Legend Resort Moorea ****

Polynézia

Nový štýl bývania v súlade s prírodou

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Legend Resort Moorea ****

Lokalita Polynézia, Moorea | Zobraziť mapu
Strava Bez stravy, Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov privátne vilky moderné vybavenie kľud a ochotný personál

Popis hotela Legend Resort Moorea **** Polynézia

Legends Resort Moorea kombinuje dokonalú slobodu v privátnych, najmodernejšie vybavených vilách s ponukou kompletných služieb, komfortu a luxusu. Cieľom personálu je vytvorenie jedinečnej a exkluzívnej dovolenky na mieru, podľa prianí a možností hostí. Rezort je zasadený na majestátnom mieste, ktoré sa rozprestiera medzi tropickými ovocnými stromami a kvetinami. Pohľad na farbami hýriacu lagúnu a prírodné scenérie okolitých vrcholkov Vám vezme dych. Legends Resort Moorea je pomenovaný podľa polynézskej legendy, podľa ktorej tu pobývali v minulosti strážci hôr chrániaci oblasť v dávnych dobách. Legends Resort je tvorený 46 súkromnými vilami s úžasnou dekoráciou. Pokiaľ hľadáte toľko potrebný pokoj k získaniu energie, ste celkom určite na správnom mieste. Tento butikový hotel je jedným zo skvostov medzi rezortami na Moorea.

Ostrov Moorea je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku tak v podobe medových týždňov, ako aj rodinnej dovolenky či pobytu s priateľmi. K dispozícii je široká škála aktivít pre dospelých aj deti. Budete môcť objavovať lagúnu, majestátne hory a ďalšie krásy ostrova. Môžete tiez preniknúť do kultúrneho sveta Polynézie v spoločnosti miestnych priateľských obyvateľov, ktorí dodajú Vášmu pobytu skutočnú autenticitu.

Rezort sa nachádza 25 km od letiska a 28 km z prístavu na ostrove. Dopravu do hotela je odporúčané zariadiť s predstihom. Samotný ostrov Moorea leží len 17km na severovýchod od hlavného ostrova Tahiti a je ľahko prístupný lietadlom aj loďou.

Každá vila ponúka úžasný panoramatický výhľad a viac než dostatočný priestor. Budete v absolútnom súkromí v prirodzenej kráse ostrova Moorea. Hosťom je tu poskytnuté luxusné vybavenie, hotelové služby, široký výber aktivít a reštaurácií, pre ktoré sa Moorea stala jednou z najnavštevovanejších gurmánskych zastávok. Samozrejmosťou je maximálne osobný prístup a zhovievavosť.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

ITI Villas

ITI Villas

Vily o veľkosti 120 m2 majú 2 spálne a 1 kúpeľňu. Vybrať si môžete medzi výhľadom do tropickej zelene (17 vil Iti Tropical View) alebo na nekonečný modrý oceán (5 vil Iti Ocean View)...

NUI Villas

NUI Villas

Väčšie vily o veľkosti 180 m2 ponúkajú 3 spálne a 2 kúpeľne. Znova sú k dispozícii rovnaké kategórie líšiace sa podľa výhľadu: 9 vil Nui Tropical View a 14 vil Nui Panoramic View vil...

