Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

Dubaj
Osobne
sme
bývali

Hotel Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

Hodnotenie 10 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Živý hotel pro ty, co milují zábavu Krásná pláž v blízkosti promenády La Mer Ideální pro páry
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Nikki Beach Resort & Spa Dubai ***** Dubaj

Nikki Beach Resort & Spa predstavuje ideálne miesto na dovolenku náročných klientov. Vďaka situovaniu na ostrove s rezidenčnou štvrtou Pearl Jumeira priamo pri piesočnatej pláži s priezračne modrým morom ponúka nádherný výhľad na Perzský záliv. Ak pozriete na opačnú stranu, budete unesení úchvatnou panorámou Dubaja. Lokalita, v ktorej sa rezort nachádza, je vďaka blízkosti živej časti Dubaja ideálna pre návštevu obchodných centier a turistických atrakcií.

Hotel ponúka rôznorodé typy ubytovania od jednoizbových až po luxusné vily s vlastným bazénom. Vybavenie izieb je moderné a nadčasové vo svetlých prírodných farbách s dôrazom na bielu. Unikátne sú priestranné kúpeľne.

Jedinečné je tiež technologické vybavenie izieb, ktoré ponúka napr. zábavný systém (správy, filmy, hudba online s možnosťou spustenia v rámci rezortu na smartfónoch alebo tabletoch) či osvetľovanie podľa nálady. Hotel tiež prichádza s konceptom „MyBar“, čo predstavuje minibar vybavený úplne podľa požiadaviek hosťa s fľašami v plnej veľkosti a občerstvením.

Rezort ponúka vybranú kuchyňu s dôrazom na pokrmy z čerstvých rýb a morských plodov vo svojich piatich rôznych typoch stravovacích zariadení.

Hoteloví hostia môžu využiť nádherný vonkajší bazén a vírivku s očarujúcim výhľadom na Perzský záliv a magický západ slnka.

Reťazec: Nikki Beach
Lokalita: Dubai, Spojené arabské emiráty

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Covet room

Covet room

Izby Covet (55 m2) sú zariadené v súčasnom štýle v elegantnej bielej farbe v kombinácii so svetlo modrou...

Luux room

Luux room

Elegantné zariadenie izieb Luux (64 m2) vo farbách bielej, svetlo modrej a béžovej v kombinácii s drevom zaistí zážitok z luxusnej dovolenky...

Signature suite

Signature suite

Signature suita (81 m2) ponúka všetok komfort a disponuje štýlovým obývacím priestorom a spálňou s manželskou posteľou alebo s dvoma oddelenými lôžkami...

Luux suit

Luux suit

Luux suity (100 m2) sú situované v rohu hotelovej budovy, vďaka čomu z balkóna či cez francúzske okná ponúkajú najunikátnejší výhľad na Perzský záliv...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Kuchyňa rezortu Nikki Beach je známa pre jedinečný kulinársky zážitok najmä z pokrmov z čerstvých morských plodov. Chuť stredomorskej kuchyne je skombinovaná s korením z východnej Ázie, čím dochádza k perfektnému splynutiu zaujímavých chutí.

Beach Club

Špičková architektúra a dizajn spojená s elegantnou bielou farbou a štýlovou atmosférou robia z Beach klubu unikátne miesto na relaxáciu, zábavu, občerstvenie aj večierky. Hostia sú rozmaznávaní extravagantnými plyšovými lehátkami, veľkým bazénom, kabínkami či VIP terasou.

Jedinečné menu plné chutných jedál inšpirovaných celým svetom ponúka napr. delikátne šaláty, sushi rolky, originálne jedlá z morských plodov či pomaly pražené kuracie mäso.

Hostia môžu využiť pohostinnosť Beach klubu od 13h do 21h.

Café Nikki
Café Nikki predstavuje štýlový priestor s výhľadom na Perzský záliv, ktorý môžete využívať prakticky celodenne (raňajky 7-11h, obedy 12-17h, večera 18-23h). Toto bistro je známe svojimi delikátnymi pokrmami inšpirovanými oblasťami, kde sa Nikki Beach rezorty nachádzajú. Základom sú čerstvé suroviny a v ponuke obedov a večerí nájdete čerstvé šaláty, sendviče a pokrmy z morských plodov.

