DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Naše odporúčanie - Dubaj sme precestovali

 

Z Prahy letecky do Dubaja, luxusne v Airbuse A380

So spoločnosťou Emirates začína luxusná dovolenka už na letisku. Užite si nadštandardný servis na palubách najväčšieho dopravného lietadla Airbus A380. Systém palubnej zábavy ICE získal niekoľko medzinárodných ocenení, môžete si vybrať z bohatej filmovej i hudobnej ponuky. Pre deti je k dispozícii široký výber animovaných filmov a rozprávok, náročných divákov uspokoja kvalitné kinematografické diela vo filmovom klube a tí, čo nestihli posledný filmový trhák v kine sa môžu tešiť na ponuku najnovších filmov. Ak chcete len odpočívať alebo máte strach z lietania, pustite si meditačné hudbu. S Emirates na palube máte možnosť sledovať priame prenosy športových stretnutí alebo svetové televízne programy. Vychutnajte si lahodné jedlá inšpirovaná jednotlivými regiónmi alebo si objednajte špeciálne jedlo podľa vašich diétnych požiadaviek.

 dubaj-novy-web-053.jpg
 
 

 

Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady

Na Dubaj sa špecializujeme od roku 2008. Zájazd Vám pripravíme na kľúč, odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň, dĺžka vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji, kde spolupracujeme s miestnou cestovnou kanceláriou s dlhoročnými skúsenosťami a k dispozícii je Vám český reprezentant. Dubaj ponúka veľa možností zábavy, ako pre dospelých, tak pre deti. Môžete celú dovolenku relaxovať pri mori, na plážach alebo vyraziť na nákupy, džípy do púšte, do aquaparku, delfinária a spoznať veľa ďalších atrakcií, ktorých ponuku nájdete na našich stránkach.

 

 

Na čo sa v Dubaji najviac tešia klienti DELUXEA

dubaj-novy-web-049.jpeg 

Nákupy v Dubaji

Nákupy – len pár hodín lietadlom z Prahy na Vás čaká nákupný raj v obchodných domoch po celom Dubaji. Okrem januára a júla, ktoré sú výpredajové mesiace (a ceny sú o 50% aj viac nižšie), sú už ceny nastavené veľmi podobe ako inde v Európe, avšak sortiment a služby sú na nebeskej úrovni. Vhodnou dobou na nákupy je aj obdobie ramadánu, keď obchody ponúkajú obrovské zľavy alebo mesiac február, kedy sa koná v Dubaji známy shopping festival.

Pokiaľ Vás nakupovanie už unaví a budete potrebovať oddych, pohodlne sa usaďte do jedného z bistier v nákupnom centre a pripravte si chuťové poháriky - nájdete tu autentickú indickú, arabskú či ázijskú kuchyňu prvotriednej kvality - a obed Vás tu bude stáť len o niečo málo viac ako ste zvyknutí z domu.

Nakupovaním by ste tu mohli stráviť niekoľko dní – určite navštívte luxusné a najväčšie nákupné centrum Dubai Mall a nevynechajte morské akvárium. Večer potom musíte vidieť spievajúce fontány priamo pred obchodným centrom.

+ více
 dubaj-novy-web-052.jpeg

Teplé Arabské more

Takmer po celý rok si môžete zaplávať v Perzskom zálive a nechať sa unášať teplými vlnkami s výhľadom na dominanty Dubaja. Pravdepodobne nikde na svete nenájdete taký pestrý a krásny výber hotelov na jednom mieste ako práve tu. Väčšina hotelov má aj bazény s kontrolovateľnou teplotou vody, aby ste si v každom mesiaci cítili príjemne.

+ více
 dubaj-novy-web-048.jpeg

Služby reprezentanta

Po výdaji batožiny vyhľadáte zástupcu miestnej cestovnej kancelárie pred príletovou halou, ktorý bude mať tabuľku buď priamo s Vaším menom, s číslom letu, ktorým ste prileteli, alebo s nápisom Royal Gulf. Partnerské cestovné kancelárie nesmú čakať na klientov pri pasovej kontrole ani pri výdaji batožiny. Príletová hala je veľká a veľmi frekventovaná obzvlášť v čase príletov z Európy okolo polnoci. Zástupca miestnej CK na Vás bude čakať v časti "Meeting point" vedľa bankomatov a požičovne áut. Naša cestovná kancelária spolupracuje v Dubaji s partnerskou organizáciou Royal Gulf Tourism, v odbavení zájazdu obdržíte telefónne číslo na česky hovoriaceho zástupcu, ktorý Vám bude počas vášho pobytu k dispozícii.

