The Laguna Resort & Spa *****

Bali

Nechajte sa rozmaznávať prvotriednym servisom v krásnom prostredí

Osobne
sme
bývali

Hotel The Laguna Resort & Spa *****

Hodnotenie 8.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Nusa Dua | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Prvotřídní servis. Privátní vily s bazénem. Plážový resort s výhledem na lagunu.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Laguna Resort & Spa ***** Bali

V pokojnej zátoke Nusa Dua s bielou piesočnatou plážou a výhľadom na majestátny Indický oceán je situovaný Laguna Resort & Spa, ktorý je známy svojou očarujúcou polohou priamo pri pláži a 5000 m² lagúny obklopenej sviežimi zelenými tropickými záhradami. Ide o aktuálne najnovší rezort v Nusa Dua. V dokonalej harmónii s bujnou tropickou záhradou a nedotknutou plážou sa rezort môže pochváliť siedmimi lagúnovými bazénmi, idylickou svätyňou s hrou slnka, tieňa a pokoja v spojení s kúzelnými krištáľovo čistými vodami.

Laguna Bali Resort & Spa ponúka pokojné a mierumilovné prostredie priamo pri pláži, ktoré je založené na estetike. Môžete sa tešiť na spojenie pevniny a mora v plnej svojej kráse. Strávite dovolenku v oáze, ktorá ponúka dokonalú harmóniu s okolím. Vyberte si ideálne miesto na prežitie dovolenky podľa svojich preferencií a zažite kombináciu balijskej pohostinnosti a lokálneho dizajnu s 24 hodinovými službami komorníka a bezplatným pripojením k WiFi. Tunajšiu atmosféru a dramatickú scenériu Bali môžete objavovať vďaka turistickým službám hotelovej recepcie.

Čakajú na vás aj nezabudnuteľné gurmánske chvíle v reštauračných zariadeniach. Vychutnajte si morské plody na bielej piesočnatej pláži s výhľadom na trblietavú lagúnu alebo si užite zábavu pri netradičnom kokteile.

Okamihy omamnej relaxácie vás pohltia v nových kúpeľoch Lagoon Spa pod vodopádom. Užite si tunajšie prostredie s vodnými prvkami a bezhraničnou starostlivosťou. Môžete tiež navštevovať fitness centrum s osobnými trénermi a najmodernejším vybavením. Pre najmenších je k dispozícii detský bazén.

Svoje kulinárske zážitky navyše môžete rozšíriť na sesterský hotel St. Regis Bali Resort s bezplatnou dopravou.

Vydajte sa do miesta plného ohromujúcich prírodných a kultúrnych krás Bali. Tento balijský rezort sa nachádza len niekoľko minút od prekrásnych turistických atraktivít ako je chrám Uluwatu, alebo navštívte mestečko Ubud s jedinečnými umeleckými dielami, ktoré lákajú ľudí z celého sveta. Vydať sa môžete aj do veľkolepého chrámu Pura Besakih alebo na prehliadku do Pacifica Art Museum.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Laguna Resort & Spa

Hotel Laguna Resort & Spa je veľmi príjemný plážový hotel nachádzajúci sa pri jednej z najkrajších pláží na Bali. Na výber je ubytovanie v izbách v hlavnej budove, okolo ktorej sa vlní kaskádová lagúna pozostávajúca zo 7 vzájomne prepojených bazénov. Pokiaľ ste milovníkmi plávania, skvelou voľbou je pre Vás výber izby s priamym vstupom do tejto lagúny. Pre hostí túžiacich po väčšom súkromný odporúčam ubytovanie vo vile s privaním bazénom. Či si vyberiete ubytovanie vo vile alebo niektorej kategórii izby, k dispozícii sú vám po celú dobu vášho pobytu služby komorníka.

Hotel je vhodný na trávenie dovolenky ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View (36 m²) sa pýšia skvelou polohou v rezorte. Zachytávajú skutočného ducha balijských tradícií s výhľadom na bujné záhrady cez veľké presklené posuvné dvere...

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View (36 m²) ponúkajú dych vyrážajúce výhľady na trblietavé lagúny z vlastného balkóna...

