DELUXEA - La Pirogue Resort & Spa **** Maurícius

Hotel: La Pirogue Resort & Spa - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Teraz zľava 10% z ceny ubytovania a z príplatkov za stravu!

La Pirogue je jedným z najstarších hotelov na ostrove Maurícius. Od svojho založenia roku 1976 sa teší veľkej obľube najmä vďaka unikátnemu ubytovaniu vo vilkách so slamenou strechou pripomínajúcich svojím tvarom tradičnú rybársku loď. Všetky sú rozprestreté v 14 hektárovej záhrade s voňavým ibištekom a šumom kokosových paliem.

Poloha na západnom pobreží je ideálna na celoročnú návštevu. Kochať sa môžete prekrásnymi západmi slnka počas romantickej prechádzky po jemnom piesku so siluetou bájnej hory Le Morne na horizonte. Večerná atmosféra potom nabáda k rozjímaniu pri pohľade do plápolajúceho ohňa na pláži a popíjaní uvoľňujúceho kokteilu za sprievodu príjemnej chill-out hudby vo vzdušnom bare v štýle španielskej Ibizy.

Ďalšou výhodou je bezpochyby dochádzková vzdialenosť mesta Flic en Flac, kde vás privítajú úsmevom miestni obyvatelia, s ktorými môžete posedieť v jednej z niekoľkých reštaurácií a okúsiť tak autentický život na ostrove.

V hotelovom areáli je vám k dispozícii veľký bazén, tri reštaurácie a tri bary. Pokiaľ zatúžite po ďalších gurmánskych zážitkoch, môžete navštíviť aj susedný rezort Sugar Beach, ktorý patrí do rovnakého hotelového reťazca. V ňom sa tiež nachádza Cinq Mondes Spa a Aura Fitness.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k La Pirogue Resort & Spa

La Pirogue sa nachádza na západe ostrova v obľúbenej oblasti Flic en Flac. Výhodou tejto polohy sú obchody a reštaurácie nachádzajúce sa v rovnomennom menšom meste v blízkosti hotela.

Tento rezort si zamilujú všetci, čo túžia po pravom maurícijskom zážitku a neoslovujú ich veľké hotelové budovy. La Pirogue sa rozkladá v tropickej záhrade a svojich hostí ubytováva v malebných tradičných bungalovoch, ktoré sú postavené z vulkanických kameňov a zastrešené slamenou strechou.

Ako hovorí manažér hotela, La Pirogue je ideálnym miestom pre všetky vekové kategórie od rodín s deťmi, cez zamilované páry až po staršiu klientelu hľadajúcu odpočinok a pokoj. Ďalšou výhodou a spestrením je určite možnosť využívať služby vedľajšieho a partnerského hotela Sugar Beach 5*.

Pláž, ktorá lemuje celý areál, sa môže pochváliť vyhliadkou na horu Le Morne, prekrásnymi západmi slnka a jemným bielym pieskom. Je skutočne náherná a právom patrí k tým najlepším na celom ostrove.

Voľný čas v rezorte zaisťuje centrum vodných športov. Rodičia s deťmi môžu využiť služby detských klubov pre rôzne vekové kategórie.

Kategória a vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie celkom v 248 prízemných domčekoch s plochou od 25 m² po 78 m2. Kategórie izieb sú nasledujúce: Garden Bungalow, Premium Garden Bungalow, Beach Pavilion room, rodinné bungalovy a Senior Suite. Tvar domčekov je inšpirovaný tradičnou maurícijskou rybárskou loďou (tzv. pirogy), ktoré pochádzajú práve z tohto tropického ostrova.

Izby sú vybavené maželskou posteľou, individuálne ovládanou klimatizáciou, LCD televíziou so satelitnými programami, telefónom s IDD voľbou, pripojením k Wi-Fi, trezorom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, fénom, sprchovacím kútom a vaňou, toaletou a vonkajšou terasou.

Pláž a more

Skvostná pláž Flic en Flac sa rozprestiera pozdĺž krištáľovo priezračného mora chráneného koralovým útesom v diaľke. Jej ideálna dĺžka (1,5 km) nabáda k romantickým prechádzkam či joggingu. Jemný biely piesok láka k odpočinku a tyrkysová lagúna k rôznym vodným radovánkam od plávania, cez rôzne športové aktivity až po šnorchlovanie pri výletoch loďou s preskleným dnom.

Môžete si zarezervovať jednu z 25tich cabanas alebo za poplatok luxusné gazebo zahŕňajúce doplnený minibar na prianie a vlastného butlera. Na pláži je vám plne k dispozícii miestny personál, aby sa postaral o vaše pohodlie vrátane servisu nápojov a malého občerstvenia.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácie

V hoteli La Pirogue a v susednom Sugar Beach môžete obohatiť svoje chuťové poháriky celkom v šiestich reštauráciách a baroch. Tu je zoznam tých, čo sa nachádza priamo v areáli hotela La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavná buffetová reštaurácia pozýva hostí už v ranných hodinách na lahodné a zdravé raňajky. Večer si potom môžete pochutnať na miestnej i medzinárodnej kuchyni pravidelne inak tematicky zameranej. K dispozícii je až 450 miest.

Kontinentálne raňajky 6:30–7:30

Raňajkový bufet 7:30 – 10:30

Večera 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Priamo pri pláži je situovaná táto reštaurácia s tropickou atmosférou a perfektným prostredím pre romantickú večeru pod slameným prístreškom. Menu a la carte sa zameriava predovšetkým na moderné pokrmy z morských plodov a na grilované špeciality z tých najčerstvejších surovín. Maximálna kapacita reštaurácie je 100 osôb.

Obedy 12:30 – 15:00

Večera 19:00–22:00

Zatvorené v nedeľu a podľa sezóny sa dni môžu meniť.

 

Coconut Café - reštaurácia, bar, kaviareň
Presuňte sa priamo do ulíc hlavného mesta Port Louis a ochutnajte typické maurícijské pouličné špeciality! Vychutnať si ich môžete najmä pri posedení pri bazéne. Kapacita 60 miest.

Obedy a la carte 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zatvorené vo štvrtok a nedeľu.

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Táto exkluzívna vináreň je tým pravým pre milovníkov lahodného moku najlepších svetových značiek. Unikátny systém vzduchotesného čapovania fľaškových vín Vám umožní ochutnať aj tie najlepšie odrody v jednej alebo viacerých deci. K službám Vám bude miestny someliér, aby ste mohli ideálne prepojiť chute hlavných pokrmov v reštauráciách s tým najvhodnejším vínom a doladiť tak zmyslové zážitky k dokonalosti. Na ochutnávku je potrebné zakúpiť členskú kartu, z ktorej budete čerpať kredit počas svojho pobytu. K dispozícii sú aj ľahké pokrmy samozrejme hodiace sa k vínam! 60 miest na sedenie.

Otvorené:

Obed 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 23:00

 

Medine Bar
Priamo oproti hlavnej reštaurácii Wolmar sa nachádza tento trendy bar, ktorý ponúka nápojové menu s fantastickým výberom maurícijských i zahraničných rumov a tropických koktailov, osviežujúcich nápojov, pív a medzinárodných destilátov. Na spestrenie vašich večerov sa v bare organizujú koncerty živej hudby a iné kultúrne podujatia. 130 miest na sedenie.

Otvorené od 10:00 do 23:00.

 

Le Morne Beach Bar

Perfektné miesto pri pláži zaberá Le Morne Beach Bar. Objednajte si vynikajúce drinky alebo nealkoholické nápoje a doplňte ich ľahkým sviežim jedlom pripraveným priamo na mieste. Večer určite oceníte pozorovanie praskajúceho ohňa a výhľad na zapadajúce slnko nad hladinou oceánu. V neskorých hodinách si potom vychutnajte pohárik pri počúvaní živej kapely alebo si zatancujte na hity, ktoré pre Vás vyberie miestny DJ. Kapacita 150 miest.

Otvorené od 10:00 do neskorých nočných hodín.

Obed a la carte 12:30 - 15:00

Ľahký snack 15:00 - 17:00

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela La Pirogue trvá približne hodinu a pätnásť minút.

Kategória a vybavenie izby La Pirogue Resort & Spa

Hotel ponúka ubytovanie celkom v 248 prízemných domčekoch s plochou od 25 m² po 78 m2. Kategórie izieb sú nasledujúce: Garden Bungalow, Premium Garden Bungalow, Beach Pavilion room, rodinné bungalovy a Senior Suite. Tvar domčekov je inšpirovaný tradičnou maurícijskou rybárskou loďou (tzv. pirogy), ktoré pochádzajú práve z tohto tropického ostrova.

