i restaurace a bar pouze pro dospělé, což jsme opravdu ocenili. Jídlo bylo chutné a na vysoké úrovni. Celý hotelový resort byl čistý a pravidelně udržován. Personál hotelu byl úžasný a přátelský, každý se snažil nám náš pobyt maximálně zpříjemnit. Velké díky patří Dominice Huňkové, za zprostředkování dokonalé dovolené.
Jako jediný nedostatek bych zmínila polohu hotelu, poblíž hotelu není nic zajímavého k vidění, je zapotřebí si půjčit auto. Naštěstí resort nabízí hodně aktivit, takže je stále co dělat.
Staršia dvojica
Praha 9
Datum recenze:
04. 04. 2023
Datum pobytu:
18. 03. - 31. 03. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikající výběr pro odpočinkovou dovolenou. Vybrali jsme pokoj v sekci Swim-up pro dospělé s přímým přístupem do bazénu, což byla perfektní volba. Z pokoje si můžete doplavat rovnou pro drink k baru, je zde více klidu a soukromí. Hotel má vynikající gastronomii, vyzkoušejte všechny restaurace. Příjemné, čisté ubytování, denně 2x uklizené pokoje, minibar na pokoji doplňován 1x denně. Velice vstřícný personál. Není vůbec co vytknout. Děkujeme paní Pasekové za skvělý výběr tohoto hotelu.
Mladšia dvojica
Nové Město nad Metují
Datum recenze:
27. 03. 2023
Datum pobytu:
15. 03. - 24. 03. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Příjemné, čísté ubytování s výhledem na oceán, krásná pláž. Milý personál. Pestrý výběr jídel, báječné koktejly.... super odpočinková dovolená!
Rodina s deťmi
Praha
Datum recenze:
22. 03. 2023
Datum pobytu:
04. 02. - 12. 02. 2023
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Měly jsme úžasný pokoj Swim-up s přímým přístupem do bazénu z terasy našeho pokoje a byla to jedinečná volba! Denně jsme si doplavaly rovnou z pokoje do baru pro drink, klid, soukromí a žádné křičící či cákající děti. S mou již dospělou dcerou jsme si užily nádherný odpočinek v sekci jen pro dospělé. Pouze jsme očekávaly, že bude k jídlu širší nabídka čerstvého ovoce, ale to byla maličká skvrnka, která většině lidí nevadí. Pokoje výborně zařízené! Do moře to chce boty, ale hladina moře klidná.
Mladomanželia
Brno
Datum recenze:
23. 11. 2022
Datum pobytu:
10. 11. - 19. 11. 2022
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velmi milý a ochotný personál hotelu. Jídlo bylo znamenité. All inclusive, jak má být.
Rodina s deťmi
Hýskov, okres Beroun
Datum recenze:
29. 07. 2022
Datum pobytu:
16. 07. - 25. 07. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby hotelu a ochota personálu na špičkové úrovni. Strava velice pestrá, jídlo je připravováno přímo před hosty. Velký výběr různých salátů, všech druhů mas, plody moře. Úžasné zmrzliny. Strava se neopakuje, každý den jinak zaměřené večeře. Velice oceňujeme, že jsme služby hotelu mohli využívat až do odjezdu z hotelu. Děkujeme cestovní kanceláři Deluxea za perfektně zorganizovanou dovolenou a české delegátce Tereze za pomoc při organizaci výletů.
Staršia dvojica
Praha 6
Datum recenze:
04. 06. 2022
Datum pobytu:
21. 04. - 30. 04. 2022
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
DE LUXEA nemá luxus v názvu jen tak náhodou. Dovolená byla skvělá a péče o klienta byla cítit od začátku až do konce. Např. při odletu byla na letišti pracovnice partnerské cest. kanceláře a kontrolovala, zda se všichni cestující dostavili k odletu.
Byla to první a doufám, že ne poslední dovolená s DELUXEA. Děkujeme za to, že jste
Jedinou pihou na kráse byla skutečnost, že jsme při příletu neobdrželi dopis v českém jazyce a po celou dobu pobytu marně vyhlíželi delegátku.
Rodina s deťmi
Němčice
Datum recenze:
23. 03. 2022
Datum pobytu:
13. 03. - 22. 03. 2022
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný hotel umístění ve stínu palem. Stále zelená zahrada. Velký bazén.
Rodina s deťmi
Knovíz
Datum recenze:
10. 03. 2022
Datum pobytu:
11. 02. - 20. 02. 2022
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Úžasný personal, krasny prostorný pokoj a dobre jídlo.
Při přílivu hodně řas i odpadky, hodně ježků, rekonstrukce pokojů v době našeho pobytu
Rodina s deťmi
Praha 10
Datum recenze:
03. 03. 2022
Datum pobytu:
18. 02. - 02. 03. 2022
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Krásná pláž, možnosti různých sportovních využití.
Ubytování naprosto vyhovující, úklid 2x denně. včetně doplnění lednice.
Strava velmi pestrá a chutná.
Poloha hotelu poměrně daleko od místního života.
Vynikající služby v hotelu. Všichni zaměstnanci velmi milí a snaživí.
Od úklidu přes restaurace, animátory až po masáže. Neuvěřitelné celodenní programy pro děti.
Delegátka Tereza nám na vše odpověděla, doporučila výlety a byla s námi ve spojení po celou dobu pobytu.

Mladšia dvojica
Horní Jiřetín
Datum recenze:
21. 02. 2022
Datum pobytu:
02. 02. - 14. 02. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tento resort nás doslova uchvátil. Ubytování v rámci Victoria for 2 je ideální místo pro dovolenou jak pro mladší páry bez dětí tak i pro ty starší. Část hotelu, která je určená jen pro dospělé je velice klidná. Obzvláště pokoj s přístupem do bazénu je opravdu nádherný. Nejvíce nás překvapil velice vřelý, milý a vnímavý personál. Cokoli potřebujete, tak Vám vyjdou vstříc. Moře nádherné s korálovými útesy hned u vstupu. Jídla na výběr bylo dostatek Díky 4 restauracím. Rozhodně doporučuji :-)
Staršia dvojica
Dalovice
Datum recenze:
04. 03. 2020
Datum pobytu:
15. 02. - 28. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Zájezd byl naprosto dokonalý,,,Deluxea se o vše skvěle postarala,delegátka milá a se vším poradila,personál hotelu úžasný,,,,prostě není co vytknout a navíc naše ubytování bylo v zoně bez,,dětí,,což je velmi příjemné,,,,bazén,lehátka volné,,,
prostě naprostá spokojenost se vším,,,, Děkujeme moc všem M.B.
Staršia dvojica
Hradec Králové
Datum recenze:
02. 03. 2020
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, vše bylo naprosto excelentní, od příletu a uvítání zástupci Emotions, transfer do hotelu, ubytování, hotel.
Následující den schůzka s paní Pavlou byla velmi příjemná, využili
jsme nabídku výletů.
Skvělá strava, úžasné restaurace a la carte a veškeré služby all inklusive na špičkové úrovni. Velikým zážitkem pro nás byl výlet
s řidičem a zároveň průvodcem Ajaysingem Lalchandem, který nám tento výlet na jih zpestřil nejen svými úžasnými znalostmi, skvělým přístupem, ale i svým vtipem.

