Entabeni *****

Juhoafrická republika

Privátna rezervácia pre tých najnáročnejších

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Entabeni *****

Lokalita Juhoafrická republika | Zobraziť mapu

Popis hotela Entabeni ***** Juhoafrická republika

Entabeni Lodges predstavuje luxusný kemp rozprestierajúci sa na ploche 22,000 hektárov nádhernej safari rezervácie v Juhoafrickej republike. Ponúka ubytovanie v štýlových chatách, kde si hostia užijú prvotriedne vybavenie, bezchybný servis a hlavne - získajú najlepší možný zážitok z africkej buše.

Entabeni je úžasná prírodná rezervácia, ktorá ponúka to najlepšie z Afriky. Mimo safari vám toto očarujúce romantické miesto v oblasti Waterberg s rozlohou 22,000 hektárov prinesie aj iné nezabudnuteľné zážitky.

Rezervácia je bez výskytu malárie, nájdete ju po troch hodinách jazdy severne od Johannesburgu a jej výnimočnosť spočíva v jej piatich ekosystémoch. Uprostred nádhernej divokej africkej prírody môžete pozorovať hviezdy v observatóriu, ísť na výlet loďou po jazere pri západe slnka, navštíviť biele levy pri kŕmení, užiť si vyhliadkový let helikoptérou alebo prekonať sami seba pri golfe na unikátnej Extreme 19th Hole.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Hanglip Mountain Lodge

Hanglip Mountain Lodge (celkom 10 chát) predstavujú luxusné príbytky so slamenými strechami, ktoré obklopujú roviny a mokrade...

Lakeside Lodge

Lakeside Lodge (celkom 24 spální) sa nachádza priamo na brehu jazera. Hostia obývajúci 24 spální tohto príbytku si užijú pohľad na neustále sa meniace farby hôr, ktoré sa odrážajú v p..

Ravineside Lodges

Ravineside Lodges sú postavené na drevených koloch na okraji rokliny. Každá chata zastrešená slamenou strechou ukrýva 3 - 4 spálne, priestrannú spoločenskú miestnosť, bar a otvorenú tera..

Wildside Safari Camp

Wildside Safari Camp (celkom 20 chát) sa ukrýva v bujnej buši a predstavuje rustikálny neoplotený tábor 20 stanových chát...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Entabeni Lodges sa stoluje v súlade s okolitou prírodnou krásou. Každá lodge má svoje vlastné miesta, kde sa hostia schádzajú do jedla, napríklad pri otvorenom ohni, v záhrade, pod stromami či na vlastnej terase. K dispozícii je ale aj reštaurácia a bar.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

 

Kategórie a vybavenosť izieb Entabeni

Hanglip, Wildside, Ravineside, Lakeside, Kingfisher a Eagle's Nest – to sú mená jednotlivých chát, ktoré napovedajú o ich charaktere.

Ponuka izieb

Hanglip Mountain Lodge

Hanglip Mountain Lodge (celkom 10 chát) predstavujú luxusné príbytky so slamenými strechami, ktoré obklopujú roviny a mokrade. Ponúkajú jedinečnú kombináciu luxusu a skutočnej africkej divočiny. Poskytujú výhľad na jazero a hory. Interiéry sa vyznačujú tradičnou výzdobou a pripomínajú luxusné vidiecke sídlo. Spálňa s manželskou posteľou a nebesami je prepojená s veľkorysou obývacou izbou.

Lakeside Lodge

Lakeside Lodge (celkom 24 spální) sa nachádza priamo na brehu jazera. Hostia obývajúci 24 spální tohto príbytku si užijú pohľad na neustále sa meniace farby hôr, ktoré sa odrážajú v priezračných vodách jazera. V okolí lodge sa potulujú divé zvieratá a z privátnych terás môžu hostia pozorovať najrôznejšie druhy vtákov.

Ravineside Lodges

Ravineside Lodges sú postavené na drevených koloch na okraji rokliny. Každá chata zastrešená slamenou strechou ukrýva 3 - 4 spálne, priestrannú spoločenskú miestnosť, bar a otvorenú terasu, vďaka ktorej môžu hostia pozorovať okolité krásy.

Wildside Safari Camp

Wildside Safari Camp (celkom 20 chát) sa ukrýva v bujnej buši a predstavuje rustikálny neoplotený tábor 20 stanových chát. Hostia sa tak ocitnú v bezprostrednej blízkosti okolitej prírody a užijú si špeciálne večere pri otvorenom ohni.

Kingfisher Lodge

Kingfisher Lodge (celkom 8 izieb) stojí na brehu jazera a predstavuje exkluzívny a luxusný priestor s vynikajúcimi osobnými službami. Štýlové izby ponúkajú krby, mini-bary a súkromné terasy, ktoré sú ideálnym miestom na romantickú večeru s výhľadom na jazero.

Eagle’s Nest

Eagle’s Nest (celkom 4 izby) sa nachádza pri jazere na západnom útese. Vďaka prírodným materiálom v podobe kameňa a dreva ideálne zapadá do okolitej krajiny a môže sa pochváliť vyvýšenou polohou aj vďaka umiestneniu na koloch. Užite si pobyt v perfektnom pokojnom prostredí s „vtáčím“ výhľadom na jazero Entabeni a okolité hory. Štyri izby zdieľajú spoločné priestory v podobe salónika a jedálenského kúta s krbom.

Online cena a slevy Entabeni *****

Profi foto hotela Entabeni *****

Naše foto hotela Entabeni *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Entabeni

V Entabeni Lodges sa stoluje v súlade s okolitou prírodnou krásou. Každá lodge má svoje vlastné miesta, kde sa hostia schádzajú do jedla, napríklad pri otvorenom ohni, v záhrade, pod stromami či na vlastnej terase. K dispozícii je ale aj reštaurácia a bar.

Šport a wellness hotela Entabeni *****

Uprostred nádhernej divokej africkej prírody môžete pozorovať hviezdy v observatóriu, vyjsť si na výlet loďou po jazere, navštíviť biele levy pri kŕmení, užiť si vyhliadkový let helikoptérou alebo zažiť vzrušenie na unikátnom golfovom ihrisku.

Práve golf je tým najväčším lákadlom pre návštevníkov Entabeni Lodges. V srdci rezortu sa nachádza majstrovské ihrisko The Legend Golf navrhnuté osemnástimi najlepšími svetovými hráčmi golfu. Extreme 19th je najdlhší par na svete, ktorý každému hráčovi prinesie nezabudnuteľný zážitok. Táto jamka je dostupná jedine vrtuľníkom, pretože sa nachádza na vrchole hory Hanglip s 361 metrovým dostrelom na green.

Okrem golfu za zmienku rozhodne stojí aj safari. Na rozlohe 22,000 hektárov prírodnej rezervácie narazíte na stovky druhov zvierat, rastlín, vtákov, plazov i obojživelníkov. Rezerváciou prechádzajú vozidlá, ktorých počet je limitovaný, a tak si cestovatelia užijú pohľad na divokú Afriku bez zbytočných davov.

Mapa - Entabeni *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Juhoafrickej republiky do hotela Entabeni *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Entabeni *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Entabeni *****

Letové spojenia do Juhoafrickej republiky

Marica Verešová
Entabeni
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.