Izby sú vybavené maželskou posteľou, individuálne ovládanou klimatizáciou, LCD televíziou so satelitnými programami, telefónom s IDD voľbou, pripojením k Wi-Fi, trezorom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, fénom, sprchovacím kútom a vaňou, toaletou a vonkajšou terasou.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Bungalow

Garden Bungalow fotoGarden Bungalow

Garden Bungalow (25 m²) je základnou kategóriou ubytovania. Hotel disponuje 126 takýmito. Zariadené sú v jednoduchom rustikálnom štýle s menšou vonkajšou terasou a dvoma stoličkami na posedenie. Umiestnené sú v záhrade, a to vždy dve oddelené izby v jednom domčeku.

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow fotoPremium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow (25 m²) poskytuje hosťom krásny výhľad do tropickej záhrady plnej kokosových paliem. Umiestnenie v pokojnejšej časti areálu bokom od hlavnej budovy zaisťuje súkromie. Každá z izieb má tiež vlastnú terasu orientovanú smerom k moru (čiastočný výhľad na more medzi palmami). Kávovar na výrobu espressa je denne doplňovaný.

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room fotoBeach Pavilion Room

Beach Pavilion Room (35 m²) sa nachádzajú len pár metrov od pláže a ponúkajú krásny výhľad na lagúnu a trblietavé more. Sú ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, pohodlne sa tu ubytujú dvaja dospelí a dve deti do 17 rokov. Samozrejmosťou je aj súkromná terasa s posedením. Celý domček máte len sami pre seba.

Garden Family Bungalow

Garden Family Bungalow fotoGarden Family Bungalow

Garden Family Bungalow ponúka perfektné útočisko pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch prepojených Garden Bungalow izieb. Celkom teda disponujete samostatným domčekom o ploche 50 m² so špeciálne vybavenou kúpeľňou pre deti. Pohodlne sa tu ubytujú 2 dospelí a 4 deti do 11 rokov alebo 2 dospelí a 3 deti do 17 rokov.

Deluxe Beach Family Pavilion

Deluxe Beach Family Pavilion fotoDeluxe Beach Family Pavilion

V tejto kategórii ubytovania sa jedná o dve jednotky Beach Pavilion. Celkom teda 70 m² plocha k dispozícii s priestrannou terasou orientovanou na more. Izby môžu a nemusia byť prepojené. Špeciálne vybavená kúpeľňa aj minibar pre detských hostí. Ubytujú sa 2 dospelí a až 4 deti do 17 rokov.

Senior Suite Pavilion

Senior Suite Pavilion fotoSenior Suite Pavilion

Senior Suite Pavilion (78 m²) je najvyššou kategóriou ubytovania. V areáli sa nachádzajú iba dva takéto domčeky. Každý apartmán má svoju vlastnú terasu a záhradu. Priestranná obývacia izba a jedálenský kút vedú k samostatnej spálni, ktorá je prepojená s kúpeľňou, kde nájdete sprchu a vaňu. Suita môže ubytovať max. 2 dospelé osoby. K Senior Suite patrí aj súkromné gazebo na pláži s plne doplneným minibarom a telefónom, ktorým si môžete privolať svojho privátneho butlera.

Pláž a more

Skvostná pláž Flic en Flac sa rozprestiera pozdĺž krištáľovo priezračného mora chráneného koralovým útesom v diaľke. Jej ideálna dĺžka (1,5 km) nabáda k romantickým prechádzkam či joggingu. Jemný biely piesok láka k odpočinku a tyrkysová lagúna k rôznym vodným radovánkam od plávania, cez rôzne športové aktivity až po šnorchlovanie pri výletoch loďou s preskleným dnom.

Môžete si zarezervovať jednu z 25tich cabanas alebo za poplatok luxusné gazebo zahŕňajúce doplnený minibar na prianie a vlastného butlera. Na pláži je vám plne k dispozícii miestny personál, aby sa postaral o vaše pohodlie vrátane servisu nápojov a malého občerstvenia.

Garancia najnižšej ceny

Garantujeme Vám tu najnižšiu možnú cenu platnú v okamihu rezervácie. Pokiaľ rovnakú ponuku nájdete na inej webovej stránke alebo ju obdržíte od inej cestovnej kancelárie lacnejšie, ihneď nás kontaktujte. Pre mnoho hotelov máme právo kontrolovať ceny a podmienky ponúkané agentúrami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezerváciu za cenu, ktorú šte našli inde.

Stačí, aby boli splnené tieto podmienky:

1) Spojíte sa s nami okamžite po uskutočnení rezervácie a poskytnete nám informacie o „druhej ponuke“, tj. ponuku samotnú alebo odkaz na ponuku na webe a ich presnú cenu.

2) „Druhá ponuka“ je aktuálne rezervovateľná on-line a je k dispozíci i v čase našej kontroly.

3) „Druhá ponuka“ zahŕňa identické podmienky s tými, ktoré máte kalkulované od našej cestovnej kancelárie a musí sa jednať o:

- rovnaký hotel,

rovnaký typ izby, apartmánu, vily apod.,

rovnaký termín,

rovnaké podmienky ako stravu, zrušenie rezervácie apod.

4) Konkurenčná ponuka musí byť predložená vo formáte, v ktorom nie je možné prepisovať ceny (napr. PDF ponuky od konkurenčnej CK)

5) Vzhľadom k tomu, že väčšina letov do exotickým destinácií je cez noc, CK DELUXEA vždy uvádza presný počet nocí, ktoré strávite v hoteli. Z konkurenčnej ponuky preto musí byť jasné, že sa jedná o rovnaký počet nocí v hoteli.

6) Podmienky Vašej rezervácie v našej cestovnej kancelárií stále povoľujú bezplatné zrušenie rezervácie a jej úpravy.

7)Vyhradzujeme si právo pri dorovnaní konkurenčnej ponuky vyžiadať si s klientom osobné stretnutie v priestoroch CK Deluxea.

Najnižšiu možnú cenu nemôžeme garantovať, pokiaľ:

1) Ponúkané ubytovanie či letenky už nie sú dostupné

2)Webová stránka, na ktorej ste našli lacnejšiu ponuku, neukazuje, o aký typ izby alebo apartmánu ide, pokiaľ neurobíte jeho rezerváciu.

3) Máte nárok na:

- špeciálne alebo členské ceny, alebo

ceny pre opakovaných zákazníkov, nebo

vernostné body, alebo

účasť v programe odmien či na špeciálnej akcii poskytovateľa ubytovania.

4) Kontaktujete nás až po podpísaní cestovnej zmluvy alebo uhradení zálohy resp. celej ceny pobytu.

5) Pokiaľ by dorovnanie ceny znamenalo porušenie zmluvných podmienok medzi CK Deluxea a dodávateľom.

Pokiaľ nemôžeme znížiť cenu z dôvodu nedodržania niektorej z vyššie uvedených podmienok, Vaša rezervácia zostáva i naďalej platná, a rovnaké zostávajú i podmienky jej zrušeniu.

Profi foto hotelu La Pirogue ****

Naše fotky hotela La Pirogue ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie La Pirogue Resort & Spa

Reštaurácie

V hoteli La Pirogue a v susednom Sugar Beach môžete obohatiť svoje chuťové poháriky celkom v šiestich reštauráciách a baroch. Tu je zoznam tých, čo sa nachádza priamo v areáli hotela La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavná buffetová reštaurácia pozýva hostí už v ranných hodinách na lahodné a zdravé raňajky. Večer si potom môžete pochutnať na miestnej i medzinárodnej kuchyni pravidelne inak tematicky zameranej. K dispozícii je až 450 miest.

Kontinentálne raňajky 6:30–7:30

Raňajkový bufet 7:30 – 10:30

Večera 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Priamo pri pláži je situovaná táto reštaurácia s tropickou atmosférou a perfektným prostredím pre romantickú večeru pod slameným prístreškom. Menu a la carte sa zameriava predovšetkým na moderné pokrmy z morských plodov a na grilované špeciality z tých najčerstvejších surovín. Maximálna kapacita reštaurácie je 100 osôb.