RAPA NUI Villa

RAPA NUI Villa

Najpriestrannejšia je 1 Rapa Nui vila 200 m2 s panoramatickým výhľadom, kde celé okolie budete mať ako na dlani. Plný luxus si užijete v 3 spálňach, 3 kúpeľniach a jedálni...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia „La Villa Des Sens“ sa vďaka svojmu výnimočnému a kúzelnému prostrediu v spojení s delikátnou kuchyňou šéfkuchára Tareka Chakera stala veľmi navštevovaným miestom nielen medzi obyvateľmi ostrova Moorea, ale popularity sa jej dostáva aj medzi Tahiťanmi. Presklené steny, unikátne umiestnenie a vínna pivnica otvorene vyzývajú k uspokojeniu gurmánskych chutí. Tarek Chaker sa narodil v hlavnom meste Egypta – Káhire, pobýval na niekoľkých miestach sveta (Anglicko, Japonsko atď.) a získal prestížnu hviezdu Michelin – združenie reštaurácií a šéfkuchárov. Hostia reštaurácie majú jedinečnú príležitosť posedenia v jeho blízkosti v súkromnom salóniku a sledovať prípravu jedál. Oddýchnite si a zabavte sa aj v bare pri bazéne „Pool bar“ či v „Lounge-bare“.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na súostrovie Polynézia sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrovy poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Polynéziu opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Sme špecialisti na zájazdy na kľúč. Každý taký zájazd do Francúzskej Polynézie je individuálne pripravený na mieru podľa jednotlivých požiadaviek klienta. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od svojej zaslúženej dovolenky očakávate. Jednáme s Vami individuálne, pretože každý náš zákazník má iné požiadavky na dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Starostlivo sa venujeme všetkým detailom spojeným s cestovaním do exotických destinácií. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov. Od roku 1995 sa špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Preto ponúkame rôzne služby, ktoré spravia kúpu Vášho zájazdu od našej cestovnej kancelárie rovnako príjemnú, ako bude nasledujúci pobyt.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Legend Resort Moorea

Pre absolútny komfort je hosťom k dispozícii 46 vil s kompletným servisom a starostlivo vybraný a vyškolený personál zaisťujúci elegantný prístup a prvotriedne služby. Typickým znakom je dokonalý zmysel pre detail, prepych a moderný design, ktorý sa snúbi s polynézskym štýlom a komfortom. Celkový dojem dotvára vycibrená a uvoľnená atmosféra.

Každá vila ponúka:

 • priestrannú terasu s jacuzzi bazénom,
 • ležadlá a posedenie v exotickom duchu,
 • plne vybavenú kuchyňu s radou spotrebičov ako rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička, umývačka, keramický varič, Nespresso kávovar, toaster či rýchlovarná kanvica,
 • riad a základné potraviny (cukor, korenie, soľ atď.),
 • priestrannú a vzdušnú obývaciu izbu,
 • satelitnú TV,
 • DVD prehrávač s ponukou filmov,
 • kúpeľňu s toaletnými potrebami a fénom,
 • klimatizáciu,
 • osobný sejf a
 • práčovňu s práčkou, sušičkou, žehliacou doskou a žehličkou.

Zmyslom týchto vil je zachovať súkromie všetkých hostí. Koncept bol pôvodne zostavený len na prenájom vily. Potom vzrástla ponuka služieb poskytovaných rezortom. Hostia tak majú možnosť zabezpečiť si v neďalekom supermarkete zásoby a zaistiť si stravovanie priamo vo svojej vile. Poprípade si objednať kuchárske umenie profesionála. Samozrejme pre tých, ktorí preferujú komfort, je tu k dispozícii vynikajúca a vychýrená hotelová reštaurácia.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

ITI Villas

ITI Villas foto

Vily o veľkosti 120 m2 majú 2 spálne a 1 kúpeľňu. Vybrať si môžete medzi výhľadom do tropickej zelene (17 vil Iti Tropical View) alebo na nekonečný modrý oceán (5 vil Iti Ocean View).

NUI Villas

NUI Villas

Väčšie vily o veľkosti 180 m2 ponúkajú 3 spálne a 2 kúpeľne. Znova sú k dispozícii rovnaké kategórie líšiace sa podľa výhľadu: 9 vil Nui Tropical View a 14 vil Nui Panoramic View vil.

RAPA NUI Villa

RAPA NUI Villa foto

Najpriestrannejšia je 1 Rapa Nui vila 200 m2 s panoramatickým výhľadom, kde celé okolie budete mať ako na dlani. Plný luxus si užijete v 3 spálňach, 3 kúpeľniach a jedálni.

