Al Qasr Hotel *****

Dubaj

Palácový klenot rezortu Madinat Jumeirah

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Al Qasr Hotel

Pro hotel Al Qasr Hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Al Qasr Hotel.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena hotelu vč. tax
- EUR/osoba
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Cena bez místních tax
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Al Qasr Hotel *****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Hotel ve stylu arabského paláce Romantický areál s vodními cestami U pláže
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Al Qasr Hotel ***** Dubaj

Al Qasr znamená v preklade „Palác“ a presne toto slovo vystihuje tento výnimočný hotel, ktorý je korunným klenotom hotelového komplexu Madinat Jumeirah, ktorý združuje štyri rezorty. Al Qasr svojim štýlom pripomína letnú rezidenciu šejkov. Dostupný je po triede lemovanej stromami a zdobený krásnymi sochami arabských koní. Je poctou starobylému architektonickému štýlu majestátnej elegancie. Grand boutique hotel s 294 izbami a apartmá s veľkými oknami poskytujúcimi nádherné výhľady, s piatimi reštauráciami so štyrmi barmi a salónikmi, rozľahlými záhradami a veľkými bazénmi je s celým rezortom spojený impozantnými vodnými cestami.

Madinat Jumeirah znamená v preklade „Mesto Jumeirah“. Jeden z najviac fascinujúcich rezortov na svete s dvojkilometrovou piesočnou plážou je tvorený dvoma boutique hotelmi, letnými domami s dvormi a vilami, štyridsiatimi štyrmi reštauráciami, tradičným trhom souk, kúpeľami Talise Spa, konferenčnými a banketovými centrami, Quay Health clubom a The Firts Group divadlom.

Komplex leží v jedinečnej lokalite pozdĺž prestížnej pláže Jumeirah, blízko hojne vyhľadávaných rezidencií, kde šetrné plány mesta zachovali exkluzívne len nízke stavby. Po ceste je z hotela ľahký prístup ku všetkým miestnym zariadeniam, obchodným oblastiam a je tu dobrá obslužnosť taxi a hotelovými limuzínami.

Medzinárodné letisko Dubai je vzdialené 25 minút, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakcie pre voľný čas a nákupy, Burj Al Arab, vodný park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Najbližšie nákupné centrum je vzdialené desať minút jazdy autobusom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Arabian Deluxe Twin

Arabian Deluxe Twin (55 m²) je príkladom skvelého štýlu v malebnom prostredí. Predstavuje starožitný nábytok, opulentnú mramorovú kúpeľňu a šatňu...

Arabian Deluxe King

Arabian Deluxe King (55 m²) ponúka výhľady na impozantné vodné cesty a tropickú nádheru rezortu...

Ocean Deluxe Twin

Ocean Deluxe Twin (55 m²) poskytuje výhodu v podobe vlastného balkóna, ktorý sa otvára smerom k magickým vodám oceánu. Spálňa je zariadená dvoma oddelenými lôžkami. ..

Ocean Deluxe King

Ocean Deluxe King (55 m²) sa pýši mramorovou kúpeľňou, luxusnou spálňou s posteľou veľkosti king, balkónom s výhľadom na oceán a svieže záhrady a šatňou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

O uspokojenie gurmánskych chutí sa priamo v hoteli stará deväť reštaurácií, barov a klubov.

Arboretum predstavuje arabskú súčasnoť a ponúka prepychové celodenné stravovanie s medzinárodnou a regionálnou príchuťou vo svetlom, priestrannom a štýlovom prostredí. Večere sa podávajú aj al fresco na terase s výhľadom na rušné vodné cesty a na more.

Prechádzka po vyzdobenom móle smerom do mora vedie do romantickej reštaurácie Pierchic, ktorá servíruje na obedy a večere najlepšie jedlá z morských plodov s príchuťou mierneho vánku a kľudným výhľadom na azúrové vody zálivu. Zažijete tu štýlový, pokojný a jednoducho veľkolepý zážitok, pretože sa jedná o najvychýrenejšiu dubajskú kulinársku destináciu.

