Maurícius

Aktivity na Mauríciu

Rýchla kalkulácia hotela

Maurícius
Odlet
Noci v hoteli
Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Maurícius Vám neponúkajú len krásne pláže, romantické prostredie a tyrkysovo sfarbenú vodu. Ak ste športovo zameraní, potom je tento ostrov tým pravým miestom pre Vás - široká škála vodných športov, doplnená o veľký výber športov na pevnine, Vám poskytne dostatok možností urobiť niečo pre svoje zdravie. A navyše, väčšina z nich je pre našich klientov zadarmo! Viete si predstaviť lepšiu kombináciu?

 

 mauricius-novy-web-037.jpg
Golf na ostrove Maurícius – šesť 18 jamkových ihrísk

Exotický ostrov Maurícius je ideálnym miestom pre vyznávačov pokojnej romantickej dovolenky, ale ponúka oveľa viac než len krásne pláže s bielym pieskom, priezračné tyrkysové more či nádhernú prírodu. Neopakovateľná prírodná scenéria, jazierka či odpaly cez morské zátoky určite uspokoja aj tých najnáročnejších golfistov.

Viac o golfe na Mauríciu

 

 

Potápanie na Mauríciu

Podmorské útesy Maurícia ponúkajú fascinujúce scenérie farieb, tvarov a rozmanitosti podmorského života. Hlúčiky koralov vyfarbených do modrej, červenej, žltej a zlatej farby sa podobajú kvetinovým dekoráciám. Voda je priezračne čistá a plná rýb ako v akváriu. Návšteva tohto podmorského sveta pre vás bude skutočným potešením a zábavou. Je vhodná skutočne pre každého a počas celého roka. Na rozdiel od iných ostrovov v Indickom oceáne tu potápanie nie je limitované hĺbkou 30 metrov. Ostrov tiež zostal ušetrený fenoménu El Nino, ktorý v roku 1996 zničil v iných miestach 90 % koralového života. Maurícius je obmývaný vodami prúdiacimi zo západného pobrežia Austrálie a nepatrné zmeny teploty podporujú rapídny rast niektorých druhov koralov - Madreporas a Acroporas.

Potápanie na Mauríciu zaštiťuje Mauritius Scuba Diving Association, ktorá je členom CMAS. Všetky väčšie hotely na ostrove majú vlastné špičkovo vybavené Dive Centrá, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb vrátane zapožičania všetkej výbavy a ponuky inštruktorov pre podmorské potápanie. Môžete si zvoliť medzi mnohými druhmi potápania, okrem iného nočné alebo tematické potápanie, pre tých odvážnejších a skúsenejších je v ponuke pripravené pozorovanie žralokov. Úplní začiatočníci si môžu urobiť krátky skúšobný ponor a pokiaľ ich nadchne, absolvovať celý kurz ukončený potápačskou licenciou. Je tu jedna dekompresná komora. Potápanie na Mauríciu i blízkom Rodrigues je možné celoročne.

Ponory sú vo väčšine prípadov smerované, potápačov sprevádza počas ponoru čln až do doby, kedy prebehne bezpečná dekompresia a potápači sú späť na hladine. So skúseným inštruktorom môžete v hĺbke 25m pozorovať nádherné koralové záhrady, viac ako 1000 druhov rýb, vzácne a jedinečné mušle, jaskyne či staré vraky. Najkrajšie miesta na potápanie sú na juhovýchode Blue Bay, na juhozápade v oblasti Le Morne, na západe v blízkosti Flic en Flac (jaskyňa zvaná Katedrála). Na severe sú výborné ponory pri Whale Rock alebo podmorský kráter okolo ostrova Ile Ronde (dostupný loďou z Grand Bay). Najlepšie miesta však nájdete v okolí sesterského ostrova Rodrigues, kde ale môžete naraziť na silné morské prúdy. Odporúčame Pointe Cotton a Roche Noire, prípadne Pointe Aux Corners.

