Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Maurícius

Luxusný rezort s nádychom koloniálnej éry

Osobne
sme
bývali

Hotel Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Hodnotenie 9.4 Hodnotilo 10 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní plážový a lázeňský hotel Přírodní park Balaclava Výhled na ohromující Želví zátoku

Popis hotela Maritim Resort & Spa Mauritius ***** Maurícius

Hotel Maritim je luxusný plážový a kúpeľný hotel s tými najlepšími medzinárodnými štandardmi. Pôvodne bol otvorený už v decembri roku 1990, avšak v roku 2009 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Svojou polohou na severozápade ostrova je ideálnym bodom na objavovanie severného pobrežia miestnymi autobusmi a skvelou možnosťou spoznať autentický ostrovný život.

K hotelovému areálu patrí 25 hektárov malebných tropických záhrad a prírodného parku, piesočná romantická zátoka "Turtle Bay", stajne s koňmi a zachovalé ruiny pevnosti Balaclava.

Maritim Resort & Spa Mauritius je perfektným skĺbením koloniálnej a tropickej architektúry, ktorá Vám poskytne elegantný základ pre zaujímavú aj relaxačnú dovolenku, a to vďaka obrovskému športovému zázemiu, množstvu možností aktívneho odpočinku i regenerácie.

Skutočne oddaná a neobvykle priateľská povaha večne usmievavého personálu, chutné jedlo, ideálne umiestnenie a zaujímavé okolie, ochota vyjsť v ústrety individuálnym požiadavkám - to je už veľmi dobre známe našim pravidelným hosťom a stáva sa symbolom kvality a výborných služieb.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Maritim Resort & Spa Mauritius

Rozľahlý areál ponúka nespočet možností na prežitie odpočinkovej i aktívnej dovolenky podľa vášho zamerania.

Pokojná zátoka blízko morského parku vhodného na šnorchlovanie, bazény s oddelenou časťou vírivky, možnosť usporiadania súkormého barbecue pri malom vodopáde, prechádzka na koňoch v teplom Indickom oceáne, večerné posedenie pri plápolajúcom ohni na pláži pri tónoch piána či luxusná večera v kaštieli Chateau Mon Désir prekrásnou vyhliadkou na pevnosť Balaclava a Korytnačiu zátoku - to sú hlavné benefity tohto romantického rezortu.

Ubytovať sa môžete v jednej z 272 izieb či suít, pričom všetky sú orientované smerom k moru.

Gastronomické zážitky vám umožní 7 reštaurácií vrátane luxusného Chateau Mon Désir, ktorý je ideálnym miestom na usporiadanie svadobnej hostiny snov. V pool lounge a 4 baroch určite oceníte výber vín a miestnych alkoholických i nealkoholických nápojov, pričom ten priamo pri mori sa s vami po niekoľkých výborných koktailoch začne pocitovo príjemne hojdať ako skutočná loď, aj keď je pevne upevnený a pripomína ju len svojim tvarom.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Ponuka izieb

Classic Room

..

Deluxe Room

Deluxe Room

Izba má rozlohu 40 až 44 metrov štvorcových vrátane balkónu alebo terasy, jej starostlivé navrhnutie a dekorovanie Vám poskytne absolútny dojem pohodlia, relaxácie a vrúcnosti...

Deluxe Plus Room

Deluxe Plus Room

Užite si dychberúci výhľad z 58 metrov štvorcových veľkej izby typu Deluxe Plus, vlajkovej lodi rezortu Maritim...

Junior Suite

Suity Junior umiestnené v budove nového krídla priamo oproti infinity bazénu a baru ponúkajú luxusné vybavenie, pokojné prostredie a priestranný interiér 63-65 m²...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hlavná reštaurácie Belle Vue

Otvorená viacstupňová terasovitá reštaurácia pod širokou drevenou strechou poskytuje excelentný výhľad na bazény aj more od všetkých stolov. Hlavná hotelová reštaurácia Belle Vue bola nedávno rozšírená, aby poskytla viac priestoru až pre 250 hostí, ktorí si tu môžu užiť živé hudobné vystúpenia aj živé varenie - teda vidia na vlastné oči, ako šéfkuchári pripravujú ich pokrmy. Nefajčiarska reštaurácia Belle Vue má otvorené denne od 7:30 do 10:30 pre raňajky a od 12:30 do 14:30 pre obedy. Na večeru od 18:30 do 22:00 hod je vyžadovaný formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné).

