DELUXEA - Le Meridien Ile Maurice **** Maurícius

Hotel: Le Meridien Ile Maurice - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Prepychový rezort Le Meridien Ile Maurice prešiel v roku 2021 nákladnou rekonštrukciou. Nachádza na západnom pobreží ostrova, v zátoke Pointe-aux-Piments. Hotel je vzdialený asi 60 km od medzinárodného letiska, 15 km od hlavného mesta Port Louis a obchodného centra ostrova Grand Baie, známeho pre veľký výber možností na nakupovanie, reštaurácií, barov a nočného života. Hotelový komplex obklopujú kilometrové piesočné pláže a tyrkysovo modrá voda. Lagúna zasahuje až do národného morského parku. Objavte doteraz nepoznané.

 

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Vyberať je možné z veľkého množstva hotelov a rôznych typov izby i formy stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať slovenský reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Cestovná kancelária DELUXEA vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobného poznania. Vždy Vám ukážeme fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov. Do väčšiny hotelov každoročne cestujeme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria opakovaní zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi vracajú.

Naše doporučení k Le Meridien Ile Maurice

Novo zrekonštruovaný moderný hotel Le Meridien uspokojí aj náročnejších klientov. Nachádza sa na severozápadnom pobreží iba 15 km od hlavného mesta.

Všetky izby ponúkajú výhľad na more. Hotel sa pýši peknou piesočnou plážou, odkiaľ budete mať úžasné výhľady na západ slnka. Do mora tu odporúčame topánky do vody, pretože v mori nájdete vulkanické vyvreliny.

Na svoje si prídu vyznávači vodných športov, pretože hotel ponúka veľkú škálu práve vodných aktivít. Nudiť sa nebudete ani na súši. Môžete navštíviť hotelové fitness alebo sa zúčastniť skupinovej aktivity, ktorú organizujú hoteloví animátori. Ak predsa len dávate prednosť relaxácii, tak by ste nemali vynechať hotelové spa, ktoré sa pýši miestnosťou so snehom.

Hotel je vhodný ako pre rodiny s deťmi, ktoré majú k dispozícii veľmi pekný, moderný detský klub, ale aj pre páry. Pokiaľ preferujete ubytovanie iba pre dospelých, potom odporúčame ubytovať sa v časti Nirvana.

V hoteli si užijete nejeden gastronomický zážitok počnúc bohatým bufetovým výberom pri raňajkách v hlavnej reštaurácii, alebo jednu z troch ala carte tematických reštaurácií.

Kategória a vybavenie izby

Veľkolepý areál umožňuje skutočne široký výber kategórií v ubytovaní. Celkom 261 izieb sa pýši dych vyrážajúcim výhľadom na more. Všetky izby a apartmány sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, IDD telefónom, satelitnou televíziou, fénom, žehličkou a žehliacou doskou, trezorom, a tiež tu nájdete všetko potrebné na prípravu čaju a kávy. Súkromný balkón alebo terasa je samozrejmosťou.

DELUXE OCEAN VIEW ROOMS, BEACHFRONT PREMIUM & FAMILY ROOMS

Priestranné izby Deluxe Ocean View sa nachádzajú v hlavnej budove hotela a ponúkajú krásny výhľad na Indický oceán.

Pobyt na ostrove si vychutnáte v izbách Beach Front Premium, ktoré sa nachádzajú len pár krokov od pláže.

Rodinné izby sa nachádzajú na najvyšších poschodiach budovy.

Charakteristika izieb

 • Výhľad na oceán
  Oddelené posedenie
  Písací stôl
  Posteľ veľkosti King alebo 2 veľké postele
  Rozkladacia pohovka
  Kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchou
  55 palcová LED TV so satelitnými medzinárodnými kanálmi
 • Maximálna obsadenosť izieb sú 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov + dojča / 2 dospelí + 1 dospievajúci / 3 dospelí

 •  

NIRVANA ROOMS & SUITES

Všetky izby Nirvana sú umiestnené na prízemí a 1. poschodí. Hostia ubytovaní v týchto izbách majú prístup do exkluzívnej časti rezortu s bazénom a terasou - to všetko iba pre dospelých. 51 izieb a apartmánov ponúka úžasný výhľad na Indický oceán.

