Le Moana Tahiti Resort ****

Polynézia

Ideálny pre rodiny s deťmi

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Le Moana Tahiti Resort ****

Lokalita Polynézia, Tahiti | Zobraziť mapu
Strava Bez stravy, Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov najväčší bazén s nekonečným okrajom západ slnka v Taapuna bare svadby

Popis hotela Le Moana Tahiti Resort **** Polynézia

Chcete si užiť vysnívanú dovolenku na druhom konci sveta, v raji čiernych perál a usmievavých domorodcov? Na slnečnom západnom pobreží Tahiti sa Vám tento sen určite vyplní. Manava Suite Resort Tahiti ponúka skvelú úroveň ubytovania a ďalších služieb tak pre obchodných cestujúcich, ako aj pre voľnočasových klientov, rovnako ako unikátne polynézske privítanie pre všetkých hostí. Nachádza sa na západnej strane ostrova a môže sa pochváliť najväčším bazénom s nekonečným okrajom na ostrove. V hoteli nájdete aj populárny bar Taapuna pri bazéne, ktorý je vrcholom pozorovania západu slnka s koktejlom v ruke.

Manava Suite Resort Tahiti ponúka široký výber 121 luxusných izieb a suit, ktoré vyhovejú každému rozpočtu a zahŕňajú aj veľkolepé záhradné suity či viacspálňové dvojposchodové apartmány. Každá z nich bola navrhnutá miestnym architektom-designérom Brunom Hervochonom, aby bol dodržaný polynézsky štýl a vybavenie najvyššej úrovne pre pohodlie a relaxáciu pri pobyte.

Štvorhviezdičkový rezort zahŕňa dva príjemné bary, vysoko hodnotenú reštauráciu s prvotriednou polynézskou a medzinárodnou kuchyňou, elegantný butik, fitness centrum a kúpele. Manava Suite Hotel Vám dá možnosť zažiť pravé tahitské dobrodružstvo so všetkým, čo k ostrovu patrí. Budete sa môcť vydať na výlet, safari v jeepe, na pozorovanie delfínov či plavby pri západe slnka. Môžete tiež vyskúšať golf, surfovanie, potápanie, šnorchlovanie alebo len relaxovať na pláži.

Rezort je tiež vhodným miestom pre konanie svadieb, ktoré sú nezabudnuteľným zážitkom pre Vás aj Vašich blízkych. Prežiť tu môžete aj romantické medové týždne či spojiť pobyt so sesterským rezortom na ostrove Moorea.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Room

Standard Room

Standard Rooms (30 m², celkom 12) sa nachádzajú v hlavnej budove. Ubytovať sa tu môžu maximálne dve dospelé osoby...

Garden Studio

Garden Studio

Garden Studios (41 m², celkom 20 a 32) môžu ubytovať až troch dospelých alebo dvoch dospelých a jedno dieťa mladšie ako pätnásť rokov...

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite (59 m², celkom 20 a 22) pohodlne ubytujú až štyroch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti do pätnástich rokov...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort sa môže pochváliť jednou hlavnou reštauráciou a dvoma barmi.

Vaitohi Restaurant – Delikátne kulinárske zážitky si môžete dopriať v elegantnom hotelovom prostredí reštaurácie Vaitohi so širokou ponukou polynézskej a medzinárodnej kuchyne. Objavte skutočný význam polynézskej pohostinnosti a služieb v príjemnej atmosfére.

Punavai Loundge Bar – Salónový bar Punavai bol navrhnutý tak, aby odrážal moderný a vycibrený design s novým polynézskym nádychom.

Taapuna Pool Bar – V bare pri bazéne budete môcť popíjať koktejly, osviežiť sa vo vode a pozorovať nádherný západ slnka.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Le Moana Tahiti Resort

Každá izba ponúka luxusnú a dobre vybavenú základňu, kde sa budete cítiť ako doma. Rezort tvorí päť samostatných budov. Prvý z nich ukrýva recepciu, reštauráciu, zasadaciu miestnosť a dvadsať izieb. Zvyšných 109 izieb sa nachádza v ďalších štyroch budovách na dvoch podlažiach.

Vybavenie zahŕňa: klimatizáciu, stropný ventilátor, mini-bar, žehličku a žehliacu dosku, IDD telefón, DVD prehrávač, video, satelitné kanály, LCD televíziu, pripojenie k internetu, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a fén.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Standard Room

Standard Room foto

Standard Rooms (30 m², celkom 12) sa nachádzajú v hlavnej budove. Ubytovať sa tu môžu maximálne dve dospelé osoby. Tieto útulné izbičky tvorí spálňa s obývacou časťou a kúpeľňa s vaňou, sprchou a oddelenou toaletou.

Garden Studio

Garden Studio foto

Garden Studios (41 m², celkom 20 a 32) môžu ubytovať až troch dospelých alebo dvoch dospelých a jedno dieťa mladšie ako pätnásť rokov. Tieto suity sa pýšia súkromnou terasou a kuchynkou s mikrovlnkou, chladničkou, elektrickou rúrou, drezom, a stolovacím vybavením.