Deluxe Lagoon Access

Deluxe Lagoon Access

Deluxe Lagoon Access (36 m2) sú ideálnym miestom pre tých, čo milujú slnko a more. Ak by ste si hneď po prebudení radi zaplávali, ideálne miesto nenájdete...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Laguna Resort & Spa ponúka širokú škálu možností stravovania z celého sveta:

Arwana. Reštaurácia Arwana bude nebom pre každého gurmána. Špičkoví kuchári tu priamo pred vami pripravujú výborné pokrmy od steakov cez jahňacie kotlety až po plody mora. To všetko za príjemnej atmosféry, kedy zažijete rôzne chute a vône. V reštaurácii Arwana si vyberie každý, dokáže totiž uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Banyubiru. Nádherné miesto na stolovanie s výhľadom na rozľahlú lagúnu a tropické záhrady ponúka pokrmy vytvorené s ľahkosťou a úplnou starostlivosťou. Nájdete tu to najlepšie z pan-ázijskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete si vyberať z európskych špecialít, čínskych pokrmov, tradičný indonézsky kútik, japonský sushi bar a mnohé ďalšie. Doprajte si rozmanité á la carte menu či bufetový spôsob stravovania. Vďaka presklenej kuchyni môžete sledovať umenie kuchárov. Reštaurácia má vnútorné aj vonkajšie priestory vybavené elegantným nábytkom pre skutočne výnimočný zážitok zo stolovania. Vďaka zásobenej vínnej pivnici si zákazníci môžu vychutnať aj vycibrené vína z celého sveta. Reštaurácia je otvorená pre raňajky (07:00 - 11:00) a večere (18:00 - 23:00).

Cornerstone. Vstúpte do vínnej pivnice, ktorá ponúka celý rad vynikajúcich vín z celého sveta a tiež stôl pre skupinky na súkromné stolovanie v pivnici. Populárne je aj stolovanie pod holým nebom s autentickou omáčkou sambal, ktorú si tiež môžete odniesť so sebou. Lahôdkou je aj domáca zmrzlina. Môžete tu tiež tráviť svoj voľný čas pri biliarde. Tento nový a jedinečný koncept sa nachádza pri mieste s butikmi so šperkami, módou, zberateľskými predmetmi či drogériou. Otvorené má denne v čase 08:00 – 22:00.

KulKul Bar. Hotelový bar s panoramatickým výhľadom na nedotknuté pláže Bali a Indický oceán je ovievaný jemným tropickým vánkom. Doprajte si okamihy relaxácie v plážovom bare s exotickými koktailmi. Neexistuje lepšie miesto na vychutnanie si živej zábavy v noci alebo odpočinku pri pláži cez deň. Môžete tu zažiť aj ikonický východ slnka. Počas obeda bar poskytuje aj ľahké občerstvenie. Navyše ponúka aj tzv. Happy hours, pri ktorých môžete ušetriť 50% pri objednaní miestnych vín, piva a nealkoholických nápojov. Otvorené má v čase 10:00 – 24:00.

De Bale Lounge & Bar. Výpravný a mystický koktailový bar, ktorý sa inšpiruje storočným obchodom s korením. Môžete tu ochutnať netradičné koktaily plné korenia a byliniek.

Reštaurácie a bary v St. Regis Bali Resort. Ako ďalšia možnosť pre rozšírenie vašich kulinárskych zážitkov sa ponúka pre hostí príležitosť gurmánskeho objavovania v neďalekom sesterskom rezorte The St. Regis Bali Resort. Všetku ponuku stravovania nájdete v informáciách o sesterskom rezorte. K dispozícii je bezplatný transfer. Bazén a plážové zariadenia sú vyhradené len pre hostí hotela. S rezerváciou reštaurácie sa môžete obrátiť na svojho komorníka, ktorý vám ochotne pomôže.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Laguna Resort & Spa

Či už ste na Bali prišli za akýmikoľvek zážitkami, s rodinou alebo v páre, túžite po relaxácii alebo dobrodružstve, z ponuky izieb, suít a víl si určite každý vyberie to svoje útočisko. Niektoré majú balkón, iné priamy vstup do bazéna. Vrcholom sú luxusné vily, niektoré z nich najväčšie na ostrove.