Rodina s deťmi
Vinařice u Loun
Datum recenze:
01. 03. 2020
Datum pobytu:
12. 02. - 23. 02. 2020
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Jinak dovolená zdařilá dle našich představ.
Klima příjemné,lidé a personál příjemný.
Poznali jsme celý ostrov za účasti delegátky Terery s patřičným komentářem - skvělé.
Sklamalo mne moře-sice korálový útes,ale korály mrtvé a zničené.Jinak voda příjemná.
Toto vše má za následek množství lidí.
Ceny výletů příliš vysoké!
Staršia dvojica
Bradlec
Datum recenze:
29. 02. 2020
Datum pobytu:
18. 02. - 27. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Pobyt skvělý, počasí vyšlo úžasně, výlet do Black river parku, Bois Cheri, Chamarelu - s obědem, le Morne. Sedm dnů bylo málo na další výlety např. katamaránem. určitě bychom se chtěli někdy vrátit.
Trošku lepší přístup delegátky - vše ve spěchu
Mladšia dvojica
Praha 9
Datum recenze:
27. 09. 2019
Datum pobytu:
13. 09. - 22. 09. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto úžasná dovolená, přesně dle našich představ. Nádherné prostředí, úžasný přístup personálu na hotelu a jídlo neskutečné (ohodnotila bych i 20, kdyby to šlo).
Mauricius je přenádherný ostrov, téměř netknutá příroda a historie ostrova mě opravdu okouzlila.
Rodina s deťmi
Datum recenze:
23. 09. 2019
Datum pobytu:
13. 09. - 22. 09. 2019
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den,
hotel byl čistý, personál skvělý, jídlo úžasné.
Pláže čisté, all inclusive obsahoval vše, co měl. Nic nám nechybělo. Ručníky na pláži se dali měnit během celého dne.
Moře čisté ideální na šnorchlování. Doporučujeme boty do vody. Denně se 3x jezdilo zdarma v rámci AI na šnorchlování na otevřené moře. Vždy max. 12 lidí. Opět dobře zorganizované. Stejné jako poznávací výlety. Průvodce/řidič mluví vždy anglicky a dělá maximum pr
Není to snad ani jako zápor, ale spíše doporučení na boty do vody, které se dají příp. koupit i v obchůdku přímo v hotelu.
Jelikož jsou všude korálové útesy, je ve vodě hodně odlomků od korálů a jsou tam i menší kamenité útvary, kde můžou být občas ježci. My jsme byli s dětmi a bez bot a zvládli jsme to bez úhony.
Je třeba se připravit na dražší výlety, ale stojí to za to. Např. koupání s divokými delfíny, kteří se vynoří 2 m před vámi.
Rodina s deťmi
Frenštát pod Radhoštěm
Datum recenze:
30. 05. 2019
Datum pobytu:
06. 05. - 17. 05. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vše bylo na jedničku, personál, jídlo, čistota, služby atd. Není nic, co bych vytkla.
Mladomanželia
Brno - Židenice
Datum recenze:
27. 05. 2019
Datum pobytu:
06. 05. - 18. 05. 2019
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel byl nádherný, pokoje prostorné, dvakrát denně uklízené. Byli jsme v druhém patře, takže přes koruny palem je jen lehce vidět pláž a oceán. Zahrada kolem hotelu krásně zelená a udržovaná. Pláž také udržovaná a čištěná, jen opravdu si vzít boty do vody kvůli korálům. Jídlo, jak v hlavní, tak i v a la carte restauracích, bylo znamenité!
Zázamí pro rodiny s dětmi velké.
Mladomanželia
Datum recenze:
23. 04. 2019
Datum pobytu:
06. 04. - 15. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby, hotel, zamestanci všetko úžasne aj vyber jedla, naozaj veľká spokojnosť .
Mladšia dvojica
Praha 9 Letňany
Datum recenze:
06. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 04. 03. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenou jsme byli nadseni. Od skvele komunikace s p. Rybovou, tj. od vyberu destinace, po vyber hotelu. Doporuceni luxusniho pokoje a predevsim all inclusive. Ostrov jsme procestovali, uzili si zapady slunce a predevsim klidu a sami sebe. Vse klaplo na jednicku, lety, transfery, vse bylo domluveno a probehlo tak jak ma. Nemuseli jsme cely pobyt resit nic navic. Delegatka na miste velmi mila a ochotna. Urcite doporucime dal znamym a pratelum a pristi dovolenou naplanujeme spolecne s Deluxeou.
Neni co vytknout.
Rodina s deťmi
Bradlec
Datum recenze:
05. 03. 2019
Datum pobytu:
08. 02. - 23. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásná dovolena ,vše vyšlo perfektně.Deluxea výborná seriozní cestovka, k letenkám jsme dostali knihu Mauricius a mapu s označenými zajimavostmi ,prima nápad. Lépe jsme se orientovali,Příště bychom se znovu na Deluxeu obrátili.Děkujeme Vašinovi
Staršia dvojica
Vysoké Mýto
Datum recenze:
21. 02. 2019
Datum pobytu:
03. 02. - 12. 02. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Příjemný klidný hotel, ochotný a milý personál.
Strava v hlavní restauraci (Superbe) je poněkud nudná, bez chuti a bez nápadu. Italská restaurace La Casa naopak příjemně překvapila.
Mladšia dvojica
Nitra - Drážovce
Datum recenze:
17. 02. 2019
Datum pobytu:
03. 02. - 13. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Victoria Beachcomber Resort & Spa opat nesklamal. Obzvlast by sme vyzdvihli vyborne sluzby, pro-zakaznicky orientovany pristup personalu, udrziavanu pieskovu plaz, ciste more, kvalitne restauracie a velmi dobru vybavenost hotela (fitness, spa, vybavenie pre vodne sporty, atd.). Deluxea nam opat poskytla nadstandardne sluzby a postarala sa nam tak o uzasnu dovolenku. Dakujeme :)
Staršia dvojica
Karlovy Vary
Datum recenze:
12. 11. 2018
Datum pobytu:
23. 10. - 02. 11. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Jestli existuje ráj, tak jsme se v něm ocitli. Naprosto luxusní dovolená s vynikajícími službami, nezapomenutlené zážitky na celý život
Mladomanželia
Planá
Datum recenze:
02. 10. 2018
Datum pobytu:
16. 09. - 30. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel Victoria je velmi pěkný, velký a nadčasový hotel.
Moc se nám tam líbilo.
Rodina s deťmi
Datum recenze:
25. 07. 2018
Datum pobytu:
14. 06. - 25. 06. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená splnila naše očekávání, byli jsme spokojeni.
Při vstupu do moře jsou korály, doporučujeme boty do vody, ale dají se najít místa, kde je jen písek. Voda je průzračná a teplá. Měli jsme obavu z počasí - červen je období jejich zimy, ale teploty byly každý den kolem 24-26 stupňů, sem tam mraky, na výlety úplně ideální. Lidé usměvaví, trochu pomalejší, ale takový je jejich život, nejsou tak uspěchaní jako my. Krásný západ slunce z pláže byl úž
Staršia dvojica
Brno
Datum recenze:
12. 03. 2018
Datum pobytu:
26. 02. - 07. 03. 2018
Průměr
8.5
Pláž
4
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Strava rozmanitá, každý den z jiného koutu světa.
Umístění těsně u pláže.
Referentka Pavla příjemná, pověděla hodně, zařídila výlet lodí a návštěvu bratrského rezortu Paradise.... pak byla na telefonu.
Perfektní bylo zajištění letenek - stále stejná místa...
Potěšil mě zájem ing. Světlíka, který volal hned po příjezdu, jak jsme se měli. Opravdu milé a ještě jsme se s tím nikdy dříve u jiných společností nesetkali.
Na okraji moře kameny a ježci.
Trochu problém dostat se k rezortu vypůjčeným autem - značení na silnicích obecně slabé - není problém DeLuxei.
... ale (k Pavle) bylo to jaksi ve spěchu, asi toho měla moc a setkání bylo jen jedno...