Šnorchlovanie na Mauríciu má vďaka veľkému množstvu koralov a koralových rýb neopakovateľné kúzlo. Koralové útesy sú okolo celého ostrova, stačí si len nasadiť šnorchel a potápačské okuliare a môžete sa kochať krásami podmorského života. Na Mauríciu majú možnosť podmorský svet spoznať aj nepotápači. Stačí sa prechádzať po morskom dne s helmou naplnenou kyslíkom alebo si zaplatiť ponor do hĺbky 60m v ponorke Blue Safari Submarine. Uvidíte strmé vulkanické útesy a skalnaté steny, vodné sasanky, papagájovité ryby, chobotnice, langusty, trubkotlamy, koralové záhrady či vraky zo 17.stor. Upozorňujeme, že zber mušlí a koralov je postihovaný zákonom.

 mauricius-novy-web-006.jpgmauricius-novy-web-036.jpg
 

 

Hlbokomorský rybolov

Maurícius je pravým rajom pre všetkých milovníkov hlbokomorského rybolovu. Môžete sa pokúsiť uloviť modrého či vzácnejšieho čierneho marlina, rôzne druhy žralokov, tuniakov a barakud a mnoho ďalších. Ideálne obdobie pre hlbokomorský rybolov je od októbra do marca. Maurícius drží niekoľko svetových rekordov, čo sa týka veľkosti a váhy ulovených rýb. Všetky lode, ktoré sú určené pre tento druh rybolovu, sú moderne vybavené. Loď si môžete prenajať od 7 do 13 hodín alebo od 7 do 16 hodín. Možno ju využiť individuálne, jej maximálna kapacita je 3 až 5 rybárov. Ak ryba zaberie, tak je rybár v špeciálnom kresle pripútaný cez vestu k udici. Súboj s najväčšími rybami trvá až 4 hodiny. Nealko nápoje a pivo sú na lodi zadarmo. Hlbokomorský rybolov je adrenalínovo ladený šport, ktorý Vám prinesie nezabudnuteľné zážitky. Najlepšie miesto je na západnom pobreží medzi Le Morne a Flic & Flac. Rybolov sa odohráva zhruba 5km až 15km od pobrežia. Každý rok (väčšinou vo februári) sa na Mauríciu konajú majstrovstvá sveta v rybolove (Marlin World Cup). Osobne sme rybolov marlina úspešne vyskúšali a radi Vám odovzdáme naše zážitky a všetko zorganizujeme – Úlovok mečiara Blue Marlin alebo prvý rybolov riaditeľa cestovnej kancelárie na ostrove Maurícius.

Vody Indického oceánu západne od ostrova Maurícius patria medzi jedno z najlepších miest na svete pre športový rybolov. Vrcholom je Blue Marlin (Modrý marlin), ktorý dorastá až do veľkostí 1000 libier (450 kg). Perfektné podmienky prevládajúce po celý rok robia boj s obrovským Blue Marlinom vzrušujúcim. Najlepšou sezónou je obdobie od novembra do apríla. Maurícius je známy pre nespočetné množstvo svetových rekordov. Svetové rekordy držia 1115 librový Blue Marlin (už 14 rokov), 224 librový tuniak, svetový rekord za Bonito je v rôznych triedach. Maurícijské rekordy patria 1218 librovému tigriemu žralokovi a 1221 librovému Wahoo. Navijak musí byť primeraný boju týchto obrov oceánu; 130 librová trieda sa môže zdať dostatočne silná, ale pri stretnutí s týmito velikánmi, je testovaná niekedy až za hranicu možností. Počas priťahovania a spätnom uvoľňovaní, sa s týmto navijakom dostane ryba k lodi v lepšom stave, ako keby sa s ňou pohrávalo niekoľko hodín na navijaku ľahšom.

