Amertha Bali Villas ****

Bali

Ideálne miesto pre celkovú harmonizáciu a odpočinok

Osobne
sme
bývali

Hotel Amertha Bali Villas ****

Hodnotenie 6.7 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Skvělá panoramata. Nevšední zážitek. Klid a relax.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Amertha Bali Villas **** Bali

Luxusný plážový rezort Amertha Bali Villas Beachfront Resort and Spa sa môže pýšiť prekrásnym prostredím na pobreží krištáľovo čistých vôd oceánu v zálive Pemuteran a taktiež impozantným pozadím v podobe deviatich majestátnych horských vrcholov. Obyvatelia Bali veria, že tunajšia energia vychádza zo spojenia kopcov a posvätného Balijského mora.

Nedotknutý severozápadný región na ostrove ponúka pohľad na tradičné Bali. Amertha rezort je obklopený prírodnými a morskými parkami, krásnymi chrámami a autentickým dedinským životom kamkoľvek sa pozriete. Veľkolepé sopky predstavujú perfektné pozadie pre nádherné východy slnka a jeho úchvatné západy.

Amertha Bali Villas rezort bol navrhnutý v balijskom štýle a obohatený o moderný luxus. Hotelové zariadenia zahŕňajú prímorskú reštauráciu a bar, krásny plážový bazén, dlhú piesočnú pláž a tradičné kúpeľné a meditačné centrum.

Všetkých 14 víl ponúka prvotriedne ubytovanie a vybavenie vrátane vlastných bazénov, jazierok koi, fontán, sviežich záhrad, vonkajších lehátok a súkromných terás. Hostia majú možnosť zarezervovať ako jednu suitu, tak aj celú vilu.

Základom rezortu je balijský koncept Tri Hitas Karana. Predstavuje harmonický vzťah medzi človekom a bohom, človekom a prírodou a človekom a spoločnosťou. Hostia tak v Amertha Villas pocítia skutočnú rovnováhu a harmóniu, ktoré sa odrážajú vo všetkých aspektoch rezortu a jeho okolia.

Rezort sa nachádza v blízkosti posvätného chrámu Pulaki Agung a v okolí potom nájdete ďalšie podobné pamiatky. Po krátkej plavbe loďou môžete navyše dosiahnuť ostrov Menjangan so svetovo presláveným prostredím pre potápanie a šnorchlovanie. Táto destinácia je ideálna pre cestovateľov, čo hľadajú pokoj a spojenie s prírodou.

Cesta z medzinárodného letiska do rezortu Amertha trvá približne 3 hodiny. Je tu možnosť vyzdvihnutia návštevníkov klimatizovaným komfortným automobilom s anglicky hovoriacim vodičom priamo na letisku a dopravenie do hotela. Táto služba je možná aj pre skupinky návštevníkov. Po ceste do hotela vám vodič oznámi mnoho zaujímavostí, akonáhle budete prechádzať dedinami, okolo posvätných chrámov a autentickou balijskou prírodou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Mountain and Garden View Villa

Mountain and Garden View Villa

Kategória Mountain and Garden View Villas zahŕňa 2 vily, každá s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a dve suity Junior s posteľami o veľkosti queen...

Ocean View Villa

Ocean View Villa

V prípade Ocean View Villas je rozdelenie a vybavenie podobné ako pri Ocean Front Villas. Do tejto kategórie patria 2 vily, každá s jednou suitou Master s posteľou o veľkosti king a jednou suit..

Ocean Front Villa

Ocean Front Villa

Do tejto kategórie patria 2 vily, každá s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a s veľkými kúpeľňami. Kapacita týchto vil je 4–6 osôb...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

International Beachfront Restaurant – Pre Vaše kulinárske potešenie sa v prostredí miestnej pláže podávajú raňajky, obed aj večere, pričom si budete môcť pochutnať na medzinárodnom, kontinentálnom aj miestnom balijskom menu. Pokrmy sú k dispozícii aj prostredníctvom izbovej služby. Okrem denného menu môže šéfkuchár pripraviť aj špeciality pre svadby, výročia, narodeniny a ďalšie dôležité príležitosti.

Beachfront Pool & Bar – Plážový bazén a bar sa nachádzajú presne vedľa reštaurácie a predstavujú ideálne miesto pre strávenie večerných chvíľ v spoločnosti ostatných hostí či pre kochanie sa západom slnka pri popíjaní exotického koktejlu od miestnych barových majstrov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Amertha Bali Villas

K dispozícii sú 3 kategórie vil a suit – Ocean Front, Ocean View a Mountain and Garden View. Vily sa skladajú z jednotlivých suit a je možné si prenajať samostatnú suitu či celú vilu. V prípade samostatnej suity je nutné vziať do úvahy, že bazén a kuchynka môžu byť zdieľané s ostatnými suitami vo vile. Palácové suity Master disponujú priestrannými klenutými stropmi, posteľou o veľkosti king a veľkou vnútornou/vonkajšou balijskou kúpeľňou. Suity Junior s posteľou o veľkosti queen sú menšou verzou suit Master a ponúkajú podobné luxusné vybavenie s výnimkou TV.