... nemuselo to být nad křídlem :-)
Až na ten cyklon (115 km/h), který se posunoval celý týden mezi Madagaskarem a Mauriciem... :-(
Mladomanželia
Opava
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
04. 02. - 17. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo skvělé jako v ráji, lidé byli velmi milí. Jídlo bylo vynikající. Nám se dovolená velmi líbila.
Mladšia dvojica
Datum recenze:
19. 02. 2018
Datum pobytu:
03. 02. - 11. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše klaplo na jedničku, po organizační stránce nebylo absolutně co vytknout. Od Vás vše skvěle připravené, CK Emotions na místě taktéž skvělá. Mauricius splnil a daleko předčil naše očekávání a místní lidé, to je něco, z čeho jsme naprosto nadšení! S takovým přístupem se člověk nikde v Evropě prostě nesetká.No prostě a jasně - Mauricius je místo, kam se ráda kdykoli vrátím! ;) Hotel Victoria myslím byla dobrá volba, úžasná je ta zahrada, ve kter?
Rodina s deťmi
Praha 8
Datum recenze:
17. 01. 2018
Datum pobytu:
04. 01. - 12. 01. 2018
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Staršia dvojica
Brno
Datum recenze:
27. 11. 2017
Datum pobytu:
10. 11. - 19. 11. 2017
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Pěkný hotel, služby na úrovni, celkově příjemná dovolená
Mladšia dvojica
Datum recenze:
29. 05. 2017
Datum pobytu:
27. 04. - 12. 05. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Děkujeme paní Jindřišce Jelínkové za poskytování nadstandardních služeb. Pomáhala nám s výběrem dovolené, včetně zohlednění speciálních potřeb (rekonvalescence po operaci) a byla nám k dispozici i v průběhu dovolené. Hotel Shandrani byl pro relaxaci úžasný (pláže, ubytování, strava,sportovní možnosti,taxi služba, čistota, ochota personálu, klid). Blízkost letiště nevadí, spíše je to malé zpestření. Doporučuji a rádi se na Mauricius s Deluxeou vrátíme!
Rodina s deťmi
Dambořice
Datum recenze:
06. 04. 2017
Datum pobytu:
21. 03. - 04. 04. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Super dovolená. Nádherná země, vstřícní a usměvavý lidé a to nejen na hotelu. Počasí super, moře teplé. Velmi příjemná a ochotná delegátka, která nám zamluvila moc pěkné výlety. Jední slovem nádhera.
Asi že to skončilo a snad možná jen že strava byla velmi chutná, ale místy nám přišla jednotvárná.
Rodina s deťmi
Plzeň
Datum recenze:
23. 02. 2017
Datum pobytu:
12. 02. - 22. 02. 2017
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Opět celkově 100% služby od všech. Počínaje paní Pavlínou při dořešení místa, nakonec jsme se vrátili opět do Le Victoria, kde jsme byli již před 2 roky a rozhodně nelitujeme. Přes Pavlu na místě, která svým profesionálním a lidským přístupem jen utvrzuje, že tento ostrov má své neodolatelné kouzlo. A 100% přístup byl i všech na hotelu i na výletech. A 100% počasí a lidi. Prostě jsme si to opět užili.
Mladšia dvojica
Velké Meziříčí
Datum recenze:
15. 12. 2016
Datum pobytu:
24. 11. - 03. 12. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel Victoria je sice starší, ale vše bylo perfektně čisté a uklizené, pro mě bylo na pokoji i přes hodně svítidel celkem málo světla, ale trávili jsme tam minimum času, takže to nepovažuji za významné mínus. Jinak personál byl absolutně skvělý, všichni velmi příjemní, výborná kuchyně, krásná pláž - i přes korály se dalo ve vyhrazeném místě slušně zaplavat - obsluha v restauraci i na pláži-maximální spokojenost!!! :-)
Mladomanželia
Praha 8, Kobylisy
Datum recenze:
02. 12. 2016
Datum pobytu:
09. 11. - 24. 11. 2016
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Krásný pokoj Výborný servis (úklid dvakrát denně) Velmi ochotný personál Hezká pláž s řadou aktivit v rámci all inclusive Výborné restaurace ala carte Velký výběr nápojů (koktejlů) a jídel v rámci all inclusive v průběhu celého dne
Horší vstup do vody (bez bot prakticky není možný) Velké množství much Pomalejší wifi
Rodina s deťmi
Praha 6
Datum recenze:
22. 11. 2016
Datum pobytu:
21. 10. - 01. 11. 2016
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Vše bylo perfektní jen ta cesta je náročná.
Rodina s deťmi
Banska Bystrica
Datum recenze:
11. 05. 2016
Datum pobytu:
15. 04. - 25. 04. 2016
Průměr
8.7
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Dovolenka bola uzasna, hotel spickovy po kazdej stranke. Personal na jednotku, vsetci mili, ustretovi, jedlo bol vynikajuce. :)
Nevyhodou boli skali pri vstuoe do vody a prilis plitka voda na snorchlovanie z plaze. Snorchlovat sme museli chodit clnom z hotelava len v urcenych casoch. Ale s tym sa da zit. ;)
Mladomanželia
Tišnov
Datum recenze:
03. 11. 2015
Datum pobytu:
14. 10. - 27. 10. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Máme jenom slova chvály nedalo se nic ale opravdu nic vytknout vše bylo dokonalé, krásná dovolená, hezký odpočinek, můžeme jenom doporučit
Staršia dvojica
Kraslice
Datum recenze:
01. 06. 2015
Datum pobytu:
13. 05. - 25. 05. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mladomanželia
Datum recenze:
30. 05. 2015
Datum pobytu:
02. 05. - 11. 05. 2015
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Řetězec hotelu Beachcomber nás mile překvapil. I přes jazykovou bariéru byli všichni trpěliví a ochotní s námi komunikovat. Pokoje čisté a prostorné, personál usměvavý a ochotný ... nabídka jídel a dezertů ... prostě vše na jedničku. Hotel má spoustu krásných a romantických zákoutí, nádhernou zahradu a i když je plný turistů, máte pocit, že jste tam skoro sami. Vodní sporty na úrovni, pláž čistá a klidná ... doporučujeme :-)
V restauraci jsme narazili na staršího protivného číšníka, který nebyl k nám ani ostatním hostům moc přívětivý, proto personál nehodnotíme plným počtem. Pláž byla skvělá, ale ve vodě velmi mnoho kamenů a především ježků, takže nebylo moc míst, kde se dalo s klidem zaplavat. Dokonce jsme přímo u vstupu do vody potkali na dvou místech malé murény.
Staršia dvojica
Průhonice
Datum recenze:
13. 04. 2015
Datum pobytu:
22. 03. - 05. 04. 2015
Průměr
9
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Výborný hotel s množstvím atrakcí v rámci AI a speciálně vynikající kvalita jídla a pití .
Staršia dvojica
Brno
Datum recenze:
08. 04. 2015
Datum pobytu:
17. 03. - 26. 03. 2015
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
bylo to moc příjemné, nebála bych se doporučit
zarazila mě cena zakoupených výletů na místě pro dvě osoby, Jeden do Modré laguny a druhý do vnitra ostrova - Flores + země sedmi barev,rumeria...585
Staršia dvojica
Tatranská Javorina
Datum recenze:
23. 03. 2015
Datum pobytu:
06. 03. - 17. 03. 2015
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Bolo tam krásne, personál ústretový a príjemný, jedlo vynikajúce, za pláž trochu menej bodov, lebo v mori hneď zkraja boli veľké kamene, ktoré boli nebezpečné a ťažko sa vchádzalo do mora. Nevyšlo nám počasie, boli sme tam v období, keď bol cyklón, takže sme zažili veľa dažďa a vetra, ale to sa ovplyvniť nedá. Ponúknuté fakultantívne výlety boli predražené, riešili sme ich individuálne. Inak veľká spokojnosť.