Charakteristika izieb

 • Posteľ veľkosti King
  Vlastná kúpeľňa s oddelenou vaňou a sprchou
  Oddelené posedenie s ďalšou 55 palcovou LED TV s medzinárodnými kanálmi v Nirvana Prestige Pool Suites
  Písací stôl

  Maximálna obsadenosť izieb sú 2 dospelí

 

Výhody izieb Nirvana:

Fľaša domáceho vína a ovocný kôš na izbe pri príchode

Prístup do súkromného vonkajšieho bazéna

Raňajky na izbe alebo exkluzívne raňajky formou bufetu v reštaurácii Paparazzi

Zadarmo v Nirvana Pool Bare a na pláži:

 1. Káva, čaj, nealkoholické nápoje a džúsy od 11:00 – 18:00
  Koktail pri západe slnka

  Služby komorníka pre hostí izieb Nirvana Prestige Suites a The Royal Suites

*Minimálny vek pre ubytovanie v izbách Nirvana je 16 rokov.

 

ROYAL SUITES

Suity sa nachádzajú na 2. poschodí, s výhľadom na tyrkysové vody Indického oceánu, a sú ideálnym útočiskom pre páry alebo pre rodiny.

Charakteristika izieb

 • Veľký súkromný balkón so stolom a stoličkami
  Samostatný obývací priestor
  Posteľ veľkosti King
  Kúpeľňa s vaňou a sprchou
  Samostatná kúpeľňa so sprchou pre obývaciu časť
  Dve plazmové televízie s medzinárodnými satelitnými kanálmi
  Písací stôl

  Maximálna obsadenosť izieb sú 3 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 2 dospievajúci (starší ako 16 rokov)

 

Výhody Royal Suites:

Večerné upratovanie izby

24-hodinový izbový servis

Pláž a more

Hotel leží priamo na krásnej pláži s jemným pieskom a krásnymi výhľadmi na západy slnka. Vstup do mora je pozvoľný, ale odporúčame si vziať so sebou topánky do vody kvôli vulkanickým vyrelinám (kameňom) vyskytujúcim sa v mori pri pobreží. Pri pláži nájdete dostatok slnečníkov a lehátok a rovnako tak môžete využívať ponuku vodných športov či výletov.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácie

Nechajte sa uniesť lahodnými chuťami v jednej zo štyroch skvelých reštaurácií.

Nomad

Reštaurácia je otvorená na raňajky a večere. Usadiť sa tu môžete na terase s panoramatickým výhľadom na Indický oceán. Tunajšie švédske stoly ponúkajú široký výber chutí, od ázijskej až po európsku kuchyňu, zatiaľ čo v centrálne umiestnenej otvorenej kuchyni si môžete u profesionálnych kuchárov nechať pripraviť niektoré z čerstvých jedál „minútkovej kuchyne”.

Raňajky 7:00 – 10:30, večere 19:00 – 22:30

Waves*

Vás pozýva na grilovaného homára a tuniaka, ktorých sprevádzajú miestne produkty. Večer si tu pochutnáte na prvotriednych pokrmoch s čerstvou kari pastou, nakladanou zeleninou, ovocím a

pozýva hostí, aby sa zišli na pohodové obedy sústredené okolo prskajúceho grilovaného brasera, kde sa grilovaný homár a červený tuniak odborne snúbi s miestnymi produktmi. Na večeru ožíva gastronomická záležitosť s prvotriednymi kuchyňami ponorenými do nádychu čerstvých kari pást, nakladanej zeleniny a plodov Indického oceánu.

Obedy 12:00 – 15:00, večere 19:00 – 23:00

Kumin*

Reštaurácia pri bazéne ponúka chutnú autentickú indickú kuchyňu a je otvorená iba na večere.
Večere 19:00 – 22:30

Jade* 

Objavte menu zahŕňajúce bohatú rozmanitosť ázijskej kuchyne vrátane ukážok Teppanyaki až po hostinu so špízmi na grile spárovanými sa saké. Každé jedlo je umeleckým dielom. Reštaurácia je prístupná na raňajky pre hostí ubytovaných v Nirvana Rooms a Royal Suites.

