Jumeirah Beach Hotel *****

Dubaj

Nekonečná zábava pre celú rodinu

Osobne
sme
bývali

Hotel Jumeirah Beach Hotel *****

Hodnotenie 9.4 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pokoje s výhledem na moře Poloha přímo na pláži Zábava pro celou rodinu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Jumeirah Beach Hotel ***** Dubaj

Myslíte si, že luxusnú dovolenku nemožno zlúčiť s rodinnou dovolenkou? Že môžete mať buď jedno, alebo druhé, ale oboje nie? Vyvedieme vás z omylu! Na svete sa nachádza niekoľko destinácií, ktoré spĺňajú vysoké nároky luxusnej dovolenky a naplno si ich užijete aj so svojimi deťmi. Jumeirah Beach Hotel je toho dôkazom.

Plážový rezort Jumeirah Beach Hotel je jedna veľká radosť zo života. Destinácia päťhviezdičkového životného štýlu očarí všetky vaše zmysly. Každý hosť sa tu bude cítiť ako doma, len veselší - sľubujeme každodennú extravaganciu doručenú až k vám.

Jumeirah Beach bol v rokoch 2001 – 2008 zvolený čitateľmi britského Business Traveller Magazine „najlepším hotelom sveta“. Hotel je najlepším dubajským rodinným letoviskom, ktoré ponúka celú škálu hotelových služieb pre voľný čas aj obchod. Máte na obzore nezabudnuteľnú dovolenku, z ktorej vám zostanú milé spomienky na Dubaj.

Na brehu Perzského zálivu sa týči oblúk z trblietavého skla, útočisko pripomínajúce preklápajúcu sa vlnu, ktorý sa stal symbolom Dubaja. Jumeirah Beach Hotel leží v dubajskej časti pláží Jumeirah, iba 15 kilometrov od centra mesta a 25 kilometrov od medzinárodného letiska a je dobre dostupný taxi alebo hotelovými limuzínami (iba k niektorým druhom ubytovania). Na jedinečnom mieste na brehu zálivu ponúka súkromné pôvodné pláže a ničím nerušený výhľad na jeden z najvyšších a najluxusnejších hotelov sveta Burj Al Arab.

Vynaliezavo navrhnutý hotel ponúka na 26 poschodiach pôžitok z nekonečného priestoru v každej z 599 luxusných izieb a 19 súkromných víl s ničím nerušeným výhľadom z okien cez celú stenu. Nezabudnuteľné reštaurácie sľubujú kulinárne zážitky zahŕňajúce všetko, čo si dokážete predstaviť: od uvoľneného obeda po elegantnú večeru. Nudiť sa rozhodne nebudete a zábava sa nájde pre hostí akéhokoľvek veku. Pre dospelých kúpele a fitness centrum, pre deti detský klub a pre všetky vekové kategórie vodný park Wild Wadi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe (50 m2) poskytujú ničím nerušené výhľady na Burj Al Arab, pláž a záliv. Majú okná siahajúce od podlahy až k stropu a sú zariadené v prírodných tónoch, ktoré navodzujú..

Ocean Family Deluxe

Ocean Family Deluxe

Ocean Family Deluxe (50 m2) je ideálnym priestorom pre menšie rodiny. Spálňa je vybavená posteľou King a dvoma detskými posteľami. Nechýba ani posedenie a kúpeľňa s vaňou...

Ocean Deluxe Balcony

Ocean Deluxe Balcony

Ocean Deluxe Balcony (50 m2) vám poskytnú výhodu v podobe balkóna s úžasným výhľadom...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Či už budete mať chuť na rýchly obed na pláži alebo slávnostnú večeru v luxusnom prostredí, z ponuky reštaurácií a barov si ľahko vyberiete. Nezabudnuteľným zážitkom môže byť aj stolovanie pod holým nebom s výhľadom na ikonickú plachetnicu Burj Al Arab.

Bastion je francúzska braséria s panoramatickými výhľadmi na Burj Al Arab.