Na ostrove Maurícius sa už 18 rokov každoročne koná jedinečná súťaž v hlbokomorskom rybolove, ktorá dáva profesionálom aj amatérom možnosť rybárčiť v bohatých vodách pri západnom pobreží Maurícia.

 

Niekoľkodenná plavba na katamaráne

Objavujte krásy severovýchodného pobrežia a ostrovčekov na sever od Maurícia z paluby katamaránu. Vychutnajte si čerstvo ugrilovanú rybu s pohárom dobrého vína pri západe Slnka. Na mieste podľa vlastného výberu môžete kedykoľvek zastaviť a šnorchlovať, alebo skúsiť šťastie pri love rýb. Obohaťte Vás pobyt na Mauríciu o dvojdňovú plavbu alebo si prenajmite celý katamarán na ľubovoľne dlhú dobu.

 mauricius-novy-web-035.jpg
 

 

Kitesurfing

Maurícius je často prezývaný Mekkou kitesurfingu. Nie je ťažké pochopiť prečo. Popri obrovskom množstve priezračnej a teplej vody ponúka aj ideálne veterné podmienky. Vietor tu vládne osemdesiat percent všetkých dní v roku. Prichádza zo všetkých svetových strán v rôznych silách a láme sa o skaly a ďalšie špecifické reliéfy miestnej exotickej krajiny. Nájdete tu veľké množstvo rozdielnych kitesurfingových podmienok, ale na svoje si príde každý. Všeobecne najznámejšia je oblasť na samotnom južnom cípe ostrova, v okolí polostrova Le Morne vybiehajúceho ako mys do mora. Táto oblasť je po práve jednou z najlepších svetových lokalít počas zimy, hoci skvelý kitesurfing si tu užijete v akomkoľvek ročnom období. Dôvodom sú pravidelne prichádzajúce pasáty, ktoré sú stláčané miestnym prostredím. Dochádza tak k zrýchľovaniu vetrov až o niekoľko uzlov. Lokalita ponúka skvelú zábavu a dobrodružstvo všetkým úrovniam kitesurfárom od začiatočníkov až po svetovú triedu jazdcov. Naozaj úžasné je, že sa všetci stretnete na jednej pláži, pretože všetky lokality v oblasti Le Morne majú rovnaké štartovacie miesto. Počas odpočinku si tak môžete vymeniť zážitky a skúsenosťami s ostatnými. Potom už len zvolíte či zdoláte veľké vlny v Manawa, alebo na rýchlom a náročnom One Eye. Mierne pokročilý sa potom radšej vrhnú na Middle Reef, kde si treba dať pozor na plytké útesy. Naopak pre začiatočníkov sa ponúka E-Small Reef, kde si na skvelých vlnách vybudujete sebadôveru a základné zručnosti. Rovnú hladinu s pásmi hlbokej vody ocenia úplní začiatočníci v lokalite G alias Školskej lagúne. Kitesurfingové podmienky v okolí Le Morne sú ale iba špičkou ľadovca. Úžasnou lokalitou je aj Black River, najmä pokiaľ ide vietor zo severu. Tu sa ponúka rovná hladina s malými vlnami. Atmosféru jazdy ešte okorení úžasná scenéria s horou týčiacou v diaľke na polostrove Le Morne. Akonáhle vietor veje z juhu, potom je čas sa presunúť na sever. Pôjdete tu po vetre a osviežite svoju jazdu obmenou okolitej scenérie. Spoločnosť vám ponúknu značne fotogenické severné ostrovy. Východné pobrežie je príležitosťou predovšetkým pre začiatočníkov a menej pokročilých kitesurfárov. Dobré vlny tu nenájdete ale pokojnú rovnú hladinu v nesmierne krásnej tyrkysovej lagúne áno. Biele pláže lemujúce krištáľovo čistú teplú vodu a bočný vietor sú skrátka očarujúce. Miesta, ktoré by ste na východnom pobreží nemali minúť, sú predovšetkým Blue Baie, Point D´Esny a Ile Aux Deux Cocos. Juh ostrova sa kitesurfárskymi podmienkami veľmi podobá oblasti poloostovu Le Morne, aj keď nie sú také dobré. Skrátka budete musieť občas počkať, kým sa tu vietor zdvihne, aby ste si mohli užiť úžasné vlny v okolí Ilot Sancho, Souillac či Anchors. Scenéria za to ale stojí. Odporúčame Dinarobin Kitesurf school

