DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Pláž a more v Dubaji

 

V Dubaji nájdete nespočet možností, čo sa týka vodných športov či bielych piesočnatých pláží. Priemerná teplota vody v mori tu siaha od 22 ° C v zime až po 32 ° C v lete. Morská voda je tu veľmi slaná, vďaka čomu mnohí preferujú kúpanie v hotelových bazénoch. Je možné využiť aj ponuky potápania, pričom vyjdete loďou kúsok ďalej od brehu, aby ste mohli objavovať stroskotané vraky a iné podmorské krásy.

Dubaj síce nie je vyložene plážovou destináciou, ale ponúka nespočet možností od mestských verejných pláží až po súkromné plážové útočiská - to je presne to, čo si možno predstaviť pod pojmom plážovej dovolenky v Dubaji na pobreží o 15 kilometroch.

S nekonečne preslneným počasím je deň strávený na pláži neodolateľným lákadlom pre miestnych aj turistov. Užijete si oddych a relaxáciu. K dispozícii je nespočet bezplatných verejných pláží, ktoré sú ľahko dostupné autom. Tie ponúkajú množstvo prezliekární i spŕch a sú situované blízko cenovo dostupných kaviarní a reštaurácií.

Pokiaľ ale hľadáte niečo viac luxusné, potom môžete využiť ponuku niektorého z dubajských päťhviezdičkových plážových klubov. Po kúpaní v mori sa budete môcť ponoriť do vôd bazéna a nechať sa obslúžiť pozorným personálom.

dubaj-novy-web-004.jpg 
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.