Rodina s deťmi
Slovenský Grob
Datum recenze:
04. 03. 2015
Datum pobytu:
13. 02. - 25. 02. 2015
Průměr
8.5
Pláž
7
Ubytovanie
9
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Dovolenka bola nádherná, hotely čisté a vyzdvihujem najmä personál v oboch navštívených hoteloch. Hotelové služby na vysokej úrovni. Pláž pri oboch hoteloch skôr koralová (treba topánky do vody), ale navštívila som pláž Mon Choisy - síce verejná, ale nádherná piesková a vhodná aj na poriadne plávanie v mori.
Rodina s deťmi
Frankfurt
Datum recenze:
31. 10. 2014
Datum pobytu:
23. 10. - 01. 11. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mauritius je carovne miesto, ludia su mili a je toho vela, co sa da pozriet. Transfer aj privitanie s Vasou cestovnou kancelariou bol super. Vsetko bolo ako ma byt. 😊
Mladomanželia
Rajecké Teplice
Datum recenze:
28. 10. 2014
Datum pobytu:
15. 10. - 24. 10. 2014
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ako mladomanzel odporucam Hotel Le Victoria vsetky zaujemcom o uzavretie sobasa. 1. Siroka Plaz, Palmova zahrada, a nadherne zapady Slnka - idealna sceneria na fotky. 2. Sluzby Hotela - mily personal, nic nebol problem, jedlo par excellence, vynikajuca starostlivost, prekvapenia od hotela. Vodne sporty v cene ubytovania.
Staršia dvojica
Trnová
Datum recenze:
23. 10. 2014
Datum pobytu:
12. 10. - 21. 10. 2014
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Agentura Emotions má skvělé řidiče-průvodce a vše fungovalo perfektně.
Přesto, že hovoříme anglicky, uvítali bychom česky mluvícího průvodce na výletech. Je to jeden z důvodů, proč využíváme služby cestovní kanceláře a nejezdíme individuálně.
Staršia dvojica
Hodonín
Datum recenze:
10. 10. 2014
Datum pobytu:
27. 09. - 09. 10. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Díky p.Ing. Borutové a cz delegátce a pracovnici společnosti Emottions na ostrově Mauricius , Pavle Nem , byla naše dovolená doslova ,,rájem " na zemi. Vše skvělé, maximální spokojenost . Moc a moc děkujeme a všem doporučujeme. Čapkovi Hodonín
Rodina s deťmi
Praha
Datum recenze:
09. 10. 2014
Datum pobytu:
18. 09. - 02. 10. 2014
Průměr
8.7
Pláž
5
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
8
Velmi prostorné pokoje vhodné pro rodiny. Výborná poloha hotelu.
Špatná pláž, ve vodě kameny.
Mladomanželia
Třinec
Datum recenze:
06. 09. 2014
Datum pobytu:
18. 08. - 27. 08. 2014
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Naše svatební cesta v hotelu Le Victoria byla naprosto úžasná. Po celou dobu jsme se cítili opravdu výjimečně. Personál byl skvělý, s takovou ochotou a milým přístupem jsme se dosud nikde nesetkali. Pokoje byly velké, čisté, nově zařízené, úklid probíhal 2x denně. Jídlo bylo pestré, chutné, vždy jsme si měli z čeho vybrat a bylo ho dost i pro později příchozí. Moc bych Vám chtěla poděkovat za doporučení tohoto hotelu, stejně jako za bezproblémovou organizaci celého zájezdu.
Mladomanželia
Prague
Datum recenze:
22. 08. 2014
Datum pobytu:
08. 08. - 17. 08. 2014
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosta spokojenost predevsim s ochotou personalu a urovni sluzeb. Skvela lokalita a predevsim velice klidna atmosfera hotelu!
Staršia dvojica
Slavkov u Brna
Datum recenze:
13. 08. 2014
Datum pobytu:
28. 07. - 06. 08. 2014
Průměr
9.3
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Celkově jsme byli velmi spokojení
K bodu 1: nepočítala jsem s omezenými možnostmi plavání v moři (kameny, rostliny). Ale to píšu jen proto, že v dotazníku tento bod je, jinak bych to nezmiňovala.
Mladomanželia
Bratislava
Datum recenze:
24. 07. 2014
Datum pobytu:
23. 06. - 08. 07. 2014
Průměr
8.2
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Naša dovolenka bola skvela, uzasna...aj sice preto, ze islo o svadobnu cestu, ale aj vdaka krasnemu prostrediu. Hotel bol paradny, krasny, izby prijemne, priestranne, krasne vybavene, ciste. Personal bol velmi usluzny, mily. Hotelovy bazen bol tiez skvely. Strava bola rozmanita, vzdy sme si dobre pochutili. Plaz bola nadherna, ocenili sme hlavne, ze tam neboli lehatka nahustene jeden vedla druheho, ale ze kazdy hotelovy host mal svoj priestor. More bolo horsie, jednak vstup do mora kvoli koralom
Ako drobny nedostatok by sme uviedli prilis casty room service, ktory by postacoval aj jedenkrat denne. Room service 3krat za den nam prisiel uplne zbytocny a trosku obtazoval, i ked chapeme saomzrejme dobry umysel. Taktiez ja osobne som nemala dobry pocit z jastericiek, ktore behali po veceroch po stenach v hoteli, prip. ak ste si nedali pozor, mohli vojst aj do izby. Ale chapem, ze je to prostredim a danou klimou. V Dubaji sme vystihli ramadan, cize sme si islamsku krajinu uzili na 100% (bolo
Rodina s deťmi
Praha
Datum recenze:
18. 06. 2014
Datum pobytu:
23. 05. - 07. 06. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ubytování bylo skvělé,personál byl vstřícný a úslužný.Prostředí super, krásná pláž.Velmi dobře fungoval úklid i doplňování minibaru.Všude bylo čisto a voňavo. Díky mimosezoně bylo i volno. Takže i termín jsme vybrali velmi dobře. Skvělé byly vedlejší restaurace Horitont a Italská( název jsem zapoměla). Na gratinovaná palmová srdíčka nebo salát s palmovými srdíčky budu dlouho vzpomínat.
Jednou byl problém s večeří, která byla tematicky orientovnaná na arabskou a indickou kuchyni, takže hodně kořeněnou. My a většina hostů z Evropy si ten den k večeři dala pouze sýr. Chyběl prostě doplňující sortiment pro ty, kteří nemouhou tolik kořeněné jídlo.Další problém byli kuřáci na balkonech hotelu a v baru přestože se hotel prezentuje jako nekuřácký.Bylo by fajn na informační nástěnce mít i jak bude večeře zaměřena.
Rodina s deťmi
Uherské Hradiště
Datum recenze:
18. 06. 2014
Datum pobytu:
23. 05. - 07. 06. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V hotelu Le Viktoria Mauritius jsme byli velmi spokojeni. Byli jsme mimo sezonu a po příjezdu nám byly ihned dány pokoje ve 3.patře De Luxe, i když jsme měli zaplaceny 2.patro, což bylo příjemné. Měli jsme přímý výhled na moře, pokoj vždy čistý, 2x denně uklizený. V ceně all incllusive denně doplňovaný mini bar o nealko nápoje a pivo. Veškerý personál hotelu naprosto profesionální, milý a velmi snaživý. Strava výborná, využívali jsme nejvíce restauraci Le Horizont jak na oběd, tak na večeři.
V restauraci Le Superbe bylo jídlo slabší, jednu večeři orientovanou na indickou kuchyni jsme si nevybrali jídlo žádné,jen sýry, salát a pečivo. Hotel se prezentuje jako nekuřácký, avšak na balkonech pokojů a v celém baru bylo kouření povoleno, což nás - nekuřáky, obtěžovalo, zvláště když pokoje pod námi měly hosty kuřáky.
Mladomanželia
Praha
Datum recenze:
28. 05. 2014
Datum pobytu:
15. 05. - 25. 05. 2014
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Jedinou vadou na kráse byl vysoký počet sopečných kamenů v moři u pláže, ale jinak neexistuje nic, co by bylo možné vytknout. Personál neskutečně vstřícný a ochotný. Ubytování na vysoké úrovni. Jídlo skvělé. Prostě paráda.

