The Laguna Resort and Spa *****

Bali

Nechajte sa rozmaznávať prvotriednym servisom v krásnom prostredí

Osobne
sme
bývali

Hotel The Laguna Resort and Spa *****

Hodnotenie 8.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Nusa Dua | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Prvotřídní servis. Privátní vily s bazénem. Plážový resort s výhledem na lagunu.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Laguna Resort and Spa ***** Bali

V kľudnej zátoke Nusa Dua s bielou piesočnou plážou a výhľadom na majestátny Indický oceán je situovaný Laguna Resort & Spa, ktorý je známy pre svoju okúzľujúcu polohu priamo pri pláži a 5000 m2 lagúny obklopenej sviežími zelenými tropickými záhradami.

Tento magický rezort ponúka prepychový výber ubytovania s celkovo 287 izbami vrátane špecifických izieb Lagoon Access Rooms a 10 nových palácových vil Pool Villas v pokojnej oáze so súkromnou plážou. Vyberte si ideálne miesto pre prežitie dovolenky podľa svojich preferencií a zažite úžasnú kombináciu balijskej pohostinnosti a lokálneho designu s 24hodinovými službami komorníka a bezplatným pripojením k WiFi. Tunajšiu atmosféru a dramatickú scenériu Bali budete môcť objavovať vďaka turistickým službám hotelovej recepcie.

Čakajú tu na Vás aj nezabudnuteľné gurmánske chvíle v reštauračných zariadeniach. Vychutnajte si morské plody na bielej piesočnej pláži s výhľadom na šumivú lagúnu. Svoje kulinárske zážitky navyše môžete rozšíriť aj na sesterský hotel St. Regis Bali Resort s bezplatnou dopravou.

Okamihy omamnej relaxácie Vás zahltia v nových kúpeľoch Lagoon Spa pod vodopádom. Užite si miestne prostredie s vodnými prvkami a neobmedzenou starostlivosťou. Môžete tiež navštevovať fitness centrum s osobnými trénermi a najmodernejším vybavením.

Poloha

Vydajte sa do miesta plného ohromujúcich prírodných a kultúrnych krás Bali. Tento balijský rezort sa nachádza len niekoľko minút od prekrásnych turistických atraktivít ako dedina Ubud s jedinečnými umeleckými dielami, ktoré lákajú ľudí z celého sveta. Vydať sa môžete aj do veľkolepého chrámu Pura Besakih alebo na prehliadku do Pacifica Art Museum.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Laguna Resort and Spa

Hotel Laguna Resort & Spa je velmi příjemný plážový hotel nacházející se u jedné z nejkrásnějších pláží na Bali. Na výběr je ubytování v pokojích v hlavní budově, okolo níž se vlní kaskádová laguna skládající se ze 7 vzájemně propojených bazénů. Pokud jste milovníky plavání, skvělou volbou je pro Vás výběr pokoje s přímým vstupem do této laguny. Pro hosty toužící po větším soukromý doporučuji ubytování ve vile s priváním bazénem. Ať si vyberete ubytování ve vile nebo některé kategorii pokoje, k dispozici jsou vám po celou dobu vašeho pobytu služby komorníka. 

Hotel je vhodný na trávení dovolené jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. 

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View (36 m², 2 osoby), skvelá poloha v rezorte má za dôsledok popularitu týchto izieb, ktoré zachytávajú skutočného ducha balijských tradícií s výhľadom na bujné záhrady..

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View (36 m², 2 osoby) ponúkajú dychberúci výhľady na šumivé tyrkysové lagúny Indického oceánu z vlastného intímneho balkónu...

Deluxe Studio

Deluxe Studio

Deluxe Studio (48 m², 2 osoby) vychutnajte si svoj pobyt vo veľkorysom priestore podľa svojich predstáv...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Laguna Resort and Spa ponúka širokú škálu možností stravovania z celého sveta v spojení s láskavými službami personálu hotelových reštaurácií. Banyubiru je tunajšou špecifickou reštauráciou a servíruje pan-ázijskú a medzinárodnú kuchyňu. Arwana je reštauráciou pri pláži s bezkonkurenčnou pobrežnou kuchyňou z čerstvých morských plodov vrátane ustríc a sushi.

