Maurícius

Česká delegátka na Mauríciu

Rýchla kalkulácia hotela

Maurícius
Odlet
Noci v hoteli
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
 

Česky hovoriaca sprievodkyňa a svadobná tlmočníčka na ostrove Maurícius

Hľadáte dovolenku v exotike, kde sa môžete spoľahnúť na služby česky hovoriaceho delegáta? Na ostrove Maurícius sú exkluzívne klientom našej cestovnej kancelárie k dispozícii štyri profesionálne delegátky od našej miestnej partnerskej cestovnej kancelárie.

Sprievodcovia miestnej CK plynule hovoria česky, slovensky, maďarsky, poľsky, španielsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Súkromní šoféri  ovládaju plynuje angličtinu a francúštinu.

 

Individuálne služby delegátky počas dovolenky na Mauríciu

Po prílete obdržíte od našej partnerskej cestovnej kancelárie informačný balíček zahŕňajúci telefónny kontakt na naše delegátky a termín uvítacej schôdzky, ktorá sa obvykle koná deň po prílete na recepcii hotela. Na schôdzke Vás delegátka zoznámi so základnými informáciami o ostrove, hoteli, zdravotnej starostlivosti a ponúkne širokú škálu výletov. Naše delegátky Vám pomôžu aj s naplánovaním individuálnych výletov, na ktorých Vás môžu aj sprevádzať a robiť sprievodcu. Na exkurziu si môžete vybrať vodiča s osobným autom, jeepom alebo limuzínou. Výlety s českým sprievodcom odporúčame najmä vtedy, ak sa chcete dozvedieť zaujímavosti z bežného života na ostrove a spoznať miestnu kultúru a zvyklosti.

Upozorňujeme, že väčšina českých a nemeckých cestovných kancelárií nemá na Mauríciu ani jednu česky hovoriacu sprievodkyňu. Naše delegátky a sprievodkyne na ostrove trvalo žijú niekoľko rokov.

České delegátky môžete kontaktovať v urgentných prípadoch na ich telefónnych číslach a zadarmo aj prostredníctvom služby WhatsApp (Wi-fi pripojenie zdarma na hoteli). Rešpektujte, prosím, ich pracovný čas. Pri zdravotných indispozíciách volajte prvú pomoc alebo recepciu a hneď potom asistenčnú službu Vašej zdravotnej poisťovne v SR, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne a poskytne Vám konkrétne rady v danej situácii a odporučí Vám zmluvnú nemocnicu, ktorú majú vyskúšanú. 

emotions-delegatky-016.jpg 
 
 
emotions-delegatky-017.jpg

Snúbencom potom naša delegátka pomáhá ako pri príprave svatby počas vybavovania formalít na mauricijských úradoch, tak i počas samotného svadobného obradu v hoteli. Pri svatbe tak pôsobí ako tlmočníčka a vďaka svojím skúsenostiam dokáže snúbencov ukľudniť a navodiť príjemnú atmosféru. Táto služba je poskytovaná za príplatok a je určena výhradne pre našich klientov.

 
 

Nikola - česky hovoriaca delegátka Emotions

Dobrý deň, volám sa Nikola a na Mauríciu pôsobím ako hotelový reprezentant, sprievodkyňa a svadobná koordinátorka pre spoločnosť Emotion, najmä pre klientov cestovnej kancelárie Deluxea.

Cestovanie je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Milujem objavovanie nových miest, kultúr a dobrodružstiev. Vďaka mojej spoločenskej povahe a záujmom, je moja práca mojím koníčkom. Veď predsa najlepšie môžeme robiť len to, čo skutočne milujeme.

Ostrov som prvýkrát navštívila v roku 2021 a hneď po pristátí som vedela, že sa tu určite zdržím. Magická atmosféra ostrova mi učarovala a hneď som začala ostrov dôkladne preskúmavať.

Každá časť ostrova má svoj osobitý charakter. Dopoludnie môžete stráviť mimo civilizácie v srdci ostrova, popoludní popíjať kávu v modernom nákupnom centre na severe a večer pozorovať romantický západ slnka na západe. Mix kultúr, chutí, farieb ... to je pre mňa Maurícius.