Pobyt v izbách, suitách a vilách vám spestrí rad výhod, ktoré robia z Laguna Resort & Spa vyhľadávané miesto na Bali:

osviežujúci welcome drink pri príchode
bezplatné WiFi pripojenie v izbe aj v spoločných priestoroch rezortu
24 hodinové služby komorníka na zavolanie
vybalenie a zabalenie batožiny od komorníka na vyžiadanie
bezplatné tri kusy oblečenia na žehlenie (na osobu pri príchode)
bezplatné dve fľaše minerálnej vody na izbe počas ubytovania
výber tropického ovocia pri príchode
bezplatný čaj či káva na izbu pri požiadaní komorníka
voľný vstup do fitness centra 24/7
Ďalšia výhoda pre prémiové suity (Ocean View Suite / Deluxe Ocean View Suite / Grande Lagoon Suite) a vily:

doprava na vyhradené pláže s pripravenými lehátkami.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View foto

Deluxe Garden View (36 m²) sa pýšia skvelou polohou v rezorte. Zachytávajú skutočného ducha balijských tradícií s výhľadom na bujné záhrady cez veľké presklené posuvné dvere. Započúvajte sa do prírody z vlastného balkóna a v ranných hodinách si vychutnajte čaj či kávu od osobného komorníka. Spálňa je vybavená manželskou posteľou king, mramorová kúpeľňa je zariadená sprchovacím kútom.

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View foto

Deluxe Lagoon View (36 m²) ponúkajú dych vyrážajúce výhľady na trblietavé lagúny z vlastného balkóna. Inšpirácia v tradičnom balijskom bývaní, príjemné farby útulného interiéru, moderné vybavenie a posteľ z luxusnej kolekcie - to sú charakteristiky týchto izieb. Užite si dostatok priestoru veľkého stola a využite možnosti bezplatného WiFi.

Deluxe Lagoon Access

Deluxe Lagoon Access foto

Deluxe Lagoon Access (36 m2) sú ideálnym miestom pre tých, čo milujú slnko a more. Ak by ste si hneď po prebudení radi zaplávali, ideálne miesto nenájdete. Zo svojej izby totiž vyjdete na zariadenú terasu a odtiaľ je to už iba krok do lagúnového bazéna.

Deluxe Studio

Deluxe Studio foto

Deluxe Studio (48 m²) zahŕňa spálňu s manželskou posteľou king alebo dvoma oddelenými lôžkami, kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a obývaciu časť s posedením. Niektoré izby sú na poschodí a majú balkón s výhľadom na lagúnu, tie na prízemí potom majú priamy vstup do lagúnového bazéna.

Deluxe Studio Lagoon Access

Deluxe Studio Lagoon Access

Deluxe Studio Lagoon Access (48 m²) ponúkajú nekonečnú lagúnu len pár krokov od presklených posuvných dverí. Spálni dominuje manželská posteľ king, nechýba ani obývacia časť. Kúpeľňa je vybavená vaňou a sprchovacím kútom.

Executive Suite

Executive Suite foto

Executive Suite (60 m²) ponúka obývaciu izbu, samostatnú priestrannú spálňu s rezidenčnou atmosférou a kúpeľňu s voľne stojacou vaňou, Moderný balijský štýl zdobí každý kút maľbami od renomovaného miestneho umelca. Nadýchnite sa vône tropických kvetov a teplého oceánskeho vánku zo svojho balkóna a vychutnajte si čarovné okamihy pobytu.

Lagoon Access Suite

Lagoon Access Suite foto

Lagoon Access Suite (60 m²) po aktívnom dni vám tieto suity poskytnú perfektné útočisko na oddych. Vo veľkých interiéroch môžete využívať bezplatné WiFi, vďaka ktorému zostanete v kontakte so svetom, vlastný balkón či súkromnú cestičku do lagúny. V obývacej izbe s balijským nábytkom a umeleckými dielami je potom možné vychutnať si lahodnú večeru v súkromí.