Užite si súkromné stolovanie vo vinárni u Cornerstone – Vinotek, Deli & More. Deli zahŕňa aj tradičný kútik sambal a denné občerstvenie. Ľahké pokrmy, koktejly, víno a liehoviny na Vás čakajú pri bazéne v Kulkul baru, salóniku Cascade Garden Lounge či v bare Sapphire.

Arwana – S najlepším panoramatickým výhľadom na pláž a oceán ponúka táto reštaurácia veľkolepé menu morských plodov, ktoré sú osobne vyberané miestnymi šéfkuchármi každé ráno. Lahodná ponuka zahŕňa aj ústrice a sushi bar. Arwana patrí medzi najlepšie reštaurácie na Bali a to tiež bez problémov dokazuje.

Banyubiru – Nádherné miesto pre stolovanie s výhľadom na rozľahlú lagúnu a tropické záhrady ponúka pokrmy vytvorené s ľahkosťou a aboslútnou precíznosťou. Nájdete tu to najlepšie z pan-ázijskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete si vyberať z európskych špecialít, čínskych pokrmov, tradičného indonézskeho kútika, japonského sushi baru a mnoho ďalšieho. Doprajte si rozmanité à la carte menu či bufetový spôsob stravovania. Vďaka presklenej kuchyni môžete sledovať umenie kuchárov a presvedčiť sa, že Vaše jedlo je pripravované s láskou. Reštaurácia má vnútorné aj vonkajšie priestory vybavené elegantným nábytkom pre naozaj výnimočný zážitok zo stolovania. Vďaka zásobenej vínnej pivnici si zákazníci môžu vychutnať aj vycibrené vína z celého sveta. Reštaurácia je otvorená pre raňajky a večere.

Cornerstone – Vstúpte do vínnej pivnice, ktorá ponúka celú radu vynikajúcich vín z celého sveta a tiež stôl pre skupinky k súkromnému stolovanie v pivničke. Populárne je aj stolovanie pod šírym nebom s autentickou omáčkou sambal, ktorú si tiež môžete odniesť so sebou. Lahôdkou je aj domáca zmrzlina. Môžete tu taktiež tráviť svoj voľný čas pri gulečníku. Tento nový a jedinečný koncept sa nachádza pri mieste s butikami so šperkami, módou, zberateľskými predmetmi či drogériou.

Kulkul Bar – Hotelový bar s panoramatickým výhľadom na nedotknuté pláže Bali a Indický oceán je ovievaný jemným tropickým vánkom. Doprajte si okamihy relaxácie v plážovom bare s exotickými koktejlami. Neexistuje lepšie miesto pre vychutnanie si živej zábavy v noci alebo odpočinku pri pláži cez deň. Môžete tu zažiť aj ikonický východ slnka. Počas obeda ponúka bar aj ľahké občerstvenie. Navyše ponúka aj tzv. Happy hours, pri ktorých môžete ušetriť 50% pri objednaní miestnych vín, piva a nealkoholických nápojov.

Reštaurácie a bary v St. Regis Bali Resort – Ako ďalšia možnosť pre rozšírenie Vašich kulinárskych zážitkov sa ponúka pre hostí príležitosť kulinárskeho objavovania a zábavy v neďalekom sesterskom rezorte The St. Regis Bali Resort. Kompletnú ponuku stravovania nájdete v informáciách o sesterskom rezorte. K dispozícii je bezplatný transfer. Bazén a plážové zariadenia sú vyhradené len pre hostí hotela. S rezerváciou reštaurácie sa môžete obrátiť na Vášho komorníka, ktorý Vám ochotne pomôže.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Laguna Resort and Spa

Laguna Bali Resort & Spa ponúka kľudné a mierumilovné prostredie priamo pri pláži, ktoré je založené na estetike. Môžete sa tešiť na spojenie pevniny a mora v plnej svojej kráse doplnenej o relaxáciu. Strávite dovolenku v oáze, ktorá ponúka dokonalú harmóniu s okolím.

Výhody

K dispozícii sú nasledujúce výhody izieb, suit a vil, ktoré robia z Laguna Resort & Spa vyhľadávané miesto na Bali:

  • osviežujúci welcome drink pri príchode,
  • bezplatné WiFi pripojenie v izbe aj v spoločných priestoroch rezortu,
  • 24 hodinové služby komorníka na zavolanie,
  • vybalenie a zbalenie batožiny od komorníka na vyžiadanie,
  • bezplatné tri kusy oblečenia pre žehlenie (na osobu pri príchode),
  • bezplatné dve fľaše minerálnej vody na izbe počas ubytovania,
  • výber tropického ovocia pri príchode,
  • bezplatný čaj či káva na izbe pri požiadaní komorníka a
  • voľný vstup do fitness centra 24/7.