 

Ďalšie vodné športy

Vodné lyžovanie - zadarmo vo väčšine hotelov

Takmer každý hotel ponúka možnosť vyskúšať si vodné lyžovanie. A pokiaľ Vás tento šport zaujme, nič Vám nebráni ísť niekoľkokrát denne! Lyžovať môžete na dvoch vodných lyžiach, ale k dispozícii je aj jednolyža, ktorá je o niečo náročnejšia na rovnováhu. Ak ste začiatočníci, určite uvítate možnosť prvej jazdy, pri ktorej sa držíte za tyč pevne uchytenú k člnu. Získate tak určitú skúsenosť a budete môcť prejsť na tradičné, ale náročnejšie lano. Pre deti sú pripravené špeciálne malé surfy, na ktorých sa pre lepšie udržanie stability kľačí.

Windsurfing – zadarmo vo väčšine hotelov

Pokojné lagúny ostrova sú skvelým miestom pre windsurfing, ako pre skúsených tak predovšetkým pre začiatočníkov, ktorým ubudnú starosti s vlnami a budú sa môcť sústrediť na zvládnutie rovnováhy. Výborná je aj možnosť výberu stabilnejšieho windsurfu s menšou plachtou, čo je tiež vítané uľahčenie. Ak máte strach, že sa dostanete príliš ďaleko od brehu a nebudete môcť späť, môžeme Vás upokojiť - pri každom hoteli sú v pohotovosti motorové člny, ktoré Vám v prípade problémov poskytnú okamžitú pomoc. Najnáročnejší windsurferi nájdu miesto, kde sa ich žily naplnia adrenalínom, na juhozápade ostrova na pláži Le Morne. Jazda tu vyžaduje trapézový pás a veľa skúseností.

Laser Sails – zadarmo vo väčšine hotelov

Laser Sails sú menšie plachetničky pre dve osoby, ktoré ovládate pomocou kormidla a nastavenia plachiet. Tento pohodlný prostriedok na vychádzky pozdĺž pobrežia je veľmi obľúbený.

Vodné bicykle – zadarmo vo väčšine hotelov

Každý určite pozná dvojmiestne šlapadlá, ktorých ovládanie zvládnu úplne všetci. Ak si netrúfnete na laser sails, vydajte sa na prechádzku vodným bicyklom a urobte niečo aj pre svoju postavu.

Kajaky – zadarmo vo väčšine hotelov

Sú k dispozícii takmer v každom hoteli a rovnako ako vodné bicykle nie sú náročné na ovládanie. Vypožičať si môžete jednomiestny, ale k dispozícii býva aj dvojmiestny kajak.

Čln so skleneným dnom – zadarmo vo väčšine hotelov

Vydajte sa na spoznávanie podmorského života člnom so skleneným dnom. Oceán je krištáľovo čistý a uvidíte až do hĺbky niekoľkých metrov, kde sú krásne koralové útesy a množstvo rozličných druhov rýb. Vychádzky sa konajú niekoľkokrát denne, stačí si vybrať dobu, ktorá Vám bude vyhovovať.

Šnorchlovanie - zadarmo vo väčšine hotelov

Maurícius je rajom pre všetkých milovníkov šnorchlovania. Koralový útes poskytuje ochranu rôznym formám podmorského života, ktoré sa priamo ponúkajú Vašim zvedavým očiam. Odporúčame vziať si vlastnú výbavu, ale ak nemáte, tak Vám v hoteli zadarmo zapožičajú okuliare, šnorchel aj plutvy.

