DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Letová spojení do Dubaja

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

  

dubaj-novy-web-031.jpg 

Letenky do Dubaja

Cestovná kancelária Deluxea Vám zaistí letenku do Dubaja na pravidelných letoch spoločností  Emirates (priame lety z Prahy i Viedne), Smartwings (priame lety z Prahy) alebo  flydubai (z Prahy alebo Bratislavy). Letenku do Dubaja je možné rezervovať aj u inej leteckej spoločnosti, ale s prestupom. Radi Vám rezerváciu leteniek podľa Vášho priania zrealizujeme. Uvidíte presné časy letu a dobu na prestup aj cenu vrátane poplatkov.
Využite pohodlnejšie spojenie na Vašich diaľkových cestách. Jeden let denne je medzi Prahou aj Viedňou a Dubajom operovaný Airbusom A380 v konfigurácii economy, business trieda a prvá trieda (tá v niektorých obdobiach nie je dostupná).

 

   

Službu Chauffer-drive poskytuje Emirates  svojim cestujúcim v prvej a business triede. Cestujúci si môže vybrať v rámci Prahy a jej okolia adresu, kde si praje byť vyzdvihnutý a dopravený zadarmo na letisko. Pre business aj first class môže byť adresa do 40 km od letiska Praha. Služba je zaisťovaná pre business triedu vozidlami Škoda Superb a pre prvú triedu vozidlami Mercedes E alebo Audi A6. Službu je možné vyžiadať pre odlety aj prílety. Za kilometre navyše je účtovaný poplatok.

Služba je zabezpečovaná zmluvným partnerom Emirates firmou Sixt Limousine Service. V prípade záujmu je možné ju vyžiadať celkom v 55 destináciách Emirates. Emirates nenesie za túto službu zodpovednosť. Žiadať je možné najneskôr 48 hodín pred odletom.

Cestovná kancelária Deluxea v spolupráci s letiskom Viedeň ponúka svojim klientom podstatne zvýhodnenú možnosť parkovania na letisku Viedeň Schwechat. Zvýhodnené parkovanie je zaistené v krytých garážach (Parkhaus 4) alebo na voľnom parkovisku Parkplatz C. Môžeme Vám zaslať návod aj na zabezpečenie zvýhodneného parkovania na letisku v Prahe.

 

Prezrite si interiér Emirates A380

 

 

 

Postup pri zabezpečovaní leteniek do Dubaja

1) Oznámte nám dátum Vašej cesty a letenku Vám zaistíme my.

Ceny letenek sa odvíjajú od obsadenosti letov (podľa termínov sviatkov, prázdnin, sezóny atď.) a počtu dní zostávajúcich do odletu. Ak chcete cestovať čo najlacnejšie, odporúčame rezervovať letenku s veľkým predstihom niekoľkých mesiacov. Express odlety sú možné.

V prípade záujmu o kúpu letenky ľubovoľnej leteckej spoločnosti môžete využiť tlačidlo nižšie pre vstup do formulára alebo nás môžete kontaktovať

  • na emaile rezervace@letenky-na-klic.cz
  • alebo na pevných linkách +420 224 234 964–5 pre Prahu, +420 543 524 442 pre Brno
  • alebo na mobilních telefónoch +420 724 730 001 alebo +420 724 730 004.
 dubaj-novy-web-030.jpg
 

 

Mám záujem o rezerváciu letenky

 

2) Letenku si môžete sami zarezervovať cez špecializovaný server.

Cestovná kancelária Deluxea spolupracuje so serverom Královna.cz, najväčším predajcom leteniek v Českej republike. Využite na rezerváciu Vášho letu špecializovaný server a my Vám zaistíme iba program v destinácii. Letenku si môžete rezervovať tu.

 
 

 

3) Letenku si môžete sami zakúpiť u Vášho predajcu.

Pri dopyte po zájazde nám povedzte iba prílet (deň, hodina, letecká spoločnosť, číslo letu) a odlet (deň, hodina, letecká spoločnosť, číslo letu) a vybraný hotel/izba emailom na zajezdy@deluxea.cz. My Vám zaistíme ubytovanie a prípadný ďalší program v Emirátoch.

 dubaj-novy-web-033.jpg
 

Marhaba servis - asistencia na letisku

Ak cestujete do Spojených arabských emirátov prvýkrát alebo len nechcete strácať čas pri zdĺhavých vstupných formalitách, odporúčame Vám využiť služby salónikov Marhaba.

Hneď po výstupe z lietadla nájdete svoje meno na obrazovkách prípadne sa stretnete priamo so zamestnancom pred stánkom viditeľne označeným „Marhaba“, čo v preklade znamená „vitajte“. Pracovník Vás prevedie všetkými úradnými formalitami. Klienti Marhaba majú prednosť a sú odbavení na špeciálnych Marhaba prepážkach. Časová úspora je preto značná. Potom Vám pomôže s vyzdvihnutím batožiny a odovzdá Vás do starostlivosti vodiča, ktorý Vás zavezie do hotela (transfer už nie je súčasťou služieb Marhaba, radi Vám ho však aj dojednáme).

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.