Raňajky 06:00 – 10:30, obedy 12:00 – 15:00, večere 19:00 – 23:00

 

*U týchto reštaurácií je nutná rezervácia

 

Bary

Hostia rezortu môžu posedieť aj v troch rôznych baroch, v každom zažijú jedinečnú atmosféru a vychutnajú si spoločné chvíle s rodinou či priateľmi

Latitude 20 Bar

Tento bar ponúka cez deň služby kaviarne, avšak vo večerných hodinách ponúka - s pestrou ponukou vína, šumivého, novou ponukou jedla a nápojov a úplne inej atmosféry. Táto premena prináša hosťom úplne nový zážitok.

Otvorené 07:00 – 00:00

Papaya Bar a Nirvana Pool Bar

Tieto dva bary poskytujú jedinečnú atmosféru na oslavu a užívanie si spoločenských okamihov s rodinou a priateľmi.

Papaya Bar: Otvorené 11:00 - 20:00

Nirvana Pool Bar: Otvorené 8:00 - 23:00

 

Nezabudnuteľné zážitky

Barefoot dinner**

Vychutnajte si maurícijské špeciality a užite si skutočný miestny kulinársky zážitok so svojimi partnermi, priateľmi či rodinou na piesočnatej pláži v reštaurácii Zoli Mamzel. Nevyžadujú sa tu ako dresscode košele ani topánky. Oddýchnite si a pochutnajte si na vynikajúcich pokrmoch, špeciálne pripravených šéfkuchárom Sachinom, a zároveň zažite jedinečnú atmosféru Sega - hudobné vyjadrenie maurícijského životného kréda “Joy and Liveliness”.

 

Romantická večera na móle**

Chcete medzi svoje kulinárske zážitky v kompletne zrekonštruovanom rezorte pridať ešte niečo novšie a vzrušujúce? Hotel vám ponúka jedinečnú možnosť stolovania na najromantickejšom mieste rezortu - nezabudnuteľnú večeru na móle.

Očarujúce okolie, nádherný západ slnka a podmanivé okamihy s vašou láskou, stolovanie na móle v spojení s nádherným výhľadom na oceán. Budete mať možnosť si vychunat výborné 4chodové menu za sprievodu romantickej hudby v podaní gitaristu alebo huslistu.

Seafood market**

Príďte a užite si skvelý zážitok vedľa vĺn v reštaurácii Zoli Mamzel, špecializovanej na morské plody. Potešte svoje zmysly dráždivými predjedlami a dezertmi, vaše obľúbené morské plody vám kuchári pripravia priamo pred vašimi očami. Okrem toho sa môžete tešiť na prípravu homárov na mnoho spôsobov (grilovanie, pošírovanie, gratinovanie).

- Otvorené 19:00 - 22:30

 

** Služba za príplatok.

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela Le Meridien trvá 1hod20min až 1hod30min. 

Kategória a vybavenie izby Le Meridien Ile Maurice

Veľkolepý areál umožňuje skutočne široký výber kategórií v ubytovaní. Celkom 261 izieb sa pýši dych vyrážajúcim výhľadom na more. Všetky izby a apartmány sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, IDD telefónom, satelitnou televíziou, fénom, žehličkou a žehliacou doskou, trezorom, a tiež tu nájdete všetko potrebné na prípravu čaju a kávy. Súkromný balkón alebo terasa je samozrejmosťou.

DELUXE OCEAN VIEW ROOMS, BEACHFRONT PREMIUM & FAMILY ROOMS

Priestranné izby Deluxe Ocean View sa nachádzajú v hlavnej budove hotela a ponúkajú krásny výhľad na Indický oceán.

Pobyt na ostrove si vychutnáte v izbách Beach Front Premium, ktoré sa nachádzajú len pár krokov od pláže.

Rodinné izby sa nachádzajú na najvyšších poschodiach budovy.

Charakteristika izieb

 • Výhľad na oceán
  Oddelené posedenie
  Písací stôl
  Posteľ veľkosti King alebo 2 veľké postele
  Rozkladacia pohovka
  Kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchou
  55 palcová LED TV so satelitnými medzinárodnými kanálmi
 • Maximálna obsadenosť izieb sú 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov + dojča / 2 dospelí + 1 dospievajúci / 3 dospelí

 •  

NIRVANA ROOMS & SUITES

Všetky izby Nirvana sú umiestnené na prízemí a 1. poschodí. Hostia ubytovaní v týchto izbách majú prístup do exkluzívnej časti rezortu s bazénom a terasou - to všetko iba pre dospelých. 51 izieb a apartmánov ponúka úžasný výhľad na Indický oceán.