Každý piatok od 13h do 16h sa koná „Saint Tropez Brunch“, ktorý pripomína pravú chuť Francúzska a jeho azúrového pobrežia.

Nikki Privé

Exkluzívny priestor Nikki Privé, ktorý sa nachádza na prvom poschodí rezortu, ponúka veľkolepý výhľad na západ slnka, mora i mesto.

Zážitok z jedinečného jedla a nápojov doplní aj štýlový priestor s interaktívnym 3D stropom, dlhým spoločným stolom, ktorý sa mení na mólo a priestor pre zábavu. Súčasťou tejto reštaurácie je aj krásny bar a rozľahlá vonkajšia terasa, kde si môžete vychutnať vodnú fajku.

Nikki Privé je otvorený denne od 13h do 21h.

Key West
V blízkej dobe rezort otvorí aj reštauráciu zameranú na spojenie floridskej a karibskej kuchyne s latinskoamerickými vplyvmi. Ponúkne výborné jedlá zakladajúce sa na autentických ingredienciách vypestovaných v okolí, čerstvých rybách a morských plodoch a príchutiach citrusových plodov. Ďalej bude ponúkať výber rumov a cigár z Karibiku a Latinskej Ameriky. Reštaurácia bude umiestnená na očarujúcom pobreží.

Soul Lounge

Soul Lounge predstavuje nádherné miesto na relaxáciu pri chilloutovej hudbe počas dňa a živých DJ mixoch po západe slnka. Osvieženie v tomto bare je založené predovšetkým na ponuke koktailov Spritz. Vďaka celodennej prevádzke (od 8h do 23h) sa Soul Lounge stáva perfektným miestom na stretávanie.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Dubaji vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Všetky typy ubytovania ponúkajú nasledujúce: najnovší zábavný systém (správy, filmy, hudba online s možnosťou spustenia v rámci rezortu na smartfónoch alebo tabletoch), interaktívna TV s hudbou a vybranými najnovšími filmami na prehranie zadarmo, osvetľovanie izby podľa nálady, balkón, beplatná wi -fi, MyBar, vybavenie na prípravu kávy/čaju, trezor, výber vankúšov a nadštandardne priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou.

Hotel ponúka celkom 117 izieb a suite a 15 víl s privátnym bazénom.

Ponuka izieb

Covet room

Covet room

Izby Covet (55 m2) sú zariadené v súčasnom štýle v elegantnej bielej farbe v kombinácii so svetlo modrou. Z týchto izieb je nádherný výhľad na Perzský záliv alebo panorámu Dubaja s úchvatnou vežou Burj Khalifa.

Luux room

Luux room

Elegantné zariadenie izieb Luux (64 m2) vo farbách bielej, svetlo modrej a béžovej v kombinácii s drevom zaistí zážitok z luxusnej dovolenky. Tento typ ubytovania je ideálny pre páry, ktoré chcú utiecť od všedných dní.

Signature suite

Signature suite

Signature suita (81 m2) ponúka všetok komfort a disponuje štýlovým obývacím priestorom a spálňou s manželskou posteľou alebo s dvoma oddelenými lôžkami. V kúpeľni nájdete hlbokú vaňu aj sprchovací kút. Suity sú situované tak, že z balkóna ponúkajú výhľad na more alebo na panorámu Dubaja.

Luux suit

Luux suit

Luux suity (100 m2) sú situované v rohu hotelovej budovy, vďaka čomu z balkóna či cez francúzske okná ponúkajú najunikátnejší výhľad na Perzský záliv. Sú vhodné pre náročných klientov hľadajúcich vynikajúci komfort a štýl. Spálňa, v ktorej nájdete manželskú posteľ, a obývací priestor s jedálenským stolom sú dekorované v elegantných farbách. Z kúpeľne, v ktorej je umiestnený sprchovací kút aj priestranná vaňa, je umožnený priamy výhľad na more.