Ohlasy klientov DELUXEA

Dovolená ve Victorii

Maurícius , datum dovolené: 26. 02. 2023 - 15. 03. 2023, hodnocení ze dne: 21. 03. 2023

Dobrý večer,

Musím konštatovať, že sme boli po všetkých stránkach spokojný, servis z Vašej strany bol skvelý a dovolenka splnila naše očakávania.

Ďakujem.

R.V.

Zobrazit více

SVATBA V RÁJI v hotelu Victoria

Maurícius , datum dovolené: 13. 03. 2022 - 22. 03. 2022, hodnocení ze dne: 11. 05. 2022

Dobrý den,

na Mauriciu bylo vše super????
Cesta proběhla naprosto v pořádku, v hotelu o nás bylo řádně postaráno. Obědy jsme měli v ceně i s dětmi, dokonce jsme dostali oběd zdarma v den odjezdu na který jsme už neměli nárok???? Svatební překladatelka Míša odvedla skvělou práci ???? stejně jako koordinátorka Marisa???? Svatební obřad byl skutečným nevšedním zážitkem ????
Děkuji Vám za přípravu exotické dovolené s obřadem na míru..... výborná práce ????
Už teď přemýšlím kam vyrazit příště. 
Ještě jednou děkuji ????
Martin, Iva, Nikola a Patrik K.
Zobrazit více

Maurícius - 30. výročí svatby

Maurícius , hodnocení ze dne: 15. 08. 2018

Dobrý den paní Jelínková.

Děkuji za přivítání.
Co se týče zájezdu, tak musím konstatovat, že vše splnilo mé očekávání na 100% a někdy i více.  
Po příletu na Mauritius nás čekali zástupci agentury Emotion a byli velmi milí a vstřícní. Vůz s řidičem čekal před letištěm a cesta na hotel byla  příjemná a pohodlná.
Po příjezdu na hotel nás uvítal milý a usměvavý manager, se vším nás seznámil a ihned nás ubytoval. V odpoledních hodinách za námi přijela Vaše delegátka paní Pavla, se kterou jsme strávili příjemnou půlhodinu u kávy a dala nám na sebe kontakt pro případ potřeby. Den před odjezdem nám poslala itinerář našeho odjezdu.
Musím velmi pochválit celý personál hotelu za vstřícnost, ochotu, vystupování a přátelskou až rodinnou atmosféru. Strava v hotelu byla velmi pestrá a skvělá a nestalo se, že by se po celou dobu našeho pobytu se opakovala. Všude byl pořádek a čistota odpovídající té nejvyšší kvalitě. 
Pokoje byly uklízeny 2x denně a vždy na 1. Hotelová pláž byla každé ráno a večer uklízena a koupání fantastické. Též jsem dvakrát podnikl výlet na moře spojený s rybolovem a splnil si další z mých rybářských snů. Chytil jsem Dorado přes 10kg a tři tuňáky žlutoploutvé. Tuňáky pruhované jsem nepočítal. ( doporučuji všem nadšencům pro rybolov )
Zkrátka musím konstatovat, že i když jsem procestoval velkou část světa, tak Mauritius je země, kde bych chtěl žít. Tak snad v příštím životě. 
Ještě jednou Vám a Vaší cestovní kanceláři děkuji za zprostředkování naší svatební cesty po 30 letech. 
S pozdravem
Robin Neusser s manželkou 
Zobrazit více

Le Victoria v květnu :-)

Maurícius , hodnocení ze dne: 01. 06. 2015

Dobrý den,

z dovolené jsme už "bohužel" zpátky. Ubytování bylo skvělé, ačkoli jsme měli zaplacený pokoj v 1.patře, dostali jsme pokoj v patře druhém s výhledem na moře. Ubytování skvělé a opravdu stejně krásné jako na fotografiích.Skvělý začátek. Vaše smluvní společnost na Mauriciu a p.Pavla byli skvělí. Ochotní s námi řešit jakákoli přání. Hodného řidiče na výlet, který s námi byl ochoten řešit otázky naší špatné angličtiny a s kterým jsme se ohromně nasmáli. Jen jsme zapomněli jeho jméno. Kdyby jste mi ho zjistila, bylo by to fajn, ať víme , na koho tak rádi vzpomínáme. Jeho - že by chtěl vidět sníh - bylo pro nás zvláštní. My raději to sluníčko. Byl ochotný se o nás starat vč.zapůjčení deštníků. Hrdě jsem ho na jeden výlet odmítla a promokla jsem až na kůži. Ale bylo krásně teplo a za chvíli jsme byli suší. Krajina nádherná, lidé ochotní a usměvaví, balzám na duši i tělo. P.Pavla s námi vyřešila i pozdější opuštění pokoje check-out. Moc děkujeme za péči jak na území naší republiky , lidský a ochotný přístup z Vaší strany, tak za krásné zážitky v zahraničí. Jakmile budeme plánovat další dovolenou, určitě to bude s Vámi. Helena a Petr

Zobrazit více

Svatební cesta předčila naše očekávání

Maurícius , hodnocení ze dne: 01. 06. 2015
Dobrý den, paní Mlejnská,
rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování svatební cesty na Mauricius, která předčila naše očekávání. 
Po příletu nás mile přivítal personál Emotions a do hotelu nás transportoval osobním vozem, což bylo první velké nečekané plus. Po příjezdu do hotelu Le Victoria jsme byli přímo uchváceni nádhernou zahradou a posléze atmosférou hlavní budovy. Po skvělém přivítacím drinku nás zavedli do prostorného pokoje a potom už jsme si jen užívali výhod naší svatební cesty. Řetězec hotelu Beachcomber nás opravdu mile překvapil. Kromě ovoce a šampaňského nám na pokoji zanechali i voucher do hotelového butiku na pareo pro ženu a triko pro pána. Jako novomanželé jsme si užívali i výhody plné penze zdarma. Jídlo bylo po celou dobu excelentní a výběr v bufetové restauraci nad očekávání, což se odrazilo i na mé váze :-) Po pár dnech jsme dostali na pokoj dopis s informací, že je hotel přeplněn a s nabídkou stěhování do jiného hotelu řetězce Beachcomber. Jaká byla naše radost, když nás na jejich náklady přestěhovali taxikem na jih ostrova pod horu Le Morne. Rázem jsme se ocitli na nejkrásnějším místě ostrova a o hvězdičku výš i se všemi našimi novomanželskými výhodami, v resortu Paradis hotel & golf club. Jedním slovem RÁJ !!!! Ubytování, jídlo, pláže, plavání, areál ... ten neskutečný klid a podmořský svět při šnorchlování ... Jak jsme si mysleli, že Le Victorii nemůže nic předčít, tak hotel Paradis nás naprosto "dostal" :-) 
Stejně tak jsme byli unešeni i z výletu do Casely. Když jsme si objednali Zipline, nevěděli jsme pořádně do čeho jdeme. Adrenalinový zážitek na celý život, stejně jako setkání se lvy. 
Jediné, co bylo příšerné, tak čekání v Dubaji a dlouhý let ... ale za tu nádheru to stojí.
Zobrazit více

Svadba v Le Victoria - január 2014

Maurícius , hodnocení ze dne: 01. 04. 2014

Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujem po absolvovaní krásnej dovolenky na Mauriciu. Chcel by som sa podeliť s Vami o naše dojmy a poďakovať za Vaše služby.