Dhow and Anchor vás privíta vo vzdušnom a presvetlenom gastropube s vonkajšou terasou, kde si pochutnáte na britských pokrmoch a užijete si živé prenosy športových stretnutí.

Kitchen Connection ponúka rodinné stolovanie s hravým mixom medzinárodných chutí.

Pearl Lounge servíruje sladké aj slané zákusky v sofistikovanom prostredí.

Pool Bar vás naláka na osviežujúce drinky a niečo ľahké na zahryznutie počas relaxácie pri bazéne.

Creations Cakery je výstredná cukráreň s tortami, zákuskami a sladkým pečivom, ktoré nielen lákavo vyzerajú, ale aj výborne chutia.

Fika vyznáva zdravé stravovanie, ktoré povzbudí telo aj myseľ.

Floor 24 je bar na streche s tými najúžasnejšími výhľadmi na mesto.

Murray´s vás pozve na britsko-indický pop up.

Beach Bar sľubuje skutočnú idylku na pláži v tesnej blízkosti Burj Al Arab.

Verde Beach Dubai sa vyznačuje kuchyňou inšpirovanou Stredomorím. Zažijete tu nezabudnuteľné chvíle vo dne aj v noci.

Nuska Beach to sú živé kuchárske show inšpirované Stredomorím a Stredným východom s výhľadmi na more.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Dubaji vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel okrem iného tvorí 599 luxusných izieb a suít a 19 exkluzívnych arabských víl Beit Al Bahar. Vyberať môžete z 11 kategórií, izby a suity sa odlišujú najmä posteľou (king alebo twin), niektoré majú balkón, niektoré disponujú zaujímavými benefitmi. Súčasťou pobytu je neobmedzený vstup do vodného parku Wild Wadi.

Všetky izby, suity a vily sú vybavené oknami siahajúcimi od podlahy až k stropu. Výhľady sa otvárajú na záliv a bazény. Každá spálňa je prepojená s kúpeľňou, kde nechýba vaňa a luxusné kúpeľňové doplnky. K dispozícii budete mať aj vysokorýchlostný internet a HD LCD TV. Súčasťou vybavenia je ďalej príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, denná tlač, trezor, minibar, fén a potreby na žehlenie.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe foto

Ocean Deluxe (50 m2) poskytujú ničím nerušené výhľady na Burj Al Arab, pláž a záliv. Majú okná siahajúce od podlahy až k stropu a sú zariadené v prírodných tónoch, ktoré navodzujú príjemnú a pokojnú atmosféru. V spálni na vás čaká pohodlná manželská posteľ veľkosti King.

Ocean Family Deluxe

Ocean Family Deluxe foto

Ocean Family Deluxe (50 m2) je ideálnym priestorom pre menšie rodiny. Spálňa je vybavená posteľou King a dvoma detskými posteľami. Nechýba ani posedenie a kúpeľňa s vaňou. Výhľady si užijete na Perzský záliv.

Ocean Deluxe Balcony

Ocean Deluxe Balcony foto

Ocean Deluxe Balcony (50 m2) vám poskytnú výhodu v podobe balkóna s úžasným výhľadom.

Ocean Club

Ocean Club foto

Ocean Club (50 m2) rovnako ako predchádzajúca kategória zahŕňa spálňu s posteľou king, kúpeľňu s vaňou a okná siahajúce od podlahy až k stropu, z ktorých budete mať výhľad na záliv. Obyvatelia týchto izieb si užijú benefity v podobe prístupu do Club Lounge. Tieto výhody sú: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club.

Two Bedroom Ocean Family Room

Two Bedroom Ocean Family Room foto

Two Bedroom Ocean Family Room (110 m2) jedná sa o dve prepojené izby Ocean Deluxe, vďaka ktorým budete mať dostatok priestoru a súkromia a pritom si užijete čas spolu.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite foto

One Bedroom Ocean Suite (128 m2) vám ponúkne veľkorysý priestor a výhody v podobe prístupu do Club Lounge. Tieto výhody sú: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club. Táto suita vám poskytne ohromujúce výhľady na panorámu Dubaja a Perzský záliv z rozľahlej privátnej terasy.