Charakteristika izieb

 • Posteľ veľkosti King
  Vlastná kúpeľňa s oddelenou vaňou a sprchou
  Oddelené posedenie s ďalšou 55 palcovou LED TV s medzinárodnými kanálmi v Nirvana Prestige Pool Suites
  Písací stôl

  Maximálna obsadenosť izieb sú 2 dospelí

 

Výhody izieb Nirvana:

Fľaša domáceho vína a ovocný kôš na izbe pri príchode

Prístup do súkromného vonkajšieho bazéna

Raňajky na izbe alebo exkluzívne raňajky formou bufetu v reštaurácii Paparazzi

Zadarmo v Nirvana Pool Bare a na pláži:

 1. Káva, čaj, nealkoholické nápoje a džúsy od 11:00 – 18:00
  Koktail pri západe slnka

  Služby komorníka pre hostí izieb Nirvana Prestige Suites a The Royal Suites

*Minimálny vek pre ubytovanie v izbách Nirvana je 16 rokov.

 

ROYAL SUITES

Suity sa nachádzajú na 2. poschodí, s výhľadom na tyrkysové vody Indického oceánu, a sú ideálnym útočiskom pre páry alebo pre rodiny.

Charakteristika izieb

 • Veľký súkromný balkón so stolom a stoličkami
  Samostatný obývací priestor
  Posteľ veľkosti King
  Kúpeľňa s vaňou a sprchou
  Samostatná kúpeľňa so sprchou pre obývaciu časť
  Dve plazmové televízie s medzinárodnými satelitnými kanálmi
  Písací stôl

  Maximálna obsadenosť izieb sú 3 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 2 dospievajúci (starší ako 16 rokov)

 

Výhody Royal Suites:

Večerné upratovanie izby

24-hodinový izbový servis

Ponuka izieb

Junior Suite

Junior Suite

Izby Junior suite (60 m²) svojim hosťom ponúkajú dostatok súkromia. Nachádzajú sa na prvom poschodí a majú výhľad na more. Izby majú oddelenú obývaciu časť s plazmovou TV a spálňu s posteľou o veľkosti king alebo dvoma posteľami o veľkosť queen.

Ocean Sky Junior Suite

Izby Ocean Sky Junior Suite (60 m²) svojim hosťom ponúkajú dostatok súkromia. Nachádzajú sa na druhom poschodí a majú výhľad na more. Izby majú oddelenú obývaciu časť s plazmovou TV a spálňu s posteľou o veľkosti king alebo dvoma posteľami o veľkosť queen.

Beach Bliss Junior suite

Beach Bliss Junior suite

Izby Beach Bliss Junior suite (60 m²) sa nachádzajú na prízemí, iba pár krokov od pláže s bielym pieskom. K izbe patrí aj malá predzáhradka, ideálna na relaxáciu a opaľovanie. Izby majú oddelenú obývaciu časť s plazmovou TV a spálňu s posteľou o veľkosti king alebo dvoma jednolôžkami.

Beachfront Family Suite

Beachfront Family Suite

Izby Beachfront Family Suite (69 m²) ponúkajú ideálne zázemie pre rodiny s deťmi. Ide o izbu oddelenú posuvnými dverami medzi spálňou a priestorom s posteľami pre deti. Nachádza sa na prízemí.

Royal Suite

Royal Suite

Royal Suite (150 m²) ponúka dostatok priestoru a jedinečné výhľady na Indický oceán. Izba ponúka elegantné vybavenie, zahŕňa balkón, oddelenú obývaciu časť, spálňu a kúpeľňu s vaňou jacuzzi. Súčasťou Royal Suite sú aj služby osobného komorníka. Nachádza sa na prvom poschodí.

Nirvana Tranquil Bliss

Nirvana Tranquil Bliss

Nirvana Tranquil Bliss (56 m²) sa nachádzajú na prvom poschodí budovy a ponúkajú pokojnú atmosféru. Izby disponujú spálňou s posteľou veľkosti king alebo dvoma oddelenými posteľami. Pýchou týchto izieb sú otvorené mramorové kúpeľne so samostatnou vaňou a sprchovacím kútom.

Romantic Allure

Romantic Allure

Romantic Allure (56 m²) majú vlastný balkón a spálňou s posteľou veľkosti king alebo dvoma oddelenými posteľami. Izby sa nachádzajú na prvom poschodí a ponúkajú moderný priestor s otvoreným priestorom mramorovej kúpeľne.