Obedy 12:30 – 15:00

Večera 19:00–22:00

Zatvorené v nedeľu a podľa sezóny sa dni môžu meniť.

 

Coconut Café - reštaurácia, bar, kaviareň
Presuňte sa priamo do ulíc hlavného mesta Port Louis a ochutnajte typické maurícijské pouličné špeciality! Vychutnať si ich môžete najmä pri posedení pri bazéne. Kapacita 60 miest.

Obedy a la carte 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zatvorené vo štvrtok a nedeľu.

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Táto exkluzívna vináreň je tým pravým pre milovníkov lahodného moku najlepších svetových značiek. Unikátny systém vzduchotesného čapovania fľaškových vín Vám umožní ochutnať aj tie najlepšie odrody v jednej alebo viacerých deci. K službám Vám bude miestny someliér, aby ste mohli ideálne prepojiť chute hlavných pokrmov v reštauráciách s tým najvhodnejším vínom a doladiť tak zmyslové zážitky k dokonalosti. Na ochutnávku je potrebné zakúpiť členskú kartu, z ktorej budete čerpať kredit počas svojho pobytu. K dispozícii sú aj ľahké pokrmy samozrejme hodiace sa k vínam! 60 miest na sedenie.

Otvorené:

Obed 12:30 - 15:00

Večera 19:00 - 23:00

 

Medine Bar
Priamo oproti hlavnej reštaurácii Wolmar sa nachádza tento trendy bar, ktorý ponúka nápojové menu s fantastickým výberom maurícijských i zahraničných rumov a tropických koktailov, osviežujúcich nápojov, pív a medzinárodných destilátov. Na spestrenie vašich večerov sa v bare organizujú koncerty živej hudby a iné kultúrne podujatia. 130 miest na sedenie.

Otvorené od 10:00 do 23:00.

 

Le Morne Beach Bar

Perfektné miesto pri pláži zaberá Le Morne Beach Bar. Objednajte si vynikajúce drinky alebo nealkoholické nápoje a doplňte ich ľahkým sviežim jedlom pripraveným priamo na mieste. Večer určite oceníte pozorovanie praskajúceho ohňa a výhľad na zapadajúce slnko nad hladinou oceánu. V neskorých hodinách si potom vychutnajte pohárik pri počúvaní živej kapely alebo si zatancujte na hity, ktoré pre Vás vyberie miestny DJ. Kapacita 150 miest.

Otvorené od 10:00 do neskorých nočných hodín.

Obed a la carte 12:30 - 15:00

Ľahký snack 15:00 - 17:00

All Inclusive

 

All Inclusive môžete čerpať v deň príchodu od 14:00 hod. až do 12:00 hod. v deň odchodu a zahŕňa:

Raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii
Obedy v hotelových reštauráciách a po predchádzajúcej rezervácii v reštauráciách rezortu Sugar Beach (Mon Plaisir, Citronella Beach Lounge) a občerstvenie na pláži a pri bazéne
Popoludňajšie občerstvenie v bare, na pláži a pri bazéne
Večera v reštaurácii Wolmar, Magenta a Coconut Café.
Alkoholické nápoje - tropické koktaily, miestne pivo, liehoviny (miestne a výber z dovozu) a výber z dovozových vín (biele, ružové, červené, šumivé)
Nealkoholické nápoje - miestna minerálna voda, džúsy, milkshaky a nealkoholické koktaily
Minibar na izbe - nealkoholické nápoje, džúsy, voda a pivo - denne dopĺňané
Zariadenia na uvarenie čaju a kávy na izbe
Balíček zahŕňa tiež rôznorodé vodné i pozemné športy a aktivity, prístup do hammamu v kúpeľoch Cinq Mondes Spa, loď na ostrove Ile aux Cerfs (z Pointe Maurice), Wi-Fi na izbách a v niektorých verejných priestoroch.

Balíček platí od 1. 11. 2019

Pri každej konzumácii je potrebné podpísať kontrolný účet.

 

Nie je zahrnuté:

Nápoje a pokrmy špeciálne označené v menu, obed v Buddha-Bare v hoteli Sugar Beach, snacky, čokolády a víno z minibaru, morské plody v reštauráciách Magenta a Tides, room servis, doprava do prístavu k lodi na Ile aux Cerfs, vybrané druhy vodných športov (rybárčenie, potápanie, plachtenie) a súkromné ​​lekcie s trénermi.

Šport a wellness hotela La Pirogue ****

Milujete šport a nechcete sa ho pri dovolenke vzdať? Nemusíte. Bezplatne môžete vyskúšať celú radu vodných športov ako je windsurfing, plavba na kajakoch, jazdu na vodných bicykloch, výlety loďou so skleneným dnom aj plavbu na katamaránoch.

Za príplatok je možné absolvovať potápačský kurz (PADI), zájsť si zarybárčiť či na výlet veľkým katamaránom, vyskúšať si jazdu miniponorkou či rýchlojazdu na veľkých kruhoch ťahaných loďou.

Aj ponuka pozemných športov je vskutku pestrá. Môžete sa zúčastniť aerobikových lekcií (vrátane vodnej gymnastiky), lekcií jogy, preťahovania a joggingu, zahrať si futbal a plážový volejbal, minigolf, stolný tenis či bedminton.

V susednom hoteli Sugar Beach sú vám k dispozícii tenisové kurty, fitness centrum, lekcie spinningu a luxusné Cinq Mondes SPA centrum, v ktorom si iste po aktívnom odpočinku radi oddýchnete pri jednej z blahodarných relaxačných procedúr.

Deti v hoteli La Pirogue ****

V La Pirogue si skvelú dovolenku môžu užiť aj deti. Viac ako dvanásť hodín denne (9:30 – 22:00) je tu otvorený detský klub Sun Kids Club, ktorý víta deti od 2 do 11 rokov. Ponúka nepreberné množstvo aktivít, rovnako tak špeciálne buffetové menu a barbecue určené špeciálne pre deti. Deti od 2 do 3 rokov sa tu môžu zdržiavať v sprievode rodičov. Stráženie malých detí skúsenými opatrovateľkami je tiež možné, ale za extra poplatok.

K dispozícii sú aj aktivity v Teen Club pre mládež vo veku medzi 12. a 17. rokom.

Doprava do hotela La Pirogue Resort & Spa

Transfer z letiska do hotela La Pirogue trvá približne hodinu a pätnásť minút.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - La Pirogue Resort & Spa

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maurícius

Recenze hotelu La Pirogue ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu La Pirogue ****