Máte radi západ slnka? Tak sa vám bude páčiť salónik Koubba v štýle zbrojnice, kde sa servírujú delikátne cigary a likéry. Ponorení v pohodlnej pohovke v teplom osvetlení arabských lampášov a nasávajúci atmosféru s kúzelným koktejlom budete každý okamih v tomto bare považovať za dokonalý.

Kúzlo paláca si užijete v luxusnom posedení v Al Fayrooz, pomenovanom po tyrkysovom polodrahokame spájaným s krásou a hojnosťou. Vyvýšený lobby salón v samotnom srdci Al Qasru s výhľadom na vodné cesty a záhrady podáva nápoje, ľahké občerstvenie a tiež popoludňajšie čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dedičstvo Granady, jedná sa o reštauráciu v maurskom štýle. Menu s koreňmi v andalúzskych slnečných receptoch sa skladá z veľkého množstva jedál od paelly s morskými plodmi cez klasické tagine po rôzne variácie tapas. Či dávate prednosť posedeniu pod klenutými stropmi pripomínajúcimi ranné španielske obdobie alebo na vonkajšej terase, máte istotu najlepších jedál a najkrajších výhľadov.

Khaymat Al Bahar, to sú veľké stany v beduínskom štýle, ktoré obsluhujú pláž a bazén. Občerstvenie, štýlové ľahké obedy a extravagantné večerné grilovanie charakterizuje neformálny, zábavný a vždy žijúci Khaymat Al Bahar. Môžete pozorovať oslnivý západ slnka na horizonte, skryť sa pred slnkom alebo sledovať plážový ruch a pri tom sa ponoriť do sveta delikátnych menu, voňavých zákuskov a šumivých nápojov.

Vedľa kúpeľov Talise v záhradách pri vode podáva vegetariánsku kuchyňu reštaurácia Magnolia. Pre tých, ktorí majú chuť na zdravé jedlá, je pripravený bohatý výber a rozmanité chute nutrične vyvážených pokrmov pripravených z čerstvých a prevažne organických prísad. Rovnako pôsobivý a zdravý je aj nápojový lístok zahŕňajúci širokú paletu ovocných koktejlov, organických vín a minerálnych vôd.

MJ's Steak House je naopak rajom mäsožravcov, ktorý dodržuje časom preverené pôvodné recepty všetkých steak housových delikates. Ukážkové hovädzie Wagyu, jemne prepracované so zamatovou chuťou, alebo bostonská polievka z lastúr, na ktorú sa zbiehajú sliny, stále populárny Surf &Turf a morské plody – to všetko bude dráždiť Vaše chuťové bunky na vonkajšej terase alebo v interiéroch s uvoľnenou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhľadom na pokojné vodné cesty Madinat. Je oázou thajskej a ázijskej kuchyne. S kulinárskymi zážitkami na ich bohato zdobených terasách je veľmi ľahké nechať myseľ plaviť sa po Rieke kráľov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Al Qasr Hotel

Al Qasr sa skladá z celkovo 294 izieb pätnástich kategórií. Všetky izby a apartmá sú zariadené v starobylom arabskom štýle, ktorý podčiarkuje celkový tradičný ráz hotela. Izby sú vybavené vlastným balkónom s výhľadom na rezort alebo záliv, twin alebo king size lôžkami, súkromnou šatňou, luxusnou kúpeľňou s veľkou vaňou a samostatnou dažďovou sprchou, starožitným nábytkom a salónikom s posedením.

Ponuka izieb

Arabian Deluxe Twin

Arabian Deluxe Twin (55 m²) je príkladom skvelého štýlu v malebnom prostredí. Predstavuje starožitný nábytok, opulentnú mramorovú kúpeľňu a šatňu. Po otvorení sklenených dverí vyjdete na vlastný balkón a užijete si výhľad na vodné cesty Madinat Jumeirah a svieže záhrady.