Two Bedroom Ocean Suite

Two Bedroom Ocean Suite foto

Two Bedroom Ocean Suite (162 m2) vám otvorí priestory s dvoma spálňami, jedna s posteľou King, druhá s dvoma oddelenými lôžkami. Obývacia izba ponúka aj jedálenský stôl. Kúpeľňa je vybavená vaňou. Táto suita vám poskytne ohromujúce výhľady na panorámu Dubaja a Perzský záliv z rozľahlej privátnej terasy. Obyvatelia týchto izieb si užijú benefity v podobe prístupu do Club Lounge. Tieto výhody sú: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club.

Three Bedroom Ocean Suite

Three Bedroom Ocean Suite foto

Three Bedroom Ocean Suite (215 m2) vám poskytne ohromujúce výhľady na panorámu Dubaja a Perzský záliv z rozľahlej privátnej terasy. Okrem troch spální budete mať k dispozícii aj obývaciu izbu s jedálenským stolom.

Family Garden Suite

Family Garden Suite foto

Family Garden Suite (148 m2) sa nachádza na prízemí a tak z vnútorných priestorov vyjdete na súkromnú terasu. Z tej sa ľahko dostanete do záhrad a k bazénu. Obyvatelia týchto izieb si užijú benefity v podobe prístupu do Club Lounge. Tieto výhody sú: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club.

Presidential Suite

Presidential Suite foto

Presidential Suite (160 m2) vám poskytne dve podlažia moderného luxusu. Vstupná hala, schodisko, obývacia izba, kúpeľňa so šatňou, spálňa s posteľou King a terasa s výhľadmi na Burj Al Arab. Obyvatelia tejto suity si užijú benefity v podobe prístupu do Club Lounge. Tieto výhody sú: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club.

Al Marsa Suite

Al Marsa Suite foto

Al Marsa Suite (216 m2) je priestrannou suitou s jednou spálňou, obývacou izbou, jedálňou, luxusnou kúpeľňou a privátnou terasou s tými najkrajšími výhľadmi. Hostia budú mať navyše k dispozícii svoju vlastnú súkromnú pláž. Ďalším benefitom je prístup do Club Lounge. Ten zahŕňa: privátny check-in a check-out, raňajky, popoludňajší čaj, večerné drinky a kanapky v salóniku a exkluzívny prístup do Pool Club.

Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa

Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa foto

Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa (130 m2) predstavuje unikátnu prímorskú vilu s vlastným zapusteným bazénom, súkromnou záhradou, luxusnou spálňou v beduínskom štýle, kúpeľňou s jacuzzi a barovým pultom. Aj v týchto vilách si užijete vyššie spomínané benefity Club Lounge.

Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa

Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa foto

Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa (220 m2) oproti predchádzajúcemu typu vily ponúkajú jednu spálňu navyše.

Pláž a more

Jumeirah Beach Hotel svojou architektúrou pripomína lámajúcu sa vlnu, ktorá sa každú chvíľku zaleje a stane sa súčasťou vodnej masy. Táto vlna sa ale nenachádza na vode, ale na pevnine. Na pláž sa ľahko dostanete cestou medzi súkromnými vilami a tropickou vegetáciou, ktorá hotel obklopuje. Akonáhle po chvíli dôjdete na pobrežie, hneď vás ohromí tesná blízkosť ikonickej plachtenice Burj Al Arab. Medzi ležadlami sú v bielom piesku vysadené palmy, takže budete mať možnosť odpočívať na slnku aj v tieni.