Ďalšie výhody pre prémiové suity (Ocean View Suite / Deluxe Ocean View Suite / Grande Lagoon Suite) a vily:

  • doprava na vyhradené pláže s pripravenými ležadlami.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden View

Deluxe Garden View foto

Deluxe Garden View (36 m², 2 osoby), skvelá poloha v rezorte má za dôsledok popularitu týchto izieb, ktoré zachytávajú skutočného ducha balijských tradícií s výhľadom na bujné záhrady cez veľké presklené posuvné dvere. Započúvajte sa do prírody z vlastného balkónu a v ranných hodinách si vychutnajte čaj či kávu od osobného komorníka. Balijské interiéry sú v rovnováhe s moderným vybavením, aby ste si mohli vychutnať tú pravú atmosféru a komfort.

Deluxe Lagoon View

Deluxe Lagoon View foto

Deluxe Lagoon View (36 m², 2 osoby) ponúkajú dychberúci výhľady na šumivé tyrkysové lagúny Indického oceánu z vlastného intímneho balkónu. Inšpirácia v tradičnom balijskom bývaní, príjemné farby útulného interiéru, moderné vybavenie a posteľ z luxusnej kolekcie – to sú charakteristiky týchto izieb. Užite si dostatok priestoru veľkého stolu a využite možnosť bezplatného WiFi. K dispozícii sú aj 24 hodinové služby komorníka.

Deluxe Studio

Deluxe Studio foto

Deluxe Studio (48 m², 2 osoby) vychutnajte si svoj pobyt vo veľkorysom priestore podľa svojich predstáv. K dispozícii budete mať najmodernejšie vybavenie vrátane DVD prehrávača, veľkú satelitnú TV s plochou obrazovkou, bezplatného WiFi a renomovaných služieb komorníka. Naskytne sa Vám miesto pre dokonalý odpočinok s prekrásnym výhľadom z intímneho balkónu.

Deluxe Lagoon Access

Deluxe Lagoon Access foto

Deluxe Lagoon Access (36 m², 2 osoby) predstavte si prebudenie po kľudnom spánku v tradičných balijských interiéroch a s možnosťou okamžitého vkročenia do lagúny len pár metrov od Vašej postele z luxusnej kolekcie. Tieto jedinečné izby Vás vtiahnu do tropického sveta plného prírodných krás a žiarivých farieb.

Deluxe Studio Lagoon Access

Deluxe Studio Lagoon Access foto

Deluxe Studio Lagoon Access (48 m², 2 osoby) uvoľnite sa vo veľkorysom obytnom priestore týchto luxusných izieb v Nusa Dua, ktoré ponúkajú nekonečnú lagúnu len pár krokov od presklených posuvných dverí. Zostúpte z vlastného balkónu s výhľadom na svieže záhrady a ponorte sa do priezračných vôd oceánu. Vo veľkom štýle môžete odpočívať s čajom, kávou alebo s nápojmi z deluxe mini baru.

Executive Suite

Executive Suite foto

Executive Suite (60 m², 2 osoby) príjemné vstupné priestory, elegantnú jedáleň a samostatnú priestrannú spálňu s rezidenčnou atmosférou. Moderný balijský štýl zdobí každý kút maľbami od renomovaného miestneho umelca. Nadýchnite sa vône tropických kvetín a teplého oceánskeho vánku z Vášho balkóna a vychutnajte si kúzelné okamihy pobytu.

Lagoon Access Suite

Lagoon Access Suite foto

Lagoon Access Suite (60 m², 2 osoby) po aktívnom dni Vám tieto suity poskytnú perfektné útočsko pre odpočinok. Vo veľkých interiéroch môžete využívať bezplatné WiFi, vďaka ktorému zostanete v kontakte so svetom, vlastný balkón či súkromnú cestičku do lagúny. V intímnej obývacej izbe s balijským nábytkom a umeleckými dielami je možné vychutnať si lahodnú večeru so všetkým, čo k tomu patrí.