Plunge Pooll Hideaway

Plunge Pooll Hideaway

Plunge Pooll Hideaway (112 m²) ponúkajú skutočný luxus. Izby okrem moderného vybavenia ponúkajú otvorenú mramorovú kúpeľňu, ktorú inde na ostrove nenájdete. V časti izby smerom do záhrady, ktorá ponúka maximálne súkromie, je k dispozícii menší bazén. Tento typ izby zahŕňa aj služby osobného komorníka.

Nirvana Grand Suite

Nirvana Grand Suite (270 m²) ponúka elegantné ubytovanie v dvojpodlažnom apartmáne. Na prízemí vás ohromí priestranná jedáleň s barom, na prvom poschodí potom štýlová spálňa s priestrannou kúpeľňou. Samozrejmosťou je aj súkromná terasa.

Pláž a more

Hotel leží priamo na krásnej pláži s jemným pieskom a krásnymi výhľadmi na západy slnka. Vstup do mora je pozvoľný, ale odporúčame si vziať so sebou topánky do vody kvôli vulkanickým vyrelinám (kameňom) vyskytujúcim sa v mori pri pobreží. Pri pláži nájdete dostatok slnečníkov a lehátok a rovnako tak môžete využívať ponuku vodných športov či výletov.

Profi foto hotelu Le Meridien Ile Maurice *****

Naše fotky hotela Le Meridien Ile Maurice *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Le Meridien Ile Maurice

Reštaurácie

Nechajte sa uniesť lahodnými chuťami v jednej zo štyroch skvelých reštaurácií.

Nomad

Reštaurácia je otvorená na raňajky a večere. Usadiť sa tu môžete na terase s panoramatickým výhľadom na Indický oceán. Tunajšie švédske stoly ponúkajú široký výber chutí, od ázijskej až po európsku kuchyňu, zatiaľ čo v centrálne umiestnenej otvorenej kuchyni si môžete u profesionálnych kuchárov nechať pripraviť niektoré z čerstvých jedál „minútkovej kuchyne”.

Raňajky 7:00 – 10:30, večere 19:00 – 22:30

Waves*

Vás pozýva na grilovaného homára a tuniaka, ktorých sprevádzajú miestne produkty. Večer si tu pochutnáte na prvotriednych pokrmoch s čerstvou kari pastou, nakladanou zeleninou, ovocím a

pozýva hostí, aby sa zišli na pohodové obedy sústredené okolo prskajúceho grilovaného brasera, kde sa grilovaný homár a červený tuniak odborne snúbi s miestnymi produktmi. Na večeru ožíva gastronomická záležitosť s prvotriednymi kuchyňami ponorenými do nádychu čerstvých kari pást, nakladanej zeleniny a plodov Indického oceánu.

Obedy 12:00 – 15:00, večere 19:00 – 23:00

Kumin*

Reštaurácia pri bazéne ponúka chutnú autentickú indickú kuchyňu a je otvorená iba na večere.
Večere 19:00 – 22:30

Jade* 

Objavte menu zahŕňajúce bohatú rozmanitosť ázijskej kuchyne vrátane ukážok Teppanyaki až po hostinu so špízmi na grile spárovanými sa saké. Každé jedlo je umeleckým dielom. Reštaurácia je prístupná na raňajky pre hostí ubytovaných v Nirvana Rooms a Royal Suites.

Raňajky 06:00 – 10:30, obedy 12:00 – 15:00, večere 19:00 – 23:00

 

*U týchto reštaurácií je nutná rezervácia

 

Bary

Hostia rezortu môžu posedieť aj v troch rôznych baroch, v každom zažijú jedinečnú atmosféru a vychutnajú si spoločné chvíle s rodinou či priateľmi

Latitude 20 Bar

Tento bar ponúka cez deň služby kaviarne, avšak vo večerných hodinách ponúka - s pestrou ponukou vína, šumivého, novou ponukou jedla a nápojov a úplne inej atmosféry. Táto premena prináša hosťom úplne nový zážitok.

Otvorené 07:00 – 00:00

Papaya Bar a Nirvana Pool Bar

Tieto dva bary poskytujú jedinečnú atmosféru na oslavu a užívanie si spoločenských okamihov s rodinou a priateľmi.

