DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Royal Gulf of Tourism

 

Našou partnerskou organizáciou v Spojených Arabských Emirátoch je spoločnosť Royal Gulf Tourism. Zaisťuje pre našich klientov kompletný servis a osobné služby po celú dobu pobytu, najmä teda privítanie na letisku, transfer do hotela, exkurzie v priebehu pobytu, až po dopravu späť z hotela na letisko. Pokiaľ máte zaistené transfery našou cestovnou kanceláriou, potom Vás zástupca našej partnerskej organizácie bude čakať na letisku s ceduľkou s Vaším menom. Telefónne číslo na zástupcu nájdete na voucheri na ubytovanie, ktorý dostanete v našej cestovnej kancelárii pri odbavení.

Spoločnosť Royal Gulf Tourism bola založená v roku 1996 a to so špecializáciou na európsky trh, najskôr na Britániu a neskôr na Českú Republiku. Nie je preto náhodou, že táto spoločnosť má česky hovoriacich zástupcov. Spoločnosť má 42 vysoko profesionálnych a vyškolených zamestnancov. Medzi zamestnancov patrí aj česky hovoriaci sprievodcovia a spoločnosť ponúka exkurzie v českom jazyku.

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.