Arabian Deluxe King

Arabian Deluxe King (55 m²) ponúka výhľady na impozantné vodné cesty a tropickú nádheru rezortu. V kúpeľni na vás čaká mramorová vaňa, sprchovací kút a luxusné kúpeľňové prípravky. O zábavu sa postará HD LCD TV a DVD prehrávač. Samozrejmosťou je pripojenie k internetu.

Ocean Deluxe Twin

Ocean Deluxe Twin (55 m²) poskytuje výhodu v podobe vlastného balkóna, ktorý sa otvára smerom k magickým vodám oceánu. Spálňa je zariadená dvoma oddelenými lôžkami.

Ocean Deluxe King

Ocean Deluxe King (55 m²) sa pýši mramorovou kúpeľňou, luxusnou spálňou s posteľou veľkosti king, balkónom s výhľadom na oceán a svieže záhrady a šatňou.

Twin Executive Arabian

Twin Executive Arabian (55 m²) je skvelou voľbou pre náročnejších obchodných cestujúcich, ktorí hľadajú harmonickú rovnováhu medzi prácou a relaxáciou. Aj tu budete mať k dispozícii súkromný balkón. V spálni sa nachádzajú dve oddelené lôžka. Privilégiom pre hostí týchto izieb je exkluzívny prístup do Club lounges a dva vstupy do kúpeľov Talise Spa.

King Executive Arabian

King Executive Arabian (55 m²) predstavujú luxusnú posteľ veľkosti king, ktorá vládne majestátnej spálni. Samozrejmosťou je súkromný balkón a aj vy si užijete prístup do salónikov Club a dva vstupy do kúpeľov Talise Spa.

Twin Executive Ocean

Twin Executive Ocean (55 m²) ponúka dve oddelené lôžka a dychberúci výhľad na oceán z privátneho balkóna. Súčasťou ubytovania sú aj vyššie zmienené privilégia.

King Executive Ocean

King Executive Ocean (55 m²) sa od predchádzajúcej kategórie odlišujú len jednou manželskou posteľou veľkosti king.

Family Room

Family Room (80 m²) je nádherne vyzdobená v autentickom štýle. Obytná plocha vyzýva k pokojnému tráveniu spoločného času. Veľké súkromné balkóny a terasa umocnia váš zážitok. Odpočinok poskytuje úžasná mramorová kúpeľňa. Tešiť sa tiež môžete na prístup do salónikov a na dva vstupy do kúpeľov Talise Spa.

Junior Ocean Suite

Junior Ocean Suite (80 m²) disponuje posteľou veľkosti king, balkónom a terasou. Mramorová kúpeľňa obsahuje vaňu, sprchovací kút a kúpeľňové doplnky.

Superior Junior Ocean Suite

Superior Junior Ocean Suite (106 m²) vás ohromí výhľadom na Arabský záliv. Nachádza sa na hornom poschodí, a tak sa tu dočkáte dokonalého súkromia a kľudu.

One Bedroom Arabian Suite

One Bedroom Arabian Suite (105 m²) ponúka zariadenie v štýle Blízkeho východu. Je ideálna pre rodiny s deťmi, ktoré túžia po priestore. Súčasťou interiéru je obývací priestor a jedáleň. Zo súkromného balkóna si užijete výhľad na rezort.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite (105 m²) sa od predchádzajúcej kategórie odlišuje výhľadom na oceán.

Presidential Suite

Presidential Suite (180 m²) pôsobí na estetické cítenie každého hosťa. Je vyzdobená v monarchistickom štýle Blízkeho východu a je hrdo umiestnená pod samotnou strechou hotela. Nádherné výhľady na vás čakajú z paluby vlastného balkóna a veľkej terasy. Interiéry tvoria dve spálne, obývací priestor a dve kúpeľne s vírivkou. Bývať tu môžu až štyria dospelí a štyri deti (do 12 rokov).