Deluxe Executive Suite

Deluxe Executive Suite foto

Deluxe Executive Suite (120 m²) prinášajú rezortu novú úroveň dych vyrážajúcej sofistikovanosti a plno ďalších možností. Veľké priestory vám doprajú pocit neobmedzenosti a moderný dizajn v kombinácii s balijskou dekoráciou zase navodia tú pravú atmosféru na strávenie dovolenky.

Ocean View Suite

Ocean View Suite foto

Ocean View Suite (158 m²) doprajte si pobyt priamo na pobreží oceánu a spoznajte intímne útočisko, ktoré poskytujú tieto suity s čiastočným výhľadom na trblietajúce sa vody Indického oceánu z vlastného zastrešeného balkóna. Bohatý miestny dekor je viditeľný v celej suite, ktorá zahŕňa dve poschodia s dostatočne veľkým obývacím priestorom pre bezstarostný a nezabudnuteľný pobyt.

Hibiscus Villa

Hibiscus Villa foto

Hibiscus Villa (280 m²) je inšpirovaná tunajším ostrovným životom a disponuje vycibreným balijským dekorom. Vila Hibiscus vás zaujme každým svojim prvkom. Doprajte si relaxačnú masáž v altánku vedľa svojho súkromného bazéna, ktorý je obklopený jemnými kvetmi ibišteka, čo v hinduistickej kultúre predstavuje symbol čistoty. Vďaka tejto vile sa hostia môžu tešiť aj na jazdy buginou cez svieže záhrady až k súkromnej pláži, kde na ne čakajú pripravené lehátka a kreslá.

Imperial Suite

Imperial Suite foto

Imperial Suite (390 m) zahŕňa dve spálne a je ideálnym miestom pre špeciálne pobyty. Ubytujú sa tu až štyri osoby a nechýba jedáleň a kuchyňa. Suita je vybavená tradičným balijským nábytkom a starožitnými umeleckými dielami. Veľká obývacia izba s pianom sa otvára na priestrannú terasu s priamym vstupom do privátnej lagúny.

The Laguna Pool Villa One Bedroom

The Laguna Pool Villa One Bedroom foto

The Laguna One Bedroom Villa (530 m²) ponúka skvelé ubytovanie v báječnej balijskej vile vhodné aj pre najnáročnejších hostí rezortu. K dispozícii je jedna spálňa, obývacia izba, jedálenský priestor obsluhovaný vlastnou kuchyňou, 24 hodinové služby komorníka a vonkajší priestor pre stolovanie vedľa bazéna. Súkromný bazén s altánkom a diskrétnymi priestormi na masáže zaistí dostatočné relaxačné príležitosti. Hostia týchto víl sa môžu tešiť aj na prechádzky buginou na súkromnú pláž s lehátkami.

The Laguna Pool Villa Two Bedroom

The Laguna Pool Villa Two Bedroom foto

The Laguna Two Bedroom Pool Villa (850 m²) sa nachádza vo sviežich záhradách s vlastným check-in a môže sa pochváliť prírodnou dekoráciou v balijskom štýle a modernými technológiami spolu s priestrannou terasou a vonkajšou balijskou dažďovou sprchou. Navyše disponuje dvoma spálňami, pričom druhá ponúka oddelené lôžka. Využívať môžete aj vlastný bazén s pekným altánkom a buginu pre jazdu na nedotknutú pláž.

Pláž a more

Nechajte sa objímať slnečnými lúčmi na prekrásnej bielej pláži v Nusa Dua a zapojte sa do nespočetných aktivít, ako sú vodné športy, kúpanie, šnorchlovanie alebo jednoducho len relaxujte v tieni altánku. Cesta na pláž z rezortu je lemovaná sviežou zeleňou a palmami, čo predstavuje prekrásnu kulisu.

Pláž vyzýva na slnenie pod balijským slnkom. Lákavú úľavu od slnka potom ponúkajú cabanas (altánky) v tieni s plážovými procedúrami. Neďaleký Kulkul Bar poskytuje ľahké občerstvenie a osviežujúce nápoje. Blízko pláže sa nachádzajú aj dva malé verejné ostrovy Nusa Bagus a Nusa Peninsula. Hostia rezortu môžu tieto ostrovy dosiahnuť priamo z pláží.

V priebehu dňa treba počítať s prílivom a odlivom mora, kedy pri odlive môže more ustúpiť o niekoľko desiatok metrov, a tak vstup do mora bude veľmi pozvoľný.