Château Mon Désir

Stavba harmonicky zasadená medzi ruinami Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzívna nefajčiarska á la carte reštaurácia obklopená historickým okolím, riekou Citron River a Korytnačou zátokou. Koloniálna architektúra reštaurácie vzdáva svojim vzhľadom hold koloniálnej minulosti ostrova. Podáva sa tu jedlo predovšetkým francúzske, medzinárodné a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osôb (84 vo vnútri; 40 vonku) má otvorené od utorka do soboty (podľa sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pre večere. V sobotu a nedeľu si tu môžete dať aj neskoré raňajky a popoludňajší čaj. Nechýba tu množstvo príjemných doplnkov, pekný výhľad, klimatizácia, veranda a vonkajšie posedenie. K dispozícii sú aj súkromné ​​salóniky ideálne pre rodinnú oslavu, gurmánske víkendy alebo obchodné rokovania. Hostia si tu tiež môžu užiť živé hudobné vystúpenia. Dress code musí byť formálny a elegantný (tenisky a džínsy sú nevhodné).

La Marée

Plážová reštaurácia s barom umiestnená priamo medzi palmovými stromami. Príďte sem na raňajky, obed alebo večeru – či už vo vnútri alebo na pláži. Na tanieri môžete objaviť čerstvé dary mora a ďalšie pochutiny servírované v priateľskej a útulnej atmosfére. La Marée s kapacitou do 80 osôb má otvorené denne od 7:30 do 10:30 pre raňajky a od 12:30 do 14:30 pre obedy. Na večeru od 19:00 do 22:00 hod je vyžadovaný formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné). Bar má otvorené denne od 9:00 do 23:30 hod. Hostia si tu tiež užijú živé hudobné vystúpenie.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantná ázijská reštaurácia, kde sa podávajú tie pravé čínske špeciality. Konajú sa tu aj špeciálne tematické večery a usadiť sa tu môžete iba na večeru. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osôb má otvorené 6 dní v týždni (okrem nedele) od 18:30 do 22:00 hod. Hostia by mali zvoliť formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochúťok a špeciálne večere z darov mora. Nechýba tu ani osviežujúce čapované pivo. Táto plážová reštaurácia s kapacitou do 36 osôb má otvorené 5 dní v týždni (okrem utorka a nedele) od 12:00 do 21:30 hod. Konajú sa tu aj špeciálne tematické večery. Dress code môže byť neformálny.

Lakaz Kreol Experience

Pokiaľ chcete zažiť slávnostnú večeru o piatich chodoch a jedinečnú atmosféru v úplnom súkromí s typickým miestnym hudobným sprievodom, tak záhrada Lakaz Kreol je tým pravým miestom pre Vás. K stolu sa môže pripojiť až 10 osôb.

Anno 1743

Vychutnajte si rustikálnu kuchyňu v elegantnom interiéri dokonale zasadeného do priestoru bývalého mlynu na pušný prach, ktorý bol postavený Francúzmi v 18. storočí. Reštaurácia je otvorená vo vopred určené dni na raňajky (7:30 - 10:30), obedy (12:30 - 14:30), popoludňajšie snacky (15:30 - 17:00) a večere (19:00 - 22: 00). Každý piatok je od 17:30 do 23:00 akcia s hudobným sprievodom DJ alebo iných umelcov.

Quarter Deck Bar

Dajte si Váš drink rovno na palube lode! Typická atmosféra hotela Maritim vás pohltí v hlavnom bare priamo na mori kúsok od bazéna alebo až potom, čo uvidíte ten krásny výhľad na Korytnačiu zátoku. Bár má denne otvorené od 9:00 do 23:00 hod.