Pláž
9.5
Ubytovanie
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
108 hodnotenie
Pláž
9.3
Ubytovanie
9.3
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.4
34 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.7
26 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
9.5
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
15 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.5
33 hodnotenie
Svatební obřad
9.3
Místo pro svatbu
9.4
Svatební koordinátor v hotelu
9.3
Svatební fotograf
9.5
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Priemerné hodnotenie svadieb
9.5
17 hodnotenie
Rodina s dětmi
Datum recenze:
13. 04. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 17. 02. 2023
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Všetky služby boli naozaj na veľmi vysokej úrovni, obzvlášť strava bola fakt perfektná. Plávať v mori bolo možné len pri pláži, no keďže sme boli s malými deťmi tak to bola výhoda.
Jediným mínusom bolo, že česky hovoriaca delegátka nebola dostupná, ale to bolo to najmenej.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
12. 04. 2023
Datum pobytu:
01. 04. - 10. 04. 2023
Průměr
8.5
Pláž
10
Ubytovanie
6
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Deluxea naprosto uzasna.Vse probehlo nad nase ocekavani.Misto prekrasne,lidi prijemnymíy.
Malicko problem s uklidem pokoje hned na startu.Jsou veci,ktere by meli byt ciste a to bohuzel nebyly.Nehlede na strasny smrad v koupelne.
Mladší dvojice
Zábřeh
Datum recenze:
27. 03. 2023
Datum pobytu:
11. 03. - 19. 03. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Velmi oceňujeme jednani cestovní kanceláře. Od webovych stranek, přes následnou komunikaci, az po služby v reálu. Resort byl bez chybičky pro ty co hledaji klid, soukromí a společenský a gastronomický zážitek prostě ideální. Vše predcilo naše očekávání. Velké díky za tuto krásnou dovolenou!
Starší dvojice
Bošovice
Datum recenze:
17. 02. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 16. 02. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená, kterou si určitě užijete, protože Vám nikdo z organizátorů a místního servisu v resortu nedá možnost mít s něčím starosti. Vše klapalo na jedničku. Po příletu na Mauricius o vás všichní ví a vy nemusíte nikoho hledat a nic řešit a tak to je po celou dobu pobytu až po návrat na letiště. Všichni usměvaví a ochotní až máte pocit, že jste jedna rodina. Jednoznačně doporučuji.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
16. 12. 2022
Datum pobytu:
29. 11. - 09. 12. 2022
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Již podruhé jsme navštívili s CK Deluxea hotel La Pirogue v lokalitě Flic en Flac na západě ostrova Mauricius. Ačkoliv je v hotelu ubytováno velké množství lidí, prakticky se nepotkávají ani na pláži, ani v ubytování, které je rozprostřeno v typických chýších v rozlehlé tropické zahradě. Personál hotelu je velmi milý a přátelský, vždy se snaží maximálně vyhovět požadavkům hosta. Hotel pořádá zdarma šnorchlovací výlety lodí na nedaleký korálový útes. Nádherná, klidná dovolená, doporučujeme.
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
09. 06. 2022
Datum pobytu:
19. 05. - 31. 05. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Moc děkujeme paní Kateřině Mackovičové za její nadstandartní přístup ohledně zařízení dovolené včetně svatby na Mauriciu. Je velice ochotná a poradila nám vždy nejlepší služby, které má sama vyzkoušené.
Starší dvojice
Ústí nad Orlicí
Datum recenze:
22. 05. 2022
Datum pobytu:
06. 05. - 16. 05. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
19. 04. 2022
Datum pobytu:
02. 04. - 13. 04. 2022
Průměr
8.3
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Nádherné místo, krásná pláž, výborná kuchyně v rámci polopenze (bufetová snídaně večeře). Resort tak rozlehlý, že člověk neměl vůbec pocit, že je tam celkově opravdu hodně lidí, a to ani v areálu ani na pláži. Perfektní čistota.
Pár věcí ke zlepšení: klimatizace se každou noc sama vypínala a i zapnutá bungalov moc nevychladila. Jídlo v rámci restaurace mimo polopenzi velmi průměrné a velmi omezený výběr z několika jídel (kor když je tam člověk delší dobu). Káva u snídaně (kromě překapávané) pouze z automatu a dost omezený výběr čerstvého ovoce, na to jaká je to destinace (každý den ananas, meloun, kiwi, občas něco exotického navíc). Opravdu nedobré míchané nápoje - velká škoda, člověk by jich tam vypil spoustu.
Starší dvojice
Teplice
Datum recenze:
04. 04. 2022
Datum pobytu:
27. 03. - 01. 04. 2022
Průměr
8.6
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
-
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
výborné letecké spojení
zhoršení kvality služeb hotelu oproti minulosti
pomalejší a neochotný personál
nebyl výběr alkoholu v rámci All inclusive ( žádné místní rumy )
Rodina s dětmi
Datum recenze:
24. 03. 2022
Datum pobytu:
07. 03. - 16. 03. 2022
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, pobyt v La Pirogue byl velmi příjemný, i když jsme nepočítali s každodenním deštěm. Co se tyče jídla a personálu , byly to jedny z nejlepších služeb . Menu pestré i pro děti.
Velmi příjemná dovolená . Služby cestovní agentury deluxea v nejlepším pořádku .
Rodina s dětmi
Karviná-Ráj
Datum recenze:
17. 03. 2022
Datum pobytu:
05. 03. - 13. 03. 2022
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Moc a moc děkuji p. Ježkové z CK DELUXEA za rychlou a vysoce profesionální práci, osobní přístup, trpělivost a ochotu. Děkuji moc.
Starší dvojice
Teplice
Datum recenze:
04. 03. 2022
Datum pobytu:
07. 02. - 17. 02. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Věděli jsme, kam jedeme, ale skutečnost byla nad očekávání. Nádherný rezort, zasazený do \"botanické\" zahrady, na překrásném ostrově. Velmi dobré jídlo, usměvavý a ochotný personál, spousta aktivit, nádherná pláž, relax - to dělá z hotelu La Piroque Ráj na zemi. Děkujeme celému týmu CK Deluxea,ale především ing. Mackovičové, za její trpělivost a ochotu. Velký dík úžasné a milé delegátce paní Tereze, která nám velmi profesionálně a rychle zajistila kouzelné výlety. Už se těšíme na příští rok !
Starší dvojice
Náchod
Datum recenze:
01. 03. 2022
Datum pobytu:
12. 02. - 22. 02. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Z Vaší strany služby a zajištění hodnotíme jako skvělé. Vše bylo zařízeno, fungovalo dle domluvy.
Zklamala nás velmi spolupráce v místě s česky mluvící delegátkou, která byla \"chápu\" nemocná, ale mohla alespoň napsat nebo zavolat, že na domluvené setkání nedorazí a pošle za sebe anglicky mluvící paní -ta byla mimochodem skvělá.
Mladší dvojice
Brno
Datum recenze:
21. 02. 2022
Datum pobytu:
13. 01. - 23. 01. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S hotelem jsme byli maximálně spokojeni. Nachází se v opravdu nádherném palmovém háji a celý hotel je maximálně v souladu s přírodou. Jídlo bylo výborné a polopenze byla naprosto dostačující a jídlo a pití se dalo kdykoliv dokoupit. Pláž i moře taky nádherné a ocenili jsme možnost výletů na šnorchlování, které bezplatně hotel nabízel. Výlety od společnosti Mautourco byly také nádherné a skvěle organizované. Příští rok bychom se na stejné místo rádi znovu vrátili i s rodinou.
Pokud bych měla něco záporného napsat, tak jen to, že nám málo chladila lednice na pokoji. Tu nám ale okamžitě a bez problémů vyměnili. Nic negativního bych jinak nenašla.
Starší dvojice
Liberec-Vesec
Datum recenze:
12. 02. 2022
Datum pobytu:
25. 01. - 04. 02. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherný hotel, kde má člověk pocit, že se ocitl ve skutečném Ráji. Skvělý servis personálu, výborné jídlo, obrovský výběr. Prostorné domečky s velkou koupelnou a příjemnou terasou k posezení se skleničkou místního rumu. Bazény, pláž i pokoje - perfektní úklid!!! Příjemné bary na pláži. Člověk nepotřebuje vůbec opouštět areál, kdyby nechtěl poznávat ostrov. Možnost využít all inclusive v areálu vedlejšího hotelu Sugar beach je navíc obrovským plus!!! Zaslouží si 5*!!!
Rodina s dětmi
Praha 4 - Písnice
Datum recenze:
07. 02. 2022
Datum pobytu:
25. 01. - 05. 02. 2022
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Pomer kvalita/cena a termin optimalni. Zamestnanci Deluxea odvedli skvelou pracu. V covid situaci velka spokojenost.
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
09. 01. 2022
Datum pobytu:
19. 12. - 29. 12. 2021
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
Dovolenou hodnotíme velmi pozitivně, jídlo bylo skvělé ale nepříliš vhodné pro malé děti.
Absence dětských jídel.
Rodina s dětmi
Nemojany
Datum recenze:
13. 12. 2021
Datum pobytu:
18. 11. - 28. 11. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherný areál hotelu, útulné ubytování v bungalovech, výtečná strava a mix mezinárodních kuchyní, nejkrásnější hotel na celé pláži Flic & Flac s výhledem na Le Morne a jeho snadnou dostupností. Široká nabidka vodních sportů a aktivit, krásný bazénový komplex. Dostatek soukromí na pláži. Velmi oceňuji bezpečnost, hygienická opatření a celkově dodržování covid opatření jak u zaměstnanců, tak u turistů (nejen v hotelu, ale i na celem ostrově).
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
28. 07. 2020
Datum pobytu:
09. 03. - 21. 03. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S dovolenou v resortu La Pirogue jsme byli naprosto spokojeni. Resort je přímo u moře, má krásný bazén a palmové zahrady. Jídlo bylo výborné - na výběr bylo k snídani i k večeři mnoho druhů formou švédských stolů, také tu byla možnost jíst ve více restauracích. Personál byl velice příjemný a každý den probíhal úklid.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
25. 03. 2020
Datum pobytu:
07. 03. - 19. 03. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme moc spokojeni ve všech bodech.. Komunikace s partnery Deluxie v destinaci i s Deluxii, jako takovou byli skvělé. Když jsme chtěli prodloužit pobyt, vyřešili jsme to i když v ČR bylo cca 23:00 hod, úžasné jednání a jsme opravdu moc spokojeni.. Při další dovolené se určitě budeme dívat a ptát u Deluxie;).
Rodina s dětmi
Karlovy Vary
Datum recenze:
25. 03. 2020
Datum pobytu:
23. 02. - 03. 03. 2020
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Dovolená byla jak jsem očekávala . Služby Deluxea na nejvyšší úrovni včetně i delegátky na Mauritius . Skvělá poloha hotelu - nádherná zahrada Pokoje čisté , velké .
Stravování taky v pořádku - jídlo chutnalo
Doporučila bych zlepšit službu recepční při chek in . Přijeli jsme o dvě hodiny dříve a chek in byl až po 14.00 , potom dali nám jenom jednu kartu od pokoje na dvě osoby - motivovali to tím že bohužel nejsou a možná zítra dostaneme
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
15. 03. 2020
Datum pobytu:
24. 02. - 09. 03. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vysoká spokojenost - celkově
Malý výběr ovoce+zeleniny
Starší dvojice
Třeboň
Datum recenze:
28. 02. 2020
Datum pobytu:
12. 02. - 26. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělá dovolená. Krásná pláž i moře, nádherná palmová zahrada, výborné jídlo, Milý a velmi pozorný personál.
Byla to naše 4 dovolená na Mauriciu, pokaždé v jiném hotelu. Vždy jsme byli velmi spokojeni a za to bychom rádi poděkovali paní Ing. Pavlínce Zbořilové z CK DELUXEA. Vše bylo zajištěno do posledního detailu a určitě i naše příští dovolená bude s touto CK.
Starší dvojice
12800
Datum recenze:
23. 10. 2019
Datum pobytu:
07. 10. - 19. 10. 2019
Průměr
8.2
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
7
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Příjemný personál, mluvící francouzsky i anglicky + jeden další světový jazyk
krásný čistý hotel
krásná příroda
moře a pláž plná mrtvých korálů
ačkoliv all insclusive za lepší jídla i pití se musí připlatit
Rodina s dětmi
Most
Datum recenze:
18. 07. 2019
Datum pobytu:
02. 07. - 14. 07. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Nádherný resort který i přesto, že už něco pamatuje, je dotáhnutý téměř k dokonalosti i se špičkovou gastronomií a vysokou úrovní služeb.
Jediné, opravdu jediné mínus je pomalejší barová obsluha ve večerní zábavní části hotelu, na to se ale dá zvyknout a je tedy třeba objednávat nápoje s větším předstihem..:-)
Starší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
26. 04. 2019
Datum pobytu:
07. 04. - 21. 04. 2019
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Ideální hotel pro všechny typy dovolené - v rozsáhlém areálu si může člověk zvolit klid i společenský ruch. Služby na vysoké úrovni, několik drobných zádrhelů bylo jen s novým zaškolujícím se personálem před velikonočním vrcholem sezóny.
Starší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
25. 02. 2019
Datum pobytu:
09. 02. - 19. 02. 2019
Průměr
8.3
Pláž
9
Ubytovanie
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
8
Krásné, čisté, prohřáté moře. je zde ovšem velký rozdíl mezi přílivem a odlivem, což způsobuje v době odlivu, že se téměř nedá plavat. Pláže čisté, množství lehátek, které je možné přenést pod palmy. Strava bez problémů, naštěstí jsme však měli all inclusive, neboť vše,co není v polopenzi je nesmírně drahé.
Pěkné ubytování, v naší koupelně však byl stále cítit odpad. Na recepci to vždy řešili zasláním pracovníka, který koupelnu vystříkal voňavkou. Obsluhující personál slušný, nikoli však usměvavý a ochotný. Udělá pouze to, co musí. Svatba i oslava výročí na úrovni, vše však bylo pronásledováno zmatky a změnami termínů. Domnívám se, že částečně nese vinu i delegátka, kterou víc zajímala nabídka placených výletů. Ačkoli jsme měli all inclusi
Rodina s dětmi
Praha 3
Datum recenze:
07. 02. 2019
Datum pobytu:
27. 01. - 05. 02. 2019
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
krásná široká pláž a čisté moře
pěkné ubytování v krásně udržované zahradě
každý večer živá hudba u večere a večerní program
delegátka nám nabízela předražené zájezdy, které jsme v hotelu pořídili za mnohem nižší cenu
Mladší dvojice
Piešťany
Datum recenze:
26. 01. 2019
Datum pobytu:
07. 11. - 17. 11. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
La Piroque splnil všetky naše očakávania. Super rezort vhodný na oddych, krásna záhrada plná paliem, romantikcé ubytovanie, najkrajšia časť pláže na Flic en Flac, veľmi milí a ústretoví personál a služby na vysokej úrovni.
Ďakujeme špecialistke Marici a spoločnosti Deluxea za poskytnuté služby. Jednoznačne odporúčame.
Novomanželé
Cheb
Datum recenze:
18. 01. 2019
Datum pobytu:
06. 01. - 13. 01. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chtěla poděkovat ing. Barboře Víškové za její skvělou pomoc s naší dovolenou a s uskutečněním naší svatby. Můžu jen pochválit a doporučit hotel La Pirogue, který má výborné služby, výbornou kuchyni, krásné ubytování a nádhernou pláž. Jejich partnerskou agenturu Emotion na ostrově musím také pochválit. A hlavně velké díky patří delegátce Michaele, která nám pomáhala a překládala u svatebního obřadu. Naše svatba byla opravdu svatbou v ráji a my j
Žádné výhrady nemáme.
Mladší dvojice
Datum recenze:
13. 01. 2019
Datum pobytu:
26. 11. - 07. 12. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikající kuchyně a především každodenní široká nabídka čerstvého ovoce.
Opravdu profesionální přístup delegátky, která nám pobyt velmi zpříjemnila.
Novomanželé
Datum recenze:
26. 10. 2018
Datum pobytu:
22. 09. - 11. 10. 2018
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenou v hotelu La Pirogue jsme si skvěle užili. Moře bylo krásně čisté a klidné a pláž široká se spoustou lehátek. Služby hotelu jsou na vysoké úrovni a personál je velice milý a snaží se splnit každé vaše přání :-) Jídlo je výborné - hodně čerstvých ryb a ovoce. Určitě doporučuji půjčit si auto a vyjet i mimo rezort, na ostrově je bezpečno.
Velké díky patří kanceláři Deluxea za výbornou organizaci svatební cesty - vše bylo zajištěné od za?
Malou výhradu máme pouze k nápojům v hotelu. Naprostá většina alkoholických nápojů včetně vína není součástí All Inclusive a doplatek je velmi vysoký.
Starší dvojice
Datum recenze:
24. 09. 2018
Datum pobytu:
10. 09. - 21. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkujeme za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu. Krásné prostředí, krásný hotel s kvalitními službami a hlavně úžasným jídlem a krásnou, čistou pláží a mořem. Nadšeni jsme byli také z výletů po ostrově, kterých nebylo málo. Určitě bych všem , kdo ještě váhají, tuto dovolenou vřele doporučila.
Rodina s dětmi
Říčany
Datum recenze:
25. 06. 2018
Datum pobytu:
14. 04. - 27. 04. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme v ráji na zemi. Moc doporučujeme, La Pirogue je úžasný resort na krásnem místě, se skvělými službami na překrásném Mauriciu, který jsme taky procestovali a určitě se tam jednou vrátíme. Děkujeme CK Deluxea za skvělé služby.
Rodina s dětmi
Ostrava
Datum recenze:
25. 06. 2018
Datum pobytu:
13. 05. - 25. 05. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Menší resort velice pěkně spjatý s přírodou. Krásná pláž a koupání a na Mauricius nezvykle dobrá hloubka moře pro plavání.
Nemám žádnou zápornou recenzi.
Novomanželé
Zlín
Datum recenze:
28. 05. 2018
Datum pobytu:
04. 05. - 16. 05. 2018