Vodné pólo – zadarmo vo väčšine hotelov

K hotelovým bazénom sa jednoduchou úpravou pridajú bránky na vodné pólo a zábava sa môže začať. Zápasy sa organizujú pravidelne a sú otvorené všetkým, ktorí sa chcú zúčastniť – aktívne alebo pasívne. Rozpis časov jednotlivých športov nájdete vo svojej izbe po príchode.

Aquaerobic – zadarmo vo väčšine hotelov

Každý deň si môžete zacvičiť v hotelovom bazéne bez toho, aby ste nadmerne zaťažovali svoje kĺby. Cvičenie prebieha pod vedením profesionálneho inštruktora a je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Táto aktivita je zábavnejšia a prínosnejšia ako klasický aerobik a navyše Vás voda príjemne ochladzuje.

Podmorská prechádzka - za poplatok

Prejdite sa po morskom dne s helmou, ktorá je spojená hadicou s kompresorom nad hladinou. Počas tejto neobvyklej prechádzky Vás bude sprevádzať fotograf, ktorý zveční Vaše zážitky z chôdze medzi rybami a koralmi všetkých farieb a odtieňov. Pre túto atrakciu nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s potápaním či šnorchlovaním. Atrakcia je k dispozícii v Grand Baie alebo Trou aux Biches a sprostredkuje Vám ju náš representant.

Parasailing – za poplatok

Niektoré hotely majú v ponuke aj tento výborný adrenalínový zážitok. Čln Vás odvezie za koralový útes, zhruba 500m od brehu a Vy vzlietnete priamo z jeho paluby. Pokiaľ Vami vybraný hotel neponúka túto atrakciu, kontaktujte nášho representanta, ktorý Vám odporučí najbližšie miesto s touto možnosťou.

mauricius-novy-web-004.jpgmauricius-novy-web-006.jpgmauricius-novy-web-007.jpgmauricius-novy-web-017.jpgmauricius-novy-web-026.jpg 
 

 

Športy na pevnine

Fitness centrum – zdarma vo väčšine hotelov

Skoro každý hotel v našej ponuke má svoje vlastné fitness centrum, kde môžete potrápiť svoje telo. Väčšina z nich je klimatizovaná a k dispozícii je aj profesionálne vyškolený personál, ktorý sa postará o správne prevedenie jednotlivých cvikov. V niektorých fitness centrách prebiehajú aj lekcie aerobiku a jogy, ktoré sú tiež zadarmo.

Tenis – zadarmo vo väčšine hotelov

Tenisové kurty sú k dispozícii takmer v každom hoteli a väčšina z nich disponuje aj umelým osvetlením. Vzhľadom k vysokým denným teplotám odporúčame hru skôr v neskorom popoludní a večer. Kurty sú zadarmo, tenisové rakety aj loptičky Vám v hoteli zapožičajú za poplatok alebo si môžete samozrejme priviezť svoje.

Squash –zadarmo vo väčšine hotelov

Squash je k dispozícii iba v niektorých hoteloch, kurty sú väčšinou klimatizované a zadarmo. Vybavenie si opäť môžete prenajať za úhradu alebo si doviezť svoje vlastné.

Plážový volejbal – zadarmo vo väčšine hotelov

Volejbalové zápasy sa organizujú rovnakým štýlom ako vodné pólo a ich rozpis opäť nájdete vo svojej izbe. Rovnakým spôsobom prebieha aj plážový futbal.

Stolný tenis - zadarmo vo väčšine hotelov

Väčšina hotelov má stolný tenis vo svojej ponuke. Stoly bývajú umiestnené vonku, ale niektoré hotely pre nich majú vyhradené miesto vo vnútri. V týchto herniach bývajú navyše ešte rôzne spoločenské hry, vrátane stolného futbalu a hracích automatov.

