Serengeti Sopa Lodge ****

Tanzánia

Obklopený zvieratami

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Serengeti Sopa Lodge ****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Tanzánia | Zobraziť mapu
Strava Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásné výhledy na Serengeti Plains Lodge s bazénem

Popis hotela Serengeti Sopa Lodge **** Tanzánia

Serengeti Sopa Lodge sa nachádza na samom okraji svahu s výhľadom na juhozápadnej pláne národného parku Serengeti, ktorý je domovom niekoľko tisíc divokých a vzácnych živočíchov. Lodge leží v oblasti prírodnej nádhery a je oázou odpočinku pod rovníkovým slnkom.

Lodge umožňuje svojim hosťom prežiť krásne dni plné interakcie s prírodou i zvieratami, ktoré inde neuvidia. Návštevníci si tiež užijú dokonalú pohostinnosť a vysokú kulinárnu úroveň.

Na rozdiel od iných safari lodges vo východnej Afrike, nemá hlavná budova slamenú strechu, naopak, strecha je úplne rovná, a tak sa stáva ďalším miestom na posedenie a súkromné oslavy s úžasnými výhľadmi. Na prízemí sa nachádza jedáleň a jedálenská terasa, k dispozícii je aj konferenčná miestnosť.

Lobby je zariadené veľkými pohodlnými stoličkami z naplaveného dreva, obrovskými farebnými vankúšmi a vyzdobené africkými motívmi.

Ubytovanie zaisťuje 69 izieb Standard a 4 veľmi priestranné suity s dvoma poschodiami.

Serengeti Sopa Lodge sa nachádza 319 kilometrov od mesta Arusha, asi 7,5 hodiny jazdy autom a 50 minút letu a 45 minút jazdy od najbližšej pristávacej plochy. Lodge je situovaná v Nyarboro Hills.

Serengeti Sopa Lodge aktuálne prechádza rekonštrukciou. Presný termín znovuotvorenia rezortu bude upresnený v decembri 2023.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Rooms

Standard Rooms (celkom 69) majú spálňu s dvoma posteľami veľkosti queen a spoločenskú miestnosť s mini-barom...

Suites

Suites (celkom 4) sa vyznačujú salónikom na prízemí a spálňou na poschodí. Obyvatelia týchto suít budú mať tiež k dispozícii balkón s výhľadom na pláne Serengeti...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hlavná budova lodge ponúka veľkú otvorenú jedáleň plnú svetla a čerstvého vzduchu. Hostia si tu okrem delikátnych pokrmov užijú aj skvelé výhľady. Hlavnými materiálmi nábytku sú kov a drevo, steny sú vymaľované v zemitej červenej farbe a vyzdobené artefaktmi nájdenými v regióne.

Bar sa nachádza v rohu s výhľadom na pláne Serengeti. Disponuje terasou.

Kategórie a vybavenosť izieb Serengeti Sopa Lodge

Všetky izby a suity pokračujú v tradícii Sopa Lodges. Vyznačujú sa veľkými priestormi, vlastnou kúpeľňou a farebnou výzdobou v africkom štýle.

Ponuka izieb

Standard Rooms

Standard Rooms (celkom 69) majú spálňu s dvoma posteľami veľkosti queen a spoločenskú miestnosť s mini-barom. V popredí sa nachádza veranda s dvoma pohodlnými stoličkami a konferenčným stolíkom. Veľké okná umožňujú výhľad na pláne Serengeti. Jedna z týchto izieb je bezbariérová.

Suites

Suites (celkom 4) sa vyznačujú salónikom na prízemí a spálňou na poschodí. Obyvatelia týchto suít budú mať tiež k dispozícii balkón s výhľadom na pláne Serengeti. Spálni dominuje manželská posteľ veľkosti king, na druhej strane nájdete vaňu s výhľadom. Suity disponujú aj vonkajšou sprchou. Interiéry suít sú rovnaké, ako v hlavnej budove a dominujú im terakotové, horčicové a modré farby.

Online cena a slevy Serengeti Sopa Lodge ****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Naše foto hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Serengeti Sopa Lodge

Hlavná budova lodge ponúka veľkú otvorenú jedáleň plnú svetla a čerstvého vzduchu. Hostia si tu okrem delikátnych pokrmov užijú aj skvelé výhľady. Hlavnými materiálmi nábytku sú kov a drevo, steny sú vymaľované v zemitej červenej farbe a vyzdobené artefaktmi nájdenými v regióne.

Bar sa nachádza v rohu s výhľadom na pláne Serengeti. Disponuje terasou.

Šport a wellness hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Lodge ponúka hosťom bazén a množstvo voľnočasových aktivít. Tie zahŕňajú:

safari v balóne
pozorovanie vtákov
stolné hry
telocvičňu
predstavenie tradičných tanečníkov

Deti v hoteli Serengeti Sopa Lodge ****

V lodge je možné dohovoriť stráženie detí. K dispozícii je aj detské menu.

Mapa - Serengeti Sopa Lodge ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Serengeti Sopa Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serengeti Sopa Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Letové spojenia do Tanzánie

Katarina Hutníková
Serengeti Sopa Lodge
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.