Papaya Bar: Otvorené 11:00 - 20:00

Nirvana Pool Bar: Otvorené 8:00 - 23:00

 

Nezabudnuteľné zážitky

Barefoot dinner**

Vychutnajte si maurícijské špeciality a užite si skutočný miestny kulinársky zážitok so svojimi partnermi, priateľmi či rodinou na piesočnatej pláži v reštaurácii Zoli Mamzel. Nevyžadujú sa tu ako dresscode košele ani topánky. Oddýchnite si a pochutnajte si na vynikajúcich pokrmoch, špeciálne pripravených šéfkuchárom Sachinom, a zároveň zažite jedinečnú atmosféru Sega - hudobné vyjadrenie maurícijského životného kréda “Joy and Liveliness”.

 

Romantická večera na móle**

Chcete medzi svoje kulinárske zážitky v kompletne zrekonštruovanom rezorte pridať ešte niečo novšie a vzrušujúce? Hotel vám ponúka jedinečnú možnosť stolovania na najromantickejšom mieste rezortu - nezabudnuteľnú večeru na móle.

Očarujúce okolie, nádherný západ slnka a podmanivé okamihy s vašou láskou, stolovanie na móle v spojení s nádherným výhľadom na oceán. Budete mať možnosť si vychunat výborné 4chodové menu za sprievodu romantickej hudby v podaní gitaristu alebo huslistu.

Seafood market**

Príďte a užite si skvelý zážitok vedľa vĺn v reštaurácii Zoli Mamzel, špecializovanej na morské plody. Potešte svoje zmysly dráždivými predjedlami a dezertmi, vaše obľúbené morské plody vám kuchári pripravia priamo pred vašimi očami. Okrem toho sa môžete tešiť na prípravu homárov na mnoho spôsobov (grilovanie, pošírovanie, gratinovanie).

- Otvorené 19:00 - 22:30

 

** Služba za príplatok.

All Inclusive

 

Nechajte sa rozmaznávať starostlivo zostaveným all inclusive balíčkom hotela Le Méridien Ile Maurice

Výhody balíčka All Inclusive:

Začína v deň príchodu o 15:00 a končí v deň odchodu o 12:00

Raňajky v hlavnej reštaurácii Nomad, pre hostí ubytovaných v časti Nirvana raňajky aj v reštaurácii Paparazzi (nutná rezervácia)
Obedy v reštauráciách Paparazzi a Zoli Mamzel (nutná rezervácia)
Večera v reštaurácii Nomad
Večera v reštauráciách Paparazzi, Kumin a Zoli Mamzel (nutná rezervácia)
Široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Položky označené * v hotelovom menu sú súčasťou AI balíčka
Plne zásobený minibar, doplňovaný raz denne
20% zľava na vybrané kúpeľné procedúry medzi 09:00 - 14:00 v Explore Spa by Le Méridien (nutná predbežná rezervácia, neplatí v hlavnej sezóne)
Všetky nemotorizované vodné športy zadarmo
Bezplatné denné športové aktivity, rekreácia a zábava pripravená hotelovým tímom
* Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčkov All Inclusive.

Šport a wellness hotela Le Meridien Ile Maurice *****

Všetci hostia majú možnosť si zadarmo vyskúšať vodné lyžovanie, jazdu v kajaku alebo na vodnom bicykli, šnorchlovanie, windsurfing, aqua-aerobik, tenis, plážový volejbal, pétanque, stolný tenis či stolné hry. Ostatné služby sú už platené: športové rybárčenie, parasailing, potápanie, výlet katamaránom, jazda na horskom bicykli či kolobežke a gulečník. Každý deň sa hostia môžu zúčastniť premietania filmov a večer folklórneho vystúpenia a mnoho ďalšieho.

Kúpele

Nechajte sa rozmaznávať lákavou ponukou procedúr v pokojnom a elegantnom prostredí.

V SPA hoteli Le Méridien sú používané produkty Phytomer od certifikovanej spoločnosťou Ecovadis Gold.Táto značka pleťovej kozmetiky používa prírodné, organické, udržateľne pestované aj vo voľnej prírode zbierané morské ingrediencie a využíva morské mikroorganizmy na výrobu úplne nových produktov z prírodných aktívnych zložiek.