+ více
 dubaj-novy-web-051.jpeg

Poznanie mesta z taxíka aj z metra

Veľmi dobre tu funguje mestská hromadná doprava, v Dubaji sú dve linky metra a široká sieť autobusových liniek. Jazda metrom môže poslúžiť aj ako vyhliadková jazda a odporúčame si priplatiť za zlatú kartu, s ktorou budete mať vstup do vozidla prvej triedy: najmä v popoludňajších hodinách sa tak vyhnete preplneným vagónom. Pohodlná a taktiež veľmi cenovo príjemná je taxi doprava. Ceny taxíkov sú nižšie ako u nás, musíte však využiť iba vozidlá označené ceduľkou taxi, u nich potom máte garanciu pevne stanovenej ceny, ktorú si tu nikto nedovolí navyšovať.

+ více
 

 

 
 

  

 dubaj-novy-web-011.jpg
Kedy cestovať do Dubaja?

Najvhodnejší čas na návštevu Dubaja je od októbra do marca. Teploty pripomínajú stredomorskú klímu, zriedka presahujú 30 °C. Najchladnejším mesiacom je január, denné teploty sa pohybujú okolo 23 °C. Letné teploty dosahujú v priemere 38 ° C v júli, avšak v tieni a v chladených bazénoch sa fungovať dá. Využite vysokých letných teplôt na návštevu nákupných centier, sú to práve letné mesiace, kedy obchody ponúkajú obrovské zľavy.

 dubaj-novy-web-012.jpg

Dubaj je pre turistov veľmi bezpečné mesto

Dubaj je jedným z najbezpečnejších miest na svete. Takmer všetky priestory sú monitorované a akékoľvek priestupky veľmi prísne trestané. Hoci je Dubaj etnicky veľmi pestrý, všetci sa tu správajú veľmi ohľaduplne a milo, nepatričné správanie či dokonca kriminalita je tvrdo trestaná. Pre nízku kriminalitu je logické vysvetlenie: V Dubaji nie je takmer možné získať občianstvo a to ani sobášom, ani učenou dĺžkou pobytu. Preto je tu každý viac-menej hosťom a za priestupok alebo kriminálny čin hrozí buď deportácia alebo trest odňatia slobody. Riziko terorizmu je v Dubaji dnes nižšie ako kdekoľvek inde vo svete alebo v Európe.

 

 

Náš tip čo vidieť v Dubaji za päť dní

5 dní Vám na prvé zoznámenie s Dubajom bude stačiť. Ak túžite po pokoji a radšej budete ruch veľkomesta pozorovať z neďaleka, ubytujte sa na umelom ostrove The Palm. Pokiaľ chcete byť uprostred diania a pritom priamo na pláži, zvoľte Marinu. Vonku je príjemné teplo a Vy si môžete vychutnať svoj prvý koktail na pláži s jemným pieskom a skúsiť teplú vodu Perzského zálivu. Prvý večer sa prejdite po okolí Mariny, vyberte si niektorú z lákavých reštaurácií, alebo nakúpte v obchodoch lemujúcich Marinu.

Druhý deň si doprajte výborné hotelové raňajky a vydajte sa do mesta. Dubaj má hneď niekoľko svojich naj. Vyjdite na najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa (828 m). Dizajn tejto budovy bol inšpirovaný púštnym kvetom a Vy si môžete vybrať vyhliadkovú terasu v 124. alebo 148. podlaží. Pod Vami sa rozprestrie toto neustále pulzujúce a rastúce mesto v celej svojej kráse. Popoludní Vám potom rýchlo utečie v najluxusnejšom nákupnom centre v meste Dubai Mall, kde na Vás večer budú čakať oslňujúce spievajúce fontány. Kedykoľvek sa tu môžete občerstviť alebo si oddýchnuť v jednej z mnohých módnych kaviarní, reštaurácií a barov.

Tretí deň si zarezervujte na objavovanie krás starého mesta a pôvodného Dubaja. Nakúpte korenie a tradičné produkty na miestnych trhoch, alebo zjednajte s miestnymi predajcami cenu zlatého prívesku či prstienku, ktorý Vám bude už navždy pripomínať túto jedinečnú destináciu. Nechajte sa za symbolickú cenu prepraviť na malej loďke po miestnom kanáli. Popoludní sa môžete zoznámiť s históriou Dubaja v miestnom múzeu, alebo si oddýchnuť na niektorej z krásnych pláží. Ak ste si rezervovali miesto v preslávenom hotelovom bare luxusného šesťhviezdičkového hotela Burj Al Arab - symbolu Dubaja v podobe plachetnice- užite si tento futuristický zážitok s pohárom pravého śampanského.