The Distillery

Doprajte si pohár kvalitného alkoholu v štýlovom bare s najväčšou zbierkou rumov na celom Mauríciu! Bar The Distillery (,,Lihovar") sa nachádza v priestoroch bývalého liehovaru z 19. storočia, takže o nezabudnuteľnú atmosféru sa naozaj báť nemusíte. The Distillery otvára v určité dni od 21:00 do 23:00, ale tiež si tu môžete vychutnať ľahké občerstvenie od 10:30 do 17:30.

The Nest

Bar The Nest (,,Hniezdo") je umiestnený na streche reštaurácie Anno 1743 a okrem výborných whisky, koktailov a jednohubiek amuse-bouche ponúka dych vyrážajúce výhľady na tropické a historické okolie. Otvorený je v určité dni od 19:00 do 23:00.

Beach & Pool Service

Využite všetky služby na pláži a pri bazéne (od 8:00 do 18:00 hod) a zažite tu dovolenku plnú pohody a relaxačných momentov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Kategórie a vybavenosť izieb Maritim Resort & Spa Mauritius

Tropické drevo, svetlé posteľné prádlo a unikátne doplnky – to sú tie malé detaily, ktoré robia veľký rozdiel.

Predstavujúc tak potešenie z tropického ostrovného rezortu, všetkých 215 štýlových izieb má vlastný balkón s výhľadom na more alebo terasu smerom k pláži v Korytnačej zátoke. Priateľský, moderný, rozsiahly a pohodlný hotel Maritim sa môže pochváliť ponukou izieb a suít vkusne navrhnutých tak, aby splnili tie najvyššie štandardy hostí cestujúcích za odpočinkom aj obchodným jednaním.

Medzi štandardné vybavenie izby patrí: klimatizácia, fajčiarske i nefajčiarske izby, terasa alebo balkón, vaňa, sprcha a toaleta, sušič vlasov, toaletný stolík so zrkadlom, elektronický trezor, satelitná LCD TV s filmovými a hudobnými kanálmi, telefón, minibar, varná kanvica, Wi-Fi vo všetkých izbách a verejných priestoroch, možnosť služieb komorníka a pridanie postele navyše.

Typy izieb: prepojené izby, fajčiarske izby, business izby (fax, tlačiareň, scanner), izby pre dvojice a izba pre vozíčkarov.

Ponuka izieb

Classic Room

Deluxe Room

Deluxe Room

Izba má rozlohu 40 až 44 metrov štvorcových vrátane balkónu alebo terasy, jej starostlivé navrhnutie a dekorovanie Vám poskytne absolútny dojem pohodlia, relaxácie a vrúcnosti. Ponúka sa s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami. Priestranná kúpelňa môže byť plne otvorená posúvnymi dverami, nachádza sa tu vaňa, oddelená sprcha, dvojité umývadlo aj oddelená toaleta. Prepojenie týchto izieb je na požiadanie možné.

Deluxe Plus Room

Deluxe Plus Room

Užite si dychberúci výhľad z 58 metrov štvorcových veľkej izby typu Deluxe Plus, vlajkovej lodi rezortu Maritim. Elegantne vyplnená dreveným nábytkom svetlých farieb a doplnená bavlnenými a hodvábnymi tkaninami. Je vybavená veľkou kúpeľňou, ktorá sa dá otvoriť do spálne vďaka dekoratívnym krycím panelom, obsahujúca vaňu a oddelený sprchovací kút, toaletu, bidet a dvojité umývadlo. Izba je vybavená väčšinou vstavanými skriňami a ďalším nábytkom.

Junior Suite

Suity Junior umiestnené v budove nového krídla priamo oproti infinity bazénu a baru ponúkajú luxusné vybavenie, pokojné prostredie a priestranný interiér 63-65 m². Ako hostia ubytovaní v týchto izbách si môžete vychutnať raňajky a la carte v plážovej reštaurácii La Marée alebo v unikátnej historickej budove reštaurácie Anno 1743 alebo raňajkách formou bufetu v hlavnej reštaurácii Belle Vue.

