DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Česky hovoriaci reprezentant v Dubaji

 

Počas Vášho pobytu V Dubaji sa Vám bude venovať jeden z našich českých delegátov. Všetci v Dubaji žijú a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti.

Kontakt na nášho delegáta získate už pred odletom na Vašu dovolenku, aby ste ho mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas vašej cesty.

Po prílete na letisko v Dubaji na Vás bude čakať anglicky hovoriaci delegát spolu s vodičom, ktorý Vás následne odvezie do hotela. Priamo na letisku obdržíte uvítací balíček s potrebnými informáciami vrátane času návštevy česky hovoriaceho delegáta. Pokiaľ preferujete privítanie na letisku v rodnom jazyku, zaistíme Vám VIP službu Privítanie českým delegátom, prípadne asistenciu pri check-ine v českom alebo slovenskom jazyku.

Ak je Váš pobyt dlhší ako 3 noci, navštívi Vás český alebo slovenský delegát druhý deň po prílete priamo v hoteli a skontroluje, či ste so všetkým spokojní. K dispozícii Vám bude nonstop help linka (v češtine), na ktorú sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo žiadostí o radu. V prípade kontaktovania delegáta odporúčame využiť telefonovanie zadarmo z recepcie hotela, volanie z izieb je účtované podľa špeciálnych taríf a hotel ich neprepláca.

Asistenčná služba návštevy českého alebo slovenského delegáta sú poskytované v emirátoch Dubaj, Ajman a Ras Al Khaimah. S ohľadom na veľkú dojazdovú vzdialenosť nie je možné zaistiť delegáta v emirátoch Abu Dhabi a Fujairah, naši klienti sú kontaktovaní telefonicky a môžu využiť nonstop telefónne linky na jedného z českých delegátov.

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.