Štvrtý deň môžete využiť na návštevu Miracle Gardens alebo dedinky Global Village, kde je zastúpených niekoľko štátov sveta a každý z nich má svoj vlastný stánok. Môžete si tu tak kúpiť vyhlásený jemenský med, tradičné iránske koberce alebo koniec koncov české sklo. Večer sa vydajte na výlet do púšte a pozorujte západ slnka z ťavieho chrbta, je to úžasný zážitok. Posledný deň, ak ste ešte nestihli kúpiť všetky darčeky, navštívte niektoré z nákupných centier. Veľký výber obchodov okrem Dubai mall má aj Mirdiff city centre alebo pokiaľ chcete ušetriť a dopriať si luxusný tovar, zavítajte do Outlet mallu smerom na Al Ain. A v Mall of the Emirates si môžete zalyžovať na zatiaľ najväčšej indoor zjazdovke na svete.

 

Luxusná dovolenka pre rodiny s deťmi

 dubaj-novy-web-046.jpg
- EUR / dospelý
- EUR
Destinace
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
, odlet
, nocí
- EUR / dospelý
- EUR
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
- EUR / dospelý
- EUR
Destinace
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
 

 

Romantická dovolenka pre dvoch

 dubaj-novy-web-047.jpg
Cena na vyžiadanie
- EUR
Destinace
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
, odlet
, nocí
Cena na vyžiadanie
- EUR
Destinace
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Cena na vyžiadanie
- EUR
Destinace
Odlet
Noci v hoteli
Odlet - Přílet
Pobyt v hoteli
Hotel
Typ izby
Strava
Transfer
Delegát
Letecká společnost

- EUR / dospelý
- EUR
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
Podrobnosti o cene
Garance nejlepší ceny
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
 

 

Naše odporúčania pre výber hotelov

Pre rodiny s deťmi odporúčame hotel JA Palm Tree Court alebo Jebel Ali Beach hotel severne od Dubaja. V Jebel Ali bol nedávno otvorený zábavný park pre deti, ktorý sa skladá zo 4 častí: Legolandu, vodného Legolandu, Motiongate, kde sa môžu deti ponoriť do filmového sveta rozprávok a časti Bollywood. Pre tých, ktorí by radi zostali priamo v centre Dubaja, odporúčame hotel The Westin, ktorý disponuje najväčším detským klubom v celých Emirátoch a ponuka animačných programov pre deti je skutočne široká. Klasikou potom zostáva rozprávkový hotel The Atlantis s nespočetným množstvom zábavných programov pre deti a vodným parkom Aquaventure alebo Jumeirah Beach hotel s Wild Wadi parkom pre deti a dospelých.

Pokiaľ sa rozhodnete stráviť v Dubaji Silvestra, s ohľadom na obmedzený počet izieb s výhľadom na jeden z najveľkolepejších ohňostrojov, radíme vybrané hotely rezervovať s veľkým predstihom. Odporúčame hotel Ramada Downtown Dubai a pokiaľ si prajete spojiť oslavy Nového roka s vodnými radovánkami, radíme niektorý z hotelov na ostrove The Palm. Ak si chcete naozaj oddýchnuť, užiť si teplé more a pokojné prostredie, odporúčame Rixos na ostrove Palm, jediný hotel v samotnom Dubaji, ktorý ponúka svojim hosťom variant all inclusive stravovanie.

Ak sa vydávate do Dubaja za nákupmi alebo za športovým vyžitím, poradili by sme niektorý z mestských hotelov Citymax v Al Barsha alebo v Bur Dubai. Podľa Vašich preferencií a predstáv vyberieme pre Vás ten najlepší.

 dubaj-novy-web-054.jpg
 

 

Praktické tipy

Víza a platnosť pasu

Od 7. 5. 2015 nie sú potrebné víza pre pobyt na území Spojených Arabských Emirátov a teda aj v Dubaji. Na základe zmluvy EÚ a SAE sa môžu turisti zdržiavať najviac 90 dní počas obdobia 180 dní. Ministerstvo zahraničných vecí SR odporúča slovenským občanom, aby si pred cestou overili na zastupiteľskom úrade navštevovaného štátu, či sa podmienky pre vstup a pobyt nezmenili. Cestovný pas musí byť platný minimálne 6 mesiacov po návrate. Skontrolujte si, či nemáte v páse Izraelskú pečiatku, Spojené Arabské Emiráty ho neakceptujú a mohli by ste byť deportovaní.  

