The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

Abu Dhabí

Exkluzívne prostredie ostrova Saadiyat s bezkonkurečnými službami

Osobne
sme
bývali

Hotel The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 13 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí, Saadiyat island | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Krásná pláž na ostrově Saadiyat Špičková gastronomie Nepřekonatelný servis
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi ***** Abu Dhabí

Známy hotelový reťazec St. Regis rozšíril svoj odkaz aj do Abu Dhabi a vytvoril hotel St. Regis Saadiyat Island s premyslenou stredomorskou architektúrou a moderným dizajnom interiérov. Tento päťhviezdičkový rezort je úplne novou adresou v meste a nachádza sa iba 20 minút jazdy od medzinárodného letiska a 7 minút od centra Abu Dhabi.

Rezort je situovaný na ostrove Saadiyat, asi 500 metrov od plážového pobrežia. Na ostrove Saadiyat nájdete celkovo 9 kilometrov prekrásnych pláží, prestížne golfové ihrisko, umelecké a prehliadkové centrum Manarat Al Saadiyat, obchodné časti, luxusné rezidencie a ďalšie.

Objavte izby a suity s výhľadom na nedotknuté pláže ostrova Saadiyat alebo na Saadiyat Beach Golf Club. S návštevou hotela sa vám dostane exkluzívneho zážitku. Vaše chuťové poháriky budú rozmaznávané v tých najluxusnejších reštauráciách v Abu Dhabi a pochutnáte si aj na lahodných tematických pokrmoch.

Rezort je vhodným miestom na organizovanie meetingov. K dispozícii je prvotriedne vybavenie a osvetlenie. Sála Regal je ideálnym miestom pre konferencie a ďalšie oficiálne udalosti.

Úplnú relaxáciu po náročnom dni zažijete v hotelových kúpeľoch Iridium Spa. Čaká vás tu ozajstné rozmaznávanie v luxusných priestoroch.

Hotel ďalej ponúka aj krásne pláže, golfové ihrisko, fitness a detský klub. Dokonalú dovolenku tu tak prežijú nielen obchodní cestujúci, ale aj skupinky priateľov, páry a rodiny s deťmi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room King

Superior Room King (55 m²) vám umožní odpočívať v prostredí so stredozemnou ľahkosťou. V tejto izbe s rezidenčným štýlom nájdete bohato vybavené izby s posteľou veľkosti king, vlastn..

Superior Room 2 Queen

Superior Room 2 Queen (55 m²) vám umožní odpočívať v prostredí so stredozemnou ľahkosťou. V tejto izbe s rezidenčným štýlom nájdete bohato vybavené izby s oddelenými lôžkami, vlastn..

Superior Partial Sea View Rooms King

Superior Partial Sea View Rooms King (55 m²) ponúkajú vlastnú terasu s prekrásnym výhľadom na tyrkysové more a okolie...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v rezorte St. Regis Saadiyat Island je skutočným kulinárskym zážitkom. Pozoruhodné miesta pre stolovanie a jedinečné prostredie poskytujú hosťom príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných gurmánskych spomienok. Rozmaznávajte svoje chuťové poháriky v najexkluzívnejších reštauráciách na ostrove Saadiyat v Abu Dhabi.

Mazi v gréčtine znamená "spoločne". A spoločne si tu pochutnáte na gréckych špecialitách v modernom poňatí.

Oléa ponúka celodenné miesto na stravovanie s vnútornými i vonkajšími priestormi. Kuchyňa so stredomorským vplyvom je vhodná ako na vychutnanie si pokrmov v páre, tak aj na rodinné kulinárske chvíle. Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí s panoramatickým výhľadom na oceán.

Sontaya predstavuje delikátnu mozaiku prostredia juhovýchodnej Ázie a chutných pokrmov. Plávajúce pavilóny s presklenými stenami sa nachádzajú medzi prepojenými jazierkami a bazénmi. V noci sa tu môžete nechať uniesť romantickou atmosférou, zatiaľ čo cez deň je to ideálne miesto na osvieženie v podobe koktailov.