Online cena a slevy The Laguna Resort & Spa *****

Profi foto hotela The Laguna Resort & Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Laguna Resort & Spa

Laguna Resort & Spa ponúka širokú škálu možností stravovania z celého sveta:

Arwana. Reštaurácia Arwana bude nebom pre každého gurmána. Špičkoví kuchári tu priamo pred vami pripravujú výborné pokrmy od steakov cez jahňacie kotlety až po plody mora. To všetko za príjemnej atmosféry, kedy zažijete rôzne chute a vône. V reštaurácii Arwana si vyberie každý, dokáže totiž uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Banyubiru. Nádherné miesto na stolovanie s výhľadom na rozľahlú lagúnu a tropické záhrady ponúka pokrmy vytvorené s ľahkosťou a úplnou starostlivosťou. Nájdete tu to najlepšie z pan-ázijskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete si vyberať z európskych špecialít, čínskych pokrmov, tradičný indonézsky kútik, japonský sushi bar a mnohé ďalšie. Doprajte si rozmanité á la carte menu či bufetový spôsob stravovania. Vďaka presklenej kuchyni môžete sledovať umenie kuchárov. Reštaurácia má vnútorné aj vonkajšie priestory vybavené elegantným nábytkom pre skutočne výnimočný zážitok zo stolovania. Vďaka zásobenej vínnej pivnici si zákazníci môžu vychutnať aj vycibrené vína z celého sveta. Reštaurácia je otvorená pre raňajky (07:00 - 11:00) a večere (18:00 - 23:00).

Cornerstone. Vstúpte do vínnej pivnice, ktorá ponúka celý rad vynikajúcich vín z celého sveta a tiež stôl pre skupinky na súkromné stolovanie v pivnici. Populárne je aj stolovanie pod holým nebom s autentickou omáčkou sambal, ktorú si tiež môžete odniesť so sebou. Lahôdkou je aj domáca zmrzlina. Môžete tu tiež tráviť svoj voľný čas pri biliarde. Tento nový a jedinečný koncept sa nachádza pri mieste s butikmi so šperkami, módou, zberateľskými predmetmi či drogériou. Otvorené má denne v čase 08:00 – 22:00.

KulKul Bar. Hotelový bar s panoramatickým výhľadom na nedotknuté pláže Bali a Indický oceán je ovievaný jemným tropickým vánkom. Doprajte si okamihy relaxácie v plážovom bare s exotickými koktailmi. Neexistuje lepšie miesto na vychutnanie si živej zábavy v noci alebo odpočinku pri pláži cez deň. Môžete tu zažiť aj ikonický východ slnka. Počas obeda bar poskytuje aj ľahké občerstvenie. Navyše ponúka aj tzv. Happy hours, pri ktorých môžete ušetriť 50% pri objednaní miestnych vín, piva a nealkoholických nápojov. Otvorené má v čase 10:00 – 24:00.

De Bale Lounge & Bar. Výpravný a mystický koktailový bar, ktorý sa inšpiruje storočným obchodom s korením. Môžete tu ochutnať netradičné koktaily plné korenia a byliniek.

Reštaurácie a bary v St. Regis Bali Resort. Ako ďalšia možnosť pre rozšírenie vašich kulinárskych zážitkov sa ponúka pre hostí príležitosť gurmánskeho objavovania v neďalekom sesterskom rezorte The St. Regis Bali Resort. Všetku ponuku stravovania nájdete v informáciách o sesterskom rezorte. K dispozícii je bezplatný transfer. Bazén a plážové zariadenia sú vyhradené len pre hostí hotela. S rezerváciou reštaurácie sa môžete obrátiť na svojho komorníka, ktorý vám ochotne pomôže.

Šport a wellness hotela The Laguna Resort & Spa *****

Vodné športy. V spolupráci s Waterworld, certifikovanou agentúrou PADI vodných športov, sa vám ponúkne nespočet možností, ako stráviť čas vo vode či na pláži v podobe rybolovu, windsurfingu a mnohých ďalších. Budete môcť obdivovať morský život z kajaku alebo z paluby lode. Pre plavbu na kajakoch hostia nepotrebujú žiadnu licenciu a lode je možné rezervovať na základe balíčka, vrátane transferu do/z rezortu. Individuálne požičiavanie lodí nie je odporúčané. Činnosti, poloha a časy sú závislé od dňa. Pre viac informácií môžete kontaktovať recepciu alebo komorníka.