Elektrina

V Dubaji sú najčastejšie používané elektrické zásuvky s tromi kolíkmi rovnakého typu ako vo Veľkej Británii. Anglickú redukciu zoženiete v duty free na palube Emirates alebo vo väčšine obchodov. Adaptér si možno spravidla požičať aj na recepcii v hoteli. Napätie je 220 V.

Mena a peniaze

Oficiálnou menou je v celých Spojených Arabských Emirátoch arabský dirham, ktorý využíva skratku AED a delí sa na 100 filsov. Kurz sa pohybuje okolo 1AED za 0,27 Eur. Je však lepšie vždy skontrolovať aktuálny výmenný kurz pred cestou. Na platenie je možné dobre využiť aj platobné karty, avšak odporúčame mať určitý finančný obnos so sebou. 

Oblečenie

Citlivou záležitosťou súvisiacou s náboženstvom je oblečenie žien turistiek. V hotelovom komplexe nie je problém, problém nastáva pri jeho opustení. Miestne ženy chodia oblečené v tradičných abajoch a zahaľujú sa od hlavy až po päty, zakryté sú aj vlasy. Pokiaľ vyrazíte na „desert safari“ budete mať možnosť si toto tradičné oblečenie vyskúšať. Preto sa odporúča turistkám, aj napriek veľkému teplu, aby zbytočne nenosili veľmi vyzývavé oblečenie mimo hotelového komplexu, najmä v období Ramadánu. V držaní striedmosti v oblečení je veľmi striktný Emirát Sharjah, tielka, šortky, minisukne alebo parea sa tolerujú len na hotelovej pláži. 

Zjednávanie

Zjednávanie je najmä v arabskej kultúre zvyk, ktorý k nákupom skrátka patrí. Nebojte sa teda tejto praktiky využiť na trhoviskách, pri stánkoch alebo aj v niektorých kamenných obchodoch. Zjednávanie neodporúčame v značkových predajniach moderných nákupných centier, tu funguje skôr európsky vzorec predaja. 

 dubaj-novy-web-009.jpgdubaj-novy-web-010.jpgdubaj-novy-web-015.jpg
 

 

Odporúčania ohľadom Ramadánu

Ramadán predstavuje 9. mesiac moslimského kalendára, a pretože je mesiac v moslimskom kalendári kratší ako v kresťanskom, každý rok sa posúva o približne desať dní skôr. Je to islamský sviatok, počas ktorého je v celom moslimskom svete držaný pôst. V tomto čase bude aj v Spojených Arabských Emirátoch väčšina reštaurácií a podobných podnikov zatvorená alebo budú mať upravenú otváraciu dobu. Obmedzenie sa netýka hotelových reštaurácií. Cez deň je počas Ramadánu pokoj, zatiaľ čo po západe slnka všetko ožíva a sú bežné rôzne oslavy. V tomto období je dôležité dodržiavať nasledujúce pravidlá:

Netancujte a nespievajte na verejnosti v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. V SAE nebude v priebehu Ramadánu hrať žiadna živá hudba. Iba v baroch bude povolená hudba na pozadí.
Nenoste priliehavé oblečenie a voľte také odevy, ktoré neodhaľujú Vaše telo.
Nefajčite, nepite, nežujte žuvačky a nejedzte na verejnosti v čase medzi východom a západom slnka. Je to totiž považované za urážlivé. Takéto správanie môže vyústiť až k napomenutiu či pokute od polície, v horšom prípade sa môže stať, že strávite zvyšok mesiaca vo väzení.
Nenadávajte na verejnosti. Rúhanie je odsudzované po väčšinu roka a pri Ramadáne je brané za obzvlášť urážlivé.
Nepite žiadnu tekutinu v otvorených priestoroch na verejnosti, aj keď práve beháte alebo cvičíte. Všeobecným pravidlom je, že sa nepije, neje a nefajčí na verejnosti od východu do západu slnka bez ohľadu na to, že si myslíte, že vás práve nikto nevidí. Hlavné nočné kluby budú zatvorené, ale vo večerných hodinách bude väčšina krčiem a barov otvorená. Zatiaľ čo niektoré lokály môžu otvoriť už pred západom slnka, nebudú podávať alkohol až do 19.00 h.
Nepočúvajte nikdy hlasnú hudbu, či už v aute, na pláži alebo aj doma. Ak by bola počuť, mohla by uraziť.
Zmenenú otváraciu dobu má aj vyhliadková plošina At the Top na najvyššej budove sveta Burj Khalifa, a síce 19:00 - 01:00. Už zakúpené vstupenky je možné zmeniť na neskorší čas alebo refundovať. 