Absolvovali sme krásnu dovolenku s ešte krajšou svadbou. Hotel bol síce už trochu starší, ale veľmi pekný, čistý a s príjemným personálom a profesionálnymi službami až za rámec povinností. Služby počas svadobného dňa boli až úzkostlivo citlivé a profesionálne, dokonale odvedené, až nám čítali z očí, že čo ešte...
Naša svadobná koordinátorka Marisa bola taká fantastická, že spolupráca s ňou bola jedna báseň a poradila nám také veci, na ktoré budeme spomínať celý život. Napríklad nám doporučila na obrad miestnu folklórnu kapelu s tanečníčkami a urobili sme dobre, že sme ju poslúchli, bolo to prekrásne, stýlové, miestne a nezabudnuteľné.
Delegátka Paula odviedla svoju prácu tak, že som ani nemal pocit, že sa na miestnych úradoch niečo vybavuje. Všetko bolo pripravené dopredu, bez čakania, komunikácia veľmi príjemná, poradila nám nielen vo veciach svadby, no proste jednotka s hviezdičkou.
Chcel by som sa Vám a celej cestovnej kancelárii poďakovať za vašu prácu a za príjemnú komunikáciu a popriať Vám veľa zdravia a spokojných klientov. Račko Igor s rodinou.
Zobrazit více

Le Victoria, únor 2014

Maurícius , hodnocení ze dne: 13. 03. 2014

Dobrý den, 

celá dovolená byla perfektní, moc děkujeme! Hotel byl krásný, pokoje prostorné, servis skvělý i personál příjemný, dokonalý byl bufet v restauraci Le Superb. Jediné, co bych vytkla a psali jsme to i v hodnocení hotelu - malý výběr v dalších dvou restauracích.
Pláž skvělá, včetně servisu, bylo tam bezpečno. Mauritius celkově super, zamilovali jsme se :), doufáme, že se tam ještě někdy vrátíme! Česká delegátka Pavla taky skvělá, moc příjemná!
Ještě jedna poznámka, možná by bylo vhodné do informací před cestou napsat info o vlaku na letišti v Dubaji, to nás trochu zmátlo, když jsme hledali svou bránu, báli jsme se, že se jedná o přepravu mezi terminály. Také na letišti nebyl pro přestup nápis Transit (ten byl u výstupu z shuttle autobusu), ale byl tam nápis Connections, to by mohlo zmást někoho, kdo neumí anglicky.

Moc děkujeme a taky doufáme, že budeme mít možnost s Vámi příště cestovat!
Zobrazit více

Maurícius - Le Victoria apríl 2013

Maurícius , hodnocení ze dne: 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

tak sme doma.... Bolo to UUUUZASNE a mozem len odporucit dalej kamaratom a znamym.
Ako vasu cestovnu kancelariu, tak aj hotel Le Victoria, Daniela a cestovku Emotions.... Este som nezazila
taky super servis z kazdej strany. Velmi pekne dakujem :-)))

Dakujem este raz velmi pekne. Pocasie nam v den svadby prialo, ale posledne 2 dni bolo uz trosku chladnejsie,
mozno pre silny vietor. Vraj sa zacina "zima".

Zobrazit více

Mauritius – Le Victoria leden 2013

Maurícius , hodnocení ze dne: 08. 03. 2013

Dobry den sl. inzenyrko!

diky za dopis a pozdrav, opetuji s potesenim mne vlastnim...

Dovolena byla SUPER, v tomto duchu jsme alespon vyplnili "vystupni dotaznik" v hotelu a nebylo skutecne nic co by se dalo kritizovat - tak trochu vrtkave pocasi nam vysvetlili existenci cyklonu visiciho kdesi na severu nad morem. Jeho zasluhou je, jak nam rekl jeden nas ridic, ze tam za poslednich 32 let tolik neprselo jako letos v lednu(!), nam to ale nikterak nebranilo v relaxaci. Prselo totiz uplne idealne v dobe, kdy jsme stejne byli radeji, ze slunce nepali.

Vzdor jednoznacne kladnemu hodnoceni a diku, ktere si zaslouzite Vy osobne za skutecne profesionalni pripravu cesty jeden postreh, mozna, ze namet pro pristi cestovatele tamtez.

Byt nepatrime mezi ty, kteri tzv. obraceji kazdou korunu na dovolene (jinak by asi tato destinace nebyla v nasem hledacku), mame za to, ze tamni cenova politika pokud jde specielne o vina, je, mirne receno, na hranici 'pure robbery'... Jestlize se za o.75l v obchode v Port Louise zaplati MUR 240.00 a stejnou castku stoji 1.5dcl v hotelu, je to trochu "silne kafe", slusne receno. Protoze neni samozrejme v silach nikoho tuto politiku zmenit, mame osobne za to, ze by mozna nebylo od veci vase klienty v tomto smeru o neco presneji informovat, aby se vyhnuli prekvapeni, ktere nas cekalo. Samozrejme, ze jsme i vzdor tomu cile konzumovali, takze to povazujte za 'comment'...

Takze, jeste jednou diky a treba se jeste s TBC v dohledne dobe vydame za hranice vsednich dnu, vase sluzby jsou opravdu vyborne!

S pratelskym pozdravem,

vchv

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 5.10.2012

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den i Vám paní Kijenská,

Vřele Vám děkujeme úplně za vše, cesta byla zajištěna přes leteckou společnost prvotřídně, místa v letadle i přání posádky k našemu 25.výročí svatby uskutečněné (včetně s dortem a „šampíkem“) na palubě letadla nás okouzlila a velice potěšila, to bylo zejména pro mě i moji ženu nádherné a neočekávané překvapení.

Hotel LaVictoria je pěkný, pokoj byl velmi příjemný, ale palmy již jsou dosti vysoké a nebylo vidět na oceán, to nám však nakonec vůbec nevadilo (teplo a stín na balkoně byl příjemný). Jinak veškerý personál byl velice slušný. Úsměvné bylo při večeřích pozorovat „šrumec“ personálu jak usazují hosty ke stolu a pokud si nedáte hned něco k pití (když nemáte All Inclusive – tam se mohou přetrhnout)už si Vás nikdo nevšimne (to však zjišťujeme, že je běžné všude ve světě kde jsme byli). Mohu Vám sdělit, že na pláži jsem byl nemile překvapen chováním zejména německých hostů s dětmi, velká arogance vůči místním „au pair“, které se jim staraly o děti – to jen na okraj.

Zajištění česky mluvícího místního „agenta“ se Vám povedlo na výtečnou, paní Pavla byla velice příjemná a pomohla nám se spoustou věcí, včetně zajištění řidičů od „Emotions“ a prohlídku míst kam bychom se sami nedostali. Například sami jsme si zajeli na prohlídku cukrovaru v Médine, ale tam berou jen ohlášené větší skupiny.