Petanque – zadarmo vo väčšine hotelov

Šport, ktorý nie je u nás príliš známy, ale vo svete si získal značnú popularitu. Je možné ho hrať takmer na akomkoľvek povrchu. Verte však, že špeciálne upravené miesto na mauricijskej pláži má svoje neodolateľné kúzlo a romantiku.

Minigolf – zdarma

Niektoré hotely v našej ponuke Vám ponúkajú možnosť zahrať si minigolf, ktorý býva umiestnený v pokojnom prostredí tropickej záhrady a je výborným odreagovaním. Vybavenie Vám zapožičajú na mieste.

Cyklistika – za poplatok

Takmer v každom hoteli si môžete požičať horské bicykle a vydať sa na výlet po ostrove. Je to najľahšia a tiež najlacnejšia cesta poznávania Maurícia a navyše urobíte niečo pre svoje zdravie. Nezabudnite však, že na Mauríciu sa jazdí vľavo a preto je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť. Kondíciu si vezmite so sebou, pretože ostrov je kopcovitý.

mauricius-novy-web-011.jpgmauricius-novy-web-031.jpgmauricius-novy-web-032.jpegmauricius-novy-web-037.jpg 
 

Let helikoptérou

Preleťte sa nad rajským ostrovom Maurícius a pozrite si prírodné krásy z vtáčej perspektívy. Lety helikoptérou sú k dispozícii každý deň pred západom slnka. 

 
 

 

Beh okolo hory Le Morne

Pokiaľ Vás baví kondičné behanie skúste si obehnúť slávnu horu Le Morne na juhozápade Maurícia. V podstate celý beh je po rovine tesne na úrovni mora a prináša krásne zážitky. Vybehnete od brány hotela Dinarobin smerom na juh, pobežíte po kvalitnej ceste a miniete hotel Lux le Morne a St. Regis, po asi 2,5 km sa cesta mení na mačacie hlavy a stáča sa k hotelu Riu. Po ďalšom kilometri ste na najkrajšom úsek na ceste cez lúku, na ktorú nadväzuje lesná cesta okolo oceánu. Na prvých 6km je nulové prevýšenie. Lesná cesta ústi na ceste okolo juhozápadného cípu Maurícia. Na lúke a v lese stretnete pár miestnych na bicykloch alebo rybárov. Pokračujete doľava v dlhom pozvoľnom stúpaní po ceste, ktorá potom klesá v dlhých menších serpentínach. Na križovatke sa dáte doľava a opäť po úplnej rovine ukrajujete posledné kilometre k bráne hotela Paradis.

Ako hosť hotelov Paradis a Dinarobin som okruh uzavrel behom po cestách hotela. Celková dĺžka bola 12,5 km s prevýšením asi 50 metrov. Vzhľadom na vlhkosť odporúčam beh s vodou a v nižšej tepovej frekvencii. Než vybehnete použite repelent. Môj čas bol zhruba 1hodina a 15 minút. Pokiaľ si chcete behať len záhradami, tak od brány Dinarobinu k bráne Paradisu to je skoro 2,5 km. Oba hotely sú veľmi športové, po večeroch som stretával niekoľko bežcov.

 mauricius-novy-web-038.png
 

 

mauricius-novy-web-039.jpg 

Výlety na koni – za poplatok

Výlety na koni sú organizované iba niektorými hotelmi, ale na ostrove existuje niekoľko dobre vybavených, profesionálnych stajní, kde Vám vychádzku zaistia aj so sprievodcom. Pokiaľ budete mať o výlet na koni záujem a Váš hotel ich nebude poskytovať, obráťte sa na nášho representanta, ktorý Vám poradí najbližšie možné miesto. Najfantastickejší je zážitok z behu v plytkej vode, ktorá Vás príjemne osviežuje.

 

 

 

 

 

 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.