Suite

Suite

Doprajte si pohodlie a luxus v jednej z tematicky zariadených suít! Čaká na Vás 80-105 m² vkusne zariadeného priestoru dekorovaného pastelovými farbami a vybaveného svetlým dreveným nábytkom. Pocíťte exotickú charizmu jednej zo štyroch tematických suít: Frangipane v tropickom štýle; Namaste s dotykom Indie; Victory v morskom štýle ako hold historickému pozadiu Balaclavy alebo Savannah a jej Africký pôvab. Ako hostia ubytovaní v týchto izbách si môžete vychutnať raňajky a la carte v plážovej reštaurácii La Marée alebo v unikátnej historickej budove reštaurácie Anno 1743 alebo raňajkách formou bufetu v hlavnej reštaurácii Belle Vue. Ubytujte sa v týchto suitách a získajte Exclusive Suite Package, ktorý zahŕňa služby komorníka, fľašu šumivého vína po príchode, darček na uvítanie a prístup do súkromnej časti pláže vyhradenej pre hostí ubytovaných v suitách a Maritim vile.

Presidental Suite

Presidental Suite

Užite si neobmedzené pohodlie v dvojposchodovej 125 m² veľkej prezidentskej suite! Vybavená je obrovskou posteľou, luxusnou kúpeľňou pozostávajúcou z oddeleného sprchovacieho kúta a vane, dvoch umývadiel, vlastnej sauny a separovanej časti s toaletou. Na strešnom poschodí sa nachádza študovňa a pracovňa, 3 TV a veľká terasa s vlastnou vírivkou a prekrásnym výhľadom na zátoku. Každá z prezidentských suít je dekorovaná v inom, osobitom štýle. Ako hostia ubytovaní v týchto suitách si môžete vychutnať raňajky a la carte v plážovej reštaurácii La Marée alebo v unikátnej historickej budove reštaurácie Anno 1743 alebo raňajkách formou bufetu v hlavnej reštaurácii Belle Vue. Ubytujte sa v týchto suitách a získajte Exclusive Suite Package, ktorý zahŕňa služby komorníka, fľašu šumivého vína po príchode, darček na uvítanie a prístup do súkromnej časti pláže vyhradenej pre hostí ubytovaných v suitách a Maritim vile.

Maritim Villa

Maritim Villa

Skladá sa izieb Privilege a Prestige. Kľúč k luxusnému pobytu je následujúci: 1 Rodinná vila s rozlohou 160 metrov štvorcových obsahujúca 2 oddelené izby s terasou a vlastnou kúpelňou a spoločnou reprezentatívnou obytnou časťou s vonkajšou terasou, kde sa dá výborne povečerať. Vila poskytuje súkromie a kľud vďaka svojej vlastnej záhrade, rozmernej terase a exkluzívnemu bazénu. Tieto suity umožnia Vám aj Vašim milovaným naplno si užiť skutočný pocit z priestrannosti okolo seba a absolútnu relaxáciu v prímorskej atmosfére, presne ako to moderný rodinný štýl života vyžaduje. Na vyžiadanie sú možné aj služby sluhu. Ako hostia ubytovaní v tejto vile si môžete vychutnať raňajky a la carte v plážovej reštaurácii La Marée alebo v unikátnej historickej budove reštaurácie Anno 1743 alebo raňajkách formou bufetu v hlavnej reštaurácii Belle Vue. Ubytujte sa v týchto suitách a získajte Exclusive Suite Package, ktorý zahŕňa služby komorníka, fľašu šumivého vína po príchode, darček na uvítanie a prístup do súkromnej časti pláže vyhradenej pre hostí ubytovaných v suitách a Maritim vile.

Pláž a more

Korytnačia zátoka je prvým vodným národným parkom na Mauríciu a to predovšetkým vďaka veľmi dobre uchránenému podmorskému životu. Sú tu výborné podmienky pre** šnorchlovanie – a to priamo pri pláži**.

Oddelená 800 metrov dlhá piesočná pláž pred hotelom je obmývaná teplými morskými prúdmi a krytá koralovým útesom. Hostia ubytovaní v izbách Suite (neplatí pre Junior Suite), Presidental Suite a Maritim Villa môžu využívať priamo pre nich vyčlenenú súkromnú časť pláže Suite Beach Area. Celá zátoka poskytuje výborné podmienky pre všetky druhy vodných športov.