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Naprostá nádhera! Relax, krásné prostředí, příjemní lidé, mnoho aktivit a super jídlo. Byli jsme nadšení. Jsme si jisti, že jsme si vybrali ten nejhezčí hotel, co jsme mohli, žádná jedna budova plná pokojů, ale super soukromí v odmcích u pláže! Zajištění svatebních formalit bylo excelentní, o nic jsme se nemuseli starat, paní delegátka nám vše zařídila a pomohla s veškerými procesy. Budeme na tuto dovolenou navždy vzpomínat.
Docela nás překvapilo, že i po x metrech ve vodě jsme měli pořád vodu po pás, ale plavat se docela dalo. Překvapilo nás také, že lidé v rámci hotelu (ale i jinde) měli na vše spoustu času, což nehodnotíme pozitivně ani negativně, pokud to člověk přijal, tempo se zklidnilo a opravdu mohl relaxovat. Ale bylo to celkem úsměvné, že objednané víno k večeři přišlo až na konec večeře :-) Lidé byli ale velmi příjemní a ochotní. A bacha na padající kokosy :-D
Starší dvojice
Blovice
Datum recenze:
12. 03. 2018
Datum pobytu:
18. 02. - 02. 03. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Cestujeme poměrně často a můžeme říci, že tentokrát, v porovnání s jinými destinacemi, jsme byli nadmíru spokojeni a nenalezli nedostatek.
Novomanželé
Datum recenze:
30. 10. 2017
Datum pobytu:
16. 10. - 23. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Sme velmi radi ze sme si vybrali prave Vas na zorganizovanie nasej svadby. Vsetko prebehlo na 1*, uz po prilete na letisko bolo vsetko krasne naplanovane tak aby sme sa stale citili prijemne. Ci zamestnanci agentury emotions alebo zamestnanci hotela La pirigue, vsetci sa snazili nam NAS den urobit tak aby sme boli maximalne spokojni a podarilo sa im to po vsetkych strankach.
Starší dvojice
Sviadnov
Datum recenze:
23. 10. 2017
Datum pobytu:
23. 09. - 05. 10. 2017
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Děkujeme CK Deluxea za pěknou dovolenou,kterou jsme prožili na Mauriciu. Vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou díky.
Novomanželé
Datum recenze:
22. 05. 2017
Datum pobytu:
08. 05. - 19. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chceme sa Vam velmi pekne podakovat za krasnu dovolenku a este krajsiu svadbu :-) Svadba bola krasna, nezabudnutelna, uzili sme si ju, pocasie nam vyslo krasne, koordinatorka vsetko perfektne naplanovala. Hotel La Pirogue - velmi krasny rezort, výborné jedlo, ochotný a milý personál . Pacilo sa nam, ze vsetko perfektne fungovalo, uz od prichodu na letisko sme boli prekvapeny agenturou Emotions, ich sluzbou poslicka a pozornostou az po svadobny harmonogram. Mauricius je krasny, more uzasne.
Starší dvojice
Datum recenze:
15. 05. 2017
Datum pobytu:
18. 03. - 31. 03. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Bolo tam nádherne, hotel vynikajúci, záhrada svieža, personál vždy usmiaty a doniesol, čo ste chceli. Pláž takmer vždy prázdna, piesok biely a oceán teplý. Bufety a reštaurácie boli super, vždy veľa rýb a nápojov. Výlety osobným šoférom- k tomu sa nedá nič povedať.Najlepšie bolo šnorchlovanie, dokonca aj manželka si potopila hlavu.Celkovo by som dal 6 hviezdičiek z 5. Najhoršia na tom boli dlhé lety a prestup v Dubaji, ale dalo sa to zvládnuť. Teším sa na daľšiu dovolenku, dúfam, že cez Deluxea
Novomanželé
Pardubice
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
30. 04. - 09. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
vše proběhlo v pořádku, trochu nás sice otrávili na svatební večeři, jinak svatba, organizace od Emotions i hotelového koordinátora, procházka se lvy zajištěná paní Renatou na 1*
Mladší dvojice
Praha 10 Horní Měcholupy
Datum recenze:
10. 04. 2017
Datum pobytu:
20. 03. - 02. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vaše cestovní kancelář DELUXEA, nás velmi mile potěšila. Rychlé zajištění všeho co bylo požadováno. Nic nebyl problém a vše klapalo jak mělo. Za to Vám patří velké poděkování. Velice rádi využijeme Vašich služeb při plánování další dovolené. S pozdravem Zemanovi
Mladší dvojice
Praha 2
Datum recenze:
07. 04. 2017
Datum pobytu:
14. 03. - 26. 03. 2017
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
-Skvělý servis, transféry na jedničku. Organizace a zajištění výborné. Žádný problém. Krásný komplex se zahradou, skvělá lokalita. Perfektní drinky, skvěle nazdobené. Ubytování v typické stylu Mauriciu-stylové, příjemné.
-Pláže čisté, ale do vody doporučuji vzhledem ke korálům boty do vody nebo velkou opatrnost.
Mladší dvojice
Zlín
Datum recenze:
10. 02. 2017
Datum pobytu:
26. 01. - 03. 02. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Krásné místo, dokonalé služby již při příletu na letiště, perfektní hotel La Pirogue, čistota, úklid 2xdenně, wifi až na pláži perfektně fungující,milí a příjemný personál. Můžu jen doporučit,určitě se na toto místo ještě vrátíme.
Starší dvojice
Křelov-Břuchotín
Datum recenze:
30. 01. 2017
Datum pobytu:
16. 01. - 27. 01. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Opravdu jsem spokojena s vaší cestovní kanceláří DELUXEA, vše bylo perfektně zajištěno.
Mladší dvojice
Planá
Datum recenze:
04. 10. 2016
Datum pobytu:
24. 09. - 03. 10. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Byl to příjezd do ráje - hotel La Pirogue! Byli jsme absolutně spokojeni celým hotelem, přístupem personálu, nabízenými službami a kvalitou jídel a nápojů v rámci All inclusive. Bez turistů z bývalého SSSR!!!
Není žádných záporných pocitů či poznatků.
Starší dvojice
Opava
Datum recenze:
26. 09. 2016
Datum pobytu:
08. 09. - 18. 09. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Velice hezké prostředí hotelu, hodně vzrostlých palem, takže jsem si připadala jako v palmovém lese schovaná v chaloupce pro skřítky. Hotel slavil čtyřicáte výročí a domečky se začínají rekonstruovat. Už si to zaslouží.
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
27. 04. 2016
Datum pobytu:
21. 02. - 03. 03. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Velka vdaka patri Zuzke Zjavkovej, ktora profesionalne a promtne zabezpecila vsetky poziadavky ohladom ubytovania, leteniek, transferu a ochotne a milo s nami prediskutovala vsetky detaily zajazdu. Cistota na izbách, na plazi aj v celom komplexe bola na velmi vysokej urovni. Izby boli priestranne, areal hotela rozpravkovy. Personal aj hotelovy lekar bol velmi ustretovy a splnil vsetky nase poziadavky. Hotelovy komplex maximalne splnil nase ocakavania, urcite sa tam chceme v buducnosti vratit.
Lezadla na plazi bolo potrebne obsadit velmi skoro rano, aby sme ich mali k dispozicii, obed formou objednávok v restauracii z jedálneho listka nam vzhladom na to, ze mame male deti nevyhovoval - velmi dlho sa cakalo, maly vyber jedal. Nebolo mozne priplatit si neskory check-out, kedze hotel bol overbooked.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
03. 08. 2015
Datum pobytu:
06. 07. - 19. 07. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
+ Super snídaně - lepší jsem neměl + Vodní sporty v resortu + Nádherný bazén + Krásný resort + Ochotný a usměvavý personál + Nejlepší místo na ostrově v měsíci Červen - Červenec + Resort má veliký kouzlo + Aquagym v bazénu :-)
- extrémně drahý internet. WIFI není v ceně !!!! cca, 80 Euro na týden. - večerní animační programy
Rodina s dětmi
Prievidza
Datum recenze:
03. 02. 2015
Datum pobytu:
22. 01. - 30. 01. 2015
Průměr
9
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Nádherné prostredie, teplé čisté more. Aj ked hlásili dážď, čoho sme sa obávali, vačšinou nás to obišlo alebo padlo pár kvapiek počas dňa čo len osviežilo v tej horúčave :) Kuchyňa v hoteli je perfektná, ochota pani zo spriatelenej cestovky Emotions tiez super a aj šoféri či už hoteloví alebo zo spomínanej cestovky ktorých sme mali na celodenné výlety boli užasní a vtipní :)
Spomalený, síce stále sa usmievajúci personál, ktorý vás presvedčí že je všetko v poriadku aj ked nie je :) vela polámaných koralov vyplavených na pláži, ktoré boli dosť ostré. A sem tam návšteva veľkého chrobáka v izbe.
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
31. 01. 2015
Datum pobytu:
16. 01. - 26. 01. 2015
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Byli jsme velmi spokojeni s úrovní služeb ,čistotou a kvalitou kuchyně. Hotel je velmi dobře veden! Tento hotel doporučujeme.
Novomanželé
Ivančice
Datum recenze:
11. 06. 2014
Datum pobytu:
17. 05. - 29. 05. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dobrý den, úžili jsme si krásných 11 dní v hotelu La Pirogue. Přijížděli jsme s určitou představou, ale vše bylo daleko lepší než jsme očekávali! Třetí den po příjezdu jsme měli svatbu na pláži (zvolili jsme květen a byla to velmi dobrá volba). Ale hlavně bych chtěla zmínit, že jsme měli toho nejlepšího fotografa, kterého jsme si mohli vybrat!! Doporučuji http://exoticaphotos.com/index-3.html Moc bychom chtěli poděkovat Kláře Borutové za její skvělý přístup, komunikaci a ochotu!