Novo zrekonštruované kúpele Explore Spa od Le Méridien ponúkajú:

Kúpeľné procedúry
Kaderníctvo
Fitness centrum (24/7)
Jógu
Relaxačnú záhradu
Kúpeľňovú časť s parou, saunou, miestnosťou so snehom, vírivkou a bazénom na osvieženie

Deti v hoteli Le Meridien Ile Maurice *****

Rodinný detský klub Le Méridien rozvíja detskú predstavivosť a poskytuje množstvo zábavy aj praktických aktivít vytvorených pre zvedavú detskú myseľ. Pusťte deti do sveta pohlcujúcej zábavy, kde môžu vynaliezať, kutiť, vŕtať, zoznamovať sa s rôznymi kultúrami - to všetko zadarmo. Naši sprievodcovia pripravili rôzne interaktívne hry na rozvoj kreativity, ktoré zabavia všetky vekové kategórie.

Otvorené PO-SO od 9:00 - 21:30 a NIE od 9:00 - 19:30, večerné aktivity iba na rezerváciu

Bezplatný vstup do detského klubu Le Méridien Family Kids Club pre deti vo veku 4 - 12 rokov

50% zľava na obed (rezervácia v detskom klube)

 

Bezplatné aktivity

Výlety na loďkách s preskleným dnom
Stavanie hradov z piesku
Kino
Hľadanie krabov
Výučba tanca Sega
Maľovanie na tvár
Strieľanie z vodnej pištole
Kreslenie
Lekcia kreolčiny
Záhradníctvo
Výroba vlastného nástroja

Doprava do hotela Le Meridien Ile Maurice

Transfer z letiska do hotela Le Meridien trvá 1hod20min až 1hod30min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Le Meridien Ile Maurice

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maurícius

Recenze hotelu Le Meridien Ile Maurice *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Le Meridien Ile Maurice *****

Pláž
8
Ubytovanie
9.6
Strava
9.2
Poloha
9.2
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.1
14 hodnotenie
Pláž
8
Ubytovanie
9.6
Strava
9.2
Poloha
8.8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9
5 hodnotenie
Pláž
7
Ubytovanie
9.5
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.2
2 hodnotenie
Pláž
7.6
Ubytovanie
9.4
Strava
9
Poloha
8.8
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
8.9
5 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.9
2 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
10
1 hodnotenie
Rodina s dětmi
Znojmo
Datum recenze:
21. 09. 2023
Datum pobytu:
28. 08. - 08. 09. 2023
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Na místě byla výborná delegátka Martina - žijící na ostrově
Mladší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
09. 05. 2023
Datum pobytu:
12. 04. - 26. 04. 2023
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Část adult only byla mimořádně klidná a příjemná, bazén s velmi pěkným výhledem, hotel celkově pěkně upravený. Obsluha zcela mimořádné milá.
Nebo možné rozměnit větší bankovky eur na menší a směna na rupie stoji cca 15%. Také není příjemné, že deposit na konzumaci ( u nás 600 eur) neni na konci pobytu zúčtován na útratu, ale je nutné zaplatit celou útratu a deposit se vrací do měsíce zpět na kartu. Bohužel je na to třeba zbytečně dodatečně myslet.
Rodina s dětmi
Praha 10
Datum recenze:
21. 02. 2023
Datum pobytu:
07. 02. - 18. 02. 2023
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Organizace z Deluxea byla perfektní. Využili jsme i nabídku celodenního výletu (s řidičem) a vypůjčili jsme si auto. Určitě doporučuji ostrov i trochu procestovat, je tam co objevovat. Kousek od hotelu jsou navíc krásné písečné pláže a moře. Bufetová strava v hotelu každý den tématická. I pro dítě jsme vždy něco našli. Dobrá restaurace s italským jídlem Paparazzi. Hezké bazény.
Tým hotelu není úplně sehraný. Vše vyřídí na oko rychle, ale na vše si počkáte. Pokud něco dohodnete, ví to jen daná osoba, informace si nepředávají. Tak to chce pevné nervy. Moře je tu hodně kamenité, určitě oceníte boty do vody. Šnorchlování nezajímavé.
Mladší dvojice
Beroun
Datum recenze:
10. 12. 2022
Datum pobytu:
18. 11. - 30. 11. 2022
Průměr
9.2
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Nádherný hotel se skvělým přístupem personálu. Všichni se smějí .Měli jsme krásný pokoj v části pro dospělé. Skvělý klid, naprosto dokonalý úklid....nic nebyl problém. Ručníky měnili 2x za den a kdyby jste chtěli častěji vše by splnili ke spokojenosti klienta. Výborné jídlo, veliký výběr. My i snídani měli v části pro dospělé, takže pohodička na pláži a výhled na moře i při ranní kávě. Krásné fines,pláže čisté, lehátek dostatek. V resortu vládl klid a my se tam cítili moc příjemně.
Vstup do moře ne naboso a ne jen tak běžet po písku....kameny, korály a dlouho mělko.
Mladší dvojice
Ostrava- Dubina
Datum recenze:
08. 11. 2022
Datum pobytu:
27. 10. - 07. 11. 2022
Průměr
9
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velmi příjemná delegátka.
Složitější vstup do oceánu i plavání v něm, díky kamenům. Často dost ostrých a velkých. Pro starší, silnější či návštěvníky s problémy s chůzi v podstatě neřešitelné.
Rodina s dětmi
Vranovice
Datum recenze:
04. 04. 2022
Datum pobytu:
20. 03. - 01. 04. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Ostrava - Poruba
Datum recenze:
08. 03. 2022
Datum pobytu:
27. 02. - 07. 03. 2022
Průměr
8
Pláž
6
Ubytovanie
9
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
8
Vysoce hodnotím organizaci na letišti jak při příjezdu, tak i odjezdu. Vše klaplo na jedničku. Služby hotelu bez chyby.
Kromě jediného setkání s průvodkyní její aktivita již nebyla žádná. Na druhou stranu pomohla při reklamaci poškozeného zavazadla a doufám, že vše dobře dopadne. Slíbený průvodce byl předán pouze v angličtině v elektronické verzi v pdf. Nabídka výletů žádná, vše jsme si museli řešit individuálně.
Novomanželé
Praha 10
Datum recenze:
17. 04. 2019
Datum pobytu:
08. 04. - 16. 04. 2019
Průměr
9
Pláž
6
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo v pořádku a proběhlo jak mělo - není k tomu co dodat. Hotel přesně odpovídal tomu, o čem jsme se bavili a drobné nedostatky nahradil skvělý personál a služby v hotelu.