Online cena a slevy Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Profi foto hotela Maritim Hotel *****

Naše foto hotela Maritim Hotel *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maritim Resort & Spa Mauritius

Hlavná reštaurácie Belle Vue

Otvorená viacstupňová terasovitá reštaurácia pod širokou drevenou strechou poskytuje excelentný výhľad na bazény aj more od všetkých stolov. Hlavná hotelová reštaurácia Belle Vue bola nedávno rozšírená, aby poskytla viac priestoru až pre 250 hostí, ktorí si tu môžu užiť živé hudobné vystúpenia aj živé varenie - teda vidia na vlastné oči, ako šéfkuchári pripravujú ich pokrmy. Nefajčiarska reštaurácia Belle Vue má otvorené denne od 7:30 do 10:30 pre raňajky a od 12:30 do 14:30 pre obedy. Na večeru od 18:30 do 22:00 hod je vyžadovaný formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné).

Château Mon Désir

Stavba harmonicky zasadená medzi ruinami Balaclavy. Château Mon Désir je exkluzívna nefajčiarska á la carte reštaurácia obklopená historickým okolím, riekou Citron River a Korytnačou zátokou. Koloniálna architektúra reštaurácie vzdáva svojim vzhľadom hold koloniálnej minulosti ostrova. Podáva sa tu jedlo predovšetkým francúzske, medzinárodné a z Indického oceánu. Château Mon Désir s kapacitou do 124 osôb (84 vo vnútri; 40 vonku) má otvorené od utorka do soboty (podľa sezóny) od 19:00 do 22:00 hod pre večere. V sobotu a nedeľu si tu môžete dať aj neskoré raňajky a popoludňajší čaj. Nechýba tu množstvo príjemných doplnkov, pekný výhľad, klimatizácia, veranda a vonkajšie posedenie. K dispozícii sú aj súkromné ​​salóniky ideálne pre rodinnú oslavu, gurmánske víkendy alebo obchodné rokovania. Hostia si tu tiež môžu užiť živé hudobné vystúpenia. Dress code musí byť formálny a elegantný (tenisky a džínsy sú nevhodné).

La Marée

Plážová reštaurácia s barom umiestnená priamo medzi palmovými stromami. Príďte sem na raňajky, obed alebo večeru – či už vo vnútri alebo na pláži. Na tanieri môžete objaviť čerstvé dary mora a ďalšie pochutiny servírované v priateľskej a útulnej atmosfére. La Marée s kapacitou do 80 osôb má otvorené denne od 7:30 do 10:30 pre raňajky a od 12:30 do 14:30 pre obedy. Na večeru od 19:00 do 22:00 hod je vyžadovaný formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné). Bar má otvorené denne od 9:00 do 23:30 hod. Hostia si tu tiež užijú živé hudobné vystúpenie.

Le Banyan Asian Fusion Restaurant

Elegantná ázijská reštaurácia, kde sa podávajú tie pravé čínske špeciality. Konajú sa tu aj špeciálne tematické večery a usadiť sa tu môžete iba na večeru. Le Banyan Asian Fusion Restaurant s kapacitou do 50 osôb má otvorené 6 dní v týždni (okrem nedele) od 18:30 do 22:00 hod. Hostia by mali zvoliť formálnejší dress code: odporúčajú sa šaty pre dámy a pre pánov dlhé nohavice (kraťase a minisukne sú nevhodné).

Les Filaos BBQ Beach Beer Garden

Plážový gril plný BBQ pochúťok a špeciálne večere z darov mora. Nechýba tu ani osviežujúce čapované pivo. Táto plážová reštaurácia s kapacitou do 36 osôb má otvorené 5 dní v týždni (okrem utorka a nedele) od 12:00 do 21:30 hod. Konajú sa tu aj špeciálne tematické večery. Dress code môže byť neformálny.

Lakaz Kreol Experience

Pokiaľ chcete zažiť slávnostnú večeru o piatich chodoch a jedinečnú atmosféru v úplnom súkromí s typickým miestnym hudobným sprievodom, tak záhrada Lakaz Kreol je tým pravým miestom pre Vás. K stolu sa môže pripojiť až 10 osôb.