Elegantné spoločenské centrum v podobe salónika Manhattan Lounge je miestom, kde môžete zakončiť deň alebo začať noc. Môžete si tu pochutnať na výnimočných koktailoch a ďalších nápojoch.

Obdivujte starovekú kultúru v salóniku Drawing Room v hlavnej hale rezortu pri kvalitnom popoludňajšom čaji. V ponuke sú aj ďalšie nápoje a rôzne občerstvenia. Na tomto mieste môžete zažiť čajový rituál St. Regis.

Celosvetový odkaz v oblasti gastronómie, pohostinstva, wellness, hudby a mixológie, legendárny Budha-Bar prekračuje svoju neo ázijskú stenu a nachádza svoj domov na pláži Saadiyat.

Avo Bar je ideálnym miestom pre všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu. Bar vám predstaví inovatívne ovocné nápoje a zdravé ľahké občerstvenie.

Kategórie a vybavenosť izieb The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

Architektúra hotela je inšpirovaná Stredomorím, zo súkromných balkónov s posedením majú hostia výhľady na okolitú arabskú krásu, či už sa jedná o Perzský záliv, pláže s jemným bielym pieskom alebo dynamické Abu Dhabi. Interiéry sú ladené v jemných prírodných tónoch s mramorovými podlahami, kamennými prvkami, drevom, kožou a sklom.

Vybavenie 376 izieb zahŕňa privátny balkón, 42 palcovú televíziu, iPOD nabíjaciu stanicu, WiFi, stropný ventilátor a klimatizáciu.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room King foto

Superior Room King (55 m²) vám umožní odpočívať v prostredí so stredozemnou ľahkosťou. V tejto izbe s rezidenčným štýlom nájdete bohato vybavené izby s posteľou veľkosti king, vlastný balkón s výhľadom na záhrady rezortu, priestrannú kúpeľňu s vybavením Remède, vaňou a samostatným sprchovacím kútom. Hostia týchto izieb majú k dispozícii aj služby komorníka. Izby sú bezbariérovo prispôsobené.

Superior Room 2 Queen foto

Superior Room 2 Queen (55 m²) vám umožní odpočívať v prostredí so stredozemnou ľahkosťou. V tejto izbe s rezidenčným štýlom nájdete bohato vybavené izby s oddelenými lôžkami, vlastný balkón s výhľadom na záhrady rezortu, priestrannú kúpeľňu s vybavením Remède, vaňou a samostatným sprchovacím kútom. Hostia týchto izieb majú k dispozícii aj služby komorníka. Izby sú bezbariérovo prispôsobené.

Superior Partial Sea View Rooms King foto

Superior Partial Sea View Rooms King (55 m²) ponúkajú vlastnú terasu s prekrásnym výhľadom na tyrkysové more a okolie. V bohato vybavených izbách nájdete posteľ veľkosti king a priestrannú kúpeľňu s toaletnými potrebami Remède, vaňou, samostatnú dažďovú sprchu a dvojité umývadlo. Hostia týchto izieb majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie. Aj tieto izby sú bezbariérovo prispôsobené.

Superior Partial Sea View Room 2 Queens foto

Superior Partial Sea View Room 2 Queens (55 m²) ponúkajú vlastnú terasu s prekrásnym výhľadom na tyrkysové more a okolie. V bohato vybavených izbách nájdete oddelené lôžka a priestrannú kúpeľňu s toaletnými potrebami Remède, vaňou, samostatnú dažďovú sprchu a dvojité umývadlo. Hostia týchto izieb majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie. Aj tieto izby sú bezbariérovo prispôsobené.

Premium Sea View Room King foto

Premium Sea View Room King (55 m²) ponúka luxusný priestor s posteľou veľkosti king a krásnymi výhľadmi na záliv z vlastného balkóna alebo terasy. Kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou a oddelenou sprchou. Súčasťou izby je Wi-Fi, služby komorníka, klimatizácia, televízia s plochou obrazovkou, trezor, minibar a telefón.