Deluxe Executive Suite

Deluxe Executive Suite foto

Deluxe Executive Suite (120 m², 2 osoby) výnimočné suity Deluxe Executive so vznešenosťou prinášajú rezortu novú úroveň dychberúcej sofistikovanosti a plno ďalších možností. Veľké priestory Vám doprajú pocit neobmedzenosti a moderný design v kombinácii s balijskou dekoráciou zase navodia tú pravú atmosféru pre strávenie dovolenky.

Ocean View Suite

Ocean View Suite foto

Ocean View Suite (158 m², 2 osoby) doprajte si pobyt priamo na pobreží oceánu a poznajte, že tieto suity poskytujú intímne útočisko s čiastočným výhľadom na trblietajúce sa vody Indického oceánu z vlastného zastrešeného balkónu. Bohatý miestny dekor je zrejmý v celej suite, ktorá zahŕňa dve poschodia s dostatočne veľkým obývacím priestorom pre bezstarostný a nezabudnuteľný pobyt.

Deluxe Ocean View Suite

Deluxe Ocean View Suite foto

Deluxe Ocean View Suite (158 m², 2 osoby) objavte pohodlie a štýl týchto vycibrených suit v jednom z najlepších rezortov na Bali. Budete môcť využívať kompletný komfort rezidenčného bývania, pričom suita je situovaná na treťom poschodí rezortu. Ponúka tak ideálne výhľady na oceán z dvoch priestranných balkónov. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa, služby komorníka s vlastným vchodom a špajza pre vylepšenie jeho služieb. Užite si aj špeciálnu oblasť na pláži, kde čakajú ležadlá priamo pre Vás.

Grande Lagoon Suite

Grande Lagoon Suite foto

Grande Lagoon Suite (390 m², 4 osoby) zažite dovolenku v majestátnom komplexe v duplex štýle, ktorý predstavuje oázu dômyselnosti v podobe rafinovaného prepojenia balijského designu a starožitného nábytku s modernými prvkami štýlovej suity. Priestranná obývacia izba sa otvára na veľkú terasu s výhľadom na oceán a priamym prístupom do lagúny. Piano, plyšové koberce a komorník s vlastným vchodom a špajzou pre splnenie všetkých Vašich potrieb. Aj tí najnáročnejší hostia ocenia vlastné ležadlá pripravené na nedotknutej pláži.

Hibiscus Villa

Hibiscus Villa foto

Hibiscus Villa (280 m², 2 osoby) pokiaľ hľadáte luxusnú súkromnú vilu na Bali, tak ju nájdete v tomto rezorte v podobe vily Hibiscus. Je inšpirovaná v tunajšom ostrovnom živote a disponuje vycibreným balijským dekorom. Vila Hibiscus Vás zaujme každým svojim prvkom. Doprajte si relaxačnú masáž v altánku vedľa svojho súkromného bazéna, ktorý je obklopený jemnými kvetmi ibišteka, čo v hinduistickej kultúre predstavuje symbol čistoty. Vďaka tejto vile sa hostia môžu tešiť aj na jazdy buginou cez svieže záhrady až k súkromnej pláži, kde na nich čakajú pripravené ležadlá a kreslá.

Pool Villas – One Bedroom

Pool Villas – One Bedroom foto

Pool Villas – One Bedroom (360 m², 2 osoby) skvelé ubytovanie v úžasnej balijskej vile ponúka jedinečné možnosti aj pre najnáročnejších hostí rezortu. K dispozícii je jedna spálňa, obývacia izba, jedálenský priestor obsluhovaný vlastnou kuchyňou, 24hodinové služby komorníka a vonkajší priestor pre stolovanie vedľa bazéna. Podmanivý bazén s príjemným altánkom a diskrétnymi priestormi pre masáže zaistí dostatočné relaxačné príležitosti. Hostia týchto vil sa môžu tešiť aj na jazdy buginou na súkromnú pláž s ležadlami.

Pool Villas – Two Bedroom

Pool Villas – Two Bedroom foto

Pool Villas – Two Bedroom (750 m², 4 osoby) táto vila sa nachádza v intímnych sviežich záhradách s vlastným check-inom a môže sa pochváliť prírodnou dekoráciou v balijskom štýle a modernými technológiami spolu s priestrannou terasou a vonkajšou balijskou dažďovou sprchou. Navyše disponuje dvoma spálňami, pričom druhá ponúka oddelené lôžka. Využívať budete môcť aj vlastný bazén s pekným altánkom a buginu pre jazdu na nedotknutú pláž.