Anno 1743

Vychutnajte si rustikálnu kuchyňu v elegantnom interiéri dokonale zasadeného do priestoru bývalého mlynu na pušný prach, ktorý bol postavený Francúzmi v 18. storočí. Reštaurácia je otvorená vo vopred určené dni na raňajky (7:30 - 10:30), obedy (12:30 - 14:30), popoludňajšie snacky (15:30 - 17:00) a večere (19:00 - 22: 00). Každý piatok je od 17:30 do 23:00 akcia s hudobným sprievodom DJ alebo iných umelcov.

Quarter Deck Bar

Dajte si Váš drink rovno na palube lode! Typická atmosféra hotela Maritim vás pohltí v hlavnom bare priamo na mori kúsok od bazéna alebo až potom, čo uvidíte ten krásny výhľad na Korytnačiu zátoku. Bár má denne otvorené od 9:00 do 23:00 hod.

The Distillery

Doprajte si pohár kvalitného alkoholu v štýlovom bare s najväčšou zbierkou rumov na celom Mauríciu! Bar The Distillery (,,Lihovar") sa nachádza v priestoroch bývalého liehovaru z 19. storočia, takže o nezabudnuteľnú atmosféru sa naozaj báť nemusíte. The Distillery otvára v určité dni od 21:00 do 23:00, ale tiež si tu môžete vychutnať ľahké občerstvenie od 10:30 do 17:30.

The Nest

Bar The Nest (,,Hniezdo") je umiestnený na streche reštaurácie Anno 1743 a okrem výborných whisky, koktailov a jednohubiek amuse-bouche ponúka dych vyrážajúce výhľady na tropické a historické okolie. Otvorený je v určité dni od 19:00 do 23:00.

Beach & Pool Service

Využite všetky služby na pláži a pri bazéne (od 8:00 do 18:00 hod) a zažite tu dovolenku plnú pohody a relaxačných momentov.

All Inclusive

Maritim Resort & Spa Mauritius v špeciálnom balíčku „All Inclusive“ zahŕňa (platnosť 2023-2024):

Reštaurácie

Belle Vue: hlavná reštaurácia, medzinárodná kuchyňa a tematické bufety, raňajky, obedy a večere

La Marée: plážová reštaurácia, stredomorská kuchyňa, raňajky á la carte pre hostí obývajúcich "Suite", šéfkuchárové trojchodové á la carte obedové menu, trojchodová á la carte večera

Le Banyan: ázijská fúzia, trojchodová á la carte večera

Les Filaos: plážový BBQ restaurant, BBQ večera (predjedlá formou bufetu, hlavný chod á la carte a dezert formou bufetu)

Lakaz Kreol: maurícijská kuchyňa, rodinné posedenie o 10 osobách, autentické štvorchodové menu

Nápoje: reštaurácie a bary

Výber miestnych i dovezených vín (červené, biele, ružové)

Výber miestnych i dovezených šumivých vín (biele, ružové)

Výber miestnych aj dovezených liehovín

Nealkoholické nápoje (džúsy, voda, sóda, etc.)

Výber miestnych pív

Quarter Deck Bar: popoludňajší čaj s palacinkami a ďalším občerstvením

Beach&Pool: výber nápojov a ľahkého občerstvenia

Mini Bar: výber nápojov a občerstvenia (doplnené raz za deň, fľaša vody každý deň

Ostatné:

príslušenstvo na prípravu čaju a kávy na izbe

krabička s obedom na výlety (objednaná aspoň 24 hodín vopred)

raňajky pre ranné vtáčatá so skorým odletom od 4:30 do 7:30

žehliaca miestnosť

pripojenie k internetu v knižnici

bezplatný prístup k wifi vo všetkých izbách a verejných priestoroch

Voľný čas

Pozemné športy: golf, plážový volejbal, plážový futbal, kroket, stolný tenis, bocce ball, mini golf, lukostreľba, futbal, tenis, fitness centrum, vonkajšia posilňovňa, prechádzky prírodou a jogging

Vodné športy: kajaky, vodné bicykle, paddleboardy, plavby loďou so skleneným dnom, vodná gymnastika, vodné pólo