A co jsme stihli kromě plavání v oceánu? Parádní kousky, La VánilleCrocodile Park s želvami (které jsme mohli i nakrmit), klapnutí čelistí krokodýla na návštěvnici z Japonska (naštěstí jen přes sklo)až z toho měla málem „shocking“). Bois Chéri nádherné místo s ochutnáním všech možných čajů, mi jsme zvládli pouze 8 (pak by bylo asi vnitřní plavání) a čaje které si koupíte doporučuji do kufru rozložit krabičky i jednotlivé sáčky, jinak zaberou moc místa v kufru. Grand Bassin s opicemi okolo nás – nádherné místo. Black River a Chamarel (vodopády a země 7barev) – opět velice zajímavé a pěkné místo. Rum z Chamarelu jsme si přivezli nepoškozený (lahve bylo problém nacpat do kufrů – každý kdo tam jede ať si vezme pořádný „lodní kufr“). Casela – Ziplines, adrenalin (fotky jsme si nestihli vybrat Pavla slíbila že nám je pošle, tak uvidíme jestli dojdou) tam jsme byli ve 13,00 a od 15,00 jsme šli na Walking with Lions – hrozně moc pěkné (konec byl v 17,00 a byli jsme rádi že jsme stihli alespoň tady si vyzvednout DVD s námi a se lvy) , pak byl park uzavřen – bohužel další místa v parku jsme již neviděli - škoda. Prohlídka Curepipe stojí za to, a Port Louis rovněž (pohled z Citadely je okouzlující). Nepromarnili jsme ani prohlídku muzea Blue Penny s osvětlením známek. Exkluzivní byla pro nás návštěva místního tržiště (fakt stojí za to), parádní ovoce i zelenina, nemluvě i o koření – a ceny velice příjemné – v přepočtu za 100Kč jsme měli zeleniny a ovoce pro dvě osoby do jednoho batohu – a to jsme tam byli v poledne.

Když to shrneme, tak 6 dní prohlídka míst na ostrově a 5 dní koupání – odpočinek jaký se hned tak nevidí, na Mauriciu není naštěstí tolik turistů, že by po sobě „šlapali“ a na vše co jsme chtěli vidět bylo dostatek času. Tedy s ohledem na počet dní na ostrově – byli bychom tam klidně měsíc, jsou tam další místa která jsou zajímavá a neotřelá. Parky Pamplemousses, Casela i Black River se dají stále procházet a je vidět něco nového a zajímavého a nestačí to na jeden den.

Místní kuchyně byla báječná, stojí za to ji ochutnat. Jídlo v restauracích na hotelu bylo rovněž velice dobré (myslel jsem že na cestách něco málo shodím, ale to se nedalo uskutečnit).

Dovolenou jsme si opravdu parádně užili, díky.

S pozdravem
Dalibor a Blanka Čihákovi

P.S.
Možná jeden drobný detail k cestě, při zpáteční cestě jsme v Dubai čekali na odlet necelých 6 hodin, možná by stálo za to uskutečnit vízum na min. 4hodinový výlet autem po městě. Jinak nezbývá nic jiného než „korzovat“ a okukovat a případně nakupovat na letišti (popřípadě se opět něčím „cpát“). BDČ

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria květen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den,

takze pokusime se shrnout dulezite body na dovolene:

1) doprava a odbaveni na letisti tam i zpatky byly bez problemu. Kdyz jsme prijeli, tak uz nas cekal zastupce Mautourco, vsechno klaplo dobre. Na ceste zpatky na letiste jsme dokonce meli odvoz velkym BMW :) Pri odbaveni na ceste zpatky se o nas zastupce postaral spickove, „zatahnul“ nas na odbaveni u Business Class, takze jsme nemuseli vubec cekat ve fronte.

2) hotel byl perfektni, loni Canonnier byl moc pekny ale tento byl min. o uroven vys ne-li o 2… Pokoj byl velice komfortni a veliky, to plati i pro koupelnu. Strava byla taky vyborna, menili to a vyber byl plne postacujici. Obsluha byla na jednicku, i v baru a na plazi. I pokojova sluzba byla na velmi dobre urovni. A dokonce jsme meli gekona resp. tu jesterku v pokoji jenom asi 3 noci (oproti Cannonieru, kde s nami byla temer cely pobyt:) ).

A jeste pro zajimavost: jeden vecer jsme prisli na pokoj a na stole sedela ta jesterka. Ne zeby nam nejak vadila, ale spis jsme ji akceptovali na zdi ale ne v takove blizkosti. Tak cestou na veceri jsme to jenom rekli cloveku na recepci (bez nejakych stiznosti nebo zadosti o napravu) a on hned rekl, ze to vyridi. Poslal tam nejakeho cloveka, ten ji chytil a bylo vymalovano. Tim chci jenom rict, ze personal byl fakt vyborny a ochotny.

3) plaz – tam se neda taky nic moc vytknout, vodni sporty pestre, ucili jsme se na vodnich lyzich temer kazdy den, instruktori na urovni. V porovnani s Cannonierem, tady bylo o dost min plazovych „obchodniku“, coz nam loni trosku kazilo ten zazitek, protoze porad tam chodili a nabizeli zbozi. Tady to bylo fajn, prisli parkrat za den, zeptali se a pak hned odesli.

4) pocasi – perfektni. Kdyz prselo, tak v noci. Rano nebylo po desti ani stopy. Parkrat lehce prselo pres den, ale jenom na par minut.

5) vylety – letos jsme meli „walking with lions“ a plavbu katamaranem. Bylo to zajimave. Meli jsme to s Mautourco. Jedina vec, kterou bych tady vytknul, je meskani 1 hod pred vyletem na katamaran resp. neslo o to meskani, to se stava, ale o pristup. Auto prijelo hodinu pozdeji a kdybych nevolal zastupkyni Mautourca, tak by nikdo nevedel, co a jak. Pak jeste slibila, ze mi zavola zpatky kdyz to proveri, ale uz se neozvala… Ridic ani nic nerekl, jako by se nic nestalo. Jak rikam, vylety byly v poradku az na ten odjezd na katamaran.

6) vecerni program – tam to bylo slabsi, kazdy vecer byl nejaky program, ale musim rict, ze ti zpevaci resp. skupiny by hodne pohorely na nejakych peveckych soutezich, mozna bych je tromfnul i ja:) Ale nijak nam to nevadilo, spis jenom poznamka.

Kazdopadne hodnotime tuto dovolenou jako jednu z nejlepsich, takze velke DIKY!

Dekujeme a prejeme uspesny tyden

P.S. Kdyz jsme prijeli do Prahy, tak v mailu nas uz cekala zprava z hotela, ze dekujou za feedback na nas pobyt atd. Nebyla to takova ta automaticky generovana zprava, ale s konkretnima vecma, ktere jsme tam psali, takze celkovy pristup na urovni.

Zobrazit více

Reunion + Mauritius (hotel Le Victoria) 11.11.2009

Hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den!

i přes nečekané zmatky byla dovolená skvělá a moc jsme si ji užili.

Let na Vídeň - Paříž - Mauritius - Reunion byl docela v pohodě, jen pokud bychom cestovali přiště, asi bychom dali přednost nějaké variantě s méně přestupy, ony čtyři hodiny v Paříži byly opravdu úmorné. Let na Mauritius přes noc (zkrácenou o časový posun) se dal přežít, ale moc příjemné to nebylo - za námi seděl nějaký děsivě chrblající Kreolec. Na druhou stranu zařízení letadla bylo skvělé. Po příletu na Mauritius nás bohužel uvítalo deštivé počasí, což nám trochu zkazilo náladu (onen jeden deštivý den v tomto měsíci je rozhodně přehnané tvrzení).
Po příletu na Reunion jsme trochu zazmatkovali na letišti (nebyl tam nikdo s cedulkou s našimi jmény, nenapadlo nás dívat se po cestovce) a tak jsme šli rovnou do půjčovny - nakonec to ale všecko dobře dopadlo.