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite foto

Garden Suite & Lagoon Suite (59 m², celkom 20 a 22) pohodlne ubytujú až štyroch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti do pätnástich rokov. Aj tu si užijete dobre vybavenú kuchyňu a terasu prepojenú s veľkorysou obývacou izbou.

One Bedroom Duplex Suite

One Bedroom Duplex Suite foto

One Bedroom Duplex Suite (77 m², celkom 4).

Lagoon Studio

Lagoon Studios (41 m², celkom 20 a 32) môžu ubytovať až troch dospelých alebo dvoch dospelých a jedno dieťa mladšie ako pätnásť rokov. Tieto suity sa pýšia súkromnou terasou a kuchynkou s mikrovlnkou, chladničkou, elektrickou rúrou, drezom, a stolovacím vybavením.

Lagoon Suite

Lagoon Suite (59 m², celkom 20 a 22) pohodlne ubytujje až štyroch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti do pätnástich rokov. Aj tu si užijete dobre vybavenú kuchyňu a terasu prepojenú s veľkorysou obývacou izbou.

Pláž a more

Každý z nás si raj na zemi predstavuje inak. Pokiaľ ale vidíte dlhé pláže pokryté jemným bielym pieskom a tyrkysovú lagúnu, ktorá je taká priezračná, že vidíte dno, potom si pobyt na Tahiti určite užijete.

Online cena a slevy Le Moana Tahiti Resort ****

Profi foto hotela Le Moana Tahiti ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Le Moana Tahiti Resort

Rezort sa môže pochváliť jednou hlavnou reštauráciou a dvoma barmi.

Vaitohi Restaurant – Delikátne kulinárske zážitky si môžete dopriať v elegantnom hotelovom prostredí reštaurácie Vaitohi so širokou ponukou polynézskej a medzinárodnej kuchyne. Objavte skutočný význam polynézskej pohostinnosti a služieb v príjemnej atmosfére.

Punavai Loundge Bar – Salónový bar Punavai bol navrhnutý tak, aby odrážal moderný a vycibrený design s novým polynézskym nádychom.

Taapuna Pool Bar – V bare pri bazéne budete môcť popíjať koktejly, osviežiť sa vo vode a pozorovať nádherný západ slnka.

Šport a wellness hotela Le Moana Tahiti ****

V priestore medzi bazénom a lagúnou sa pobavíte pri množstve námorných i pozemných aktivít. Nezáleží na vašom veku, ani spoločenskom postavení, každý si tu nájde „to svoje“.

V rozľahlom hotelovom bazéne sa môžete dvakrát denne zúčastniť cvičenia vodnej gymnastiky. Poriadne sa pretiahnete a navyše zostanete osviežení čistou vodou.

Ponúka sa aj návšteva fitness centra.

Manava Suite Resort pre svojich hostí pripravuje aj pestrú ponuku exkurzií. Deň môžete stráviť napríklad na Safari 4x4, túrou, pozorovaním delfínov, surfovaním, plavbou za západom slnka, hrou golfu na osemnásť jamkovom ihrisku, potápaní, výletom na ostrov Moorea alebo Bora Bora.

Hotelové kúpele Manea Spa vás pozývajú k bohatým zážitkom pri polynézskych kúpeľných procedúrach. Po stáročia osvedčené prírodné produkty ako vanilka, santalové drevo, kokos, ananás či tamanu spoločne s olejom monoi tvoria základ pre blahodárne masáže. Manea Spa používajú iba 100% prírodné produkty za účelom ochrany tela a hygieny. Sú zachované aj autentické postupy vyplývajúce z filozofie, tradícií, zvykov a spirituality tohto raja. Nechajte sa uniesť kúzlom týchto kúpeľov s neutíchajúcou starostlivosťou.

Deti v hoteli Le Moana Tahiti ****

Na idylickom mieste prekrásneho ostrova s kúzelnými výhľadmi strávite pokojnú aj aktívnu dovolenku s komfortnými službami a kvalitným vybavením. Rodiny môžu využiť priestor, pohostinnosť a intimitu suít. Deti sa potom môžu zabaviť vo veľkom bazéne či v lagúne.

Zariadenia a služby pre deti zahŕňajú: detskú záchrannú vestu, detské menu, sadu na kreslenie pre deti, zadarmo ubytovanie pre deti mladšie ako 15 rokov, ak zdieľa izbu s rodičmi a stravovanie zdarma pre deti mladšie ako 15 rokov.

Doprava do hotela Le Moana Tahiti Resort

Z medzinárodného letiska na Tahiti to budete mať k rezortu iba päť minút jazdy. Do hlavného mesta Papeete sa potom zveziete za desať minút.

Mapa - Le Moana Tahiti Resort ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Le Moana Tahiti Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Moana Tahiti Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Le Moana Tahiti Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Polynézie

Katarina Hutníková
Le Moana Tahiti Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.