Pláž a more

Nechte se objímat slunečními paprsky na překrásné bílé pláži v Nusa Dua a zapojte se do nespočtu aktivit, jako jsou vodní sporty, koupání, šnorchlování a nebo prostě jen relaxujte ve stínu altánku. Cesta na pláž z resortu je lemovaná svěží zelení a palmami, což představuje překrásnou kulisu.

Pláž vyzývá ke slunění pod balijským sluncem. Lákavou úlevu od slunce pak nabízejí cabanas (altánky) ve stínu s plážovými procedurami. Nedaleký Kulkul Bar poskytuje lehké občerstvení a osvěžující nápoje. Poblíž pláže se nacházejí také dva malé veřejné ostrovy Nusa Bagus a Nusa Peninsula. Hosté resortu mohou těchto ostrovů dosáhnout přímo z pláží.

V průběhu dne je třeba počítat s přílivem a odlivem moře, kdy při odlivu může moře ustoupit o několik desítek metrů, a tak vstup do moře bude velmi pozvolný.

 

Online cena a slevy The Laguna Resort and Spa *****

Profi foto hotela The Laguna Resort and Spa *****

Naše foto hotela The Laguna Resort and Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Laguna Resort and Spa

Laguna Resort and Spa ponúka širokú škálu možností stravovania z celého sveta v spojení s láskavými službami personálu hotelových reštaurácií. Banyubiru je tunajšou špecifickou reštauráciou a servíruje pan-ázijskú a medzinárodnú kuchyňu. Arwana je reštauráciou pri pláži s bezkonkurenčnou pobrežnou kuchyňou z čerstvých morských plodov vrátane ustríc a sushi.

Užite si súkromné stolovanie vo vinárni u Cornerstone – Vinotek, Deli & More. Deli zahŕňa aj tradičný kútik sambal a denné občerstvenie. Ľahké pokrmy, koktejly, víno a liehoviny na Vás čakajú pri bazéne v Kulkul baru, salóniku Cascade Garden Lounge či v bare Sapphire.

Arwana – S najlepším panoramatickým výhľadom na pláž a oceán ponúka táto reštaurácia veľkolepé menu morských plodov, ktoré sú osobne vyberané miestnymi šéfkuchármi každé ráno. Lahodná ponuka zahŕňa aj ústrice a sushi bar. Arwana patrí medzi najlepšie reštaurácie na Bali a to tiež bez problémov dokazuje.

Banyubiru – Nádherné miesto pre stolovanie s výhľadom na rozľahlú lagúnu a tropické záhrady ponúka pokrmy vytvorené s ľahkosťou a aboslútnou precíznosťou. Nájdete tu to najlepšie z pan-ázijskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete si vyberať z európskych špecialít, čínskych pokrmov, tradičného indonézskeho kútika, japonského sushi baru a mnoho ďalšieho. Doprajte si rozmanité à la carte menu či bufetový spôsob stravovania. Vďaka presklenej kuchyni môžete sledovať umenie kuchárov a presvedčiť sa, že Vaše jedlo je pripravované s láskou. Reštaurácia má vnútorné aj vonkajšie priestory vybavené elegantným nábytkom pre naozaj výnimočný zážitok zo stolovania. Vďaka zásobenej vínnej pivnici si zákazníci môžu vychutnať aj vycibrené vína z celého sveta. Reštaurácia je otvorená pre raňajky a večere.

Cornerstone – Vstúpte do vínnej pivnice, ktorá ponúka celú radu vynikajúcich vín z celého sveta a tiež stôl pre skupinky k súkromnému stolovanie v pivničke. Populárne je aj stolovanie pod šírym nebom s autentickou omáčkou sambal, ktorú si tiež môžete odniesť so sebou. Lahôdkou je aj domáca zmrzlina. Môžete tu taktiež tráviť svoj voľný čas pri gulečníku. Tento nový a jedinečný koncept sa nachádza pri mieste s butikami so šperkami, módou, zberateľskými predmetmi či drogériou.

Kulkul Bar – Hotelový bar s panoramatickým výhľadom na nedotknuté pláže Bali a Indický oceán je ovievaný jemným tropickým vánkom. Doprajte si okamihy relaxácie v plážovom bare s exotickými koktejlami. Neexistuje lepšie miesto pre vychutnanie si živej zábavy v noci alebo odpočinku pri pláži cez deň. Môžete tu zažiť aj ikonický východ slnka. Počas obeda ponúka bar aj ľahké občerstvenie. Navyše ponúka aj tzv. Happy hours, pri ktorých môžete ušetriť 50% pri objednaní miestnych vín, piva a nealkoholických nápojov.