Trochu nás překvapilo, že i přes voucher po nás v půjčovně chtěli 20€ - letištní taxu nebo tak něco - o čemž jsme se nikde předtím nic nedozvěděli.

Auto bylo v pohodě a cestování po Reunionu plné úžasných zážitků, snad jen připomínka k tomu, že Vaše dokumenty jsou zaměřeny čistě na Mauritius a nikoliv na Reunion - to částečně vedlo k těm zmatkům na letišti.

Na Reunionu jsme si užili všeho, je to opravdu několik světů v jednom - jen naše neznalost francouzštiny byla trochu problémem, anglicky umělo jen tak 5% lidí :-)

O těch zmatcích při přeletu zpět se raději nebudu vyjadřovat, bil bych se do hlavy ještě dneska. Nakonec jsme přespali v jednom penzionu v Saint Denis a potkali v ulicích bubeníky a zase zažili něco nového, tak to zase nebylo tak hrozné.

Příjezd na Mauricius probíhal naprosto vzorově a bez problémů, naštěstí už s krásným počasím.

Delegátka v hotelu byla velmi příjemná a nabízela nám různé exkurze, ze kterých jsme nakonec nevyužili ani jednu (hlavně kvůli tomu, že jsme tam byli relativně krátce) - chtěli jsme zkusit safari s procházkou se lvy, ale trochu nás zarazila cena a nakonec jsme se dohodli, že i přes varování si půjčíme moped a zkusíme si udělat exkurzi sami.

To se nakonec ukázalo jako výborné rozhodnutí - Mauritius je mimo hotel propastně odlišný a alespoň jsme měli šanci jej trochu víc poznat. První den jsme si zajeli do botanické zahrady Pamplemousses a Grand Baie a druhý den do Port Luis. Musím říct, že i přes ježdění v levo a šílený provoz to byl zážitek na celý život, ten mix ras a národností, trhy, čínská čtvrť...

S odjezdem si bohužel delegátka trochu na náš úkor ušetřila práci - odvážel nás minibus hodně brzo ráno a jel pak vyzvedávat lidi ještě do dalších dvou hotelů. Na letišti jsme byli první a čekali tam přes dvě hodiny - teprve až po hodině se odletová hala začala plnit lidmi pro náš let. V hotelu se také divili, proč musíme vstávat tak brzo, když v neděli není žádný provoz... 

Let zpátky pak byl bez problémů, economy class v Boingu 747 je výrazně horší než v Airbusu 340, ale bylo to přes den, tak se to dalo vydržet a trochu jsme se i prospali. Zbytek proběhl bez problémů a v jednu ráno už jsme byli doma v Grazu (a v osm ráno už v práci :-)

Jsme moc rádi, že jsme si dovolenou zvolili takto - první část trochu dobrodružnější a na vlastní pěst a zbytek takový pohodovější. Rozhodně to mohu doporučit i ostatním - Reunion je plný opravdu úžasné přírody. V ostrém kontrastu pak dovolená na Mauriciu byla plná luxusu a jaksi odříznutá od opravdového Mauriciu - kdybychom jeli na Mauricius ještě jednou, možná bychom oželeli ten luxus a udělali si něco víc poznávacího. Ne že by nám ten luxus nějak nevyhovoval (myslím že nabraná kila budu shazovat ještě půl roku).

Byly to krásné líbánky!

S pozdravem

11.11.2009, Tomáš Daněk


Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 7.7.2009

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Vážená paní inženýrko.

S organizací a průběhem dovolené na Mauritiu v hotelu Le Victoria jsme byli maximálně spokojeni.

Organizace White Sand taky byla bezchybná.

V průběhu celého pobytu se nevyskytla nejmenší závada či problém.
Pokud budete v kontaktu s hotelem, chtěli bychom vyslovit osobní poděkování: 
pan MEHRA se o nás staral na pokoji tak vzorně, že jsem to ještě nikdy v žádném hotelu na světe nezažil.
To byla služba skutečně nadstandardní !!

Ještě jednou děkujeme za zařízení naší dovolené, kdyby tato destinace byla o něco blíže !!

S přátelským pozdravem

7.7.2009, P. H.

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 8.6.2009

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den slečno Melková,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za skvělou organizaci naší svatební cesty! Byli jsme opravdu maximálně spokojení a neměli jsme nejmenší problém - naopak - na místě nás čekaly jen samé výhody! Od hotelu jsme dostali místo obyčejného pokoje, který jsme si zaplatili, Suitu ve 2. patře s krásným výhledem na moře a obrovskou terasou. A navíc jsme byli až na konci hotelu u restaurace La Casa, kde jsme měli obřad a pod balkónem svatební altán, takže jsme mohli každý den sledovat svatby :-))) No prostě dokonalé! Dále také musím pochválit fotografa (Ibrahim Busawon) a kameramana - jsou to opravdu profíci! Byli s námi od 16:00 do 19:00 a za ty 3h vyfotil 370 fotek a všechny jsme dostali na CD, takže bylo z čeho vybírat... Svatební koordinátor Ashvin vše zařídil podle našich požadavků - večeře z darů moře na pláži byla opravdu nezapomenutelná a pak nás ještě překvapili krásně vyzdobeným pokojem a snídaní druhý den až na pokoj....

Svatební obřad i ostrov Mauritius předčil naše očekávání (i očekávání našich příbuzných a přátel). Byli jsme na 3 exkurzích a všechny se nám moc líbily! Nejzajímavější byl asi okruh po ostrově - Chamarel, 7 barev země atd... Příroda je tam opravdu nádherná - bujná zeleň a hory všude kolem... Pak jsme byli ještě na katamaránu - to byla zase pohodová a relaxační exkurze a velký zážitek byl ponor do 35m k vraku lodi!

No prostě máme spoustu krásných zážitků! Naštěstí i počasí nám vyšlo - pršelo asi 3krát, ale byly to jen takové spršky. S hotelem i personálem jsme byli naprosto spokojeni - všichni byli milí a vstřícní a dokonce ani ten 12h let nám tolik nevadil, protože letadlo bylo pohodlné a o zábavu postaráno - TV atd....

Takže jedním slovem perfektní svatba i dovolená - lepší si nedovedu představit!

Děkujeme moc a přejeme spoustu spokojených zákazníků! Doporučuji Vás kudy chodím :-))))

S přátelským pozdravem

8.6.2009, Denisa Wlosoková


Zobrazit více

Mauritius - Tamassa; Le Victoria

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Dobrý den.

Dovolenou jsem si užili. Bohužel nás neminuly střevní potíže, ale to k tomu asi patří :).

Oba hotely byly perfektní. Volba přejezdu se nám opravdu vyplatila. Měli jsem možnost prozkoumat jak severní část, tak i jižní část ostrova. Tuto kombinaci určitě doporučujeme.

Trošku nás mrzelo, že jsem byli odkázáni na taxi služby a nemohli jsme si půjčit auto (řídit na opačné straně jsme si netroufli). Manžel si trochu stěžoval na moře (silný proud a korály mu neumožnily plavat, jak by si přál). Já neplavec jsem byla spokojena.

Nejvíce na nás zapůsobila procházka se lvem a výlet katamaránem, kde jsem viděli nejen delfíny, ale i velrybí rodinku.

S pozdravem

2.12.2010, J. K.

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, Izba Superior Room First Floor

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.