Online cena a slevy Jumeirah Beach Hotel *****

Profi foto hotela Jumeirah Beach Hotel *****

Naše foto hotela Jumeirah Beach Hotel *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Jumeirah Beach Hotel

Či už budete mať chuť na rýchly obed na pláži alebo slávnostnú večeru v luxusnom prostredí, z ponuky reštaurácií a barov si ľahko vyberiete. Nezabudnuteľným zážitkom môže byť aj stolovanie pod holým nebom s výhľadom na ikonickú plachetnicu Burj Al Arab.

Bastion je francúzska braséria s panoramatickými výhľadmi na Burj Al Arab.

Dhow and Anchor vás privíta vo vzdušnom a presvetlenom gastropube s vonkajšou terasou, kde si pochutnáte na britských pokrmoch a užijete si živé prenosy športových stretnutí.

Kitchen Connection ponúka rodinné stolovanie s hravým mixom medzinárodných chutí.

Pearl Lounge servíruje sladké aj slané zákusky v sofistikovanom prostredí.

Pool Bar vás naláka na osviežujúce drinky a niečo ľahké na zahryznutie počas relaxácie pri bazéne.

Creations Cakery je výstredná cukráreň s tortami, zákuskami a sladkým pečivom, ktoré nielen lákavo vyzerajú, ale aj výborne chutia.

Fika vyznáva zdravé stravovanie, ktoré povzbudí telo aj myseľ.

Floor 24 je bar na streche s tými najúžasnejšími výhľadmi na mesto.

Murray´s vás pozve na britsko-indický pop up.

Beach Bar sľubuje skutočnú idylku na pláži v tesnej blízkosti Burj Al Arab.

Verde Beach Dubai sa vyznačuje kuchyňou inšpirovanou Stredomorím. Zažijete tu nezabudnuteľné chvíle vo dne aj v noci.

Nuska Beach to sú živé kuchárske show inšpirované Stredomorím a Stredným východom s výhľadmi na more.

Aktivity

K aktívne strávenej dovolenke nabáda dvojkilometrová piesočnatá pláž, 5 bazénov, vrátane bazéna pre deti, vodné športy a jachting. Na súši si môžete zahrať tenis alebo futbal. Rezort taktiež každý deň organizuje aktivity pre rodiny, napríklad letné kino.

Šport a wellness hotela Jumeirah Beach Hotel *****

J Club prináša to najlepšie zo životného štýlu, fitness a voľného času s celostným prístupom. Otvorené denne od 6:00 do 22:00.

Talise Spa vás pozve na zmyselnú cestu z pevniny na more. Relaxáciu a uvoľnenie si užijete v 10 luxusných miestnostiach pre procedúry, k dispozícii sú aj VIP párové miestnosti. Kúpele využívajú britské značkové produkty 111Skin. K dispozícii je aj vonkajšia terasa s výhľadom na Burj Al Arab.

Bazény: hlavný bazén, detský bazén, Executive Pool Club, Beit Al Bahar Pool, J Club Lap Pool.

Deti v hoteli Jumeirah Beach Hotel *****

Detský klub spoľahlivo zabaví každé dieťa. Deti sa tu zabavia pri športových hrách, maľovaní na tvár, sledovaní filmov a ďalších činnostiach. Po celú dobu na nich budú dohliadať profesionálni a vyškolení pracovníci. Klub víta deti od dvoch do dvanásť rokov a je otvorený každý deň od ôsmej ráno do desiatej večer.

Aktivity pre deti:

 • 30 šmykľaviek a vodných jázd vo vodnom parku Wild Wadi
  motorizované a nemotorizované vodné športy
  aktivity pri bazéne
  lekcie tenisu
  profesionálny futbalový tréning
  letné kino
  box, kruhový tréning a squash v J Club

Doprava do hotela Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel je od medzinárodného letiska v Dubaji vzdialený 25 minút jazdy (27,4 km).

Mapa - Jumeirah Beach Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Jumeirah Beach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jumeirah Beach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Marica Verešová
Posledná inšpekcia hotela
Marica Verešová +421 948 040 574

Recezie hotela Jumeirah Beach Hotel *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Dubaja

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.