Premium Sea View Room 2 Queen foto

Premium Sea View Room 2 Queen (55 m²) ponúka luxusný priestor s dvoma posteľami veľkosti queen a krásnymi výhľadmi na záliv z vlastného balkóna alebo terasy. Kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou a oddelenou sprchou. Súčasťou izby je Wi-Fi, služby komorníka, klimatizácia, televízia s plochou obrazovkou, trezor, minibar a telefón.

St. Regis Suites foto

St. Regis Suites (85 m²) sa pýši exkluzívnym umiestnením na prírodnom ostrove. Tieto luxusné priestory sa nachádzajú na nedotknutej bielej pláži a ponúkajú priestrannú obývaciu časť, krásnu kúpeľňu a súkromný balkón s dych vyrážajúcim výhľadom na oceán. Príjemné prostredie spálne vám poskytne posteľ veľkosti king s luxusnými lôžkovinami a šatňu. Kúpeľňa ponúka priestrannú vaňu, oddelenú dažďovú sprchu, župany, papuče a skvelé kúpeľňové vybavenie Remède. Hostia týchto suít majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie. Izby sú bezbariérovo prispôsobené.

Ocean Suites foto

Ocean Suites (105 m²) predstavujú kúzelné stredomorské ubytovanie s krásnymi výhľadmi na oceán. Oddýchnite si v obývacej izbe, jedálenských priestoroch, v priestrannej kúpeľni a na súkromnom balkóne. Spálňa ponúka exkluzívnue posteľ o veľkosti king s kvalitnými lôžkovinami. K dispozícii je tiež šatňa so županmi a šľapkami. V kúpeľni na vás čaká veľká vaňa, dažďová sprcha, dvojité umývadlo a kúpeľňové vybavenie Remedy. Podľa dostupnosti je možno suitu prepojiť s dvojizbové suitou. Hostia týchto suit majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie. Suity disponujú bezbariérovým prístupom.

Ocean Suite 2 Bedroom foto

Ocean Suites 2 Bedroom (170 m²) predstavujú kúzelné stredomorské ubytovanie s krásnými výhľadmi na oceán. Odpočiňte si v obývacej izbe, jedálnych priestoroch, v priestrannej kúpelni a na súkromnom balkóne. Jedna izba má exkluzívnu posteľ o veľkosti king s kvalitnými lôžkovinami a druhá izba má posteľ Queen. K dispozícií je tiež šatník so županmi a papučami. V kúpelniach na Vás čaká veľká vaňa, dažďová sprcha, dvojité umývadlo a kúpeľňové vybavenie. Hostia týchto suít majú k dispozícií tiež služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie. Suity disponujú bezbariérovým prístupom.

Spa Suites foto

Spa Suites (165 m² + balkón 42 m²) sú zariadené v thajskom, marockom a súčasnom štýle, pričom všetky ponúkajú vlastnú miestnosť pre kúpeľné procedúry a terasu. Každá suita (spolu 3) má špecifické interiéry podľa štýlu, do ktorého je ladená. Nájdete tu veľkú obývaciu izbu, jedálenský kút a priestrannú kúpeľňu s kúpeľným priestorom a jacuzzi. Vo vlastných kúpeľných priestoroch sa o vás postarajú skúsení terapeuti z kúpeľov Iridium Spa. Zábavné zariadenia tvorí TV s plochou obrazovkou, WiFi pripojenie a dobre zásobené občerstvovacie centrum. Hostia týchto suit majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie.

Astor Suite foto

Astor Suite (90 m²) zahŕňa spálňu s posteľou veľkosti king, oddelenú obývaciu izbu s písacím stolom a posedením, kúpeľňu s voľne stojacou vaňou a oddelenou sprchou a balkón s posedením.

Two Bedroom Executive Suite foto

Two Bedroom Executive Suite (165 m²) poskytne hosťom dostatok priestoru aj súkromia vďaka dvom spálňam s posteľami king, oddelená obývacia izba, dve kúpeľne a veľký vonkajší priestor s posedením. Interiéry sa vyznačujú bohatým dekorom.