Ultra suite

Ultra suite

Priestranné suity Ultra (137 m2) sú umiestnené na najvyššom poschodí rezortu a umožňujú tak fascinujúci výhľad na Perzský záliv cez francúzske okná či z priestrannej terasy. Suita disponuje dvoma spálňami, obývacím priestorom s jedálenským stolom a kúpeľňou so sprchovacím kútom aj veľkou vaňou.

Ultimate suit

Ultimate suit

Na najvyššom poschodí rezortu je taktiež umiestnená suita Ultimate (162 m2), ktorá disponuje ako veľkým vnútorným priestorom, tak aj obrovskou terasou. Na terase je k dispozícii kvalitný nábytok, ktorý umožňuje napr. súkromné stolovanie. Suita ponúka dve spálne a obývací priestor s jedálenským stolom pre 10 ľudí. Celý interiér kombinuje farbu bielu, svetlo zelenú a béžovú s drevenými detailmi. Suita ponúka aj kuchynku a kúpeľňu s priestrannou vaňou a sprchovacím kútom s efektom monzúnových dažďov. Veľké francúzske okná dodávajú suite prirodzené svetlo.

Nikki Beach Villa

Nikki Beach Villa

Unikátne navrhnuté a riešené Nikki Beach vily ponúkajú veľkolepý elegantný priestor, čím predstavujú ideálne miesto pre náročných klientov. Vila disponuje spálňou a obývacím priestorom s jedálenským stolom a francúzskymi oknami vedúcimi na terasu, kde sa nachádza úžasný relaxačný priestor s vlastným bazénom. V kúpeľni je priestranná vaňa a sprchovací kút s efektom monzúnových dažďov. Možno zvoliť Nikki Beach vilu s jednou spálňou (118 m2), ale aj s dvoma spálňami (170 m2).

Ultimate Beach Villa

Ultimate Beach Villa

Ultimate Beach vily (327 m2) sú strategicky umiestnené medzi Nikki Beach reštauráciou a hotelovým rezortom. Disponujú samostatným vchodom a predstavujú najluxusnejšie ubytovanie v rámci rezortu. S tromi spálňami, obývacím priestorom s jedálňou a nádherným vonkajším posedením s lehátkami a rozľahlým bazénom splní sen o krásnej dovolenke nejednému náročnému hosťovi. Okrem nádherných ubytovacích priestorov rezort hosťom v Ultimate Beach vile dáva k dispozícii vlastného kuchára. Samozrejmosťou je súkromný priestor na parkovanie.

Pláž a more

Rezort sa nachádza hneď pri krásnej a čistej piesočnatej pláži. Vďaka poveternostným podmienkam je možné využiť širokú ponuku nemotorových vodných športov.

Online cena a slevy Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

Profi foto hotela Nikki Beach Dubai *****

Naše foto hotela Nikki Beach Dubai *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Kuchyňa rezortu Nikki Beach je známa pre jedinečný kulinársky zážitok najmä z pokrmov z čerstvých morských plodov. Chuť stredomorskej kuchyne je skombinovaná s korením z východnej Ázie, čím dochádza k perfektnému splynutiu zaujímavých chutí.

Beach Club

Špičková architektúra a dizajn spojená s elegantnou bielou farbou a štýlovou atmosférou robia z Beach klubu unikátne miesto na relaxáciu, zábavu, občerstvenie aj večierky. Hostia sú rozmaznávaní extravagantnými plyšovými lehátkami, veľkým bazénom, kabínkami či VIP terasou.

Jedinečné menu plné chutných jedál inšpirovaných celým svetom ponúka napr. delikátne šaláty, sushi rolky, originálne jedlá z morských plodov či pomaly pražené kuracie mäso.

Hostia môžu využiť pohostinnosť Beach klubu od 13h do 21h.