Turtle Kids Club: pre deti od 3 do 11 rokov, otvorený od 9 do 22

Balaclava Ruins: prístup k maurícijskému monumentu, korytnačiemu parku, zvieracej farme, obrej šachovnici a záhrade

Platené (nezahrnuté v programe)

Anno 1743: á la carte reštaurácia, rustikálna kuchyňa, pozostáva z reštaurácie, Nest a The Distillery bars

Chateau Mon Désir: á la carte reštaurácia, fine dining, každú sobotu popoludňajší čaj a každú nedeľu brunch

Večerný dress code

Vo všetkých reštauráciách okrem Chateau Mon Désir: smart casual (klasické šortky ku kolenám, bermudy, dlhé nohavice a tričko povolené, športové oblečenie nie je povolené)

Chateau Mon Désir: elegantný (uzavretá obuv, košeľa s golierom pre pánov, džínsy ani tenisky nie sú povolené)

*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu balíčka. Otváracia doba reštaurácií podlieha obsadenosti hotela a klimatickým podmienkam.

Golf pri hoteli Maritim Resort & Spa Mauritius

Maritim Resort & Spa Maurícius ponúka 9 jamkové golfové ihrisko navrhnuté Grahamom Marshom a golfovými expertmi. Každá jamka sa môže hrať z dvoch rôznych odpalísk. Golfový odborníci Vám na individuálnu lekciu radi pomôžu zlepšiť Váš odpal, pre začiatočníkov sú tu aj skupinové lekcie. Golfový set je na zapožičanie za menší poplatok, vstup na green je pre všetkých hostí rezortu zadarmo.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Maritim Hotel *****

Aktivity

Bezplatné pozemné aktivity:

Fitness
Kriket
Lukostreľba
Petanque
Plážový futbal
Plážový volejbal
Spoločné lekcie golfu
Stolný tenis
Tenis
Bezplatné vodné aktivity:

Aqua aerobic
Vodné polo
Spoločné lekcie potápania (v bazéne)
Jedinečná šanca sa tu poskytuje pre všetkých tých, ktorí holdujú vodným športom, alebo si tieto zručnosti chcú osvojiť. Hotel ponúka vybavenie pre veľké množstvo vodných športov ako sú napríklad: Vodné lyžovanie, windsurfing, kanoing, šnorchlovanie, jazda na plachetnici alebo na vodných bicykloch. Toto všetko je bez poplatku, rovnako ako spoločné lekcie windsurfingu.

Centrum potápania sa zase postará o všetkých tých dobrodružných hostí, ktorí chcú nahliadnuť, čo sa skrýva pod hladinou tunajšieho teplého a čistého mora. Potápačská základňa má vybavenie pre 10 hostí, vybavenie obsahuje všetky dôležité veci ako masky, šnorchly, neoprény, kyslíkové prístroje a plutvy. Za zapožičanie aj vybavenie a ponor s inštruktorom je účtovaný poplatok. Na vyžiadanie tu môžete vyskúšať aj menej obvyklé disciplíny, ako je napríklad nočné potápanie.

Hneď vedľa ruín už spomínanej Balaclavy sa nachádza náš jazdecký klub, v ktorom je obvykle ustajnených 8 až 12 koní a poníkov. Za lekciu jazdy na koni si hotel účtuje príplatok, rovnako tak za jazdu na poníkovi, ktorá určite urobí veľkú radosť Vašim najmenším. Denné hry a súťaže sú súčasťou celotýždenného športového programu. Vychádzky na bicykli sú taktiež za poplatok.

Kúpele

Novo zrekonštruované mnohonásobne oceňované kúpele Tropical Flower Spa ponúkajú na 3500 m² 15 miestností na starostlivosť o vaše telo. Počas procedúr ako sú ajurvédska terapia, masáže s horúcimi kameňmi, balijské masáže a mnoho ďalších sa prenesiete do raja relaxácie a pohody. Kúpele sú otvorené denne od 9:00 do 20:00.

Doprava do hotela Maritim Resort & Spa Mauritius

Transfer z letiska do hotela Maritim trvá 1hod15min až 1hod25min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Maritim Resort & Spa Mauritius *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maritim Resort & Spa Mauritius *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Maritim Resort & Spa Mauritius *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.