Premium Seaview Villa Nui (max. 6 dospělých osob)*

NUI Villas (180 m²) nabízí tři ložnice a dvě koupelny. S nejkrásnejším výhledem.

Pláž a more

V těsné blízkosti resortu se vine krásná pláž s jemným bílým pískem, která láká k procházkám bez bot. Úžasným osvěžením jsou vody laguny, které vás okouzlí nádhernými odstíny modré.

Online cena a slevy Legend Resort Moorea ****

Profi foto hotela Legends Resort ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Legend Resort Moorea

Reštaurácia „La Villa Des Sens“ sa vďaka svojmu výnimočnému a kúzelnému prostrediu v spojení s delikátnou kuchyňou šéfkuchára Tareka Chakera stala veľmi navštevovaným miestom nielen medzi obyvateľmi ostrova Moorea, ale popularity sa jej dostáva aj medzi Tahiťanmi. Presklené steny, unikátne umiestnenie a vínna pivnica otvorene vyzývajú k uspokojeniu gurmánskych chutí. Tarek Chaker sa narodil v hlavnom meste Egypta – Káhire, pobýval na niekoľkých miestach sveta (Anglicko, Japonsko atď.) a získal prestížnu hviezdu Michelin – združenie reštaurácií a šéfkuchárov. Hostia reštaurácie majú jedinečnú príležitosť posedenia v jeho blízkosti v súkromnom salóniku a sledovať prípravu jedál. Oddýchnite si a zabavte sa aj v bare pri bazéne „Pool bar“ či v „Lounge-bare“.

 

Šport a wellness hotela Legends Resort ****

Hostia môžu tráviť svoj voľný čas príjemným odpočinkom a relaxáciou vo vilách alebo môžu využiť radu ľahko prístupných a bezplatných činností ako sú:

 • tenis,
 • fitness,
 • súkromná pláž,
 • bazén a
 • možnosť zapožičania rôzneho športového náčinia.

Medzi ďalšie možnosti vyžitia patrí:

 • nápojový servis na pláži,
 • internetové pripojenie (za poplatok) a
 • golf (osemnásť jamkové ihrisko 20 minút od Legends Resort).
Vodné aktivity:
 • plávanie s delfínmi,
 • potápanie pre začiatočníkov a pokročilých,
 • objavovanie podmorského sveta v lodi s preskleným dnom pri počúvaní hudby a pití osviežujúcich koktejlov
 • plavby na súkromnej lodi po krištáľovo čistej lagúne a
 • romantické plavby na katamaráne pri západoch slnka.
Kúpele

Kúpele „Spa&Beauty Centre“ sú miestom, kde sa snúbi luxusná aróma ostrova a ukľudňujúca hudba s harmonickým prostredím. Hosťom je venovaná maximálne individuálna starostlivosť.

Poznávanie ostrova a kultúry

Pokiaľ sa budete chcieť vydať za poznaním ostrova, môžete sa zapojiť do zábavných expedícií po ostrove Moorea či sa vydať na poučné exkurzie v štvorkolových vozidlách pod vedením skúsených sprievodcov. Pre štipku kultúrnej zábavy a poznania tradičnej polynézskej kultúry môžete sledovať:

 • polynézske tanečné show,
 • iné veľkolepé vystúpenia,
 • ukážky z diel umelcov, hudobníkov, tanečníkov s ohňom a
 • umenie tradičných remeselníkov.

Deti v hoteli Legends Resort ****

Pre rodiny s malými deťmi je pripravený za poplatok detský set (detská postieľka, stolička a vaňa) a možnosť babysittingu.

 

Mapa - Legend Resort Moorea ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Polynézie do hotela Legend Resort Moorea ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Legend Resort Moorea ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Legend Resort Moorea ****

Letové spojenia do Polynézie

Mgr. Zuzana Zjavková
Legend Resort Moorea
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.