Royal Tahitien ***

Polynézia

Jednoduchý a kľudný hotel s priateľskou atmosférou priamo pri pláži s čiernym pieskom

Osobne
sme
navštívili

Hotel Royal Tahitien ***

Lokalita Polynézia, Tahiti | Zobraziť mapu
Strava Bez stravy, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov autentická atmosféra 3km od Papeete menší hotel
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Royal Tahitien *** Polynézia

Rezort Royal Tahitien je zasadený medzi farebnú tropickú záhradu so siedmimi akrami a lagúnu smerujúcu k ostrovu Moorea. Hotel je známy a obľúbený predovšetkým kvôli svojej autentickej polynézskej atmosfére 60. rokov. Duch Tahiti prechádza každým detailom hotela a na konci dňa, v piatok a v sobotu, sa tunajší bar premení na miesto znejúce tahitskou hudbou s ukulele a tancami.

Hotel je vzdialený tri kilometre od hlavného mesta Papeete a je postavený na mieste, kde v minulosti žila posledná panujúca kráľovská rodina. Menší hotel je vhodný pre menej náročných klientov, ktorí preferujú spoznávanie ostrova.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Room

Standard Room

Štandard Rooms sú jednoducho, ale komfortne zariadené. Dominuje im manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka. Súčasťou spálne je aj písací stôl a posedenie...

Studio

Studio

Studios majú navyše plne vybavenú kuchyňu a obývaciu časť. Samozrejmosťou je terasa s výhľadom do záhrady...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelová reštaurácia poskytuje úžasné panoramatické výhľady na pláže s čiernym vulkanickým pieskom a malú morskú úžinu, ktorá slúži rybárom k vyplávaniu na more. Počas dňa môžete obdivovať rôzne vodné aktivity ako windsurfing alebo pádlovanie. Od augusta do októbra je možné pozorovať veľryby pri útese.

Reštaurácie sa pýšia tradičnou dekoráciou s tahitskými stropmi, zatiaľ čo šéfkuchár sa špecializuje na prípravu miestnej a medzinárodnej kuchyne a je známy pre tropickú výzdobu tanierov s pokrmami.

V piatok a v sobotu večer víta reštaurácia a bar miestne kapely, ktoré vytvárajú zábavu a atmosféru pravej Francúzskej Polynézie. Tieto večery sú známe pre autentickú hudbu a tanec na Tahiti.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Royal Tahitien

Royal Tahitien ponúka ubytovanie v podobe 10 štúdií a 30 štandardných izieb. Bol renovovaný v roku 2013 a tak v súčasnosti poskytuje moderný komfort v autentickom prostredí. Všetky izby sú klimatizované a disponujú výhľadom na krásny park. Do vybavenia patrí telefón s IDD, sejf, TV s plochou obrazovkou, minibar, čajový a kávový servis a ďalšie. Izby sú dostatočne priestranné a umožňujú pridať prístelku. Kúpeľne sú vybavené vaňou a dvoma spálňami. Izby sú k dispozícii s manželskou posteľou o veľkosti queen alebo s oddelenými lôžkami.

Ponuka izieb

Standard Room

Standard Room foto

Štandard Rooms sú jednoducho, ale komfortne zariadené. Dominuje im manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka. Súčasťou spálne je aj písací stôl a posedenie. Vonkajší priestor si užijete z terasy, odkiaľ budete mať výhľad do krásnej záhrady. Hostia môžu využívať služby práčovne. Do spálne je možné pridať detskú postieľku.

Studio

Studio foto

Studios majú navyše plne vybavenú kuchyňu a obývaciu časť. Samozrejmosťou je terasa s výhľadom do záhrady.

Pláž a more

Hotel je situovaný priamo pri krásnej pláži pokrytej jemným bielym pieskom. Ten je zmývaný vodnými jazykmi tyrkysovej lagúny, ktorá v diaľke prechádza v nádherné temné odtiene oceánu.

Online cena a slevy Royal Tahitien ***

Profi foto hotela Royal Tahitien ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Royal Tahitien

Hotelová reštaurácia poskytuje úžasné panoramatické výhľady na pláže s čiernym vulkanickým pieskom a malú morskú úžinu, ktorá slúži rybárom k vyplávaniu na more. Počas dňa môžete obdivovať rôzne vodné aktivity ako windsurfing alebo pádlovanie. Od augusta do októbra je možné pozorovať veľryby pri útese.

Reštaurácie sa pýšia tradičnou dekoráciou s tahitskými stropmi, zatiaľ čo šéfkuchár sa špecializuje na prípravu miestnej a medzinárodnej kuchyne a je známy pre tropickú výzdobu tanierov s pokrmami.

V piatok a v sobotu večer víta reštaurácia a bar miestne kapely, ktoré vytvárajú zábavu a atmosféru pravej Francúzskej Polynézie. Tieto večery sú známe pre autentickú hudbu a tanec na Tahiti.

Šport a wellness hotela Royal Tahitien ***

Ponorte sa do lagúny a nahliadnite pod pokrievku fascinujúceho podmorského sveta. Hotel Royal Tahitien ponúka možnosti na potápanie aj šnorchlovanie. Vyskúšať si môžete aj rôzne vodné športy, ako je surfing, plavba, kanoe, katamarány či rybárčenie na otvorenom mori.

Určite sa tiež zúčastnite niektorej z exkurzií. V hoteli vám ponúknu 4x4 safari, túru so sprievodcom, prenájom vozidla, apod.

Pokiaľ túžite po odpočinku, vydajte sa do hotelovej záhrady, ktorá je vskutku prekrásna. Relaxovať tu môžete pod palmami a pri tom si užívať vôňu tropických kvetov. Príjemné osvieženie poskytuje hotelový bazén.

Deti v hoteli Royal Tahitien ***

Hotel Royal Tahitien sa vyznačuje priateľskou atmosférou, ktorú si obľúbia aj rodiny s deťmi. Personál hotela je pripravený prispôsobiť všetko tak, aby vám a vašim deťom nič nechýbalo. Do izieb a štúdií je možné pridať prístelku alebo detskú postieľku.

Spoločne sa môžete zabaviť pri mnohých aktivitách na zemi i vo vode. Deti si určite obľúbia krásnu tropickú záhradu aj bazén s vodopádom.

Mapa - Royal Tahitien ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Royal Tahitien ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Royal Tahitien ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Royal Tahitien ***

Letové spojenia do Polynézie

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.