Two Bedroom Contemporary Suite foto

Two Bedroom Contemporary Suite (165 m²) zaujme predovšetkým čistým súčasným dizajnom a luxusným vybavením. Dve spálne sú vybavené posteľami veľkosti king. Dve kúpeľne majú vaňu aj sprchovací kút. Súčasťou priestoru je aj obývacia izba a vonkajšia terasa s patiom.

Majestic Suites foto

Majestic Suites (207 m² + terasa 60 m²) prekonajú všetky vaše očakávania vďaka sofistikovanosti a kráse v každom detaile. K dispozícii budete mať veľkorysú obývaciu izbu, jedálenský kút, dve spálne a terasu s výhľadom na rajské prostredie oceánu. V hlavnej spálni nájdete posteľ o veľkosti king, zatiaľ čo druhá spálňa ponúka dve oddelené lôžka. K dispozícii je tiež šatňa. Exkluzívna kúpeľňa vám ponúkne priestrannú vaňu, dažďovú sprchu, dvojité umývadlo s veľkým zrkadlom a kúpeľňové vybavenie Remedy. Hostia týchto suít majú k dispozícii aj služby komorníka a 24 hodinové súkromné stolovanie.

Royal Suite foto

Royal Suite (2100 m²) zaberá dve horné poschodia hotela. Dizajn sa inšpiruje oceánskymi prvkami, ako sú mušle, kamene a naplavené drevo. Interiéry sú zariadené v béžových a zemitých tónoch. Kráľovský apartmán vám ponúkne terasu s bazénom, odkiaľ budete mať ten najlepší výhľad, dve spálne, veľká obývaciu izbu, salónik, jedáleň, luxusnú kúpeľňu a kúpeľnú miestnosť.

Pláž a more

Luxusný rezort St. Regis sa nachádza priamo pri krásnej pláži pokrytej jemným bielym pieskom. Ostrov Saadiyat ponúka celkovo deväť kilometrov piesočného pobrežia, a tak si tu užijete nielen relaxáciu, ale aj dlhé prechádzky.

Online cena a slevy The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

Profi foto hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort *****

Naše foto hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

Stravovanie v rezorte St. Regis Saadiyat Island je skutočným kulinárskym zážitkom. Pozoruhodné miesta pre stolovanie a jedinečné prostredie poskytujú hosťom príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných gurmánskych spomienok. Rozmaznávajte svoje chuťové poháriky v najexkluzívnejších reštauráciách na ostrove Saadiyat v Abu Dhabi.

Mazi v gréčtine znamená "spoločne". A spoločne si tu pochutnáte na gréckych špecialitách v modernom poňatí.

Oléa ponúka celodenné miesto na stravovanie s vnútornými i vonkajšími priestormi. Kuchyňa so stredomorským vplyvom je vhodná ako na vychutnanie si pokrmov v páre, tak aj na rodinné kulinárske chvíle. Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí s panoramatickým výhľadom na oceán.

Sontaya predstavuje delikátnu mozaiku prostredia juhovýchodnej Ázie a chutných pokrmov. Plávajúce pavilóny s presklenými stenami sa nachádzajú medzi prepojenými jazierkami a bazénmi. V noci sa tu môžete nechať uniesť romantickou atmosférou, zatiaľ čo cez deň je to ideálne miesto na osvieženie v podobe koktailov.

Elegantné spoločenské centrum v podobe salónika Manhattan Lounge je miestom, kde môžete zakončiť deň alebo začať noc. Môžete si tu pochutnať na výnimočných koktailoch a ďalších nápojoch.

Obdivujte starovekú kultúru v salóniku Drawing Room v hlavnej hale rezortu pri kvalitnom popoludňajšom čaji. V ponuke sú aj ďalšie nápoje a rôzne občerstvenia. Na tomto mieste môžete zažiť čajový rituál St. Regis.

Celosvetový odkaz v oblasti gastronómie, pohostinstva, wellness, hudby a mixológie, legendárny Budha-Bar prekračuje svoju neo ázijskú stenu a nachádza svoj domov na pláži Saadiyat.