Reštaurácie a bary v St. Regis Bali Resort – Ako ďalšia možnosť pre rozšírenie Vašich kulinárskych zážitkov sa ponúka pre hostí príležitosť kulinárskeho objavovania a zábavy v neďalekom sesterskom rezorte The St. Regis Bali Resort. Kompletnú ponuku stravovania nájdete v informáciách o sesterskom rezorte. K dispozícii je bezplatný transfer. Bazén a plážové zariadenia sú vyhradené len pre hostí hotela. S rezerváciou reštaurácie sa môžete obrátiť na Vášho komorníka, ktorý Vám ochotne pomôže.

Šport a wellness hotela The Laguna Resort and Spa *****

Buďte pripravení na kráľovský zážitok z pohostinstva, ktoré pochádza zo služieb a vybavenia skvelého hotela pre voľnočasových aj obchodných cestujúcich. Rezort sa môže pochváliť celou radou elitných zariadení a aktivít, aby bolo zaistené, že o Vaše potreby bude náležite postarané.

Vodné športy – V spolupráci s Waterworld, certifikovanou agentúrou PADI vodných športov, sa Vám poskytne nespočet možností, ako stráviť čas vo vode či na pláži v podobe rybolovu, windsurfingu či mnohých ďalších. Budete môcť obdivovať morský život z kajaku alebo z paluby lode. Pre kajaky hostia nepotrebujú žiadnu licenciu a lode je možné rezervovať na základe balíčku, vrátane transferu do/z rezortu. Individuálne požičanie lodí nie je odporúčané. Činnosti, poloha a časy sú závislé na dni. Pre viac informácií môžete kontaktovať recepciu alebo komorníka.

Lagúnové bazény s nekonečným okrajom – V dokonalej harmónii so sviežimi záhradami a kľudným malebným prostredím sú umiestnené hotelové lagúnové bazény, ktoré nemajú konkurenciu. Budete fascinovaní veľkoleposťou a krištáľovo čistou vodou. Plocha 5000 m2 ponúka miesta tak so slnečnými lúčmi, ako aj s tienistými zákutiami. Nájdete tu aj menšie vodopády, zatiaľ čo deti si užijú na dvoch piesočných plážach a vo vyhradenom bazéniku. Môžete si tu tiež dopriať niečo k jedlu a pitiu. Nechýbajú ani dve jacuzzi.

Rekreačné aktivity – Zažite balijskú kultúru a prírodu v plnej svojej kráse vďaka nekonečnej ponuke aktivít pre jednotlivcov, skupiny a rodiny s deťmi. Fitness nadšenci môžu využiť miestnu posilňovňu pre udržanie sa vo forme, pričom je k dispozícii aj profesionálny osobný tréner. Deti si môžu užiť zábavu vďaka detskému centru v sesterskom rezorte The St Regis Bali pri využití bezplatných transferov. K dispozícii je aj tenis a stolný tenis. Činnosti, poloha a časy sú závislé na dni. Pre viac informácií môžete kontaktovať recepciu alebo komorníka.

Kúpele

Luxusný kúpeľný rezort na Bali ponúka rozprávkový wellness zážitok v exkluzívnych kúpeľoch Lagoon Spa, ktoré spájajú zložité miestne rituály spoločne s balijskou starostlivosťou a ponúkajú ukľudňujúce útočisko pre myseľ, telo a dušu. V ponuke sú medzinárodné aj miestne produkty zahŕňajúce jedinečné vlastnosti vody, domáca starostlivosť a prvotriedne zariadenie. To všetko prináša celkovú kúpeľnú pohodu pre hostí, ktorí hľadajú najlepší a najviac autentický zážitok. Patrí sem aj 24hodinové fitness centrum s výhľadom na rozľahlú modrú lagúnu. Taktiež sa tu môžete spoľahnúť na moderné vybavenie a možnosti služieb profesionálnych trénerov.

Mapa - The Laguna Resort and Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Laguna Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Laguna Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela The Laguna Resort and Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Mgr. Zuzana Zjavková
The Laguna Resort and Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.