Maurícius

Česká delegátka na Mauríciu

Rýchla kalkulácia hotela

Maurícius
Odlet
Noci v hoteli
Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
 

Česky hovoriace sprievodkyne a svadobné tlmočníčky na ostrove Maurícius

Hľadáte dovolenku v exotike, kde sa môžete spoľahnúť na služby česky hovoriaceho delegáta? Na ostrove Maurícius sú exkluzívne klientom našej cestovnej kancelárie k dispozícii profesionálne delegátky od našej miestnej partnerskej cestovnej kancelárie.

Sprievodcovia miestnej CK plynule hovoria česky, slovensky, maďarsky, poľsky, španielsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

 

Individuálne služby delegátky počas dovolenky na Mauríciu

Po prílete obdržíte od našej partnerskej cestovnej kancelárie informačný balíček zahŕňajúci telefónny kontakt na naše delegátky a termín uvítacej schôdzky, ktorá sa obvykle koná deň po prílete na recepcii hotela. Na schôdzke Vás delegátka zoznámi so základnými informáciami o ostrove, hoteli, zdravotnej starostlivosti a ponúkne širokú škálu výletov. Naše delegátky Vám pomôžu aj s naplánovaním individuálnych výletov, na ktorých Vás môžu aj sprevádzať a robiť sprievodcu. Na exkurziu si môžete vybrať vodiča s osobným autom, jeepom alebo limuzínou. Výlety s českým sprievodcom odporúčame najmä vtedy, ak sa chcete dozvedieť zaujímavosti z bežného života na ostrove a spoznať miestnu kultúru a zvyklosti.

Upozorňujeme, že väčšina českých a nemeckých cestovných kancelárií nemá na Mauríciu ani jednu česky hovoriacu sprievodkyňu. Naše delegátky a sprievodkyne na ostrove trvalo žijú niekoľko rokov.

České delegátky môžete kontaktovať v urgentných prípadoch na ich telefónnych číslach a zadarmo aj prostredníctvom služby WhatsApp (Wi-fi pripojenie zdarma na hoteli). Rešpektujte, prosím, ich pracovný čas. Pri zdravotných indispozíciách volajte prvú pomoc alebo recepciu a hneď potom asistenčnú službu Vašej zdravotnej poisťovne v SR, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne a poskytne Vám konkrétne rady v danej situácii a odporučí Vám zmluvnú nemocnicu, ktorú majú vyskúšanú. 

 

emotions-delegatky-017.jpg 

Snúbencom potom naša delegátka pomáha ako pri príprave svadby počas vybavovania formalít na maurícijských úradoch, tak aj počas samotného svadobného obradu v hoteli. Pri svadbe teda pôsobí ako tlmočníčka a vďaka svojim skúsenostiam dokáže snúbencov upokojiť a navodiť príjemnú atmosféru. Táto služba je poskytovaná za príplatok a je určená výhradne pre našich klientov.

  

 

Martina - česky hovoriaca delegátka Emotions

Volám sa Martina Ramdani a pracujem pre spoločnosť Emotions ako reprezentant cestovnej kancelárie Deluxea, svadobný prekladateľ a sprievodca.

Mojim najväčším koníčkom je cestovanie. Navštívila som viac ako 60 krajín a v zahraničí som pracovala s kolegami s viac ako 70 národnosťami.

Maurícius je pre mňa krajinou, kde sa cítim naozaj doma a niekoľko rokov tu už trvalo žijem.

Čím si ostrov získal moje srdce sú samozrejme krásna príroda a nádherné pláže, ale hlavne miestni obyvatelia, ktorí ma doteraz stále prekvapujú svojou srdečnosťou, ústretovosťou a toleranciou.

Maurícius je miesto, kde spolu pokojne môžu žiť obyvatelia rôznych národností, kultúr a náboženstiev – to sa odráža vo fungovaní celého ostrova a tiež miestnej kuchyni, kde sa tiež prelínajú hlavne prvky indickej, čínskej a tradičnej maurícijskej kuchyne. Jedlo tu je rozhodne gastronomický zážitok.

Svoju lásku k ostrovu, moje znalosti a skúsenosti veľmi rada zdieľam s klientmi. Prioritou je pre mňa osobný prístup, spokojnosť klientov a ich zážitok z dovolenky, ktorý častokrát prekoná všetky očakávania.

Práca s českými a slovenskými klientmi v našom malom raji je pre mňa práca snov.

 emotions-delegatky-022.jpeg
 

 

Vyberte si služby českej delegátky podľa svojich preferencií:

V spolupráci s miestnou partnerskou cestovnou kanceláriou sme pre Vás na ostrove Maurícius pripravili niekoľko variant zahŕňajúcich služby reprezentanta v rôznom rozsahu. Vyberať môžete z nasledujúcich možností:

Delegát na telefonu 0 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.
Delegát v češtině 750 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu. Kniha Mauritius od Lonely Planet a velká mapa Maurícia jako dárek.

VIP Concierge balíček zahŕňa všetko čo zahŕňa štandardný balíček a navyše: malý balíček plný mauricijských chutí a vôní, výber z nealko nápojov a sladkostí vo vozidle, mapa ostrova, osobný list s QR kódom so zaujímavými okruhmi a aktivitami, zadarmo WiFi pripojenie vo vozidle, Concierge asistenciu vodiča, ktorý bude klientom nápomocný s formalitami po príchode do hotela. Štandardný balíček so službami českej delegátky zahŕňa privítanie na letisku v stánku našej partnerskej cestovnej kancelárie (v angličtine), drobné sladkosti vo vozidle, fľašu vody alebo „Eski“ (typický maurijský nápoj pre dospelých), „"etský balíček" (omaľovanky, pastelky) pre deti 3–5 rokov, informačné stretnutie v hoteli poskytované česky/slovensky hovoriacou delegátkou, ktorá je aj k dispozícii na telefóne 24h/7d, podpora 24h/7d, asistencia pri odlete v letiskovom termináli (v angličtine).

Služba rozšírenej asistencie v českom jazyku zahŕňa privítanie na letisku delegátom v českom/slovenskom jazyku, asistenciu na telefóne v prípade núdze v českom/slovenskom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček privítania.

Služba sprievod v českom jazyku pri transfere zahŕňa privítanie na letisku delegátom v českom/slovenskom jazyku, sprievod českého/slovenského delegáta v transfere do hotela, asistenciu na telefóne v prípade núdze v českom/slovenskom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček privítania.

Ďalšie informačné stretnutie delegátky v českom jazyku v hoteli zahŕňa opakované informačné stretnutie v hoteli s česky hovoriacim delegátom.

Služby delegátky v českom jazyku pri svadbe zahŕňajú tlmočenie do češtiny/slovenčiny pri vybavovaní formalít k svadobnému obradu v Port Louis, na miestnej matrike i pri samotnom svadobnom obrade.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.