Royal One Bedroom Suite

Royal One Bedroom Suite (332 m²) sľubuje honosné zážitky a prepychový arabský štýl. Súčasťou ubytovania v tomto kráľovskom apartmáne sú diskrétne služby majordóma, vlastná súkromná Majlis a veľká terasa s nádherným výhľadom na celý rezort. Spálne sa pýšia kráľovskou červenou a zlatými akcentami, mramorová kúpeľňa ukrýva masážnu sprchu a vírivku. Jedáleň a kuchyňa dodávajú celému priestoru esenciu domova. Ubytovať sa tu môžu dvaja dospelí a tri deti (do 12 rokov).

Ocean Deluxe

Pokoje Arabian Deluxe (55 m²) nabízí pohodlnou postel velikosti King nebo dvě jednolůžkové postele. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Ubytování v pokojích Ocean Deluxe garantuje nádherný výhled na oceán.

Arabian Club Superior

Arabian Superior

Ocean Club Superior

Pláž a more

Pozdĺž celého monumentálneho komplexu Madinat Jumeirah sa tiahne slávna dubajská pláž Jumeirah, s jemným bielym pieskom a úžasnou dĺžkou, ktorá láka k prechádzkam. Záliv poskytuje skvelé osvieženie, podmorský život tu ale príliš pestrý nie je.

Online cena a slevy Al Qasr Hotel *****

Profi foto hotela Al Qasr Hotel *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Al Qasr Hotel

O uspokojenie gurmánskych chutí sa priamo v hoteli stará deväť reštaurácií, barov a klubov.

Arboretum predstavuje arabskú súčasnoť a ponúka prepychové celodenné stravovanie s medzinárodnou a regionálnou príchuťou vo svetlom, priestrannom a štýlovom prostredí. Večere sa podávajú aj al fresco na terase s výhľadom na rušné vodné cesty a na more.

Prechádzka po vyzdobenom móle smerom do mora vedie do romantickej reštaurácie Pierchic, ktorá servíruje na obedy a večere najlepšie jedlá z morských plodov s príchuťou mierneho vánku a kľudným výhľadom na azúrové vody zálivu. Zažijete tu štýlový, pokojný a jednoducho veľkolepý zážitok, pretože sa jedná o najvychýrenejšiu dubajskú kulinársku destináciu.

Máte radi západ slnka? Tak sa vám bude páčiť salónik Koubba v štýle zbrojnice, kde sa servírujú delikátne cigary a likéry. Ponorení v pohodlnej pohovke v teplom osvetlení arabských lampášov a nasávajúci atmosféru s kúzelným koktejlom budete každý okamih v tomto bare považovať za dokonalý.

Kúzlo paláca si užijete v luxusnom posedení v Al Fayrooz, pomenovanom po tyrkysovom polodrahokame spájaným s krásou a hojnosťou. Vyvýšený lobby salón v samotnom srdci Al Qasru s výhľadom na vodné cesty a záhrady podáva nápoje, ľahké občerstvenie a tiež popoludňajšie čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dedičstvo Granady, jedná sa o reštauráciu v maurskom štýle. Menu s koreňmi v andalúzskych slnečných receptoch sa skladá z veľkého množstva jedál od paelly s morskými plodmi cez klasické tagine po rôzne variácie tapas. Či dávate prednosť posedeniu pod klenutými stropmi pripomínajúcimi ranné španielske obdobie alebo na vonkajšej terase, máte istotu najlepších jedál a najkrajších výhľadov.

Khaymat Al Bahar, to sú veľké stany v beduínskom štýle, ktoré obsluhujú pláž a bazén. Občerstvenie, štýlové ľahké obedy a extravagantné večerné grilovanie charakterizuje neformálny, zábavný a vždy žijúci Khaymat Al Bahar. Môžete pozorovať oslnivý západ slnka na horizonte, skryť sa pred slnkom alebo sledovať plážový ruch a pri tom sa ponoriť do sveta delikátnych menu, voňavých zákuskov a šumivých nápojov.