Ohlasy klientov DELUXEA

Le Meridien - Maurícius, léto 2022

Maurícius , datum dovolené: 03. 07. 2022 - 16. 07. 2022, hodnocení ze dne: 20. 07. 2022

Dobrý deň,

dovolenka bola krásna, začiatok bol celkom náročný vzhľadom k tomu, že to počasie bolo špatné v deň nášho príletu a i deň po tom a pršalo a bolo málo stupňov, takže trochu depka :) 

Ale potom sa to zlepšilo a bolo to naprosto skvelé a hrozne moc sme si to užili a vôbec sa nám nechcelo odchádzať. Vďaka príjemnému počasiu a málo turistov sme mali šancu toho veľa precestovať a boli sme nadšení, tiež i kúpanie v oceáne bolo skvelé. Pláž bola moc fajn, ale asi jak ste písal, že ak niekto očakáva nejakú extra krásnu bielu pláž ako na Maledivách, tak to tam nenájde, aspoň nie v tom našom hoteli, no napriek tomu to bolo skvelé a na pláži sme strávili dosť času.
Chcela by som veľmi vyzdvihnúť šoféra Voma z Vašej partnerskej cestovky Emotions, vďaka nemu sme spoznali ostrov. Skúsili sme i nejaký taxík mimo cestovku,ktorý sme našli pred hotelom a to nebol nmoc pekný zážitok, keď nás vyhodili v Port Louis, tam potkany a zvláštne uličky, v ktorých sme sa moc necítili atd :) Takže pán Vom má rozhodne obrovský podiel na tom, že sme prišli z dovolenky v takom úžasnom rozpoložení a ak máte možnosť i vzdialene vyzdvihnúť jeho služby, tak to určite urobte :)
Ďakujem za sprostredkovanie našej svadobnej cesty,
Krásny deň,
Katarína
Zobrazit více

Mauritius - Le Meridien

Maurícius , hodnocení ze dne: 12. 10. 2012

Pozdrav z dovolené zasílají Lytleovi.

PS: Díky moc, je to skvělé!

Pohled Lytleovi

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Le Meridien Ile Maurice ****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.