 

Odlet
Noci v hoteli

- EUR / osoba
- EUR / osoba
Cena zájazdu
/dospelý
- EUR
Hotel,
- EUR/os- EUR/os
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospelý
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Transfer
- EUR/os
Dospelý
EUR
Dieťa 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/os
Akční sleva
- EUR/os
Letenka
od - EUR/os
Letecká spoločnosť
Dospelý
od EUR
Dieťa 2 až 12 let
od EUR
Dieťa do 2 let
od EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede.
Podmínky zájezdu
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Odlet
Noci v hoteli

- EUR / osoba
- EUR / osoba
Cena zájazdu
/dospelý
- EUR
Hotel,
- EUR/os- EUR/os
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospelý
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Transfer
- EUR/os
Dospelý
EUR
Dieťa 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/os
Akční sleva
- EUR/os
Letenka
od - EUR/os
Letecká spoločnosť
Dospelý
od EUR
Dieťa 2 až 12 let
od EUR
Dieťa do 2 let
od EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede.
Podmínky zájezdu
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.

JA The Resort – JA Palm Tree Court ***** | Dubaj

Luxusný plážový rezort s rodinnou atmosférou

Řetězec: JA Resorts & Hotels

Lokalita: Dubaj, Dubaj, Jebel AliMapa

Strava:Polpenzia, All Inclusive

Inšpekcia: Kateřina Mackovičová, 724 730 018

dubaj-hotel-ja-palm-tree-court-100.jpg dubaj-hotel-ja-palm-tree-court-132.jpg
9.3 hodnotí 12 klientů DELUXEA (více)

Pridať do môjho výberu

Tipy špecialistu
  • Překrásný a klidný rezort na březích Perského zálivu
  • Široká škála sportovních aktivit
  • Vhodné pro rodinnou dovolenou
9.3 hodnotí 12 klientů DELUXEA (více)
Odlet
Noci v hoteli

- EUR / osoba
- EUR / osoba
Cena zájazdu
/dospelý
- EUR
Hotel,
- EUR/os- EUR/os
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospelý
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Transfer
- EUR/os
Dospelý
EUR
Dieťa 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/os
Akční sleva
- EUR/os
Letenka
od - EUR/os
Letecká spoločnosť
Dospelý
od EUR
Dieťa 2 až 12 let
od EUR
Dieťa do 2 let
od EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede.
Podmínky zájezdu
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa ***** | Dubaj

Luxusný rezort v štýle Francúzskej Polynézie na dubajskej "Palme"

Řetězec: Sofitel Luxury Hotels

Lokalita: Dubaj, Dubaj, Palm JumeirahMapa

Strava:Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive

Inšpekcia: Kateřina Charlebois, 724 730 019

dubaj-hotel-sofitel-dubai-the-palm-126.jpg dubaj-hotel-sofitel-dubai-the-palm-128.jpg
9.4 hodnotí 10 klientů DELUXEA (více)

Pridať do môjho výberu

Tipy špecialistu
  • Luxusní suity a vily
  • Unikátní lokalita
  • Polynéský styl
9.4 hodnotí 10 klientů DELUXEA (více)
Odlet
Noci v hoteli

- EUR / osoba
- EUR / osoba
Cena zájazdu
/dospelý
- EUR
Hotel,
- EUR/os- EUR/os
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospelý
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Dieťa do let
EUR
Transfer
- EUR/os
Dospelý
EUR
Dieťa 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/os
Akční sleva
- EUR/os
Letenka
od - EUR/os
Letecká spoločnosť
Dospelý
od EUR
Dieťa 2 až 12 let
od EUR
Dieťa do 2 let
od EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede.
Podmínky zájezdu
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Dieťa do let
Podrobnosti
EUR
Hotel,
- EUR
Transfer
- EUR
Český delegátDelegát
- EUR
Letenka
od - EUR
Letecká spoločnosť
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.