Ohlasy klientov DELUXEA

Dovolená La Pirogue Maurícius

Maurícius , datum dovolené: 11. 03. 2023 - 19. 03. 2023, hodnocení ze dne: 28. 03. 2023

Dobrý den,

bohužel náměty na zlepšení asi nemáme  Dovolená předčila naše očekávání. Služby i resort byly skvělé a celou dobu jsme měli pocit, že všichni se staraji jen o to, abychom si to v pohodě užili . 
Děkujeme moc za zprostředkování, na tuto dovolenou bude dlouho velmi rádi vzpomínat.
Vaši cestovní kancelář teď rádi doporučujeme hlavně těm přátelům, kteří mají obavy se "odhodlat" k cestě za oceán .
Ať se Vám daří. A ještě jednou velké diky.
P.S. Ráda bych vyzdvihla strukturu a obsah Vašich webových stránek. Mezi cestovnimi kancelářemi je i tato služba opravdu perfektni a byla důvodem výběru Vaší cestovní kanceláře.
Zobrazit více

SVATBA V RÁJI v hotelu La Pirogue

Maurícius , datum dovolené: 04. 07. 2019 - 13. 07. 2019, hodnocení ze dne: 22. 07. 2019

Dobry den Luci,

vse probehlo v poradku, s resortem jsme byli moc spokojeni a svatebni koordinatorka Vanessa je naprosto uzasna, ale naprosto. My jsme meli dost pozadavku a vse bylo pripraveno presne podle nasich predstav. Vlasy mi v salonu udelali taky presne podle predlohy, s cimz jsem vubec nepocitala, protoze slo o celkem slozity uces.

Mirka z Emotions s nami take byla neustale v kontaktu a porad se zajimala, jak vse probiha.

A na zaver bych take chtela moc podekovat Vam, z Vaseho pristupu jsem naprosto unesena, protoze vim, ze jsme byli asi dost nestandardni zakaznici, jednak proto, ze se vse komplikovalo tim, ze jsme z Kanady, ale mame jine obcanstvi, ale taky tim, ze jsme meli milion ruznych pozadavku, ktere jste se nam vzdy snazila zaridit, jak jen to slo. Takze opravdu moc dekuji a moc si Vasich sluzem vazim a jsem velice rada, ze jsem si pro svatbu vybrala zrovna Vasi agenturu a ze jste se o nas starala Vy osobne.

Do zivota preji jen to dobre,

Eva

Zobrazit více

Svatba v La Pirogue

Maurícius , hodnocení ze dne: 15. 05. 2018
Dobrý den paní Jelínková, 
děkuji za Váš dotaz a nejprve bych se chtěla omluvit za to, že jsme Vás rušili na dovolené a poděkovat za Vaši pomoc. Cokoliv z toho, co píši budete chtít uveřejnit na své stránky apod. máte mé svolení. Na FB na svém profilu „Katka Urbanová“ (bez fotky) mám i pár foto, pokud by jste chtěli některé použít, stačí napsat, pošlu. 
Feedback:
 1. Obřad a vše okolo:
Jedním slovem profesionální. Po příletu na M na nás na letišti čekaly informace o tom, kdy pojedeme následující den do Port Louis vyřizovat všechny náležitosti stran obřadu. Řidič nás následující den vyzvedl, odvezl do PL, kde na náš čekala (já mám hroznou paměť na jména) milá paní (Odette možná , která nám pomohla oběhnout všechny kanceláře (vše proběhlo velmi rychle) a dala nám další instrukce. Následovala návštěva místního úřadu, kvůli zveřejnění obřadu na úř. desce a dojednání detailů s oddávajícím + stanovení času obřadu.
Odpo jsme měli schůzku s delegátkou paní Renátou, která je skvělá. Milá, komunikativní, sympatická. Dala nám tip na svatebního fotografa, dokonce mu zavolala a dojednala s ním termín. Také nám dojednala termín setkání s  hotelovou svat. koordinátorkou. 
Den poté jsme měli schůzku s Vanessou, naší svat. koordinátkou, která se zároveň při obřadu zhostila i role jednoho ze svědků. Jde vidět, že hotel má velmi svat. služby profesionalizované a na vysoké úrovni. Dojednali jsme během krátké chvíle vše, co se obřadu, občerstvení, účesu, večeře apod. týče. 
Toť vše kolem přípravy. Když pominu cestu do PL, která paradoxně zabrala nejvíce času, tak vyřizování formalit celkem 1 hodina času, schůzka s Vanessou max. 1 hodina času. Za mě spokojenost, nezabralo nám to moc času z dovolené, aniž by to jakkoliv snížilo kvalitu služeb, a to bylo pro nás hlavní.
Den obřadu: luxus! Od Vanessy jsme dostali itinerář, co/kam/v kolik a vše šlapalo jako dokonale namazaný stroj. Ráno nám vyzvedli šaty k žehlení, my šli na pláž. Odpoledne jsem měla objed. kadeřníka a make up v místním SPA. Poté mě Vanessa vyzvedla a odvezla na pokoj, donesli kytku a ozdoby do klop šatů muže a syna. Přesně ve sjednanou hodinu nás všechny vyzvedli a odvezli do svat. gazeba, kde již na nás čekal oddávající a fotograf. Po obřadu (cca 20 minut – oddávající měl krásný proslov) nám udělali místo na krájení dortu a přípitek. My se šli poté fotit a po setmění na večeři, kterou nám Vanessa domluvila, a to včetně menu. Na pokoji bylo romanticky rozestláno (což náš syn ocenil) a láhev sektu. Ráno snídaně na pokoj. 
Jsem člověk, který rád dostane „co si zaplatí“ a opravdu bych nenašla na celé akci jedinou chybičku. Rozhodně by jste měli svatební balíček zdražit, nám se po zkušenosti z Čech zdálo, že „za málo peněz bylo hodně muziky“. 
Pokud bych to měla shrnout do pár slov: z Vaší strany bylo splněno vše, co jste avizovali a vše bylo perfektně připraveno a navazovalo na sebe. Ze strany hotelu je vidět, že mají s obřady mnoho zkušeností, profesionálové. Vše přitom bylo milé, v klidu a bez stresu, obřad intimní, bez zbytečných ceremonií, přesto člověk neměl pocit, že by to bylo odfláknuté. Svat. gazebo je umístěno na klidném místě, v zeleni. 
Vezli jsme si s sebou jen šaty a prstýnky, o nic jiného jsme se nemuseli starat, přesto byl náš obřad perfektní, a to je opravdu k nezaplacení. 
 1. Hotel a služby: 
Procestovali jsme už řadu zemí a hotelů a tady velmi oceňujeme lidský přístup, kdy zaměstnanci jsou všímaví, milí, pozorní. Všímají si, co vám chybí, předvídají vaše potřeby. K dětem jsou velmi pozorní. Měli jsme ubytování v bungalovech s výhledem na moře, kousek na pláž, dál od hlavní restaurace, což nám vyhovovalo. Pokoj super, bez připomínek. 
Jednoznačně nejlepší zážitek měl syn z plavání s delfíny, které šlo objednat přímo v hotelu. Pokud někoho nebaví válet se na pláži, hotel nabízí i spoustu aktivit, krom zmíněného plavání s delfíny také potápění, rybaření, v hotelu je několik hřišť, velké šachy, minigolf, ping-pong…
Pláž je úžasná, jemný písek, uklizená, čistá. Lehátka pohodlná, ručníky se dají vyměnit každý den. 
Hotelový komplex je obklopen vzrostlými stromy, které dotváří celkovou atmosféru a poskytují stín, je zde spousta zeleně a květin.
Jídlo: snídaně rozmanité, jídlo chutné. Nemají, pokud je někdo zvyklý, zvlášť koutek pro dětské jídlo, někomu to může vadit, nám to nevadilo. Na obědy chodíte do jedné z několika místních restaurací, což jsme přivítali, protože každá z nich je jinak tématicky zaměřena a jdete tam, na co zrovna máte chuť. Italská, místní speciality, mořské plody….Taktéž je zde možno zajít na večeři. Večeře v hlavní budově nebyly úplně 100%, proto bych doporučovala chodit i večer do místních, resortových restaurací. Měli, tuším, jiné menu na oběd a na večeři, nabídka se neopakovala. V hl. budově byly večeře dobré, chutné, pokulhával výběr jídel. Krom tematických večerů - to bylo jídlo vynikající i tam. 
Co jsme ocenili velmi: resort má svoji mob. aplikaci, přes kterou si můžete pohodlně objednat snídani, rezervaci na večeři v některé z restaurací, služby na pokoj, objednání prádelny, opravy v pokoji apod. Aplikace funguje skvěle, zaměstnanci reagují promptně, a to včetně potvrzení rezervací. Objednala jsem v 5.20 snídani na pokoj na 8. hodinu a také tam v 8 byla apod. 
Mám zkušenost, která doufám, ostatní klienty mine, a to s lékařským ošetřením. Zdrav. sestra byla u mě v pokoji krátce po nahlášení zdrav. problému, zkontrolovala můj zdrav. stav a objednala lékaře. Ten přijel ve sjednaný čas, vyšetřil mě, perfektně vysvětlil užívání léků. Sestra mi volala ještě jednou ten den a i následující ráno, aby si ověřila, jak mi je, což velmi oceňuji. Platit úhradu za lékaře jsem mohli na hotelový účet, což bylo fajn, neměli jsme s sebou tolik hotovosti. Takže za mě i tako zkušenost, která byla ze strany hotelu zvládnuta perfektně. Dokonce za námi byl manažer hotelu, aby nás ujistil, že v pokoji můžeme zůstat, jak dlouho potřebujeme.
Pokud by Vás zajímalo něco jiného dejte vědět. Rozhodně vás budeme doporučovat dále, stejně tak i vybraný hotel a rozhodně to není naše poslední návštěva tam. Až budeme plánovat další cestu, ozvu se.
Ještě jednou děkuji za bezvadnou spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů.
Katka Švecová (Urbanová)
Zobrazit více