Mojím cieľom je, aby vaša dovolenka naplnila všetky vaše očakávania a odchádzali ste oddýchnutí, s množstvom nových zážitkov a pocitom, že sa sem ešte radi vrátite.

Teším sa na naše stretnutie. Nikola M.

 emotions-delegatky-021.jpeg
 

 

 

Martina - česky hovoriaca delegátka Emotions

Volám sa Martina Ramdani a pracujem pre spoločnosť Emotions ako reprezentant cestovnej kancelárie Deluxea, svadobný prekladateľ a sprievodca.

Mojím najväčším koníčkom je cestovanie. Navštívila som viac ako 60 krajín a v zahraničí som pracovala s kolegami s viac ako 70 národnosťami.

Maurícius je pre mňa krajinou, kde sa cítim naozaj doma a niekoľko rokov tu už trvalo žijem.

Čím si ostrov získal moje srdce sú samozrejme krásna príroda a nádherné pláže, ale hlavne miestni obyvatelia, ktorí ma doteraz stále prekvapujú svojou srdečnosťou, ústretovosťou a toleranciou.

Maurícius je miesto, kde spolu pokojne môžu žiť obyvatelia rôznych národností, kultúr a náboženstiev – to sa odráža vo fungovaní celého ostrova a tiež miestnej kuchyni, kde sa tiež prelínajú hlavne prvky indickej, čínskej a tradičnej maurícijskej kuchyne. Jedlo tu je rozhodne gastronomický zážitok.

Svoju lásku k ostrovu, moje znalosti a skúsenosti veľmi rada zdieľam s klientmi. Prioritou je pre mňa osobný prístup, spokojnosť klientov a ich zážitok z dovolenky, ktorý častokrát prekoná všetky očakávania.

Práca s českými a slovenskými klientmi v našom malom raji je pre mňa prácu snov.

 emotions-delegatky-022.jpeg
 

 

Vyberte si služby českej delegátky podľa svojich preferencií:

V spolupráci s miestnou partnerskou cestovnou kanceláriou sme pre Vás na ostrove Maurícius pripravili niekoľko variantov zahŕňajúcich služby reprezentanta v rôznom rozsahu. Vyberať môžete z nasledujúcich možností:

Delegát na telefonu 0 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.
Delegát v češtině 750 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.

VIP Concierge balíček zahŕňa všetko čo zahŕňa štandardný balíček a navyše: malý balíček plný mauricijských chutí a vôní, výber z nealko nápojov a sladkostí vo vozidle, mapa ostrova, osobný list s QR kódom so zaujímavými okruhmi a aktivitami, zadarmo WiFi pripojenie vo vozidle, Concierge vodič asistenciu, ktorý bude klientom nápomocný s formalitami po príchode do hotela. Štandardný balíček so službami českej delegátky zahŕňa privítanie na letisku na stánku našej partnerskej cestovnej kancelárie (v angličtine), drobné sladkosti vo vozidle, fľašu vody alebo „Eski“ (typický mauricijský nápoj) pre dospelých), „"etský balíček" (omaľovanky, pastelky) pre deti 3–5 rokov, informačné stretnutie v hoteli poskytované česky/slovensky hovoriacou delegátkou, ktorá je aj k dispozícii na telefóne 24h/7d, podpora 24h/7d, asistencia pri odlete v letiskovom termináli (v angličtine).

Služba rozšírenej asistencie v českom jazyku zahŕňa privítanie na letisku delegátom v českom/slovenskom jazyku, asistenciu na telefóne v prípade núdze v českom/slovenskom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček privítania.

Služba sprievod v českom jazyku pri transfere zahŕňa privítanie na letisku delegátom v českom/slovenskom jazyku, sprievod českého/slovenského delegáta v transfere do hotela, asistenciu na telefóne v prípade núdze v českom/slovenskom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček privítania.

Ďalšie informačné stretnutie delegátky v českom jazyku v hoteli zahŕňa opakované informačné stretnutie v hoteli s česky hovoriacim delegátom.

Služby delegátky v českom jazyku pri svadbe zahŕňajú tlmočenie do češtiny/slovenčiny pri vybavovaní formalít k svadobnému obradu v Port Louis, na miestnej matrike i pri samotnom svadobnom obrade.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.