Avo Bar je ideálnym miestom pre všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu. Bar vám predstaví inovatívne ovocné nápoje a zdravé ľahké občerstvenie.

Golf pri hoteli The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

Rezort St. Regis sa pýši prvým golfovým ihriskom v tesnej blízkosti pláže v Abu Dhabi. Predstavuje úchvatnú scenériu, športové zážitky a inovatívny design, ktorý navrhol svetoznámy golfista Gary Player. Na ihrisku sa nachádza 18 jamiek par 72.

Šport a wellness hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort *****

Základným kameňom značky St. Regis je jeho nekompromisný záväzok poskytovať bezkonkurenčné prostredie a služby pre každého hosťa počas celého pobytu. St. Regis Saadiyat Island Resort Abu Dhabi ako exkluzívny plážový rezort poskytuje svojim hosťom širokú ponuku aktivít a využitie voľného času pri trávení dovolenky.

Fitness. St. Regis Athletic Club ponúka moderné fitnes centrum, juice bar a 25 metrový krytý bazén pre zdravé plávanie. Vonkajšie priestory zahŕňajú dva tenisové kurty, dva squashové kurty a štyri vonkajšie bazény vrátane bazéna pre dospelých s vírivkou a zákutiami na posedenie, exkluzívneho bazéna pre dospelých a detského bazéna so šmykľavkou.

Saadiyat Beach Golg Club. Vydajte sa z rušného mestského prostredia na pokojné a svieže miesto s golfovým ihriskom, ktoré ponúka ohromujúcu ostrovnú krásu, aby ste mohli zažiť bezkonkurenčný golfový zážitok s dych berúcimi výhľadmi na Perzský záliv s trblietajúcou sa krištáľovo čistou vodou, ktorá hraničí s bielymi plážami. Saadiyat Beach Golg Club, ktorý je navrhnutý Garym Playerom, je jedným z najúchvatnejších golfových projektov.

Ihrisko bolo navrhnuté s cieľom uspokojiť túžby aj tých najväčších golfových milovníkov z celého sveta. Aj keď ihrisko hostí mnoho majstrovských zápolení, jeho greeny sú vhodné pre golfistov všetkých výkonnostných úrovní. Golfový klub ponúka každému hráčovi jedinečné zážitky vďaka výnimočným službám v mnohých podobách s multikultúrnym personálom.

Kúpele Iridium Spa. Prvé kúpele v regióne, sú ideálnym miestom pre relaxáciu a pôžitok. Pokojná atmosféra spolu s medzinárodne preslávenými procedúrami sú najlepšou voľbou pre regeneráciu tela, duše i mysle. Tradičné postupy sú prelínané s modernými technikami a môžu byť podstúpené v jednej z 12 kúpeľných suít. Pre najväčší kúpeľný zážitok je možné využiť ubytovanie v jednej z troch Spa Suites s vlastným kúpeľným zariadením.

Bazény. Oddychujte pri jednom z troch bazénov. K dispozícii budete mať bazén rezervovaný iba pre dospelých, bazén priamo pri pláži a vnútorný bazén.

Deti v hoteli The St. Regis Saadiyat Island Resort *****

Detský klub. Sandcastle Club je exkluzívnym detským klubom s premysleným prostredím pre vonkajšie a vnútorné aktivity, ktoré sú zostavené priamo pre deti určitej vekovej kategórie. Je vhodný pre deti od 1 až do 12 rokov. Vonkajšie priestory zahŕňajú detské ihrisko a lezeckú stenu. Na deti dohliada preškolený personál. Klub je otvorený od ôsmej ráno do siedmej večer.

 

 

Doprava do hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

Rezort sa nachádza iba 20 minút jazdy od medzinárodného letiska a 7 minút od centra Abu Dhabi.

Mapa - The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Abu Dhabi do hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi *****

Factsheet

Letové spojenia do Abu Dhabi

Marica Verešová
The St. Regis Saadiyat Island Resort,
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.