Café Nikki
Café Nikki predstavuje štýlový priestor s výhľadom na Perzský záliv, ktorý môžete využívať prakticky celodenne (raňajky 7-11h, obedy 12-17h, večera 18-23h). Toto bistro je známe svojimi delikátnymi pokrmami inšpirovanými oblasťami, kde sa Nikki Beach rezorty nachádzajú. Základom sú čerstvé suroviny a v ponuke obedov a večerí nájdete čerstvé šaláty, sendviče a pokrmy z morských plodov.

Každý piatok od 13h do 16h sa koná „Saint Tropez Brunch“, ktorý pripomína pravú chuť Francúzska a jeho azúrového pobrežia.

Nikki Privé

Exkluzívny priestor Nikki Privé, ktorý sa nachádza na prvom poschodí rezortu, ponúka veľkolepý výhľad na západ slnka, mora i mesto.

Zážitok z jedinečného jedla a nápojov doplní aj štýlový priestor s interaktívnym 3D stropom, dlhým spoločným stolom, ktorý sa mení na mólo a priestor pre zábavu. Súčasťou tejto reštaurácie je aj krásny bar a rozľahlá vonkajšia terasa, kde si môžete vychutnať vodnú fajku.

Nikki Privé je otvorený denne od 13h do 21h.

Key West
V blízkej dobe rezort otvorí aj reštauráciu zameranú na spojenie floridskej a karibskej kuchyne s latinskoamerickými vplyvmi. Ponúkne výborné jedlá zakladajúce sa na autentických ingredienciách vypestovaných v okolí, čerstvých rybách a morských plodoch a príchutiach citrusových plodov. Ďalej bude ponúkať výber rumov a cigár z Karibiku a Latinskej Ameriky. Reštaurácia bude umiestnená na očarujúcom pobreží.

Soul Lounge

Soul Lounge predstavuje nádherné miesto na relaxáciu pri chilloutovej hudbe počas dňa a živých DJ mixoch po západe slnka. Osvieženie v tomto bare je založené predovšetkým na ponuke koktailov Spritz. Vďaka celodennej prevádzke (od 8h do 23h) sa Soul Lounge stáva perfektným miestom na stretávanie.

Aktivity

Nikki Beach Hotel je trendy hotel pre všetkých, ktorí milujú zábavu. Môžete príjemne relaxovať v Beach Clube pri počúvaní modernej hudby. Ďalšiu relaxáciu ponúka kvalitné spa a svoje telo môžete posilniť aj v prvotriednom fitness. Hotel ponúka krásne vonkajšie bazény a 450 metrov dlhú privátnu pláž. Pre tých, ktorí milujú tenis, sú k dispozícii unikátne navrhnuté tenisové kurty.

Hotel ponúka špičkovú gastronómiu hneď v niekoľkých reštauráciách.

Neďaleko od hotela sa nachádza moderná promenáda La Mer, kde môžete povečerať v mnohých reštauráciách rozličných kuchýň celého sveta. Za nákupmi to tiež nebudete mať ďaleko, iba 9 km do Dubaja Mallu či 21 km do Mall of the Emirates, kde si môžete aj zalyžovať.

Šport a wellness hotela Nikki Beach Dubai *****

Prebuďte všetky zmysly v štýlových kúpeľoch rezortu ponúkajúcich najnovšie vybavenie. Oddýchnite si a vychutnajte si rozmaznávanie excelentnými produktmi a procedúrami značky ESPA. Tím špičkových odborníkov zaistí všetok komfort a pohodu.

Kúpele ponúkajú krásne zariadené súkromné aj verejné priestory, ktoré sú oddelené pre mužov aj ženy, ale aj spoločné. Ďalej saunu, parný kúpeľ, ľadovú fontánu, bazén a vnútorné i vonkajšie relaxačné miestnosti.

Zo športovej ponuky hotel ponúka predovšetkým telocvičňu s najnovším vybavením a možnosťou asistencie profesionálnych trénerov. Ďalej rezort ponúka napr. tenisové kurty, súkromné bazény a prístup k širokej ponuke nemotorových vodných športov.

Mapa - Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela Nikki Beach Resort & Spa Dubai *****

Letové spojenia do Dubaja

Ing. Kateřina Mackovičová
Nikki Beach Resort & Spa Dubai
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.