Lagúnové bazény s nekonečným okrajom. V dokonalej harmónii so sviežimi záhradami a pokojným malebným prostredím sú umiestnené hotelové lagúnové bazény, ktoré nemajú konkurenciu. Budete fascinovaní veľkoleposťou a krištáľovo čistou vodou. Plocha 5000 m² ponúka miesta ako so slnečnými lúčmi, tak aj s tienistými zákutiami. Nájdete tu aj menšie vodopády, zatiaľ čo deti si užijú na dvoch piesočných plážach a vo vyhradenom bazéniku. Môžete si tu tiež dopriať niečo na jedenie a pitie. Nechýbajú ani dve jacuzzi.

Rekreačné aktivity. Zažite balijskú kultúru a prírodu v plnej svojej kráse vďaka nekonečnej ponuke aktivít pre jednotlivcov, skupiny i rodiny s deťmi. Fitness nadšenci môžu využiť tunajšiu posilňovňu na udržanie sa vo forme, pričom je k dispozícii aj profesionálny osobný tréner. Fitness centrum sa nachádza v kúpeľoch na prvom poschodí, vedľa hotelovej haly a ponúka celý rad vnútorných i vonkajších fintess zariadení vrátane činiek a strojov CYBEX, ako sú bežecké pásy a eliptické alebo krížové tréningové stroje s osobnými televízormi a satelit. kanály. Dva bežecké pásy sa môžu pochváliť aj pripojením na iPod. K dispozícii je pre vás aj bezplatné využitie studených uterákov, vody a čerstvého ovocia po tréningu ako občerstvenie. Medzi ďalšie aktivity je možnosť využitia tenisových kurtov, kajaky, stolný tenis, vodný volejbal či bežecký a fitness chodník.

Deti si môžu užiť zábavu vďaka detskému centru v sesterskom rezorte The St Regis Bali pri využití bezplatných transferov. K dispozícii je aj tenis a stolný tenis. Činnosti, program a časy sú závislé od dňa. Pre viac informácií môžete kontaktovať recepciu alebo komorníka.

Kúpele. Luxusný kúpeľný rezort na Bali ponúka rozprávkový wellness zážitok v exkluzívnych kúpeľoch Lagoon Spa, ktoré spájajú zložité miestne rituály spoločne s balijskou starostlivosťou a ponúkajú upokojujúce útočisko pre myseľ, telo i dušu. V ponuke sú medzinárodné aj miestne produkty zahŕňajúce jedinečné vlastnosti vody, domácej starostlivosti a prvotriedneho zariadenia. To všetko prináša celkovú kúpeľnú pohodu pre hostí, ktorí hľadajú najlepší a najviac autentický zážitok.

Lagoon Spa je inšpirovaný siedmimi piliermi pohody: životná bilancia, harmónia, krása, vitalita, voda, príroda, výživa. Nechajte svoje zmysly rozmaznávať luxusnou starostlivosťou venovanou rovnováhou, zdravím, krásou a štyrmi základnými prvkami, ktoré riadia život - voda, vzduch, oheň a zem. Kúpele Lagoon Spa sú skutočným 5-hviezdičkovým kúpeľným zážitkom s vysoko kvalifikovanými terapeutmi. Ponúkajú množstvo elementárnych holistických procedúr, ktoré upokoja vaše telo a povzbudia dušu a ducha.

K kúpeľom patrí aj 24 hodinové fitness centrum s výhľadom na rozľahlú modrú lagúnu. Tu sa tiež môžete spoľahnúť na moderné vybavenie a možnosti služieb profesionálnych trénerov.

Deti v hoteli The Laguna Resort & Spa *****

Doprava do hotela The Laguna Resort & Spa

Mapa - The Laguna Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Laguna Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Laguna Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela The Laguna Resort & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Mgr. Zuzana Zjavková
The Laguna Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.