La Pirogue, jaro 2013

Maurícius , hodnocení ze dne: 30. 01. 2014

Dobrý den,

byli jsme velmi spokojeni. Vše fungovalo velmi dobře, především volba hotelu byla výborná, přesně to co jsme si představovali. Krásný "domeček", prakticky přímo na pláži, úžasně udržovaná zahrada. Hotel i personál - paráda. Cyklon jsme zaznamenali, ale nijak zvlášť nás to neovlivnilo, jeden den zapršelo, což jsme nebrali jako velký problém.

Celkově určitě hodnotíme dovolenou jako velmi zdařilou a děkujeme za organizaci a doporučení.

Zobrazit více

Mauritius - La Pirogue květen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne: 11. 10. 2012

Dobrý den. Rádi bychom vám vyjádřili své poděkování za zprostředkování jedinečné svatební cesty na ostrov Mauritius. Nádherné dny jsme tak prožili nejen díky výjimečnému prostředí, ale i kvalitním hotelovým službám, výbornému jídlu a nečekanému a velmi milému překvapení v letadle při cestě na ostrov. Naše svatební cesta nejen naplnila, ale především předčila očekávání a jakékoli představy. Bez výjimky můžeme případným zájemcům vřele doporučit Vaše služby a pobyt na ostrově, ať už v podobě dovolené, svatební cesty nebo uzavření svatby.

Děkujeme a budeme dlouho vzpomínat.

S pozdravem

manželé Heligrovi.

PS: Ještě bychom chtěli zmínit, že kvalitní servis začal Vaším příjemným vystupováním, za což Vám ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Zobrazit více

Mauritius - La Pirogue 8.9.2011

Maurícius , hodnocení ze dne: 09. 10. 2012
Dobrý den paní Jelínková.
Vše bylo naprosto dokonalé, teda kromě 4 hodinového zpoždění v Dubaji, kde museli vyřešit otevření dveří a aktivaci evakuační skluzavky během popojíždění letadla :-(. 
Jinak hotel, strava, personál, moře a pláž byla na jedničku. Dárek pro novomanžele i slavnostní večeře byly super. Mauturco také v pohodě. Asi to nebude moc originální, když napíšu, že se nám vůbec nechtělo domů. Moc Vám děkujeme za zajištění svatební cesty a ten fakt, že jsme svatební cestu měli zajištěnou přes TABC, si určitě nenecháme jen pro sebe.
S pozdravem
8.9.2011, Jan K.

Zobrazit více

Reunion okruh + Mauritius - La Pirogue 7.12.2010

Hodnocení ze dne: 09. 10. 2012

Jedním slovem – bylo báječně, ještě teď dočerpávám endorfiny nabité na dovolené :-)

Réunion je neskutečně rozmanitý ostrov. Myslím, že za celý život bych jej nestihla procestovat křížem krážem. :-) Opravdu jsme každý den od rána až do setmění jezdili a poznávali tento skvělý ostrov. Vůbec se Francouzům nedivím, že je to jejich oblíbená destinace J A hlavně, co si budeme povídat, nemusí umět slovíčko anglicky. My jsme se v penzionech domluvili AJ bez problému a v Cilaos mě dokonce dostala i lékárnice, když jsem kupovala krém na spáleniny – ramena to odnesla cestou na vodopády :-)

Jediný, kdo nemluvil anglicky, byl pán v Car Rentu, ale rukama nohama jsme to zvládli. Jen malá připomínka – v pokynech je uvedena jiná půjčovna než CAR RENT, proto asi pro další klienty info zaměňte, aby nečekali řadu jako my u jiné půjčovny J Také jsme platili dalších 73 eur (letištní poplatek byl 23 eur, ten zbytek ani nevíme za co :-)) . Jako blokaci, pro případ nehody si účtují 700 eur. Ty máme stále blokované, ale částka by se měla do měsíce od vrácení auta uvolnit. 


Mauritius – po příletu, kdy odbavení je opravdu velmi zpomalené, jsme šli hledat místní partnerskou kancelář. Nevím proč jsem se řídila zaslanými pokyny, ale byla v nich uvedena jiná agentura než White Sand, kde přitom na přepážce měli velkou ceduli s našimi jmény J Přivítání a hlavně studená voda přišli opravdu vhod! :-)

La Pirogue hotel a jeho služby dokonalé! Moc se nám líbilo to, že ač se jedná o rozsáhlý komplex, tak díky chatičkám rozmístěných v krásných zahradách, bylo ubytování soukromé a velmi příjemné.
Navíc jsme se spřátelili s barmany z Blue baru a „okupovali“ jsme jej každý den po večeři, takže naprostá pohoda. J Jsme s nimi domluvení, že se za 3 roky vrátíme!

Svatba –svatební koordinátora Vanessa byla senzační, velmi milá osůbka, která se snažila ve všem vyjít vstříc. Pravda, možná díky mé ne dokonalé angličtině, jsme se někdy nepochopily úplně, ale to jsou maličkosti.

Zato fotograf Elie Bernager byl excelentní :-) Odpoledne s ním bylo zábavné a věřím, že fotky budou stát za to a bude to nezapomenutelná památka! Opravdu je to fotograf, s kterým se nestačíte nudit – je nápaditý, vtipný, nedělá strojené fotky a stojí za to si připlatit! Upřímně, když jsme viděli hotelového fotografa, který den co den fotil páry na stejných místech a ve stejných pózách, byli jsme velmi šťastni za náš výběr :-)

Moc děkujeme za skvělou organizaci a servis, který jste nám poskytla, vše vyšlo na jedničku! Byla to krásná dovolená a nezapomenutelná svatba! :-)

7.12.2010, Marie a Petr Holušovi


Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - La Pirogue Resort & Spa ****, Izba Garden Bungalow

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.