Vedľa kúpeľov Talise v záhradách pri vode podáva vegetariánsku kuchyňu reštaurácia Magnolia. Pre tých, ktorí majú chuť na zdravé jedlá, je pripravený bohatý výber a rozmanité chute nutrične vyvážených pokrmov pripravených z čerstvých a prevažne organických prísad. Rovnako pôsobivý a zdravý je aj nápojový lístok zahŕňajúci širokú paletu ovocných koktejlov, organických vín a minerálnych vôd.

MJ's Steak House je naopak rajom mäsožravcov, ktorý dodržuje časom preverené pôvodné recepty všetkých steak housových delikates. Ukážkové hovädzie Wagyu, jemne prepracované so zamatovou chuťou, alebo bostonská polievka z lastúr, na ktorú sa zbiehajú sliny, stále populárny Surf &Turf a morské plody – to všetko bude dráždiť Vaše chuťové bunky na vonkajšej terase alebo v interiéroch s uvoľnenou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhľadom na pokojné vodné cesty Madinat. Je oázou thajskej a ázijskej kuchyne. S kulinárskymi zážitkami na ich bohato zdobených terasách je veľmi ľahké nechať myseľ plaviť sa po Rieke kráľov.

Šport a wellness hotela Al Qasr Hotel *****

Široká paleta vodných športov je ponúkaná na rozľahlej pláži Jumeirah. Oboje, pláž aj vonkajšie bazény strážia profesionálni plavčíci. Bazény zatvárajú o 22:00. Medzi vodnými aktivitami nájdete windsurfing, plachtenie, vodné lyžovanie, wakeboarding, kajaky, plavby loďou, banana rides a potápanie. Vstup do úžasného vodného parku Wild Wadi Waterpark je pre hostí hotela zdarma.

Quay Healthclub ponúka hodiny fitness, ktoré budú vyhovovať všetkým úrovniam pokročilosti, vybavený najmodernejšou technológiou – cardio vaskulárne a resistance health. Ďalej disponuje 25 m vnútorným bazénom s kontrolou teploty, zasadeným do krásne vyzdobeného prostredia a obklopeným obrovskými oknami s výhľadom na okolité kanále.

Talise Spa v Madinat Jumeirah sú najuznávanejšími kúpeľami v okolí a využívajú veľké množstvo prepojených zariadení, ktoré vytvárajú perfektné prostredie kľudných a obohacujúcich zážitkov. Budete rozmaznávaní v jednej z 26 unikátnych izieb navrhnutých ako súostrovie, malých súkromných oázach uprostred tropickej krajiny, kde vám prechádzka záhradami pomôže upokojiť a uvoľniť myseľ. Krásne vonkajšie stany prinášajú procedúry v súlade s prírodou. Do vybavenia kúpeľov patria deluxe izby, súkromná telocvičňa s osobným trénerom, jóga štúdio, teplý a studený bazén, sauna a parné kúpele, sprchy, medzinárodné majilis a dva dámske polosúkromné majilis obsluhované ženským personálom a kúpeľná reštaurácia Magnolia. Dopriať si môžete ošetrujúce procedúry, kozmetickú starostlivosť, terapie čínskej medicíny a je pre vás pripravená aj konzultácia s profesionálmi, ktorí pre vás zostavia na mieru cvičebný alebo ozdravný program.

Deti v hoteli Al Qasr Hotel *****

Pre najmenších je pripravený Sindibad’s Kids Club s veľkým množstvom zábavných programov a zariadení. Otvorené má každý deň od ôsmej ráno do siedmej večer. Pre zábavu detí aj dospelých v horúcich dňoch je lákavý Wild Wadi vodný park obrích rozmerov, ktorý sa nachádza hneď vedľa rezortu.

Mapa - Al Qasr Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Al Qasr Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Al Qasr Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Veronika Khúlová (Mračnová)
Veronika Khúlová (Mračnová) +421 948 548 908

Recezie hotela Al Qasr Hotel *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Dubaja

Marica Verešová
Al Qasr Hotel
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.