Vybavenie vil a suit:

 • Klimatizácia,
 • denné váľandy,
 • možnosť detskej postieľky,
 • riad, poháriky a strieborné príbory,
 • balijská vonkajšia sprcha,
 • elektronický sejf,
 • vybavený obývací priestor,
 • denná izbová a upratovacia služba,
 • sušič vlasov,
 • postele s nebesami o veľkosti king,
 • svieže záhrady,
 • kuchynka,
 • mikrovlnná rúra,
 • Koi jazierka a fontány,
 • minibar,
 • služby práčovne,
 • nefajčiarske priestory,
 • ležadlá,
 • súkromné terasy,
 • WiFi internet,
 • satelitná TV s DVD,
 • bazén,
 • telefón a redukcia el. napätia.
  Suity

  Všetky tri kategórie ubytovania majú k dispozícii suity Master s kapacitou 2–3 osôb. Kategória Mountain and Garden View ponúka aj suity Junior s možnosťou ubytovať 2 osoby.

  Vily

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Mountain and Garden View Villa

Mountain and Garden View Villa foto

Kategória Mountain and Garden View Villas zahŕňa 2 vily, každá s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a dve suity Junior s posteľami o veľkosti queen. K dispozícii sú aj priestranné kúpeľne a kapacita vily je 8–10 osôb. Ďalej sem patrí 5 vil s jednou suitou Master s posteľou o veľkosti king, jednou suitou Junior s lôžkom o veľkosti queen a priestranné kúpeľne. Tieto vily môžu ubytovať 4–6 osôb. Vybrať si môžete aj jednu vilu s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a dvoma rozkladacími lôžkami na suitu. K dispozícii sú aj kúpeľne a kapacita vily je 4–8 osôb.

Ocean View Villa

Ocean View Villa foto

V prípade Ocean View Villas je rozdelenie a vybavenie podobné ako pri Ocean Front Villas. Do tejto kategórie patria 2 vily, každá s jednou suitou Master s posteľou o veľkosti king a jednou suitou Junior s posteľou o veľkosti queen. Suity sú vybavené veľkými kúpeľňami. Kapacita týchto vil je 4–5 osôb. Ďalej je tu jedna vila s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king. Samozrejmosťou sú priestranné kúpeľne. Táto vila môže ubytovať 4–8 osôb.

Ocean Front Villa

Ocean Front Villa foto

Do tejto kategórie patria 2 vily, každá s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a s veľkými kúpeľňami. Kapacita týchto vil je 4–6 osôb. Ďalej je tu jedna vila s dvoma suitami Master s posteľami o veľkosti king a jednou suitou Junior s posteľou o veľkosti queen. Samozrejmosťou sú priestranné kúpeľne. Táto vila môže ubytovať 6–8 osôb.

Mountain and Garden View Villas

Mountain and Garden View Villas foto

Mountain and Garden View Villas zahrnují také dvě vily, každou se dvěma suitami Master s postelemi o velikosti king a dvě suity Junior s postelemi o velikosti queen. K dispozici jsou také prostorné koupelny a kapacita vil je 8 – 10 osob. Dále tato kategorie nabízí pět vil s jednou suitou Master s postelí o velikosti king, jednou suitou Junior s lůžkem o velikosti queen a prostorné koupelny. Tyto vily mohou ubytovat 4 – 6 osob. Vybrat si můžete také jednu vilu se dvěma suitami Master s postelemi o velikosti king a dvěma rozkládacími lůžky na suitu. K dispozici jsou také koupelny a kapacita vily je 4 – 8 osob.

Ocean View Villas

Ocean View Villas foto

Ocean View Villas nabízejí podobné rozdělení a vybavení jako u Ocean Front Villas. Do této kategorie patří dvě vily, každá s jednou suitou Master s postelí o velikosti king a jednou suitou Junior s postelí o velikosti queen. Suity jsou vybaveny velkými koupelnami. Kapacita těchto vil je 4 – 5 osob. Dále je zde jedna vila se dvěma suitami Master s postelemi o velikosti king. Samozřejmostí jsou prostorné koupelny. Tato vila může ubytovat 4 – 8 osob.

Ocean Front Villas

Ocean Front Villas foto

Ocean Front Villas zahrnují dvě vily, každou se dvěma suitami Master s postelemi o velikosti king a s velkými koupelnami. Kapacita těchto vil je 4 – 6 osob. Dále je zde jedna vila se dvěma suitami Master s postelemi o velikosti king a jednou suitou Junior s postelí o velikosti queen. Samozřejmostí jsou prostorné koupelny. Tato vila může ubytovat 6 – 8 osob.

