Maweninga Camp ***

Tanzánia

Kemp s nádhernými výhľadmi do krajiny

Osobne
sme
bývali

Hotel Maweninga Camp ***

Lokalita Tanzánia, Pevninská Tanzánie, Tarangire | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Okouzlující výhledy na údolí Rift a jezero Manyara Zázemí s venkovním ohništěm na žulové skále Prostorné stany s úchvatnými pohledy do krajiny

Popis hotela Maweninga Camp *** Tanzánia

Maweninga Camp sa nachádza v malebnej krajine Tanzánia, v národnom parku Tarangire a predstavuje ideálne zázemie pre objavovanie úžasnej fauny a flóry. Vydajte sa za mohutnými baobabovými lesmi a spoznajte slony, antilopy žirafie, kudu veľké, kudu malé, priamorožce a veľa druhov vtákov na vlastnej koži.

Celá stavba kempu sa rozkladá na žulovej skale, na podperných drevených doskách a poskytuje tak skvostné výhľady priamo do národného parku, na jazerá Manyara aj Burunge a priekopovú prepadlinu. K dispozícii je celkom 16 stanov, ktoré ponúkajú maximálne pohodlie a súkromie pre každého hosťa, každá jednotka má totiž vlastnú spálňu, verandu a kúpeľňu s prístupom k tečúcej vode. V spoločnej časti kempu je vybudovaná reštaurácia, v ktorej si môžete vychutnať raňajky, obed aj večeru. Tiež tu nájdete bar a ohnisko.

 

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Maweninga Camp

Nespornou výhodou kempu Maweninga je jeho lokalita – z vrcholu žulovej skaly sa naskytujú úchvatné pohľady na západ slnka nad jazerom Manyara a kráterom Ngorongoro. Kemp má 16 stanov, do najvzdialenejšieho je to približne 8 min chôdze. V kempe je lepšie platiť v hotovosti, nie vždy funguje z dôvodu slabého signálu platobný terminál.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Kateřina Charlebois
Kateřina Charlebois 724 730 019

Video hotela

Ponuka izieb

Tents

Tents

Útulne zariadený stan ponúka všetko potrebné, aby ste sa počas vašej dovolenky cítili príjemne a mohli si naplno užívať krásy Tanzánie...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V priestoroch kempu sa nachádza bar, ohnisko aj reštaurácia, ktorá uspokojí chuťové poháriky každého hosťa. Vonkajšiu časť budovy zdobí slamená strecha makuti, interiéry dopĺňajú drevené podlahy a drevený nábytok, ktorý dokonale zapadá do púštnej krajiny. Posedieť, v pokoji sa najesť a vypočuť si masajské príbehy môžete vo vnútri alebo aj vonku na terase.

Kategórie a vybavenosť izieb Maweninga Camp

Maweninga Camp si zakladá na ekologicky šetrných možnostiach ubytovania, rozhodol sa preto podniknúť potrebné kroky na to, aby mohol získavať elektrinu zo solárnej energie. Hospodári efektívne aj s vodou, dažďovú vodu zachytáva a následne akumuluje, čím pokryje polovicu ročnej spotreby vody, druhá polovica sa potom čerpá z vrtu.

Maweninga Camp ponúka ubytovanie v 16 pohodlných stanoch, z ktorých sa budete môcť kochať nezabudnuteľnými výhľadmi na národný park Tarangire s jazerami Manyara a Burunge. Pohodlne sa usaďte a pozorujte stáda zvierat, ktoré sa veselo preháňajú ich domovom. Uvidieť môžete prevažne slony, antilopy, žirafy, kudu veľké, kudu malé, priamorožce, ale aj nespočetné množstvo druhov vtáctva a mohutné baobaby.

Súčasťou vybavenia každého stanu je: spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, vlastná kúpeľňa so sprchou, umývadlom a splachovacou toaletou, set zásuviek, veranda.

Ponuka izieb

Tents

Tents foto

Útulne zariadený stan ponúka všetko potrebné, aby ste sa počas vašej dovolenky cítili príjemne a mohli si naplno užívať krásy Tanzánie. Interiéry zahŕňajú spálňu, v ktorej nájdete manželskú posteľ či dve oddelené lôžka, nočné stolčeky s lampičkami, skrinku, stoličku a oddelenú kúpeľňu. Konštrukcia stanu je doplnená o slamenú strechu, ktorá je predsunutá, a vytvára tak verandu.

Online cena a slevy Maweninga Camp ***

Profi foto hotela Maweninga Camp ***

Naše foto hotela Maweninga Camp ***

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maweninga Camp

V priestoroch kempu sa nachádza bar, ohnisko aj reštaurácia, ktorá uspokojí chuťové poháriky každého hosťa. Vonkajšiu časť budovy zdobí slamená strecha makuti, interiéry dopĺňajú drevené podlahy a drevený nábytok, ktorý dokonale zapadá do púštnej krajiny. Posedieť, v pokoji sa najesť a vypočuť si masajské príbehy môžete vo vnútri alebo aj vonku na terase.

Doprava do hotela Maweninga Camp

Hotel sa nachádza necelých 200 kilometrov od medzinárodného letiska Kilimandžáro a cesta trvá okolo 3 hodín.

Mapa - Maweninga Camp ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Maweninga Camp ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maweninga Camp ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recezie hotela Maweninga Camp ***

Letové spojenia do Tanzánie

Bc. Hana Nádvorníková
Maweninga Camp
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.