Pláž a more

Dlouhý pás písčitého pobřeží si užijete přímo u resortu. Těšit se můžete na dlouhé procházky v jemném světlém písku, relaxaci za zvuků oceánu i na objevování bohatého podmořského života.

Online cena a slevy Amertha Bali Villas ****

Profi foto hotela Amertha Bali Villas ****

Naše foto hotela Amertha Bali Villas ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Amertha Bali Villas

International Beachfront Restaurant – Pre Vaše kulinárske potešenie sa v prostredí miestnej pláže podávajú raňajky, obed aj večere, pričom si budete môcť pochutnať na medzinárodnom, kontinentálnom aj miestnom balijskom menu. Pokrmy sú k dispozícii aj prostredníctvom izbovej služby. Okrem denného menu môže šéfkuchár pripraviť aj špeciality pre svadby, výročia, narodeniny a ďalšie dôležité príležitosti.

Beachfront Pool & Bar – Plážový bazén a bar sa nachádzajú presne vedľa reštaurácie a predstavujú ideálne miesto pre strávenie večerných chvíľ v spoločnosti ostatných hostí či pre kochanie sa západom slnka pri popíjaní exotického koktejlu od miestnych barových majstrov.

Šport a wellness hotela Amertha Bali Villas ****

Aktivity

Pre skupiny či jednotlivých hostí môže byť pripravená celá rada atraktívnych výletov so sprievodcom. Medzi ne patrí návšteva chrámov v okolí Pemuteranu, buddhistických kláštorov, ostrovu Menjangan (potápanie a šnorchlovanie), národného parku West Bali National Park, Singaraja a mnohých ďalších.

K ďalším výletom a aktivitám patrí:

 • výlet za delfínmi na Lovina,
 • pozorovanie vtáctva,
 • morský útes pri Pemuterane,
 • výlet do džungle,
 • pešia túra na horu Beratan pri západe slnka či východe mesiaca,
 • výlet za vodopádmi a horúcimi prameňmi,
 • plavba prí východe/západe slnka,
 • výlet na farmu perál,
 • objavovanie pláže a
 • jazda na koni.
Potápačské PADI centrum

Oblasť Pemuteranu sa rýchlo stáva uznávanou ako jedna z najviac ekologických destinácií na Bali. Amertha Bali Villa prevádzkuje spoluprácu s potápačským centrom a spoločne ponúkajú balíčky zahŕňajúce pobyt a potápanie pre všetky veľkosti rozpočtov návštevníkov.

Centrum sa nachádza priamo na pláži a ponúka možnosti potápania v uvoľnenom morskom prostredí, pričom poskytuje flexibilné a vysoko personalizované služby pre prekonanie všetkých očakávaní. Pemuteran sa môže pochváliť 15 potápačskými lokalitami, ktoré sú vhodné pre všetky úrovne obtiažnosti. Vydajte sa do veľkolepých zákutí národného parku Menjangan Island s bohatými koralovými útesmi alebo jednoducho šnorchlujte pozdĺž pláže rezortu Amertha.

Tím viacjazyčných inštruktorov a potápačských majstrov sa môže pochváliť skutočnými profesionálmi, ktorí sa postarajú, aby ste si čas strávený pod vodou náležite užili v podobe nezabudnuteľného potápačského zážitku.

Spa & Meditation Center

Luxusné kúpele Amertha Spa ponúkajú hosťom kúzelný a relaxačný pôžitok. Môžete si vybrať z mnohých variant a byť rozmaznávaný v pokojnom prostredí tropickej záhrady či na pláži s ukľudňujúcim zvukom vĺn Indického oceánu.

Amertha Spa ponúkajú celú radu ozdravujúcich masáží a terapeutických procedúr. Tradičné masáže využívajú aromatické oleje k uvoľneniu napätia a zlepšeniu krvného obehu. Miestne procedúry využívajú bodové masáže a strečingové techniky pre zvýšenie vitality a pružnosti tela. Balijská masáž zmierňuje bolesti kĺbov a reumatizmus.

Kúpele ponúkajú veľké množstvo služieb ako vlasové masáže, omladzujúce ošetrenie tváre, manikúru, pedikúru, starostlivosť o nohy a ruky, depiláciu, radu telových peelingov, krémové kúpele a ušné terapie v kombinácii a akupunktúrou. Všetky masáže a procedúry zahŕňajú využívanie prírodných produktov pre absolútne luxusný zážitok.

Deti v hoteli Amertha Bali Villas ****

V resortu se nachází bazén přizpůsobený malým návštěvníkům. Také je možné zařídit hlídání dětí.

Mapa - Amertha Bali Villas ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Amertha Bali Villas ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amertha Bali Villas ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Amertha Bali Villas ****

Letové spojenia na Bali

Katarina Hutníková
Amertha Bali Villas
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.